روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

گروه سیاسی الف،   3980423063 ۳۸ نظر، ۱۱ در صف انتشار و ۲۲ تکراری یا غیرقابل انتشار
روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

رئیس جمهور با بیان اینکه ۱۴ ماه است که سخت ترین تحریم را به ایران تحمیل کردند، گفت: این تحریم‌ها چنانچه علیه هر ملت دیگری بود، بی‌تردید آن ملت را از پا در می‌آورد، اما ملت غیور و مقاوم ایران اسلامی طی این ۱۴ ماه با قدرت در برابر آن ایستادگی کرده است.

به گزارش الف، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز یکشنبه با ابراز خرسندی از اینکه در میلاد مبارک حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) میهمان مردم غیور استان خراسان است ، اظهارداشت: مجموعه اعتبارات دولتی، صندوق توسعه ملی و نهادهای غیر دولتی در این سفر ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای توسعه خراسان شمالی خواهد بود.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه امروز راهی جز وحدت، اتحاد و کمک به یکدیگر در پیش روی ملت ایران قرار ندارد، اظهار داشت: ملت ایران اگر چه سختی و مشکلات دارند اما دل‌زنده هستند و از روحیه بلندی در برابر دشمنان برخوردار می‌باشند.

روحانی در اجتماع پرشور مردم شهرستان شیروان با بیان اینکه 14 ماه است که سخت ترین تحریم را به ایران تحمیل کردند ، گفت: این تحریم‌ها چنانچه علیه هر ملت دیگری بود، بی‌تردید آن ملت را از پا در می‌آورد، اما ملت غیور و مقاوم ایران اسلامی طی این 14 ماه با قدرت در برابر آن ایستادگی کرده است.

وی خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها در طول این 14 ماه در هر مسیری که وارد شدند، اعم از سیاسی، اقتصادی و حقوقی با شکست مواجه شدند. آنان در سازمان ملل و در اجتماعات گوناگون بین‌المللی و در هفته اخیر در اجلاس شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، جز آمریکا و چند کشور، همه کشورهای جهان از ملت ایران حمایت کردند و این اجرا نشان داد که هیچ کشوری در جهان به ادعای آمریکایی‌ها توجهی ندارد و این به معنای پیروزی و موفقیت ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

رئیس جمهور اضافه کرد: در جریان شکایت از آمریکا در دادگاه بین‌المللی در مرحله اول، آمریکا محکوم شد و در افکار عمومی نیز آمریکایی‌ها محکوم هستند؛ ضمن اینکه آنان در منطقه ما بویژه در افغانستان، عراق، سوریه و اخیراً در یمن نیز دچار شکست شدند.

روحانی خطاب به ملت ایران گفت: اگر کسی امروز ادعا کند که در اراده ملت ایران در سایه این فشارها تزلزل ایجاد شده، قطعاً این سخنی ناروا، ناصحیح و دروغ است و اگر امروز کسی مدعی شود که در ایران اسلامی، نظام، ملت و دولت ناکارآمد است و نتوانسته به مشکلات مردم توجه کند، بی‌تردید این سخن نیز ناصحیح و ناروا است.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با مشکلاتی مواجه بوده و در شرایط بسیار سختی زندگی می‌کنند، گفت: برغم همه این مشکلات ملت ایران دست در دست یکدیگر و در کنار هم ایستاده‌اند و از مشکلات عبور خواهند کرد و این یک سخن شعاری و تبلیغاتی نیست، بلکه مبتنی بر آمار و دلایل منطقی است.

روحانی خاطر نشان کرد: در 14 ماهی که فشار تحریم‌ها تشدید شده است، بدهی خارجی کشورمان کاهش یافته است. به نحوی که در سال 96، رقمی حدود 12 میلیارد و 400 میلیون دلار بدهی خارجی داشتیم و امروز رقم بدهی خارجی کشورمان به 9.5 میلیارد رسیده است و این بدان معنا است که حدود 25 درصد از بدهی خارجی‌مان کاهش یافته است و این موفقیت و پیروزی ملت ایران است و نشان می‌دهد که علیرغم سختی‌ها، به سمت بیگانگان و صندوق‌های بین‌المللی دست دراز نکردیم و روی پای خود ایستادیم و در عین حال توانستیم بخشی از بدهی‌های سال‌های گذشته خود را پرداخت کنیم.

رئیس جمهور با طرح این سوال که آیا در طول یکسال گذشته علیرغم تمام فشارها، رقم اشتغال در کشورمان افزایش داشته است، اظهار داشت: از سال گذشته تا امروز بیکاری براساس آمار کاهش یافته است، به نحوی که آمار بیکاری در سال گذشته 12.1 درصد بود و امروز 10.8 درصد است و در بهار امسال نسبت به بهار سال گذشته 321 هزار اشتغال ایجاد شده است و این در سایه تلاش همه مردم، اعم از صنعتگران، کارآفرینان، کارگران، کشاورزان و جوانان است که توانستیم اشتغال را افزایش داده، زمین‌های کشاورزی را آباد کنیم و در گندم خودکفا شویم.

روحانی خاطر نشان کرد: مردم ایران در همه شرایط و سختی‌ها در کنار یکدیگر قرار دارند و از یکدیگر حمایت و پشتیبانی می‌کنند، همچنان که در سیل بنیان‌کن اخیر، شاهد آن بودیم که همه مردم به صحنه آمدند و به هموطنان خود یاری رساندند؛ لذا ملت بزرگ ایران در همه شرایط در هوای گرم و سرد و در روز روشن و شب تاریک در کنار هم قرار داشته و همه با هم برادر هستیم.

رئیس جمهور افزود: همه اقوام و مذاهب اعم از فارس، کرد، ترکمن، ترک، شیعه و سنی، متحد و برادر در کنار هم قرار دارند.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به برنامه‌های دولت برای توسعه و آبادانی روزافزون استان خراسان شمالی، اظهار داشت: امروز 10 هزار و 500 میلیارد تومان طرح و پروژه در استان افتتاح خواهد شد و به رغم همه سختی‌هایی که داشته و داریم، یک طرح بزرگ اقتصادی و صنعتی در جاجرم، در زمینه تولید شمش آلومینیوم افتتاح خواهد شد که برای این طرح 1700 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است و با این سرمایه‌گذاری یکی از مراکز بزرگ تولید پودر و شمش آلومینیوم در استان خراسان شمالی به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: امروز همچنین در بخش برق و آب استان خراسان شمالی 3700 میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح خواهد شد و بهره برداری از دو ‌واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان نیز آغاز می شود که می‌تواند بخش بزرگی از برق استان را تأمین کند.

روحانی همچنین با اشاره به افتتاح سد و کانال‌های انتقال آب در منطقه سد چندیر، اظهار داشت: در سایه افتتاح این سد آب‌رسانی به روستاهای اطراف انجام خواهد شد و بیش از  21 هزار نفر از نعمت آب برخوردار خواهند بود، ضمن اینکه بخش زیادی از اراضی منطقه تحت آبیاری قرار گرفته، ۳۰ روستای استان امروز آبرسانی می شود و برای 2500 نفر نیز اشتغال ایجاد می‌کند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی فقط 7 هزار  و 500 مگاوات برق در کشور تأمین می‌شد و در آغاز دولت یازدهم این رقم 69 هزار مگاوات بود و امروز به 81 هزار مگاوات افزایش یافته است، یعنی در طول 6 سال گذشته 12 هزار مگاوات برق به ظرفیت برق کشور اضافه شده است.

روحانی تصریح کرد: آنهایی که ادعا می‌کنند، که ملت ایران را از مسیر پیشرفت بازداشته‌اند و عده‌ای که در کاخ سفید مدعی هستند که اقتصاد ایران را به شکست کشانده‌اند بدانند که این حرفشان ناصحیح و ناروا است.

رئیس جمهور اضافه کرد: در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی 19 سد در کشور وجود داشت و در آغاز دولت یازدهم 144 سد و امروز 179 سد ملی در کشور فعال است، یعنی در طول 6 سال گذشته 35 سد تکمیل و افتتاح شده است و این بدان معناست که ملت ایران در مسیر پیشرفت و احیاء کشور تلاش‌های خود را روزافزون کرده است.

روحانی با بیان اینکه دولت در جریان این سفر تصمیم گرفته که 811 میلیارد تومان، طرح و پروژه را در سطح استان آغاز کند، گفت: در سفر قبلی هیأت دولت در سال 94 وعده‌هایی داده شد که بخشی از آن اجرایی شده و تعدادی از پروژه‌ها نیمه کاره است، اما رقم اعتبار وعده داده شده که 625 میلیارد تومان بود افزایش داشته و 780 میلیارد تومان اعتبار پرداخت شده است و در این سفر تلاش خواهیم کرد که پروژه‌های نیمه کاره تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه برای مردم استان خراسان شمالی دو پروژه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و دولت تصمیم گرفته که این 2 پروژه را در 2 سال آینده تکمیل کند، اظهار داشت: یکی از این پروژه‌ها بزرگراه بجنورد به گرگان است و در این سفر 200 میلیارد تومان برای تکمیل این جاده اختصاص خواهد یافت و افتتاح این پروژه برای مردم این استان و زائران امام رضا(ع) حائز اهمیت است.

روحانی راه‌آهن را دومین طرح و پروژه دارای اهمیت برای مردم استان دانست و گفت: اولین بخش این پروژه اتصال راه‌آهن جوین به اسفراین است که برای آن نیز 200 میلیارد تومان اختصاص خواهیم داد؛ در مجموع در جریان این سفر 400 میلیارد تومان در حوزه راه و راه‌آهن استان اعتبار پرداخت خواهد شد.

رئیس جمهور افزود: برای تکمیل استادیوم‌ها و در حوزه ورزش استان نیز 7 میلیارد تومان اعتبار اختصاص خواهد یافت.

روحانی خاطر نشان کرد: مجموع اعتباراتی که در این سفر اعم از اعتبارات دولتی و صندوق توسعه ملی و نیز اعتبارهای نهادهای غیردولتی که برای استان خراسان شمالی اختصاص خواهد یافت، حدود 5 هزار و 500 میلیارد تومان خواهد بود و این نشان می‌دهد که دولت به فکر مردم استان است و امیدوارم با تلاش همگانی شاهد استانی سرافرازتر و آبادتر باشیم.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع) به ملت بزرگ ایران و با قدردانی از استقبال پرشور مردم شیروان گفت: حضور شما در این هوای گرم نشان‌دهنده وحدت و اتحاد ملی و مشتی محکم به آنهایی است که علیه ملت ایران توطئه گری می‌کنند.

روحانی خاطر نشان کرد: حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با درایت و در مسیر سیاسی که انتخاب کردند و با روش و شیوه‌ای که در آن شرایط بسیار سخت در پیش گرفتند، توانستند مردم را در این دیار به راه حق هدایت کنند.

رئیس جمهور با اشاره به سخنی از پیامبر گرامی اسلام(ص) در خصوص امام هشتم(ع) و زیارت بارگاه ایشان، اظهار داشت: هر گرفتاری که به آستان مقدس امام هشتم(ع) پناه ببرد، گره‌های زندگی‌اش گشوده می‌شود و هر گناهکاری که در آن ملجأ شریف در پیشگاه خداوند، توبه کند، توبه او پذیرفته خواهد بود.

روحانی تصریح کرد: در پناه امام هشتم در برابر تمام قدرت‌ها خواهیم ایستاد و پیروزی نهایی از آن ملت ایران است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۰۰۱۵۸۱۰:۵۹:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کدوم ایستادگی ؟ داریم له میشیم
ناشناس۱۰۰۰۲۶۷۱۱:۴۹:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از پشت شیشه ماشین اش دیده و به این نتیجه رسیده که مردم دارن ایستادگی میکنن !!!!!!
ناشناس۱۰۰۰۳۸۶۱۲:۵۱:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ایران، لیبی و عراق نیست آقای ترامپ!
ناشناس۱۰۰۰۳۹۰۱۲:۵۳:۲۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
جمهوری اسلامی با اتخاذ راهبرد مقاومت فعالانه در ماه های اخیر موجب شده که آمریکا بعد از حدود یک سال و نیم هیاهوسازی و خروج از برجام عملا دچار گیجی و سردرگمی شود.
ناشناس۱۰۰۰۳۹۷۱۲:۵۴:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از حسن و اسحاق سخت ملولم
ناشناس۱۰۰۰۲۹۹۱۲:۰۷:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ایشون از پشت شیشه خودرو و از قیافه مردم توی خیابون به این نتیجه رسیدن که مردم دارن ایستادگی میکنن شما جدی نگیر
ناشناس۱۰۰۰۳۹۲۱۲:۵۴:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دونالد ترامپ در چارچوب سیاست فشار حداکثری تمامی تحریم هایی که به موجب توافق هسته ای تعلیق شده بود را دوباره برگرداند و علاوه بر آن تحریم های جدیدی مانند تلاش برای صفر کردن صادرات نفت ایران نیز عملیاتی و اجرایی شد که تاکنون ثمری به همراه نداشته است.
ناشناس۱۰۰۰۴۵۰۱۳:۲۷:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دشمنان با اين تئوري كه ملت ايران بالاخره از مشكلات و مسائل جديد بوجود آمده از تحريم ها به ستوه مي آيد، روش تحريم را پيش گرفته است
ناشناس۱۰۰۰۴۰۶۱۲:۵۸:۰۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
باید باور کنیم که جنگ اقتصادی است و باید تمام عیار در مقابل دشمنان ایستادگی کرد. باید با ایستادگی و مقاومت از این جنگ نیز سرافرازانه خارج شویم.
ناشناس۱۰۰۰۴۱۰۱۲:۵۹:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
صرف مؤمن بودن برای تحقق وعده پیروزی بر مستکبرین کافی نیست بلکه مجاهدت و صبر هم لازم است.
ناشناس۱۰۰۱۰۸۳۱۹:۰۸:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
و البته تدبیر نمونه بارز :جنگ احد
ناشناس۱۰۰۰۴۱۲۱۳:۰۰:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
درست است که در تحریم‌ هستیم اما این چیز جدیدی نیست باید از تجریه‌ها استفاده کرد و آنها را به کار بست
ناشناس۱۰۰۰۴۳۴۱۳:۲۲:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
در این موقعیت حساس اقتصادی باید مردم از ریخت و پاش‌ها دوری کنند و سیاست تعمیر را به جای تعویض برگزینند
ناشناس۱۰۰۰۴۴۰۱۳:۲۴:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دشمن با ایجاد فشارهای اقتصادی سعی در جدا کردن مردم از نظام دارد.
ناشناس۱۰۰۰۴۵۵۱۳:۲۸:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
هدف اصلی قدرتهای استکباری از اعمال تحریم ها، مردم ایران هستند تا فشارها باعث شود که مردم به ستوه بیایند و از نظام اسلامی جدا شوند اما به فضل الهی در این توطئه نیز شکست خواهند خورد زیرا آنها مردم و مسئولان ما را همچنان نشناخته اند.
ناشناس۱۰۰۰۱۵۹۱۱:۰۰:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از زبون ملت صحبت نکن
ناشناس۱۰۰۰۴۵۳۱۳:۲۸:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
بجای اینکه در این شرایط حساس جو وحدت و همدلی در مملکت ایجاد شود، تو سرو کول همدیگر می زنیم. با این شرایط خودمان خودمان را از بین می بریم.
ناشناس۱۰۰۰۱۸۸۱۱:۱۹:۵۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
بله مردم ایستادگی کردن شما صفا
ناشناس۱۰۰۰۴۴۲۱۳:۲۴:۳۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
شرايط امروز كشور شرايط بسيار حساس و پراهميتي است كه بايد همه چه از زواياي داخلي و چه از زواياي بين المللي اين شرايط حساس را درك كنند.
ناشناس۱۰۰۰۲۰۷۱۱:۳۲:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اونایی میتونن ایستادگی کنن که ملک بادآورده چند صد متری میلیاردی توی بهترین نقطه ولنجک دارن و حقوق نجومی
ناشناس۱۰۰۰۲۰۹۱۱:۳۳:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
این دنیا شاید زورمون بهت نرسه ولی اون دنیا یقه ات رو میگیریم
ناشناس۱۰۰۰۴۴۹۱۳:۲۶:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
آمریکا و ایادیش باید بدانند که دود اقدامات ناشایست و خلاف قانونشان در مسئله تحریمها به چشم خودشان می رود
ناشناس۱۰۰۰۲۲۵۱۱:۳۷:۳۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خاک بر سر من با این رای دادنم خودم رو نمیبخشم
ناشناس۱۰۰۰۲۵۲۱۱:۴۵:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
این که صحبت میکنه مو به تن آدم سیخ میشه
ناشناس۱۰۰۰۴۶۷۱۳:۳۲:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
وقتی ملت ایران صبر کرده و در برابر افزایش قیمت‌ها نجابت به خرج داده و سختی‌ها را تحمل کرد، دشمنان‌مان را نا امید کرد.
ناشناس۱۰۰۰۲۷۴۱۱:۵۲:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
روحانی ! خداوکیلی این وضع مدیریته ؟!!!! از مردم خجالت نمیکشید ؟
ناشناس۱۰۰۰۳۶۵۱۲:۳۷:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خجالت که نمیکشن هیچ ، طلبکارم هستن
ناشناس۱۰۰۰۲۷۹۱۱:۵۳:۵۴ ۱۳۹۸/۴/۲۳
حرف زدن بلد نیستی ؛ حرف نزدن که بلدی
ناشناس۱۰۰۰۷۷۸۱۶:۱۹:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اون جناب ربیعی سخنگو رو الکی استخدام کردند! همه حرفهاشون رو خودشون می‌زنند باز :)
شهروند۱۰۰۰۲۸۹۱۲:۰۰:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کمک خدایا کمک داریم نابود می شویم سیر از گرسنه خبر نداره
ناشناس۱۰۰۰۳۸۹۱۲:۵۳:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دولت هيچكاره است
ناشناس۱۰۰۰۸۲۳۱۶:۵۰:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اگه هیچکاره است چرا نجومی میگیرن ؟؟!!!! کجای دنیا به هیچکاره حقوق نجومی میدن ؟!!!!
ناشناس۱۰۰۰۲۹۰۱۲:۰۰:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
هم مرگ بر آمریکا و روسیه و منافقین و صدام و انگلیس . و هم مرگ بر دروغگو فکر کنم ضرر و زیان و خسارت یه دروغگو بیشتر از آمریکا و انگلیس و روسیه و صدام باشه .
ناشناس۱۰۰۰۳۰۲۱۲:۰۸:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
مردم وضعیتشون عالیه! خان داداشت چطوره؟
ناشناس۱۰۰۰۳۲۲۱۲:۱۶:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کدام تلاش . الان برای زنده بودن باید بریم وام با بهره ۱۸ درصد سود و ۳۵ درصد مسدودی بگیریم ان هم با کلی ضامن و مدرک .بانک مرکزی از سال قبل تا کنون نه تنها به نفع مردم کاری انجام نداده بلکه فقط دنبال منافع بانک هستند.
ناشناس۱۰۰۰۳۶۶۱۲:۳۹:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
مردم از تحریم ها له نمیشن...از بی عرضگی تاریخی له میشن
محمد حسین۱۰۰۰۶۳۰۱۵:۰۳:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
من با رای دادنم به این آقا از همه معذرت خواهی میکنم و امیدوارم منو ببخشند
ناشناس۱۰۰۰۷۶۷۱۶:۱۳:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
یکی بود میگفت با برجام همه تحریمها بالمرررره برداشته خواهد شد؟؟!

پربحث‌های امروز

 1. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 2. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 3. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 4. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 5. حفظ کیفیت کشورداری در شرایط تحریم و فشار / تحلیلی بر20 طرح کاربردی

 6. تی آر تی: عربستان و متحدانش عامل بی ثباتی در خاورمیانه

 7. کیفرخواست باند جهانبانی قرائت شد

 8. پیش‌بینی باران تا ۵ شنبه

 9. یادداشت عضو هیأت یمنی پس از بازگشت از تهران

 10. هدایای اینترنتی همراه اول در «دوشنبه سوری» مردادماه

 11. تعویض پرچم گنبد حرم حضرت علی (ع)  

 12. درخواست بانک مرکزی برای استفساریه در خصوص مالیات بر تسعیر دارایی‌ها

 13. بلومبرگ: نفت عربستان زیر آتش قرار گرفته‌ و از هوا، دریا و زمین به آنها حمله می‌شود

 14. توضیحات پلیس درباره فوت اعضای خانواده ۵ نفره

 15. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 16. موشک‌های یمنی امارات را نشانه رفته‌اند/ نقش ابوظبی در تجاوز به یمن به پایان خواهد رسید؟

 17. قیمت انواع شیرینی در آستانه عید غدیر

 18. موسوی: گام سوم کاهش تعهدات برجامی در حال طراحی است/ سفر احتمالی ظریف به پاریس

 19. روایت اژه‌ای از عرضه ۶۰ تن طلا در بازار و خریداری آن با تسهیلات ویژه بانکی

 20. حکم پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد صادر شد

 21. ۵ ایراد شورای نگهبان به طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی

 22. آخرین قیمت جهانی طلا

 23. واکنش کدخدایی به مشاجره دو فقیه شورای نگهبان: دشمنان طمع نکنند؛ اعضای شورا با هم برادرند

 24. علت کاهش اشتها بعد از استرس چیست؟

 25. قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار  

پربحث‌های دیروز

 1. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 2. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 3. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 4. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 5. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

 6. اینستاگرام چطور باعث "احمق‌پروری" در جامعه شده است؟

 7. حذف صفر از پول ملی علاج تورم نیست/ دولت با ارائه لایحه حذف ۴ صفر وقت مجلس را نگیرد

 8. چرا کارها و اقدامات رئیسی مورد توجه قرار گرفته است؟

 9. چراغ جادوی ۶۸ هزار میلیاردی وزارت نفت/ صندوق‌های نفت حیاط خلوت بازنشسته‌هاست؟

 10. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست؟

 11. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 12. دستور رئیس جمهور برای انتشار حقوق مدیران

 13. ممنوع التصویر شدن در صداوسیما چگونه است؟  

 14. دستگیری سه شرور شمشیری   

 15. راست و دروغ قطعی اینترنت/ پای شبکه ملی اطلاعات در میان است؟

 16. بصير و آراسته، بدون عينك، بدون ريش پروفسوري

 17. رئیس بانک مرکزی: تلاش می‌کنیم رشد نقدینگی را کنترل کنیم/ همه کمک کنند تا شرایط اقتصادی بهبود یابد

 18. آذری جهرمی: تلاشم را کردم، مردم قضاوت کنند/ هنوز به رفع فیلتر امید دارم/ معطل قانون نمی‌مانم

 19. فرمانده نیروی دریایی سپاه: اگر حادثه‌ای در خلیج فارس رخ دهد، کشورهای منطقه از تشنگی می‌میرند

 20. هدیه رهبر انقلاب به مردم تهران

 21. نامه زاکانی به رئیسی و اعلام جزئیاتی از تبانی طبری و برخی چهره‌های امنیتی‌

 22. احسان علیخانی: عصر جدید سخت‌ترین کار عمرم بود

 23. اختلاف درآمد ۱۰ هزار دلاری مردان نسبت زنان در آمریکا

 24. تحرکات محرمانه «باند نیویورک» در جاده چالوس + تصاویر

 25. این دم را روی کولتان بگذارید تا تعادلتان حفظ شود !  

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. خانواده «میترا استاد» رضایت دادند/ رهایی «نجفی» از قصاص

 3. اي كاش ظريف زودتر تحريم مي‌شد!

 4. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 5. پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی بازداشت شد

 6. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 7. متهم ردیف اول در توزیع ارزهای بانک مرکزی فرار کرد/ پلیس دستگیر می کند اما بانک مرکزی باعث آزادی اش شد

 8. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 9. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 10. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 11. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 12. یک سال و نیم در ملایر به دنبال رادیولوژیست گشتیم؛ نبود/ طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی باید در اولویت قرار بگیرد

 13. چرخش ظریفانه از برجام!...

 14. روحانی: اون ۹۸ که ما می‌خواستیم این ۹۸ نیست   

 15. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 16. برنامه ایران در جنگ با آمریکا؛ غرق کردن ناو هواپیمابر با موشک‌های کوتاه برد فتح مبین

 17. فرصت جدید جلب احترام جهاني برای نیروی دریایی ايران

 18. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 19. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 20. دولت هند ضرب‌الاجل دو ساعته‌ به شیخ زکزاکی داد

 21. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 22. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 23. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 24. دریاسالار آمریکایی: ایران در جنگ نامتقارن قابلیتی قوی و استثنائی دارد

 25. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

پربحث‌های اخیر

 1. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 2. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 3. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 4. حفظ کیفیت کشورداری در شرایط تحریم و فشار / تحلیلی بر20 طرح کاربردی

 5. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 6. موسوی: گام سوم کاهش تعهدات برجامی در حال طراحی است/ سفر احتمالی ظریف به پاریس

 7. ۵ ایراد شورای نگهبان به طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی

 8. واکنش کدخدایی به مشاجره دو فقیه شورای نگهبان: دشمنان طمع نکنند؛ اعضای شورا با هم برادرند

 9. پاسخ رهبر انقلاب به نامه رمزی یکی از اسرای در بند صدام + تصویر

 10. خطر اقدام نمادین در گام سوم کاهش تعهدات برجام

 11. تایید حرکت نفتکش ایرانی به سمت آب‌های بین‌المللی

 12. جهانگیری: امروز نيازمند تفاهم و همبستگی هستیم  

 13. منابع ژاپنی: محمدجواد ظریف به توکیو سفر می‌کند

 14. دستگاه‌های اجرایی پیشگیری از وقوع فساد را دستور کار قرار دهند

 15. ظریف وارد هلسینکی شد

 16. نفتکش توقیف شده ایران به راه افتاد/ تغییر نام نفتکش رسماً ثبت شد

 17. سرلشکر سلامی: این روحیه و ایمان است که موازنه قدرت را تغییر می‌دهد

 18. جدایی بحرین «خیانت» بود/ هشدار درباره سرنوشت دریای خزر

 19. نامه زاکانی به رئیسی درباره تبانی طبری با برخی چهره‌های امنیتی‌/ اصولگرایان برنامه‌ای برای تخریب آملی لاریجانی دارند؟/ احمد عراقچی: من دستور رئیس‌جمهور را اجرا کردم

 20. سردار حاجی‌زاده: در حوزه موشکی مقام اول منطقه را داریم

 21. درخواست هیات رئیسه مجلس از روحانی برای معرفی دو وزیر

 22. طرح نمایندگان مجلس برای بازگرداندن اعضای خانواده مسئولان به کشور

پربحث‌های دیروز

 1. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 2. چرا کارها و اقدامات رئیسی مورد توجه قرار گرفته است؟

 3. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست؟

 4. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 5. آذری جهرمی: تلاشم را کردم، مردم قضاوت کنند/ هنوز به رفع فیلتر امید دارم/ معطل قانون نمی‌مانم

 6. فرمانده نیروی دریایی سپاه: اگر حادثه‌ای در خلیج فارس رخ دهد، کشورهای منطقه از تشنگی می‌میرند

 7. نامه زاکانی به رئیسی و اعلام جزئیاتی از تبانی طبری و برخی چهره‌های امنیتی‌

 8. تحرکات محرمانه «باند نیویورک» در جاده چالوس + تصاویر

 9. آسمان زیر دید رادارهای ایرانی؛ جایی برای پنهانکاران نیست

 10. توضیحات بعیدی‌نژاد درباره نفتکش ایرانی گریس یک

 11. صالحی: سالن مونتاژ سانتریفیوژهای جدید ساخته‌ایم

 12. سرلشکر سلامی: این روحیه و ایمان است که موازنه قدرت را تغییر می‌دهد

 13. جدایی بحرین «خیانت» بود/ هشدار درباره سرنوشت دریای خزر

 14. نامه زاکانی به رئیسی درباره تبانی طبری با برخی چهره‌های امنیتی‌/ اصولگرایان برنامه‌ای برای تخریب آملی لاریجانی دارند؟/ احمد عراقچی: من دستور رئیس‌جمهور را اجرا کردم

 15. سردار حاجی‌زاده: در حوزه موشکی مقام اول منطقه را داریم

 16. درخواست هیات رئیسه مجلس از روحانی برای معرفی دو وزیر

 17. طرح نمایندگان مجلس برای بازگرداندن اعضای خانواده مسئولان به کشور

 18. دلیل نمایندگان مجلس برای امضای طرح آذربایجان‌مرزی چه بود؟/عزل نماینده خوی از ریاست مجمع نمایندگان استان

 19. آیت‌الله یزدی: پست‌ها و سمت‌ها امانت است/ باید کار را به افرادی بدهند که اهلیت کافی دارند

 20. ظریف: بر پیمان عدم تجاوز منطقه‌ای تأکید کردم  

 21. سرانجام «طرح تشكيل وزارت ميراث فرهنگی» به کجا ختم می‌شود؟

 22. واکنش آیت‌الله مقتدایی به انتساب اظهاراتی به وی درباره آیت‌الله یزدی

 23. آمادگی ایران برای کمک به ایجاد امنیت پایدار در افغانستان

 24. روحانی: اراده ایران تقویت روابط صمیمانه با ایتالیا است

 25. آزادی حسن عباسی تکذیب شد

پربحث‌های هفته

 1. اي كاش ظريف زودتر تحريم مي‌شد!

 2. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 3. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 4. چرخش ظریفانه از برجام!...

 5. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 6. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 7. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 8. ناتوانی ۳۰ ساله دولت‌ها از مالیات‌ستانی؛ «دولتی بودن» یا «بی‌دولتی»؟ مساله این است...

 9. شهردار خرم‌آباد دستگیر شد

 10. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 11. آیا وزارت اطلاعات شکایت از حسن عباسی را پس می‌گیرد؟ / رویکرد احترام از پشت میله‌های زندان

 12. حسن عباسی بازداشت شد

 13. واکنش آیت‌الله مقتدایی به انتقاد آیت‌الله یزدی از آملی‌لاریجانی

 14. ظریف: وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستیم/ باید فشار را از زندگی مردم برداریم

 15. زیباکلام: اصلاح‌طلبان دست راستشان به دست چپشان می‌گوید چه کار کنیم

 16. حسین فریدون پنجم شهریور محاکمه می‌شود

 17. چرا کارها و اقدامات رئیسی مورد توجه قرار گرفته است؟

 18. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست؟

 19. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 20. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 21. انتقادات کرباسچی از خاتمی/ کنایه‌های عارف به کارگزاران/ انتقاد روزنامه اصولگرا از شورای نگهبان

 22. روند رسیدگی به پرونده اکبر طبری چگونه است؟

 23. عباس سلیمی نمین داغ دار فقدان دخترش شد

 24. حسام الدین آشنا: ظریف هنگام حمله چندان هم ظریف نیست

 25. حاجی‌دلیگانی: میلیاردها دلار ذخایر ارزی با تصمیم جهانگیری حیف‌ومیل شد

آخرین عناوین