• خون در رگ های اقتصاد لبنان خشک شد

  خون در رگ های اقتصاد لبنان خشک شد

  گروه ترجمه الف، 

  پایگاه خبری "میدل ایست مانیتور" در گزارشی ضمن پرداختن به بحران اقتصادی عمیق و گسترده در لبنان می نویسد: «در شرایط کنونی، بانک ها که همچون خون، در رگ های اقتصادِ خدمات محورِ لبنان هستند، عملا فلج شده اند»

 • اهمیت بین المللیِ انتخابات ریاست جمهوری ایران از نگاه "میدل ایست مانیتور"

  اهمیت بین المللیِ انتخابات ریاست جمهوری ایران از نگاه "میدل ایست مانیتور"

  گروه سیاسی الف، 

  پایگاه خبری "میدل ایست مانیتور" درباره اهمیت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ایران می نویسد: «حضور قابل توجه مردم ایران در انتخابات این کشور و منسجم تر شدنِ بیش از پیش عرصه سیاست و مخصوصا سیاست خارجی ایران پس از روی کار آمدن دولت آتی در این کشور، به احتمال فراوان دشمنان ایران نظیر آمریکا و اسرائیل را در انجام اقدامات تحریک آمیز و خرابکارانه علیه ایران و بنیان های قدرت این کشور، بیش از پیش مایوس خواهد کرد.

 • تحلیل پایگاه خبری میدل ایست مانیتور از تهدید «پ ک ک» در عراق
 • یک وبگاه خبری در لندن: ایران حتی بدون توافق هسته ای هم قدرتمند است

  یک وبگاه خبری در لندن: ایران حتی بدون توافق هسته ای هم قدرتمند است

  گروه جهان الف، 

  «طرف های غربی باید بدانند که عدم حصول توافق در وین، برای ایران به معنای به پایان رسیدنِ جهان نخواهد بود. آمریکا باید بپذیرد که احیای "برجام" و قرار گرفتن در چهارچوب یک توافق پایدار، بیش از آنکه به نفع ایران باشد، در راستای منافع آمریکا قرار دارد.»

 • میدل ایست مانیتور: آیا اسرائیل زودتر از پیش بینی رهبر ایران محو می شود؟

  " میدل ایست مانیتور: آیا اسرائیل زودتر از پیش بینی رهبر ایران محو می شود؟

  جهان، 

  اسرائیل ۷۳ سال پس از آغاز شدن رویه های اشغال گرانه اش در سرزمین های فلسطینی، در ناامن ترین شرایط ممکن به سر می برد و ناآرامی های سیاسی و اجتماعی در آن، به همراه چشم اندازهایی که نوید مقابله مسلحانه گسترده فلسطینی ها با رژیم اسرائیل را می دهند، همه و همه به نوعی موید گزاره رو به زوال بودنِ اسرائیل هستند.

 • روایت میدل ایست مانیتور از فشارهای روانی رژیم صهیونیستی بر ملت فلسطین

  روایت میدل ایست مانیتور از فشارهای روانی رژیم صهیونیستی بر ملت فلسطین

  گروه جهان الف، 

  رژیم اسرائیل به طور سیستماتیک و هدفمند، با روح و روان ملت فلسطین بازی می کند و سعی دارد آن ها را از این نظر، تضعیف و راه را برای اشغالگری و رویه های ظالمانه خود هموار کند. متاسفانه سکوت جامعه بین المللی در این زمینه موجب شده تا رژیم آپارتایدی اسرائیل جسورتر شده و چندین نسل از ملت فلسطین را با جراحات عمیق روحی و روانی، مواجه کند.

 • میدل ایست مانیتور: پرچم اسرائیل به زودی در عربستان برافراشته خواهد شد!

  میدل ایست مانیتور: پرچم اسرائیل به زودی در عربستان برافراشته خواهد شد!

  گروه جهان الف، 

  نشریه میدل ایست مانیتور با اشاره به اعلام عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی می نویسد این مساله یعنی نابودی قوانین بین المللی و نادیده گرفتن جنایات تل آویو علیه مردم  فلسطین.  

 • بحرین کشور بعدی است که با اسرائیل توافق صلح امضا می‌کند

  میدل ایست مانیتور خبر دادبحرین کشور بعدی است که با اسرائیل توافق صلح امضا می‌کند

  گروه جهان الف، 

  یک نشریه مستقر در لندن با اشاره به اعلام  توافق صلح  امارات عربی متحده  و رژیم صهیونیستی،  می نویسد بحرین کشوری بعدی است که  با  تل آویو توافق صلح امضا می کند.