" میدل ایست مانیتور: آیا اسرائیل زودتر از پیش بینی رهبر ایران محو می شود؟

جهان،   4000226058 ۱۳۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

اسرائیل ۷۳ سال پس از آغاز شدن رویه های اشغال گرانه اش در سرزمین های فلسطینی، در ناامن ترین شرایط ممکن به سر می برد و ناآرامی های سیاسی و اجتماعی در آن، به همراه چشم اندازهایی که نوید مقابله مسلحانه گسترده فلسطینی ها با رژیم اسرائیل را می دهند، همه و همه به نوعی موید گزاره رو به زوال بودنِ اسرائیل هستند.

میدل ایست مانیتور: آیا اسرائیل زودتر از پیش بینی رهبر ایران محو می شود؟

به گزارش الف، پایگاه خبری "میدل ایست مانیتور" در گزارشی به روند تحولات جاری در درگیری های ملت فلسطین با رژیم اشغالگر قدس و مخصوصا انجام بزرگترین حمله راکتی و موشکی کل تاریخ از سوی مقاومت اسلامی فلسطین به اراضی اشغالی پرداخته و طور خاص آن را آغازی بر پایانِ رژیم صهیونیستی و به واقعیت پیوستنِ پیش بینی رهبر معظم انقلاب اسلامی "حضرت آیت الله خامنه ای" مبنی بر نابودی اسرائیل دانسته است. میدل ایست مانیتور در این رابطه می نویسد: 

«رهبر  ایران،آیت الله خامنه ای در سال 2015 در موضع گیری اعلام کرد: "رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید. تا آن زمان، روحیه قهرمانانه، مبارز و جهادی مبارزان مسلمان، هیچ لحظه ای که توام با آرامش باشد را برای صهیونیست ها باقی نخواهد گذاشت". پیش از آیت‌الله خامنه ای، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  آیت الله خمینی نیز در موضع گیری هایی از نابودی اسرائیل خبر دادند و آن را نزدیک دانسته بود. 

با این حال، اینطور به نظر می رسد که در برهه کنونی و با توجه به وقوع تحولات تازه میان اسرائیل و فلسطینی ها، که با حملات مکرر نیروهای امنیتی اسرائیلی به نمازگزاران فلسطینی در مسجد الاقصی و اقدامات خشونت آمیز آن ها و همچنین شهرک نشینان افراطی صهیونیست در حمله به محله "شیخ جراحِ" بیت‌المقدس با هدف اخراج آن ها از این محله و متعاقبا پاسخ های سنگین موشکی جبهه مقاومت به اسرائیل(و انجام بزرگترین حمله موکشی مقاومت فلسطین به تل آویو) همراه شده، سخنان و گفته های رهبر  ایران، بیش از پیش در حال نزدیک شدن به واقعیت هستند. 

در این راستا شایان ذکر است که حتی قبل از موضع گیری های آیت الله خمینی و همچنین آیت الله خامنه‌ای در مورد آینده رژیم اسرائیل، افراد سرشناس دیگری نیز در این باره موضع گیری هایی انجام داده‌اند. به طور خاص در این زمینه می توان به "هنری کسینجر" دیپلمات و وزیر خارجه سابق آمریکا که اصالتی یهودی دارد اشاره کرد. در این راستا، وی در موضع گیری مشهوری در سال 2012 گفته است: "تا 10 سال دیگر، هیچ اثر و نشانی از اسرائیل باقی نخواهد ماند". بر اساس آنچه کسینجر گفته(و البته برخی از چهره های نزدیک به او سعی کرده اند آن را انکار کنند)، اسرائیل بایستی در سال آینده از کره زمین محو شود. 

در برهه کنونی، حداقل روند تحولات جاری در مورد اسرائیل و شدت آسیب پذیری آن نشان می دهد که اساسا زوال و سقوط این رژیم می تواند بسیار زودتر از آن چیزی اتفاق بیفتد که حامیان متعصب آن حتی فکرش را می کنند. در این راستا، "یوال دیسکین" رئیس اسبق سازمان اطلاعاتی اسرائیل موسوم به "شین‌بت" در مقاله ای در روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت" اظهار تاسف می کند که رژیم اسرائیل احتمالا تا نسل آتی(25 سال دیگر)، بیشتر دوام نخواهد آورد و نابود می شود. انجام این موضع گیری آن هم از سوی یک مسوول ارشد صهیونیست، رویدادی تکان دهنده و شگفت انگیز است. 

دیسکین در ادامه می گوید: "من در مورد تهدید قدرت گیری هسته ای ایران، موشک های حزب الله لبنان، و یا رویه های اسلام سیاسی علیه اسرائیل صحبت نمی کنم. بلکه اشاره من به تغییرات جمعیتی، و روندهای اجتماعی و اقتصادی است که ماهیت رژیم اسرائیل را تغییر می دهند و می توانند موجودیت آن را در دوره زمانی مرتبط با یک نسل، به خطر بیندازند. در جریان حدودا 40 سال، حدودا نیمی از شهروندن اراضی اشغالی را یهودیان ارتدکس و عرب ها تشکیل خواهند داد. این یک تهدید امنیتی جدی برای رژیم اسرائیل است. دلیل اصلی آن هم این است که هر دو گروه از از حضور در ارتش اسرائیل و فعالیت در چهارچوب آن معاف هستند و هر دو گروه نیز تا حد زیاد به روندهای ضدصهیونیستی گرایش دارند". 

"نظریه بمب ساعتی جمعیت" در اراضی اشغالی، سال هاست که به دغدغه ای جدی در اسرائیل تبدیل شده است. این مساله مخصوصا با توجه به جمعیت ساکن در غزه و کرانه باختری و همچنین جمعیت موسوم به عرب های اسرائیلی که جمعیت بالغ بر 20 درصد از اراضی اشغالی را تشکیل می دهند، بیش از پیش از اهمیت برخوردار می شود. درست بر همین اساس است که بسیاری بر این باورند که اساسا با توجه به این چالش ها، اسرائیل نمی تواند از جمعیتی با اکثریتِ یهودی و در عین حال، ساختاری دموکراتیک برخوردار باشد. این مساله در واقع پایانی بر رویاپردازی های اسرائیل جهت تبدیل شدن به یک چنین موجودیتی است. 

در جدیدترین تصاویری که از اعتراضات اعراب در مناطق اشغالی فلسطین منتشر شده، عرب های ساکن در فلسطین اشغالی، همبستگی قابل توجهی را با برادران مسلمان خود در کرانه باختری و نوار غزه نشان داده‌اند. حتی تصور اینکه این افراد مسلح شوند و جبهه ای متحد را در برابر اسرائیل تشکیل دهند هم لرزه بر اندام اسرائیل انداخته است. 

این مساله به طور خاص در سال 2014 و در چهارچوب طرح نُه ماده ای نابودی اسرائیل که از سوی رهبر انقلاب اسلامی ایران آیت الله خامنه ای ارائه شده، مورد توجه قرار گرفته است. رهبری انقلاب ایران در این باره به طور خاص تاکید کرد که کرانه باختری نیز بایستی همچون نوار غزه مسلح شود. 

در جریان تحولات اخیر در مواجهه مقاومت اسلامی با اسرائیل نیز به وضوح شاهد بودیم که نیروهای مقاومت در برابر رویه های اشتباه رژیم اسرائیل، بزرگترین حمله موشکی و راکتی تاریخ را علیه آن انجام دادند. جریان های اطلاع رسانی فلسطینی چند روز قبل به این نکته اشاره کردند که طرف پنج دقیقه، بیش از 137 راکت و موشک را به اراضی اشغالی شلیک کرده اند. مساله ای که جلوه هایی از آن با انتشار تصاویری از فرود موشک های فلسطینی در تل آویو، مشاهده شد. 

از طرفی، حملات اخیر موشکی مقاومت فلسطین به اراضی اشغالی به وضوح، ناکارآمدی سامانه دفاع هوایی "گنبد آهنین" را نشان داد. این سامانه از 7 موشک شلیک شده مقاومت فلسطین در نخست ساعات حمله به اراضی اشغالی، تنها توانست یک موشک را رهگیری و منهدم کند. مساله ای که بسیاری از کارشناسان دفاعی و امنیتی را واداشته تا از توانمندی های حماس تجلیل کرده و تحول فناوری موشک های آن در فریب سامانه گنبد آهنین را مورد توجه قرار دهند. از سویی، غافلگیر شدن مقام های اسرائیلی از حملات راکتی مقاومت نیز به وضوح نشان می دهد که آن ها انتظار یکچنین حملاتی را نداشته اند. تحقیر کننده تر از همه اینکه آن ها مجبور شدند آنچه بزرگترین مانور نظامی خود در 30 سال گذشته می خوانند و قرار بود در اراضی اشغالی انجام شود را به دلیل حملات موشکی مقاومت، متوقف سازند. آنچه که وضعیت را برای اسرائیل بیش از همه وخیم تر می کند، هماهنگی جبهه مقاومت در برخورد با اسرائیل است کما اینکه سپاه‌پاسداران انقلاب اسلامی، حزب الله لبنان و رهبر جنبش انصار الله یمن، همگی بر این تاکید کردند که "شانه به شانه" رزمندگان فلسطینی در مقابل اسرائیل خواهند ایستاد. 

جدای از همه این ها باید توجه داشت که اسرائیل در شرایط کنونی از نظر اقتصادی نیز وضعیت خوبی ندارد و شدیدا برای بقای خود به کمک های دولت آمریکا وابسته است. "چاک فرِلیش" معاون سابق مشاور امنیت ملی اسرائیل در این رابطه می گوید: "حقیقت تلخ برای اسرائیل این است که بدون حمایت های آمریکا، ارتش اسرائیل صرفا یک طبل توخالی است. نگکته وحشتناک تر برای اسرائیل این است که دولت آمریکا در برهه کنونی منافع حیاتی را برای خود در شرق آسیا می بیند و به نوعی مایل است تا حدی کمک های خود به اسرائیل را کاهش داده و آن ها را به رقابت های راهبردی خود مخصوصا با چین اختصاص دهد. امری که می تواند تا حد زیادی موضع و جایگاه اسرائیل را در منطقه خاورمیانه تضعیف کند و به نوعی می تواند نوید‌بخش نابودی اسرائیل در آینده ای نزدیک باشد. به طور کلی، اسرائیل 73 سال پس از آغاز شدن رویه‌های اشغال گرانه اش در سرزمین های فلسطینی، در ناامن ترین شرایط ممکن به سر می برد و ناآرامی‌های سیاسی و اجتماعی در آن، به همراه چشم اندازهایی که نوید مقابله مسلحانه گسترده فلسطینی‌ها با رژیم اسرائیل را می دهند، همه و همه به نوعی موید گزاره رو به زوال بودنِ اسرائیل هستند».

https://www.middleeastmonitor.com/20210512-according-to-khameneis-prediction-israel-has-19-years-left-for-kissinger-its-next-year/

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۹۷۳۳۲۲۱۳:۰۷:۲۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
نتانیاهو بعد از برجام گفت خیال ما تا 25 سال از بابت ایران راحت شد و مقام معظم رهبری هم در پاسخ فرمودند رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید و حالا با اقتدار جبهه مقاومت نابودی اسرائیل از هر زمان دیگری نزدیک تر شده است.
ناشناس۱۹۷۳۹۷۱۱۶:۳۶:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
در دنیای امروز جایی برای جنگ و خونریزی نیست. همه باید به قوانین بین المللی احترام بگذارند.
ناشناس۱۹۷۴۳۲۰۱۹:۲۰:۵۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
در دنیای فردا جایی برای جنگ‌طلبان و خون‌ریزانی چون صهیونیست‌ها نیست. امروز نوید آن را با مقاومت می‌شنویم.
سعید۱۹۷۴۴۰۰۱۹:۵۱:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
درندگان صهیونیست مور احترام غرب وحشی اگر ببین المللی می بینی بگو فاشیست کودک کش....
ناشناس۱۹۷۴۴۳۱۲۰:۰۵:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
دفاع در برابر متجاوز که به کودکان رحم نمیکند واجب است. قوانین بین الملل اصل اقدام متقابل را به رسمیت میشناسد.
ناشناس۱۹۷۴۴۳۶۲۰:۰۸:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
برای همین هستش که آمریکا و اروپا اصلا اهل خونریزی نیستند و ویتنام، افغانستان، عراق، لیبی و یمن خود به خود ویران شدند!
ناشناس۱۹۷۴۴۴۲۲۰:۱۰:۲۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
تو مریخ زندگی میکنی یا زمین؟!
شهروند آگاه۱۹۷۴۴۶۳۲۰:۳۰:۰۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
(پاسخ به کسی که نوشته..در دنیای امروز..) بنابرایــن ننگ و نفرین بر صهیونیسم که از روز نخست با قصابی کودکان را کشته و از خانه پدری بیرون رانده و هموز هم بچه ها را بمباران می کند..از سلاحهای نامشروع سود می برد و به قوانین جهانی تف می کند... این رژیم کوک کش بزرگترین ناقض قوانیـــن بین المللی است و از مصونیت بی جای دول غربی در شورای امنیت برخوردار است.. بایستی این لکه ننگ از روی زمین پاک شود.
ناشناس۱۹۷۴۴۶۹۲۰:۳۳:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ظاهرا در خواب عمیقی به سر میبرید.بعد از سالها و دهه ها جنایت صهیونیستها علیه مردم مظلوم فلسطین گفتن این حرف چقدر عجیبه
ناشناس۱۹۷۴۵۰۰۲۰:۵۵:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
خدا رحم کرده جایی برای جنگ و خونریزی نیست, اگه بود چی میشد!؟!؟
ناشناس۱۹۷۴۵۰۷۲۰:۵۷:۳۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کدام قوانین
ناشناس۱۹۷۴۵۲۱۲۱:۰۶:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
شوخی جالبی است ولی سرت را از زیر لحاف در آور
ناشناس۱۹۷۴۵۵۵۲۱:۲۶:۰۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اگر قوی نباشی، قوانین بین المللی را هم علیه شما تعبیر و تفسیر می کنند
ناشناس۱۹۷۴۵۹۵۲۱:۵۲:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
در دنیای امروز قانون جنگل حاکم است و ضعیف ترها ، قوی ترها را می بلعند نمونه بارز آن یمن و فلسطین است.
ناشناس۱۹۷۴۶۲۷۲۲:۰۹:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ولی همیشه دفاع کردن از خود و حق خود کار درستیه
ناشناس۱۹۷۴۸۷۷۰۰:۴۶:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۷
اسرائیلیک رژیم اشغالگر است ، اوست که جنگ را به وجود آورده ، اما دفاع از خود توسط فلسطینیها حق طبیعیآنان است
ناشناس۱۹۷۴۹۸۵۰۳:۳۷:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۷
کی احترام نمی زاره ؟ اونی که اول غصب کرده! اونی که به تشکیل دو دولت پایبند نیست! اونی که از مرزهای تعیین شده قطعنامه سازمان ملل تخلف کرده! اونی که قدس برخلاف قطعنامه و توافق نامه گرفته الان کل حمایت آمریکا اینه که حماس اول حمله کرده پس حق بمباران مسکونی داره اسراءیل ؟! آیا به نظرت برعکسش صادق نیست! راستی رهبر گفتند رفراندوم بشه! دموکراتیک تر از این سراغ داری؟!
ناشناس۱۹۷۵۰۹۵۰۷:۵۸:۳۷ ۱۴۰۰/۲/۲۷
عه !!! چطور میشه آمریکا و یا اسرائیل انسان ها رو میکشن و آواره میکنن بعد وقتی حرف رسیدگی به داد مظلومان میاد وسط حرف حقوق بشر میشه ؟!
يحيا۱۹۷۵۲۰۹۰۹:۲۲:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۷
اتفاقا در دنياي امروز جا براي جنگ و خونريزي فراهم تر است. چون معاهدان و قوانين بينالمللي که قدرتهاي جهاني تدوين کرده اند زمينه را فراهم تر کرده است.
ناشناس۱۹۷۵۵۴۴۱۱:۵۳:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۷
خب اگه کسی مثل تو واسراییل باشندباید بالاسرشان زور وقدرت باشه. انشاالله نابودی صهیونیسته
ناشناس۱۹۷۴۴۸۵۲۰:۴۲:۵۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
چرا اونهایی که شعار نابودی اسرائیل رو میدن هیچ وقت به طور علمی چگونگی این اتفاق رو تشریح نمیکنن؟
ناشناس۱۹۷۴۵۹۹۲۱:۵۲:۳۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
بعد از بین رفتن اسرائیل و آمریکا دشمن بعدی رو ما از کجا بیابیم که همه مشکلاتمون بندازیم سرش؟
ناشناس۱۹۷۵۵۱۲۱۱:۳۵:۲۲ ۱۴۰۰/۲/۲۷
اسراییل هیچوقت ازبین نخواهدرفت مگرآنکه امام زمان (عج) ظهورکنداگرقرارباشداسراییل بدون ظهورامام زمان (عج) ازبین برود دیگرظهورآن حضرت چه معنایی دارد
ناشناس۱۹۷۳۳۲۵۱۳:۰۸:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اسرائیل غده سرطانی و سگ هار منطقه باید نابود بشود.
ناشناس۱۹۷۴۶۲۴۲۲:۰۶:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
درود بررشرفت
مجیدم۱۹۷۵۵۵۲۱۱:۵۶:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۷
منافقهای البانی تبارهای صهیونیست شروع کردن به منفی دادن
ناشناس۱۹۷۳۳۳۳۱۳:۱۲:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
لطفا بگید چطور آمریکا و اروپا اجازه نابودی اسرائیل رو میدن؟ آیا در حمایت از اسرائیل وارد فاز نظامی خواهند شد؟ اینکه دیروز تمامی ادارات اروپا پرچم اسرائیل را برافراشته کردند به چه معناست؟
ناشناس۱۹۷۳۷۴۱۱۵:۱۷:۵۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
وقتی صهیونیستهای ساکن سرزمینهای اشغالی بخوان برگردن به همونجایی که اومدن آمریکا و اروپا چیکار میتونن بکنن، اونوقت رژیم اسرائیل میمونه و یه سرزمین بدون جمعیت. آیا کشور بدون مردم وجود خارجی داره!؟!؟
ناشناس۱۹۷۴۱۶۹۱۸:۰۷:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
مردم اسرائیل چرا باید بخوان برگردن؟
ناشناس۱۹۷۴۵۰۵۲۰:۵۷:۲۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
چرا باید جایی بمونن که هر چند وقت با یکی درگیر جنگ میشه، همه مردم دنیا هم به چشم غاصب نگاهشون میکنن!؟
ناشناس۱۹۷۴۶۰۲۲۱:۵۳:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
عدم امنیت و جنگ باعث مهاجرت معکوس می شود.
ناشناس۱۹۷۴۶۳۷۲۲:۱۳:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اگه یه مقدار اطلاعات رو دنبال کنید مردم اسرائیل از وضعیت اقتصادی ناراضی هستند از نظر جانی هم که ناامنی پیدا کنند ...
جواد۱۹۷۴۷۲۸۲۳:۰۲:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
خب چون چیزی به نام اسرائیل نداریم ، پس مردم هر کشور به جایی که بهش تعلق دارند (وطن خودشون) برمیگردن.
ناشناس۱۹۷۵۵۶۵۱۲:۰۱:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۷
مگر کشوری مستقل به نام اسراییل داریم.؟ رژیم اشغالگرصهیونیست که زمینهای اعراب را غصب کرده. فقط همین. اونهایی که رفتن 50درصدشان موافق صهیونیستهانیستن
ناشناس۱۹۷۴۴۷۲۲۰:۳۶:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اگه میخواستن برگردن هرگز نمی اومدن تازه تکنولوژی دارن صدها موشک شلیک شده تنها -۹-اسراییلی به درک واصل شده به قدرت وتوانشان اعتماددارن
ناشناس۱۹۷۵۲۱۹۰۹:۲۷:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۷
خواب دیدی خیر باشه....
ناشناس۱۹۷۳۸۴۸۱۵:۵۴:۴۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
مردم امریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و ایتالیا و اسپانیا و هلند و ترکیه و استرالیا و غیره از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین حمایت کرده اند.
ناشناس۱۹۷۳۹۴۳۱۶:۲۵:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
پناهنده های فلسطینی در آن کشورها
ناشناس۱۹۷۴۱۷۰۱۸:۰۷:۵۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
منظورتون عرب های مهاجر این کشورهاست؟
شناس۱۹۷۴۱۸۵۱۸:۱۴:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
شما طوری حرف ميزنی كه انگار اروپا و آمریکا قدرت قاهره لایزال‌اند. چرخ بازیگر از این بازیچه‌ها بسیار دارد...
ناشناس۱۹۷۴۳۴۹۱۹:۳۵:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
من عرض میکنم خدمتتون بر طبق آیه قرآن: کم من فئه قلیله غلبت فئه کثیره باذن الله.خدای غزه همون خدای ابرهه و طبس و...است.همه چی بستگی به نگاه شما داره...
ناشناس۱۹۷۳۳۵۳۱۳:۱۶:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
الان باز بدبخت های وامانده پناهنده که مجبور به کامنت نویسی هستند میان میگند ما 27 ساله گوشت نخوردیم و 41 ساله رنگ موز رو ندیدیم اینا به ما چه ربطی داره ؟ ، البته همین جماعت وقتی صحبت از خرید خانه توی ترکیه توسط ایرانیان میشه کانال رو عوض میکنند، میگند دلیلش آزادی هست و التماس تفکر و از این جور اباطیل
امید۱۹۷۳۷۲۷۱۵:۱۲:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اینکه هرگونه نظر مخالف رو به خارج نشینان و آلبانی ربط میدید راهیه که مقصدش ترکستانه دوست عزیز.
ناشناس۱۹۷۳۸۲۸۱۵:۵۱:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
دوست عزیز ستون نظرات برای این است که هرکس نظر خودش را بنویسید حالا ممکن است این نظر موافق شما باشد یا مخالف ، کاش شما می توانستید و یاد میگرفتید که دوجمله نظر خود را بدون توهین به دیگران بنویسی . اگر همه یک نظر داشتند که ستون نظرات دیگر معنا نداشت !
ناشناس۱۹۷۳۹۲۹۱۶:۲۰:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کلا مگر چند نفر رفتند ترکیه خانه خریدند؟
ناشناس۱۹۷۴۲۱۷۱۸:۲۷:۵۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
آنقدر غافل.. هستید از واقعیت های داخل کشور که فکر میکنید هرکه مخالف شما پیام بگذاره از طرف منافقین هست
ناشناس۱۹۷۳۴۱۱۱۳:۳۵:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
یک کتابی هست که با محاسبات ریاضی در آیه های قرآن مربوط به بنی اسرائیل سقوط اسرائیل را پیش بینی کرده است: 1401 خورشیدی 1444 قمری 2022 میلادی والله اعلم!
ع.م۱۹۷۳۷۳۴۱۵:۱۵:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
نام کتاب لطفاً به همراه نام نویسنده اون؟
ناشناس۱۹۷۴۰۸۱۱۷:۲۲:۴۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کتاب: 1401 سال سقوط اسرائیل نویسنده: سید عبدالله حسینی ناشر: علوم و فنون رازی سال چاپ: 1397
ناشناس۱۹۷۴۲۰۹۱۸:۲۵:۲۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اسم كتاب لگوى پپسى روى ماه و پرايد ٩٠٠ دلارى در عراق و ابرقدرتى پهلوى در منطقه و جهانه
ناشناس۱۹۷۵۱۵۲۰۸:۵۲:۰۳ ۱۴۰۰/۲/۲۷
جز خداوند هیچ کس زمان دقیق ظهورو نمیدونه
ناشناس۱۹۷۳۴۱۴۱۳:۳۶:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
حامیان و مزدورانشان در اینجا هم باور نمی کنند و این چیزها را نگویید که خوبشان پریشان می شود
رضا۱۹۷۳۴۲۱۱۳:۳۶:۴۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
قابل توجه اقای زیبا کلام
ناشناس۱۹۷۳۴۲۷۱۳:۳۸:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
هیچ کشوری تا به حال از ترقه بازی نابود نشده است.
ناشناس۱۹۷۳۸۳۴۱۵:۵۲:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
همیشه اولینی هست
ناشناس۱۹۷۳۸۵۰۱۵:۵۵:۵۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اما مطمئن باش اسرائیل به زودی نابود خواهد شد.
ناشناس۱۹۷۴۰۸۰۱۷:۲۲:۳۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اولش سنگ بود بعد ترقه بعد موشک و..و خدا بامظلومان است
ناشناس۱۹۷۴۰۹۹۱۷:۳۲:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اشتباهی مثبت زدم محمد رضا پهلوی بدون ترقه بازی سرنگون شد
ناشناس۱۹۷۴۶۱۳۲۲:۰۰:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
عزیز دل برادر مثالت خودزنی بود تفاوت بین تغییر رژیم و نابودی یک کشور عضو سازمان ملل رو نمیدونی واقعاً؟
یوسف۱۹۷۵۵۴۹۱۱:۵۴:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۷
اینجا هم قرار نیست خاک و جغرافیای اسراییل از بین بره رژیم غاصب اسراییل و حکومت آپارتاید صهیونیستی قراره تغییر کنه با همه پرسی مردمش هم اگر خواستند می توانند به جايي که از آنجا آمده اند برگردند و می توانند به عنوان مهاجر در سرزمین فلسطین بمانند.
احمد۱۹۷۴۱۱۶۱۷:۳۸:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
آره هیچ کشوری رو نمیشه با ترقه بازی نابود کرد، ولی دقت کن گفتی کشور، ما اسراییل رو به عنوان یه کشور نمیپذیریم در نتیجه بیشتر از ترقه ای هم نیاز نداره
ناشناس۱۹۷۴۱۴۴۱۷:۵۹:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
مثل اینکه راکت های حماس باعث سوزش بعضی ها شده!!!
ناشناس۱۹۷۴۶۸۴۲۲:۳۶:۳۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کشوری به نام اسرائیل وجودندارد.
ناشناس۱۹۷۴۷۵۴۲۳:۱۹:۵۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کلا تو پناهگاهن میخوای شما هم برو چند تا طرقه بخوری شاد شی
ناشناس۱۹۷۳۴۶۸۱۳:۴۸:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
فعلا که مردم فقیر ایران در حال محو و ذوب شدن هستند .
ناشناس۱۹۷۳۸۳۶۱۵:۵۲:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
این خبر برای افراد خاصی هست، شما که ..،.. برو توی روز کاری کار کن پول درار
ناشناس۱۹۷۵۲۹۷۰۹:۵۹:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۷
دمت گرم منم سراسر تتو و ظاهر مناسبی ندارم ولی از وقتی اتصالم با حق برقراره حله همه چی کاش همه داستانو میدونستن
ناشناس۱۹۷۴۵۵۳۲۱:۲۴:۱۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
نتیجه مدریت غربگرایان و عاشقان فروش نفت خام و واردات کالاهای لوکس برای ونک به بالاتر شده فقر و بیکاری در ایران!
ناشناس۱۹۷۳۴۷۷۱۳:۵۱:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
طبق کدوم کارشناسی نظامی می شه با چند تا خمپاره و مسلسل یک کشوری که جزو ارتش ها سطح اول دنیا هست و مجهز به تمامی تجهیزات نظامی روز دنیا و حتی چند صد بمب اتمی هست رو نابود کرد؟ دانشمندان عزیز لطفا توضیح دهید
ناشناس۱۹۷۴۷۰۲۲۲:۴۸:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
همونطوری که شوروی سقوط کرد!
ناشناس۱۹۷۵۰۴۵۰۶:۵۵:۵۶ ۱۴۰۰/۲/۲۷
همین ارتش به زعم شما قدرتمند و بسیار مجهز از پس موشک های دست ساز حماس بر نمی آید جنگ سی و سه روزه هم این مسئله را ثابت کرد مابین ادعا تا عمل فاصله بسیار است کجاست گنبد آهنین ادعای اینها که کاغذی از آب در آمد... اگر ارتشی مجهز دارد چرا قادر به اشغال غزه جایی که موشک های حماس از ان شلیک می شود نیست ؟
یوسف۱۹۷۵۵۵۳۱۱:۵۶:۱۸ ۱۴۰۰/۲/۲۷
خدا توی قرآن جواب داده کم من فئه قلیله غلبت فئه کثیره
ناشناس۱۹۷۳۵۰۱۱۳:۵۷:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
آیا صبح نزدیک نیست؟!
ناشناس۱۹۷۳۵۳۷۱۴:۱۲:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
صهیونیستها که ۶روزه کل اعراب رو شکست می‌دادن تا حالا جرات حمله زمینی به غزه رو پیدا نکردن. یعنی فقط نیروی هوایی دارن و اگر باند پرواز اونها منهدم بشه یعنی .... الفاتحه!!!
ناشناس۱۹۷۴۱۷۹۱۸:۱۱:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
علم پیشرفت کرده عموجان. دوره شمشیر و جنگ رو در رو گذشته. مگر شما زمینی به عین الاسد حمله کردید؟
ناشناس۱۹۷۴۴۳۹۲۰:۰۹:۵۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کاش علم آمریکاییها هم پیشرفت کنه نیروهاشون رو از غرب آسیا ببرن بیرون!!
وایرانی۱۹۷۴۹۹۸۰۴:۲۵:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۷
چقدر خام خیالی..کجا زندگی میکنی..توهم زدی..اگه دست شما باشه با تیر وکمان به جنگ اسراییل میری..خواب دیدی خیر باشه تمام متحدان امریکا همه جوره ازش حمایت میکنن حتی با پیاده نظام...وناتو را فراموش نکن...
ناشناس۱۹۷۳۵۵۵۱۴:۲۰:۲۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
دو تهدید عمده حیات اسراییل را با خطر مواجه کرده است: ۱- نداشتن عمق استراتژیک به علت کوچک بودن ۲- اعراب اسراییلی ساکن در اراضی ۱۹۴۸
ناشناس۱۹۷۳۵۸۲۱۴:۳۰:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
مطلب خوبی بود. فرمایش رهبر انقلاب در مورد اسراییل ، درست و واقعی است ، همانند فرمایش سردار سلیمانی در باره ترامپ که فرمودند : آقای ترامپ قمارباز ، من حریف شما هستم.
ناشناس۱۹۷۳۷۳۵۱۵:۱۵:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
فعلا که ترامپ در حال خوشگذرانی هست و ......
ناشناس۱۹۷۴۰۸۴۱۷:۲۴:۱۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
چشم به هم بزنه میمیره و جهنم در انتظار اوست.
ناشناس۱۹۷۴۴۶۸۲۰:۳۳:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اونجا تنها نخواهد بود. خیلی از جنایتکاران که دستشون به خون بیگناهان آلوده است اونجا کنارش خواهند بود
ناشناس۱۹۷۴۵۲۰۲۱:۰۵:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
همه طعم مرگ را می چشند و باید پاسخگوی رفتار و کردار خویش باشند.
ناشناس۱۹۷۳۵۹۳۱۴:۳۳:۲۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
مرگ بر اسرائیل
يك مسلمان ايراني۱۹۷۳۶۰۹۱۴:۳۶:۴۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
مرگ بر اسرائيل. زنده باد جوانان غيور فلسطيني. من براي سقوط اين غده سرطاني لحظه شماري مي كنم.
ناشناس۱۹۷۴۱۸۱۱۸:۱۲:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
از تو تهران لحظه شماری میکنی یا جرات رفتن به جنگ رو هم داری؟
ناشناس۱۹۷۴۴۵۶۲۰:۲۵:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
شما چطور؟!
ناشناس۱۹۷۳۷۷۳۱۵:۳۰:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
شما نگاه کنید نخست وزیر ایرلند چطور به سفیر اسراییل حمله میکند سایر آزادگان جهان هم نمیتوانند آواره کردن فلسطینی ها از خانه های خود را ببنید و چیزی نگویند به هرحال همین وجدانهای بیدار انشالله این زورگویی اسراییل را از درون نابود خواهد کرد. یادمان نرود که شوروی 22 ملیون کیلومتر مربع بود ولی چون به زور جمهوری های اطراف خود را به خود چسبانده بود در یک شب همه متلاشی شدند
ناشناس۱۹۷۴۴۷۱۲۰:۳۵:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
شوروی نابود شد چون مردمش از فقر و فضای بسته سیاسی به شدت ناراضی بودن. اما مردم اسرائیل بالاترین سطح رفاه رو دارن و بالاترین سطح آزادی سیاسی
ناشناس۱۹۷۳۷۸۲۱۵:۳۳:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
به سلامتی انشاالله هر چه سریعتر
یه ایرانی۱۹۷۳۷۸۷۱۵:۳۴:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
دلم میخواست زمان جنگ بودم ولی خوب دو3ساله بودم، دلم میخواست برم مدافع حرم بشم ولی نشد، اماآرزودارم امیدوارم که همین فرداحکم جهادباصهیون اعلام بشه، آخ که چی میشه، به نیابت ازشهیدقدس حاج قاسم بریم وجشن نابودی صهیونیسم رادرفلسطین بگیریم، انشالله
ناشناس۱۹۷۴۴۷۳۲۰:۳۷:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
شما اگه اهل جنگ با صهیونیست ها بودی میرفتی سوریه. هنوز هم میتونی بری اگر جدی باشی. خسته نشدی از شعار؟
ناشناس۱۹۷۳۷۹۶۱۵:۳۷:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
به امید خدا حرف آقای خامنه ای محقق می شه و اسرائیل به بد ترین وجه ممکن نابود می شه .و دنیا یه جشن بزرگ می گیره وقتی این غده سرطانی از مغز دنیا جراحی بشه و برای همیشه ریشه کن بشه . و مردم دنیا به خصوص مردم ستم دیده فلسطین نفس راحت بکشه .به شرط اینکه مثل هیتلر نباشه که اندکی از اونهارو بزارن برای عبرت دنیا .باید کل اسرائیل نابود بشه . تا جشن بزرگی در سرتاسر دنیا بگیریم .
ناشناس۱۹۷۳۸۰۲۱۵:۳۹:۴۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
موشک باران اسرائیل باید مداوم باشد. وجنگ مسلحانه داخلی باید در نوار غزه وکرانه باختری شدت بگیرد شکست اسرائیل خیلی زود حتمی است. واز شر این رژیم کودک کش همه راحت میشوند
ناشناس۱۹۷۴۴۷۵۲۰:۳۸:۴۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
با تداوم موشک باران چیزی از غزه باقی نمیمونه. موشک های اسرائیل هزار بار دقیق تر و قوی تر هستن
نادر۱۹۷۳۸۶۷۱۶:۰۲:۱۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
هیتلر چقدر روشن بین بوده که یهودیها تند رو را ازبین میبرد و ترکیه توسط عبدل حمید به فلسطین رفتند و رئیس جمهور ترکیه همان طور که. به باکو کمک کرد به اسرائیل هم باید حمله کند ونه تنها ترکیه بلکه توسط تمام مسلمانان باید کمک‌ کنند .
ناشناس۱۹۷۴۶۶۰۲۲:۲۱:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ترکیه کشور هست یا شهر
ناشناس۱۹۷۴۷۳۹۲۳:۰۸:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ترکیه با کشتار کردها خود بزرگترین قاتل مسلمین است
ناشناس۱۹۷۳۸۹۷۱۶:۰۸:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
نابودی اسرائیل به فضل الهی نزدیک است، جانم فدای رهبر
ناشناس۱۹۷۳۹۲۴۱۶:۱۸:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کیسینجر گفته اسراییل به شکل ظالمانه فعلی ادامه نخواهد داشت. این یعنی چی؟ نگاه کن به تاریخ امریکا که زمانی سیاهان کاملا برده بودند و هیچ حقی نداشتند و الان وضعیت داخلی امریکا بشدت تغییر کرده. یعنی اینکه اسراییل هم با تفکر برتری جویی یهودی ادامه نخواهد یافت. یا مجبور به صلح می شود یا مجبور به خروج. ساختن اسراییل از اول هم غلط بود. شما نگاه کن از افغانستان تا سوریه و لبنان همه بدنبال فرار از خاورمیانه هستند بخاطر اینکه نه امنیتی هست و نه دیگر این منطقه رونق اقتصادی دارد. بعد چهار تا یهودی بلند شدند آمدند خاورمیانه و شروع کردند به اشغالگری! این خاورمیانه به ما سودی نرساند. می خواهید چه سودی به اسراییل برسونه؟ غرب پیش خودش چه فکری کرده بود.
ناشناس۱۹۷۴۳۲۴۱۹:۲۱:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
فلسطینی ها زمین هایشان را به یهودیان فروختند داداش تعداد یهودیان که زیاد شد حریص شدند یا اصلا با نقشه قبلی زمین خریدند فرقی نداره واقعیت اینه که اعراب طمع کردند و زمین هایشان را فروختند و این گرفتاری 70 ساله را برای نسل های بعد ایجاد کردند
ناشناس۱۹۷۳۹۳۶۱۶:۲۴:۱۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
غرب اسراییل را ساخت تا منابع خاورمیانه را با جنگ به هدر بدهد تا کشورهای منطقه نتوانند از نظر اقتصادی پیشرفت کنند. نفت مفت شد و خاورمیانه در آتش و فقر می سوزد.
ناشناس۱۹۷۳۹۳۸۱۶:۲۴:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
درود بر امام خامنه ایی
ناشناس۱۹۷۳۹۵۵۱۶:۳۰:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کیسینجر یک یهودی هست و همچنین چیزی نگفته! این جمله را یک ستون نویس نقل کرده که بعدا اعتراف کرده دروغ می گوید. هر چند اسراییل با این همه جنگ نمی تواند خود را ابقا کند. لازمه یک کشور صلح پایدار هست.
ناشناس۱۹۷۳۹۵۹۱۶:۳۱:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ما چه بخواهیم چه نخواهیم اسرائیل عضو سازمان ملل است و محو آن در دنیای امروز غیر ممکن‌ اگر ما عضو سازمان ملل هستین تعهداتی داریم شعارهای نظرات فوق .. توخالی است از طرفی تعداد کشته های دوطرف عیار قدرت را نشان می دهد
ناشناس۱۹۷۴۶۱۱۲۱:۵۸:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اسرائیل رژیمی جعلی و غاصب است و مطمئن باش که خون بر شمشیر پیروز است.
ناشناس۱۹۷۵۰۰۵۰۵:۱۵:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۷
یهودی ها ترسو هستن ولی فلسطینی ها شجاع و شهادت طلب
ناشناس۱۹۷۴۰۰۳۱۶:۴۸:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
بدون شک اسراییل قبل از ظهور امام زمان محو شده باشد.
ناشناس۱۹۷۴۰۱۴۱۶:۵۳:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
..وقتی بین ما اتحادی نیست اشغالگران سوء استفاده می کنند.
ناشناس۱۹۷۴۰۳۷۱۷:۰۳:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
نابودی اسرائیل قطعی است اگر بر فرض محال ایران نابود شود فکر می‌کنید موشک هایش را به حاکمیت بعدی می‌دهد یا همه را برسر اسرائیل می‌ریزد؟
ناشناس۱۹۷۴۶۳۵۲۲:۱۲:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
مثال جالبی بود اگر اسرائیل مطمئن باشه که نابود میشه بنظرت از اون چند صد بمب اتمش استفاده میکنه یا بعداً باید بگذاریم توی موزه؟
یوسف۱۹۷۵۵۷۳۱۲:۰۶:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۷
اگر موشک های اتمیش مشخص بشه از کجا لانچ میشه، ظرف چند ثانیه اون نقطه نابود میشه و عملا این فرصت به بزرگترین تهدید برای خودش تبدیل میشه.
داریوش۱۹۷۴۰۴۶۱۷:۰۶:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
به امید ظهور منجی عالم.
ناشناس۱۹۷۴۰۷۶۱۷:۲۱:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اگر .به تاریخ و داستانهای قران توجه بشه .این امر قابل فهم هست .داستان فرعون و موسی ( ع). سقوط جنایتکاران تاریخ و صدهای اخیر که افراد مستکبر و خو ن ریز سقوط کردن .و حزب خدا پیروز خواهد شد .
ناشناس۱۹۷۴۳۲۸۱۹:۲۴:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
چه کسی حزب خداست ؟؟ شماها ؟؟ کی گفت شماها حزب خدا هستید ؟؟
یوسف۱۹۷۵۵۸۴۱۲:۱۲:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۷
کسانی که پیرو پیامبر خدا و امامان هستند بگردید ببینید در این جهان چه کسانی بیشترین قرابت را با این ذوات نورانی دارند. در جدال حق و باطل در کدام سمت هستند؟ حزب خدا در کدام سمت هست؟ در مبارزه علیه اسرائیل و عمال شیطان در زمین، طرف حق و حقیقت نباشی قطعا آب به آسیاب شیطان ریخته ای. اگر نمی توانی حزب خدا رو بفهمی واقعا مصداق "صم بکم عمی فهم لا یعقلون" هستید.
ناشناس۱۹۷۴۱۰۲۱۷:۳۳:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اسراییل در حال نسل کشی و قحطی در لبنان بدون شلیک حتی یک گلوله هست.
ناشناس۱۹۷۴۱۰۷۱۷:۳۵:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
امریکا دشمن درجه یک ما واسراییل عامل آپارتایدوتوهمی وپوشالی آنچه امروز مامیبینیم اختلاف بین اعراب و اونها میون ترس از امریکا وایران فلج شده اند
ناشناس۱۹۷۴۲۷۳۱۹:۰۰:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
صهیونیستی ها تاوان سنگینی خواهند داد
ناشناس۱۹۷۴۴۲۱۱۹:۵۹:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
همین ترق بازی‌ها بقول بعضی در بدرا چند روز صهیونیست های کثیف را مثل موش، زیر زمین برده
مهدی۱۹۷۴۴۸۴۲۰:۴۲:۲۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
در حمله ما یک اثر از دیو نماند،یک خانه سالم به تل آویو نماند،چون هر گوشه این خاک کنون حادثه خیز است،چون از سوی ما هر چه گزینه روی میز است،ما قدرت حقیم تل آویو ضعیف است،ما نیروی قدسیم و هدف قدس شریف است
مرگ‌بر اسرائیل۱۹۷۴۵۹۶۲۱:۵۲:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اسرائیل به دلیل ماهیتش راهی جز نابودی نداره و البته این ربطی به ایران و جمهوری اسلامی ایران هم نداره هرچند که امام هم سالیان پیش این موضوع را یاداور شدند و نامگذاری روز قدس کار بزرگی از طرف ایشون بود در هر صورت اسراییل نابود است چون از اصل به وجود آمدنش اشتباه بود
مادربچه هاو معلم مدرسه۱۹۷۴۶۸۹۲۲:۴۱:۵۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
نابودی وإخراج صهیونیستهاو رژیم جعلي صهیونیستی،به جهنم، به زودی خواهدبود، إن شاء الله،این قانون دنیاست که فواره چون بلندشود سرنگون شود، إن شاء الله
ناشناس۱۹۷۴۷۳۶۲۳:۰۵:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
فعلا که غزه مظلوم در حال محو شدن بدست جنایتکاران صهیونیست است
علی۱۹۷۴۷۷۷۲۳:۳۷:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
انشا الله همین شود که گفته شده ،حال که رژیم غاصب صهیونبستی خودش شروع کننده درگیری برای گرفتن زره چشم از فلسطینی های مظلوم شده به فضل خدا جبهه مقاومت کار این رژیم سفاک را یکسره کند و وعده های الهی تحقق یابد درود بر رزمندگان فلسطینی و مرگ و نابودی از آن صهیونیستی ها،
عباس کرمانشاه۱۹۷۴۸۵۲۰۰:۲۸:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۷
ایشالا بزودی میلیونها مسلمان و ایرانی در قدس شریف به امامت امام خامنه ای نماز شکر میخوانند و جشن بزرگی به حول و قوه الهی در راه است و نزدیک،،اسرائیل از صدام و هیتلر و خیلی های دیگر قوی تر که نیست،،،در تک تک کلمات و حرف های امام خمینی باید اندیشید و تمام آنها بدون ذره ای کاستی به وقوع خواهند پیوست،،امام گفت صدام به طرز فجیعی از دنیا میره و دیوانه است ،گفت شوروی متلاشی میشه که شد،و دهها مورد دیگر،،و همچنین گفت که اسرائیل نابود شدنی ست و این جزء سنت های الهی ست و در سنت الهی تخلف ممکن نیست،ایشالا با نابودی اسرائیل تمام رنج و سختی این سالها رو فراموش میکنیم و گویی تازه از مادر متولد شده ایم
ناشناس۱۹۷۴۸۶۲۰۰:۳۴:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۷
به فضل الهی صهیونیستها نابودخواهندشدواگرخداگروهی رایاری کندهیچکس توان مقابله باآنهارانخواهدداشت وخدادرهم کوبنده ظالمان است.وعده ی الهی حق است وبه زودی زودتحقق می یابدانشاالله...خواست الهی به معادلات زمینی کاری نداردواگرخداونداراده کنددرچشم برهم زدنی طومارتمام ظالمان عالم رادرهم میپیچد.همانطورکه باویروسی کوچک همه جهانیان رامستاصل کرده است...
مهدی۱۹۷۴۹۲۳۰۱:۳۴:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۷
انشاالله به زودی اسرائیل نابود میشه .
ناشناس۱۹۷۴۹۳۶۰۱:۴۳:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۷
به امید نابودی اسرائیل
احمد۱۹۷۴۹۴۴۰۱:۵۲:۲۱ ۱۴۰۰/۲/۲۷
اینشااله.ظالم.خداوکیلی.میبره
احمد۱۹۷۴۹۴۷۰۱:۵۷:۱۴ ۱۴۰۰/۲/۲۷
خداوند.باحق.است
مسعود۱۹۷۴۹۷۵۰۲:۵۲:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۷
باسلام.درموردنابودی اسراییل بایدبگم همان طورکه صلاح الدین ایوبی که یک کرد ایرانی بود فلسطین وبیت المقدس را بعد از ۲۰۰سال که تحت اشغال صلیبیون بود آزاد کرد،بازهم این اتفاق می افتد.ازطرفی ظلم پایدار نخواهد ماند وهیچ کشور ورژیمی با قتل وکشتار وخونریزی پایدار نمی ماند.چه کسی فکر می کردصدام با اون خفت نابودبشه.برای خدا هیچ کاری نداره مثل قوم عاد وثمودو.....فقط یک شب ممکنه اسراییل هم نابودبشه حتی اگه تمام دنیا حمایتش کنند درمقابل اراده خدا هیچ همه هیچ وپوچند.(مسعود ازاصفهان)
ا خ۱۹۷۵۰۵۸۰۷:۱۰:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۷
خدایا فریاد رسی فلسطین مظلوم را از با نابودی اسرائیل نشان بده .
ناشناس۱۹۷۵۱۵۹۰۸:۵۷:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۷
تا کی منتظر اقدام خدا هستید این جنایات نسبت به آنچه طی تاریخ بر بشر گذشته هیچ است .
ناشناس۱۹۷۵۲۹۵۰۹:۵۸:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۷
سلام عزیز من زمان جنگ جهانی اول 9 ملیون ایرانی توسط انگلیس و شوروی کشته شدن
ماهان۱۹۷۵۱۶۹۰۹:۰۲:۵۹ ۱۴۰۰/۲/۲۷
شما هایی که دم از حقوق بی بشر میزنید همون اسرائیلی هایی نیستید که توی فضای مجازی به صورت منافقین فعالیت میکنید؟
کاوه۱۹۷۵۴۵۸۱۱:۱۰:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۷
هیچ کس نمیدونه در آینده چی میشه فقط اینو باید بدونیم که وعده های الهی شکل میگیرند و احدی نمیتونه در مقابلش ایستادگی کنه پس ظهور امام عصر صورت میگیره ان شاالله سعی کنیم اون موقع در مقابلش نباشیم در کنارش باشیم البته اگر لیاقت داشته باشیم
یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. منجلاب دوستی با آمریکا و عربستان!

  2. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

  3. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

  4. چرا رئیس جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل نمی‌رود؟

  5. شیوه عجیب و خطرناک جابجایی زائران اربعین با هواپیما باربری

  6. مجری فاکس نیوز رئیس جمهور کشورش را با خاک یکسان کرد

  7. چرا برکت نتوانست به وعده تولید ۵۰ میلیون دوز واکسن عمل کند؟ / حرکت در مسیر سخت «برکت»

  8. شکار ناگهانی سگ توسط کروکدیل گرسنه

  9. سردرگمی سیستماتیک مردم

  10. عجیب اما واقعی! هذیان گویی بایدن در آنتن زنده

  11. واردات خودرو ، مفید یا مضر ؟ 

  12. عملیات نجات توسط یک روحانی در کوه

  13. «علی لندی» نوجوان قهرمان ایذه‌ای آسمانی شد

  14. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

  15. دعوای کاذب درباره عضویت ایران درباره سازمان همکاری شانگهای

  16. به نام فقرا به کام اغنیا

  17. تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی

  18. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

  19. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

  20. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

  21. ستون فقرات توسعه اقتصادی کشور کجاست؟

  22. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

  23. معاون اول رییس جمهور: قیمت لبنیات نباید افزایش یابد

  24. آب پاکی امیرعبداللهیان رو دست همتای آلمانی/سیاست قطعی ما گره نزدن اقتصاد داخلی به برجام است

  25. آزمایش جنگنده های ابابیل از سوی قطر

  ابر آروان

  آخرین عناوین