رئیسی: برخی به‌دنبال معامله بر سر موشک‌هایمان بودند/ به‌بهانه دورکردن سایه‌جنگ،برجام‌های ۲ و ۳ را دنبال می‌کردند

  4030220038 ۲۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس جمهور گفت: برخی به دنبال القای این بودند که به مردم القا کنند که باید سایه جنگ را از سر کشور دور کنیم و به دنبال معامله بر موشک‌هایمان بودند، و برجام‌های ۲ و ۳ را دنبال می‌کردند.

رئیسی: برخی به‌دنبال معامله بر سر موشک‌هایمان بودند/ به‌بهانه دورکردن سایه‌جنگ،برجام‌های ۲ و ۳ را دنبال می‌کردند

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در ادامه سفر دور دوم دولت به قم در جمع مردم این شهر در حرم حضرت معصومه (س) با تبریک ولادت حضرت معصومه و دهه کرامت، اظهار کرد: حصرت معصومه (س) منشا کرامات بسیار زیاد است. ورود ایشان به قم موجب برکت برای قم و ایران شد و قم مرکز نشر معارف اسلامی شد و حوزه اثرگذار قم در این شهر ایجاد شد. وجود پربرکت ایشان موجب پرورش مردان بزرگ و چهره های نامدار، عالمان فرهیخته، مراجع بزرگ، سردار رشید اسلام و مدافعان حرم شد و بصیرت آفرینی شکل گرفت. 

وی ادامه داد: قم جایگاه علم و بصیرت آفرینی است و مبدا انقلاب اسلامی و همواره حامی این انقلاب است. دولت دنبال ارزش هایی است که قم آن‌ها را دنبال می کند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: ما گفته‌ایم اقدامات دولت باید مبتنی بر گفتمان گام دوم انقلاب باشد. گفتمان دولت، گفتمان امام و رهبری  است. دشمنان دنبال دشمنی با مردم ایران  هستند ولی دشمنی آنها بر ملت ما تاثیری ندارد. اغتشاشات خیابانی راه انداختند، ترور و انفجار کردند، تحریم کردند و تصور کردند ملت ایران متوقف می شود ولی زهی خیال باطل. ملت با اتکا به خدا و اعتماد به داشته های خود دنبال تحول عظیمی است. امام، دنبال تحول بود و رهبری امروز پرچمدار تحول است و من هم سربازی برای خدمت به شما مردم هستم.

وی افزود: از اول برخی می گفتند مگر با این دشمنی‌ها می توانیم؟ ولی نگاه ما به سیره امام و شهدا و فضلا است. ما دنبال نگاه شهید سلیمانی هستیم که «ما می توانیم». این کشور با خون شهدا، جانبازی رزمندگان، همت مردم در روز قدس و ۲۲ بهمن، قدرت تولید کرده است. باید قدر این قدرت را بدانیم. همه شرایط در کشور برای پیشرفت آماده است. رهبری فرمودند قله نزدیک است، پس خستگی و ناامیدی ممنوع است و باید با یک دنیا امید حرکت کرد. دشمن با امپراتوری رسانه‌ای خود  دنبال ایجاد یاس و ناامیدی است. برخی می خواستند در کشور اعلام کنند که باید سایه جنگ را کوتاه کرد و روی موشک و توان نطامی خود معامله کرده و برجام ۲ و ۳ را روی میز بگذاریم، ولی رهبری گفتند برجام ۱ چه شد که ۲ و ۳ را روی میز بگذارید و موشک قابل معامله نیست. در عملیات وعده صادق دیدید چگونه دماغ دشمن به خاک مالیده شد. گفتمان ما عقلانیت انقلابی است نه دیپلماسی التماسی.

وی افزود: در اول دولت ۷۰۰ نفر در اثر کرونا  فوت می کردند و برخی فکر کردند با چند تلفن مشکل را حل کردیم، نه با تغییر گفتمان مشکل را حل کردیم. 

رئیسی تاکید کرد: گفتمان عقلانیت انقلابی یعنی آنچه از شهدا و امامین انقلاب آموختیم. این رویکرد در مسائلی از جمله  عضویت در سازمان های بین‌الملی مثل شانگهای، هم در عملیات وعده صادق و هم در آینده نزدیک در رونق اقتصادی دنبال می‌شود. آنچه موجب رشد کشور می‌شود، تسلیم نیست بلکه نگاه انقلابی و «ما می‌توانیم» است.

رئیس جمهور با بیان اینکه مساله مهم قم نیاز به مسکن است، گفت: من به طرح های مسکن در قم سرکشی کردم. در این استان ۳۰ هزار مسکن در حال ساخت است. شرکت‌های ساختمانی در حال ساخت مسکن هستند. ۳۷۰۰ واحد مسکونی و ۳۵۰۰ زمین امروز تحویل داده شد. ۷۱ هزار مسکن در قم ساخته خواهد شد. کار ساخت مسکن نباید با وقفه همراه شود.

رئیسی گفت: ساخت سالی یک میلیون مسکن و سالی یک میلیون اشتغال را دنبال می کنیم و در اشتغال عقب نیستم و وعده دولت عملیاتی شده است.  در قم هم دنبال تحقق وعده اشتغال برای مردم و جوانان تحصیل کرده هستیم. سالن های ورزشی باید در قم توسعه پیدا کند.

وی افزود:  برخی کارخانه ها در کشور دچار تعطیلی شد که امروز ۹۰۰۰ کارخانه و کارگاه در کشور احیا شده است. اجازه نمی دهیم تولید کارخانه ای متوقف شود بلکه کارخانه های تعطیل شده را احیا می کنیم. 

رئیس جمهور همچنین افزود: استان قم استان تولید محتوا است و مراکز علمی و پژوهشی متعدد دارد و شبکه فیبر نوری برای کسب و کار و خانواده ها در استان قم ایجاد شد.

وی ادامه داد: طرح نیمه تمام مونوریل در قم را دنبال مردم که حتما این طرح باید دنبال شود. کارگاه برای اتمام این طرح از امروز در قم فعال شده و امیدوارم این طرح زودتر به نتیجه برسد. قم فرودگاه می‌خواهد. بررسی‌ها انجام شده و مشکلات ایجاد فرودگاه در دولت دنبال شده و ایجاد فرودگاه با سرعت پیگیری می شود و امیدوارم تا آخر این دولت شاهد افتتاح فرودگاه قم باشیم.

وی افزود: دشمن اراده کرده است که ما رشد اقتصادی و تولید تجارت و ترانزیت نداشته باشیم ولی ملت اراده کرده است که رشد داشته باشد. سال اول دولت ۴ درصد، سال دوم ۴ و چند دهم درصد و سال سوم یعنی ۱۴۰۲ شاهد رشد بیشتر ۶ درصدی هستیم. ترانزیت ما در سال ۱۴۰۲، ۵۷ درصد نسبت به سال ۱۴۰۱  رشد داشته است. تجارت ما مثبت است.

رییسی همچنین تصریح کرد: نظر من را درباره حجاب می پرسند، من که طلبه هستم ولی نظر اسلام درباره حجاب وجوب را حکم می کند و ما هم موظف هستیم نظر اسلام را اجرا کنیم. کسی هم اگر اعتقاد ندارد باید به قانون پایبند باشد. کشور باید قانونمند حرکت کند. این مساله روشن است و جای تردید ندارد البته در این زمینه برنامه ریزی و تدبیر باید مورد توجه باشد.

رئیسی با بیان اینکه مسئولان ادارت قم بدانید هرگونه رابطه ناسالم، رشوه و فساد در ادارات و سازمان ها قابل تحمل نیست، یادآور شد: ادارات باید محل پناه مردم و محل حل مشکلات آنها باشد. اگر هم مشکل قابل حل نیست، باید با مردم با کرامت برخورد کرد.

رئیس جمهور همچنین گفت: باید در سنگر مقاومت و ایستادگی باشیم. مثل مردم غزه که در برابر دشمن درنده ایستاده اند. پیروز میدان مردم قهرمان و مظلوم فلسطین هستند و شکست خورده میدان رژیم صهیونیستی خواهد بود.

وی خطاب به مردم گفت: نامه‌های شما حتما مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۴۸۲۹۸۵۱۲:۲۸:۲۵ ۱۴۰۳/۲/۲۰
دولت قبلی تمام شد و برجام هم هوا شد
ناشناس۳۴۸۳۳۵۳۱۸:۱۹:۱۳ ۱۴۰۳/۲/۲۰
اونی‌که‌بتون‌ریخت‌توغباراگم‌شد مرغی‌شدوپشت‌اوباماگم‌شد _____ ..
ناشناس۳۴۸۲۹۸۷۱۲:۲۹:۰۸ ۱۴۰۳/۲/۲۰
گشت ارشاد مدیران که در مناظره ها قولش رو دادید چی شد؟؟
ناشناس۳۴۸۲۹۹۴۱۲:۳۲:۱۱ ۱۴۰۳/۲/۲۰
دولت شما این سه سال چه کردید ؟
ناشناس۳۴۸۳۰۱۳۱۲:۵۶:۳۲ ۱۴۰۳/۲/۲۰
از فروش کشور جلوگیری کرد و از اقتصاد بدتر جلوگیری!
ناشناس۳۴۸۳۵۰۱۲۰:۵۶:۰۷ ۱۴۰۳/۲/۲۰
قبلا هی کشور فروش می‌رقت یهو جلوی فروش گرفته شد واقعا متوجه نیستید این چند سال چه بلایی سر کشور می‌آید؟ فکر می‌کنید با حمله‌ای که به اسراییل شد می‌شود همه چیز را نادیده گرفت؟
ناشناس۳۴۸۳۸۰۱۰۶:۰۲:۳۷ ۱۴۰۳/۲/۲۱
قدرت نظامی هیچ‌منافاتی با تعامل با شرق و غرب ندارد و چه بسا عامل مهمی در شراکت است استراتژیک ،عدم تحویل جنگ های هزینه بر به کشور ،عدم تلاش برای تجزیه ایران و عدم دیکته نمودن سیاست ها به ایران خواهد شد همانهایی که با وانمود کردن به ساده لوحی کلاه برجام نافرجام ر۱ بر سر ایران گذاشتند. چه عناصر داخلی و یا خارجی الان فرزندانشان کجا هستند در داخل یا خارج ،دریافت پاسپورت در قبال تضعیف توان بازدارندگی یک ملت ....ایران باید قدرت هسته ای شود و با توجه به منابع و نفوذ استراتژیک و موقعیت ژیو پلتیک ایران و سیاست پخته ایران همانگونه که در قضیه فلسطین دیدیم آنها به سراغ مذاکره با ایران خواهم آمد البته نه با تحریم بلکه با شراکت استراتژیک..اگر همین وضعیت بدون قدرت گیری بماند آنها همچنان انگیزه تحریم برای خلع سلاح ایران را خواهند داشت اما اگر قدرت محقق شود میدان فرق میکند و ....مهره های نفوذی مانده در نمک شرق و غرب قصد تضعیف ایران را داشته و دارندوه با فرجام یک چه با لبخند ملیح ...
ناشناس۳۴۸۳۰۲۵۱۳:۱۲:۰۲ ۱۴۰۳/۲/۲۰
عزیزان من در بیان معایب و محاسن منصف باشیم. عیبش اگر گفتی، هنرش هم بگو.
ناشناس۳۴۸۳۳۳۴۱۸:۰۱:۵۷ ۱۴۰۳/۲/۲۰
عیبی نگفته تا هنری هم بگه! فقط یه سوال کرده که شما عصبانی شدی!
ناشناس۳۴۸۳۰۳۱۱۳:۱۶:۱۱ ۱۴۰۳/۲/۲۰
شما که نرفتین دنبال برجام ۳ و ۴ برای جیب مردم چکار کردی .. ؟
ناشناس۳۴۸۳۸۰۳۰۶:۰۵:۱۷ ۱۴۰۳/۲/۲۱
ایران باید قدرت هسته ای شود تا انگیزه تحریم از رقبای منطقه ای و فرامنطقه ای گرفته شود وگرنه این بازی آنها ادامه خواهد داشت ایران با توجه به موقعیت ژیوپلتیک و ژیو استراتژیک خود و معادن عظیم و نفوذ منطقه ای خود قابل منزوی شدن نیست
ناشناس۳۴۸۳۱۰۲۱۴:۰۵:۲۱ ۱۴۰۳/۲/۲۰
مردم به هیچ عنوان حوصله ی شنیدن نیش و کنایه های مسوولین قبلی و فعلی باهم را ندارن . چون میدانند این دعوا ها بر سر هرچه هست بر سر مردم نیست .
ناشناس۳۴۸۳۱۱۶۱۴:۱۷:۲۰ ۱۴۰۳/۲/۲۰
ما رفاه می خواهیم
امیر حسین سلطان/تهران۳۴۸۳۱۲۵۱۴:۲۸:۴۲ ۱۴۰۳/۲/۲۰
من همیشه در گفتارم نهایت سعی را می کنم تا ضمن حتی تندترین انتقادها از رویکردها و عملکردها مرتکب کوچکترین بی احترامی به کسی ولو در سطوح بسیار پایین جامعه هم نشوم تا چه برسد به مسئولان عالی اما حقیقتا از این سخنان آقای رئیسی و قضاوت شان درباره دولت های قبل از ایشان و رئیس آن دولت ها و هیات مذاکره کننده ایران با ۱+۵ تعجب می کنم و خیلی هم تعجب می کنم! فرضا در قضیه کرونا مگر می شود به صرف تغییر دولت و به یکباره مسأله حل شود! انگار قبلی ها باعث مرگ روزانه ۷۰۰ از هموطنان بودند و فقط و فقط این دولت ایشان بوده است که کرونا را باصطلاح قلع و قمع کرده است! یا در قضیه تعامل با کشورهای ۱+۵ و یافتن راه حلی برای رفع تحریم ها و رفع خطر احتمالی انگار آقای روحانی و دولتمردان ایشان از وظایف و مسئولیت های شان شانه خالی نموده اند و گویی فقط و فقط این دولت جدید بوده است که راه حل رفع تحریم ها و ایمن کردن کشور از خطرات احتمالی را به منصه ظهور رسانده است!...
ناشناس۳۴۸۳۳۳۱۱۷:۵۹:۳۹ ۱۴۰۳/۲/۲۰
بله تغییر مدیریت می تواند به تغییرات بنیادین و سریع منجر شود. لطفا نگاهی به تاریخ بیاندازید. اینکه شما و امسال شما از روحانی طرفداری می کنید جای تاسف دارد. مگر روحانی کاری جز خرابکاری برای مملکت کرد؟ فرض بگیریم رئیسی بد (که به شخصه معتقدم کارهای خوب بسیاری انجام داد و بله بدی هایی هم داشته) آیا با این فرض روحانی خوب میشه!؟
امیر حسین سلطان/تهران۳۴۸۳۵۷۳۲۲:۲۳:۵۲ ۱۴۰۳/۲/۲۰
هموطن گرامی فقط یک امتیاز آقای روحانی را گفته باشم اینکه چه در این الف من و شما و چه در سایر رسانه ها چه در زمان دولت ایشان و چه الان هر که هر چه دلش می خواهد درباره ایشان می گوید و خارجی نیست! ............................... روحانی روحانی بود و رئیسی هم رئیسی است و احترام هر دوی شان واجب است اما مسأله اصلی تفاوت دیدگاه ها و رویکردهاست که بحث آن در این مجال نمی گنجد. سلامت باشید.
ناشناس۳۴۸۳۱۸۳۱۵:۲۴:۳۵ ۱۴۰۳/۲/۲۰
واقعا خیلی خوب شد که آیت الله دکتر رئیسی رئیس جمهور ایران شد وگر نه ما چی کار میکردیم؟
ناشناس۳۴۸۳۵۷۱۲۲:۲۲:۰۹ ۱۴۰۳/۲/۲۰
موافقم
ناشناس۳۴۸۳۲۵۷۱۶:۴۰:۴۲ ۱۴۰۳/۲/۲۰
موشک خوبه ولی به معیشت هم بیشتر توجه کنید
ناشناس۳۴۸۳۲۶۱۱۶:۴۲:۵۵ ۱۴۰۳/۲/۲۰
اول معیشت ملت و درست کنید بعد برو سراغ چیزای دیگه
علی۳۴۸۳۳۶۵۱۸:۳۵:۴۳ ۱۴۰۳/۲/۲۰
روحانی با تمام ایرادا و اشتباهات و شکست ها وعده برجام را داد و آن را عملی کرد که در آینده شکست خورد ولی در زمان اجرا واقعا تغییر به وجود اومد و حداقل اتفاق افتاد دولت محترم آقای رئیسی چی به کدوم از وعده هایش عمل کرد از وعده ساخت چند میلیون مسکن تا نجات بورس تا حفظ پول ملی ؟
ناشناس۳۴۸۳۶۰۹۲۳:۰۲:۳۰ ۱۴۰۳/۲/۲۰
قدر روحانی را ندانستیم
ناشناس۳۴۸۳۹۲۳۰۹:۳۴:۲۳ ۱۴۰۳/۲/۲۱
اقای رییسی موشک و اینها که دست اورد دولت شما نبوده لطفا یکی دوتا از اورده های خودتون رو توضیح بدید.
ناشناس۳۴۸۳۹۶۸۱۰:۲۲:۵۰ ۱۴۰۳/۲/۲۱
میانگین قیمت مسکن در تهران به متری یکصد میلیون تومان نزدیک شده و این یعنی ناتوانی در ازدواج و در پی اون گسترش فحشا و فساد.فقط برای این یک مشکل مردم بفرمایید چه کار کرده اید؟؟؟؟
yektanetتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. پزشکیان: دنبال همین برجام روحانی هستید و نتوانستید احیایش کنید

 2. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 3. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 4. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 5. سخن‌رانی ظریف در کاشان به تشنج کشیده شد

 6. توصیه احمد توکلی به نامزدهای انتخابات: در دولت خود از اقتصاددانان عدالت‌خواه و حامی اقشار ضعیف بهره ببرید

 7. زاکانی خطاب به پزشکیان: تا آخر می مانم و نمی گذارم رئیس جمهور شوید | مجلس که بودیم دائما کلاه سرتان می گذاشتند

 8. سرنوشت یکی از مهمترین اقدامات شهید رئیسی چه خواهد شد؟

 9. جلیلی: کشور را نباید معطل مذاکرات با چند کشور نگه داشت

 10. رهبر انقلاب: آقایان نامزدها در مباحثات خود از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنند

 11. نتایج نظرسنجی انتخاباتی/ رقابت اصلی بین قالیباف و پزشکیان

 12. سخنگوی دولت: عده‌ای سال‌ها با اینستکس و FATF سرکار بودند

 13. دوستانه با آقای پزشکیان

 14. قاضی‌زاده‌هاشمی: خانه‌داری باید شغل در نظر گرفته شود

 15. قالیباف: تحریم‌ها کاغذپاره نیست معضل است و حلش می‌کنم

 16. قالیباف در دومین مستند تلویزیونی: فرهنگ من فرهنگ جبهه و کار است+ فیلم

 17. وزیر کشور: آقایان آمار اشتباه از دولت سیزدهم به مردم ندهند

 18. سرلشکر موسوی: نهضت ساخت مسکن تا برطرف کردن دغدغه‌ای ادامه دارد

 19. مرگ ۲ کودک هنگام تمرین تیراندازی پسر جوان

پربحث‌های هفته

 1. تناقض‌های «ظریف»!

 2. پزشکیان: دنبال همین برجام روحانی هستید و نتوانستید احیایش کنید

 3. عصبانیت مشاور پزشکیان و ترک برنامه زنده

 4. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 5. حقیقت، فراتر از قاب تلویزیون

 6. راهبرد تکراری اصلاح‌طلبان

 7. کنایه سنگین خاندوزی به جواد ظریف

 8. پاسخ مخبر به ادعاهای ظریف/ امکان فروش نفت نداشتیم

 9. کدام نامزد حاضر است به این آزمون و خطا پایان دهد؟!

 10. چرا همه از دولت «روحانی» فرار می‌کنند؟!

 11. طعنه ای که به خود اصلاح‌طلبان بازمی‌گردد!

 12. دیوار امنیتی در مرز ترکیه و ایران

 13. سند منتشر شده از سوی وحید اشتری جعلی است/ «معراج» هم تکذیب کرده بود

 14. دختر قالیباف: ماجرای سیسمونی دروغ بود

 15. پزشکیان: برای من مذاکره و توافق ذلت نیست/در منطقه و جهان ایران را بازی‌ساز خواهم کرد

 16. نظرات برگزیده مخاطبان الف: ظریف باید درباره مکانیسم ماشه پاسخگو باشد/ قالیباف چرا در مجلس حقوق‌ها را افزایش نداد؟

 17. سخنی مشفقانه با دکتر پزشکیان

 18. انتقاد تند قالیباف از اظهارات ظریف/ "خجالت بکشید"

 19. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 20. واکنش سرپرست وزارت خارجه به سخنان جنجالی ظریف

 21. نسخه سانسور نشده پاسخ حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمیان خطاب به تحریف معانی قرآن توسط ظریف در میزگرد انتخاباتی پزشکیان

 22. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 23. "اجماع" در مقابل  "اقناع" ؛ اصولگرایان به رستگاری می رسند یا اصلاح طلبان !

 24. واکنش روحانی به مناظرات انتخابات ۱۴۰۳ / هدف آن‌ها مبارزه با تفکر تعامل با جهان است  

 25. توضیح فاضلی درباره اتفاقات شب گذشته/ با عزمی جزم‌تر به مسعود پزشکیان رأی می‌دهم  

پربحث‌های دیروز

پربحث‌های هفته

 1. تناقض‌های «ظریف»!

 2. عصبانیت مشاور پزشکیان و ترک برنامه زنده

 3. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 4. حقیقت، فراتر از قاب تلویزیون

 5. راهبرد تکراری اصلاح‌طلبان

 6. پاسخ مخبر به ادعاهای ظریف/ امکان فروش نفت نداشتیم

 7. کدام نامزد حاضر است به این آزمون و خطا پایان دهد؟!

 8. چرا همه از دولت «روحانی» فرار می‌کنند؟!

 9. طعنه ای که به خود اصلاح‌طلبان بازمی‌گردد!

 10. سند منتشر شده از سوی وحید اشتری جعلی است/ «معراج» هم تکذیب کرده بود

 11. پزشکیان: برای من مذاکره و توافق ذلت نیست/در منطقه و جهان ایران را بازی‌ساز خواهم کرد

 12. نظرات برگزیده مخاطبان الف: ظریف باید درباره مکانیسم ماشه پاسخگو باشد/ قالیباف چرا در مجلس حقوق‌ها را افزایش نداد؟

 13. سخنی مشفقانه با دکتر پزشکیان

 14. انتقاد تند قالیباف از اظهارات ظریف/ "خجالت بکشید"

 15. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 16. واکنش سرپرست وزارت خارجه به سخنان جنجالی ظریف

 17. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 18. "اجماع" در مقابل  "اقناع" ؛ اصولگرایان به رستگاری می رسند یا اصلاح طلبان !

 19. واکنش روحانی به مناظرات انتخابات ۱۴۰۳ / هدف آن‌ها مبارزه با تفکر تعامل با جهان است  

 20. واکنش تلویحی شریعتمداری به سخنان ظریف/ پاسخ زاکانی به احتمال کناره‌گیری از انتخابات

 21. داوری نامزدهای انتخابات با یک تعبیر مبهم !

 22. زاکانی: جواب ظریف را خواهم داد/ کسانی مدعی هستند که باید محاکمه می‌شدند

 23. قالیباف پاسخ ظریف را داد/ قانون اقدام راهبردی دست مذاکره‌کننده‌ها را پر کرد

 24. توصیه احمد توکلی به نامزدهای انتخابات: در دولت خود از اقتصاددانان عدالت‌خواه و حامی اقشار ضعیف بهره ببرید

 25. غیبت یک گفتمان مهم در انتخابات

آخرین عناوین