مشاوره حقوقی آنلاین فوری رایگان با خدمات تهران مدافع

گزارش بازرگانی،   4001027025

این روزها به دلایل زیادی استفاده از مشاوره حقوقی افزایش یافته است. در واقع ایجاد تنش بین افراد در موضوعات مختلف سبب شده تا در نظر گرفتن مشاوره‌های حقوقی بیشتر از گذشته پیگیری شود. پرواضح است که در این بین بکارگیری از افراد متخصص و باتجربه در این زمینه به خوبی می‌تواند متقاضیان را به آنچه که مدنظرشان است، نزدیک کند. اما سوال اینجاست که در واقع در چه زمینه‌هایی می‌توان از مشاوره حقوقی استفاده کرد؟ سوالی که احتمالاً اکثر افراد پاسخ مشخصی برای آن ندارند. به همین جهت ما در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم درباره‌ی انواع مشاوره‌ها صحبت کنیم تا اگر اطلاعاتتان در این زمینه کامل نیست، توانسته‌ باشیم به نوبه‌ی خودمان به شما عزیزان راهنمایی کرده باشیم.

دعاوی خانوادگی

یکی از موضوعات روز که سبب استفاده از مشاوره حقوقی می‌شود، دعاوی خانوادگی است. در واقع طبق قوانین جدیدی که با نام قانون حمایت خانواده به تصویب رسیده است افراد می‌توانند در صورت لزوم درباره‌ی موضوعاتی مانند نامزدی و خسارات ناشی از بر هم زدن آن، نکاح دائم یا موقت، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، حضانت فرزند، طلاق و و رجوع از طلاق، ولایت قهری، نفقه زوجه، اهدای جنین، تغییر جنسیت و مواردی از این دست طرح دعوی کرده و با پیگیری به حق و حقوق‌شان دست یابند. همانطور که می‌دانید قوانین حقوق برای هر یک از موارد ذکر شده قوانن خاصی را در نظر گرفته شده است که اطلاع و اجرای صحیح هر کدام فقط از طریق یک مشاوره حقوقی متخصص بر خواهد آمد.

دعاوی ارث و میراث

از جمله اختلافات شایع که امروزه در مراجع قضایی مورد بررسی قرار می‌گیرد، مربوط به انحصار وراثت است. متأسفانه بسیاری از خانواده‌ها اعم از خواهران و برادران بر سر ارث و میراث از یکدیگر شکایت می‌کنند که سبب درگیری‌های بعضاً خونین می‌شود. با این حال علت اصلی چنین اختلافاتی بی‌اطلاعی از قانون است. البته گاهاً طعم‌ و سهم‌خواهی بیش از اندازه نیز منجر به دعاوی ارث و میراث خواهد شد که طبیعتاً باید از یک مشاوره حقوقی برای برطرف کردن آن کمک گرفت.

عدم موافقت در خصوص نحوه تقسیم اموال، نگرانی از وضعیت مادر و طعم‌کاری برای به فروش رساندن اموال با قیمت بیشتر از جمله موارد و علت‌های دیگری وراث هستند که کار را به جاهای باریک می‌کشاند. به طور کلی توصیه می‌کنیم برای اینکه با چنین مشکلاتی روبرو نشوید، کافی است که با یک مشاور حقوقی باتجربه گفتگو کنید تا راه و چاه تقسیم ارث و میراث را به طور دقیق بازگو کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد انحصار وراثت تهران مدافع به لینک زیر مراجعه کنید.

دعاوی کارگر و کارفرما

وکیل اداره کار شخصی است که به همه‌ قوانین مرتبط با روابط بین کارگر و کارفرما آگاه است و در صورت لزوم با میانجی‌گری و یا طرح دعوی به کار افراد رسیدگی می‌کند. این گونه وکلا به قوانین مرتبط با قانون کار، قوانین مربوط به بیمه تأمین اجتماعی و همه‌ی همه‌ی بخش‌نامه‌های مربوط به روابط کاری کارگر و کارفرما تسلط دارد تا در صورت درخواست مشاوره حقوقی توسط هر یک از طرفین، آماده‌ی پاسخگویی باشد. البته که تخصص، دانش و تجربه در این امر بسیار دارای اهمیت است. امروزه به دلایل زیادی ممکن است مابین روابط کارگر و کارفرما شکرآب شود که هر کدام از طرفین مدعی طرح دعوی شوند که برای رفع همه‌ی این مشکلات نیاز به یک وکیل و مشاور حقوقی باتجربه است.

دعاوی ملکی

همانطور که از نام این دعوی مشخص است، کاملاً مربوط به املاک است. این نوع دعاوی ممکن است حقوقی یا کیفری باشد. برای مثال الزام به فک رهن نوعی دعاوی ملکی حقوقی است و دعاوی ملکی که بر اساس شکل‌گیری یک جرم اتفاق می‌افتد از نوع کیفری خواهد بود که پرواضح است که برای هر کدام از این موارد نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی است. به طور کلی دعاوی ملکی ممکن است در موضوعات مختلفی مطرح شود که از مهم‌ترین آنها می‌توان به دعوای الزام به تحویل ملک، دعوای خلع ید، دعوای رفع مزاحمت، دعوای رفع تصرف عدوانی و مواردی از این اشاره کرد که در هر صورت نیاز به بررسی کارشناسان است چرا که مطمئناً شما عزیزان از قوانین هر یک از عناوین مطرح شده بی‌اطلاع هستید.

دعاوی کیفری

وقتی یک جرم اتفاق افتاده باشد، افراد برای اعلام آن به مراجع قضایی مراجعه می‌کنند. این موضوع می‌تواند در زمینه‌های قتل، کلاهبرداری، جعل، توهین، فحاشی و یا خیانت در امانت باشد. همانطور که می‌دانید اگر در این موارد حساس از یک فرد متخصص، مشاوره حقوقی دریافت نشود احتمالاً شکایت کیفری انجام شده به نتیجه‌ی خاصی ختم نخواهد شد. بنابراین در صورت رخ دادن چنین دعوای باید از متخصصان و وکلای باتجربه استفاده کرد.

به طور کلی اگر در حال حاضر نیاز به طرح دعوی کیفری باشد، در ابتدا باید مدارک و دلایل کافی به دادسرا ارسال شود تا مراحل بررسی در نظر گرفته شود. پر واضح است که هر چه وکیل استفاده شده در این خصوص خبره‌تر باشد، ممکن است مراحل به نتیجه رسیدن پرونده کوتاه‌تر و در یک بازه‌ی زمانی محدود به نتیجه ختم شود. ضمناً گفتنی است که در کنار موارد عنوان شده وکیل امور ثبتی نیز وجود دارد که آشنایی کاملی از قوانین و آیین‌نامه‌های ثبتی و حقوقی خواهند داشت که در صورت لزوم می‌توان از آنها استفاده کرد. در هر حال پر واضح است که برای پیگیری هر کدام از دعوای اعلام شده نیاز به یک دفتر معتبر مشاوره‌ی حقوقی است که در ادامه به یکی از بهترین مراکز در این زمینه اشاره خواهیم کرد.

بهترین مشاوره حقوقی با استفاده از خدمات تهران مدافع

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله، چنانچه نیاز به یک وکیل یا مشاوره در خصوص پرونده‌های مدنظرتان دارید، کافی است که از یک تیم تخصصی در این خصوص بهره ببرید. برای این منظور پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات موسسه تهران مدافع استفاده کنید چرا که این موسسه با دارا بودن 25 سال سابقه در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری توانسته است، اکثر موضوعات را به نحو عالی مدیریت و به نتیجه برساند. به طور کلی اگر نیاز به یک وکیل خانواده و یا هر نوع مشاوره حقوقی داشتید، کافی است که از خدمات تیم تخصصی تهران مدافع استفاده کنید. گفتنی است که این تیم تخصصی با بیش از 100 وکیل کاربلد همکاری می‌کند و تخصص و تجربه‌ی هر کدام از این وکلا راه‌گشای مشکلات احتمالی‌تان خواهد بود. بنابراین برای هر گونه همکاری و یا دریافت مشاوره کافی است به وب سایت https://tehranmodafe.com مراجعه کنید.

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. مدینه فاضله موهوم؟!

 2. کنایه سردار سپاه به مسئولینی که خانواده هایشان خارج از کشور زندگی می کنند

 3. مالک متروپل:‌ اجرای دهانه‌های ۱۶ متری بدون ستون در ‎متروپل!

 4. این ابهام را هر چه زودتر برطرف کنید !

 5. بایدن تا کی می خواهد به سیاست های ترامپ بچسبد؟!

 6. قد خودروسازان داخلی  چقدر است؟!

 7. توییت مدیرعامل خبرگزاری قوه قضاییه درباره مالک متروپل

 8. ۱۰ نفر از متخلفان پروژه و مسببان حادثه ریزش ساختمان متروپل دستگیر شدند/ ادامه عملیات آوار برداری

 9. روایت زیدآبادی از شکست دوم خرداد / انتقاد نادران از قالیباف درباره مدیریت مجلس / توصیه خطیب زاده به کانادا

 10. رئیس دفتر صدام مُرد

 11. یک فروند جنگنده شکاری در اصفهان سقوط کرد

 12. جزئیات کشف نوزاد ۲ روزه از سطل زباله‌ای در نازی آباد

 13. هنر هندوانه فروش !

 14. برخورد اتوبوس با پنج خودرو در كرج‌‌ ‌‌

 15. ۳۲ میلیون حق ثبت برای ۱۱۰ سکه مهریه؟!/ هشدار نسبت به عدم ثبت «رسمی» ازدواج در پی تعیین «حق ثبت»

 16. مدیرعامل تراکتور: افرادی که در تبریز سنگ زدند، هواداران تیم‌های رقیب بودند!

پربحث‌های هفته

 1. سلبریتی های مجنون غرب و مسابقه فوتبال ایران و کانادا !

 2. مدینه فاضله موهوم؟!

 3. آبله‌میمونی بلای جدید جهانی!

 4. عجیب‌ترین عکس از روز جنجالی فوتبال در تبریز

 5. فرماندهِ «سلام فرمانده» کیست؟!          

 6. کنایه سردار سپاه به مسئولینی که خانواده هایشان خارج از کشور زندگی می کنند

 7. تهدید ایران با تپانچه توخالی !

 8. نظرات برگزیده مخاطبان الف: خدا را شکر میرسلیم رئیس‌جمهور نشد/ سیدحسن خمینی درباره آرامگاه تجملی امام پاسخگو باشد/ نظام باید حق اعتراض را به رسمیت بشناسد

 9. از پلاسکو تا متروپل ؛ برج هایی که همچنان فرو می ریزند!

 10. مالک متروپل:‌ اجرای دهانه‌های ۱۶ متری بدون ستون در ‎متروپل!

 11. سرودی که دهه نودی ها را به شوق آورد

 12. این ابهام را هر چه زودتر برطرف کنید !

 13. آبروریزی در نمایشگاه خودرو؛ خراب شدن دناپلاس مقابل چشم بازدیدکنندگان!

 14. ژئوپلیتیک مقدم بر زنجیره تامین

 15. رد خون ؛ از قنیطره تا تهران 

 16. کسری بودجه دولت چطور تامین می شود؟

 17. رئیسی: باید بسترهای فسادزا را اصلاح کنیم / قالیباف رئیس مجلس باقی می‌ماند؟/ روایت تاجیک از خیانت جریان اصلاح‌طلبی

 18. ویدئویی دیده نشده از وضعیت مردم تهران پیش از انقلاب!

 19. بایدن تا کی می خواهد به سیاست های ترامپ بچسبد؟!

 20. شهادت پاسدار مدافع حرم در اقدامی تروریستی

 21. سقف افزایش اجاره بهای مسکن در تهران مشخص شد

 22. گرانی در ۴ سال آخر دولت روحانی

 23. قد خودروسازان داخلی  چقدر است؟!

 24. اتهامات عجیب یک وکیل

 25. چگونه تهدیدات را کاهش دهیم؟

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما