حساب اینستاگرام کاربران زیر ۱۶سال به صورت پیشفرض پرایویت می‌شود

فناوری،   4000506068

اینستاگرام اعلام کرد که از این پس حساب کاربری افراد زیر ۱۶ سال را به طور پیشفرض پرایویت خواهد کرد.

 حساب اینستاگرام کاربران زیر ۱۶سال به صورت پیشفرض پرایویت می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از npr، اینستاگرام در حال معرفی تنظیمات جدید ایمنی برای کاربران جوان است؛ این کار باعث ایجاد حساب‌های جدید به صورت پیشفرض برای کودکان زیر ۱۶ سال می‌شود، برخی از بزرگسالان را از تعامل با نوجوانان در سیستم عامل خود منع می‌کند و نحوه هدف قرار دادن نوجوانان توسط تبلیغ کنندگان را محدود می‌کند.

این تغییرات در حالی رخ داده است که برنامه اشتراک عکس متعلق به فیس بوک تحت فشار قانون گذاران، نهاد‌های نظارتی، والدین و طرفداران امنیت کودک است که نگران تأثیر رسانه‌های اجتماعی بر امنیت، حریم خصوصی و سلامت روان کودکان هستند.

کارینا نیوتون، رئیس سیاست‌های عمومی اینستاگرام، به NPR گفت: هیچ سوییچ جادویی وجود ندارد که مردم را ناگهان در مورد چگونگی استفاده از اینترنت آگاه کند. تغییرات اعلام شده با هدف ایجاد تجارب متناسب با سن و کمک به کاربران جوان در پیمایش در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود.

او گفت: ما می‌خواهیم جوانان را ایمن نگه داریم، می‌خواهیم تجربیات خوبی به آن‌ها بدهیم و می‌خواهیم به آن‌ها کمک کنیم، زیرا آن‌ها از سیستم عامل‌های ما استفاده می‌کنند، تا هنگام استفاده از اینترنت و برنامه‌ها و رسانه‌های اجتماعی، عادت‌های سالم و با کیفیتی را ایجاد کنند.

تنظیمات جدید اینستاگرام برای کودکان
از این هفته، هنگامی که کودکان زیر ۱۶ سال به اینستاگرام می‌پیوندند، حساب‌های آن‌ها به طور خودکار خصوصی می‌شود، به این معنی که پست‌های آن‌ها فقط برای افرادی قابل مشاهده است که به آن‌ها اجازه می‌دهند آن‌ها را دنبال کنند. (تنظیم خصوصی پیش فرض برای افراد زیر ۱۸ سال در برخی کشور‌ها اعمال خواهد شد.)

نوجوانانی که از قبل حساب‌های عمومی اینستاگرام دارند، اعلان‌هایی را درباره مزایای حساب‌های خصوصی و نحوه جابجایی مشاهده می‌کنند. این شرکت در مورد این اعلان آزمایشی گفت، حدود ۸۰ ٪ از جوانان هنگام ثبت نام، تنظیم خصوصی را انتخاب می‌کنند. بزرگسالان، پست‌های نوجوانان را در میان توصیه‌های بخش Explore and Reels در اینستاگرام مشاهده نخواهند کرد و اینستاگرام به آن‌ها پیشنهاد نمی‌کند که از حساب نوجوانان پیروی کنند. حتی اگر نوجوانانی را با نام کاربری خاص جستجو کنند، دیگر نمی‌توانند آن‌ها را دنبال کنند و از اظهار نظر در مورد پست‌های نوجوانان جلوگیری می‌شود.

قوانین مربوط به تبلیغ کنندگان در اینستاگرام
فیس بوک همچنین در حال تغییر قوانین مربوط به تبلیغ کنندگان در اینستاگرام است. از چند هفته دیگر، آن‌ها قادر خواهند بود تبلیغات افراد زیر ۱۸ سال را فقط با توجه به سن، جنسیت و موقعیت مکانی منتشر کنند. فیسبوک و اینستاگرام همچنین می‌گویند که آن‌ها در حال کار بر روی روش‌های بهتر برای تأیید سن کاربران هستند، بنابراین آن‌ها می‌توانند تعیین کنند که سیاست‌های مربوط به نوجوانان چه زمانی اعمال می‌شود.

نیوتن می‌گوید فیسبوک و اینستاگرام از هوش مصنوعی برای اسکن پروفایل برای یافتن سیگنال‌هایی استفاده می‌کنند که نشان می‌دهد کاربر بزرگتر یا جوانتر از ۱۸ سال است. وی اذعان کرد که تعیین سن یک چالش پیچیده است و اینستاگرام هنگام استفاده از فناوری برای تخمین سن کاربران، باید سوالات مربوط به حریم خصوصی را متعادل کند.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. «علی لندی» نوجوان قهرمان ایذه‌ای آسمانی شد

 2. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

 3. رمزگشایی از مواضع اخیر امیر عبداللهیان

 4. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

 5. شیوه عجیب و خطرناک جابجایی زائران اربعین با هواپیما باربری

 6. مجری فاکس نیوز رئیس جمهور کشورش را با خاک یکسان کرد

 7. نسخه راغفر برای مهار تورم/ توضیح امیرعبداللهیان درباره زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای/ پاسخ عراقچی به کیهان درباره گریه وندی شرمن در مذاکرات برجام

 8. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

 9. شکار ناگهانی سگ توسط کروکدیل گرسنه

 10. اتهام‌زنی‌های علی‌اف به ایران در گفت‌وگو با رسانه ترکیه‌ای / کامیون‌های ایران باید مالیات پرداخت کنند

 11. سخنی با برادرمان آقای عراقچی

 12. مقام سابق آمریکایی: اسرائیل تا ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت

 13. نیکزاد: لشکر آذری‌ها گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند

 14. سردرگمی سیستماتیک مردم

 15. عجیب اما واقعی! هذیان گویی بایدن در آنتن زنده

 16. لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

 17. واردات خودرو ، مفید یا مضر ؟ 

 18. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

 19. به نام فقرا به کام اغنیا

 20. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

 21. دستگیری دعانویس میلیاردر در نیاوران

 22. فیلم| وداع با قهرمان دهه هشتادی/ «علی لندی» فهمیده دوران شد پیکر

 23. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

 24. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

 25. عددهای هشداردهنده در بودجه نویسی

ابر آروان

آخرین عناوین