توضیحات حاجی دلیگانی درباره استعفای نمایندگان مقابل نماینده دولت/ استعفای نمایندگان شوخی نیست!

گروه سیاسی الف،   3970917021 ۲۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
توضیحات حاجی دلیگانی درباره استعفای نمایندگان مقابل نماینده دولت/ استعفای نمایندگان شوخی نیست!

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی فکر می‌کنند استعفای دسته‌جمعی نمایندگان استان اصفهان درمجلس شوخی است اما این‌طور نبوده و استعفای ما جدی است.

به گزارش فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه‌ای با حضور استاندار اصفهان اظهار داشت: به عنوان عضو ناظر از طرف مجلس شورای اسلامی اعلام می‌کنم وقتی وضعیت پروژه‌ها را در سطح ملی مشاهده می‌کنیم، می‌بینیم استان‌های دیگر در اجرای پروژه‌های زیربنایی و زیرساختی از اصفهان سبقت می‌گیرند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: در هر استانی پروژه‌های شاخص در حال اجرا هستند در حالی که در استان اصفهان پروژه کلانی مشاهده نمی‌شود؛ آثار این موضوع در سال‌های آینده بیشتر برای مردم ظاهر می‌شود.

وی با انتقاد از عدم تصویب پروژه‌های ملی برای اصفهان ادامه داد: فکر می‌کنم مدیران کل استانی که اکثراً خدوم هستند نیاز به فرصتی برای حل مسائل بین دستگاه‌ها دارند تا در این زمینه کمک‌کننده باشند.

حاجی دلیگانی با اشاره به استعفای دسته‌جمعی نمایندگان مجلس عنوان کرد: برخی فکر می‌کنند شوخی است اما این‌طور نبوده و استعفای ما جدی است، طی نامه‌ای که به لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشته‌ایم اعلام کردیم که دسته‌جمعی استعفا می‌دهیم و در این تصمیم جدی هم هستیم.

این نماینده مجلس با بیان این که مردم ما در موضوع آب دچار مشکل هستند و اصفهان بدون زاینده‌رود معنا ندارد، گفت: اگر 10 سال قبل گفته می‌شد که در آینده زاینده‌رود خشک می‌شود کسی باور نمی‌کرد؛ در این شرایط کشاورزان استان اصفهان در بخش‌های مختلف چه باید بکنند؟ وقتی آب نیست این همه جمعیت کجا کوچ کنند؟

وی در ادامه تاکید کرد: مهم‌تر از موضوع کشاورزی، سامانه آب شرب اصفهان است؛ شرایط ما به گونه‌ای است که اگر در سد چم‌آسمان یک بشکه گازوئیل ریخته شود، پنج میلیون نفر در استان اصفهان بدون آب می‌شوند و از کجا می‌شود برای آن‌ها آب منتقل کرد؟

حاجی دلیگانی با بیان این که حیات استان ما به آب بستگی دارد، عنوان کرد: لازمه این کار این است که سامانه دوم به اتمام برسد و نیاز است این مباحث در سطوح بالاتر دنبال شود؛ یزد کار خودش را می‌کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: چاره‌ای نداریم که بگوییم اگر قرار است نماینده باشیم و وضعیت همین باشد بهتر این که نباشیم؛ این موضوع شوخی نیست و همه نمایندگان با هر سلیقه سیاسی کنار هم ایستاده‌ایم تا از این فرصت استفاده شود.

وی یادآور شد: رئیس مجلس در جلسه با حضور وزیر نیرو قول داده است که مسئله آب را پیگیری کند اما چندین ماه گذشته و نتیجه‌ای ندیده‌ایم، همچنین نتیجه مشخصی از وزارت نیرو ندیده‌ایم؛ در جلسه با نوبخت نیز قول داد اختصاص بودجه قابل توجه به دو پروژه انجام شود که نشد.

حاجی دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که استعفای ما رسماً تصویب نشود یعنی سایر نمایندگان کشور رای دهند که استعفای ما پذیرفته شود، کار مردم را نباید زمین بگذاریم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۶۶۶۱۸۰۰۶:۴۵:۳۰ ۱۳۹۷/۹/۱۷
ببیشترین امکانات کشور به اصفهان و تبریز داده شده ولی باز از همه طلبکارتر هستند
ناشناس۶۶۶۳۹۴۱۰:۲۲:۳۶ ۱۳۹۷/۹/۱۷
بیشترین امکانات رو به فریدون و مهدی جهانگیری و دختر صفدر و دختر مظلوم وزیر و سرخه ای ها دادن. کمی دقت کنید
ناشناس۶۶۶۴۰۹۱۰:۳۱:۰۴ ۱۳۹۷/۹/۱۷
یه سری از این امکانات رو میشه نام ببرید. اصفهان رو به زواله کسی هم کاری نمیکنه
ناشناس۶۶۶۶۷۴۱۳:۱۲:۲۰ ۱۳۹۷/۹/۱۷
مجنمع های عظیم صنعتی فولاد و ... که در بلند مدت به دلیل عدم محاسبه درست خودشان بلای جان شدند و کل اب شهر را سر کشیدند.
ناشناس۶۶۶۱۸۳۰۷:۰۰:۵۲ ۱۳۹۷/۹/۱۷
من به شما التماس می کنم شما برو ،اگر از مجلس دل بکنی 50 درصد مشکلات وکشمکش های بیهوده در مجلس تمام میشه وبه کار مردم شاید البته شاید بهتر رسیدگی بشه.
امیر۶۶۶۱۸۶۰۷:۰۹:۳۱ ۱۳۹۷/۹/۱۷
کاش، کل مجلس تعطیل میشد بودجه و ریخت پاش هایش رو میدادن مناطق محروم چوب لای چرخ مجریان میگذارید و به هیچ نهادی هم پاسخگو نیستید!
رضا۶۶۶۲۰۶۰۷:۵۲:۲۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
کاملا مشخصه هیچ وقت بقیه نماینده های ایران رای به استعفای نماینده های اصفهان نمیدهند و این حرکت کاملا نمایشی و ایجاد فشار برای گرفتن امتیاز است . ایشان اول پروژه های کلان ملی برای استان را مطرح کردند بعد آب را .
یزدی۶۶۶۲۲۳۰۸:۱۲:۴۲ ۱۳۹۷/۹/۱۷
آب نقش مهمی در زندگی داره اما یک سوال مهم از شما نماینده اصفهان دارم وقتی یه عده خط لوله انتقال آب شورب (جهت آب خوردن) مردم یزد با 5 یا 6 بلدوز خراب میکننده و بچه من و خیلی های دیگه که تو شهر یزد فقط 5 ماه سنش هست به خاطر تغییر آب 3 روز مریض راهی بیمارستان میشه ..آیا این کار درستی هست ؟؟ و بر اساس شنیده شما کشاورزان اصفهان جهت کشت برنج میخواهید !! اصلا یه سوال دیگه شما بر اساس قسمی که جلو نمایندگان خوردید نماینده کل مردم کشور هستید بعد نماینده مردم شهر خود ...حالا تعرض به خط لوله انتقال آب که پژه ملی بوده و هست چی میشه؟؟؟
محمد۶۶۶۲۵۰۰۸:۲۸:۵۸ ۱۳۹۷/۹/۱۷
نماینده های خوزستان یاد بگیرند....
ناشناس۶۶۶۲۶۰۰۸:۳۳:۴۵ ۱۳۹۷/۹/۱۷
از جناب حاجی دلیگانی می خواهیم پیگیر تحت تعقیب گرفتن تیم اقتصادی دولت بکنند و بخصوص محمد باقر نوبخت که سال گذشتع هم با طرح بودجه نامطلوب باعث اشوب و بلوا در کشور گردید
ناشناس۶۶۶۳۲۳۰۹:۲۲:۰۴ ۱۳۹۷/۹/۱۷
ایشالا که برریید
حسن۶۶۶۳۵۲۰۹:۵۰:۲۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
من مطمئنم شما از نمایندگی مجلس دل نمی کنید چون امکاناتی که در مجلس به شما داده می شود هیج جای دنیا نمی توانید بدست بیاورید
ناشناس۶۶۶۳۵۵۰۹:۵۱:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
اصفهان، تبریز و مشهد، به لحاظ زیرساخت شرایط خوبی دارند. اتفاقا بخشی از مشکلات ناشی از زیاده‌خواهی ما مردم است. نمونه‌اش خشک شدن دریاچه‌ی ارومیه است، که یکی از مهم‌ترین دلایل آن اسراف در مصرف آب کشاورزی و رعایت‌نکردن حق آبه دریاچه است. حالا باید نمایندگان آذربایجان استعفا بدهند؟ یا باید بهره‌وری استفاده از آب کشاورزی را درست کنند که حق آبه دریاچه به خودش برگردد.
یار۶۶۶۳۷۱۱۰:۰۳:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
آقای نماینده آن موقع که به زور پروژه فولاد مبارکه رو از بندرعباس که برایش طرح آب شیرین کن در نظر گرفته شده بود بردید اصفهان شما کجا بودید چرا آن موقع فکر نکردید که اصفهان را با کم آبی مواجه می کنید؟ 40 سال تمام اعتبارات را با لابی گری به اصفهان تخصیص دادید چه کردید؟شما اشکالات را در خود جستجو کنید. در ضمن با نبود شما در مجلس اتفاقی نمی افتد.شاید اوضاع مردم اصفهان و ایران بهتر هم بشود
ناشناس۶۶۶۳۸۹۱۰:۲۱:۱۷ ۱۳۹۷/۹/۱۷
خدا کنه کسی این استعفا رو شوخی نگیره و واقعا بهش رای بدن ...
حسن۶۶۶۴۵۴۱۱:۰۲:۱۵ ۱۳۹۷/۹/۱۷
وقتی تمام کارخانه های فولاد و آجر و کاشی و... که آب بر هستند با رانت و لابی به اصفهان می بردید باید فکر خشکیدن زاینده رود رو می کردید.حالا که آب کم آوردید چشم طمع بستید به اندک آب خوزستان و چهارمحال. بهتر است به جای انتقال آب کارخانه ها را به نزدیک خلیج فارس و دریای عمان منتقل کنید.
ناشناس۶۶۶۵۴۳۱۲:۰۴:۳۷ ۱۳۹۷/۹/۱۷
نمایندگان محترم اصفهان اگر مردید برید
ناشناس۶۶۶۶۲۷۱۲:۴۳:۲۷ ۱۳۹۷/۹/۱۷
اگه شمااستعفابدی نه تنها اصفهان بلکه کل ایران یک نفس راحت میکشه
علی۶۶۶۶۳۷۱۲:۴۶:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
هاشمی میخواست آب دریای خزر را به خلیج فارس که قابلیت کشتیرانی هم داشته باشد وصل کند که از کشورهای منطقه خواست کمک کنند البته حدود 50 سال هم زمان میخواست احمدی نژاد هم میخواست این طرح را اجرایی کند ولی ... حالا روحانی میخواهد به اندازه اب شرب مردم استان سمنان بردارد البته در کلام ولی در عمل معلوم نیست بعدا چه اتفاقی خواهد افتاد چون این دولت تمام کارهایش محرمانه است وراستش را به مردم نمی گوید مانند برجام و چندین سند امضاء شده با کشورهای دیگر اما مردم سمنان هم مردم همین سرزمین هستند اگر منطقه کویری در کشور ما اب به آن برسد متحول خواهد
مصطفي بروجن۶۶۶۶۷۷۱۳:۱۵:۴۰ ۱۳۹۷/۹/۱۷
شما استعفا بدین خیلی بهتره چون می خواهید زندگی یک میلیون انسان را به خطر بندازید برای اهداف سیاسی آخه مگه میشه شما قانون را قبول نداشته باشی هم سازمان بازرسی کشور و هم دیوان عدالت گفتن تونل گلاب غیر قانونی هست شما می خواهید 60 کیلومتر مسیر آب زاینده رود را یکدفعه با تونل گلاب ببلعید بعد مردم چهارمحال خودشون آب خوردن ندارد. بترسید از روزی که مردم دو استان را در مقابل همدیگر قرار بدین.
مصطفي بروجن۶۶۶۶۸۲۱۳:۱۸:۱۷ ۱۳۹۷/۹/۱۷
همه دوستانی که این پیام را می ببیند را ارجاع میدن به فیلمی که در ذوب آهن یک دریاچه هست را ببنید تا بفهمین این ها آب را برای چه مصرفی می خواهند
ناشناس۶۶۶۷۵۱۱۴:۰۳:۳۱ ۱۳۹۷/۹/۱۷
اول.بود و نبود شما فرقی نداره دوم.تا حالا لرستانیها ،چهارمهالیها ،یاسوجی ها و...کوچ میکردن اصفهان،حالا با نبود اب همو نا بر می گردن شهرشون تعادل بر قرار میشه

پربحث‌های امروز

 1. تكمله اي بر حرف و حديث هاي گاندو/ لطفا حكم كلي صادر نکنید!

 2. کدخدایی: شورای نگهبان مصلحت سنجی ندارد/ برابری دیه زن و مرد ایراد شرعی دارد

 3. اولین تصاویر از جاسوسان بازداشت‌شده "سیا" در ایران  

 4. روایتی از خانواده‌ای که ۱۲۵ هزار خودرو را با رانت وارد کشور کرد

 5. پرداخت حقوق بالای ۱۲ میلیون تومان در دولت ممنوع شد

 6. فردوسی‌پور و صداوسیما در چالش شفافیت؛ چند سوال درباره درآمدهای برنامه ۹۰

 7. واکنش عربستان به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران

 8. كبيری كه صغير شد

 9. یوکیا آمانو درگذشت

 10. صحبت‌های عجیب نماینده تربت جام در مجلس   

 11. برندگان و بازندگان بازی بانک‌ها چه کسانی هستند؟

 12. جنگ نفتکش‌ها و نقشه تیم بی برای نخست وزیر جدید انگلیس

 13. فایننشال تایمز: لندن به تنهایی حریف تهران نیست

 14. دولت مدیون صداوسیماست/ضرورت اصلاح دستور رئیس جمهور درباره بودجه

 15. همتی: بانک‌ها به دلیل فشارهای تحریمی و حجم نقدینگی مشکلات جدی دارند

 16. کاهش ارزبری ۲۰ میلیون یورویی صنعت خودرو به لطف تحریم‌ها

 17. دادگاه شهردار اسبق/ وکیل نجفی: متهم تعادل نداشته و سه گلوله شلیک شده/ نجفی: ظاهراً ۵ گلوله شلیک کردم

 18. پسر میترا استاد راز دکمه‌های پیراهن محل قتل را فاش کرد

 19. نظر پورازغدی درباره توقیف نفتکش انگلیس

 20. وکیل نجفی: موکلم به قتل شبه‌عمد اعتراف کرده نه عمد

 21. جزئیات شناسایی و انهدام شبکه جاسوسی CIA در ایران

 22. فعالیت یکی از قوی‌ترین مافیاها در حوزه دارو/ سرکوب صنعت دارو توسط مافیا

 23. روسیه درخصوص حادثه نفتکش ها حق را به ایران داد

 24. سوالات قاضی دادگاه از نجفی درباره ادعاهای وکیلش

 25. وصیت‌نامه مصدق در آتش سوخت!

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 2. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 3. چرا قیمت دلار در اوج خصومت غرب با ایران پایین آمد؟

 4. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 5. ادعای یک مقام پنتاگون: «طرح عبور آزاد و باز» در تنگه هرمز به زودی عملیاتی می‌شود

 6. تلافی‌که تعارف ندارد!

 7. تظاهرات گسترده مخالفان پوتین در مسکو   

 8. چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان

 9. کدام یگان سپاه نفتکش انگلیسی را توقیف کرد؟ + عکس

 10. زندگی در باستی هیلز لواسان جرم است؟

 11. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 12. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 13. وزیر اقتصاد: زورم نمی‌رسد پوری‌حسینی را بردارم  

 14. محسن رضایی: عمر تهدیدات ترامپ دی ماه به سر می‌آید

 15. تاملی بر یک تفسیر اشتباه از شأن امام جمعه و روحانیت

 16. کوچ آهسته از تلگرام به واتس اپ

 17. عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اگر جهانگیری در دولت کارایی ندارد؛  بگوید کار نمی‌کنم

 18. معاون دادستان: فیلترینگ به جای جنبه مردمی، جنبه حاکمیتی دارد/ جدیدترین فیلترشکن‌ها در دست کودکان است

 19. وعده «وزیر صنعت» برای کاهش چشمگیر قیمت کالاهای وارداتی

 20. افزایش قیمت سکه در بازار / آخرین قیمت دلار + جدول

 21. تخلفات جدید معاون وزیرآموزش و پرورش+ اسناد

 22. صالحی: نیروگاه بوشهر معادل ۱۱ میلیون بشکه نفت صرفه‌جویی می‌کند

 23. هیجان خطرناک در اتوبان‌های تبریز  

 24. انتشار مکالمات رادیویی عملیات توقیف نفتکش انگلیسی از سوی بی‌بی‌سی

 25. گمانه‌زنی درباره یک عکس ظریف در ونزوئلا

پربحث‌های هفته

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 3. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 4. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 5. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 6. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 7. ادعای ترامپ درباره رویارویی کشتی آمریکایی و پهپاد ایرانی

 8. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 9. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 10. تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا  

 11. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 12. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 13. تكمله اي بر حرف و حديث هاي گاندو/ لطفا حكم كلي صادر نکنید!

 14. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 15. توقیف یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز توسط نیروی دریایی سپاه

 16. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 17. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 18. توانا بود هرکه با ما بود!

 19. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 20. غلامی: قطع بودجه صداوسیما به خاطر یک سریال رفتاری قجری است

 21. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 22. خط و نشان پلیس برای سلبریتی‌های بد حجاب در فضای مجازی

 23. چرا قیمت دلار در اوج خصومت غرب با ایران پایین آمد؟

 24. جلسه اضطراری دولت انگلیس پس از توقیف نفتکش این کشور

 25. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

پربحث‌های امروز

 1. کدخدایی: شورای نگهبان مصلحت سنجی ندارد/ برابری دیه زن و مرد ایراد شرعی دارد

 2. كبيری كه صغير شد

 3. دولت مدیون صداوسیماست/ضرورت اصلاح دستور رئیس جمهور درباره بودجه

 4. نظر پورازغدی درباره توقیف نفتکش انگلیس

 5. جزئیات شناسایی و انهدام شبکه جاسوسی CIA در ایران

 6. جاسوس‌های بازداشت شده CIA ایرانی هستند

 7. رهبر انقلاب رؤسای بنیاد مستضعفان و کمیته امداد را منصوب کردند

 8. تخلیه مجازی؛ توطئه جدید منافقین + عکس

 9. برگزاری اولین جلسه شورای سیاستگذاری باشگاه تحریمی‌ها

 10. آیت‌الله مصباح: ده میلیون انقلابی در کشور داریم

 11. رهبر انقلاب: موضوع فلسطین قطعاً به نفع دنیای اسلام تمام خواهد شد/ از مواضع خود در قبال فلسطین کوتاه نمی‌آییم

 12. مرور ۱۰ روایت تلخ تاریخی و طعم شیرین این روزها

 13. ۱۷۰ نماینده مجلس به رئیس‌جمهور نامه نوشتند

 14. مشاور ظریف: در خلیج فارس، دیگر ساعت‌ها به وقت انگلیس تنظیم نمی‌شود  

 15. گفت‌وگوی داغ سخنگوی شورای نگهبان با دانشجویان و طلاب

 16. موافقت مجلس با اصلاح بخشی از بودجه ۹۸

 17. بررسی طرح تشکیل وزارت بازرگانی از دستور کار مجلس خارج شد

 18. جزئیات دیدار سردار رشید و شمخانی

 19. ظریف: با تروریست‌ها مذاکره نمی‌کنیم

 20. لاریجانی: مالک تامین اجتماعی کارگران هستند؛ نه دولت

 21. ظریف: ایران و نیکاراگوئه در برابر سیاست‌های توسعه‌طلبانه پیروز شده‌اند

 22. بررسی گزارش حادثه آتش‌سوزی مدرسه زاهدان در مجلس

 23. سفر «ظریف» به نیکاراگوئه

 24. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

 25. گام دوم کاهش تعهدات برجامی نشان داد نمی توان حقوق ایران را زیرپا گذاشت

پربحث‌های دیروز

 1. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 2. تلافی‌که تعارف ندارد!

 3. چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان

 4. کدام یگان سپاه نفتکش انگلیسی را توقیف کرد؟ + عکس

 5. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 6. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 7. محسن رضایی: عمر تهدیدات ترامپ دی ماه به سر می‌آید

 8. تاملی بر یک تفسیر اشتباه از شأن امام جمعه و روحانیت

 9. عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اگر جهانگیری در دولت کارایی ندارد؛  بگوید کار نمی‌کنم

 10. گمانه‌زنی درباره یک عکس ظریف در ونزوئلا

 11. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 12. سردار سلیمانی: همه ایران بسیجی‌اند

 13. عملکرد پوری‌حسینی، دژپسند را به مجلس کشاند

 14. بعیدی‌نژاد: با قدرت برای روبه‌رو شدن با سناریوهای مختلف آماده‌ایم

 15. کواکبیان: انگلیس هر چه زودتر نفتکش توقیف شده ما را آزاد کند

 16. ضعف در دیپلماسی سلامت برای نجات جان شیخ زکزاکی

 17. رئیس سازمان بسیج: وظیفه بسیج امت‌سازی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است

 18. رئیس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت مجلس انتخاب شد

 19. اظهارات منتسب به قاضی پرونده قتل علیرضا شیرمحمدی تکذیب شد

 20. ابوترابی: برگزاری انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است

 21. لاریجانی: نمایندگان توقعات غیرقابل اجرا نکنند

 22. آوینی؛ پاسدار رؤیای انقلاب اسلا‌می بود

 23. توضیحات موسوی در خصوص نفتکش و یک مصدوم ایرانی کشتی ساویز

 24. پخش مستندی از شناسایی و دستگیری جاسوسان آمریکایی توسط وزارت اطلاعات

 25. ماه آینده بتن‌ریزی فاز دوم نیروگاه بوشهر انجام می‌شود

پربحث‌های هفته

 1. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 2. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 3. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 4. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 5. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 6. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 7. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 8. توانا بود هرکه با ما بود!

 9. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 10. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 11. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 12. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 13. تردیدافکنی‌های رسانه‌ای در اجماع سیاسی علیه آمریکا

 14. قناری نیست گنجشک رنگ شده است!

 15. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 16. دستور عجیب رئیس جمهور به نوبخت/ تخصیص بودجه صدا و سیما در صورت صلاحدید نمایندگان دولت

 17. آقای ترامپ نتوانستید بزنید

 18. اعاده اموال نامشروع مسئولان باعث تقویت نظام سیاسی می شود

 19. ظریف: ایران آماده مقابله با ترامپ طی شش سال آینده است

 20. پاسخ دادستانی ارکان انذارم به مقامات قضایی را مخدوش نکرد

 21. تلافی‌که تعارف ندارد!

 22. پروژه نفوذ در ایران بسیار پررنگ تر از گذشته دنبال مي شود / سریال گاندو مثل یک شوک برای جامعه بود

 23. کامنت‌های برتر مخاطبان الف: دولت اگر جوابی به سریال گاندو دارد، اسنادش را ارائه کند/ انتظار این بود که دادستان عذرخواهی کند/ هرچه تحریم‌ها بیشتر شود، تاثیرش کمتر می‌شود

 24. توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران

 25. سپاه: ادعاي ساقط كردن پهباد ايراني دروغ است، بزودي اثبات مي كنيم

آخرین عناوین