برنامه‌های جذاب تلویزیون برای عید غدیر

گروه فرهنگی الف،   3980528031 ۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
برنامه‌های جذاب تلویزیون برای عید غدیر

شبکه‌های سیما به مناسبت عید سعید غدیرخم، پخش ویژه برنامه‌های متنوع، ویژه‌برنامه‌ها، جُنگ‌های شبانه و مستندهای جذاب در دستور کار دارند.

«چشم روشنی» در شبکه یک

همچنین ویژه برنامه عید قربان به نام «چشم روشنی» که از عید سعید قربان روی آنتن است روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هم به شبکه یک می‌‌آید.

«چشم روشنی» به تهیه‌کنندگی مقداد مومن‌نژاد است و عید غدیرخم هر روز ساعت 17:30 به مدت 15 الی 20 دقیقه به صورت زنده پخش می‌شود.

«چشم روشنی» برنامه‌ای عیدانه و شاد است که از بازیگران سریال‌های تلویزیونی، خوانندگان و گروه‌های تواشیح برای حضور در آن دعوت شده است و اجرای این برنامه را پدرام کریمی برعهده دارد.

«آفتاب شرقی» ساعت 11 روزهای دوشنبه و سه‌شنبه بیست و هشتم و بیست و نهم مردادماه پخش می‌شود و برنامه «فرمول یک» روز دوشنبه بیست و هشتم مردادماه روی آنتن می‌رود و سه‌شنبه بیست و نهم این برنامه پخش نمی‌شود.

«شب‌‎های شیدایی» روی آنتنِ شبکه دو

جُنگ ترکیبی «شب‌های شیدایی» به مناسبت جشن ولایت و امامت، عید غدیرخم سه‌شنبه بیست و نهم مردادماه ساعت 19:50 با حضور چهره‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و با فضایی شاد و جذاب روانه آنتن می‌شود.

«به وقت شب» عنوان یکی دیگر از تدارکات شبکه دو برای این ایام خجسته است که با هدف پرداختن به موضوعات اجتماعی و فرهنگی و با حضور اقشار مختلف مردم از شب عید قربان پخش خودش را شروع کرد و تا شام عید غدیرخم ساعت 23:30 به صورت زنده روانه آنتن می‌شود.

پخش مدیحه سرایی، پخش مجالس و مراسم مذهبی در فواصل برنامه‌ها همچنین پخش سخنرانی‌های مذهبی از وعاظ برجسته کشور هر روز ساعت 6 و روزهای جمعه ساعت 15:30 از دیگر برنامه‌های شبکه دو سیما برای این ایام است.

برنامه معارفی «کوی محبت دوشنبه شب و سه‌شنبه (بیست و هشتم مردادماه و بیست و نهم مردادماه) ویژه عید سعید غدیر خم از نجف اشرف با حضور کارشناسان و اساتید حوزه و دانشگاه، شاعران و ذاکران اهلبیت(ع)  تقدیم مخاطبان خواهد شد.

همچنین «نمادو» در ایام دهه ولایت به تهیه و پخش گزارش‌های مردمی از سطح شهر در خصوص حال و هوای شهر و مراسم در غدیر و سایر مناسبت‌های دهه ولایت می‌پردازد.

فینال 5 ساعته «عصر جدید» در شب‌های چراغانی شبکه سه

ویژه برنامه دهه ولایت با عنوان «چراغانی» از یکشنبه شب بیستم مردادماه تا پنجشنبه سی‌ام مردادماه، هر شب حدود ساعت 23:30 از شبکه سه سیما  پخش می‌شود.

«چراغانی» به تهیه‌کنندگی سعید عباسی در 11 قسمت 50 دقیقه‌ای برای آنتن آماده شد و با شعار "شاد باش" روی آنتن رفت. در این ایام میزبان کارشناسان دینی، شاعران، هنرمندان در عرصه خوانندگی و بازیگری بود. این برنامه عید سعید غدیر خم هم با حضور خوانندگان و هنرمندان روی آنتن می‌رود.

اجرای برنامه را در این ایام، شهرام شکیبا، رسالت بوذری، نجم الدین شریعتی و محمد خاکساری برعهده دارند.

جزئیات فینال «عصر جدید» به روایت احسان علیخانی

فینال «عصر جدید» شب عید غدیر از ساعت 21:15 شروع و تا یک بامداد ادامه خواهد داشت که فارغ از برگزاری فینال 5 شرکت‌کننده باقیمانده یک ویژه برنامه هم خواهیم داشت. فقط مردم رأی می‌دهند و سه روز بعد یعنی پنجشنبه پنج‌ساعت برنامه زنده خواهیم رفت. قرار ما این است که در برنامه زنده هم رای‌ها ادامه داشته باشد و بامداد یکم شهریور نفر اول تا پنجم را اعلام خواهیم کرد.

شب موسیقیایی در شبکه چهار سیما

مجله تلویزیونی «شب موسیقی» به مناسبت دهه ولایت و امامت و در آستانه عیدسغید غذیر خم به صورت ویژه برنامه و با بخش های متنوع موسیقیایی به روی آنتن می‌رود.

در این برنامه که یکشنبه بیست و هفتم مردادماه از ساعت 23 به صورت زنده پخش می شود، رضا مهدوی مجری کارشناس «شب موسیقی» میزبان کامران همت پور نوازنده دف و جمال الدین منبری خواننده می‌شود. این دو هنرمند در این برنامه به صورت زنده به اجرای موسیقی می‌پردازند.

همچنین در ارتباط تلفنی با قاسم رفعتی، خواننده و ردیف‌دان موسیقی ایرانی،درخصوص اجرای کارهای آیینی و عیدغدیرخم گفتگو می‌شود.

پخش سه قطعه از کنسرت گروه حافظ به رهبری میرفرساد ملک نیا که به تازگی در خانه هنرمندان برگزار شده است، پخش ویدئو کلیپی از نادر گلچین و مروری بر خبرهای حوزه موسیقی با اجرای فرزین طاهری از دیگر بخش‌های این برنامه زنده شبانگاهی است.

«شب موسیقی» یکی از برنامه‌های «شب‌های هنر» است که به تهیه‌کنندگی حبیب‌الله ذوالفقاری، پیرامون مسائل موسیقی، یکشنبه شب‌ها ساعت 23 به طور زنده، از شبکه 4 سیما پخش می‌شود. «شب های هنر» محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از شنبه تا جمعه، هرشب به یکی از موضوعات تئاتر، موسیقی، شعر و ادبیات، کتاب و روایت، معماری، سینما و طنز می‌پردازد.

شبکه پنج سیما در عید سعید غدیرخم

شبکه پنج سیما به مناسبت عید سعید غدیر خم با ویژه برنامه‌های شاد و متنوع با مخاطبان خود همراه می‌شود.

عوامل تولید جنگ شبانه " شب فیروزه ای " در نهمین  سفر خود به استان همدان( شهر لالجین) می‌روند که اولین برنامه آنها در آستانه عید غدیر بر روی آنتن می رود.

این برنامه دارای بخش‌های مختلفی همچون دعوت از هنرمندان و خوانندگان  بومی، گزارش از مکان‌های دیدنی و گردشگری، معرفی ظرفیت های اقتصادی ،میان برنامه، وله و .... است.

جنگ شبانه " شب فیروزه‌ای " به تهیه کنندگی غلامرضا حیدری هرشب حوالی ساعت 21:30 روی آنتن می‌رود.

غدیر تا غدیر"  در آستان عبدالعظیم حسنی

جنگ" غدیر تا غدیر" عنوان ویژه برنامه‌ای از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که به پوشش تصویری جشن بزرگ عید سعید غدیر، از حرم عبدالعظیم حسنی می‌پردازد.  این جنگ هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء در ضلع شرقی حرم  با حضور جمعی زیادی از عاشقان و ارادتمندان اهل‌بیت عصمت و طهارت برگزار می شود و موضوع برنامه وفا به عهد و امانتداری است. این ویژه برنامه هرشب ساعت 22:20 روی آنتن می‌رود و دارای بخش‌هایی همچون دعوت از کارشناس مذهبی، هنرمند، خواننده، گروه تواشیح ، مسابقه و ... است.  جنگ " غدیر تا غدیر" با اجرای مهدی آقابیگی و تهیه‌کنندگی مهدی سلگی به مدت 5 شب از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

"به خانه بر می‌گردیم" در عید غدیر

برنامه "به خانه بر می‌گردیم" در روز  عید سعید غدیرخم  سه‌شنبه بیست و نهم مردادماه با حال و هوای این عید بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

این ویژه برنامه سه شنبه  ساعت 10:40 روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود. دعوت از هنرمندان، خوانندگان، شاد باشیم، مسابقه و... از بخش‌های این برنامه است. " به خانه بر می‌گردیم" در روز عید با اجرای مجریان این برنامه مهمان خانه مخاطبان خواهد بود.

برنامه «به خانه بر می‌گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه‌کنندگی گودرز عزیزی و  با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی نیاز، ژیلا امیر شاهی و .. ساعت 17 و به مدت یک ساعت روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه پزشکی، هنری، آشپزی و.. از بخش‌های مهم این برنامه است.

برنامه  تولیدی "زیر گنبد طلا" کاری از موسسه تصویری آستان قدس رضوی است  که در دهه ولایت (از عیدقربان تا عید غدیر خم) هر شب ساعت 21 روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود. این برنامه از حرم مطهر رضوی با حضور یک کارشناس مذهبی پیرامون موضوع دهه ولایت  به مدت 20 دقیقه برای مخاطبان پخش می‌شود.

پخش زیارت امین‌الله در روزعید سعید غدیر خم ساعت 12 از دیگر برنامه‌های شبکه پنج سیماست.

«جشن طلوع امید» به روایت شبکه امید

ویژه برنامه «جشن طلوع امید» از عید سعید قربان شروع و تا عید سعید غدیر با اجرای مسعود روشن‌پژوه ادامه دارد.

جشن «طلوع امید» میزبان گروه‌های مختلف نوجوانان همراه با برنامه‌های متنوع ویژه این گروه سنی است.

از جمله این برنامه‌ها می‌توان به دعوت از شرکت‌کنندگان برنامه عصر جدید، استندآپ کمدی، آزمایش های علمی بزرگ و جذاب، مسابقات مختلف استیجی(فوتبال‌دستی، کیک‌خوری، سیب خوری و ...) و میدانی آرسی(ماشین‌های کنترلی)، آموزش‌های کوتاه مدت امدادی و ایجاد رقابت بین نوجوانان آموزش دیده در این زمینه، شبیه‌سازی زلزله، مشاعره، نمایش عروسکی و میدانی، گروه‌های سرود و تواشیح، گفتگو با خانواده‌های شهدای مدافع حرم، نوجوانان حاضر در اردهای جهادی و کارآفرینان نوجوان، صحبت پیرامون موضوعاتی با محوریت نوجوان و جامعه و دعوت از نخبگان علمی، ورزشکاران و هنرمندان اشاره کرد.

جشن بزرگ «طلوع امید» به تهیه کنندگی ابوذر خیاطی از بیستم مرداد شروع شده و تا بیست و نهم مردادماه ادامه خواهد داشت. از ساعت 20:30 الی 23 در بوستان آب و آتش برگزار و از شبکه امید روی آنتن می‌رود.

شبکه نمایش و گرامیداشت آقای بازیگر

شبکه نمایش که از شنبه هفته گذشته به مناسبت ایام عید سعید قربان تا غدیر، فیلم‌های سینمایی جدید و سرگرم کننده را در نظر گرفته بود، این هفته نیز با فیلم‌های جذاب، مرور آثار و یادبود نخستین سالگرد آقای بازیگر، مهمان خانه‌ها می‌شود.

در بخش فیلم‌های جدید و جذاب ساعت 23 این هفته فیلم جدید تانک‌ها (Tanki) محصول 2018 روسیه در تاریخ شنبه بیست و ششم مردادماه و فیلم سینمایی آسمان خراش (Skyscraper) محصول 2018 در تاریخ دوشنبه بیست و هشتم مردادماه از این شبکه پخش می‌شوند.

**«تانک‌ها»

تانک‎ها فیلمی اکشن و جنگی محصول سال 2018 به کارگردانی کیم دروژینین است. ستارگانی چون سرگئی چتورتکوف، آنتون فیلیپنکو، نیکولای گورشکوف، یوری اتسکوف، میرب میسوردز، آندری مرزلیکین و الکسی اوسیانیکوف در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در آستانه‎ جنگ، یک افسر و مهندس آلمانی نوع جدیدی از تانک‎های قدرتمند را اختراع می‌کند. برای ثابت کردن منحصر به فرد بودن این تانک‎ها، او و تیمش به مسکو می‎روند. اما خیلی زود متوجه می‎شوند که این سفر ساده ، یک مسابقه‎ قدرت خواهد بود…

**آسمان خراش 

آسمان خراش، یک فیلم در سبک اکشن و ماجرایی محصول سال 2018 به کارگردانی راوسون مارشال تربر است. در این فیلم دواین جانسون به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده‌اش را از آتش‌سوزی مهیبی که در بلندترین ساختمان جهان رخ داده است، نجات دهد و…

مرور فیلم‌های یک کمدین در بخش مرور آثار این هفته

این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از «جواد رضویان»، بازیگر سینمای کمدی از این شبکه پخش خواهد شد.

سیدجواد رضویان، لیسانس رشته نقاشی، بازیگر و کارگردان ایرانی است. وی از سال 1373 در عرصه بازیگری مشغول به کار شده و در مجموعه‌های متعددی از جمله سیب خنده، مجید دلبندم و باغچه مینو… ایفای نقش کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد؛ ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ مجددا این موفقیت را تکرار کرد. بازی در سریال «در حاشیه» سری 1 و 2 باعث محبوبیت بیش از پیش وی شد.

فیلم‌های سینمایی دلداده، به روح پدرم، اخلاقتو خوب کن، شاخه گلی برای عروس، ده رقمی، لیمو ترش و اخراجی ها 2 آثاری هستند که با بازیگری این بازیگر، به ترتیب از شنبه بیست و ششم مردادماه تا جمعه اول شهریور، ساعت 21 از شبکه نمایش پخش شده و ساعت 3 بامداد و 8 صبح روز بعد بازپخش می‌شوند.

گرامیداشت نخستین سالگرد چهره ماندگارسینمای ایران

استاد عزت‌الله انتظامی بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون، مشهور به آقای بازیگر در بیست و ششم مرداد  1397 چشم از جهان فرو بست. شبکه نمایش به مناسبت نخستین سالگرد درگذشت وی در بخش ساعت 17 روز شنبه بیست و ششم مردادماه  نسخه اصلاح شده و با کیفیت فیلم «خانه خلوت» را پخش می‌کند.

 «خانه خلوت» به کارگردانی مهدی صباغ زاده محصول 1370 با بازیگری عزت الله انتظامی و نیکو خردمند است. این فیلم در دهمین دوره جشنواره فیلم فجر در چندین رشته نامزد دریافت جایزه شده بوده و سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه و لوح تقدیر بهترین بازیگر نقش اول و دوم مرد را از آن خود ساخته‌است.

شبکه نمایش سیما از شنبه نوزدهم مردادماه تا اول شهریورماه در فاصله زمانی اعیاد سعید قربان تا غدیر، با مرور فیلم‌هایی از سینمای کمدی، جذاب و سرگرم کننده و نیز پخش فیلم‌هایی مهمان خانه‌ها می‌شود.

همچنین مرور سینمای کمدی در جدول پخش شبکه نمایش قرار دارد که فیلم های «پرستار بچه‌ها»، «زن بدلی»، «غول بزرگ مهربان»، «آشپزباشی»، «پنگوئن های آقای پاپر»، «دیدی و ارثیه فامیلی» و «اگه می تونی منو بگیر» به ترتیب از شنبه نوزدهم مردادماه تا جمعه بیست و پنجم مردادماه پخش می شوند که تکرار این فیلم ها در ساعت 3 بامداد و 8 صبح روز بعد خواهند بود.

در بخش فیلم های ساعت 23 این هفته، فیلم‌های «مسیر همیشگی» محصول 2018 فرانسه در تاریخ یکشنبه بیستم مردادماه، «آلفا» محصول 2018 در تاریخ پنجشنبه بیست و چهارم مردادماه و «پاپیون» محصول 2017 در تاریخ جمعه بیست و پنجم مردادماه از این شبکه پخش می شوند.

فیلم‌های برگزیده سینمایی نیز طبق روال جدول پخش تابستانی شبکه نمایش، ساعت 17 هر روز از این شبکه پخش می‌شوند.

شبکه نسیم با طعمِ «شکرستان»

سری جدید مجموعه پویانمایی «شکرستان» به تهیه کنندگی سید مسعود صفوی از عید قربان شروع شده و تا غدیر  هر شب، ساعت22:30 از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

این مجموعه پویانمایی با بیش از 180 شخصیت؛ داستان‌هایی را در یک شهر قدیمی و خیالی روایت می‌کند. هر قسمت داستانی مجزا دارد که مردم شکرستان بنا به نیازهای دراماتیک هر قصه، در هر قسمت نقشی متفاوت برعهده می‌گیرند.

گفتنی است نوروز امسال پخش سری قبلی این مجموعه در شبکه نسیم با استقبال قابل توجهی رو به رو شد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۵۵۷۳۲۰۹:۲۱:۳۸ ۱۳۹۸/۵/۲۸
این برنامه ها خیلی جذابند. دم صدا و سیما گرم.
ناشناس۱۰۵۵۹۴۲۱۱:۰۱:۰۸ ۱۳۹۸/۵/۲۸
وای خدا چقدر جذاب! معنی جذابیت هم عوض شده
ناشناس۱۰۵۶۵۲۹۱۵:۲۲:۲۱ ۱۳۹۸/۵/۲۸
چگونه باید خجسته عید غدیر خم را همیشه گرامی داشت؟ --- فقط با تأسی و پیروی صادقانه و عالمانه ی بی شائبه از خدا پرستی ، توحید گرایی ، پرهیز کاری دینی – قرآنی أمیر مؤمنان علي علیه السلام و مجاهدت پیوسته او و امامان از فرزندان و نسل پارسای آن حضرت در مبارزه ی بی أمان و بی وقفه علیه تحریف گران دین خداوند یکتای جهان هستی می توان مودت و ولایت مداری پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت مطهر آن حضرت (ع) و پیروی صادقانه از این مقربان خدا را به اثبات رساند وبرای مذهب توحیدی آنان که برخاسته از مکتب قرآن است در جهان جاذبه ایجاد کرد و همچنان روزهای مبارک وابسته به آنان را خرد مندانه گرامی داشت. .. تنها خداوند علام الغیوب که به تمام حقایق انگیزه های نهان و آشکار آفریدگان آگاه است به حقیقت حق و باطل رفتار و کردار و گفتار و پندار لحظه به لحظه ی آفریدگان عاقل خود آگاهی کامل دارد و می تواند بر مبنای این آگاهی پاداش و مجازات مناسب را برای هر آفریده ی عاقل بشری و غیر بشری دقیق و بی کاستی و فزونی تعیین نماید. ..

پربحث‌های امروز

 1. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 2. ایران باید فورا از برجام و NPT خارج شود

 3. ایزدی: آمریکا به دنبال تضعیف ابزارهای قدرت ایران است/ خبر موافقت ترامپ با پیشنهاد خط اعتباری مکرون درست نیست

 4. قیمت روز ارزهای دولتی

 5. آنچه باید درباره آرامکوی عربستان، بزرگترین شرکت نفت جهان بدانید

 6. سازمان هواپیمایی: ایرلاین‌ها ملزم به رعایت نرخ‌های جدید هستند

 7. طالبان: می‌توانیم تا ۱۰۰ سال با آمریکا بجنگیم

 8. ارز آوری چند روستا با شور  

 9. علی‌اکبر صالحی راهی وین شد

 10. نرخ تورم آمریکا کاهش یافت

 11. ضریب نفوذ اینترنت در جامعه به ۹۰درصد رسید

 12. هدف‌گیری سپاه به سمت پایگاه‌ها و شناور آمریکایی بعد از سرنگونی پهپاد گلوبال

 13. کاهش خطر ابتلا به سرطان مثانه در زنان با ترک سیگار

 14. سردار جلالی: ستون اصلی جنگ ما و آمریکا، اقتصاد است/ واکنش به ماجرای دختر آبی

 15. اعلام گزینه جانشینی برانکو در الاهلی

 16. دختر جوان، مخفیگاه نامزد قاتل‌اش را لو داد

 17. آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار  

 18. اتمام حجت رئیسی درباره برخورد با مفاسد اقتصادی در حضور سران قوا

 19. چرا باید همین الان کد *800# را بزنید و سرویسهای ارزش افزوده را از خط موبایل خود پاک کنید

 20. ورود پلیس اینترپل به پرونده فرار شهردار اسبق صدرای شیراز

 21. پرونده پیچیده گم شدن یک زن ۱۰ساله شد

 22. آخرین تصویر علیرضا فغانی قبل از ترک‌ ایران  

 23. توافق برانکو با تیم چینی!

 24. تلاش فوق‌لیسانسه‌ها برای رسیدن به آنتن ۹۸

 25. اپل و رونمایی از سه گانه آیفون۱۱ + تصاویر و مشخصات

پربحث‌های دیروز

 1. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 2. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 3. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 4. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 5. سخنگوی قوه قضائیه: سحر خدایاری در بازجویی‌ها به اشتباه خود اعتراف کرده بود

 6. گستاخی سناتور آمریکایی؛ باید به پالایشگاه‌های ایران حمله شود

 7. جزئیات ورود بانوان به ورزشگاه در بازی ایران و کامبوج

 8. استاد ایرانی مقیم آمریکا: ۸۰ سال است هر روز زیارت عاشورا می‌خوانم

 9. کنایه‌های مجری تلویزیون به بی‌سوادی سلبریتی‌ها  

 10. انتشار جزئیات و تصاویری جدید از صحنه قتل میترا استاد

 11. نظر شما درباره این عکس چیست؟  

 12. 41 میلیون گرسنه در آمریکا  

 13. خودروهایی که قرار بود در ایران تولید شود  

 14. آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج در سن کمتر از ۱۳ سال باطل است

 15. آیا نقد اعضای دفتر رهبری امکان‌پذیراست؟/ نظر کواکبیان درباره نظارت استصوابی/ ابهامات استعفای فاضل لاریجانی

 16. بعیدی نژاد: نفت خود را به شرکت خصوصی فروخته‌ایم/ یادداشت سفارت نقض نشده است

 17. تفاوت «میترا» با «سحر» برای اصلاح‌طلبان چیست؟ + تصاویر

 18. دستورالعمل مهم ساماندهی زندانیان ابلاغ شد/ آغازی بر سیاست زندان زدایی

 19. نمايش بزرگ سوء قصد به جان دونالد ترامپ

 20. میدل ایست آی: اشتباهات نتانیاهو درباره ایران برایش گران تمام خواهد شد

 21. با ۳۰۰ میلیون می‌توان در تهران خانه‌ خرید؟ / آینده بازار مسکن چگونه است؟

 22. محفل همسران شهدای مدافع حرم   

 23. سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن: آرامکوی عربستان را با ۱۰ پهپاد، هدف قرار دادیم

 24. حکم «زن خواننده در ابیانه» صادر شد

 25. جبل طارق: ایران تعهدات خود درباره کشتی آدریان‌دریا را نقض نکرده است

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. آیا سخنان پناهیان درباره شفافیت مجلس اشتباه بود؟

 3. تاملی دوباره بر حاشیه‌های یک خودسوزی ؛ پوپولیست نباشیم

 4. زنان را به استادیوم راه بدهید

 5. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 6. مهلت پزشکان تمام شد؛ اولتیماتوم مالیاتی‌ها به پزشکان

 7. اظهارات پدر ٰ«سحر خدایاری»/ اجازه سو استفاده به دیگران نمی‌دهم

 8. شبنم نعمت زاده بازداشت شد

 9. پزشکیان: پناهیان وجناحش در مطالبه شفافیت دنبال بهره برداری سیاسی اند

 10. واکنش تند برخی نمایندگان به انتقاد پناهیان از مجلس/ احکام سنگین پرونده هفت‌تپه و دستور رئیسی/ روایت فائزه هاشمی از غرور روحانی

 11. دستور بازداشت هنرپیشه هتاک صادر شد

 12. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 13. اسدالله عسگراولادی درگذشت

 14. سناتور آمریکایی: ترامپ با پیشنهاد مکرون برای حفظ برجام موافقت کرد

 15. به چه زبانی بگویند شکست خوردیم!

 16. توکلی: به جای کارگران هفت‌تپه، اول سراغ خائنانی بروید که ارز و طلا و کارخانه‌های ملت را به تاراج داده‌اند

 17. شهردار اسبق صدرا از ایران فرار کرد/ تلاش برای بازگرداندن متهم از طریق اینترپل

 18. انتقاد تند پناهیان از عدم شفافیت آرای نمایندگان مجلس  

 19. اتهام اصلی شبنم نعمت‌زاده

 20. واکنش مجلس به انتقادات پناهیان از رد شفافیت آرای نمایندگان

 21. جمعی از مسئولان قضایی در مراسم ترحیم سحر خدایاری حضور یافتند

 22. تهدید شیعیان نیجریه؛ تکرار عاشورای خونین؟

 23. سخنگوی قوه قضائیه: سحر خدایاری در بازجویی‌ها به اشتباه خود اعتراف کرده بود

 24. ترامپ جان بولتون را اخراج کرد

 25. حاشیه‌های مراسم ترحیم دختر آبی/ همه بودند الا سلبریتی‌ها  

پربحث‌های هفته

 1. دختران آبی و سیاست‌های زرد! ...

 2. واکنش دختر سردار سلیمانی به هتاکی یک بازیگر و ماجرای دختر آبی  

 3. پناهیان و ماجرای بنشین و بفرما و بتمرگ!...

 4. استاد ایرانی مقیم آمریکا: ۸۰ سال است هر روز زیارت عاشورا می‌خوانم

 5. پیشانی پینه بسته‌ها در برابر کدام عمل امام حسین ایستادند؟!

 6. گفت‌وگوی دوستانه با سپر و شمشیر!

 7. سیدجواد هاشمی: ما باعث می‌شویم مردم ماهواره تماشا کنند

 8. تحلیل حكيمانه رهبر انقلاب درباره قیام امام حسین (ع)

 9. چگونه کلیسای پورتلند حسینیه شد؟

 10. ناگفته‌هایی در مورد برج 315 متری میلاد

 11. آیت‌الله مکارم‌: می‌خواهند با عوامل نفوذى و برنامه‌سازى عظمت مراسم عاشورا را مخدوش کنند/ اشعار و آهنگ‌هاى نامناسب از عظمت مراسم عاشورا خواهد کاست

 12. پشت‌پرده انتشار مطالب توهین‌آمیز برخی سلبریتی‌ها چیست؟

 13. راهپیمایی عزاداران حسینی در کانادا+ فیلم و عکس

 14. واکنش کارگردان «رستاخیز» به انتشار فیلمش در اینترنت

 15. امروز بلیت سینماها نیم‌بهاست

 16. تردد بیش از ۲ میلیون زائر از مرز مهران

 17. بهنام تشکر مجری تلویزیون شد

 18. سخن امام علی (ع) درباره حق‌طلبی و سکوت

 19. نمایش ۳۰۰ شی تاریخی اسپانیا در موزه ملی ایران

 20. نگارش فیلمنامه سریال ۳۰۰ قسمتی سیما ادامه دارد

 21. وزیر جهاد کشاورزی: گندم را دلالان می‌خرند!

 22. چه کسانی پیکر شهدای کربلا را دفن کردند؟

 23. انتخاب قالیشویی خوب

 24. تلاش فوق‌لیسانسه‌ها برای رسیدن به آنتن ۹۸

 25. ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی «پایتخت۶»/ اضافه شدن چند بازیگر جدید

آخرین عناوین