دستگیری زنان پرستار نما در شمال تهران

گروه اجتماعی الف،   3990525156

 رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری دو زن خبر داد که در پوشش پرستار و نظافتچی از منزل صاحب کار خود ۱۰ میلیارد ریال اموال با ارزش را سرقت کرده بودند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید علی شریفی رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران گفت: یکم تیرماه پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل به همراه خانمی به نام ناهید ۳۵ ساله به دستور مقام قضایی برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۲۲ دربند تحویل پایگاه یکم پلیس آگاهی شد و محتویات پرونده حکایت از آن داشت که متهم به عنوان پرستار برای شاکی کار می‌کرده که به اتهام سرقت از شاکی دستگیر شده است.

این مقام انتظامی توضیح داد: شاکی برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی دعوت و اظهار داشت، چند ماه پیش به دلیل بیماری پدر و مادرم ۲ پرستار و یک خدمتکار هر سه زن استخدام کردم و پس از فوت پدرم با یکی از پرستاران تسویه حساب کردم و متعاقب آن پس از مدتی متوجه شدم اموال با ارزشی شامل تابلو فرش، طلاجات، قالی ابریشم، وجه نقد، دلار، یورو و ... به ارزش حدود ۱۰ میلیارد ریال مفقود شده است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه کارآگاهان برای کشف سرنخ‌هایی از سرقت و چگونگی سرقت، به منزل شاکی مراجعه کردند و چندین سرنخ از سارق به دست آورند، بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم با همکاری هم دستش که احتمال داشت یکی از مستخدمان باشد، سرقت را مرتکب شده است.

وی گفت: متهم در بازجویی تکمیلی لب به اعتراف گشود و اظهار داشت: در ابتدا با همکاری سیمین که پرستار مادر شاکی بود از اوضاع و احوال منزل به خوبی باخبر شدم و یک تابلو فرش سرقت کردم و در ادامه وقتی متوجه شدم افراد منزل متوجه سرقت نشدند، به دفعات مختلف اموال با ارزش را سرقت و سیمین آن‌ها را می‌فروخته و مبلغ به دست آمده را بین خود تقسیم می‌کردیم.

سرهنگ شریفی با بیان اینکه با هماهنگی‌های قضایی دستگیری سیمین نیز در دستور کار قرار گرفت، بیان داشت: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که سیمین با اطلاع از دستگیری همدستش محل سکونتش را تغییر و نقل مکان کرده است که در ادامه با رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه دوم سیمین شناسایی و کارآگاهان موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دهند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سیمین نیز به جرم ارتکابی اقرار و اظهار داشت، اموال سرقتی را به چند فروشگاه فروخته است، گفت: با اعتراف صریح متهمان کارآگاهان موفق شدند فروشگاه‌های مذکور را شناسایی و بخش زیادی از اموال شاکی را به وی مسترد کنند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران افزود: با تکمیل پرونده متهمان با قرار مجرمیت صادره از سوی شعبه بازپرسی ناحیه ۳۴ تهران روانه زندان شدند و مالخران نیز به قید ضمانت آزاد شدند.

پربحث‌های هفته

 1. خواجه در بند نقش ایوان است!..

 2. قوه قضائیه و پرسش‌ها از حکم دادگاه طبری

 3. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 4. فرود دیدنی F۳۵ روی یک ناو در دریا

 5. گرانی خودرو تا کجا!؟

 6. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

 7. وزیر بهداشت: دیشب به خاطر خیز جدید کرونا نخوابیدم/تقسیم بندی مناطق غلط است

 8. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 9. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 10. همه پسران سید حسن نصرالله در یک قاب

 11. تورم امارات برای نوزدهمین ماه متوالی منفی ماند!

 12. آمریکای آشفته؛ میراث ترامپ برای رئیس جمهور بعدی

 13. جهانگیری: امیدوارم آثار مثبت مقابله با گرانی روزهای آینده روشن شود

 14. آیت‌الله رئیسی: دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال اخلال در جامعه است

 15. چرا دلار ۲۶ هزار تومان شد؟

 16. قفل فعلی بازار خودرو به یک کلید نیاز دارد؟

 17. اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره شبهات مطرح شده در خصوص پرونده «نوید افکاری»

 18. مقصر سونامی افزایش قیمت خودرو کیست

 19. خیز دوباره کرونا/ورود نواب رئیس به انتخابات ریاست جمهوری/کنایه رسانه اصلاح‌طلب به روحانی/ ربیعی: رنج مردم با تک تک سلول‌های اعضای هیات دولت حس می‌شود

 20. قالیباف: مهم‌ترین دغدغه سران قوا توجه به حل مشکلات مردم است

 21. تشییع پیکر آیت‌الله صانعی در قم

 22. گرداندن اراذل و اوباش در محله تهران‌پارس

 23. مطالبه از مجلس انقلابی...

 24. ترامپ: توافق فوق‌العاده‌ای با ایران خواهم کرد منتهی باید تا بعد از انتخابات صبر کنند

 25. قیمت دلار و سکه پایین آمد + جدول قیمت‌ها

ابر آروان

آخرین عناوین