توضیحات حاجی دلیگانی درباره استعفای نمایندگان مقابل نماینده دولت/ استعفای نمایندگان شوخی نیست!

گروه سیاسی الف،   3970917021 ۲۲ نظر، ۶ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار
توضیحات حاجی دلیگانی درباره استعفای نمایندگان مقابل نماینده دولت/ استعفای نمایندگان شوخی نیست!

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی فکر می‌کنند استعفای دسته‌جمعی نمایندگان استان اصفهان درمجلس شوخی است اما این‌طور نبوده و استعفای ما جدی است.

به گزارش فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه‌ای با حضور استاندار اصفهان اظهار داشت: به عنوان عضو ناظر از طرف مجلس شورای اسلامی اعلام می‌کنم وقتی وضعیت پروژه‌ها را در سطح ملی مشاهده می‌کنیم، می‌بینیم استان‌های دیگر در اجرای پروژه‌های زیربنایی و زیرساختی از اصفهان سبقت می‌گیرند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: در هر استانی پروژه‌های شاخص در حال اجرا هستند در حالی که در استان اصفهان پروژه کلانی مشاهده نمی‌شود؛ آثار این موضوع در سال‌های آینده بیشتر برای مردم ظاهر می‌شود.

وی با انتقاد از عدم تصویب پروژه‌های ملی برای اصفهان ادامه داد: فکر می‌کنم مدیران کل استانی که اکثراً خدوم هستند نیاز به فرصتی برای حل مسائل بین دستگاه‌ها دارند تا در این زمینه کمک‌کننده باشند.

حاجی دلیگانی با اشاره به استعفای دسته‌جمعی نمایندگان مجلس عنوان کرد: برخی فکر می‌کنند شوخی است اما این‌طور نبوده و استعفای ما جدی است، طی نامه‌ای که به لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشته‌ایم اعلام کردیم که دسته‌جمعی استعفا می‌دهیم و در این تصمیم جدی هم هستیم.

این نماینده مجلس با بیان این که مردم ما در موضوع آب دچار مشکل هستند و اصفهان بدون زاینده‌رود معنا ندارد، گفت: اگر 10 سال قبل گفته می‌شد که در آینده زاینده‌رود خشک می‌شود کسی باور نمی‌کرد؛ در این شرایط کشاورزان استان اصفهان در بخش‌های مختلف چه باید بکنند؟ وقتی آب نیست این همه جمعیت کجا کوچ کنند؟

وی در ادامه تاکید کرد: مهم‌تر از موضوع کشاورزی، سامانه آب شرب اصفهان است؛ شرایط ما به گونه‌ای است که اگر در سد چم‌آسمان یک بشکه گازوئیل ریخته شود، پنج میلیون نفر در استان اصفهان بدون آب می‌شوند و از کجا می‌شود برای آن‌ها آب منتقل کرد؟

حاجی دلیگانی با بیان این که حیات استان ما به آب بستگی دارد، عنوان کرد: لازمه این کار این است که سامانه دوم به اتمام برسد و نیاز است این مباحث در سطوح بالاتر دنبال شود؛ یزد کار خودش را می‌کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: چاره‌ای نداریم که بگوییم اگر قرار است نماینده باشیم و وضعیت همین باشد بهتر این که نباشیم؛ این موضوع شوخی نیست و همه نمایندگان با هر سلیقه سیاسی کنار هم ایستاده‌ایم تا از این فرصت استفاده شود.

وی یادآور شد: رئیس مجلس در جلسه با حضور وزیر نیرو قول داده است که مسئله آب را پیگیری کند اما چندین ماه گذشته و نتیجه‌ای ندیده‌ایم، همچنین نتیجه مشخصی از وزارت نیرو ندیده‌ایم؛ در جلسه با نوبخت نیز قول داد اختصاص بودجه قابل توجه به دو پروژه انجام شود که نشد.

حاجی دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که استعفای ما رسماً تصویب نشود یعنی سایر نمایندگان کشور رای دهند که استعفای ما پذیرفته شود، کار مردم را نباید زمین بگذاریم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۶۶۶۱۸۰۰۶:۴۵:۳۰ ۱۳۹۷/۹/۱۷
ببیشترین امکانات کشور به اصفهان و تبریز داده شده ولی باز از همه طلبکارتر هستند
ناشناس۶۶۶۳۹۴۱۰:۲۲:۳۶ ۱۳۹۷/۹/۱۷
بیشترین امکانات رو به فریدون و مهدی جهانگیری و دختر صفدر و دختر مظلوم وزیر و سرخه ای ها دادن. کمی دقت کنید
ناشناس۶۶۶۴۰۹۱۰:۳۱:۰۴ ۱۳۹۷/۹/۱۷
یه سری از این امکانات رو میشه نام ببرید. اصفهان رو به زواله کسی هم کاری نمیکنه
ناشناس۶۶۶۶۷۴۱۳:۱۲:۲۰ ۱۳۹۷/۹/۱۷
مجنمع های عظیم صنعتی فولاد و ... که در بلند مدت به دلیل عدم محاسبه درست خودشان بلای جان شدند و کل اب شهر را سر کشیدند.
ناشناس۶۶۶۱۸۳۰۷:۰۰:۵۲ ۱۳۹۷/۹/۱۷
من به شما التماس می کنم شما برو ،اگر از مجلس دل بکنی 50 درصد مشکلات وکشمکش های بیهوده در مجلس تمام میشه وبه کار مردم شاید البته شاید بهتر رسیدگی بشه.
امیر۶۶۶۱۸۶۰۷:۰۹:۳۱ ۱۳۹۷/۹/۱۷
کاش، کل مجلس تعطیل میشد بودجه و ریخت پاش هایش رو میدادن مناطق محروم چوب لای چرخ مجریان میگذارید و به هیچ نهادی هم پاسخگو نیستید!
رضا۶۶۶۲۰۶۰۷:۵۲:۲۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
کاملا مشخصه هیچ وقت بقیه نماینده های ایران رای به استعفای نماینده های اصفهان نمیدهند و این حرکت کاملا نمایشی و ایجاد فشار برای گرفتن امتیاز است . ایشان اول پروژه های کلان ملی برای استان را مطرح کردند بعد آب را .
یزدی۶۶۶۲۲۳۰۸:۱۲:۴۲ ۱۳۹۷/۹/۱۷
آب نقش مهمی در زندگی داره اما یک سوال مهم از شما نماینده اصفهان دارم وقتی یه عده خط لوله انتقال آب شورب (جهت آب خوردن) مردم یزد با 5 یا 6 بلدوز خراب میکننده و بچه من و خیلی های دیگه که تو شهر یزد فقط 5 ماه سنش هست به خاطر تغییر آب 3 روز مریض راهی بیمارستان میشه ..آیا این کار درستی هست ؟؟ و بر اساس شنیده شما کشاورزان اصفهان جهت کشت برنج میخواهید !! اصلا یه سوال دیگه شما بر اساس قسمی که جلو نمایندگان خوردید نماینده کل مردم کشور هستید بعد نماینده مردم شهر خود ...حالا تعرض به خط لوله انتقال آب که پژه ملی بوده و هست چی میشه؟؟؟
محمد۶۶۶۲۵۰۰۸:۲۸:۵۸ ۱۳۹۷/۹/۱۷
نماینده های خوزستان یاد بگیرند....
ناشناس۶۶۶۲۶۰۰۸:۳۳:۴۵ ۱۳۹۷/۹/۱۷
از جناب حاجی دلیگانی می خواهیم پیگیر تحت تعقیب گرفتن تیم اقتصادی دولت بکنند و بخصوص محمد باقر نوبخت که سال گذشتع هم با طرح بودجه نامطلوب باعث اشوب و بلوا در کشور گردید
ناشناس۶۶۶۳۲۳۰۹:۲۲:۰۴ ۱۳۹۷/۹/۱۷
ایشالا که برریید
حسن۶۶۶۳۵۲۰۹:۵۰:۲۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
من مطمئنم شما از نمایندگی مجلس دل نمی کنید چون امکاناتی که در مجلس به شما داده می شود هیج جای دنیا نمی توانید بدست بیاورید
ناشناس۶۶۶۳۵۵۰۹:۵۱:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
اصفهان، تبریز و مشهد، به لحاظ زیرساخت شرایط خوبی دارند. اتفاقا بخشی از مشکلات ناشی از زیاده‌خواهی ما مردم است. نمونه‌اش خشک شدن دریاچه‌ی ارومیه است، که یکی از مهم‌ترین دلایل آن اسراف در مصرف آب کشاورزی و رعایت‌نکردن حق آبه دریاچه است. حالا باید نمایندگان آذربایجان استعفا بدهند؟ یا باید بهره‌وری استفاده از آب کشاورزی را درست کنند که حق آبه دریاچه به خودش برگردد.
یار۶۶۶۳۷۱۱۰:۰۳:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
آقای نماینده آن موقع که به زور پروژه فولاد مبارکه رو از بندرعباس که برایش طرح آب شیرین کن در نظر گرفته شده بود بردید اصفهان شما کجا بودید چرا آن موقع فکر نکردید که اصفهان را با کم آبی مواجه می کنید؟ 40 سال تمام اعتبارات را با لابی گری به اصفهان تخصیص دادید چه کردید؟شما اشکالات را در خود جستجو کنید. در ضمن با نبود شما در مجلس اتفاقی نمی افتد.شاید اوضاع مردم اصفهان و ایران بهتر هم بشود
ناشناس۶۶۶۳۸۹۱۰:۲۱:۱۷ ۱۳۹۷/۹/۱۷
خدا کنه کسی این استعفا رو شوخی نگیره و واقعا بهش رای بدن ...
حسن۶۶۶۴۵۴۱۱:۰۲:۱۵ ۱۳۹۷/۹/۱۷
وقتی تمام کارخانه های فولاد و آجر و کاشی و... که آب بر هستند با رانت و لابی به اصفهان می بردید باید فکر خشکیدن زاینده رود رو می کردید.حالا که آب کم آوردید چشم طمع بستید به اندک آب خوزستان و چهارمحال. بهتر است به جای انتقال آب کارخانه ها را به نزدیک خلیج فارس و دریای عمان منتقل کنید.
ناشناس۶۶۶۵۴۳۱۲:۰۴:۳۷ ۱۳۹۷/۹/۱۷
نمایندگان محترم اصفهان اگر مردید برید
ناشناس۶۶۶۶۲۷۱۲:۴۳:۲۷ ۱۳۹۷/۹/۱۷
اگه شمااستعفابدی نه تنها اصفهان بلکه کل ایران یک نفس راحت میکشه
علی۶۶۶۶۳۷۱۲:۴۶:۵۹ ۱۳۹۷/۹/۱۷
هاشمی میخواست آب دریای خزر را به خلیج فارس که قابلیت کشتیرانی هم داشته باشد وصل کند که از کشورهای منطقه خواست کمک کنند البته حدود 50 سال هم زمان میخواست احمدی نژاد هم میخواست این طرح را اجرایی کند ولی ... حالا روحانی میخواهد به اندازه اب شرب مردم استان سمنان بردارد البته در کلام ولی در عمل معلوم نیست بعدا چه اتفاقی خواهد افتاد چون این دولت تمام کارهایش محرمانه است وراستش را به مردم نمی گوید مانند برجام و چندین سند امضاء شده با کشورهای دیگر اما مردم سمنان هم مردم همین سرزمین هستند اگر منطقه کویری در کشور ما اب به آن برسد متحول خواهد
مصطفي بروجن۶۶۶۶۷۷۱۳:۱۵:۴۰ ۱۳۹۷/۹/۱۷
شما استعفا بدین خیلی بهتره چون می خواهید زندگی یک میلیون انسان را به خطر بندازید برای اهداف سیاسی آخه مگه میشه شما قانون را قبول نداشته باشی هم سازمان بازرسی کشور و هم دیوان عدالت گفتن تونل گلاب غیر قانونی هست شما می خواهید 60 کیلومتر مسیر آب زاینده رود را یکدفعه با تونل گلاب ببلعید بعد مردم چهارمحال خودشون آب خوردن ندارد. بترسید از روزی که مردم دو استان را در مقابل همدیگر قرار بدین.
مصطفي بروجن۶۶۶۶۸۲۱۳:۱۸:۱۷ ۱۳۹۷/۹/۱۷
همه دوستانی که این پیام را می ببیند را ارجاع میدن به فیلمی که در ذوب آهن یک دریاچه هست را ببنید تا بفهمین این ها آب را برای چه مصرفی می خواهند
ناشناس۶۶۶۷۵۱۱۴:۰۳:۳۱ ۱۳۹۷/۹/۱۷
اول.بود و نبود شما فرقی نداره دوم.تا حالا لرستانیها ،چهارمهالیها ،یاسوجی ها و...کوچ میکردن اصفهان،حالا با نبود اب همو نا بر می گردن شهرشون تعادل بر قرار میشه

پربحث‌های امروز

 1. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 2. افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران/مذاکرات مزد 98 از هفته آینده آغاز می شود

 3. کاهش ۳۰ درصدی قیمت ساخت مسکن در سال آینده

 4. زمان حال را غنیمت بشمار  

 5. ظریف: به شما اطمینان می‌دهم آمریکا نمی‌تواند از برجام خارج شود!   

 6. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 7. چرا موسوی خوئینی‌ها علیه هاشمی سخن گفت؟

 8. چرا گوشت گوسفندی حکم طلا را پیدا کرده؟

 9. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 10. چرا کرباسچی دیروز چند ساعت بازداشت و سپس آزاد شد؟

 11. پیش‌بینی رییس اتحادیه از اوضاع بازار مسکن در سال آینده

 12. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 13. پوری‌حسینی: ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست

 14. ماجرای تلخ خواب ابدی زوج جوان و فرزند ۱۳ ساله

 15. تازه‌ترین جزئیات از وضعیت خبرنگار پرس تی‌وی

 16. کره جنوبی - بحرین؛ ببر‌ها با «سون» در پی صعود آسان/ قطر - عراق؛ جدال حساس مدعیان کوچک

 17. نرخ جدید بنزین هواپیما اعلام شد

 18. زمان برگزاری فینال جام حذفی اعلام شد

 19. جدیدترین قیمت FOB بنزین و فرآورده‌های نفتی اصلی + جدول

 20. اخذ عوارض زوج و فرد بر چه مبنایی صورت می‌گیرد؟

 21. ۳عامل موثر در موشک پرانی‌های نتانیاهو

 22. بیرانوند مغلوب دروازه‌بان عربستان شد + عکس

 23. فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج انتخاب شد

 24. آیا جمهوری خواهان، ترامپ را دور می‌زنند؟

 25. قرارداد مسلمان با ذوب‌آهن فسخ شد

پربحث‌های دیروز

 1. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 2. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 3. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 4. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 5. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 6. ساختمان های خالی دانشگاه آزاد را به کسب و کارها بدهید، نه دانشجویان پولی

 7. پرواز هواپیماهای ماهان ایر به آلمان ممنوع شد

 8. کرباسچی به زندان رفت + جزئیات

 9. واکنش سازمان بازرسی به افزایش ناگهانی قیمت محصولات سایپا و ایران‌خودرو: اگر مجوزی نداشته باشند، اقدام می‌کنیم!

 10. چهار ماه کفاره برای یک نفر، چهار سال برای یک ملت

 11. نصب بنر بانوی معترض در مقابل مجمع تشخیص برای رد لوایح fatf   

 12. روحانی و فیلترینگ؛ چه کسی خواستار برخورد با فیلتر‌شکن‌ها بود؟

 13. همتی اعلام کرد: آغاز واردات نفت از ایران توسط ژاپن از امروز/ بازار ارز و صرافی‌ها خلوت است؛ بانک مرکزی جور تقاضای ارز را هم می‌کشد

 14. موگرینی: در نشست ورشو حضور نخواهم داشت

 15. مردم خواهان اجباری شدن نصب کارتخوان در مطب‌ها شدند/ درآمد یک پزشک یک میلیون تومان است!

 16. راغفر: ما به‌تدریج شاهد فرسایش شدید آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی مثل عدالت اجتماعی شدیم

 17. روحانی در واکنش به گزارش تخلف دارویی: ان‌شاءالله که صحت ندارد

 18. نظرسنجی AFC بین بیرانوند و دروازه‌بان عربستان + لینک

 19. خط فقر در تهران ۴ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان است

 20. جزئیات دستگیری اسماعیل بخشی؛ وی از صبح روز گذشته متواری شده بود

 21. پوری حسینی: به من نگفته‌اند ممنوع‌الخروجم

 22. افشای لیست موسسات فرهنگی که کمک دریافت کرده‌اند  

 23. ۴۰ سال پس از پیش‌بینی درست کارتر

 24. رانندگی خوب مردم و کسری بودجه دولت!

 25. آصفی: شکست نشست ضد ایرانی لهستان حتمی است/ آمریکا با اجرای شو ورشو چه می‌خواهد؟/ مردم با اصل نظام مشکل ندارند؛ اما...

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 3. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 4. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 5. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 6. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 7. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 8. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 9. توزیع دو کیلو گوشت یخ‌زده با کارت ملی!/ برای گرفتن گوشت منجمد، منجمد شوید!

 10. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 11. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 12. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 13. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 14. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 15. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 16. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 17. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 18. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 19. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 20. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 21. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

 22. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 23. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 24. امام جمعه اسالم؛ تلگرام را رفع فیلتر کنید

 25. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

پربحث‌های اخیر

 1. نصب بنر بانوی معترض در مقابل مجمع تشخیص برای رد لوایح fatf   

 2. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 3. توصیه تاجیک به رئیس دولت اصلاحات/ دلیل عدم شرکت روحانی در جلسات مجمع تشخیص/بازدید مسئولین از مناطق محروم همراه با تشریفات!

 4. چرا موسوی خوئینی‌ها علیه هاشمی سخن گفت؟

 5. چرا کرباسچی دیروز چند ساعت بازداشت و سپس آزاد شد؟

 6. خدا یک صبری به نمایندگان بدهد با این هیئت رئیسه!

 7. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 8. وزیر کشور: شکوه حضور مردم در ۲۲ بهمن توطئه دشمن را بر باد می‌دهد

 9. علی‌اکبر صالحی: نگذاشتیم ملت شهد عزتمندی را بچشند

 10. اسامی ۴ نماینده‌ای که با تاخیر به مجلس رسیدند

 11. فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج انتخاب شد

 12. ۷ خبر خوب دوشنبه که شاید ندیده باشید  

 13. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 14. ایران حمله انتحاری در کابل را محکوم کرد

 15. آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار

 16. سیستم تعریف شده هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس کارآمد نیست/ ساختار فعلی مجلس نیاز به بازنگری دارد

 17. ۲ بهمن ۱۳۵۷؛ دیدار امام با جلال‌الدین تهرانی

 18. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

 19. بیشترین شکایت‌ها به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره چیست؟

 20. گوشمالی شاه اردن توسط شهید نواب صفوی  

 21. کرباسچی به خانه بازگشت/ اجرای حکم محکومیت پس از تایید در دیوان عالی

 22. گزارشی از بلاتکلیفی اروپا بعد از برجام با ایران  

پربحث‌های دیروز

 1. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 2. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 3. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 4. نصب بنر بانوی معترض در مقابل مجمع تشخیص برای رد لوایح fatf   

 5. کرباسچی به زندان رفت + جزئیات

 6. چهار ماه کفاره برای یک نفر، چهار سال برای یک ملت

 7. روحانی و فیلترینگ؛ چه کسی خواستار برخورد با فیلتر‌شکن‌ها بود؟

 8. جزئیات دستگیری اسماعیل بخشی؛ وی از صبح روز گذشته متواری شده بود

 9. ۴۰ سال پس از پیش‌بینی درست کارتر

 10. آصفی: شکست نشست ضد ایرانی لهستان حتمی است/ آمریکا با اجرای شو ورشو چه می‌خواهد؟/ مردم با اصل نظام مشکل ندارند؛ اما...

 11. چرا بازرگان نتوانست با انقلاب همراه باشد؟

 12. شمخانی: ایران برای تقویت بنیه دفاعی سوریه به دمشق رفت/ مذاکره با آمریکا بی‌فایده است

 13. توصیه تاجیک به رئیس دولت اصلاحات/ دلیل عدم شرکت روحانی در جلسات مجمع تشخیص/بازدید مسئولین از مناطق محروم همراه با تشریفات!

 14. رئیس قوه قضاییه: دادستان کل کشور اقدامات قانونی برای آزادی مرضیه هاشمی انجام دهد/ استفاده ابزاری آمریکا و غرب از حقوق بشر

 15. صورت دارایی خاندان پهلوی به نقل از خبرگزاری آمریکایی

 16. علت محکومیت غلامحسین کرباسچی چیست؟

 17. وقتی هشتگ سازی بی بی سی به نفع جمهوری اسلامی تمام شد!

 18. گوشمالی شاه اردن توسط شهید نواب صفوی  

 19. کرباسچی به خانه بازگشت/ اجرای حکم محکومیت پس از تایید در دیوان عالی

 20. گزارشی از بلاتکلیفی اروپا بعد از برجام با ایران  

 21. درخواست نماینده مجلس از "روحانی" درباره شفاف‌سازی بودجه دولت

 22. کرباسچی به اوین منتقل شد

 23. راهکار جهانگیری برای عبور از مشکلات

 24. اعلام عناوین روزهای دهه فجر ۹۷ + جدول

 25. واکنش سخنگوی وزارت خارجه خبر احضار کاردار ایران در آلمان

پربحث‌های هفته

 1. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 2. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 3. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 4. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 5. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 6. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 7. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 8. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 9. از خلع لباس تا خلع اعتماد

 10. عارف: اگر مصمم باشیم تحریم‌ها اثری نخواهد داشت

 11. نصب بنر بانوی معترض در مقابل مجمع تشخیص برای رد لوایح fatf   

 12. کرباسچی به زندان رفت + جزئیات

 13. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 14. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 15. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 16. واکنش روزنامه شرق به افشاگری موسوی خویینی‌ها درباره هاشمی رفسنجانی؛ شما هم رادیکال بودید!

 17. چهار ماه کفاره برای یک نفر، چهار سال برای یک ملت

 18. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 19. اسماعیل کوثری: فساد برخی افراد و مسئولین به معنی فراگیری فساد در جامعه نیست

 20. جزئیات بازداشت همدست اسماعیل بخشی/ ضرب و شتم ضابطان زن قضایی توسط مهدی قلیان

 21. روحانی و فیلترینگ؛ چه کسی خواستار برخورد با فیلتر‌شکن‌ها بود؟

 22. سفرهای ظریف و تغییر نگاه در دستگاه دیپلماسی/ همزیستی با همسایگان؛ خوب یا بد؟

 23. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 24. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 25. گام‌هایی که برای تولید تانک در ایران برداشته شد+ عکس و فیلم

آخرین عناوین