درد دل مردم| عدم دریافت امواج رادیویی در بندر جاسک/ مشکلات پرسنل نیروگاه سلطانیه زنجان/ جولان موشهای بزرگ در محله ستارخان

گروه اجتماعی الف،   3990622108 ۰ نظر، ۵ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
درد دل مردم| عدم دریافت امواج رادیویی در بندر جاسک/ مشکلات پرسنل نیروگاه سلطانیه زنجان/ جولان موشهای بزرگ در محله ستارخان

مدتی است که در بخش «‌درددل مردم» پنجره‌ای به سوی شما گشوده‌ایم تا مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. بدیهی است در بسیاری از موارد مطرح شده امکان قضاوت برای الف وجود ندارد. به همین دلیل در انتظار پاسخ مسئولان و دستگاههای مربوطه خواهیم بود که در همین بخش منتشر خواهد شد.

شما می توانید مسایل و مشکلات خود را در بخش کامنت‌های ذیل همین مطلب ارسال کنید. این مطلب هر روز با پیام های شما بروز خواهد شد.


چند نکته :
۱- مطالب حتی المقدور کوتاه و بدون حاشیه روی نوشته و به موضوع اصلی مورد نظر پرداخته شود. در نوشتن دقت کنید مطالب، مفهوم و روشن بیان شوند.
۲- فقط مشکل و مساله خود را مطرح و از اظهار نظر یا ابراز همدردی خودداری کنید. 
۳- در صورتی که مطلب نیازمند الصاق تصویری از مدارک بود حتما به پیوست ارسال گردد.
۴- در مواردی ممکن است دستگاه مربوطه نیازمند ارتباط با نویسنده مطلب باشد در صورت تمایل نام و نام خانوادگی و شماره ای برای تماس اعلام نمایید.
۵- به مشکلات مطرح شده قبلی در این صفحه پاسخ ندهید و مشکل خود را نیز به صورت مستقل از آن ها بنویسید.
۶-بدیهی است پیامهای حاوی توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نخواهد شد.

**********************************

25/شهریور/99

 


 • در بندر جاسک علی‌رغم اینکه رادیوهای پاکستان، هندوستان و کشورهای حوزه خلیج فارس به راحتی قابل دریافت می‌باشند ولی متاسفانه طی 6 سالی که ما اینجا ساکن هستیم هیچ شبکه رادیویی ایرانی از طریق موج FM قابل دریافت نیست.  پیگیری‌های چند ساله ما نیز نتیجه‌ای نداشته است.


 • موش‌ها بعضا به اندازه خرگوش در خیابان‌ها و معابر تهران جولان می‌دهند. از شهرداری تهران به ویژه در منطقه ستارخان و خیابان پاتریس‌لومومبا درخواست رسیدگی دارم. البته این صحنه‌ها در بسیاری دیگر از مناطق تهران نیز دیده می‌شود.

 


 • شهرداری منطقه یک حدود یک ایستگاه پایین‌تر از میدان قدس در خیابان شریعتی جداول وسط خیابان‌ها را که با کلی هزینه ساخته شده بود کند و به جای آن به کاشت گل و گیاه و چراغ‌کشی مبادرت ورزید و این اقدام علاوه بر مسرفانه بودن باعث تنگ‌شدن مسیر شد. امیدوارم شهردار و مهندس بعدی مجددا با کلی هزینه به تغییر کاربری آن اقدام نکند! چه بسیار هزینه‌ها که از جیب مردم  این‌گونه هدر می‌رود.

 


 • از شرکتهای خصوصی شده با پرسنل کم مثل نیروگاه سلطانیه زنجان یه گزارش تهیه کنید‌این شرکتها به دلیل داشتن پرسنل کم دست افرادی افتادند که دارای نفوذ به شدت زیاد هستند ودر حال استثمار شدن ولی به خاطر کمی پرسنل صدای ما به هیچ جا نمیرسه.البته از پرسنل نه  از مدیران.

 


 • سلام ماشین من دو ماهه در پارکینگ خونم خوابه پول تعمیر ندارم ولی پیامک بد حجابی اومده رفتم وزرا بهم میگن دروغ میگی ماشین باید بخوابه

 

 • اقا من ماشینم وانته ...سنگ میبرم جنوب تهران...همیشه تو ماشین ۲ تا سبیل کلفت هستن..واسم پامک بد حجابی اومده.

 


 • این طرحی پیامک کشف حجاب در خودرو بسیار خام بوده و حاوی اشکالات عدیده است. برای بنده هم پیامک بی حجابی آنهم در شهر دیگر در استان مجاور آمده است. درآن ساعت بنده به همراه خانواده ام (که مقید به حجاب چادر هستند) در منزل استراحت میکردیم. گواه بنده هم بعد از خدا همسایگان، نگهبانی درب ورودی و فیلم دوربینهای مداربسته تردد محوطه محل زندگی است. برای پیگیری مراجعه کردیم میگویند باید تعهد خلاف نکرده را بدهیم. در زمان مراجعه چندین خانواده محترم دیگر از جمله استاد دانشگاه با همسر محجبه(چادری)، مادر و دختری که هردو چادری بوده و مشخص بود به اشتباه برایشان این پیامک ارسال شده و تعداد افراد قابل توجه دیگری برای همین مشکل مراجعه کرده بودند. طرح اگر هدفش اصلاح بیحجابی و بدحجابی باشد که خطای خیلی زیادی دارد. وضعیت ولنگاری درجامعه هم که نشان میدهد، انحراف از ارسال پیامک برای جامعه هدف با خطای زیاد همراه است. متأسفانه رفتار تعدادی از متصدیان امر در محل مراجعه برای رفع این مشکل هم اصلا در شأن مردم و پرسنل نیروی انتظامی نیست. در این دوران کرونا هم که سلامت جامعه برای مسئولین نیروی انتظامی خیلی مهم نیست. اگر خلاف اینقدر واضح است، همانجا خودرو را متوقف کنید و اعمال قانون کنید. یا حداقل عکس بگیرید تا بتوانید به متهم خلاف را اثبات کنید. نه آنکه مردم را بدون هیچ سندی متهم به کار نکرده ای کنید که به هیچوجه به آن فرد یا خانواده اش نمی چسبد. بایستی حتما در انتخاب این افراد گزارشگر دقت شود زیرا خطای خروجی کارشان بالا بوده و نارضایتی آحاد جامعه را افزایش خواهد داد.

 

24/شهریور/99

 


 • دوست من شب عید دیسک کمرش بیرون زده بود و استراحت مطلق شده بود 
  وسط این گرفتاری پیامک کشف حجاب برایش امده بود !
  تاریخ هم دقیقا روز و ساعتی که ایشون دولا مونده بوده و توان حرکت نداشت !
  همسرش رفت و توضیح داد 
  قبول نکردند و اجبارا تعهد داد !
  مردم را با فرستادن پیامک های فیک اذیت می کنند

 


 • شهرداري تهران و پليس راهنمايي و رانندگي فكري 
  بحال خيابان منوچهري تهران بكنند شرم اور است

 


 • سلام دوستان گرامی سایت الف، بنده تا الان دو مشکل را عنوان کردم که هیچکدام رسیدگی نشد. لذا وقتی مسولان رسیدگی نمیکنند. بنظرتان بهتر نیست وقت را به مطالب دیگر بدهید و این صفحه را تعطیل کنید چون پاسخ بقیه دوستان هم داده نشده با تشکر امیر

 


 • پس از ادغام بانک مهر در بانک سپه ما نگهبانان بانک مهر اقتصاد چندین ماه است که بدون عقد قرارداد جدید و بدون بیمه مشغول کار هستیم. در این شرایط سخت وانفسا از یک طرف امنیت شغلی نداریم از طرف دیگر از تسهیلات و مزایا محروم شده‌ایم. چرا هیچ مسئولی رسیدگی نمی‌کند؟

 


 • در خیابان 15 خرداد شرقی کوچه قندی، کمتر کسی جرأت دارد از ساعت 22-23 تا صبح در این محدوده تردد نماید. برخی ارا‌‌ذل و اوباش شب‌ها با قمه و سروصدا به جان یکدیگر می‌افتند و همه را خواب‌زده می‌کنند. منزلی در نبش بن‌بست صادقی که ظاهرا اوقافی است و رها شده است به پاتوق معتادان تبدیل شده است. مگر محله قدیمی و اصیل امام‌زاده یحیی جزو تهران نیست؟


 • برای من هم پیامک کشف حجاب اومده در زمان و محلی که من حضور هم نداشتم. این که کسی مدعی وقوع جرم بشه و سند و مدرکی دال بر وقوع جرم !!! هم وجود نداشته باشه مصداق بی قانونی هست.نمیشه که صرفا با گزارش نفری که معلوم نیست کی هست و چه نقش قانونی داره یک نفر رو متهم کرد.این همه مشکل داریم و درگیر کلی مشکلات متعدد هستیم و حالا این همه شده یک مشکل جدید تو این وضعیت و حال ما

 

23/شهریور/99

 


 • بیش از دو سال است فردی در همسایگی ما به کار بساز و بفروشی مشغول است و بر اثر بی‌توجهی و عدم رعایت مقررات فنی و مهندسی، دیوارساخته شده تخریب و حیاط منزل ما،‌ به مخروبه تبدیل شده است با تماس‌های مکرر با شهرداری منطقه 6، و 15 بار مکاتبه با شهرداری ناحیه، منطقه، شهردار تهران، بازرسی، مسجد جامعی و سه بار با رئیس شورای شهر و... هیچ‌گونه اقدامی برای بازسازی دیوار ما نکرده‌اند. چطور می‌خواهند مردم از شورای شهر و شهرداری راضی باشند؟

 


 • 200 هزار تومان به شرکت مخابرات واریز کردم و اینترنت سه ماهه 70- 160 گیگ خریدم. ولی هر روز 7-8 ساعت در هنگام اوج نیاز به اینترنت قطع است. و من طی این سه ماه تنها حدود 10 گیگ استفاده‌ کرده‌ام!.چه کسی باید جلوی این شرکت را بگیرد؟

 


 • لطفا تخلفاتی که وزارت کشور در واگذاری زمین های محمودیه دماوند و تغییر کاربری و تبدیل آن به روستا را در تقسیمات کشوری داشته پیگیری کنید.

 


 • برای ما هم پیامک بد حجابی آمده
  خواهرم با شوهرش با یک خواهر دیگرم و مادرم در یک ماشین
  همگی چادری!!!
  این چه وضعیتیه
  چجوری میشه شکایت کرد؟یقه کی رو میشه گرفت؟
  کلی اعصاب خردی برای ما درست شد

 


 • پیامک بدحجاب اشتباه برای من هم اومده!
  واقعاً مستندی دارند یا همینه که هست؟ 
  یا این یه روش خالی کردن جیب مردمه؟

 


 • پارسال برای ارتقای بیمه سلامت به بیمه ایرانیان مراجعه کردم. مبلغ 300 هزار تومان از ما گرفتند، ولی امسال اعلام کردند نفری 670 هزار تومان باید بپردازیم. خود دولت چرا قیمت‌ها را افزایش می‌دهد؟ اگر درست است خب حقوق‌ها را هم به همان میزان افزایش دهد.

 


 • سلام و عرض ادب. برای من هم حدود یک سال پیش پیامک بدحجابی اومد. اون هم تو ساعت و جایی که من اون زمان نبودم. بخاطر اینکه ماشین توقیف نشه مجبور شدم تعهد بدم کاری که هرگز انجام ندادم رو دیگه تکرار نکنم. از ما که گذشت ولی به دست اندرکاران این امر بگید این شیوه درست نیست.

 


 • هنوز تابستان تمام نشده اهوازیها دلشوره بارندگی وبالا اومدن آب کارون وپرشدن کوچه ها وخونه ها از آب فاضلاب رو دارن پارسال بعد بارندگی به مدت ده روز خونه ما پر آب شده بود تا یک ماه اسیر بودیم مجبور شدیم تمام قالیها ووسایل خونه رو بشوریم چقدر خرج گذاشت رو دستمون چقدر زجر کشیدیم تنها کاری که مسولان استان کردن اومدن اسامی خونه هایی که دچاراب گرفتگی شدن وآب فاضلاب اومد توی خونشون نوشتن ودیگه هم خبری ازشون نشد .امسال دیگه مثل پارسال نیست به خدا قسم دیگه توانایی مالی برای این ضرر وزیان رو نداریم .مسولان استان خوزستان از همین حالا به فکر باشن پارسال ده روز توی خونه حبس بودیم حتی حاضر نشدن نان خالی به مردم بدن .مخصوصا منطقه زندگی ما که همیشه جز آخرین مناطقی هست که وقتی دچارابگرفتگی می شود به آن رسیدگی می شود منطقه بهارستان اهواز

 

22/شهریور/99

 


 • سلام... لطفا پیگیری کنید چرا مسئولین اصرار دارند تامین نیروی انسانی آموزش‌ و پرورش فقط از دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی باشد؟ پس دانشجویان بقيه دانشگاه ها چکار کنند؟

 


 • مدت 15 سال شغل آزاد داشته و بنا به دلایل بازار ورشکسته شدم در 47 سالگی تصمیم به ادامه تحصیل در رشته حقوق گرفتم که مدرک آن را در سن 51 سالگی اخذ نمودم الان که می خواهم در شغل آزاد وکالت مشغول شوم کانون وکلا با شرط سنی حداکثر 50 سال برای شرکت در ازمون وکالت مانع از ثبت نام من در این ازمون است اما دوست دیگرم که بازاری بود و ورشکسته شد  در ایران دندانپزشکی خواند و در سن 52 سالگی فارغ التحصیل شد و الان راحت دارد در حرفه دندانپزشکی کار می کند انهم در کار کاملا بدنی و خسته کننده بسیار سختتر از شغل بدون نیاز به توان بدنی مانند وکالت فعلا مدرک لیسانس حقوق من به دلیل عدم اجازه برای شرکت در آزمون وکالت کاغذ پاره ای بیش  نیست و الان به ناچار مغازه ای اجاره کرده و در آن کار تعمیرات وسایل خانگی می کنم سوال من از مسولان مملکت این است که چرا من فارغ التحصیل رشته حقوق با مدرک لیسانس حقوق حق ندارم در شغل آزاد وکالت مشغول شوم اما باید این اجازه را داشته باشم در مشاغل آزاد دیگر کار کنم یعنی کار کردن من در شغلی که حق مسلم من است و برایش زحمت کشیده ام ممنوع است اما در مشاغل دیگر که حق سایرین است آزاد است مگر من و امثال من توسط دولت تشویق نشده ایم در بخش خصوصی کار کنیم چون سنمان اقتضای استخدام دولتی را ندارد سایت الف خواهش می کنم درد من را به اطلاع مسولان برسانید تا نگذارند یک گروه خاص در مملکت که ادعای یک بال فرشته عدالت را دارند به خاطر منافعشان همچنین ظلم بینظیر و فاحش را در حق فارغ التحصیلان بزرگسال حقوق نمایند ولی خودشان اکثرا تا اخر عمر بازنشسته نشده و کار وکالت را انجام دهند

 


 • بازنشسته جانباز و ایثارگر هستم . برام اس ام اس بدحجابی اومده . درسته که توی این کرونا و هزار گرفتاری دیگر باید بروم کلی گرفتاری بکشم تا بگم آخرین حجابی که داشتم چفیه زمان جنگ بر سرم بوده ؟! داشتم این را برای  دوستی میگفتم که شوهر خواهر 75 ساله ام تلفن زد و گفت برای او هم آمده توی این همه گرفتاری ها این چه مسئله ای هست که درست میکنید ؟ درسته که میرویم و شاید تعهد باید بدهم که روسری سرم کنم اما والا بخدا گرفتاریم همینطوریش کم دوندگی که نداریم .

 


 • من یک جوان  ۲۸ ساله هستم بعد از ۱۵ سال کار کردن یک ماشن برج ۱۲ ثبت نام کردم قیمتش ۵۲ میلیون بوده الان چرا باید ۱۲۰ تومن بشه چه جوری حساب کردند خدا رو خوش نمیاد دو روزه که غصه هم گرفته که چیکار کنم الان میگن باید ۹۳ تومن دیگه واریز کنیم
  اینه چه طوری میخوان تو همین دنیا جواب جوون هایی مثل من رو بدن ما که راضی نیستیم

 


 • باسلام وخداقوت
  بعلت نداشتن پول کافی برای ثبت نام سواری از ایرانخودرو
  ارزون ترین مدل خودرودر بین تمامی محصولات ایرانخودرو یعنی آریسان رادر ازای ۳ملیون تومان وجه بابت ثبت نام به کافیت پرداخت کردم
  الان که موقع تحویلش هست ۱۳۰درصد شرکت خودرو را گرونتر کرده
   باید به کی شکایت پیش کی داد بزنیم
  توراخدا اینهمه ضعیف کشی نکنید
  زن وبچه من دلخوشی میکردن که ما چن وقت دیگه ماشین دار میشیم
  الان اینم نتیجش هس...؟

 


 • در ایام تعطیلی و ورود مسافران به منطقه لفور سوادکوه مازندران، در حاشیه روستاها و رودخانه‌ها و جنگل‌ بی‌عفتی وحشتناکی دیده می‌شود. هرگاه نیز ما اهالی تذکر می‌دهیم با طلبکاری و بداخلاقی مواجه می‌شویم. به کی و کجا باید شکایت کرد وقتی حرمت خون شهدای ما را پایمال می‌کنند و در منطقه سکونت ما قلدری هم می‌کنند.


 • وزير محترم آموزش و پرورش/ معاونان/ سخنگو ...
  سلام عليكم،
   حضور دانش آموزان در مدرسه به معضل بزرگي تبديل شده،
  آموزش و پرورش اصلا راهكار و توضيحات واضحي نداره،
  مدارس هم كار خودشون رو گردن والدين انداختن،
  در حاليكه، آموزش وظيفه و تخصص خودشون هستش،
  برنامه شاد هم اصلا راهگشا نبود، 
  درخواست دارم از كيفيت اين برنامه نظرسنجي بشه،
  راستي هنوز مدارس دارن پولهاي اضافه ميگيرن،
  مديريت دبستان دولتي خيرالانساء-خ.ژاندارمري روز اول مدرسه، 100 هزار تومن گرفتن،
  با اين عنوان:
   «علي الحساب و هزينه هاي آتي طي سال»!!!!
  آموزش و پروش هم جوابي ندادن،
  اصلا مدرسه ادامه داره، يا مثل پول سرويسهاي پارسال ميشه؟؟؟ كه اصلا پس ندادن.

 


 • مسولان محترم قوه قضاییه و مرکز وکلای قوه
  ضمن عرض سلام به استحضار می رساند که حداقل یکصد و پنجاه هزار نفر فارغ التحصیل حقوق در کشورمان که نزدیک به حداقل بیست درصد انها کارشناسی ارشد یا دکتری حقوق دارند بیکارند و اکنون به جای اشتغال این افراد در شغل ازاد وکالت انها ناچار شده اند مزاحم اشتغال در صنوف متنوع غیر مرتبط با رشته حقوق شوند بدین معنی گه مزاحم اشتغال صنوف دیگر شده تا در حرفه وکالت برای صنف دیگر کم ترین رقیب کاری بوجود اید این بدین معنی است که گروهی در کشور که دست به قلمند و حقوقدانند برای خود یک رانت ویژه بوجود اورده اند از طرفی چون در اصل ظرفیت هر ساله برای ورود به حرفه ازاد وکالت توسط قضات محترم این قوه تعیین می شود و این قضات محترم بعد از بازنشستگی وکیل می شوند و به تبع ان احتمال تعارض منافع در جهت همسویی با ذی نفعان وکالت در پذیرش وکیل ممکن است لذا پیشنهاد می شود به رفع این تعارض منافع  عنایت فرمایند و همچنین در صورت کمبود امکانات برای تربیت وکیل به جای اینکه حقوقدانان جیب موسسات تست زنی وکالت یا ناشران کتابهای تست زنی را هر سال پر کنند با  پرداخت این هزینه به مرکز وکلا حقوقدانان بیکار هم برای بودجه عمومی درامد ایجاد کنند و هم با افزایش وکیل و ارزان شدن حق الوکاله ها حتی بسیار کمتر از تعرفه مصوب  بر اساس اصل پیشگیری مهم تر از درمان ورودی پرونده ها به قوه کم تر شود

 

دیدگاه کاربران


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربحث‌های هفته

 1. «پناهیان» و راه سومی در میانه تخریب و تطهیر 

 2. حکم قصاص نوید افکاری اجرا شد

 3. خواجه در بند نقش ایوان است!..

 4. قوه قضائیه و پرسش‌ها از حکم دادگاه طبری

 5. آیت‌الله صانعی دارفانی را وداع گفت

 6. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 7. سپاه پاسداران: اقدام آل‌خلیفه پاسخ‌ درخور را دریافت خواهد کرد

 8. توافق‌های سریالی با تل‌آویو؛ به نام اعراب به کام ترامپ و نتانیاهو

 9. فرود دیدنی F۳۵ روی یک ناو در دریا

 10. یک عکس خاص از حاج محمود کریمی که ماندگار شد

 11. رای پرونده اکبر طبری صادر شد/ ۳۱ سال زندان و رد اموال

 12. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

 13. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 14. همه پسران سید حسن نصرالله در یک قاب

 15. تورم امارات برای نوزدهمین ماه متوالی منفی ماند!

 16. سکه از ۱۲ میلیون تومان رد شد/ افزایش قیمت دلار

 17. آمریکای آشفته؛ میراث ترامپ برای رئیس جمهور بعدی

 18. گرانی خودرو تا کجا!؟

 19. آیت‌الله رئیسی: دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال اخلال در جامعه است

 20. استراتژی ظریف برای رسیدن به پاستور/فهرست اموال ضبط‌شده از طبری/فعالیت کدام نامزدهای انتخاباتی شروع شده است؟/روحانی: امسال می‌تواند سال بدی باشد

 21. شیخ حسین انصاریان پس از ابتلا به کرونا بستری شد

 22. چرا دلار ۲۶ هزار تومان شد؟

 23. قفل فعلی بازار خودرو به یک کلید نیاز دارد؟

 24. اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره شبهات مطرح شده در خصوص پرونده «نوید افکاری»

 25. دپوی جدید خودروسازها؛ احتکار یا نقص فنی؟

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. حکم قصاص نوید افکاری اجرا شد

 2. آیت‌الله صانعی دارفانی را وداع گفت

 3. رای پرونده اکبر طبری صادر شد/ ۳۱ سال زندان و رد اموال

 4. شیخ حسین انصاریان پس از ابتلا به کرونا بستری شد

 5. اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره شبهات مطرح شده در خصوص پرونده «نوید افکاری»

 6. افکار عمومی منتظر چه حکمی برای اکبر طبری بود؟

 7. فرزندان نامشروع هم شناسنامه دریافت می‌کنند + تکذیبه

 8. حناچی به دفتر رهبر انقلاب نامه نوشت

 9. همدستی کرونا و آنفلوآنزا در پاییز؛ چه کسانی باید حتما واکسن آنفلوآنزا بزنند؟

 10. عذرخواهی وزیر آموزش در پی حذف تصویر دختران از جلد کتاب

 11. همه امکان خطا دارند/ از شفافیت نترسیم

 12. زخم کهنه نظام سلامت درمان می‌شود؟

 13. حریرچی: کل کشور در وضعیت قرمز کرونایی است

 14. رئیسی: نباید محلی امن برای مفسدان وجود داشته باشد/ امنیت ما از همه زمان‌ها بیشتر است/ نیروی انتظامی باید پدری مهربان برای مردم باشد

 15. خزان بی رحم کرونا و پروتکل های اختیاری؛ موج سوم در راه است

 16. تحوّل‌خواهی در رویکرد نهادهای کمک‌رسان

 17. تلاش ایران برای خرید واکسن کرونا از هند

 18. توضیحات سازمان بازرسی درباره اظهارات هاشمی در خصوص پرونده خط ۷ مترو

 19. فرمانداری تهران با نام‌گذاری خیابانی به نام بازرگان مخالفت کرد

آخرین عناوین