مددی: فرجی گلوی بازیکنان استقلال را گرفت/ داور داربی باعث ضرر ما شد

ورزشی،   4000228005

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید، تیم داوری داربی ۹۵ پایتخت باعث متضرر شدن آبی‌پوشان در این بازی شد.

مددی: فرجی گلوی بازیکنان استقلال را گرفت/ داور داربی باعث ضرر ما شد

به گزارش ایسنا، احمد مددی، درباره شرایط داربی ۹۵ پایتخت گفت: من قبل از این‌که درباره داوری صحبت کنم، درباره چند نکته می‌خواهم صحبت کنم. من در ابتدای کار، شاهد یک تبعیضی بودم که برای من جای سوال دارد. در جلسه‌ی قبل بازی، به ما ۲۰ بلیت VIP اختصاص داده شده بود اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم، ۱۰۰ نفر تماشاگر به ورزشگاه آمده بودند و مهمانان من هم نتوانستند در جایگاه ویژه حضور پیدا کنند.

او ادامه داد: فضای جایگاه ویژه متاثر از تماشاگران پرسپولیس بود و این ما را ناراحت کرده بود. روی صحبت من با کمیته انضباطی است. الان چرا درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان هیچ واکنشی داده نشده است تا شاهد این اتفاقات در داربی باشیم.  واقعا رفتار بدی در شادی بعد از گل عیسی آل‌کثیر وجود داشت. شما رفتاری که آل‌کثیر بعد از شادی گل مقابل استقلال داشت با لیگ قهرمانان آسیا مقایسه کنید. همچنین فرشاد فرجی گلوی بازیکنان ما را گرفته است و باعث حاشیه شده است. اگر این کمیته تشکیل می‌شد، برخی‌ها در داربی حضور پیدا نمی‌کردند و این به نفع استقلال می‌شد.

مددی درباره عملکرد داوری داربی پایتخت خاطرنشان کرد: با احترامی که به جامعه داوری قائل هستم اما بگذارید از قضاوت آقای اکبریان قانع نشوم. چرا برای داربی، داوری که ۲ سال پیش قهرمانی را از استقلال گرفت، انتخاب کرده‌اند. ما با پیروزی در این بازی، می‌توانستیم در کورس قهرمانی باشیم اما آقای اکبریان این فرصت را از ما گرفت. اگر این پنالتی از ما گرفته می‌شد، ممکن بود اتفاقات دیگری رقم بخورد. سرمربی و بازیکنان از همه وجود خود مایه گذاشتند اما تیم داوری باعث شد استقلال متضرر شود.

مدیرعامل استقلال همچنین درباره توئیت حاشیه‌ساز وزیر ارتباطات، گفت: ما از این رفتار واقعا متاسف هستیم. من توصیه می‌کنم هر عزیزی در هر جایگاهی که هست، {شأن}آن جایگاه را حفظ کند. وزیر می‌تواند طرفدار هر تیمی باشد اما نمی‌تواند به  لوگوی استقلال توهین کند. این لوگو، برای ۳۵ میلیون طرفدار است. وزیر نباید کاری کند که باعث ناراحتی میلیون‌ها هوادار شود. برای ستاره‌ها خیلی زحمت کشیده شده است.

مددی افزود: من در بازی رفت داربی بلیت خودم را به همکارم دادم تا او به ورزشگاه برود اما در بازی رفت هم تعداد تماشاگر استقلالی‌ها ۵ نفر بود و تعداد تیم حریف، ۲۵۰ نفر بود. در جلسه‌ای که این موارد تشریح می‌شود، آیا عدالت برقرار می‌شود؟ آن چیزی که من در جایگاه ویژه دیدم، این بود که ما ۵ نفر استقلالی بودیم و حدود ۵۰ نفر پرسپولیس بودند. آن فردی که در استادیوم بود و در کنار مدیرعامل‌های استقلال و پرسپولیس بود، چطور به خودش اجازه داد، در آن جایگاه توهین کند؟ من در اواسط نیمه دوم، این‌قدر تیکه‌پرانی شنیده بودم که می‌خواستم از جمع خارج شوم.

او درباره اعتراض باشگاه استقلال به زمان برگزاری بازی آبی‌پوشان مقابل صنعت نفت آبادان، خاطرنشان کرد: ما به تاریخ و ساعت این بازی اعتراض داشتیم. اگر طبق روال نگاه کنید، این بازی باید بعد از بازی با پدیده برگزار شود و تا این لحظه پاسخی از سوی سازمان لیگ دریافت نکرده‌ایم و امیدوارم در این خصوص عدالت برقرار شود.

مددی درباره دستیار جدید فرهاد مجیدی نیز گفت: اقدامات در حال انجام است و پس از انجام فرایندهای اداری، کارهایش انجام خواهد شد. مشاوری که برای سرمربی می‌آوریم، قرار نیست روی نیمکت بنشیند و اسمش در سازمان لیگ ثبت نمی‌شود. ایشان تمرینات را زیر نظر سرمربی پیگیری می‌کند و به عنوان مشاور آقای مجیدی فعالیت خواهد کرد.

مدیرعامل استقلال درباره وضعیت پزشک جدید تیم استقلال نیز خاطرنشان کرد: ایشان پزشک تیم ملی امید بودند و مدارک پزشکی و تخصصی لازم را دارند و از نگاه ما ایشان هیچ مشکلی ندارند. من تصور می‌کنم مشکل حل شده باشد.

او در واکنش به صدایی که گفته می‌شد از سوی کادر فنی استقلال است و بازیکن استقلال را تشویق به زدن بازیکن پرسپولیس می‌کند، گفت: من تصور نمی‌کنم این صدا برای کادر فنی استقلال باشد اما ما یک کلمه زشت از کادر فنی پرسپولیس شنیدیم و می‌خواستیم شکایت کنیم اما از شکایت خود صرف‌نظر کردیم.

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. منجلاب دوستی با آمریکا و عربستان!

  2. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

  3. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

  4. چرا رئیس جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل نمی‌رود؟

  5. شیوه عجیب و خطرناک جابجایی زائران اربعین با هواپیما باربری

  6. مجری فاکس نیوز رئیس جمهور کشورش را با خاک یکسان کرد

  7. چرا برکت نتوانست به وعده تولید ۵۰ میلیون دوز واکسن عمل کند؟ / حرکت در مسیر سخت «برکت»

  8. شکار ناگهانی سگ توسط کروکدیل گرسنه

  9. سردرگمی سیستماتیک مردم

  10. عجیب اما واقعی! هذیان گویی بایدن در آنتن زنده

  11. واردات خودرو ، مفید یا مضر ؟ 

  12. عملیات نجات توسط یک روحانی در کوه

  13. «علی لندی» نوجوان قهرمان ایذه‌ای آسمانی شد

  14. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

  15. دعوای کاذب درباره عضویت ایران درباره سازمان همکاری شانگهای

  16. به نام فقرا به کام اغنیا

  17. تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی

  18. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

  19. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

  20. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

  21. ستون فقرات توسعه اقتصادی کشور کجاست؟

  22. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

  23. معاون اول رییس جمهور: قیمت لبنیات نباید افزایش یابد

  24. آب پاکی امیرعبداللهیان رو دست همتای آلمانی/سیاست قطعی ما گره نزدن اقتصاد داخلی به برجام است

  25. آزمایش جنگنده های ابابیل از سوی قطر

  ابر آروان

  آخرین عناوین