روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

گروه سیاسی الف،   3980423063 ۳۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس جمهور با بیان اینکه ۱۴ ماه است که سخت ترین تحریم را به ایران تحمیل کردند، گفت: این تحریم‌ها چنانچه علیه هر ملت دیگری بود، بی‌تردید آن ملت را از پا در می‌آورد، اما ملت غیور و مقاوم ایران اسلامی طی این ۱۴ ماه با قدرت در برابر آن ایستادگی کرده است.

روحانی: مردم مقاوم ایران مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده‌اند/ ناکارآمدی دولت در خدمت به مردم سخنی نارواست

به گزارش الف، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز یکشنبه با ابراز خرسندی از اینکه در میلاد مبارک حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) میهمان مردم غیور استان خراسان است ، اظهارداشت: مجموعه اعتبارات دولتی، صندوق توسعه ملی و نهادهای غیر دولتی در این سفر ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای توسعه خراسان شمالی خواهد بود.

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه امروز راهی جز وحدت، اتحاد و کمک به یکدیگر در پیش روی ملت ایران قرار ندارد، اظهار داشت: ملت ایران اگر چه سختی و مشکلات دارند اما دل‌زنده هستند و از روحیه بلندی در برابر دشمنان برخوردار می‌باشند.

روحانی در اجتماع پرشور مردم شهرستان شیروان با بیان اینکه 14 ماه است که سخت ترین تحریم را به ایران تحمیل کردند ، گفت: این تحریم‌ها چنانچه علیه هر ملت دیگری بود، بی‌تردید آن ملت را از پا در می‌آورد، اما ملت غیور و مقاوم ایران اسلامی طی این 14 ماه با قدرت در برابر آن ایستادگی کرده است.

وی خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها در طول این 14 ماه در هر مسیری که وارد شدند، اعم از سیاسی، اقتصادی و حقوقی با شکست مواجه شدند. آنان در سازمان ملل و در اجتماعات گوناگون بین‌المللی و در هفته اخیر در اجلاس شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، جز آمریکا و چند کشور، همه کشورهای جهان از ملت ایران حمایت کردند و این اجرا نشان داد که هیچ کشوری در جهان به ادعای آمریکایی‌ها توجهی ندارد و این به معنای پیروزی و موفقیت ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

رئیس جمهور اضافه کرد: در جریان شکایت از آمریکا در دادگاه بین‌المللی در مرحله اول، آمریکا محکوم شد و در افکار عمومی نیز آمریکایی‌ها محکوم هستند؛ ضمن اینکه آنان در منطقه ما بویژه در افغانستان، عراق، سوریه و اخیراً در یمن نیز دچار شکست شدند.

روحانی خطاب به ملت ایران گفت: اگر کسی امروز ادعا کند که در اراده ملت ایران در سایه این فشارها تزلزل ایجاد شده، قطعاً این سخنی ناروا، ناصحیح و دروغ است و اگر امروز کسی مدعی شود که در ایران اسلامی، نظام، ملت و دولت ناکارآمد است و نتوانسته به مشکلات مردم توجه کند، بی‌تردید این سخن نیز ناصحیح و ناروا است.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با مشکلاتی مواجه بوده و در شرایط بسیار سختی زندگی می‌کنند، گفت: برغم همه این مشکلات ملت ایران دست در دست یکدیگر و در کنار هم ایستاده‌اند و از مشکلات عبور خواهند کرد و این یک سخن شعاری و تبلیغاتی نیست، بلکه مبتنی بر آمار و دلایل منطقی است.

روحانی خاطر نشان کرد: در 14 ماهی که فشار تحریم‌ها تشدید شده است، بدهی خارجی کشورمان کاهش یافته است. به نحوی که در سال 96، رقمی حدود 12 میلیارد و 400 میلیون دلار بدهی خارجی داشتیم و امروز رقم بدهی خارجی کشورمان به 9.5 میلیارد رسیده است و این بدان معنا است که حدود 25 درصد از بدهی خارجی‌مان کاهش یافته است و این موفقیت و پیروزی ملت ایران است و نشان می‌دهد که علیرغم سختی‌ها، به سمت بیگانگان و صندوق‌های بین‌المللی دست دراز نکردیم و روی پای خود ایستادیم و در عین حال توانستیم بخشی از بدهی‌های سال‌های گذشته خود را پرداخت کنیم.

رئیس جمهور با طرح این سوال که آیا در طول یکسال گذشته علیرغم تمام فشارها، رقم اشتغال در کشورمان افزایش داشته است، اظهار داشت: از سال گذشته تا امروز بیکاری براساس آمار کاهش یافته است، به نحوی که آمار بیکاری در سال گذشته 12.1 درصد بود و امروز 10.8 درصد است و در بهار امسال نسبت به بهار سال گذشته 321 هزار اشتغال ایجاد شده است و این در سایه تلاش همه مردم، اعم از صنعتگران، کارآفرینان، کارگران، کشاورزان و جوانان است که توانستیم اشتغال را افزایش داده، زمین‌های کشاورزی را آباد کنیم و در گندم خودکفا شویم.

روحانی خاطر نشان کرد: مردم ایران در همه شرایط و سختی‌ها در کنار یکدیگر قرار دارند و از یکدیگر حمایت و پشتیبانی می‌کنند، همچنان که در سیل بنیان‌کن اخیر، شاهد آن بودیم که همه مردم به صحنه آمدند و به هموطنان خود یاری رساندند؛ لذا ملت بزرگ ایران در همه شرایط در هوای گرم و سرد و در روز روشن و شب تاریک در کنار هم قرار داشته و همه با هم برادر هستیم.

رئیس جمهور افزود: همه اقوام و مذاهب اعم از فارس، کرد، ترکمن، ترک، شیعه و سنی، متحد و برادر در کنار هم قرار دارند.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به برنامه‌های دولت برای توسعه و آبادانی روزافزون استان خراسان شمالی، اظهار داشت: امروز 10 هزار و 500 میلیارد تومان طرح و پروژه در استان افتتاح خواهد شد و به رغم همه سختی‌هایی که داشته و داریم، یک طرح بزرگ اقتصادی و صنعتی در جاجرم، در زمینه تولید شمش آلومینیوم افتتاح خواهد شد که برای این طرح 1700 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است و با این سرمایه‌گذاری یکی از مراکز بزرگ تولید پودر و شمش آلومینیوم در استان خراسان شمالی به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: امروز همچنین در بخش برق و آب استان خراسان شمالی 3700 میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح خواهد شد و بهره برداری از دو ‌واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان نیز آغاز می شود که می‌تواند بخش بزرگی از برق استان را تأمین کند.

روحانی همچنین با اشاره به افتتاح سد و کانال‌های انتقال آب در منطقه سد چندیر، اظهار داشت: در سایه افتتاح این سد آب‌رسانی به روستاهای اطراف انجام خواهد شد و بیش از  21 هزار نفر از نعمت آب برخوردار خواهند بود، ضمن اینکه بخش زیادی از اراضی منطقه تحت آبیاری قرار گرفته، ۳۰ روستای استان امروز آبرسانی می شود و برای 2500 نفر نیز اشتغال ایجاد می‌کند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی فقط 7 هزار  و 500 مگاوات برق در کشور تأمین می‌شد و در آغاز دولت یازدهم این رقم 69 هزار مگاوات بود و امروز به 81 هزار مگاوات افزایش یافته است، یعنی در طول 6 سال گذشته 12 هزار مگاوات برق به ظرفیت برق کشور اضافه شده است.

روحانی تصریح کرد: آنهایی که ادعا می‌کنند، که ملت ایران را از مسیر پیشرفت بازداشته‌اند و عده‌ای که در کاخ سفید مدعی هستند که اقتصاد ایران را به شکست کشانده‌اند بدانند که این حرفشان ناصحیح و ناروا است.

رئیس جمهور اضافه کرد: در آغاز پیروزی انقلاب اسلامی 19 سد در کشور وجود داشت و در آغاز دولت یازدهم 144 سد و امروز 179 سد ملی در کشور فعال است، یعنی در طول 6 سال گذشته 35 سد تکمیل و افتتاح شده است و این بدان معناست که ملت ایران در مسیر پیشرفت و احیاء کشور تلاش‌های خود را روزافزون کرده است.

روحانی با بیان اینکه دولت در جریان این سفر تصمیم گرفته که 811 میلیارد تومان، طرح و پروژه را در سطح استان آغاز کند، گفت: در سفر قبلی هیأت دولت در سال 94 وعده‌هایی داده شد که بخشی از آن اجرایی شده و تعدادی از پروژه‌ها نیمه کاره است، اما رقم اعتبار وعده داده شده که 625 میلیارد تومان بود افزایش داشته و 780 میلیارد تومان اعتبار پرداخت شده است و در این سفر تلاش خواهیم کرد که پروژه‌های نیمه کاره تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه برای مردم استان خراسان شمالی دو پروژه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و دولت تصمیم گرفته که این 2 پروژه را در 2 سال آینده تکمیل کند، اظهار داشت: یکی از این پروژه‌ها بزرگراه بجنورد به گرگان است و در این سفر 200 میلیارد تومان برای تکمیل این جاده اختصاص خواهد یافت و افتتاح این پروژه برای مردم این استان و زائران امام رضا(ع) حائز اهمیت است.

روحانی راه‌آهن را دومین طرح و پروژه دارای اهمیت برای مردم استان دانست و گفت: اولین بخش این پروژه اتصال راه‌آهن جوین به اسفراین است که برای آن نیز 200 میلیارد تومان اختصاص خواهیم داد؛ در مجموع در جریان این سفر 400 میلیارد تومان در حوزه راه و راه‌آهن استان اعتبار پرداخت خواهد شد.

رئیس جمهور افزود: برای تکمیل استادیوم‌ها و در حوزه ورزش استان نیز 7 میلیارد تومان اعتبار اختصاص خواهد یافت.

روحانی خاطر نشان کرد: مجموع اعتباراتی که در این سفر اعم از اعتبارات دولتی و صندوق توسعه ملی و نیز اعتبارهای نهادهای غیردولتی که برای استان خراسان شمالی اختصاص خواهد یافت، حدود 5 هزار و 500 میلیارد تومان خواهد بود و این نشان می‌دهد که دولت به فکر مردم استان است و امیدوارم با تلاش همگانی شاهد استانی سرافرازتر و آبادتر باشیم.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک میلاد با سعادت علی بن موسی الرضا(ع) به ملت بزرگ ایران و با قدردانی از استقبال پرشور مردم شیروان گفت: حضور شما در این هوای گرم نشان‌دهنده وحدت و اتحاد ملی و مشتی محکم به آنهایی است که علیه ملت ایران توطئه گری می‌کنند.

روحانی خاطر نشان کرد: حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با درایت و در مسیر سیاسی که انتخاب کردند و با روش و شیوه‌ای که در آن شرایط بسیار سخت در پیش گرفتند، توانستند مردم را در این دیار به راه حق هدایت کنند.

رئیس جمهور با اشاره به سخنی از پیامبر گرامی اسلام(ص) در خصوص امام هشتم(ع) و زیارت بارگاه ایشان، اظهار داشت: هر گرفتاری که به آستان مقدس امام هشتم(ع) پناه ببرد، گره‌های زندگی‌اش گشوده می‌شود و هر گناهکاری که در آن ملجأ شریف در پیشگاه خداوند، توبه کند، توبه او پذیرفته خواهد بود.

روحانی تصریح کرد: در پناه امام هشتم در برابر تمام قدرت‌ها خواهیم ایستاد و پیروزی نهایی از آن ملت ایران است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۰۰۱۵۸۱۰:۵۹:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کدوم ایستادگی ؟ داریم له میشیم
ناشناس۱۰۰۰۲۶۷۱۱:۴۹:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از پشت شیشه ماشین اش دیده و به این نتیجه رسیده که مردم دارن ایستادگی میکنن !!!!!!
ناشناس۱۰۰۰۳۸۶۱۲:۵۱:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ایران، لیبی و عراق نیست آقای ترامپ!
ناشناس۱۰۰۰۳۹۰۱۲:۵۳:۲۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
جمهوری اسلامی با اتخاذ راهبرد مقاومت فعالانه در ماه های اخیر موجب شده که آمریکا بعد از حدود یک سال و نیم هیاهوسازی و خروج از برجام عملا دچار گیجی و سردرگمی شود.
ناشناس۱۰۰۰۳۹۷۱۲:۵۴:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از حسن و اسحاق سخت ملولم
ناشناس۱۰۰۰۲۹۹۱۲:۰۷:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۲۳
ایشون از پشت شیشه خودرو و از قیافه مردم توی خیابون به این نتیجه رسیدن که مردم دارن ایستادگی میکنن شما جدی نگیر
ناشناس۱۰۰۰۳۹۲۱۲:۵۴:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دونالد ترامپ در چارچوب سیاست فشار حداکثری تمامی تحریم هایی که به موجب توافق هسته ای تعلیق شده بود را دوباره برگرداند و علاوه بر آن تحریم های جدیدی مانند تلاش برای صفر کردن صادرات نفت ایران نیز عملیاتی و اجرایی شد که تاکنون ثمری به همراه نداشته است.
ناشناس۱۰۰۰۴۵۰۱۳:۲۷:۰۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دشمنان با اين تئوري كه ملت ايران بالاخره از مشكلات و مسائل جديد بوجود آمده از تحريم ها به ستوه مي آيد، روش تحريم را پيش گرفته است
ناشناس۱۰۰۰۴۰۶۱۲:۵۸:۰۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
باید باور کنیم که جنگ اقتصادی است و باید تمام عیار در مقابل دشمنان ایستادگی کرد. باید با ایستادگی و مقاومت از این جنگ نیز سرافرازانه خارج شویم.
ناشناس۱۰۰۰۴۱۰۱۲:۵۹:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
صرف مؤمن بودن برای تحقق وعده پیروزی بر مستکبرین کافی نیست بلکه مجاهدت و صبر هم لازم است.
ناشناس۱۰۰۱۰۸۳۱۹:۰۸:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
و البته تدبیر نمونه بارز :جنگ احد
ناشناس۱۰۰۰۴۱۲۱۳:۰۰:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
درست است که در تحریم‌ هستیم اما این چیز جدیدی نیست باید از تجریه‌ها استفاده کرد و آنها را به کار بست
ناشناس۱۰۰۰۴۳۴۱۳:۲۲:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
در این موقعیت حساس اقتصادی باید مردم از ریخت و پاش‌ها دوری کنند و سیاست تعمیر را به جای تعویض برگزینند
ناشناس۱۰۰۰۴۴۰۱۳:۲۴:۰۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دشمن با ایجاد فشارهای اقتصادی سعی در جدا کردن مردم از نظام دارد.
ناشناس۱۰۰۰۴۵۵۱۳:۲۸:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
هدف اصلی قدرتهای استکباری از اعمال تحریم ها، مردم ایران هستند تا فشارها باعث شود که مردم به ستوه بیایند و از نظام اسلامی جدا شوند اما به فضل الهی در این توطئه نیز شکست خواهند خورد زیرا آنها مردم و مسئولان ما را همچنان نشناخته اند.
ناشناس۱۰۰۰۱۵۹۱۱:۰۰:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
از زبون ملت صحبت نکن
ناشناس۱۰۰۰۴۵۳۱۳:۲۸:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
بجای اینکه در این شرایط حساس جو وحدت و همدلی در مملکت ایجاد شود، تو سرو کول همدیگر می زنیم. با این شرایط خودمان خودمان را از بین می بریم.
ناشناس۱۰۰۰۱۸۸۱۱:۱۹:۵۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
بله مردم ایستادگی کردن شما صفا
ناشناس۱۰۰۰۴۴۲۱۳:۲۴:۳۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
شرايط امروز كشور شرايط بسيار حساس و پراهميتي است كه بايد همه چه از زواياي داخلي و چه از زواياي بين المللي اين شرايط حساس را درك كنند.
ناشناس۱۰۰۰۲۰۷۱۱:۳۲:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اونایی میتونن ایستادگی کنن که ملک بادآورده چند صد متری میلیاردی توی بهترین نقطه ولنجک دارن و حقوق نجومی
ناشناس۱۰۰۰۲۰۹۱۱:۳۳:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
این دنیا شاید زورمون بهت نرسه ولی اون دنیا یقه ات رو میگیریم
ناشناس۱۰۰۰۴۴۹۱۳:۲۶:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
آمریکا و ایادیش باید بدانند که دود اقدامات ناشایست و خلاف قانونشان در مسئله تحریمها به چشم خودشان می رود
ناشناس۱۰۰۰۲۲۵۱۱:۳۷:۳۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خاک بر سر من با این رای دادنم خودم رو نمیبخشم
ناشناس۱۰۰۰۲۵۲۱۱:۴۵:۴۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
این که صحبت میکنه مو به تن آدم سیخ میشه
ناشناس۱۰۰۰۴۶۷۱۳:۳۲:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۳
وقتی ملت ایران صبر کرده و در برابر افزایش قیمت‌ها نجابت به خرج داده و سختی‌ها را تحمل کرد، دشمنان‌مان را نا امید کرد.
ناشناس۱۰۰۰۲۷۴۱۱:۵۲:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
روحانی ! خداوکیلی این وضع مدیریته ؟!!!! از مردم خجالت نمیکشید ؟
ناشناس۱۰۰۰۳۶۵۱۲:۳۷:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
خجالت که نمیکشن هیچ ، طلبکارم هستن
ناشناس۱۰۰۰۲۷۹۱۱:۵۳:۵۴ ۱۳۹۸/۴/۲۳
حرف زدن بلد نیستی ؛ حرف نزدن که بلدی
ناشناس۱۰۰۰۷۷۸۱۶:۱۹:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اون جناب ربیعی سخنگو رو الکی استخدام کردند! همه حرفهاشون رو خودشون می‌زنند باز :)
شهروند۱۰۰۰۲۸۹۱۲:۰۰:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کمک خدایا کمک داریم نابود می شویم سیر از گرسنه خبر نداره
ناشناس۱۰۰۰۳۸۹۱۲:۵۳:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
دولت هيچكاره است
ناشناس۱۰۰۰۸۲۳۱۶:۵۰:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۲۳
اگه هیچکاره است چرا نجومی میگیرن ؟؟!!!! کجای دنیا به هیچکاره حقوق نجومی میدن ؟!!!!
ناشناس۱۰۰۰۲۹۰۱۲:۰۰:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
هم مرگ بر آمریکا و روسیه و منافقین و صدام و انگلیس . و هم مرگ بر دروغگو فکر کنم ضرر و زیان و خسارت یه دروغگو بیشتر از آمریکا و انگلیس و روسیه و صدام باشه .
ناشناس۱۰۰۰۳۰۲۱۲:۰۸:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
مردم وضعیتشون عالیه! خان داداشت چطوره؟
ناشناس۱۰۰۰۳۲۲۱۲:۱۶:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۲۳
کدام تلاش . الان برای زنده بودن باید بریم وام با بهره ۱۸ درصد سود و ۳۵ درصد مسدودی بگیریم ان هم با کلی ضامن و مدرک .بانک مرکزی از سال قبل تا کنون نه تنها به نفع مردم کاری انجام نداده بلکه فقط دنبال منافع بانک هستند.
ناشناس۱۰۰۰۳۶۶۱۲:۳۹:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۲۳
مردم از تحریم ها له نمیشن...از بی عرضگی تاریخی له میشن
محمد حسین۱۰۰۰۶۳۰۱۵:۰۳:۴۸ ۱۳۹۸/۴/۲۳
من با رای دادنم به این آقا از همه معذرت خواهی میکنم و امیدوارم منو ببخشند
ناشناس۱۰۰۰۷۶۷۱۶:۱۳:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۳
یکی بود میگفت با برجام همه تحریمها بالمرررره برداشته خواهد شد؟؟!

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

  1. آزمایش مثبت دو مورد کرونا ویروس در ایران

  2. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

  3. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

  4. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

  5. نظر شما درباره این عکس چیست؟!

  6. فوت دو نفر به دلیل ابتلا به کرونا در قم

  7. ربیعی: حتی با رفتن به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد رخ نخواهد داد/ اختصاص سهمیه بنزین نوروزی با مشکل روبرو است

  8. نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی به مردم تهران پس از وحدت نیروهای انقلاب

  9. تقی پور: مجلس دهم به تمایلات دولت گرایش داشت تا به منافع مردم

  10. تصاویری از اشغالگری آمریکا در ژاپن

  11. روحانی: همه باید پای صندوق آراء بیاییم/ روز ۲ اسفند حضور و صف‌های پرشور ما آمریکا را عصبانی می‌کند/ آمریکا در برابر برجام ناتوان است

  12. اسامی و سوابق کاندیداهای نهایی لیست وحدت اصولگرایان

  13. در صحنه اما هیجان زده...!

  14. ظریف: دیدارم با سناتورهای آمریکا جدید نیست/ حق داریم جعبه سیاه هواپیما را خودمان بخوانیم

  15. وعده های مفسده انگیز برخی نامزدهای انتخاباتی

  16. خودروهای جدید تولید داخل در حاشیه جلسه هیات دولت

  17. احمد توکلی: وحدتی که شکل گرفت مورد توصیه دین است/ لیست خوبی‌ست و باید از آن حمایت کنیم

  18. احسان خاندوزی: نظام سیاست‌گذاری کشور نسبت به مشکلات مردم کم توجه و منفعل است

  19. چرا لیست کامل؟

  پربحث‌های هفته

  1. چرا زن امروزی با فاطمه (س) بیگانه است؟

  2. نیروگاه هسته‌ای امارات

  3. توکلی: شورای نگهبان چرا درباره تاجگردون سکوت کرده است؟

  4. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

  5. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

  6. مساله نه چندان دشوار پرتقال‌های سیاسی !

  7. همتی: تورم سال۹۹ کمتر از ۲۰درصد خواهد بود/ ایران به لیست سیاه FATF باز نمی‌گردد

  8. داعشی‌ها از سراسر دنیا در زندان سوریه

  9. آزمایش مثبت دو مورد کرونا ویروس در ایران

  10. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

  11. سناتور «کریس مورفی» دیدار با ظریف را تایید کرد+توضیحات وزارت امور خارجه

  12. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

  13. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

  14. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

  15. بازدید ایوانکا ترامپ از مسجد شیخ زاید ابوظبی

  16. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

  17. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

  18. وقتی نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا به همجنس‌بازی خود افتخار می‌کند/ پیت بوته‌جج: عاشق همسرم هستم!

  19. نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم

  20. وزیر اقتصاد: افزایش قیمت ارز ارتباطی با FATF ندارد/ دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست

  21. نظر شما درباره این عکس چیست؟!

  22. نظارت و رفع مشکلات معیشتی مهمترین اولویت های مجلس یازدهم/ مجلس دهم زبان و تریبون ملت نبود

  23. آخرین پیام انقلاب ایران به حاج قاسم دل ها

  24. سنگ جدید آرامگاه سردار سلیمانی که فردا رونمایی می‌شود

  25. کره‌ای‌ها از بازار لوازم خانگی ایران رفتند

  پربحث‌های اخیر

   پربحث‌های دیروز

   1. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

   2. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

   3. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

   4. ربیعی: حتی با رفتن به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد رخ نخواهد داد/ اختصاص سهمیه بنزین نوروزی با مشکل روبرو است

   5. نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی به مردم تهران پس از وحدت نیروهای انقلاب

   6. تقی پور: مجلس دهم به تمایلات دولت گرایش داشت تا به منافع مردم

   7. روحانی: همه باید پای صندوق آراء بیاییم/ روز ۲ اسفند حضور و صف‌های پرشور ما آمریکا را عصبانی می‌کند/ آمریکا در برابر برجام ناتوان است

   8. اسامی و سوابق کاندیداهای نهایی لیست وحدت اصولگرایان

   9. در صحنه اما هیجان زده...!

   10. ظریف: دیدارم با سناتورهای آمریکا جدید نیست/ حق داریم جعبه سیاه هواپیما را خودمان بخوانیم

   11. وعده های مفسده انگیز برخی نامزدهای انتخاباتی

   12. احمد توکلی: وحدتی که شکل گرفت مورد توصیه دین است/ لیست خوبی‌ست و باید از آن حمایت کنیم

   13. احسان خاندوزی: نظام سیاست‌گذاری کشور نسبت به مشکلات مردم کم توجه و منفعل است

   14. چرا لیست کامل؟

   پربحث‌های هفته

   1. توکلی: شورای نگهبان چرا درباره تاجگردون سکوت کرده است؟

   2. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

   3. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

   4. مساله نه چندان دشوار پرتقال‌های سیاسی !

   5. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

   6. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

   7. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

   8. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

   9. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

   10. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

   11. نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم

   12. نظارت و رفع مشکلات معیشتی مهمترین اولویت های مجلس یازدهم/ مجلس دهم زبان و تریبون ملت نبود

   13. ربیعی: حتی با رفتن به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد رخ نخواهد داد/ اختصاص سهمیه بنزین نوروزی با مشکل روبرو است

   14. سکوت شورای نگهبان در قبال تاجگردون/ دعوت اصلاح طلبان از مردم برای شرکت در انتخابات/ انتقاد صادق زیباکلام از حزب کارگزاران، خاتمی، عارف و موسوی لاری

   15. نامه بذرپاش به حدادعادل و آقاتهرانی: در فرصت کوتاه باقیمانده به راه‌های وحدت حداکثری بیاندیشید

   16. ناگفته‌هایی از زندگی سردار سلیمانی/درخواست قالیباف از مردم تهران/شفاف‌سازی زاکانی درباره حقوق و هزینه‌های انتخاباتی 

   17. خبرنگار صداوسیما به ایران اینترنشنال پیوست!

   18. نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی به مردم تهران پس از وحدت نیروهای انقلاب

   19. جلواتی: وکیل الدوله بودن مهمترین نقطه ضعف مجلس دهم

   20. امیرآبادی فراهانی: تخریب را ادامه دهید افشاگری می‌کنم

   21. توافق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری بر روی انتشار یک لیست مشترک

   22. روحانی: قول می‌دهم شعاری را که روز اول مطرح کردم تا روز آخر پیگیری کنم

   23. اعلام لیست نهایی جبهه پایداری برای حوزه انتخابیه تهران

   24. کنفرانس امنیتی مونیخ ؛ روایت ایرانی از «بی غربی گرایی»

   25. لیست کامل ائتلاف اصلاح‌طلبان برای انتخابات + اسامی 

   آخرین عناوین