• ۲ بحران بزرگ برای صهیونیست ها

  ۲ بحران بزرگ برای صهیونیست ها

  گروه جهان الف،

  «ارتش رژیم صهیونیستی و دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی این رژیم هنوز نتوانسته اند امنیت روانی را به شهرک های شمالی و جنوبی اراضی اشغالی، بازگردانند. موضوعی که موجب شده قریب به ۲۰۰ هزار شهرک‌نشین صهیونیست از این مناطق فرار کنند و به مناطق مرکزی اراضی اشغالی بروند و یا حتی به کل، به خارج از این اراضی سفر کنند.»

 • چرا جنگ غزه به یک کابوس بزرگ برای صهیونیست ها تبدیل شده است؟!

  در گفت وگوی الف با "سید جعفر رضوی"،کارشناس مسائل فلسطین بررسی شدچرا جنگ غزه به یک کابوس بزرگ برای صهیونیست ها تبدیل شده است؟!

  گروه جهان الف،

  «صهیونیست ها با اهداف حداکثری که برای خود در قالب جنگ غزه تعریف کرده اند، فاصله زیادی دارند و به نظر می‌رسد که نتیجه این جنگ نیز به نفع مقاومت فلسطین خواهد بود. این مساله خود بازدارندگی قابل توجهی را به نفع مقاومت فلسطینی رقم می زند و عملا مقدمه ای بر فروپاشی رژیم اشغالگر قدس خواهد بود.»

 • روایتی از جنون و وحشی‌گری صهیونیست ها...

  پایگاه خبری میدل ایست مانیتور گزارش می دهد؛روایتی از جنون و وحشی‌گری صهیونیست ها...

  پایگاه خبری "میدل ایست مانیتور" در گزارشی می نویسد: «اسرائیلی ها به شدت دلگرم به حمایت های دولت آمریکا هستند و بر همین اساس نیز نوعی مصونیت را برای خود در اِعمال جرم و جنایت علیه مردم نوار غزه و کرانه باختری، در طی دهه های گذشته قائل بوده اند. در جریان تحولات اخیر و جاری نیز این دولت آمریکا بوده که به اسرائیل چراغ سبز نشان داده تا علیه مردم فلسطین دست به تجاوز و وحشی‌گری بزند.»

 • ۲ مغلطه بزرگ صهیونیست‌ها در جنگ غزه

  ۲ مغلطه بزرگ صهیونیست‌ها در جنگ غزه

  گروه جهان الف،

  «جریان های سیاسی و رسانه ای حامی صهیونیست ها سعی داشته و دارند تا مبدا تحولات جاری(جنگ غزه) را به عملیات طوفان اقصی و آنچه در روز هفتم اکتبر اتفاق افتاد محدود کنند. این در حالی است که این جنس از روایت به هیچ عنوان صحیح نیست و نسبت به بافت و چهارچوب های کلان‌تر بی‌اعتنا است.»

 • قمار بزرگ صهیونیست‌ها

  قمار بزرگ صهیونیست‌ها

  گروه جهان الف،

  رژیم صهیونیستی جنگ غزه و حمله زمینی به این منطقه را بیش از آنکه یک گزینه راهبردی برای خود ببینند، نوعی قمار می بینند. قماری که به هیچ عنوان از پیروزی در آن مطمئن نیستند و البته که توصیه های اخیر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به مقام های ارشد صهیونیست مبنی بر اینکه به نوار غزه حمله نکنند نیز نمودی عینی از این است که حتی آمریکایی ها هم از موفقیت رژیم صهیونیستی در پیشبرد این دستورکارشان مطمئن نیستند

 • اسرائیل و کابوس جنگ با ارتش اشباح

  پایگاه خبری میدل ایست مانیتور گزارش می دهد؛ اسرائیل و کابوس جنگ با ارتش اشباح

  گروه جهان الف،

  پایگاه خبری میدل ایست مانیتور در گزارشی می نویسد: «توجه داشته باشیم که جنبش حماس از نیروی نظامی برخوردار است که عجیب نیست اگر آن را "ارتشِ اشباح" بنامیم. اینکه اسرائیل بخواهد علیه ارتش اشباح دست به جنگ افروزی بزند، حقیقتا کابوسی ترسناک است. اشباح، آزادانه می گردند و شما را از یک خوابِ آرام محروم می کنند.»

 • چرا صهیونیست ها دروغ کودک‌کُشی حماس را پخش کردند؟!

  چرا صهیونیست ها دروغ کودک‌کُشی حماس را پخش کردند؟!

  گروه جهان الف،

  «اذعان و اعتراف افرادی که دروغ کشتار شماری از کودکان ساکن در اراضی اشغالی به دست رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین را برای نخستین بار نشر دادند و البته تاکید برخی خبرنگاران اسرائیلی بر دروغ بودن این مساله، حاکی از این است که رزمندگان جریان مقاومت در میدان عمل، جدا از برخی خطاهای احتمالی، به صورت جدی و عینی، به اصول اخلاقی پایبند است و همچون صهیونیست ها در این رابطه، صرفا نقش بازی نمی کنند.»