بفرمایید آقای ظریف، این هم از اسراییل !...

حسین رجایی، کارشناس بین الملل،   4000225013 ۴۰۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۶۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
بفرمایید آقای ظریف، این هم از اسراییل !...

"جان کری به من خبر داد که اسرائیل در سوریه دویست بار به ما حمله کرده است". این یکی از مهم­ترین بخش­های مکالمه اخیر افشا شده وزیر خارجه است. جایی که وی تلاش می کرد سیاست خارجی کشور در سوریه را زیر سوال برده و البته انگشت اتهام را به سمت سردار شهیدمان نشانه رود. شکست خورده یا محکوم به شکست توصیف کردن سیاست منطقه ای ایران بویژه در سوریه، رویکرد همیشگی همفکران غربگرای آقای ظریف است. مخصوص امروز و دیروز نیست. از همان روزهای آغازین بحران سوریه، هر روز میگفتند کار بشار اسد تمام است. ولی اسد ماندگار شد و جبهه مقاومت پیروزی های درخشانی در مقابل تروریست های داعش و النصره و متحدان غربی و عربی شان به دست آورد. اینبار دائماً تبلیغ میکردند که بزودی روس ها، ایران را از زمین بازی سوریه بیرون انداخته و سند پیروزی را شش دانگ به نام خود می زنند. این هم اتفاق نیافتاد و نمی توانست بیافتد چون حضور خود روس ها هم به لطف دعوت ایران تحقق یافته است. حالا هم که وزیر خارجه مملکت خودمان طوری وانمود می کند انگار ایران بازیچه مقاصد روسیه در سوریه بوده و فرزندان ایران به نفع پوتین می جنگیده اند و تازه آنجا هم تو سری خور اسراییل شده اند. در حالی که حقیقت کاملاً وارونه است.

در هر آوردگاهی، جای طرف پیروز و شکست خورده میدان را عوض می کنند کما اینکه جای جلاد و شهید را عوض کرده اند. این رویه معمول تفکری است که به دنبال ترساندن مردم از سایه جنگ و احتمال شکست است تا آن ها را به عقب نشینی و تسلیم وادارد. اینبار اما تاریخ خیلی منتظر نماند تا باز هم ادعاهای پوشالی شان عیان شود. تا مشخص شود که آیا اسراییل، آن موجودیت قدرتمند و با اعتماد به نفس و پیشرو است که تصویر می کنند یا آن رژیم سست و رو به زوال که شهید بصیرمان خبر می داد. موجودیتی تعیین کننده قواعد بازی است که دست برتر را در اختیار دارد یا رژیمی که در معرض محاصره بیرونی و آشوب درونی قرار دارد.  

این روزهای فلسطین اشغالی را بنگرید. اسراییلی که دیروز مست از اتحاد با دولت های عرب امارات و بحرین در آنسوی مرزهای خود بود، امروز درگیر با مردم عرب لبنان و اردن در این سوی مرزهای خود است. درگیر با اعراب فلسطینی درون شهرهای خود است. همان فلسطینی هایی که فکر می کرد درون دولت خود هضم و جذب نموده است. اسراییلی که به مدد توطئه و نفوذ، آشوب افکنی در سوریه و عراق و لبنان را به تماشا نشسته و در رؤیای تابستان های داغ در ایران غرق شده بود، اکنون زوال خویشتن را به نظاره نشسته است.  

کجایند آن هایی که با محاسبات همیشه مادی خویش، اتحاد اسراییل با دولت های عربی را، علامت به هم خوردن موازنه و شکست سیاست منطقه ای جمهوری اسلامی معرفی می کردند. کجایند آن ها که در محاسبات شان همیشه دولت های خودفروخته را وارد کرده اند ولی از قدرت ملت های آزاده غافل مانده اند. ببینید آن چند دولت خلیج فارس که به ظن باطل خود می خواستند جمهوری اسلامی را محاصره کنند، چگونه خود را در بین ملت های عرب بی آبرو ساخته اند و چگونه در هنگامه خیزش ملت های عرب در برابر اسراییل، کنار رژیم غاصب ایستاده اند!؟ 

حدود سه سال پیش، اساتید دانشگاه تهران میزبان جان مرشایمر یکی از برجسته ترین اندیشمندان روابط بین الملل جهان بودند. هنگامی که از این اندیشمند آمریکایی و نویسنده کتاب معروف "لابی اسراییل و سیاست خارجی آمریکا" درخصوص آینده اسراییل پرسیدند، پاسخ شنیدند که: اسراییل یک رژیم آپارتاید همانند رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی است و تا حداکثر 20 سال آینده، سرنوشت بهتری از آن نخواهند داشت. همانگونه که حدس میزنید، متعاقب این پیش بینی، اساتید دانشگاه، وی را در جریان جمله مشهور رهبر انقلاب در خصوص آینده اسراییل قرار داده و تعجب بسیار وی را برانگیختند. در جریان این پیش بینی که: "اسراییل 25 سال آینده را نخواهد دید". بشارتی که این روزها، خیلی به تحقق نزدیکتر است. هرچند برای اندیشه های مادی که جهان را تنها از دریچه آمریکا و غرب می بینند، چندان قابل فهم و باور نباشد. برای اندیشه هایی که فکر می کردند بشار اسد چند هفته ای سقوط می کند و فکر می کنند کدخدایشان چنان خدایی است که می تواند به اشارتی کل سیستم دفاعی ایران را نابود سازد! 

 

  

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۹۶۹۳۱۲۰۹:۱۹:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف باید نامزد ریاست جمهوری بشود
ناشناس۱۹۶۹۳۵۶۰۹:۴۴:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اسراییل به ظریف چه مربوط است؟
ناشناس۱۹۶۹۵۹۴۱۰:۴۶:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نتانیاهو: اصلاح طلبان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستن.
ناشناس۱۹۶۹۶۳۷۱۰:۵۵:۱۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
وقتی نگران معیشت و رفاه و شاخص های اصلی اقتصادی مانند بیکاری و رشد اقتصادی و تورم و... نبود یا در اولویت دهم هم نباشد می توان همه چیز را پیروزی نامید و همه چیز را شکست دیگران.
ناشناس۱۹۶۹۸۰۳۱۱:۲۸:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
پیروزی در سوریه و عراق با نابودی داعش و جلوگیری از تجزیه کشورهای منطقه نتیجه مدیریت جهادی مردان میدان است و تورم و بیکاری و رکود و مشکلات اقتصادی نتیجه مدیریت مدیران نجومی بگیر پیر و کم تحرک است.
سید۱۹۷۰۹۹۵۱۷:۱۸:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
دمت گرم .. عالی گفتی
Benhosensjak۱۹۷۲۲۱۷۰۵:۵۴:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
شما هم متافیزیک رو با فیزیک اتمی قاطی کردی .درست مثل اون هموطنمون که نوشته بود ظریف چه ربطی به اسرائیل داره !!!
ناشناس۱۹۷۲۷۲۱۱۰:۱۶:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
دوست عزیز دیپلماسی امروز یعنی عنانت دست ابرقدرتها باشه .ترکیه فقط خواست یه اس 400 بخره تهدید به انزوا و تحریم شد و ارزش پولش سقوط کرد (البته الان شما میفرمایی عنان ما دست چین و روسیه هست ) .این وسط کی و چی قربانی میشه مهم نیست فقط منافع تامین بشه .مثل مشارکت یونان در جنگ با یمن که خواسته تحمیل شده امریکاست(به اعتراف یکی از وزرای یونان)
ناشناس۱۹۶۹۶۷۱۱۱:۰۱:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
از کی تاحالا حرف اونها مهمه؟ حالا اگر از روی عمد می گند که حواسها از اصولگراها پرت بشه چی؟
ناشناس۱۹۶۹۹۶۶۱۲:۱۷:۲۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
وقتی امضاء جان کری تضمین است ! حرفهای نتانیاهو هم قابل استناد است.
ناشناس۱۹۶۹۷۲۳۱۱:۰۹:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
البته این سخن را راجع به احمدی نژاد گفتند و نه اصلاح طلبان
ناشناس۱۹۶۹۸۶۸۱۱:۴۷:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شیمون پرز : باید کاری کنیم که بودن با احمدی نژاد به ننگ تبدیل بشود !
ناشناس۱۹۷۰۷۸۷۱۶:۰۶:۲۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نتانیاهو این سخن را در مورد خاتمی و کروبی و موسوی گفته بود.
ناشناس۱۹۶۹۷۸۶۱۱:۲۲:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اما از نظر هسته ای با اصولگرا ها نزدیک هستند
ناشناس۱۹۶۹۸۸۰۱۱:۵۰:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شیمون پرز : اصلاح طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می جنگند.
ناشناس۱۹۶۹۸۱۶۱۱:۳۱:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اون احمدی نژاد بود
ناشناس۱۹۶۹۸۸۷۱۱:۵۱:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
هیلاری کلینتون: تحریمهای بانکی و نفتی جمهوری اسلامی در حمایت از سبزها و اصلاح طلبان بود.
ناشناس۱۹۶۹۹۹۹۱۲:۲۷:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بیست میلیون اصلاح طلب به روحانی رای دادن هر خانواده هم سه نفر زیر ۱۶ سال دارند حدود ۶۰ میلیون نفر .هرگز ۶۰ میلیون طرفدار اسرائیل نیست
ناشناس۱۹۷۰۱۰۰۱۲:۵۴:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
همه اصلاح طلبان نه بلکه فقط لیدرهای تندرو اصلاح طلب و فتنه گران اصلاح طلب سال 88 که اموال عمومی و خصوصی را تخریب کردند و سطل زباله و اتوبوس و مسجد آتش زدند و به عزاداران امام حسین(ع) اهانت کردند سرمایه های اسرائیل هستن.
ناشناس۱۹۷۰۲۰۸۱۳:۲۴:۰۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
میشه شما که خیلی بلدی بگی دعوای ما با اسراییل چیه؟ اگه قصد آزاد کردن قدس داری چرا سرزمین خودمون بحرین که ۵۰ سال پیش از کشورمون جدا شده و بیخ گوشمون هست را پس نمی گیری؟
ناشناس۱۹۷۰۳۴۷۱۳:۵۹:۵۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کشورگشایی با تغییر هویت را یکی نفرمایید
ناشناس۱۹۷۱۹۱۲۰۰:۲۰:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
مردم کشورهای امریکا و انگلیس و فرانسه و استرالیا و اسپانیا و .... در حمایت از مردم مظلوم فلسطین راهپیمایی گسترده برگزار کردند.
ناشناس۱۹۷۰۳۱۰۱۳:۵۱:۴۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بیاد دارم که وزیر اسراییلی از دولت معجزه هزاره سوم واحمدی نژاد به عنوان معدن طلا برای اسراییل ذکر کردند
ناشناس۱۹۷۰۷۹۴۱۶:۰۸:۴۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
احمدی نژاد با زیر سوال بردن افسانه هلوکاست اسرائیل را رسوا کرد؟!
سید۱۹۷۰۵۳۹۱۴:۵۴:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
این جمله را از کجا درآوردی. اصل قضیه حرف یک خاخام صهیونیست هست در مورد احمدی نژاد و دوستانش
ناشناس۱۹۷۰۷۳۷۱۵:۴۹:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
البته اگر احمدی نژاد اسم خود را بگذارد اصلاح طلب
ناشناس۱۹۷۰۷۹۶۱۶:۰۹:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
منظور نتانیاهو سران فتنه سال 88 بودند.
ناشناس۱۹۷۰۷۹۱۱۶:۰۷:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تنها سند این ادعا روزنامه کیهان بوده.
ناشناس۱۹۷۱۸۴۸۲۳:۴۳:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تو از همونایی هستی که الکی از کوروش کبیر یه حرفایی رو میزنی که آدم شاخ در میاره.حالا هم از نتانیاهو
ناشناس۱۹۷۲۴۴۸۰۸:۴۹:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
درود بر شرفت
ناشناس۱۹۷۲۵۳۹۰۹:۲۰:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۶
والا اون احمدی نژاد بود. برید در روزنامه هایشان بگردید مقاماتشان در مورد چه کسی چه گفتند
ناشناس۱۹۶۹۷۶۰۱۱:۱۷:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اسرائیل فرزندخلف آمریکا درقلب مسلمانهاست وظریف دوست ورفیق امثال جانکری و... وسردارعزیزشهیدمان خارچشم آنهابودوظریف دربه شهادت رساندن سردارمان یک خوش خدمتی به آنها کردتاراحت با آنها درآمریکابه قدم زنیهاش ادامه دهدانشاالله خون شهیدمان به زودی انهارارسواواسرائیل رانابودودست آمریای جنایتکارراازمنطقه کوتاه می کند
ناشناس۱۹۶۹۸۹۵۱۱:۵۲:۴۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
عزیزم نادانسته صحبت نفرمایید اوضاع مملکت و ببینین فقر فساد اختلاس دزدی تورم بی اعتمادی بی فرهنگی اموزش پرورش بی پرورش فرار نخبه ها و............ما باید اول به خودمون برسبم دزدها و اختلاس گران کار امریکا نیست کار داخلی هلس اول خودمون بعد بقیه تا کی کمبودها و بی درایتی ها رو می خوان پشت نقاب دشمن خود ساخته پنهان کنن اسراییل معلوالحال ه ولی دلیل نمیشه ما انقدر با بی درایتی و هزینه ی اضافه مملکت و به باد بدیم مملکت داره خالی میشه از نخبه .....دارن فراررررررررمی کنن فرارررررر
ناشماس۱۹۷۰۴۰۷۱۴:۱۳:۵۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
احسنت افرین ب اطلاعات دقیقت این ها باعث ب شهادت رسیدن حاج قاسم عزیزمون شدن تاوانشو باید بده
ناشناس۱۹۷۰۶۸۳۱۵:۳۷:۳۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نه برادر من کاری به ظریف ندارم چرا تاب و توان و انتقاد کردن ندارین مگه شماها خدا هستین که هیچ گونه ایرادی نداشته باشین ...به نظر من هر که زیاد ادعاش میاد
ناشناس۱۹۷۰۸۰۰۱۶:۱۱:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خون حاج قاسم عزیز تاوان افتضاح برجام بود حالا ظریف از مرد میدان طلبکار شد !
ناشناس۱۹۷۰۹۱۲۱۶:۴۸:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
به امید خدا
علی۱۹۷۴۱۶۰۱۸:۰۳:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
انشاالله به زودی
ناشناس۱۹۷۴۴۳۵۲۰:۰۸:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
با این حساب، تهران و اصفهان و.... به من خوزستانی یا بوشهری چه مربوط هست؟
ناشناس۱۹۶۹۳۵۷۰۹:۴۴:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف میدانست رای نمی آورد به همین دلیل کنار کشید.
ناشناس۱۹۶۹۶۴۰۱۰:۵۵:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
درامد سرانه مردم ایران بیست سال است که در جا می زند و حتی ترکیه در این بیست سال درامد سرانه مردم خود را سه برابر کرده. در دنیای امروز کشوری که اقتصاد سالم و رو به رشدی نداشته باشد دیگر حاشیه مطلق دنیاست. می توان حاشیه نشین بود ولی خود را سرور و پیروز دنیا و رقابتها دانست!
ناشناس۱۹۶۹۷۷۹۱۱:۲۰:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
جهت اطلاع قدرت خرید شما و ترکیه یکی است همان طوری که قبلش هم همین بوده در ضمن شماها کار داخلی را ول کردین رفتید در این 20 سال که جناب کدخدا یک تکه نان بده و آنها هم شما را سرکار می گذارند
ناشناس۱۹۶۹۹۱۸۱۱:۵۶:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نتیجه کار این همه مدیر و مسئول و مقام که در این بیست سال بودند و حالا کاندید شدند. درامد سرانه مردم ایران بیست سال است که در جا می زند ولی در همین مدت درامد سرانه مردم ترکیه سه برابر و مردم چین هفت برابر و مردم ویتنام 12 برابر شده.
ناشناس۱۹۷۰۰۳۱۱۲:۳۶:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
این را هم اضافه کنید که در این بیست سال که درامد سرانه مردم ایران در جا زده و عملا بیست سال ملت ایران از بین رفت ما نفت 130 دلاری هم داشتیم وبا توجه به اینکه ترکیه نفت وگاز و سنگ اهن ندارد و همه چیز را باید وارد کند ولی ایران نه تنها نیاز داخلی نفت و گاز و سنگ اهن و مس و... خود را تامین می کند بلکه تا قبل از تحریم سالی 120 میلیارد دلار هم در این سالهاصادرات نفت و گاز داست. اگر ترکیه این ثروت را داشت درامد سرانه ان بسیار بیشتر چندین برابر ایران بود یا اگر ایران این ثروت را نداشت در حد همین افغانستان و سومالی بود و از ان بدتر با این دست فرمون حتی دارداز فیلیپین و مصر و ویتنام و اندونزی و .... هم عقب می افتد و اگر به خودنیاییم حتی از هند و پاکستان و بنگلادش هم عقب می مانیم همانطور که الان سالها از چین و مالزی عقب ماندیم.
ناشناس۱۹۷۰۱۰۸۱۲:۵۶:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ترکیه در سالهای گذشته 6 بار صفرهای پول ملی خود را حذف کرده و اقتصاد این کشور ثبات ندارد و اکنون هم نرخ لیر در مقابل دلار افت قابل توجهی داشته است.
ناشناس۱۹۶۹۸۰۵۱۱:۲۹:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کشورهای بزرگ دنیا کل اقتصاد و صنعت را رها نکردند به امید مذاکره !
ناشناس۱۹۷۰۲۳۵۱۳:۲۹:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
برجامو پله کردند و ملتو ذله کردند حالا از مرد میدان انتقاد می کنند !
ناشناس۱۹۶۹۹۳۷۱۲:۰۳:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نظرشماعکس واقعیت است ظریف عشق مردم است انحراف نروید
ایرانی فدایی رهبر۱۹۷۰۳۰۳۱۳:۵۰:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بله دقیقا هم اقای سلیمانی و هم جناب ظریف به گردن ما حق دارن نامرد نباشیم کشور هم به مذاکرات و هم به جنگاوری نیاز داره هر کدوم نباشن اوضاع بد میشه اقا هم اینو قبول دارن علی برکت الله
Reza۱۹۷۰۳۳۰۱۳:۵۶:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف عشق مردم نیست
طه۱۹۷۰۴۷۵۱۴:۳۳:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
عشق امثال تو غربزدگان است .
محمدی۱۹۷۰۶۱۷۱۵:۱۸:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چرا از طرف مردم و به نمایندگی از مردم حرف میزنید و نظر میدید. نکند شما کل مردم یا نماینده مردم هستید و مردم خبر ندارن که کی و کجا شما را به سخنگویی خود انتخاب کردن. از طرف خودتان حرف بزنید و به عاشق پیشگی برای ظریف و حسن روحانی ادامه دهید. اما ظریف نمی تواند و نخواهد توانست کمترین جایگاهی در ذهن اکثر مردم داشته باشد.
عباس۱۹۷۱۰۸۳۱۷:۳۷:۲۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
جالبه میگی کسی نماینده مردم نیست و فقط نظر خودش را بدهد ولی خودت در آخر نماینده مردم شدی و جای آنها نظر دادی !!!!!!!
ناشناس۱۹۷۰۹۴۸۱۷:۰۳:۴۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف تلاش برای کشور درسیاست خارجی و بر جام را با نیت خوب می خواست انجام دهد و کشورش را دوست داشته و عشق میورزد ولی دیدگاهش میتوانست بلندتر و با اقتدارتر و به خط انقلاب و رهبری نزدیکتر باشدکه کار چه نتیجه می داد یا نمی داد پیروزی کامل بود انشااله موفق باشند مردان وطن
ناشناس۱۹۷۱۱۰۵۱۷:۴۴:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
هرکسی بشهدا بی احترامی کند خداوند مهربان خوار و رسوا کند
علی۱۹۷۳۵۱۲۱۴:۰۲:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کدام عشق عشق کری،
ناشناس۱۹۷۰۹۷۰۱۷:۱۱:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کاندید نشد چون عاقل بود
ناشناس۱۹۷۱۹۷۴۰۰:۵۸:۵۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
کاندیدنشد تاافتصاحات 8سالش بیشترنشه
حسین۱۹۷۴۰۱۳۱۶:۵۳:۲۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ظریف امیر کبیر این سال هاست حیف که قدرشو نمیدونن
گورخواب۱۹۶۹۳۶۴۰۹:۴۷:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف: آمدنم با توجه به دلواپسی‌هایی که در این ۸ سال و بویژه از نوروز امسال به نمایش گذاشته‌شد، به خیر و صلاح مُلک و ملت نیست / دلواپسان به کسب قدرت داخلی بپردازند و بگذارند ما هم بر پاسداری از منافع ملی تمرکز کنیم
ناشناس۱۹۶۹۶۴۲۱۰:۵۶:۰۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف باید پاسخگو باشد چرا در تیم مذاکره کننده چند جاسوس وجود داشت ؟!
ناشناس۱۹۶۹۷۵۵۱۱:۱۶:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چرا در مراکز حساس هسته ای جاسوس داریم؟ شما پاسخگو یاش.
ناشناس۱۹۶۹۸۹۶۱۱:۵۲:۴۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
روحانی و صالحی باید در این مورد پاسخگو باشند.
ناشناس۱۹۶۹۹۹۵۱۲:۲۶:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مراکز هسته ای زیر نظر دولت است
ناشناس۱۹۶۹۷۵۶۱۱:۱۶:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مسولیت کشف جاسوس بر عهده سایر ارگان هاست نه ظریف. از ارگان های مربوطه سوال کنید.
ناشناس۱۹۶۹۹۰۶۱۱:۵۴:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
جاسوسان را سایر ارگان ها کشف کردند اما ظریف باید پاسخگو باشد که چرا دو تابعیتی های جاسوس را در تیم مذاکره کننده بکار گرفته بود ؟!
ناشناس۱۹۷۰۰۰۱۱۲:۲۸:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سایر ارگان ها تذکر دادن قبلا آقایان غرب زده چشمشان را بستند و جلوگیری نکردن
عباس۱۹۷۱۱۳۰۱۷:۵۴:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مشکل این مملکت فقط آقازاده ها هستند و بس.
گورخواب۱۹۶۹۹۳۸۱۲:۰۴:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تازه خود ظریف و روحانی اگر متهم شوند هم جای تعجب نیست!
ناشناس۱۹۶۹۹۷۳۱۲:۲۰:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
روحانی و ظریف مسئول اصلی شکست برجام هستن.
ناشناس۱۹۷۰۵۱۴۱۴:۴۵:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
لازم به ذکر است که استخدام در ارگانهای حساس دولتی از فیلتر وزارت اطلاعات باید رد شود پس جناب ظریف مقصر نیستن.
ناشناس۱۹۷۰۸۰۵۱۶:۱۴:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
وزارت اطلاعات زیر مجموعه دولت است پس روحانی باید در مورد بکارگیری جاسوسان پاسخگو باشد.
ناشناس۱۹۷۰۸۳۵۱۶:۲۴:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شاید متوجه شده اینها جاسوس هستند ولی با آنها مماشات داشته کی می دونه؟
کاظم۱۹۷۱۰۷۱۱۷:۳۴:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شناسائی جاسوس به عهده ظریف نیست بلکه نهادهای مربوطه باید دقیق باشند .
یوسف۱۹۶۹۶۸۰۱۱:۰۲:۵۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سابقه مذاکرات ظریف با البرادعی نشان میده چه کسی به فکر کسب قدرت داخلی بوده و هست منتهی دستش روو شده و دیگه شانسی برای به قدرت رسیدن نداره برای همین با جار و جنجال کنار کشید
ناشناس۱۹۷۰۰۸۰۱۲:۴۹:۱۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
محمدجواد ظریف در پاسخ به سخنان سید یاسر جبرائیلی: من از خودم برای کشور هزینه می‌کنم. مستندات شما درباره صحبت‌های من با البرادعی شبکه کفر بی‌بی‌سی است. من مسلمان به شما می‌گویم به البرادعی چه گفتم. او می‌خواست ما با آژانس همکاری بیشتری بکنیم. من گفتم من به خاطر حرف زدن با شما حیثیتم را در کشورم از دست داده‌ام. حالا شما می‌خواهید آژانس وارد ایران شود و کار کند؟ اینها را شما نمی‌دانید! بی‌بی‌سی یک مزخرفی را پخش کرده. -
ناشناس۱۹۷۰۲۲۵۱۳:۲۶:۵۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اره همانندیک بمب که می‌گفت من نگفتم ولی فیلمش همه جا هست!!!
ناشناس۱۹۷۰۲۲۷۱۳:۲۷:۵۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف دفعه اولش نیست که منافع ملی را فدای منافع جناحی می کند قبلا"هم به دشمنان گفته بود اگر با ما توافق نکنید رقیب ما پیروز می شود !!!
ناشناس۱۹۷۰۲۴۵۱۳:۳۳:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
لیاقت دکتر ظریف ورای درک امثال شما ن هست تمام تلاش ایشان باز گرداندن شخصیت بین المللی ایرانی هاس
ناشناس۱۹۷۰۸۰۹۱۶:۱۵:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چرا رتبه پاسپورت ایرانی در دولت روحانی به شدت سقوط کرد ؟!
ناشناس۱۹۷۱۳۹۶۱۹:۴۹:۴۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حتما با برجام موشکی! اعتماد به نفسو بگردم
کارن۱۹۷۴۳۰۳۱۹:۱۳:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
خدا وکیلی ، حضرت عباسی ، تا حالا متن یا خلاصه برجام رو خوندی؟ پنج کشور دارای حق وتو یه مورد پیدا کن قطعنامه صادر شده و تصویب شده رو توانسته باشه وتو کنه ، ایران شش قطعنامه صادر شده رو ملغی کرده ، ضمنا اگر برجام بد بوده چرا آمریکا، اسرائیل و سعودی از برجام عصبانی هستند ، به قول امام راحل هر جا آمریکا از شما ناراحت بود بدانید کار درستی انجام داده اید
ناشناس۱۹۷۱۹۶۷۰۰:۵۱:۴۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
آری بروید به قول هایی که داده ایدبرسید
ناشناس۱۹۶۹۳۶۸۰۹:۵۱:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تقویت جبهه مقاومت مرهون تلاش های حاج قاسم دلاور است که اکنون معادله میدان را به نفع فلسطینیان و به ضرر اسرائیل تغییر داده است.
ناشناس۱۹۷۴۶۰۰۲۱:۵۲:۵۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
دقیقا این پیروزی ها حاصل خون حاج قاسم هست و نابودی اسرائیل
ناشناس۱۹۶۹۳۷۳۰۹:۵۳:۱۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف باید پاسخگو باشد که چرا حرفهای دشمن شادکن می زند و چرا حرفهای خصمانه دشمنان را تکرار می کند ؟!
ناشناس۱۹۶۹۷۵۴۱۱:۱۶:۰۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
فکر کنم کسای دیگه ای باید پاسخگو باشند که چرا وضع مملکت جوری هست (یاا فکر میکنند جوری هست) که هر حرف حقی دشمن رو شاد میکنه
ناشناس۱۹۶۹۹۱۲۱۱:۵۵:۲۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
دوستان ظریف در دولت باید در مورد اوضاع اقتصادی وخیم کشور و مردم پاسخگو باشند.
ناشناس۱۹۷۱۳۳۸۱۹:۲۷:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اگه کسانی امثال حاج قاسم نبودند الان مادر و خواهرت و دخترت دست داعشی ها بودن
ناشناس۱۹۶۹۴۳۵۱۰:۱۳:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ایران باید مستقیم از خاک خودش چند موشک کار درست و نمره بیست به خاک اسراییل بزند
ناشناس۱۹۷۰۲۰۷۱۳:۲۳:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نگران نباش! اگر بتونه خواهد زد.
احمد۱۹۷۰۲۶۳۱۳:۳۹:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اگر بتونه خواهد زد دقیقا چه صیغه ایه؟ گذشته حال آینده؟
ناشناس۱۹۷۰۵۳۸۱۴:۵۳:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
راحت می‌تونه اما شروع کننده جنگ نیست نظام شیعه
ناشناس۱۹۷۱۴۷۶۲۰:۳۳:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چرا نتونه. ولی مردم اسراییل چه گناهی دارن ایران آغاز گر جنگ نیست
ناشناس۱۹۷۱۷۰۱۲۲:۳۳:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
می‌تونه بزنه ولی لازم نیست فلسطین ، لبنان ، سوریه هستند هر وقت اسراییل از پس اینا بر اومد نوبت ما هم میرسه
ناشناس۱۹۷۱۸۵۶۲۳:۴۸:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بزنند ببینیم کی مرد جنگه؟
ناشناس۱۹۶۹۴۹۴۱۰:۲۸:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف در فایل صوتی چرا از کارشکنی امریکا و اروپا در لغو تحریم ها سخنی نگفت ؟!
ناشناس۱۹۶۹۷۲۰۱۱:۰۸:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چون قرار نبود حرفهایی که شما دلت می خواد بزنه ! قرار بود حرفهایی که خودش می خواست بزنه !
ناشناس۱۹۶۹۹۱۹۱۱:۵۶:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
قرارمون این نبود که وزیرخارجه حرفهای دشمن را تکرار کند !
ناشناس۱۹۷۰۲۱۶۱۳:۲۵:۱۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف باید پاسخگو باشد چطور ترامپ بی هیچ هزینه ای از برجام خارج شد و تحریم ها را تشدید کرد ؟!
سیما۱۹۶۹۸۴۳۱۱:۴۰:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خیلی باید مغرضانه فکر کنیم که ظریف را طرفدار اسراییل و آمریکا بدانیم و خیلی باید خودباخته باشیم که طرفداری و احساس نیاز سخت به روسیه را مباح بدانیم کسانی که این روز ها به ظریف می تازند و دفاع از سردار شهید را بهانه کرده‌اند جرات ندارند مستقیم از روسیه دفاع کنند سردار را بهانه کرده اند.یادتان هست که همین ظریف در اولین سفرش در صدرات به زیارت قبر شهید عماد مغنیه رفت؟
امیر۱۹۷۰۸۱۲۱۶:۱۶:۴۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
احسنت
حسین محمدزاده۱۹۷۱۵۴۴۲۱:۱۳:۵۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف و سلیمانی در دو جبهه نبوده و نیستند. این دو بزرگوار دو روی یک سکه هستند و خودشان هم انتخاب کرده اند اینجوری زندگی کنند!!!!
هم وطن۱۹۷۱۸۳۹۲۳:۳۹:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
دعوا بس حالا باید فکرمان این باشد که همه مسافر یک کشتی هستیم وناخدای آن رهبری است. والسلام...
پرویز متکی۱۹۷۲۲۵۱۰۶:۴۱:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
من همیشه ظریف را دوست داشتم و دارم ولی در طول تاریخ میدان تضمین کننده دیپلماسی میباشد خودت بصورت عوامی فکر کن چرا امریکا همیشه در اکثر دیپلماسیها نقش دارد؟ چون از ناحیه میدانی خودش مینازد ووو. گاو نر میخواهدو مرد کهن
ناشناس۱۹۷۰۶۳۶۱۵:۲۱:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چون حرفی که به ما میزنند با حرفی که بین خودشون رد و بدل میشه فرق میکنه اون فایل حرف های خودمونی بین مسئولین بود که دزدیده شد و لو رفت
ناشناس۱۹۷۱۹۶۹۰۰:۵۵:۱۸ ۱۴۰۰/۲/۲۶
خدا را شکر که رسوا شدن
ناشناس۱۹۶۹۵۱۹۱۰:۳۴:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
که کشور فروشی تمام و کمال اجرا شود!
ناشناس۱۹۶۹۵۸۸۱۰:۴۵:۲۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تا بداند که رای نمی آورد
ناشناس۱۹۶۹۶۶۸۱۱:۰۱:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اصلا این حمله به اسراییل مگر نتیجه ی کار شخص نویسنده است که با غرور از آن سخن میگوید؟!!
مرادمند۱۹۷۰۰۰۲۱۲:۲۸:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف دیپلمات است و تجربه اجرا در مسایل اقتصادی و کشاورزی و برون رفت از مشکلات را ندارد ،دیپلمات بنا به تقاضای شغلی ،حل همه مسایل را منوط به روابط تجاری و رابطه می داند .ودر صورت عدم ارتباط سازنده ،اقتصاد را شکست خورده می داند.
ناشناس۱۹۷۰۱۳۱۱۳:۰۲:۴۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خود کری هم پشت ظریف خالی کرد. گفت من نگفتم. خخخ شرمنده جواد
ناشناس۱۹۷۰۲۵۲۱۳:۳۳:۳۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
دمت گرم کاش اقای ظریف ریس جمهور میشد
ناشناس۱۹۷۱۶۸۸۲۲:۲۸:۴۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
واقعٱامثال شماگویااصلابین این مردم زندگی نمیکنیدوهیچ آگاهی ازفشارروحی وروانی که دراین هشت سال کمرمردم راخم کرده ندارید
ناشناس۱۹۷۰۲۵۷۱۳:۳۵:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
آره شایستگی ایشان محرز شده است!
رضایی۱۹۷۰۵۲۱۱۴:۴۸:۲۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ای کاش اقای ظریف (مدعی دیپلماسی )کمی عملکرد اقای مرسی و قذافی را تحلیل می کردند خداوند شاکریم بخاطر مردان میدان وگرنه بلای که سر مردم مظلوم فلسطین می اورند سرما می اوردند
قنبر۱۹۷۰۵۷۹۱۵:۰۸:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
متاسفانه قبول نکردند که این هم از درک و شعور بالای ایشان است
یدلاه۱۹۷۰۷۸۰۱۶:۰۴:۰۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف ظرافتش رادرپیش دشمنان بکاربرد نیشش همیشه بازبود،، خشونتش رادرداخل کشور!!!!!!
ناشناس۱۹۷۱۰۲۲۱۷:۲۳:۳۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
یعنی تدارکاتچی شود؟
محمود۱۹۷۱۱۴۳۱۷:۵۹:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف عالی
مظفر۱۹۷۱۲۶۵۱۸:۵۴:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اشتباه نکنید ظریف کارش دیپلماسی هست سردار کارش جنگ است این دو دیدگاه مخالف هم هست . پس نتیجه هر دو درست می فرمایند نویسنده محترم شما هم بهتر بود بی طرف صحبت کنی باید مطالعه تاریخی بیشتری کنید
ناشناس۱۹۷۲۳۹۷۰۸:۲۶:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
باز لشکر سایبری کلیک به دست حمله کردن...خخخخ!!!
آذربایجان۱۹۷۲۹۸۸۱۱:۳۱:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ظریف در دقیقه نود میاد و همه رو شوکه میکنه
علی۱۹۷۵۰۰۲۰۵:۰۳:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۷
به به چه رائیس جمهوری می شود انکه درمیدان دیپلماسی بتون ریخت به قلب راگتوروشجاعت مردمیدان نبردروندید که داعش باشکست متلاشی کردرائیس جمهورشود کشور به غرب باختیم
ناشناس۱۹۶۹۳۱۳۰۹:۲۰:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
آقای نویسنده و دوستانی که میخواهید جلوه ظریف را با تیتر ها و نوشته هایی اینگونه خراب کنید، نمیتوانید!
ناشناس۱۹۶۹۳۷۸۰۹:۵۵:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف با اهانت به سردار دلها خود مفتضح شد.
علی۱۹۷۰۴۷۷۱۴:۳۳:۵۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظريف درمورد سردار سلیمانی هیچ حرف بدی نزده این دل واپسانن که میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن شخصیت سردار سلیمانی خیلی بالاتر از این حرفهاست اگه دلواپسا قدرشا بدونن از سردار دلها مایه نگذارند برای موفقیت خودشون
خسته۱۹۷۰۵۶۲۱۵:۰۱:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نظر هر کس باید برای ما قابل احترام باشد پرستیژ ظریف برای راس مدیریت کافی است
ناشناس۱۹۷۱۹۷۳۰۰:۵۸:۲۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
آری خون به ناحق ریخته سردار رسوایشان کرد
گورخواب۱۹۶۹۴۴۴۱۰:۱۶:۰۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
می توانند دلیلش را هم خود ظریف در جمله ای بسیار عمیق و دقیق در پاسخ به سوال این که چرا ایران باید منزوی و تحریم و... باشد فرمودند ما خودمان انتخاب کردیم.
ناشناس۱۹۶۹۹۲۳۱۱:۵۸:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
قطعنامه 1929 که بسترساز تحریمهای بانکی و نفتی و مشکلات اقتصادی برای کشور شد نتیجه فتنه و آشوب اصلاح طلبان در سال 88 بود.
گورخواب۱۹۶۹۹۹۰۱۲:۲۶:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شش رأی مثبت چین و روسیه به تحریم ها را هم توضیح بدهید
ناشناس۱۹۷۰۰۹۶۱۲:۵۳:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
الان دیگر نمی‌دهند چون می دانند هدف بعدی خودشان است هرچند که مشکل 20 سال پیش با بین المللی کردن مسئله داخلی ایجاد شد
ناشناس۱۹۷۰۱۲۰۱۲:۵۹:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اگر اصلاح طلبان فتنه برپا نمی کردند اصلا"قطعنامه ای شکل نمی گرفت که امریکا و چین و روسیه به آن رای مثبت بدهند.
ناشناس۱۹۷۰۴۴۵۱۴:۲۰:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حالا بی کفایتی دولت کریمه هم تقصیر اصلاح طلبهاست...چقدر طلبکارید..میلیارد میلیارد تو دولت کریمه پول و منابع از ایران رفت
ناشناس۱۹۷۱۸۱۷۲۳:۲۷:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خون شهید قاسم سلیمانی انشاءالله نابودشان کندبحق آقاابوالفضل العباس جگرمردم خون کردند
ناشناس۱۹۶۹۴۶۹۱۰:۲۱:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف و همفکراش فقط تو مجازی طرفدار دارند و رسما خراب نشده اند ،نابود شده اند...افهم
ناشناس۱۹۶۹۷۸۷۱۱:۲۲:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
و شما و همفرانتون حتی تو همون فضای مجازی هم طرفدار ندارین ،بیشتر افهم
ناشناس۱۹۶۹۹۳۰۱۱:۵۹:۳۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مراسم تشییع 25 میلیون نفری سردار دلها نشان داد که همفکران ما در فضای واقعی طرفداران بسیاری دارند.
ناشناس۱۹۷۰۲۱۵۱۳:۲۴:۵۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بنده هم در تشیع جنازه شرکت کردم چون به غرور ملی من برخورد که یک نفر یک ایرانی (حالا هر که باشد) رو اینطوری ترور کند و هم اینکه در اینجا رای مثبت به دیدگاهایی طرفدار ظریف دادم. مردم همون مردمند شما باید بتونی نظر مردم رو بفهمی.
ناشناس۱۹۷۰۶۹۲۱۵:۴۰:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حالا مرد باش و نتیجه انتخابات را ببین...فقط سطل زباله محله مار ا آتش نزن
ناشناس۱۹۷۰۹۴۹۱۷:۰۴:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
عملکرد مهم است نه طرفداران فضای مجازی ما اصلا اعلام طرفداری از کسی نداریم اما پیشرفت را از پسرفت و عملکردمفتضحانه دراین هشت سال را خوب تشخیص میدیم
ناشناس۱۹۶۹۵۳۱۱۰:۳۵:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
عملکردها مشخص است نیازی هم به این خبر نبود فقط تلنگری برای امثالی مثل تو هست که بیدار شوید
ناشناس۱۹۷۰۴۷۲۱۴:۳۱:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
فکر نمی کنید چرا اول ظریف باید قدس وسپاه وسردار مان را خراب کند پشت سر اون اسراییل حملاتش به فلسطین را شروع می کند ای یه سناریو از پیش تعیین شده است
زارعی۱۹۷۰۴۷۴۱۴:۳۲:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف خراب شده خدایی هست لازم نیست شما حمایت کنی حیف مرد میدان که خود را خرج ظریف کرد
ناشناس۱۹۶۹۳۱۶۰۹:۲۳:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
این موضوع چه ربطی به ظریف دارد؟ نویسنده تلاش است کرده است آنچه روی میدهد بگونه ای به سخنان ظریف ربط دهد
ناشناس۱۹۶۹۳۸۸۰۹:۵۹:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف چرا در مورد این گفته جان کری که گفت اگر برجام نبود دیوار تحریمهای ضد ایرانی فرو میریخت چیزی نمی گوید ؟!
ناشناس۱۹۶۹۴۷۲۱۰:۲۲:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
موافقم... اینکه ظریف گفت اسراییل ۲۰۰ بار در سوریه به ما حمله کرد چه ربطی به حمایت از اسراییل داره؟ می گفت چرا من به عنوان وزیر خارجه باید این اخبار رو از دیگران بشنوم تا از خود مسیولین؟ از ناهماهنگی می گفت و این سوال که چرا مردم از این قضایا بی خبرند؟ و یا کجا این تصمیات اتخاذ می شه با چه اهدافی...
سینا۱۹۷۰۴۶۸۱۴:۲۹:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
علتش این بوده بهش اعتماد نداشت خبر بهش نمیدادن،مثل زمان آوردن اسد توسط حاج قاسم،اسناد در آینده برملا خواهد شد
ناشناس۱۹۶۹۵۴۴۱۰:۳۸:۳۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شما نمی فهمی چون کدخدا و ظریف کد خدا دوست فقط می بینی!
آینده بین۱۹۶۹۸۷۶۱۱:۵۰:۰۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چین ازخوشحالی درپوست خود نمی گنجد بلاخره شرق کارخود رابعداز70سال کرد مسکو خوش امدید
ناشناس۱۹۶۹۹۸۰۱۲:۲۱:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چین و روسیه تحریم و تهدید و ترور نمی کنند دشمن اصلی ما امریکاست.
ناشناس۱۹۶۹۵۴۹۱۰:۳۹:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ربطش پشتوانه سازی برای غرب زده ها است که دست خالی نباشند برای تاراج نوامیس کشور ولی باز تاراج می کنند
ناشناس۱۹۶۹۳۲۰۰۹:۲۵:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کجای صحبت های ظریف تعریف وتمجید از اسرائیل و آمریکا یا علیه سردار سلیمانی بود ! که اینجوری حقایق رو وارونه جلوه میدی؟؟
ناشناس۱۹۶۹۵۹۵۱۰:۴۶:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خخخخه هزینه میدان را هم حتما عمه من گفت! عمو جان هنوز تاریخ این فایل صوتی خیلی نگذشته که می خواهید تحریف کنید!
ناشناس۱۹۷۰۰۵۸۱۲:۴۴:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خب اینکه واقعیته. جنگ اسرائیل و حماس چند روز دیگه تموم میشه و صدها فلسطینی و ۲۰ _ ۳۰ اسرائیلی کشته میشن و بعد دوباره همه چیز برمی گرده سرجاش،این منطقه هر چند سال یک جنگ داشته شما فکر کردی این اتفاقات باعث شده که حتی یک دولت عرب در روابطش تجدید نطر کنه؟
ناشناس۱۹۷۱۷۳۰۲۲:۴۷:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
برودوباره گوش کن میفهمی
ناشناس۱۹۶۹۳۲۸۰۹:۳۱:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
«کدخدایشان» را خیلی خوب اومدی. عده‌ای خدا را فقط خدای عزلت پستوهای خانه‌ها می‌دانند، خدایی که پس از خلقت جهان در حال استراحت است و اداره امور را به قدرتمندان سپرده است. با این خدا حتما آمریکا همه کاره جهان می‌شود و همه باید تابع کدخدا شوند.
ناشناس۱۹۶۹۳۹۲۱۰:۰۰:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مشکلات کشور از وقتی تشدید شد که تابلو شیطان بزرگ به کدخدا تغییر نام یافت.
ناشناس۱۹۶۹۵۹۹۱۰:۴۸:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
و دنبال کدخدا رفتند که هر چی گفتند اطاعت کردن ولو به قیمت کشور فروشی و الان نتیجه آن بعد 20 سال داریم می بینیم از این وادادگی خفت بار
ناشناس۱۹۶۹۴۴۹۱۰:۱۶:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
از کجا معلوم که خدا طرفدار شماهاست ؟؟ کی گفته شما نماینده خدا بر روی زمین هستید ؟؟ تمام ادیان خود را بر حق و نماینده خدا می دانند و دیگران را باطل می شمارند ولی در مملکت ما شماها خود را بر حق و کسانی که هم فکر شما نیستند را باطل و طاغوت و دشمن خدا می نامید ! یه بررسی بکن ببین در بین چند میلیارد انسانی که در کره زمین زندگی می کنند جایگاه شماها کجاست ؟ و فراموش نکن تمام انسانها را بدون استثنا خدا آفریده !
ناشناس۱۹۶۹۷۹۳۱۱:۲۴:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
امریکا و اسرائیل که زنان و کودکان مظلوم فلسطین را قتل و عام می کنند و قبله اول مسلمین را اشغال کرده اند و در منطقه و جهان جنگ افروزی و خشونت و تهدید و ترور می کنند و از تروریسم حمایت می کنند کافر ملحد و باطل هستن و مغضوب خداوند متعال هستن شک نکن.
ناشناس۱۹۶۹۸۵۱۱۱:۴۲:۵۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بیت المقدس را مسیحیت و دین یهود هم مقدس می دانند قبل از مسلمین یهودی ها در بیت المقدس ساکن بوده اند تاریخ را نمی شه تحریف کرد باید به دنبال صلح پایدار و زندگی ارام و بی تنش و بدون تعصب در کنار ادیان دیگر بود جنگ و خونریزی جز کشتار و نابودی تمدن و زندگی بشر چیزی نداشته
ناشناس۱۹۷۰۱۲۷۱۳:۰۱:۴۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اسرائیل غده سرطانی و سگ هار منطقه است و باید نابود شود.
ناشناس۱۹۷۰۱۴۷۱۳:۰۷:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ترکمنستان و آذربایجان و ارمنستان هم قبل از ترکمنچای تحت حاکمیت و تملک ایران بوده است آیا اکنون ما می توانیم با استناد به تاریخ به این کشورها حمله کنیم و این سرزمین ها را اشغال کنیم ؟!!!!
ناشناس۱۹۷۰۲۳۷۱۳:۳۰:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تاریخ را با تحریف و با تغییر هویت نمی‌توان عوض کردن که بخواهید حکومت نژادی تاسیس کنید بروید همان جایی که هولوکاست انجام شد حکومت راه بیاندازید
ناشناس۱۹۶۹۸۹۰۱۱:۵۲:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
توروخدا دست بردارین این مدل که شما میگین نمیشه با اسرائیل وکل دنیا جنگید با جان در کف دست گذاشتن جوانان این مملکت نشد که سیاست
ناشناس۱۹۷۰۱۳۵۱۳:۰۴:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
رژیم صهیونیستی عامل اصلی جنگ افروزی و خشونت و درگیری در منطقه است بارها مذاکرات فلسطینیان و اسرائیل شکست خورده تنها راه پیروزی مقاومت در مقابل کفار صهیونیست است.
ناشناس۱۹۷۰۲۵۵۱۳:۳۴:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
همینطور مسلمان کشان دیگری مانند چین و روسیه
ناشناس۱۹۷۰۸۱۶۱۶:۱۸:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
امریکا و 3 کشور خبیث اروپایی چرا از رژیم تروریست اسرائیل حمایت می کنند ؟!
۹۹۱۹۷۰۵۵۸۱۵:۰۰:۴۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
جنگ در تمام دنیا با هر علتی بر هر قومیتی منفور هست بحث سر اینه سازمان ملل و جوامع طرفدار حقوق بشر چرا سرشون تو برفه سازمان ملل فقط هی نگران میشه
ناشناس۱۹۶۹۷۹۴۱۱:۲۴:۳۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
احسنت
ناشناس۱۹۶۹۸۱۹۱۱:۳۲:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
امریکا با کشتار مردم بیگناه ژاپن و ویتنام و عراق و افغانستان و سوریه و یمن و لیبی و غیره نشان داده که دشمن اصلی بشریت است و اسرائیل هم فرزند ناخلف شیطان بزرگ است و حق و باطل کاملا"مشخص هستن پس مغلطه نکن.
ناشناس۱۹۷۱۵۴۵۲۱:۱۴:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
یکم پیگیر شی می فهمی که ژاپن خیلی از امریکا بدتر بود بمب طاعون رو کی رو مردم بیگناه تست میکرد؟
ناشناس۱۹۷۲۶۷۴۱۰:۰۱:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ماهم همین رو می گیم همه‌ی انسان هارو خدا آفریده . چرا باید جان آفریده های خدا در بلاد اسلامی بازیچه ی دست شیطان هایی چون آمریکا و اسرائیل شود؟
dayani۱۹۶۹۳۳۹۰۹:۳۸:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
هیچوقت نباید در وسط ماجراهایی که رخ می دهد قضاوت کرد باید صبر کرد تا انتهای کار را دید. بیخود نیست که گفته اند شاهنامه آخرش خوش است.
ناشناس۱۹۶۹۳۶۲۰۹:۴۶:۵۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظلم پایدار نمی ماند رژیم جعلی و غاصب و کودک کش صهیونیستی روز به روز ضعیف تر می شود و نابودی اش نزدیک است.
ناشناس۱۹۶۹۴۹۱۱۰:۲۷:۳۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
وای به روزی که مولا فرمان جهادم دهد اسرائیل یه ساعته هستیش بر باد رود
ناشناس۱۹۶۹۹۵۹۱۲:۱۳:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اونوقت شما نور چشمی ها و آقازاده ها تشریف می برید جنگ ؟؟ این مردم فقیر و بدبخت که از فقر و تبعیض و نابرابری و بخور بخورهای خودی ها به ستوه آمده اند
ناشناس۱۹۷۰۱۵۹۱۳:۰۹:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حملات پهپادهای انتحاری و موشک های سجیل و شهاب توازن قدرت را به نفع جبهه مقاومت منطقه تغییر داده است.
ناشناس۱۹۷۰۵۰۶۱۴:۴۲:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نور چشمی ها که اکثرا اقوام همان هم فکران شما هستند. من مطمئنم نه تو می جنگی ونه هم فکرانت. بلکه این مردان میدان هستند که با دشمن می جنگند
ناشناس۱۹۷۲۷۱۶۱۰:۱۴:۱۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
آقازاده نیستم ولی اگر پاش بیفته برای جنگ با اسرائیل میرم فلسطین
ناشناس۱۹۶۹۶۰۴۱۰:۴۹:۳۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ایشان کاری با اسراییل نداره هدفش می‌خواد ظریف رو بزنه چون هدف وسیله رو توجیه میکنه
ناشناس۱۹۶۹۶۹۹۱۱:۰۵:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
جوجه ها را آخر پاییز می شمارند
ناشناس۱۹۶۹۳۴۲۰۹:۳۹:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خب،این وسط ملت گرسنه و تا کمر تو سطل آشغالهای ما رو چه سود!؟
ناشناس۱۹۶۹۶۴۹۱۰:۵۸:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
همفکران ظریف مردم را به گدایی انداختند.
ناشناس۱۹۷۰۵۹۶۱۵:۱۲:۲۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف درستکارتر از همه است
ناشناس۱۹۶۹۳۴۴۰۹:۴۰:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چقدر آخه توهم دارید شما . کجای اسرائیل شکست خورده ؟
ناشناس۱۹۶۹۳۸۴۰۹:۵۷:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بیش از 2000 موشک به اسرائیل شلیک شده است شکست اسرائیل در جنگهای 33 روزه و 22 روزه و 11 روزه و 3 روزه در حال تکرار است.
ناشناس۱۹۶۹۸۷۵۱۱:۴۹:۴۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چشم ما خفت فلک هیچ نخفت خبر این خفته زبیدار نداشت
علی۱۹۶۹۴۵۹۱۰:۱۹:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
از فلسطین فقط در حد یک نوار غزه مونده بعد نویسنده ... . نویسنده جان یک نگاه به نقشه بنداز
ناشناس۱۹۷۰۰۱۵۱۲:۳۲:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
همان نقشه کوچک است که دارد اسرائیل را تهی می کند و روزگارش سیاه و نمی‌تواند اشغال هم بکند آن نقشه کوچک رو
رضا۱۹۶۹۵۱۷۱۰:۳۴:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شکستی بالاتر از این نیست که مثل جزامی ها دور خودش دیوار کشیده... چی از این اسرائیل توی فکرتون دارید؟ ی رژیم نکبت که با چهارتا چالش داخلی جدی مواجه هستش
ناشناس۱۹۶۹۵۱۸۱۰:۳۴:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اسرائیل فقط چند سال تا فروپاشی فاصله دارد!
ناشناس۱۹۶۹۵۳۹۱۰:۳۷:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
جناب متوهم دارن فرار می کنند حال بماند که نمی‌توانید یک گروه را از بین ببرید و دوران شما دنیا پرستان ضد خدا دارد به سر می آید
ناشناس۱۹۷۰۲۶۴۱۳:۳۹:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
۴۲ سال پیش جمعیت اسرائیل ۲/۵ میلیون نفر بود. امروز نزدیک به ۹ میلیون مسیحی، مسلمان و کلیمی در اسرائیل زندگی میکنند و مسلمانانش که عرب فلسطینی هستند در امنیت اند.
ناشناس۱۹۷۲۷۳۰۱۰:۱۸:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ان شاالله نسخه اسراییل تو همین جنگ پیچیده میشه
ناشناس۱۹۷۰۶۰۲۱۵:۱۳:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چه شکستی بزرگتر از اینکه ارتش بزرگ اسرائیل با اون همه امکانات و تجهیزات پیشرفته و با حمایت آمریکای جنایتکار ونوچه هاش داره توی مرزهای یک زندان بزرگ و در برابر یک گروه که تقریباً توی همه دنیا تحریم شدند و تروریستی میخوانندش و الان 15 ساله توی محاصره تمام عیار هست، وایساده و داره برای حمله زمینی استخاره به تورات میزنه! تا حالا به اندازه و محل قرار گیری غزه دقت کردید؟
حماس۱۹۶۹۳۵۰۰۹:۴۳:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شما بگین چرا حماس در منازل مسکونی انبار مهمات درست میکنه این کاملا غیر انسانی هست
ناشناس۱۹۶۹۶۲۷۱۰:۵۳:۴۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
قتل و عام زنان و کودکان مظلوم فلسطین توسط اسرائیل سفاک غیر انسانی است.
...۱۹۶۹۶۸۶۱۱:۰۳:۳۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نه بزارن اسرائیل بیاد بزنه بترکونه. بی عقل!
ناشناس۱۹۷۰۰۲۱۱۲:۳۴:۳۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اسرائیل جانت مگه قدرت نداره؟ چرا جرات اشغال زمینی نمی کند؟ از چی می ترسد؟
ناشناس۱۹۷۰۳۰۴۱۳:۵۰:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
قطعا اسرائیل برای اشغال نظامی غزه معذورات زیادی دارد. اما گذشت زمان نشان داد که اسرائیل علیرغم مخالف جهانی به اهدافش رسیده و کشور فلسطین نمیتواند شکل بگیرد و اگر هم شکل بگیرد به سرعت فرو میریزد چون انسجام جغرافیائی آن از بین رفته است.
ناشناس۱۹۷۲۷۴۷۱۰:۲۱:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
فکر کنم از داخل پناهگاه های تل آویو داری پیام میدی!!!!
ناشناس۱۹۷۰۱۱۰۱۲:۵۶:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
برای اینکه جلو حرف زور باید به هر طریق ممکن وایستاد.
ناشناس۱۹۶۹۳۵۴۰۹:۴۳:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
قابل توجه آقای ظریف > هاآرتص: اسرائیل نفس های آخرش را می کشد.
ناشناس۱۹۷۰۹۳۴۱۶:۵۸:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
از کیهان خوندی؟
مهدی۱۹۶۹۳۵۵۰۹:۴۴:۰۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مرد میدانم آرزوست . ای کاش سردار سلیمانی بود مردی که هیچگاه نترسید جانم سردار سلیمانی
ناشناس۱۹۶۹۳۵۹۰۹:۴۵:۰۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
من که نفهمیدیم چی میگید! اصلا چه ربطی داره حرفهای شما به حرفهای آقای ظریف
ناشناس۱۹۶۹۳۶۰۰۹:۴۵:۰۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کلا شما تندرو جمعات حالتون خوش نیست
ناشناس۱۹۶۹۶۱۸۱۰:۵۲:۰۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تندرو آنهایی هستن که سال 88 مملکت را به آشوب کشیدند و گرای تحریم به دشمن دادند.
ناشناس۱۹۶۹۸۸۱۱۱:۵۰:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ماجرای 88 استخوان لای زخمی است که همچنان ناسور است بهتره وسط دعوا نرخ تعیین نکنی !
ناشناس۱۹۶۹۹۸۸۱۲:۲۵:۴۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حتی سازمان های نظر سنجی امریکا هم صحت انتخابات 88 را تایید کردند.
ناشناس۱۹۷۰۰۲۷۱۲:۳۶:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
به اسم تقلب دموکراسی را به قهقرا بردن که چرا ما رای نیاوردیم در حالی که پروژه براندازی بود و دیدارهای قبل با پدر انقلاب های رنگی همین را نشون میدهد
ناشناس۱۹۷۰۱۶۵۱۳:۱۲:۲۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ننگ فتنه 88 تا ابد از دامن اصلاح طلبان عوامفریب و دروغگو پاک نخواهد شد.
ناشناس۱۹۷۰۵۸۲۱۵:۰۹:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تندرو اونایی هستن که تند تند به آمریکا اعتماد کردن، تند تند برجام رو امضا کردن، تند تند سانتریفیوژها رو جمع کردن، و هنوز هم دنبال تند تند به نتیجه رسوندن مذاکرات هستن!! سالهاست شعارشون اینه: تا فرصت از دست نرفته باید تند تند به نتیجه برسیم، جالبه که هم زمان اوباما میگفتن فرصت مذاکره رو از دست ندیم، هم زمان ترامپ میگفتن هم زمان بایدن. خب اگه همیشه فرصت هست چرا اینقدر عجله دارین!؟!؟
ناشناس۱۹۶۹۳۶۵۰۹:۴۷:۵۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سلام چه میزان خسارت و کشته به اسرائیل تحمیل شده و چه میزان به فلسطینی ها؟
ناشناس۱۹۷۰۶۱۲۱۵:۱۶:۲۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خب شما یا غزه رو خیلی دست بالا گرفتی یا اسرائیل رو خیلی کشک فرض کردی که توقع جنگ برابر داری!!!! اتفاقا نکته اینه که اسرائیل که صاحب آخرین تسلیحات روز دنیا و مورد حمایت تمام قدرتهای جهانی هست از پس غزه که از ۶طرف شمال و جنوب و شرق و غرب و هوا و داخل زمین هست بر نمیاد و بعد از چندین روز بمباران یه قسمت کوچک هنوز فرودگاه‌هاش از ترس حملات غزه تعطیله!!
ناشناس۱۹۷۱۳۶۷۱۹:۴۰:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سلام و ادب خدمت تمام عزیزان همان که امام خمینی ره علیه فرمودند اسرایل باید از صفحه روزگار محو شود دولتمردان ما هم بدانند این جمله را از امام عزیز را فراموش نکنند
ناشناس۱۹۶۹۳۷۰۰۹:۵۲:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف که به جبهه نرفت و خط نشکست / به غمزه منتقد مرد میدان شد
ناشناس۱۹۶۹۳۷۶۰۹:۵۴:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نکته جالب توجه اینجاست که جان کری صحبت های ظریف را انکار کرد.
ناشناس۱۹۷۰۶۲۷۱۵:۲۰:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خیلی هم عجیب نیست, چون جان و جواد کاملا با هم هماهنگ هستن، اتفاقا ناراحتی ظریف از میدان همین بود که هماهنگی اونا رو به هم میزد!!!
احسان۱۹۶۹۳۷۷۰۹:۵۴:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خوشحالی گروهی در کشور از درگیری های اخیر اسرائیل و فلسطین که منجر به کشته شدن مردم و درد فراوان شده باور نکردنی است. مانند نویسنده این خبر که با شعف فراوان آن را نماد پیروزی ما خوانده.
ناشناس۱۹۶۹۹۱۳۱۱:۵۵:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
یعنی روشن فکری؟یا تازه از خواب بیدارشدی؟
موسوی۰۱۹۶۹۳۷۹۰۹:۵۶:۲۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
دورود بر ظریف
ناشناس۱۹۶۹۳۹۳۱۰:۰۱:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
افغانستان چهل سال هست که در جنگ داخلی هست و از شوروی تا طالبان و داعش و امریکا و ... مشغول ادمکشی در افغانستان بودند و جالبه که هنوز هم جنگ و کشتن مردم ادامه دارد. اگر طبق گزارش بالا آه مظلوم بالاخره دامن ظالم را می گیرد چرا وضعیت افغانستان هنوز درست نشده؟ ما با چشم خودمان دنیای واقعی را داریم می بینیم. جنگ و فقر داره گسترش پیدا می کنه و ادمهای پولدار از زندگی لذت می برند. کافیه یک نگاه به دنیا بیندازید.
ناشناس۱۹۶۹۶۶۶۱۱:۰۱:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
افغانستانی ها خودشان مقصر هستند بجایی که مهاجرت کنند باید بمانند و کشورشان را از وجود اجنبی پاک کنند.
ناشناس۱۹۶۹۹۰۲۱۱:۵۳:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
100 سال پیش در ایران اتفاقاتی افتاد که در افغانستان نیافتاد .... افغانستان در جهل و خرافه پرستی و بی سوادی و تعصب ماند یه نگاه به شکل و شمایل مردم و مملکتشون بکن ! شبیه ایران در دوران قاجار نیست ؟؟
ناشناس۱۹۷۰۱۱۱۱۲:۵۶:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
لطفا به آداب و رسوم پوشش دیگر کشورها احترام بگذارید ..!
ناشناس۱۹۷۰۱۷۲۱۳:۱۴:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حتی ترکمنچای هم نسخه فارسی داشت چرا برجام نداشت ؟!
ناشناس۱۹۷۰۱۲۶۱۳:۰۱:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
فرهنگ افغانستان یک فرهنگ پیرامونی زیر مجموعه فرهنگ ایران بزرگ.مشکل از حکومت مرکزی ایران بوده که براداران افغان ما الان تو این شرایط هستند.به امید یکی شدن
ناشناس۱۹۶۹۴۰۵۱۰:۰۴:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف که برای انتخابات ثبت نام نکرد. تو رو خدا بیخیالش بشید. انقدر توهمات خودتون رو جای تحلیل به خورد ملت ندید.
ناشناس۱۹۶۹۴۱۶۱۰:۰۸:۴۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
برای قضاوت زوده حاجی! اینکه اسرائیل را آزار داده اند، درست اما معنیش اینه که ما بردیم؟ ارتباطش با حرفهای ظریف چیه؟
ناشناس۱۹۶۹۶۸۹۱۱:۰۴:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف میگفت اسرائیل 200 بار به مواضع ما در سوریه حمله کرده !!! و ما باختیم در حالیکه ما داعش را در سوریه و عراق نابود کردیم و لبنان و فلسطین هم مقتدر شدند و این یعنی ما بردیم.
ناشناس۱۹۶۹۹۰۸۱۱:۵۴:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
در جنگ با داعش ما تنها نبودیم منصف باش که معتمد باشی
ناشناس۱۹۷۰۰۰۵۱۲:۲۹:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سردار سلیمانی با دیپلماسی قوی نیروی هوای روسیه و فرماندهان مقاومت از سوریه و لبنان و عراق و پاکستان و غیره را متحد کرد و پیروز میدان شد.
ناشناس۱۹۷۰۴۹۱۱۴:۳۷:۳۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
آره خدایی پول عربستان ، بمب های آمریکا و دعای خیر اسراییل هم پشتمون بود
ناشناس۱۹۷۰۹۸۸۱۷:۱۵:۳۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
یعنی داعش تنها بود!؟!؟
ناشناس۱۹۶۹۴۲۳۱۰:۱۰:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نویسنده محترم باید منابع خبری و اطلاعاتی خودرا متنوع تر کند.
ناشناس۱۹۶۹۴۳۷۱۰:۱۳:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ضربالمثل‌ترکی//برای‌خمیر‌کردن‌آب‌زیادی‌لازم‌است‌ ضربالمثل‌فارسی‌//شاهنامه‌آخرش‌خوش‌است بعدازچندروز‌مثل‌همیشه‌خواهید‌کفت‌پیروزی‌جنگ‌چندروزه‌فلسطین//باصدها‌کشته‌وصدهاساختمان ویران
ناشناس۱۹۶۹۷۰۴۱۱:۰۵:۵۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سردار سلیمانی با نابودی داعش و تکفیری ها در سوریه و عراق و تقویت جبهه مقاومت مرد پیروز میدان شد اما دیپلماسی التماسی ظریف شکست خورد.
م۱۹۷۰۷۰۵۱۵:۴۲:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
پس بگو امام حسین هم چون کشته شد . پیروز نشد . بنازم پیروزی خون بر شمشیر را
ناشناس۱۹۷۱۹۶۴۰۰:۴۸:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
همه ترکها طرفدار فلسطین ومستضعفان هستند
ناشناس۱۹۶۹۴۳۸۱۰:۱۴:۱۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اگر ظریف بیاید رئیسی حتما خواهد آمد تا تکلیف جناح غربزده معلوم شود. از زمان جرج بوش پسر ما را از جنگ ترسانده‌اند و آهنگهای بسیار زده‌اند روزی جنگ طلب روزی دلواپس علیرغم همه تیزهوشی او اما خدا را شکر خون شهید عزیزمان رسوایش کرد
حمید۱۹۶۹۴۴۱۱۰:۱۴:۴۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
روزهای افتضاح فعلا نیومدن .دولت بعدی از این هم بدتره
ناشناس۱۹۶۹۶۱۳۱۰:۵۰:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
گندی که اصلاح طلبان زدند قجرها نزدند قیمت ارز را 10 برابر گران کردند دیگه بدتر از این نمیشه.
ناشناس۱۹۶۹۸۶۳۱۱:۴۵:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خودی هستی یا دشمن؟
ناشناس۱۹۷۲۷۶۹۱۰:۲۷:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اشتباهی دستم خورد مثبت دادم وگر نه حرفت هزار تا منفی داشت
سعید۱۹۶۹۴۴۵۱۰:۱۶:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بابا ظریف نمیاد دیگه نگران نباشید این نوشته های بیمحتوا و توهین آمیز کنار بگذارید
روح الله رشیدی۱۹۶۹۴۵۶۱۰:۱۸:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
البته فراموش نکنیم در صورت انتخاب ترامپ معادلات فرق می کرد.
ناشناس۱۹۶۹۴۵۷۱۰:۱۸:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شخصی مثل ظریف انگشت شمار است تو .ایران ملت ایران فهمیده هستن. خودتان را اذیت نکنید
ناشناس۱۹۶۹۷۱۰۱۱:۰۷:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
به قول علی علیزاده : ظریف یک دیپلمات مبتدی است.
ناشناس۱۹۷۰۰۴۶۱۲:۴۱:۰۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
این دیپلمات خبره یعنی علی علیزاده لندن نشین را وزیر خارجه دولتتون کنید!
ناشناس۱۹۷۰۰۳۶۱۲:۳۸:۱۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شگفت انگیز است کسی مقام مهم در یک کشور داشته باشد ولی تفکرش ضد سیاست کلان کشور باشد
ناشناس۱۹۷۰۸۲۵۱۶:۲۱:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظاهر با مردم باطن با دشمن...‌.
ناشناس۱۹۶۹۴۵۸۱۰:۱۸:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اینکه اسرائیل به سوریه حمله کرده و می کند یک خبر است. ربطی به ظریف ندارد و قابل انکار هم نیست. این همه مقاله نوشتید که چه؟ سایت الف به حد کافی علیه ظریف مقاله نوشته است. مشکل کشور ما همین است که چرا به یک فردی مثل ظریف این همه انتقاد و توهین آزادانه انجام می شود اما به خودی هایتان که می رسد انتقاد ممنوع است. اینکه در جنگی که این چند روز بین فلسطین مظلوم و اشغالگران در انجام است چه کسی پیروز است را در هفته های آینده می شود قضاوت کرد. هنوز زود است اعلام پیروزی کنید! تعداد کشته ها و مقدار خرابی ها را در دو طرف بسنجید و و بعد خودتان را پیروز اعلام کنید! شما که در هر صورت همیشه و در هر صورت پیروز هستید!
ناشناس۱۹۶۹۴۶۶۱۰:۲۰:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چقدر نمک نشناسید شماها که با سرباز دلسوز کشور(ظریف عزیز) چنین رفتار میکنید آیا دیگر کسی میماند که در حالیکه انجام وظیفه میکند به عنوان یک کارشناس ارشد و دلسوز نظرش را هم بگوید؟ وای بر شماها که فقط بله قربان گو میخواهید نه آدم فکور شجاع
ناشناس۱۹۷۰۰۴۱۱۲:۳۹:۵۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کسانی که می‌روند به خاطر دشمن بتن می‌ریزند و دنبال برجام های دیگر هستند را سرباز ننامید که آیندگان به خوبی قضاوت خواهند کرد و شماها به بدی یاد می کنند
ناشناس۱۹۶۹۴۷۸۱۰:۲۴:۲۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
واقعاً چه ربطی به صحبت های ظریف داشت؟ متأسفم.
السا۱۹۶۹۴۸۱۱۰:۲۶:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خب که چی؟تنها فرد باسوادی که تو دولت چندسال اخیر داشتیم آقای ظریف هستند...چرا الکی جبهه میگیرین...
ناشناس۱۹۶۹۸۳۴۱۱:۳۶:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف اگر با سواد بود !!! امریکایی ها در برجام کلمه تعلیق (SUSPEND) را بجای کلمه لغو (TERMINATE) بهش قالب نمی کردند.
روح الله۱۹۶۹۴۸۴۱۰:۲۶:۳۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اقایان اصول گرا ظریف بااین روشی که شمادرپیش گرفتیدخراب نمی شود که هیچ هر روز بهترازدیروز جایگاه پیداخواهدکرد.تامیتوانیدبه ایشان تهمت بزنید.انشاالله که خداونددرهمین دنیا جواب دندان شکنی به شماخواهد داد.
ناشناس۱۹۷۰۷۸۴۱۶:۰۵:۵۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف اگر کارنامه سیاهی نداشت هیچ وقت جلوی پخش سریال و مستند گاندو نمی گرفت . از ترس اینکه نکنه خیانت هاش رو بشه جلوی پخش اون ها رو گرفت .
عرفان۱۹۶۹۴۸۸۱۰:۲۷:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
میشود بفرمایید شما چگونه به ابن نتیجه رسیده اید که اسراییل شکست خورده است؟ از کشتار و زخمی کردن هزاران فلسطینی یا کشتن فرماندهان رده بالای مقاومت صحبت میکنید یا از 1500 راکت یا به قول شما موشکی که فقط 5 اسراییلی را کشته است؟ وقتی ابومازن پیشنهاد صلح ارائه میده و اسراییل قبول نمیکنه و هیات مصری رو پس میزنه قشنگ معلومه چقدر شکست خورده.......!!!!! شتید هم حماس بمب هسته ای پلوتونیومی داره و اون اسراییله که 95 درصد سرزمینش غصب شده !!!!!
ناشناس۱۹۷۰۱۸۲۱۳:۱۷:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اسرائیل کشور مصر رو واسطه کرده و پیشنهاد آتش بس داده اما حماس شروط جدیدی را مطرح کرده و فعلا"آتش بس را قبول نکرده است.
علی۱۹۶۹۴۹۵۱۰:۲۸:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
آقای بشار اسد چند سال رئیس جمهور هست ؟؟؟
واقعا ک۱۹۶۹۵۰۸۱۰:۳۲:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
براتون متاسفم ،میدونم که خودتون کامل در جریان هستین که این فایل برای تاریخ ساخته ش ه و به سرقت رفته پس چرا کسی دنبال دزد نمییگردد چرا از صحبتهای 7 ساعته ایشان در جلسه فقط سه ساعت را پخش کردند،انشالله خدا از سر تقصیرتان بگذرد
ناشناس۱۹۷۰۰۵۵۱۲:۴۴:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نیازی به این صوت نبود بارها ما قبلش گفته بودیم این شخص و دوستانش چه تفکری دارند در ضمن شفاهی را نمی‌روند ضبط کنند بلکه بعدا خاطرات می گویند که بسیاری از آن هم دروغ بود در این فایل!!
ناشناس۱۹۶۹۵۱۳۱۰:۳۲:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مکرو و مکرالله الله خیر الماکرین بزرگترین مشکل مادی گراها اینکه خدارو تو معادلاتشون حساب نمی کنن در صورتی خدا فاکتور اصلی هستش
وطن۱۹۶۹۵۱۶۱۰:۳۳:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف که عددی نیست گنده تر هاش هم باید بشینن نگاه کنن اتفاقات پیچیده ای خواهد افتاد... در عمل که همه چی مشخص میشه میدان که بی زبان حرف میزنه ظریف کیه...
علی۱۹۶۹۵۲۵۱۰:۳۵:۲۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
قصه ها را یکطرفه رفتید...ببینیم تاریخ چه می گوید...و ملت تاریخ را چگونه بخوانند.
ناشناس۱۹۶۹۷۶۴۱۱:۱۷:۴۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تاریخ از کسانی که ترکمنچای برجام را به کشور و ملت تحمیل کردند به خوبی یاد نخواهد کرد.
رسول۱۹۶۹۵۲۷۱۰:۳۵:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سرداران عزیزمان در سوریه سنگ تمام گذاشتن ولی زمانی که شما پشت در بسته آمریکا الاف بودید بازار سوریه و عراق را به علت ناکار آمدی شما از دست دادیم
مازیار۱۹۶۹۵۳۳۱۰:۳۶:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
هر اتفاقی تو دنیا میفته رو ربط میدید به مصاحبه ظریف که تخریبش کنید. اما مطمین باشید این رفتار زشت و دور از شان انسانیتون نتیجه عکس میده و روز ب روز محبوب تر میشه.دقیقا همون کاری رو که درباره مرحوم هاشمی کردید و نتیجه معکوس داد
ناشناس۱۹۶۹۷۲۲۱۱:۰۹:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حجت الاسلام هاشمی اگر عملکرد قابل قبولی داشت در انتخابات مجلس ششم و ریاست جمهوری سال 84 با دست رد مردم مواجه نمی شد.
ناشناس۱۹۶۹۵۳۷۱۰:۳۷:۰۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اگه مسلمان نیستید لااقل شرافت داشته باشید.جمله ای که از ظریف ذکر کردید به عدم اطلاع رسانی اوضاع سوریه به وزیر خارجه مربوط میشد که باید از آمریکا از آنچه در سوریه میگذرد خبردار میشد.
ناشناس۱۹۶۹۵۴۰۱۰:۳۷:۳۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
این چه پیروزی برای فلسطینی هاست؟!! غزه را نابود کردن و این همه مرد و زن و کودک را کشتن.
امام خامنیی۱۹۶۹۵۴۳۱۰:۳۸:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف فقط مجری دستورات عالی رتبه نظام نه تصمیم گیرنده
ناشناس۱۹۶۹۶۰۶۱۰:۴۹:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خسارت محض برجام بدلیل ضعف مجریش بود.
ناشناس۱۹۶۹۷۴۹۱۱:۱۵:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شروط و خط قرمز را عمل نمی کنند می شود هیچ کاره!!!! واگر دولت انقلابی بود بتن ریزی در قلب دانش و صنعت ایجاد نمی شد
ناشناس۱۹۶۹۵۵۴۱۰:۴۰:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف فردی مومن انقلابی واقعی متدین بااخلاق باسواد باتخصص صبور ومتین ومردمی ووطنپرست هست ظریف بی منطق حرف نمیزند ظریف هرحرفی را میزند قبل ان به عواقبش فکر میکند ومثل شماها ناپخته وبیسواد نیست ایکاش ظریف میومد اونوقت حماسه دیگری راازملت میدید
ناشناس۱۹۶۹۷۱۶۱۱:۰۸:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
راست میگی مثل حرف هایی که داشت به البرادعی میزد کاملا وطن پرستانه و با فکر
ناشناس۱۹۶۹۷۴۲۱۱:۱۳:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حرف های دروغ و اشتباه زیاد گفته که با تذکر شخص اول مملکت روبرو شد در این چند سال
مانی۱۹۶۹۵۶۳۱۰:۴۱:۳۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کم کم دارم مطمئن میشم مقصر قطعی همه گیری کرونا هم مصاحبه ظریف بوده. البته در مورد ارتباط این مصاحبه با گرمایش زمین و تغییر اقلیم و خشکسالی و ذوب شدن یخهای قطبی هم به یه نتایج کلی رسیدم اما صد در صد مطمئن نیستم.
خوزستانی۱۹۶۹۵۶۶۱۰:۴۱:۵۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
درخصوص ظریف رهبرختم کلام را گفتندبعدازآن دیگربرطبل تفرقه کوبیدن است. این متن از درمورد ظریف بدور ازانصاف است.هدف ظریف بیان تجربیات بود. نه کوبیدن شهیدسلیمانی و یا زیرسئوال بردن سیاست منطقه ای ایران وازموضع ضعف سخن گفتن نبود.
ناشناس۱۹۶۹۷۴۸۱۱:۱۴:۴۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
رهبر معظم انقلاب: نباید جوری حرف بزنیم که گویی سیاست های کشور را قبول نداریم ، جوری نباشد که دشمن را شاد کنیم.
ناشناس۱۹۶۹۵۷۷۱۰:۴۴:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تورو خدا فکر می کنید همه مغزشون مثل شما زنگ زده ویه طرفه قضاوت می کنن لعنت به اسرائیل ولی شما هم تو خواب خرگوشی هستید خدا بهتون عقل بده کشور خودمونو با این همه بدبختی وفقر ول کردین چسبیدن به خارج از کشور
ناشناس۱۹۷۰۶۵۴۱۵:۲۶:۲۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شاید هم یه عده مغزشون مثل شما زنگ زده باشه و یه طرفه قضاوت کنن، آخه زنگ زدگی مغز انواع مختلف داره!!! ای لعنت به اسرائیل که بخاطر اینکه چند میلیون صهیونیست توی یه سرزمین اشغالی راحت زندگی کنن باید چند صد میلیون جمعیت توی غرب آسیا با جنگ و فقر و تروریست و داعش و بمب‌گذاری و اختلاف و .... زندگی کنن که مبادا فکرشون روی نابودی اسرائیل متمرکز بشه!!!
انسانم آرزوست...۱۹۶۹۵۸۵۱۰:۴۴:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اگه خیلی هنر دارین به فکر مملکت خودمون باشین نه اسراییل و اعراب !!!! چراغی که به خانه رواست به مسجد حراممممم است!
ناشناس۱۹۶۹۷۵۱۱۱:۱۵:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تو کز محنت دیگران بی غمی / نشاید که نامت نهند آدمی
ناشناس۱۹۷۰۰۶۶۱۲:۴۶:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کی از محنت ما غمگین است؟!
رضا۱۹۶۹۵۸۶۱۰:۴۴:۳۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شما اختلاف افکن هستید ودارید به کدخدا ودارودسته اش خدمت میکنیدازنام شهید عزیز سلیمانی سو استفاده نکن لطفا.
ناشناس۱۹۶۹۷۳۴۱۱:۱۱:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
دار و دسته غربگدایان اگر غیرت داشتن اکنون وضع اقتصاد کشور و معیشت مردم این نبود که شرمنده زن و بچه خود باشند.
ناشناس۱۹۶۹۶۱۱۱۰:۵۰:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
پیروزی از این بیشتر برای مردم فلسطین که قبلا اسراییل هر بلایی دلش می خواست سر مردمشان در می آورد و آنها فقط ابتدا با مشت و سپس فقط با سنگ می توانستند جواب دهند حالا سنگ آنها تبدیل به موشک شده و معادلات میدانی را تغییر داده است اسراییل در مرزهای خود زندانی شده است در حالی که قبلا هر کجای منطقه را می خواست بمباران می کرد بدون اینکه از مقابله به مثل بترسد خانه پوشالی اسرائیلی ها در حال فروپاشی است چیزی که به مذاق ظلم دوستان و ظلم پرستان خوش نخواهد آمد البته طرفداران دروغین مسلمانان که برای بازداشت مسلمانن اویغور سر و صدا راه می انداختند الان کجا هستند نکند زبانشان را خورده اند
ایمان جیرفتی۱۹۶۹۶۲۱۱۰:۵۳:۱۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بخدا ظریف هیچ تقصیری نداره.اصلا دست خودش نیست.دانشگاه دِنوِر و دانشکده ای که جناب ظریف در اون آموزش دیده همین چیزها را یادشون داده.و ایشون داره بر اساس علم و دانشی که تو اون دانشگاه بهش یاد دادن صحبت میکنه.این نگاه جناب ظریف کاملا طبیعی هست.اینکه توقع داشته باشیم ایشون یک وزیر ایدئولوژیک باشه و بخواد مثل یه شیعه علی(ع) برخورد کنه توقع واقعا بی موردیه.ایشون بر اساس ویندوزی که توی آمریکا روشون نصب شده دارن عمل میکنن.بنظرم هر سال هم آپدیتش میکنه.
ناشناس۱۹۶۹۶۲۹۱۰:۵۴:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تا زمانی که قدر مسئولین خدوم و وطن پرستی همچون آقای ظریف را ندانیم که تعدادشان هم انگشت شمار هست ، متاسفانه این مملکت به جایی نخواهد رسید ، تورو خدا رها کنید این همه کشمکش را
ناشناس۱۹۶۹۷۵۷۱۱:۱۶:۴۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
صحبت های فایل منتشر شده ظریف به دور از وطن پرستی و مغایر منافع ملی کشور بود.
محمد۱۹۷۰۳۶۵۱۴:۰۴:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خدوم به ایران یا آمریکا؟ کاش کمی عزت نفس داشتیم.
علی۱۹۶۹۶۳۸۱۰:۵۵:۲۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ببخشید چه ربطی به ظریف وملت کمرخمیده ایران ازتورم هفتصد درصدی داره؟؟
ناشناس۱۹۶۹۷۳۸۱۱:۱۲:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تشدید تحریم ها و فشار حداکثری دشمن و تورم 1000 درصدی ثمره برجام است.
ناشناس۱۹۶۹۹۳۴۱۲:۰۲:۵۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
عراقچی: نتیجه برجام تحریم بیشتر بود.
ناشناس۱۹۷۴۳۴۳۱۹:۳۲:۳۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اینها نمره مخالفان داخلی و خارجی برجامه
ناشناس۱۹۶۹۶۵۸۱۰:۵۹:۴۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اینبارسیمانهارابرسرظریف خواهیم ریخت
بصیرت ایران زمین۱۹۶۹۶۶۰۱۱:۰۰:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بهتره خودفروخته های غربگرا در سایت الف نظر ندهند و بروند در 90 درصد رسانه های دیگر که غربگرا هستند و فضای کشور را غبارآلود می‌کنند آنجا نظر بدهند برجام خسارت محض و سم مضاعف بود که همین ظریف و روحانی این معاهده ننگین و فضاحت بار و ذلت بار و خفت بار و استعماری را به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و مردم ایران تحمیل کردند و تحریم‌ها را دوبرابر افزایش دادند ضمنا آقای ظریف می‌داند اگر برای کانديداتوری رئیس جمهوری ثبت نام کند قطعا توسط شورای محترم نگهبان رد صلاحیت می‌شود برای همین نمی آید والا شیفته قدرت است نه تشنه خدمت
زینب۱۹۶۹۶۷۹۱۱:۰۲:۵۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف سپاه نیست یک سیاست مداراست ودوپهلو حرف میزند هرچند که در دوپهلو حرف زدن هم کاربلد نیست شما نباید ظریف با ارتش مقایسه کنید این کاملا اشتباه است وظیفه سردار سلیمانی مبارزه قاتعانه با دشمن بود ولی وظیفه ظریف چرب زبانی پهن کردن طعمه برای سید است
ناشناس۱۹۶۹۶۸۳۱۱:۰۳:۲۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
لاریجانی ها ازظریف بدترند،اکثرمجلس گذشته ،تمام دولت به مردم ،کشوروانقلاب خیانت کردن.
یوسف۱۹۶۹۶۹۱۱۱:۰۴:۲۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
به جای خرابکاری در نطنز در این شرایط بحرانی اسراییل، اگر دیمونا رو با شهاب 3 یا سجیل بزنیم منطقی و عادلانه است.
ناشناس۱۹۶۹۶۹۶۱۱:۰۵:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ان شاالله غزه وکل فلسطین آزاد خواهد شد واسرائیل جعلی وتروریست به درک واصل میشود این وعده خداوند وامام خمینی راحلمان ورهبر معظم ماست مقاومت را خدا یاری میکند تا امروز هر دولتی آمده یکجور بازی زشت راه انداخته اید پس کی از اسلام وایران نگهداری وحراست خواهد کرد قلب ما را جریح نکنید مردم را از همه چیز بیزار نکنید خونها برای انقلاب ومملکت ریخته شد آنروزها که ما علیه سلطنت مبارزه میکردیم پشتمان به امروز گرم بود اما نه از جنس شما که همه تلاشتان نابودی انقلاب وایرانه در ترازوی عدالت مطمئن باشید دولت وظریف سنگین تراز شما هستند از این بیشتر سمپاسی نکنید
جواد۱۹۶۹۷۱۴۱۱:۰۷:۴۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
زنده باد مقاومت مرده باد منافق. بزودی نابودی اسراییل
بیژن۱۹۶۹۷۱۵۱۱:۰۸:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
آقای ظریف نه از جنگ چیزی می‌فهمد زیرا در زمان جنگ در کلاس درس در آمریکا که همان موقع پشت صدام بود داشت سربازیش را با پول ملت میگذراند.ونه از دیپلماسی بهره زیادی دارد که البته بجز خنده.اما مطمئناً کار راه انداز خوبی برای غربی ها است.
ناشناس۱۹۶۹۷۳۱۱۱:۱۰:۵۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نویسنده حالش خوبه؟؟ داداش به زور هر چیو می خوای بچسبونی به ظریف؟
چلیپ۱۹۶۹۷۳۲۱۱:۱۱:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
هم ظریف و هم سردار عزیزمان هر دو برای این مملکت زحمت کشیده اند هر کدام در تخصص خود .متاسفم برای شما که دقیقا همان تفرقه ای که دشمن دنبال آن هست را دامن میزنید کاش کمی تفکر ....
صمصام۱۹۶۹۷۴۷۱۱:۱۴:۲۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
من نمیدونم واقعا منظور شما از نابودی اسراییل چیست ؟؟؟ من نه موافق ظلم هستم و نه مدافع اسراییل و در عمر 50 ساله خودم وعده نابودی اسراییل رو هزاران بار شنیدم دولتها همواره میان و میرن و مسئولان هم عوض میشن این کجاش معنای نابودی میده ؟!! اگر واقعا مفهوم نابودی را میخواهید بدونید به اقتصاد ایران نگاه کنید در شرایطی که بدیهی ترین و مسلم ترین روش در سنجیدن موفقیت اقتصاد ایران مقایسه دلار و ریال است دیگه حرفی برای گفتن نیست ! بارها گفتم و خواهم گفت امریکا و اسراییل تا قیام قیامت به هیچ وجه قادر به نابودی ایران نیستند اما تا توانسته اند از ضربه زدن به اقتصاد ایران کوتاه نیامده اند ای کاش دولتمردان ایران بدر بهبود وضع اقتصادی کشور و معیشت مردم تلاش میکردند آقای ظریف طبق شناختی که از او موجود بود در انتخابات شرکت نکرد چون اهل سیاست بود نه اهل مملکت داری ای کاش مسئولان کشور کمی از ایشان ياد بگیرند و خودشان را وارد هر کارزار بی ر بط با توانایی شان نکنند !
ناشناس۱۹۷۰۷۹۸۱۶:۱۰:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
انقد که ما از چین و روسیه رکب خوردیم.انقد از آمریکا ضرر ندیدیم
ناشناس۱۹۷۱۷۸۷۲۳:۱۴:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تاریخ ایران از کودتای 28 مرداد 32 تا ترور سردار سلیمانی خباثت و شیطنت امریکا را نشان می دهد.
ناشناس۱۹۶۹۷۷۵۱۱:۱۹:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
احترام جواد ظریف را نگه بدارید. برای خودتون میگم. دولت بعدی دست شما خواهد افتاد و بعد از چهار یا هشت سال سطح فهم و عرضه شما مشخص خواهد شد.
ناشناس۱۹۶۹۸۳۷۱۱:۳۸:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
حقیقت تلخست ماه پشت ابر نمیمونه
ناشناس۱۹۶۹۸۳۹۱۱:۳۹:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
جهل وخشونت شمارا به این نقطه رسانده که تمام مقدسات را به استخدام خود درآورید تا هرچه بیشتر مخالفان فکری خود را منکوب کنید ،ملتی که اخلاقش سقوط کرد ،دچا ر فروپاشی تدریجی شده... راستی شما مدعیان چه شباهتی به مولای پرهیزکاران دارید؟!!!!!! افسوس از این سقوط افسوس.......
محمد۱۹۶۹۸۴۴۱۱:۴۰:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
تا کنون چند تا وزیر امور خارجه داشته ایم که توانائی اقای ظریف را داشته که بتواند منویات نظام جمهوری اسلامی ایران را برای دنیا متذکر شود؟ مقام ولایت چند روز پیش فرمودند که سیاست خارجی ایران توسط وزیر تعیین نمیشود پس دیگر کاسه کوزه ها را سر ظریف نشکنید . شما از سخنان ظریف انچه به نفعتان بوده برداشت میکنید ولی واقعیتهای سخنان را حذف میکنید .
علی۱۹۶۹۸۵۴۱۱:۴۳:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
درود بر ظریف صاددق وشجاع
ناشناس۱۹۷۰۰۶۵۱۲:۴۶:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شجاع!!! اینها ننگ آیندگان هستند
ناشناس۱۹۶۹۸۶۰۱۱:۴۴:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف مرد بزرگیست این چیزها به ظریف نمی چسبه قدر مردان بزرگ رو بعد از اینکه رفتند مردم متوجه میشوند حیف ظریف که به جای اینکه حمایت بشه و کشور رو به سمت پیشرفت سوق بده مورد هجوم قرار گرفته
ناشناس۱۹۷۰۲۰۳۱۳:۲۲:۳۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف و روحانی باعث عقب ماندگی و پسرفت کشور شدند.
ناشناس۱۹۶۹۸۷۸۱۱:۵۰:۲۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کاش یاد بگیریم مودب باشیم و به هم و به عقاید مختلف همدیگر احترام بگذاریم.
یدلاه۱۹۷۰۸۷۵۱۶:۳۷:۰۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف سیستمداره!!!!؟ سیاستمدارکه پیش دشمن نیش تملق بازنمیکنه ؟!!!این ارباب شمابانیش باز هسته ئیرا باخت !!لذادرپیشگاه مردم این آدم آبروئی ندارد طرفدارانش کمی عاقلانه فکر کنند
رضا۱۹۷۳۱۹۹۱۲:۲۵:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ایکاش عقیده بود،با امور کشور و با ارتزاق مردم کار دارند این دولت....
صمصام۱۹۶۹۹۱۷۱۱:۵۶:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
من معتقدم باید کسانیکه از آقای ظریف انتقاد میکنند و مخالف او هستند باید فکر کنند در این نظام چه کسی را میتوان پیدا کرد که در حد اقای ظرف باشد لااقل نیاز به مترجم نداشته باشد و توانایی انگلیسی حرف زدن داشته باشد . خدا را چه دیدید شاید این دوستان بر مسند دولت نشستند !
ناشناس۱۹۷۰۰۱۳۱۲:۳۱:۵۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
انگلیسی ظریف به قدری ضعیف است که امریکایی ها در برجام کلمه تعلیق را بجای کلمه لغو بهش قالب کردند.
علیرضا۱۹۷۰۰۱۷۱۲:۳۳:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
«وندی شرمن» عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای آمریکا- فروردین ۹۶ - در اندیشکده وودرو ویلسون و در حضور «کاترین اشتون» با تمسخر درباره توافق هسته‌ای گفت: «اعضای ۱+۵ و اتحادیه اروپا توافق کردند که (با پوزخند) تحریم‌های هسته‌ای را (موقتاً متوقف کنند)، lift لغتی است که در زبان انگلیسی به معنی (معلق نگاه داشتن و یا موقتاً متوقف کردن) است اما طرف ایرانی lift را به معنی (پایان دادن و خاتمه دادن ترجمه می‌کرد) و به همین دلیل هم ما از این لغت استفاده کردیم. دوست عزیز انگلیسی صحبت کردن اصلا مهم نیست !!
ناشناس۱۹۷۰۱۹۱۱۳:۱۹:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اینها منافع ملی کشور را به اشک های وندی شرمن فروختن.
محسن۱۹۷۲۴۲۵۰۸:۴۱:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
ما را با کلمات دبپلماتیک بازی دادن تا معنای و اهداف خودشان را قانونی تغییر دهند . گول خوردیم همه . حتی اونکه پشت ها بودند
محمد۱۹۶۹۹۲۹۱۱:۵۹:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ایکاش عکس ان پنجره خراب خانه اسرائیلیهای خبیس را نمیگذاشتید
ناشناس۱۹۶۹۹۴۰۱۲:۰۴:۲۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
۸ سال حرف حرف حرف مردم را فریب دادند.ظریف کارمند دولت حسن آقاس
سیاوش۱۹۶۹۹۶۰۱۲:۱۳:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مردمی که تعصب را جایگزین عقل کرده همین وضعیت را خواهد داشت در این وضعیت اسفبار هم برای لقمه نانی چه کارها که نمی کنند
ناشناس۱۹۶۹۹۷۷۱۲:۲۱:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف عشق ملت واقعی ایران
یاحق۱۹۶۹۹۹۳۱۲:۲۶:۳۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
من نمی دونم لاریجانی وامثال اون نمی خوان از این دولت دست بردارند ظریف و روحانی هم باید پاسخگوی ملت باشن
ناشناس۱۹۷۰۰۰۰۱۲:۲۷:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چه ربطی به ظریف داره
علی۱۹۷۰۰۰۸۱۲:۳۰:۳۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف در صورت اثبات به خیانت به ملت باید اعدام گرددد
علی۱۹۷۰۰۲۲۱۲:۳۴:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
فکرکردی ظریف به اندازه من و تو وطن پرست نیست، ظریف عاقله میخواد بدون هیچ تنشی از منافع ایران دفاع کنه کجای حرفه‌ای ظریف دیدی که از موشک دفاع نکرده باشه فکر آینده بچه هات باش مردم و به انحراف نکش. ظریف وطن پرست ترین و آگاه ترین شخصیت سیاسی کشوره با اینکه احتمال رئیس جمهور بودنش از خیلی ها بالاتر بود ولی کاندید نشد که کارش و درست انجام بده
ناشناس۱۹۷۰۱۷۹۱۳:۱۶:۵۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
آفرین ظریف عشق است
ناشناس۱۹۷۰۱۹۷۱۳:۲۱:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف در اوائل کارش در سال 92 میگفت : امریکا می تواند با یک بمب کل سیستم دفاعی ما را نابود کند !!! و حالا سوتی بزرگتری داده است.
ناشناس۱۹۷۰۰۴۸۱۲:۴۲:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بخدا ظریف هیچ تقصیری نداره.اصلا دست خودش نیست.دانشگاه دِنوِر و دانشکده ای که جناب ظریف در اون آموزش دیده همین چیزها را یادشون داده.و ایشون داره بر اساس علم و دانشی که تو اون دانشگاه بهش یاد دادن صحبت میکنه.این نگاه جناب ظریف کاملا طبیعی هست.اینکه توقع داشته باشیم ایشون یک وزیر ایدئولوژیک باشه و بخواد مثل یه شیعه علی(ع) برخورد کنه توقع واقعا بی موردیه.ایشون بر اساس ویندوزی که توی آمریکا روشون نصب شده دارن عمل میکنن.بنظرم هر سال هم آپدیتش میکنه.
ناشناس۱۹۷۰۵۸۰۱۵:۰۸:۴۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف امیر کبیر دورانه ،ظریف مظلوم ترین سرباز این وطنه و چه بی رحمانه قضاوت میشه اونم وقتی خدماتش در تاریخ دیپلماسی کشور بی سابقه بوده
ناشناس۱۹۷۰۸۲۴۱۶:۲۱:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
امیرکبیر میساخت اما تخریب و بتن ریزی نمی کرد !
KINGS-MUN۱۹۷۰۱۱۹۱۲:۵۹:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
هر چه میخواهد دل تنگت بگو !
ناشناس۱۹۷۰۱۲۴۱۳:۰۰:۳۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اگر باقی استدلال هاتون هم به این شکل باشه باید بگم گمراه هستید
ناشناس۱۹۷۰۱۹۳۱۳:۲۰:۲۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
فقط اینو بگم اگه شهید سردار زنده بود خودش از ظریف دفاع میکرد. شهید سردار دوست صمیمی جناب ظریف بودن و بعضی جاها اختلاف نظر داشتن.اگه ظریف نبود الان مثل کره شمالی باید به جای غذا برگ درخت می خوردیم.
ناشناس۱۹۷۳۳۱۹۱۳:۰۶:۰۶ ۱۴۰۰/۲/۲۶
همین دیگه ...سو استفاده از سردار محبوب برای محبوبیت
ناشناس۱۹۷۰۲۴۸۱۳:۳۳:۲۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چون تحلیل بلد نیستید سعی می کنید با ادله احساسی و آوردن یک مثال یک واقعیت رو انکار کنید. در طی این 40 سال که به لطف ما اعراب به دامان اسرائیل پناه بردند اسرائیل روز به روز روابطش رو بیشتر کرده. امیدوارم 20 سال دیگه زنده باشید و چشمهای شما هم باز باشد که ببینید
علی۱۹۷۰۲۵۳۱۳:۳۳:۴۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خدابا خداوندا به کرمت شکر.بقول(یاَبن اَشعس حجری) در جنگ جَبر یکی از یاران سرسخت مالک اَشتر بود تنها ده قدم به پیروزی جنگ جَبر بنفع یاران حضرت امیرالمومنین علی(ع) مونده بود.معاویه روباه مکار بعداز نجات ازمرگ دست ذولفقار.یادش افتاد چگونه دربرابرشمشیر دوشاخ امیرالمومنین نجات پیداکرده دستور داد.درخیمه ها هرچه کتاب آسمانی قرآن جمع آوری شود وسپس سر نیزه ها علم کردند.یاران امیرالمومنین بجز مالک اشتر وچندتای دیگر.بقیه دربرابرچنین کلک ترفند مکارمعاویه شمشیرهایشون قلاف کردند.و ازحمله دشمن خودداری کردند. مالک اشتر سئوال کرد که چرا ایستاده اید ده قدم بیشتر به فتح میدان وپیروزی باقی نمونده.درجواب گفتند مالک تو ایمان خودراازدست دادی ما باقرآن نمیجنگیم. مالک گفت بخدا آنها یه تیکه پوست جوهراست نباید ازارادتون غافل بشید. یاَبن اَشعس اومدجلوگفت مالک آنهایکه سرنیزه ها میبنی قرآن است نه یه تیکه پوست جوهر.مالک گفت آیا شما قرآن را بهتراز علی میشناسید.درآخر اَشعس گفت والانمیدانم بل الله نمیدانم.با علی باشم یا با قرآن بجنگم. حال حکایت ماست.والله نمیدانیم کی راست است کی دروغ.خدایا به عَظمَت کرامت خودت واگذارمیکنیم.خودت خالقی مهربان حق ناحق بهتراز خالقت میشناسی. هرکس به مردم کشورش خیانت کند.خودت عذابش را بیشتر ورسوایش کن. آمین یارَب العالمین.
رضا۱۹۷۰۲۹۳۱۳:۴۹:۲۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف انسان پخته ای نیس تو دیپلماسی خارجیش بسیار ضعیف عمل کرد خدا کنه از روی عمد نباشه نگاهی ک ب کشورای غربی داشت نگاه خوشبینانه ای بود و یا اینجوری وانمود میکرد باشه حالا خدا کنه دلیلش اون چیزی ک نشون میده نباشه ولی تجربه و تاریخ معاصر ثابت کرده این غربیا جز منافع خودشون ب هیچ چیز فکر نمیکنن واگر ضعیف گیر بیارن بهت رحم نمیکنن وجدانی ندارن ک بخوای دیپلماسیتو با خنده بنا کنی اگر میدان رزم ب نفع ایران نبود و اگر امثال حاج قاسم نبودن ک خونشون رو تو معرکه فدای تقویت دیپلماسی نکنن چ بسا ...این کشورها فقط حرف زور و اقتدار میفهمن دیپلماسی خارجی کسی مثل جلیلی رو میخواست ک از منافع ایران با قدرت حمایت کنه و باعث خنده ها و عمدا کاریها و و حرفاش تو دل ملت رو خالی کنه و دشمن شاد کن عمل کنه ظریف تو این مدت پرونده خوبی از خودش ب نمایش نذاشت خدا کنه ک ب عمد نباشه اگر چه گویا شواهد همینو میگن
محمد۱۹۷۰۳۰۲۱۳:۵۰:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
.. در کل حرف های ظریف حقیقت تلخی بود که مخالفان هم نتوانستند بگویند دروغه.گفتند چرا گفته ؟واقعیت اینه که روسیه و چین بهتر از آمریکا در مورد ما فکر نمی کنند ..
ظریف۱۹۷۰۳۰۹۱۳:۵۱:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
آقای ظریف ول کنید،ببینید ایران تا یک روز قبل انتخابات چطور کرونارو شکست میده و کل ایران سفید میشه
رهگذر۱۹۷۰۳۳۳۱۳:۵۶:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
یه تعداد از پیام هارو خوندم.یه چیز برام خیلی عجیبه و اون اینکه اگه به لایک ها توجه کنین تعداد طرفدارای روحانی وظریف واصلاح طلب ها خیلی بیشتر ازطرف مقابله.خداییش بعد ازاینهمه که کشور رو به گند کشیدن ودلار سر به فلک کشید چجوریه که هنوز طرفداریشونو میکنین.حماقت بعضی از ادم ها تمومی نداره.
ناشناس۱۹۷۰۳۶۱۱۴:۰۲:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سلام ظریف از همه نظر حرف اول می زند ویک انقلابی ومردمیست زنده باد ظریف
حمید بیسواد۱۹۷۰۴۰۹۱۴:۱۴:۱۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خوب شما که اینقدر داد سخن دادید بفرماییید دستاورد روسیه چی بوده ودستاورد ما چی بوده روسیه با آمریکا اکنون روی بنادر سوریه ونفت وبازسازی سوریه مستقر شدند..
ناشناس۱۹۷۰۴۱۹۱۴:۱۵:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
با تنش بین فلسطین و اسرائیل صحبتهای ظریف برای بار دوم درست از آب در امد. مردم فراموش شده اند.
بازنشسته۱۹۷۰۴۵۳۱۴:۲۳:۵۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
آدم کشی نسل کشیست، حب قدرت وشهوت وثروت مهار شدنی نیست،باید برای نابودی ستمگر راهی بجز آدم کشی وانسان هراسی برگزید،
هادی۱۹۷۰۴۵۹۱۴:۲۶:۰۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
درود بر امیر کبیر
زارعی۱۹۷۰۴۸۶۱۴:۳۶:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خواهشا دیگر از ظریف نگویید چون چهره خودش را نشان داد از فلسطین و فلسطینیان بگوییم امیدوارم کل جبهه مقاومت با هم یک کشور فلسطین را تشکیل و اسرائیل را از نقشه محو کنند چشممان به راه موشکهای مردان میدان است به امید آن روز
بیدار۱۹۷۰۵۲۸۱۴:۵۰:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
امروزکشور مدیریت میشود .اختلاف افکنی بد وخوب کردن. تندروی کردن بنزین رو آتش ریختن است بعضی چنان تحلیل میکنن که انگار مقام اول مملکتن.اون که ولی امر است. چنین برخورد نمیکند که عده اس به اسم ولایت.فراتر از همه سخن میگویند .
حرف حساب۱۹۷۰۵۶۳۱۵:۰۲:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
همه کارشناس و دکترای سیاست دارن .از نویسنده گرفته تا تمام آقایان و خانم هایی که نظر دادن .کنار گود نشستید میگید لنگش کن و از هیچی خبر ندارین فقط حرف میزنید.
بی نام۱۹۷۰۵۶۷۱۵:۰۳:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
از خدا بترسین. ظریف حامی محور مقاومت است. اون صحبت ظریف چنین نتیجه ای نمی ده که شما در موردش قلم فرسایی کردین.
دلیر۱۹۷۰۵۷۸۱۵:۰۶:۱۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
باید برای کسانی که دارن از نام سردار استفاده سیاسی میکنن تاسف خورد به اسم سردار و به کام شما حالا تو دلتون چی هست خدا عالمه حد اقل آقای ظریف صداقت داشت شما چی
ناشناس۱۹۷۰۵۸۸۱۵:۱۱:۱۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
یعنی اطلاعات نویسنده محترم از وزارت خارجه در مورد روسیه و سایر کشورها بیشتره
علی۱۹۷۰۵۹۹۱۵:۱۲:۴۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین بشکست قیمت سنگ نیافزاید و زر کم نشود ارزش حاج قاسم که با خدا معامله کرده رو کسی نمی‌تواند کم کند هر قدم وکاری که برای خدا برداشته شود فزونی دارد که کاستی ندارد
ناشناس۱۹۷۰۶۱۳۱۵:۱۶:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
چرا هر وقت برجام می خواهد نتیجه بگیرد حماس موشک شلیک میکند؟؟؟؟ همین چند روز پیش!!!! ظریف چگونه متقاعد کند طرفهای برجام را؟؟؟؟
ناشناس۱۹۷۰۸۳۰۱۶:۲۳:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
خخخ آخه برجام چه ربطی به موشک و حماس داره ؟!
ناشناس۱۹۷۱۳۴۳۱۹:۲۸:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
همون ربطی رو داره که این مقاله به ظریف چسببونده!
ناشناس۱۹۷۱۴۷۳۲۰:۲۸:۰۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ربطش اینه که اون موشکا ساخت اینجاست
ناشناس۱۹۷۱۷۹۸۲۳:۲۰:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شاید بخاطر اینه که اسرائیل در ایران خرابکاری میکنه!!
ناشناس۱۹۷۰۶۳۳۱۵:۲۰:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
سلام کاش یکم تو حرفهاتون ادب واحترام رورعایت کنید وخواهش میکنم شما کاسه داغتر از اش نشید‌ چون انچه نیازه رهبری فرمودندوشما دارید روی نظررهبر نظر میدید چون شما چه موافقان ویا مخالفان اقای ظریف هیچ کدامتون دراین نیستید پس بیایید به نظررهبربزگواراحترام بگذاریدودیگه درمسایلی که تخصص ندارید نظر ندیدلطفا
سوادی۱۹۷۰۶۷۷۱۵:۳۵:۳۲ ۱۴۰۰/۲/۲۵
نشستی برای خودت شعار میدی ۲۰۰ نفر از فلسطینی ها کشته شدند. یک جور وانمود میکنی انگار ۲۰۰ اسراییلی کشته شده. زن و کودک
راه۱۹۷۰۷۲۶۱۵:۴۷:۰۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
یعنی من موندم این نظراتی که این همه به طرفداری از ظریف لایک خورده حقیقت داره یا خود صفحه این کارو میکنه.و اگر حقیقت باشه پس ما کمیتر از مردمان از جنگ جمل و صفین و نهروان نداریم.وتاریخ باز هم تکرار خواهد شد واین عاقبت مردم دنیا پرست است
ناشناس۱۹۷۱۱۴۹۱۸:۰۴:۱۵ ۱۴۰۰/۲/۲۵
اولا خودت رو بر حق نباید بدونی ضمنا سرت رو از زیر برف بیار بیرون میبینی که خیلی بیشتر از آنچه که فکر میکنی مردم ظریف رو میخوان
ناشناس۱۹۷۲۳۱۲۰۷:۳۷:۵۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اصل مطلب رو گفتی
ناشناس۱۹۷۰۷۳۰۱۵:۴۸:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
لعنت به این وضع و هرکسی که دروغ میگه
ناشناس۱۹۷۰۸۰۴۱۶:۱۳:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
دکتر ظریف انسان بزرگیه باشد تاریخ ثابت کند این قدر خودتان را اذیت نکنید مجلس با مشارکت کم شد مال شما ریاست جمهوری هم با مشارکت کم میشه مال شما ببینیم چه گلی به سر ملت میزنید
بی طرف۱۹۷۰۸۳۹۱۶:۲۴:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بابا دست از سر آقای ظریف بردارید ایشان از یکسال پیش بارها گفته من قصد شرکت در انتخابات را ندارم خیالتون راحت باشه برید برای کاندیدهای مورد نظرتون تبلیغ کنید این چه کاریه که با تخریب دیگران می خواهید برای خود جدب آرا کنید. از روز قیامت و اینهمه بد و بیراه به ظریف بترسید.
ناشناس۱۹۷۰۸۴۲۱۶:۲۵:۰۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
مثل اینکه ندیدین اسراییل با ۶ تا موشک ساختمان خبری حماس زد با خاک یکسان کرد ما با حرف و مرگ بجای نمیرسم فقط با عمل که میتونیم در دنیا حرفی را گفتن داشته باشیم
حسین۱۹۷۰۸۷۶۱۶:۳۷:۱۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
شماکه اظهارنظر میکنید .چراجرات نوشتن اسمتون راندارید.
ناشناس۱۹۷۲۰۶۴۰۲:۰۵:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
آقا شما واقعا خودت اسمت حسینه یا ....
ایرن۱۹۷۰۹۳۸۱۶:۵۹:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
انشالله دولت جدید ایران اسلامی ببینیم که چه برنامه ای بدای برجام دادرد .اقای عباسی مسئول کمیسیون انرژی فرمودند ملزم برای توافق برجامی هستیم
ناشناس۱۹۷۱۰۸۹۱۷:۴۰:۱۱ ۱۴۰۰/۲/۲۵
روزی هم تاریخ اجازه پیدا می‌کند واقعیت را بنویسد.
دهاتی۱۹۷۱۰۹۸۱۷:۴۱:۴۳ ۱۴۰۰/۲/۲۵
بنظر بنده امکان اینکه وزارت خارجه سردار را لو داده باشد کم نیست وامکان زیادی دارد وعوامل مربوطه باید این مسئله را دنبال کنند
جلیل۱۹۷۱۱۶۸۱۸:۰۹:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف مواظب خط اتوی لباسش باشد . منافع ملی پیشکش.
من۱۹۷۱۲۲۸۱۸:۳۴:۳۴ ۱۴۰۰/۲/۲۵
یا باحسین یابی حسین وسط نداریم ،این آقای دیپلمات یکی به نعل یکی به میخ میزنه
ناشناس۱۹۷۱۲۹۴۱۹:۱۰:۲۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
کاش آدمهایی مثل ظریف بیشتر داشتیم تا مملکت به این وضع نیفته بالا بالاییها مقصرن
ناشناس۱۹۷۱۳۸۷۱۹:۴۶:۲۸ ۱۴۰۰/۲/۲۵
این قدر از ظریف می ترسید که هر اتفاقی را به او نسبت می دهید ؟! زنده باد ظریف !
رییسی۱۹۷۱۴۷۵۲۰:۳۱:۲۶ ۱۴۰۰/۲/۲۵
درود بر مرد روزهای سخت ظریف با غیرت
علی۱۹۷۱۵۰۸۲۰:۵۰:۵۷ ۱۴۰۰/۲/۲۵
الف عزیز لطف کنن گافهای ظریف در هشت سال اخیر را منتشر کن تا سیه شود هرکه در او غش باشد
ناشناس۱۹۷۱۵۱۶۲۰:۵۵:۳۰ ۱۴۰۰/۲/۲۵
با این حساب احتمالا فقر و بیکاری و گرانی ریشه کن میشه
ناشناس۱۹۷۱۵۵۵۲۱:۱۹:۱۹ ۱۴۰۰/۲/۲۵
ظریف هم موردانتقاد ماست ولی از شما بی نهایت انسانتره
ناشناس۱۹۷۱۹۱۱۰۰:۱۸:۴۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
چقدر پول ایران رو همین ظریف با پرواز های متعدد به اروپا هلاک کرده دیگه بسته به درد حرف زدن هم نمی خوره چه برسه به ریاست جمهوری
مجید۱۹۷۲۱۵۷۰۴:۰۷:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اختلاف نظر بین هر خانواده ای ممکن است باشد.ولی ظریف و سردار جزء بهترین ها هستن. دود این آتش افروزیها باز به چشم خودمان می ره.
ناصر۱۹۷۲۱۶۶۰۴:۳۱:۲۴ ۱۴۰۰/۲/۲۶
دیگه ظریف و روحانی و امثال اینا برای مردم تموم شده ان..دیگه اصلاح طلبها خودشونو از چشم مردم انداختن ،خونمونو تو شیشه کردین....نظرمن رئیسی یا هیچ کس
محمد حسن۱۹۷۲۲۳۱۰۶:۱۵:۰۷ ۱۴۰۰/۲/۲۶
این وصله ها به ظریف نمیچسبه
پرویز متکی۱۹۷۲۲۴۷۰۶:۳۵:۵۰ ۱۴۰۰/۲/۲۶
همیشه در طول تاریخ میدان تضمین دیپلماسی میباشد عزیز من دوست من گاو نر میخواهد و مرد کهن
ناشناس۱۹۷۲۲۶۱۰۶:۵۳:۰۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
شما ها قدر ظریف را در آینده خواهی دید
جواد۱۹۷۵۰۳۵۰۶:۲۶:۴۱ ۱۴۰۰/۲/۲۷
درودبرشما نمی فهمن عزیزبرادروفقط حرف خودشوتکرارمیکنه ظریف کم زحمت نکشیدولی کوگوش شنوا؟!!
حسین۱۹۷۲۷۹۸۱۰:۳۶:۳۵ ۱۴۰۰/۲/۲۶
اگر یه تحقیق کنن ایشون اسرائیل و لبنان الان خیلی وقته باهم دیگه جنگ دارن
Jalal۱۹۷۲۹۵۷۱۱:۲۴:۲۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
چی شد آقای ظریف هی برجام برجام ومرد دیپلماسی کردی وبا رفیقای فرنگی خندیدی ودل دادی وقلوه گرفتی، تو رو به خدا اسم میدان رو خراب نکن.،فاصله تو با میدان به اندازه فاصله علی است با ابو موسی
حبیب۱۹۷۴۰۹۸۱۷:۳۱:۱۲ ۱۴۰۰/۲/۲۶
سلام درود بر ایران و ایرانی سلام بر رهبر
فرامرز عابر۱۹۷۴۱۶۴۱۸:۰۵:۵۱ ۱۴۰۰/۲/۲۶
چه مطلب وچه تحلیل زیبایی /دمت گرم وسرت خوش
یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. حالا که ممکن است پیروز نباشیم پس کودتا شده!

  2. نامه همتی به روحانی برای «۵ هزار تومان شدن بنزین» منتشر شد+ سند

  3. تصویر نامه انصراف مهر علیزاده از نامزدی ریاست جمهوری

  4. ابراهیم رئیسی در پاسخ به سوالی درباره افزایش قیمت بنزین

  5. ابر قهرمانی به نام دولت دوازدهم!

  6. متهم ردیف اول در سردی فضای انتخابات

  7. یک کیک خوشمزه و سهم ناچیز اکثر مردم !

  8. معمای اظهارات مصلحی را چه کسی باید حل کند؟!

  9. دعوت خاتمی از اصلاح‌طلبان برای شرکت در انتخابات

  10. درباره یک تصمیم

  11. بیانیه سیدحسن خمینی در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

  12. محسن رضایی چگونگی پرداخت یارانه ۴۵۰ هزارتومانی را تشریح کرد

  13. ویکیپدیا فارسی دروغ می‌گوید

  14. استوری انتخاباتی محسن تنابنده

  15. روایتی تکان‌دهنده از همسر شهید مدافع حرم که باعث تعجب رهبر معظم انقلاب شد

  16. مهرعلیزاده از حضور در انتخابات انصراف داد

  17. مردی که پس از موشک‌های حزب‌الله آمد با موشک‌های غزه رفت!

  18. عقب‌نشینی مصلحی از ادعای جنجالی/ دیدگاه حسین شریعتمداری درباره عدم مشارکت در انتخابات/ پینگ‌پنگ لاریجانی و شورای نگهبان ادامه دارد/ روایت محمد قوچانی از جریان رقیب اصلاحات

  19. انصراف «زاکانی» از انتخابات ریاست جمهوری به نفع آیت‌الله رئیسی

  20. خیز آمریکا برای تسلط بر یمن از دروازه عمان

  21. واکنش قاضی زاده هاشمی به بیانیه نمایندگان مجلس / باید ببینم برای کنار رفتن حجت شرعی دارم یا نه

  22. سفری به درون کاخ لاکچری ولیعهد عربستان + تصاویر

  23. بیانیه علی لاریجانی خطاب به شورای نگهبان

  24. پاسخ تند فرید مدرسی به سعید حجاریان

  25. ربیعی خطای دولت در زمینه اطلاع‌رسانی پیرامون فیلترینگ را پذیرفت/ آیت‌الله رئیسی نقشی در فیلترینگ تلگرام نداشت

  ابر آروان

  آخرین عناوین