• افشای پرده ای جدید از حقیقتِ دموکراسی غربی

  افشای پرده ای جدید از حقیقتِ دموکراسی غربی

  بیژن ایرانی، گروه جهان الف،
 • موافقت مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی با خروج از غزه

  موافقت مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی با خروج از غزه

  رسانه‌های رژیم صهیونیستی دوشنبه شب گزارش دادند که مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی با خروج از غزه در صورت توافق مبادله اسرا موافق هستند.

 • یک سیلی سخت دیگر به صهیونیست ها

  یک سیلی سخت دیگر به صهیونیست ها

  گروه جهان الف،

  انصارالله یمن به تازگی با انجام یک حمله پهپادی موفق به تل آویو، پیام های معناداری را به صهیونیست ها در مورد موقعیت به شدت شکننده آن ها و در عین حال کارت های متنوع مقاومت در برخورد با رژیم اشغالگر قدس، مخابره کرده است.

 • باقری: اسرائیل در حال شکست است  

  باقری: اسرائیل در حال شکست است  

  سرپرست وزارت خارجه ایران گفت، رژیم صهیونیستی در جنگ با مقاومت منطقه در حال شکست است.

 • پیام های ۲ آمار تکان دهنده در اراضی اشغالی

  پیام های ۲ آمار تکان دهنده در اراضی اشغالی

  گروه جهان الف،

  به تازگی انتشار آمارهای جدید از واقعیت های تلخ در عمق اراضی اشغالی، پرده از مسائلی برداشته که هم صهیونیست ها و هم دستگاه های رسانه ای و تبلیغاتی متحدشان به هر نحو ممکن سعی در لاپوشانی آن ها داشته و دارند.

 • افشای یک نگرانی بزرگ صهیونیست ها

  افشای یک نگرانی بزرگ صهیونیست ها

  اوج‌گیری تهدیدات امنیتی در کرانه باختری در بحبوحه تداوم یافتن کارزار قتل و جنایت صهیونیست ها در نوار غزه، به یک نگرانی بسیار بزرگ برای رژیم اشغالگر قدس تبدیل شده که این رژیم کمتر مایل است به صورت آشکار و عیان در مورد آن صحبت کند.

 • کارشناس شبکه اینترنشنال: ایران قدرت نابودی اسرائیل را دارد

  کارشناس شبکه اینترنشنال: ایران قدرت نابودی اسرائیل را دارد

  کارشناس شبکه ایران اینترنشنال درباره دست برتر ایران در بعد نظامی صحبت کرد.

 • چرا نباید ظاهرسازی های سیاست آمریکایی را باور کرد؟

  چرا نباید ظاهرسازی های سیاست آمریکایی را باور کرد؟

  گروه جهان الف،

  به تازگی جلوه های تازه ای از نفاق و ظاهرسازی های سیاست آمریکایی در رابطه با تحولات منطقه غرب آسیا آشکار شده است.

 • دو شوک جدید به صهیونیست ها

  دو شوک جدید به صهیونیست ها

  گروه جهان الف،

  در بحبوحه تشدید لفاظی های مقام های ارشد صهیونیست در مورد حمله اسرائیل به لبنان، دو شوک تازه به اردوگاه صهیونیست ها وارد شده که حامل پیام های معناداری هستند.

 • شگفتانه های حزب الله

  شگفتانه های حزب الله

  گروه جهان الف،

  حزب الله لبنان شگفتانه های قابل‌توجهی را برای اشغالگران اسرائیلی تدارک دیده و نادانسته های صهیونیست ها در مورد حزب الله لبنان در قیاس با دانسته هایشان به مراتب بیشتر است. یک پهپاد شناسایی حزب الله لبنان با نفوذ به عمق اراضی اشغالی توانسته تصاویر زیادی را از بندر راهبردی حیفا ضبط کند. موضوعی که به یک آبروریزی بزرگ برای صهیونیست ها در مواجهه با حزب الله لبنان تبدیل شده است.

 • تئوری های توطئه به داد نتانیاهو می رسد؟!

  تئوری های توطئه به داد نتانیاهو می رسد؟!

  گروه جهان الف،

  جریان های متحد با نتانیاهو از طریق ترویج تئوریهای توطئه در اراضی اشغالی به دنبال ایجاد فضای تنفس برای نخست وزیر صهیونیست ها در بحبوحه جنگ غزه هستند.

 • اعراب و غزه؛ یکی به نعل ، یکی به میخ !

  اعراب و غزه؛ یکی به نعل ، یکی به میخ !

  گروه جهان الف،

  یک نکته مهم و قابل توجه در بحبوجه جنگ غزه، روند متناقض کشورهای عربی بوده که کمتر به آن پرداخته شده است. در قالب این معادله، از یک سو شاهدیم که شماری ازدولت های عرب نظیر امارات، عربستان سعودی، اردن و مصر، مدام از ضرورت برقراری آتش بس در قالب جنگ غزه سخن می گویند اما در عمل دقیقا در نقطه مقابل این گزاره حرکت می کنند و با صهیونیست ها و جهان غرب علیه فلسطین همراهی می کنند.

 • پیام های یک زلزله جدید در اراضی اشغالی

  پیام های یک زلزله جدید در اراضی اشغالی

  گروه جهان الف،

  استعفای "بنی گانتس" عضو کابینه جنگی رژیم اشغالگر قدس به همراه تنی چند از دیگر اعضای کابینه مذکور، زلزله ای بزرگ را در راهروهای قدرت در اراضی اشغالی به راه انداخته و از واقعیت های تازه و ناخوشایندی برای این رژیم رونمایی کرده است.

 • پیروزی که فقط نتانیاهو به آن باور دارد!

  پیروزی که فقط نتانیاهو به آن باور دارد!

  گروه جهان الف،

  «رژیم اشغالگر قدس سعی دارد فاجعه آفرینی اخیر خود در اردوگاه النصیرات در نوار غزه و به شهادت رساندن بیش از ۲۰۰ نفر را به مثابه یک پیروزی برای خودش جا بزند. موضوعی که حتی افراد و جریان های سیاسی فعال در عمق اراضی اشغالی نیز آن را قبول ندارند!»

 • همه علیه نتانیاهو ؛ هزاران نفر به خیابان های تل‌آویو آمدند

  همه علیه نتانیاهو ؛ هزاران نفر به خیابان های تل‌آویو آمدند

  تجمع معترضان به سیاست‌های نتانیاهو و طرفداران پایان جنگ در تقاطع کاپلان در مرکز تل‌آویو آغاز شده است.

 • شمارش معکوس برای جلاد!

  شمارش معکوس برای جلاد!

  گروه جهان الف،

  «بنی گانتس عضو کابینه جنگی رژیم صهیونیستی در موضع گیری گفته که تا ۱۰ ژوئن به نتانیاهو فرصت می ‌دهد تا راهبرد مشخصی را در مورد جنگ غزه و بعد از آن اعلام کند. در غیر اینصورت، وی و حزبش از ساختار دولت ائتلافی نتانیاهو خارج خواهند شد.»

 • دسته‌گل جدید مهد دموکراسی غربی!

  دسته‌گل جدید مهد دموکراسی غربی!

  گروه جهان الف،

  «به تازگی "سباستین دیلوگو" نماینده حزب چپ گرای "فرانسه تسلیم ناپذیر" در مجلس این کشور، صرفا به دلیل اهتزاز پرچم فلسطین و اعلام حمایت از مردم غزه در بحبوحه جنایات صهیونیست ها در نوار غزه، برای مدت ۱۵ روز از سِمت خود تعلیق شده است. موضوعی که حقیقتی بزرگ را در مورد محدودیت‌های جدی آزادی بیان در جهان غرب افشا می کند.»

 • فرانکنشتاین خاورمیانه!

  فرانکنشتاین خاورمیانه!

  گروه جهان الف،

  «به نظر می رسد رژیم صهیونیستی، این فرانکنشتاینِ خاورمیانه، به نقطه ای رسیده که دیگر حتی امکان لاپوشانی آنچیزی که هست را هم ندارد!»

 • اعتراف مهم بایدن در مورد ایران

  اعتراف مهم بایدن در مورد ایران

  گروه جهان الف،

  «"جو بایدن" رئیس جمهور آمریکا به تازگی اعتراف معناداری را در ارتباط با کشورمان مطرح کرده که علائم قابل توجهی را در مورد قدرت ایران مخابره می کند.»

 • وقتی مربی مطرح فوتبال جهان نماینده رژیم صهیونیستی را تحویل نمی گیرد !
 • پاسخ حماس به توهم صهیونیست ها

  پاسخ حماس به توهم صهیونیست ها

  گروه جهان الف،

  «حماس با انجام برخی عملیات های جدید در نوار غزه علیه صهیونیست ها، پیام های جدید و معناداری را به این رژیم مخابره می کند.»

 • اسپانیا با درخواست پهلوگیری کشتی مرتبط با رژیم صهیونیستی مخالفت کرد

  اسپانیا با درخواست پهلوگیری کشتی مرتبط با رژیم صهیونیستی مخالفت کرد

  وزر خارجه اسپانیا اعلام کرد کشورش درخواست مجوز یک کشتی با محموله تسلیحاتی عازم سرزمین‌های اشغالی برای توقف در بندر «کارتاخنا» در جنوب شرق اسپانیا را رد کرده است.

 • مرده متحرک !

  مرده متحرک !

  گروه جهان الف،

  «برخی تحلیلگران به این مساله اشاره دارند که هیچ بعید نیست در بحبوحه جنگ غزه شاهد ترور بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس به دلیل رویه ها و سیاست هایش در جریان جنگ مذکور باشیم. بسیاری در اراضی اشغالی بر این باورند که نتانیاهو عامل اصلی کشیده شدن وضعیت اسرائیل به وضعیت فاجعه‌بار کنونی است و حذف وی می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.»

 • چرا صهیونیست ها چشم دیدن الجزیره را ندارند؟!

  چرا صهیونیست ها چشم دیدن الجزیره را ندارند؟!

  سعیده اسکندری، گروه جهان الف،
 • آیا آتش‌بس در غزه از کانال مصر برقرار می شود؟

  آیا آتش‌بس در غزه از کانال مصر برقرار می شود؟

  گروه جهان الف،

  «دولت مصر به تازگی از طرح جدید خود برای آتش بس در جنگ غزه رونمایی کرده است. طرحی که در ادامه ابتکارهای پیشین مصری ها در این رابطه قرار دارد و البته اما و اگرهای زیادی در مورد به نتیجه رسیدن این طرح وجود دارد.»

 • سرگیجه بزرگ!

  سرگیجه بزرگ!

  گروه جهان الف،

  «مقام های اسرائیلی و رسانه های متحدشان، بر این باورند که آنچه در قالب اعتراض علیه جنایات رژیم اشغالگر قدس در نوار غزه در آمریکا و دیگر کشورهای جهان روی می دهد، اعتراضی علیه ایدئولوژی غیرانسانی صهیونیسم نیست بلکه باید آن را اعتراضی علیه آیین یهودیت دانست!»

 • پشت‌پرده استعفای مقام‌های نظامی-اطلاعاتی صهیونیست‌ها

  پشت‌پرده استعفای مقام‌های نظامی-اطلاعاتی صهیونیست‌ها

  گروه جهان الف،

  «استعفای رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل و همچنین فرمانده منطقه مرکزی ارتش رژیم اشغالگر قدس به همراه تنی چند از دیگر فرماندهان میدانی صهیونیست ها، نشان می دهد که رجزخوانی های مقام های ارشد اسرائیلی در بحبوحه جنگ غزه، نه از موضع قدرت بلکه برای لاپوشانی ضعف های این رژیم است.»

 • نتانیاهو و کابوس حمله به رفح

  نتانیاهو و کابوس حمله به رفح

  گروه جهان الف،

  «نتانیاهو بیش از آنکه برای نوار غزه و شهر رفح شاخ و شانه بکشد، این روزها آن ها را در هیبت کابوس های ترسناکی می بیند که دیر یا زود، سناریوهای ناامیدکننده و خطرناکی را برای وی رقم خواهند زد.»

 • افشای هراس صهیونیست ها از واقعیت های جنگ غزه

  افشای هراس صهیونیست ها از واقعیت های جنگ غزه

  گروه جهان الف،

  «آمریکایی ها به صهیونیست ها توصیه کرده اند که بهتر است جنگ غزه را هر چه سریعتر خاتمه داده و ادعای پیروزی کنند و در عوض، ترور هدفمند رهبران حماس را در دستورکار قرار دهند.»

 • برگزاری نشست مشورتی مقامات ۶ کشور عربی درباره تحولات غزه

  برگزاری نشست مشورتی مقامات ۶ کشور عربی درباره تحولات غزه

  نشست مشورتی مقامات ۶ کشور عربی درباره تحولات غزه عصر شنبه در ریاض برگزار و مقامات شرکت کننده در این نشست خواستار توقف فوری جنگ در این باریکه شدند.

 • آمریکا و ویتنامی دیگر؟۱

  آمریکا و ویتنامی دیگر؟۱

  گروه جهان الف،

  «اعتراضات ضدصهیونیستی جاری در آمریکا از سوی جامعه دانشگاهیان این کشور، سطح فشارها را علیه اقدامات رژیم اشغالگر قدس و البته دولت آمریکا در جنگ غزه به مراتب افزایش داده و در انتخاب های ر اهبردی آن ها در ادامه راه، اثرگذاری ویژه و گسترده ای خواهد داشت. برخی تحلیلگران بر این باورند آنچه اکنون در آمریکا می بینیم، شباهت زیادی به اعتراضات گسترده در این کشور در بحبوحه جنگ ویتنام دارد»

 • مشکل اصلی صهیونیست ها با عملیات "وعده صادق" چه بود؟

  مشکل اصلی صهیونیست ها با عملیات "وعده صادق" چه بود؟

  گروه جهان الف،

  « صهیونیست ها و متحدان غربی آن ها اساسا با شکل گیری همین روحیه اعتماد به نفس در میان ملت های منطقه مشکل دارند و همواره بر آن بوده اند، نوعی رعب و وحشت از رژیم اشغالگر قدس در دلِ ملت ها و دولت های منطقه باشد »

 • اَبربحران صهیونیست ها در شمال اراضی اشغالی

  اَبربحران صهیونیست ها در شمال اراضی اشغالی

  گروه جهان الف،

  «تل آویو عملا با معادله ای رو به رو شده که توانِ حل آن را ندارد. این معادله نیز چیزی جز تامین امنیت مناطق شمالی فلسطین اشغالی نیست.»

 • رمزگشایی از پیام توقیف کشتی اسرائیلی توسط ایران

  رمزگشایی از پیام توقیف کشتی اسرائیلی توسط ایران

  گروه جهان الف،

  «در شرایط کنونی اقدام اخیر ایران در توقیف یک کشتی تجاری اسرائیلی، یک پیام ناامیدکننده دیگر را به صهیونیست ها داده و می تواند فشارهای روانی علیه آن ها را چند برابر افزایش دهد. معادله ای که چالش ها و خسارات جدی را به رژیم اشغالگر قدس تحمیل می کند.»

 • روسفیدی «هنیه»

  روسفیدی «هنیه»

  گروه جهان الف،

  اینکه ۳ فرزند اسماعیل هنیه در اردوگاه الشاطی در شمال غرب نوار غزه(که مدت هاست در اشغال و بمباران صهیونیست ها است) به شهادت رسیده اند و حتی حاضر به رفتن به مناطق جنوبی نوار غزه نیز نشده اند، دروغ بودن کارزار تبلیغاتی رژیم اشغالگر قدس علیه رهبران حماس را لیش از گذشته آشکار می کند. 

 • حمله هکری به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی  

  حمله هکری به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی  

  رسانه‌های عبری‌زبان از هک شدن رایانه‌های وزارت جنگ رژیم صهیونیستی خبر دادند.