دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه:  نامزد حزب همت برای ریاست جمهوری فردی مقتدر  و عملگرا  است

سیاسی،   3991217081
نامزد حزب همت برای ریاست جمهوری فردی مقتدر  و عملگرا  است

دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه (همت ) گفت: برای برون رفت از وضعیت فعلی کشورمعتقدیم رئیس جمهورآینده باید یک شخصیت مستقل ومقتدرخارج از جناحهای سیاسی موجود و فردی حاکمیتی و بدون سبقه آلودگی های مرسوم باشد.

 به عقیده "سید احمد نبوی " ، نظامی ها هم بخشی از این شاخصه ها باشند ، کاندیدای ما  مدیر ومدبر ومعتقد ، پاکدست و وطن پرست ،  شجاع است ، اقتدار گرا است و  نظم گرا ، عملگرا، فداکار و برنامه دار است وزمانی که پرچم اداره کشور را مردم بدست او میدهند ، فقط  هدف را می بیند وبدون وقفه ودلهره و ترس برای پیروزی به سوی هدف پیش می رود  وتهدید ها را به فرصت تبدیل می کند که  نمونه بارز آن سردار دلها شهید سپهبد سلیمانی بود. 

وی که دریک نشست خبری در ساختمان مرکزی این حزب در تهران شرکت می کرد ، افزود: در هشتاد سال گذشته بخصوص بعداز جنگ جهانی دوم تمام نخست وزیران ورئیس جمهورانی که سابقه نظامی داشتند و با رای مردم  انتخاب شدند ، کشورشان را متحول کردند و نمونه بارز آن برخی روسای جمهور ونخست وزیران کشورهای توسعه یافته امروزی ازجمله آمریکا ، فرانسه ، انگلیس و کره جنوبی است که مردم در انتخابات به یک فرد نظامی رای دادند و این شخصیت های مقتدر کشورشان را از بحران اقتصادی و اجتماعی نجات دادند.


دبیر کل حزب همت خاطر نشان کرد  : البته انتخاب یک رئیس جمهور نظامی از طریق آرای مردم نه کودتا محسوب می شود و نه با سخن امام خمینی (ره ) مغایرت دارد، چرا که این مهم از طریق انتخابات و با رای مردم است ومردم حق دارند ازظرفیت های خوب فرزندان نظامی خود که مرد میدان بحرانها بودند و هستند  برای اداره کشور و برون رفت از وضعیت کنونی با انتخابات و رای مستقیم خود بهره مند شوند، زیرا کشور گردانی اقتدار و فداکاری می خواهد ، نه باند بازی وسیاسی بازی .

وی با اشاره به درآمد دو هزار میلیارد دلاری کشور در 28 سال گذشته افزود: دراین مدت  ما در کشوررشد داشته ایم ولی توسعه نداشتیم که اگر توسعه بر مبنای اقتصاد درون زا داشتیم امروز اثری از بیکاری در کشور نبود .

  نبوی گفتمان حزب همت را، برپایه سه اصل رهبری ، مردم  و اخلاق دانست و افزود: تحول گرایی و حذف تک تک اختلاس گران ، رانت خواران و دزدان بیت المال ، درهر پست و مقامی ، شاخصه این حزب است و یقینا این افراد که امتحان خود را پس داده اند واز نگاه آحاد ملت منفور ومردودند ،  جایگاهی درانتخابات آینده و بین مردم بویژه طرفداران این حزب که عمدتا در دهه های شصت و هفتاد زندگی میکنند، ندارند. 

دبیرکل حزب همت با تاکید براینکه اصلاح طلبان و اصول گرایان در 30 سال گذشته  رئیس جمهور مقتدر، فداکار، برنامه دار، هوشمند و فراگیر نداشتند، افزود: بزودی جبهه تحول گرایان متشکل از احزاب همسو و مستقل در کشورموجودیت خود را برای انتخابات آینده رئیس جمهوری  اعلام خواهند کرد.

یکتانت

پربحث‌های هفته

 1. در پاسخ به اقدامات تروریستی میز مذاکره را ترک کنید

 2. «همه با هم»؛ شعار انتخاباتی سید حسن خمینی؟!

 3. معادله تروریست های اسراییلی و جنتلمن های غربی در ماجرای نطنز

 4. نطنز و خودنمایی های حقیرانه رژیم صهیونیستی

 5. افسر پیشین ارتش آمریکا: با نگاهی به عین‌ الاسد، دقت موشک‌های ایران را درک کنید

 6. نگرانی محافل امنیتی اسراییل از انتقام ایران

 7. آیا آمریکا کنار مردم ایران ایستاده است؟

 8. حمله به مرکز جاسوسی موساد رژیم صهیونیستی در شمال عراق

 9. در ستاد مبارزه با کرونا چه خبر است؟!

 10. ایران وارد فاز غنی سازی ۶۰ درصدی شد

 11. بحث جنجالی مجری شبکه دو با مسئول دولتی/مجری دهن مرا باز نکنید

 12. وعده تکراری احمدی‌نژاد برای افشاگری/ زمزمه کاندیداتوری همتی/ وضعیت پیچیده لاریجانی در انتخابات/ چرا ظریف اعلام کرده نامزد نمی‌شود؟

 13. روحانی: با مذاکره مشکلی نداریم/ غنی‌سازی ۶۰ درصدی پاسخ‌ به شرارت‌ها بود/ دست ما را باز بگذارید؛ ۱۰۰ روز ‌آخر هم تحریم را می‌شکنیم

 14. پرونده نفوذ و خرابکاری را ببندید !

 15. تعدد نامزدها؛ تهدید یا فرصت؟!

 16. دیپلمات با سابقه آمریکایی: دیوار تحریم ها علیه ایران را زودتر بشکنید

 17. رفع تحریم ها در گرو پایان دادن به «بازی» آمریکا

 18. راه‌حل سردار دهقان برای خروج پرونده هسته‌ای از بن‌بست/ شعار حسن خمینی انتخاب شده است؟/ انتقادات اصولگرایان از نامزدی جلیلی/ تقاضا برای برخورد قضایی با روحانی

 19. آقا سید حسن خمینی نگرانیم

 20. جزئیاتی از خسارت‌های حادثه نطنز/ قطعات تعمیری بازگشته به ایران حامل ۳۰۰ پوند مواد منفجره بوده

 21. جلسه افشاگری اصلاح‌طلبان علیه اصلاحات/ کرباسچی به تاجزاده: مردم گفتمان نمی‌خواهند وضع موجود تقصیر ماست

 22. «بدترین دولت به روایت آمار»/ رکوردشکنی دولت روحانی در تعمیق فقر

 23. ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه نطنز: این سانحه با انفجاری بزرگ رخ داده/ نه ماه طول می‌کشد که تولید اورانیوم غنی شده بازیابی شود

 24. جزئیاتی از سند ۲۵ ساله ایران و چین/ صادرات خودرو به کشورهای منطقه/ چین تا ۲۵ سال از ما نفت می‌خرد

 25. نوشداروی بعد از مرگ سهراب!

آخرین عناوین