روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

گروه سیاسی الف،   3980423063 ۳۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس جمهور با بیان اینکه ۱۴ ماه است که سخت ترین تحریم را به ایران تحمیل کردند، گفت: این تحریم‌ها چنانچه علیه هر ملت دیگری بود، بی‌تردید آن ملت را از پا در می‌آورد، اما ملت غیور و مقاوم ایران اسلامی طی این ۱۴ ماه با قدرت در برابر آن ایستادگی کرده است.

روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

به گزارش الف، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز یکشنبه با ابراز خرسندی از اینکه در میلاد مبارک حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) میهمان مردم غیور استان خراسان است ، اظهارداشت: مجموعه اعتبارات دولتی، صندوق توسعه ملی و نهادهای غیر دولتی در این سفر ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای توسعه خراسان شمالی خواهد بود.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه امروز راهی جز وحدت، اتحاد و کمک به یکدیگر در پیش روی ملت ایران قرار ندارد، اظهار داشت: ملت ایران اگر چه سختی و مشکلات دارند اما دل‌زنده هستند و از روحیه بلندی در برابر دشمنان برخوردار می‌باشند.

روحانی در اجتماع پرشور مردم شهرستان شیروان با بیان اینکه 14 ماه است که سخت ترین تحریم را به ایران تحمیل کردند ، گفت: این تحریم‌ها چنانچه علیه هر ملت دیگری بود، بی‌تردید آن ملت را از پا در می‌آورد، اما ملت غیور و مقاوم ایران اسلامی طی این 14 ماه با قدرت در برابر آن ایستادگی کرده است.

وی خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها در طول این 14 ماه در هر مسیری که وارد شدند، اعم از سیاسی، اقتصادی و حقوقی با شکست مواجه شدند. آنان در سازمان ملل و در اجتماعات گوناگون بین‌المللی و در هفته اخیر در اجلاس شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، جز آمریکا و چند کشور، همه کشورهای جهان از ملت ایران حمایت کردند و این اجرا نشان داد که هیچ کشوری در جهان به ادعای آمریکایی‌ها توجهی ندارد و این به معنای پیروزی و موفقیت ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

رئیس جمهور اضافه کرد: در جریان شکایت از آمریکا در دادگاه بین‌المللی در مرحله اول، آمریکا محکوم شد و در افکار عمومی نیز آمریکایی‌ها محکوم هستند؛ ضمن اینکه آنان در منطقه ما بویژه در افغانستان، عراق، سوریه و اخیراً در یمن نیز دچار شکست شدند.

روحانی خطاب به ملت ایران گفت: اگر کسی امروز ادعا کند که در اراده ملت ایران در سایه این فشارها تزلزل ایجاد شده، قطعاً این سخنی ناروا، ناصحیح و دروغ است و اگر امروز کسی مدعی شود که در ایران اسلامی، نظام، ملت و دولت ناکارآمد است و نتوانسته به مشکلات مردم توجه کند، بی‌تردید این سخن نیز ناصحیح و ناروا است.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با مشکلاتی مواجه بوده و در شرایط بسیار سختی زندگی می‌کنند، گفت: برغم همه این مشکلات ملت ایران دست در دست یکدیگر و در کنار هم ایستاده‌اند و از مشکلات عبور خواهند کرد و این یک سخن شعاری و تبلیغاتی نیست، بلکه مبتنی بر آمار و دلایل منطقی است.

روحانی خاطر نشان کرد: در 14 ماهی که فشار تحریم‌ها تشدید شده است، بدهی خارجی کشورمان کاهش یافته است. به نحوی که در سال 96، رقمی حدود 12 میلیارد و 400 میلیون دلار بدهی خارجی داشتیم و امروز رقم بدهی خارجی کشورمان به 9.5 میلیارد رسیده است و این بدان معنا است که حدود 25 درصد از بدهی خارجی‌مان کاهش یافته است و این موفقیت و پیروزی ملت ایران است و نشان می‌دهد که علیرغم سختی‌ها، به سمت بیگانگان و صندوق‌های بین‌المللی دست دراز نکردیم و روی پای خود ایستادیم و در عین حال توانستیم بخشی از بدهی‌های سال‌های گذشته خود را پرداخت کنیم.

رئیس جمهور با طرح این سوال که آیا در طول یکسال گذشته علیرغم تمام فشارها، رقم اشتغال در کشورمان افزایش داشته است، اظهار داشت: از سال گذشته تا امروز بیکاری براساس آمار کاهش یافته است، به نحوی که آمار بیکاری در سال گذشته 12.1 درصد بود و امروز 10.8 درصد است و در بهار امسال نسبت به بهار سال گذشته 321 هزار اشتغال ایجاد شده است و این در سایه تلاش همه مردم، اعم از صنعتگران، کارآفرینان، کارگران، کشاورزان و جوانان است که توانستیم اشتغال را افزایش داده، زمین‌های کشاورزی را آباد کنیم و در گندم خودکفا شویم.

روحانی خاطر نشان کرد: مردم ایران در همه شرایط و سختی‌ها در کنار یکدیگر قرار دارند و از یکدیگر حمایت و پشتیبانی می‌کنند، همچنان که در سیل بنیان‌کن اخیر، شاهد آن بودیم که همه مردم به صحنه آمدند و به هموطنان خود یاری رساندند؛ لذا ملت بزرگ ایران در همه شرایط در هوای گرم و سرد و در روز روشن و شب تاریک در کنار هم قرار داشته و همه با هم برادر هستیم.

رئیس جمهور افزود: همه اقوام و مذاهب اعم از فارس، کرد، ترکمن، ترک، شیعه و سنی، متحد و برادر در کنار هم قرار دارند.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به برنامه‌های دولت برای توسعه و آبادانی روزافزون استان خراسان شمالی، اظهار داشت: امروز 10 هزار و 500 میلیارد تومان طرح و پروژه در استان افتتاح خواهد شد و به رغم همه سختی‌هایی که داشته و داریم، یک طرح بزرگ اقتصادی و صنعتی در جاجرم، در زمینه تولید شمش آلومینیوم افتتاح خواهد شد که برای این طرح 1700 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است و با این سرمایه‌گذاری یکی از مراکز بزرگ تولید پودر و شمش آلومینیوم در استان خراسان شمالی به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: امروز همچنین در بخش برق و آب استان خراسان شمالی 3700 میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح خواهد شد و بهره برداری از دو ‌واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان نیز آغاز می شود که می‌تواند بخش بزرگی از برق استان را تأمین کند.

روحانی همچنین با اشاره به افتتاح سد و کانال‌های انتقال آب در منطقه سد چندیر، اظهار داشت: در سایه افتتاح این سد آب‌رسانی به روستاهای اطراف انجام خواهد شد و بیش از  21 هزار نفر از نعمت آب برخوردار خواهند بود، ضمن اینکه بخش زیادی از اراضی منطقه تحت آبیاری قرار گرفته، ۳۰ روستای استان امروز آبرسانی می شود و برای 2500 نفر نیز اشتغال ایجاد می‌کند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی فقط 7 هزار  و 500 مگاوات برق در کشور تأمین می‌شد و در آغاز دولت یازدهم این رقم 69 هزار مگاوات بود و امروز به 81 هزار مگاوات افزایش یافته است، یعنی در طول 6 سال گذشته 12 هزار مگاوات برق به ظرفیت برق کشور اضافه شده است.

روحانی تصریح کرد: آنهایی که ادعا می‌کنند، که ملت ایران را از مسیر پیشرفت بازداشته‌اند و عده‌ای که در کاخ سفید مدعی هستند که اقتصاد ایران را به شکست کشانده‌اند بدانند که این حرفشان ناصحیح و ناروا است.

رئیس جمهور اضافه کرد: در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی 19 سد در کشور وجود داشت و در آغاز دولت یازدهم 144 سد و امروز 179 سد ملی در کشور فعال است، یعنی در طول 6 سال گذشته 35 سد تکمیل و افتتاح شده است و این بدان معناست که ملت ایران در مسیر پیشرفت و احیاء کشور تلاش‌های خود را روزافزون کرده است.

روحانی با بیان اینکه دولت در جریان این سفر تصمیم گرفته که 811 میلیارد تومان، طرح و پروژه را در سطح استان آغاز کند، گفت: در سفر قبلی هیأت دولت در سال 94 وعده‌هایی داده شد که بخشی از آن اجرایی شده و تعدادی از پروژه‌ها نیمه کاره است، اما رقم اعتبار وعده داده شده که 625 میلیارد تومان بود افزایش داشته و 780 میلیارد تومان اعتبار پرداخت شده است و در این سفر تلاش خواهیم کرد که پروژه‌های نیمه کاره تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه برای مردم استان خراسان شمالی دو پروژه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و دولت تصمیم گرفته که این 2 پروژه را در 2 سال آینده تکمیل کند، اظهار داشت: یکی از این پروژه‌ها بزرگراه بجنورد به گرگان است و در این سفر 200 میلیارد تومان برای تکمیل این جاده اختصاص خواهد یافت و افتتاح این پروژه برای مردم این استان و زائران امام رضا(ع) حائز اهمیت است.

روحانی راه‌آهن را دومین طرح و پروژه دارای اهمیت برای مردم استان دانست و گفت: اولین بخش این پروژه اتصال راه‌آهن جوین به اسفراین است که برای آن نیز 200 میلیارد تومان اختصاص خواهیم داد؛ در مجموع در جریان این سفر 400 میلیارد تومان در حوزه راه و راه‌آهن استان اعتبار پرداخت خواهد شد.

رئیس جمهور افزود: برای تکمیل استادیوم‌ها و در حوزه ورزش استان نیز 7 میلیارد تومان اعتبار اختصاص خواهد یافت.

روحانی خاطر نشان کرد: مجموع اعتباراتی که در این سفر اعم از اعتبارات دولتی و صندوق توسعه ملی و نیز اعتبارهای نهادهای غیردولتی که برای استان خراسان شمالی اختصاص خواهد یافت، حدود 5 هزار و 500 میلیارد تومان خواهد بود و این نشان می‌دهد که دولت به فکر مردم استان است و امیدوارم با تلاش همگانی شاهد استانی سرافرازتر و آبادتر باشیم.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع) به ملت بزرگ ایران و با قدردانی از استقبال پرشور مردم شیروان گفت: حضور شما در این هوای گرم نشان‌دهنده وحدت و اتحاد ملی و مشتی محکم به آنهایی است که علیه ملت ایران توطئه گری می‌کنند.

روحانی خاطر نشان کرد: حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با درایت و در مسیر سیاسی که انتخاب کردند و با روش و شیوه‌ای که در آن شرایط بسیار سخت در پیش گرفتند، توانستند مردم را در این دیار به راه حق هدایت کنند.

رئیس جمهور با اشاره به سخنی از پیامبر گرامی اسلام(ص) در خصوص امام هشتم(ع) و زیارت بارگاه ایشان، اظهار داشت: هر گرفتاری که به آستان مقدس امام هشتم(ع) پناه ببرد، گره‌های زندگی‌اش گشوده می‌شود و هر گناهکاری که در آن ملجأ شریف در پیشگاه خداوند، توبه کند، توبه او پذیرفته خواهد بود.

روحانی تصریح کرد: در پناه امام هشتم در برابر تمام قدرت‌ها خواهیم ایستاد و پیروزی نهایی از آن ملت ایران است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۰۰۱۵۸۱۰:۵۹:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کدوم ایستادگی ؟ داریم له میشیم
ناشناس۱۰۰۰۲۶۷۱۱:۴۹:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از پشت شیشه ماشین اش دیده و به این نتیجه رسیده که مردم دارن ایستادگی میکنن !!!!!!
ناشناس۱۰۰۰۳۸۶۱۲:۵۱:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ایران، لیبی و عراق نیست آقای ترامپ!
ناشناس۱۰۰۰۳۹۰۱۲:۵۳:۲۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
جمهوری اسلامی با اتخاذ راهبرد مقاومت فعالانه در ماه های اخیر موجب شده که آمریکا بعد از حدود یک سال و نیم هیاهوسازی و خروج از برجام عملا دچار گیجی و سردرگمی شود.
ناشناس۱۰۰۰۳۹۷۱۲:۵۴:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از حسن و اسحاق سخت ملولم
ناشناس۱۰۰۰۲۹۹۱۲:۰۷:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ایشون از پشت شیشه خودرو و از قیافه مردم توی خیابون به این نتیجه رسیدن که مردم دارن ایستادگی میکنن شما جدی نگیر
ناشناس۱۰۰۰۳۹۲۱۲:۵۴:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دونالد ترامپ در چارچوب سیاست فشار حداکثری تمامی تحریم هایی که به موجب توافق هسته ای تعلیق شده بود را دوباره برگرداند و علاوه بر آن تحریم های جدیدی مانند تلاش برای صفر کردن صادرات نفت ایران نیز عملیاتی و اجرایی شد که تاکنون ثمری به همراه نداشته است.
ناشناس۱۰۰۰۴۵۰۱۳:۲۷:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دشمنان با اين تئوري كه ملت ايران بالاخره از مشكلات و مسائل جديد بوجود آمده از تحريم ها به ستوه مي آيد، روش تحريم را پيش گرفته است
ناشناس۱۰۰۰۴۰۶۱۲:۵۸:۰۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
باید باور کنیم که جنگ اقتصادی است و باید تمام عیار در مقابل دشمنان ایستادگی کرد. باید با ایستادگی و مقاومت از این جنگ نیز سرافرازانه خارج شویم.
ناشناس۱۰۰۰۴۱۰۱۲:۵۹:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
صرف مؤمن بودن برای تحقق وعده پیروزی بر مستکبرین کافی نیست بلکه مجاهدت و صبر هم لازم است.
ناشناس۱۰۰۱۰۸۳۱۹:۰۸:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
و البته تدبیر نمونه بارز :جنگ احد
ناشناس۱۰۰۰۴۱۲۱۳:۰۰:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
درست است که در تحریم‌ هستیم اما این چیز جدیدی نیست باید از تجریه‌ها استفاده کرد و آنها را به کار بست
ناشناس۱۰۰۰۴۳۴۱۳:۲۲:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
در این موقعیت حساس اقتصادی باید مردم از ریخت و پاش‌ها دوری کنند و سیاست تعمیر را به جای تعویض برگزینند
ناشناس۱۰۰۰۴۴۰۱۳:۲۴:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دشمن با ایجاد فشارهای اقتصادی سعی در جدا کردن مردم از نظام دارد.
ناشناس۱۰۰۰۴۵۵۱۳:۲۸:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
هدف اصلی قدرتهای استکباری از اعمال تحریم ها، مردم ایران هستند تا فشارها باعث شود که مردم به ستوه بیایند و از نظام اسلامی جدا شوند اما به فضل الهی در این توطئه نیز شکست خواهند خورد زیرا آنها مردم و مسئولان ما را همچنان نشناخته اند.
ناشناس۱۰۰۰۱۵۹۱۱:۰۰:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از زبون ملت صحبت نکن
ناشناس۱۰۰۰۴۵۳۱۳:۲۸:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
بجای اینکه در این شرایط حساس جو وحدت و همدلی در مملکت ایجاد شود، تو سرو کول همدیگر می زنیم. با این شرایط خودمان خودمان را از بین می بریم.
ناشناس۱۰۰۰۱۸۸۱۱:۱۹:۵۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
بله مردم ایستادگی کردن شما صفا
ناشناس۱۰۰۰۴۴۲۱۳:۲۴:۳۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
شرايط امروز كشور شرايط بسيار حساس و پراهميتي است كه بايد همه چه از زواياي داخلي و چه از زواياي بين المللي اين شرايط حساس را درك كنند.
ناشناس۱۰۰۰۲۰۷۱۱:۳۲:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اونایی میتونن ایستادگی کنن که ملک بادآورده چند صد متری میلیاردی توی بهترین نقطه ولنجک دارن و حقوق نجومی
ناشناس۱۰۰۰۲۰۹۱۱:۳۳:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
این دنیا شاید زورمون بهت نرسه ولی اون دنیا یقه ات رو میگیریم
ناشناس۱۰۰۰۴۴۹۱۳:۲۶:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
آمریکا و ایادیش باید بدانند که دود اقدامات ناشایست و خلاف قانونشان در مسئله تحریمها به چشم خودشان می رود
ناشناس۱۰۰۰۲۲۵۱۱:۳۷:۳۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خاک بر سر من با این رای دادنم خودم رو نمیبخشم
ناشناس۱۰۰۰۲۵۲۱۱:۴۵:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
این که صحبت میکنه مو به تن آدم سیخ میشه
ناشناس۱۰۰۰۴۶۷۱۳:۳۲:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
وقتی ملت ایران صبر کرده و در برابر افزایش قیمت‌ها نجابت به خرج داده و سختی‌ها را تحمل کرد، دشمنان‌مان را نا امید کرد.
ناشناس۱۰۰۰۲۷۴۱۱:۵۲:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
روحانی ! خداوکیلی این وضع مدیریته ؟!!!! از مردم خجالت نمیکشید ؟
ناشناس۱۰۰۰۳۶۵۱۲:۳۷:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خجالت که نمیکشن هیچ ، طلبکارم هستن
ناشناس۱۰۰۰۲۷۹۱۱:۵۳:۵۴ ۱۳۹۸/۴/۲۳
حرف زدن بلد نیستی ؛ حرف نزدن که بلدی
ناشناس۱۰۰۰۷۷۸۱۶:۱۹:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اون جناب ربیعی سخنگو رو الکی استخدام کردند! همه حرفهاشون رو خودشون می‌زنند باز :)
شهروند۱۰۰۰۲۸۹۱۲:۰۰:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کمک خدایا کمک داریم نابود می شویم سیر از گرسنه خبر نداره
ناشناس۱۰۰۰۳۸۹۱۲:۵۳:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دولت هيچكاره است
ناشناس۱۰۰۰۸۲۳۱۶:۵۰:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اگه هیچکاره است چرا نجومی میگیرن ؟؟!!!! کجای دنیا به هیچکاره حقوق نجومی میدن ؟!!!!
ناشناس۱۰۰۰۲۹۰۱۲:۰۰:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
هم مرگ بر آمریکا و روسیه و منافقین و صدام و انگلیس . و هم مرگ بر دروغگو فکر کنم ضرر و زیان و خسارت یه دروغگو بیشتر از آمریکا و انگلیس و روسیه و صدام باشه .
ناشناس۱۰۰۰۳۰۲۱۲:۰۸:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
مردم وضعیتشون عالیه! خان داداشت چطوره؟
ناشناس۱۰۰۰۳۲۲۱۲:۱۶:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کدام تلاش . الان برای زنده بودن باید بریم وام با بهره ۱۸ درصد سود و ۳۵ درصد مسدودی بگیریم ان هم با کلی ضامن و مدرک .بانک مرکزی از سال قبل تا کنون نه تنها به نفع مردم کاری انجام نداده بلکه فقط دنبال منافع بانک هستند.
ناشناس۱۰۰۰۳۶۶۱۲:۳۹:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
مردم از تحریم ها له نمیشن...از بی عرضگی تاریخی له میشن
محمد حسین۱۰۰۰۶۳۰۱۵:۰۳:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
من با رای دادنم به این آقا از همه معذرت خواهی میکنم و امیدوارم منو ببخشند
ناشناس۱۰۰۰۷۶۷۱۶:۱۳:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
یکی بود میگفت با برجام همه تحریمها بالمرررره برداشته خواهد شد؟؟!

پربحث‌های دیروز

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 3. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 4. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 5. حذف بازیگر زن سینما بعد از سفر اربعین!

 6. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

 7. نشریه کنگره آمریکا: ترامپ در حال آبروریزی است!...

 8. حضور هیاتی از متخصصان انگلیسی برای مدرن‌سازی راکتور اراک

 9. افزایش قیمت خودرو راهی برای دستیابی مجدد به سود/ آخرین وضعیت بازار

 10. تصاویری جدید از حفره ایجاد شده روی بدنه نفتکش سابیتی

 11. عصبانیت وهابیون از حضور اهل سنت در اربعین

 12. وزیر کشور: جلوی رشد فزاینده طلاق را گرفته‌ایم

 13. سخنان تحقیرآمیز اردوغان در مورد اتحادیه عرب

 14. مخالفت صریح منابع طبیعی مازندران با انتقال آب خزر

 15. شفر خواستار تعلیق فوتبال ایران شد

 16. ترامپ چگونه پادشاه عربستان را مسخره کرد؟ + فیلم

 17. ۱۰ نکته درباره نحوه بازداشت روح‌الله زم؛ او که بود و چه می‌کرد؟

 18. رهبر انقلاب از آیت‌الله مکارم شیرازی عیادت کردند + تصاویر

 19. درخواست آشنا از قوه قضائیه/ شرط خاتمی برای وزیر شدن یونسی/آیا دستگیری روح‌الله زم آغاز دستگیری یک شبکه است؟

 20. واکنش اردوغان به حضور ارتش سوریه در مرز

 21. شعار علیه وزیر نیرو در صحن مجلس

 22. اما و اگرهای میانجیگری عمران خان

 23. ژاپن بعد از طوفان هاگیبیس

 24. سلمان با بیرق داعش چه کرد؟

 25. رئیس‌کل بانک مرکزی‌: نرخ ارز کنترل شد‌/ شاهد ثبات در بازار هستیم

پربحث‌های هفته

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 3. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 4. جایگاه بانوان آزادی حفاظ کشی شد (عکس)

 5. انتقاد از مجازات خفیف دختر پورشه سواری که گفت: کشتم که کشتم، دیه‌اش را می‌دهم

 6. بی‌بی‌سی: ایران یک‌میلیون و 300 هزار «برده» دارد!

 7. چالش انتظار در مطب پزشکان/چرا مردم اینقدر نسبت به حقوق خود بی‌تفاوتند؟

 8. یک عکس؛‌ یک شرح | آفریدگار کماندار و تیرهایی رو به آینده! ...

 9. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 10. طرح نمایندگان برای حذف زبان انگلیسی از برنامه مدارس

 11. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 12. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

 13. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 14. شوخی کاربران فضای مجازی با پراید

 15. بانوان پرشور، ملی‌پوشان قدردان و تلاش ناکام برای فتنه‌گری

 16. آفساید پرکن های وطنی! نگاهی به حادثه لردگان

 17. انفجار در نفتکش ایرانی در دریای سرخ/ اطلاعیه شرکت ملی نفتکش/ هیچ حریقی رخ نداده و خدمه همگی سالم‌اند

 18. فقط ۱۵۰۰ روانپزشک برای ۸۰ میلیون ایرانی/ وزارت بهداشت برنامه ندارد ؛ هیچکس هم مشکل روانی ندارد!

 19. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

 20. تصویری از نمای ویلای شبنم نعمت‌زاده

 21. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 22. دیوار انحصار وکالت ترک برداشت

 23. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 24. آقای ظریف! اروپایی ها «ماشه» را چکانده اند اما بی صدا/ تاریخ نباید دوباره تکرار شود

 25. تهدید رئیس موساد به ترور حسن نصرالله و سردار سلیمانی؛ فرمانده سپاه قدس تهدیدی بزرگ برای اسرائیل است

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 2. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 3. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 4. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 5. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 6. آفساید پرکن های وطنی! نگاهی به حادثه لردگان

 7. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 8. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 9. آقای ظریف! اروپایی ها «ماشه» را چکانده اند اما بی صدا/ تاریخ نباید دوباره تکرار شود

 10. اموال و دارایی ۲۵۰ هزار مدیر زیر ذره بین قانون/ شفافیت این بار نتیجه می‌دهد؟

 11. وکیل حسین فریدون: موکلم بی‌گناه است/ هر کسی که در دادگاه محکوم می‌شود گناهکار نیست/ دنبال مسائل دیگری هستند

 12. واکنش ایران به هدف قرار گرفتن نفتکش ایرانی در دریای سرخ

 13. کنایه روحانی به شورای نگهبان/ اموال مسئولان برای مردم محرمانه است! / ایرادات کتاب زیباکلام درباره رضاشاه/ سخنان مهم رئیسی درباره تخلفات مسئولین

 14. جهانگیری: بگذاریم کاندیدای همه جریان‌ها در انتخابات حضور داشته باشند

 15. زرآبادی: برای نطقم در مجلس تحت فشار بودم/ انتصابات فامیلی در وزارت ارتباطات اگر اصلاح نشود، اطلاع رسانی می کنم

 16. پزشکیان: جامعه‌ای که مردم بترسند اگر سخنی بگویند برای آنها پرونده تشکیل می‌شود، روی سعادت نخواهد دید

 17. آیا «دستگاه قضایی» هم مانند «ریاست قوه قضاییه» متحول می شود؟

 18. سحر تبر بیمار بود، چرا بازداشت شد؟/ تا وقتی انحصار پزشکان شکسته نشود اوضاع سلامت درست نخواهد شد/ پرداخت نکردن حقوق کارگران، برده‌داری نیست؟

 19. نطق صریح نماینده قزوین علیه وزیر ارتباطات /آقای وزیر در خصوص قراردادهای تبلیغاتی و اسپانسری مالی  شفاف سازی کنید

 20. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

 21. نامه توکلی به ولایتی: مانع رانت تحصیلی باقیمانده فرزندان اساتید دانشگاه آزاد شوید

 22. وقتی ۱۳۴ دامپزشک با سهمیه پزشک می شوند/ ناطق نوری؛ کاتالیزور وحدت یا افتراق اصولگرایان/ انتقاد تند یک اصلاح طلب از صحبت های روحانی درباره شورای نگهبان

 23. چرا صداوسیما مطالبات کارگران هفت‌تپه را پوشش نمی‌دهد؟/ پیشنهاد لاریجانی برای شفاف‌نشدن اموال مسئولان/ عارف واسطه اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان می‌شود؟

 24. توییت مداخله‌جویانه «پمپئو» درباره تصویب نشدن پالرمو و CFT در ایران

 25. سخنگوی هیات رئیس مجلس: محرمانگی اطلاعات مالی شامل همه مسئولان است

آخرین عناوین