هشدار جانشین ناجا به اراذل و اوباش

گروه اجتماعی الف،   3990630131

 جانشین فرمانده ناجا گفت: آرامش و امنیت مطالبه به حق مردم است و نیروی انتظامی با کسانی که بخواهند امنیت مردم را بهم بزنند، بدون تعارف و درنگ برخورد می کند.

به گزارش فارس، سردار قاسم رضایی در یاسوج اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیم بیش از 1880 شهید از جمله استان هایی است که در دفاع از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب پیش قدم بوده و سهم بسیار بالایی در تامین و حفظ امنیت و آرامش کشور دارد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه نیروی انتظامی براساس حکم و وظیفه ای که دارد در ایجاد آرامش و امنیت مردم جلودار است، گفت: آرامش و امنیت مطالبه به حق مردم است و نیروی انتظامی با کسانی که بخواهند امنیت مردم را بهم بزنند، بدون تعارف و درنگ برخورد می کند.

سردار رضایی با بیان اینکه کسانی که عنوان هایی برای خودشان قرار داده به عنوان مثال اراذل و اوباش و یا هر عنوانی که آرامش مردم را بهم بزند، خط قرمز نیروی انتظامی است، افزود: با این افراد در هر جایی که باشند به قطع یقین مقتدرانه و بدون اغماض برخورد می شود.

 وی با تصریح اینکه طی چند روز گذشته بعضی افراد کلیپ هایی را در فضای مجازی پخش کردند و کارهایی را انجام دادند، گفت: این افراد از طریق سیستم های فنی، اطلاعات و همکاری خود مردم رصد و دستگیر شدند،الحمدلله در این حوزه دستگاه قضائی به جد پای کار است.

جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بعد از موضوعات امنیتی با هنجارشکنانی که بخواهند رعب و وحشتی در کوچه، محله و یا بازار ایجاد کنند بدون هیچ مماشاتی برخورد خواهد کرد.

این مقام عالی انتظامی با بیان اینکه اگر کسی با هر وضعیت جسمی که دارد، بخواهد از آن سوء استفاده و یا در جامعه رعب و وحشت ایجاد کند به طور قطع با وی برخورد خواهد شد، گفت: آن دستی که با بالا آوردن قمه و قداره رعب و وحشت ایجاد کند دیگر قادر نخواهد بود حتی یک چوب کبریت را هم در دست بگیرد.

سردار رضایی با اعلام اینکه فرصت برای کسانی که احساس می کنند، می توانند هنجارهای جامعه را بهم بزنند، تمام شده و من به آنها توصیه می کنم تا دیر نشده دست از عنوان های غلط انداز که برای خود انتخاب کرده اند، بردارند و به آغوش خانواده خود بازگردند تا در جامعه با آرامش زندگی کنند، گفت: اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت بدانند اگر در جامعه ناهنجاری کنند هیچ جایی نه تنها در میهن عزیز بلکه در ممالک اسلامی هم نخواهند داشت.

وی با عنوان اینکه اگر این افراد حتی یک سوراخ موش هم پیدا کردند و خود را در آن مخفی کنند، آن سوراخ موش تله آنها خواهد بود، گفت: ما هیچ مماشاتی در این قضیه نداریم و افسران، درجه داران و سربازان ما به عنوان یک مجاهد در این راه مجاهدت خواهند کرد.

این مقام ارشد ناجا گفت: در دوران دفاع مقدس برهم زنندگان امنیت کسانی همچون عوامل رژیم بعث عراق بودند یا زمانی در قالب منافقان فعالیت می کردند و امروز تحت هر عنوانی مانند اراذل و اوباش با اقدامات هنجارشکنانه درصدد برهم زدن امنیت و آرامش جامعه هستند اما آنها باید بدانند که نیروی انتظامی مجاهدانه در مقابل آنها ایستاده و آنها را ادب خواهد کرد و این اخطار جدی به کسانی است که دنبال برهم زدن آرامش مردم هستند.

سردار رضایی در پاسخ به سؤال خبرنگاران درخصوص موضع گیری های رسانه های معاند در خصوص اقدامات نیروی انتظامی در کشور، گفت: اگر رسانه های معاند بخواهند تعریف و تمجید کنند و یا موضعی بگیرند آن گاه ما باید مطالب آنان را رصد کرده و نقاط قوت خود را دریابیم که چگونه آنها را به واکنش در آورده است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه معاندان از واقعیت ها حرفی نمی زنند وفقط فضاسازی منفی می کنند، افزود: آن کسانی که در این شبکه ها کار می کنند در مسیر بر هم زدن آرامش مردم و جامعه و سخنگوی بدخواهان این نظام هستند، بنابراین هرگونه عکس العمل آنها نه تنها هیچ تفاوتی برای ما در قضیه نخواهد داشت بلکه در ادامه ما را در راه و هدفی که در پیش گرفته ایم ، راسختر می کند.

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. صحبت‌های کوبنده نماینده ایلام: کجا دشمن گفته است پراید بنجل ۸ میلیونی را ۱۳۰ میلیون بفروشیم

  2. یا رومی روم یا زنگی زنگ !

  3. نقدي بر سخنان رييس‌جمهور درباره صلح امام حسن (ع)

  4. اگر بایدن پیروز شود ...

  5. پایان یک تحریم داوطلبانه/ وقتی «خودتحریمی تسلیحاتی» را «فتح الفتوح» جا ‌زدند!

  6. وقت فریاد است، از ساحت علم تاریخ دفاع کنید

  7. استیضاح روحانی و آزمون ولایتمداری

  8. خیانت یا حماقت ؟+فیلم

  9. آقای دکتر؛ جدیدترین گزینه ریاست جمهوری ۱۴۰۰

  10. چهار دلیل ریزش عجیب دلار

  11. دوباره برگشتیم به اول داستان کرونا !

  12. دلایل عجیب سلبریتی‌ها برای ازدواج‌نکردن!

  13. شهادت یک بسیجی در تهران‌پارس به دست اراذل و اوباش

  14. تازه‌ترین قیمت انواع خودرو/ پژو ۲۰۶ ارزان شد

  15. تماشاخانه جنگ قره باغ

  16. فرماندار آبادان: همه کسانی که در فیلم حاضرند بازداشت شدند

  17.  سر و کله ترامپ از کجا پیدا شد؟

  18. ارزهای خانگی از پستوها در آمد؟

  19. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور با ۶۰ امضاء در مجلس + اسامی نمایندگان و محورهای استیضاح

  20. با مروجان «بی‌بند‌ و ‌باری» با قاطعیت برخورد‌‌ می‌کنیم/ اسیر جوسازی‌‌ نمی‌شویم

  21. علی مطهری: با مذاکره مخالفم، اینکه رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست

  22. علت واجب بودن عفاف و حجاب برای زنان/ حیثیت زن، حریم خداوند است

  23. همتی: انتظار داریم صندوق بین المللی پول تقاضای وام ایران را تصویب کند

  24. نرخ جالب تورم در فنلاند و سوئد

  25. عدم خوشبینی مقام معظم رهبری به مذاکره با آمریکا

  آخرین عناوین