آمار جانباختگان آبان‌ ماه ۹۸/ نامه جلیلی به قالیباف/ توصیه جنتی به نمایندگان/ ماموران شهرداری به آسیه پناهی اسپری فلفل زدند

گروه سیاسی الف،   3990312138 ۱۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنانکه اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

آمار جانباختگان آبان‌ ماه ۹۸/ نامه جلیلی به قالیباف/ توصیه جنتی به نمایندگان/ ماموران شهرداری به آسیه پناهی اسپری فلفل زدند

نامه جلیلی به قالیباف

سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به رئیس مجلس تصریح کرد: قانون­گذاری، نظارت، تحقیق و تفحص و ... زمانی ارزش خود را پیدا می‌­نمایند که منجر به نتیجه‌­ای ملموس شود؛ طوری که مردم شیرینی آن را عملا بچشند... یک مجلس قوی می تواند با چند اقدام نقطه‌­زن، عرصه ای از تهدید را دفع و جبه ا­ی از امید پیش روی ملت بگشاید. اقداماتی موثر، دقیق و متناسب با آمادگی­‌های کنونی کشور که مستقیم در قلب دسیسه دشمن بنشیند و موجب را‌ه­افتادن برنامه‌های پیشران کشور شود.

بیشتر بخوانید:

جلیلی به قالیباف نامه نوشت/ مجلس ۷ نکته را در بودجه ۱۴۰۰ لحاظ کند/ آنچه برای مردم اهمیت دارد فرجام مطالبات است

***

 ۲۳۰ نفر در حوادث آبان‌ماه ۹۸ کشته شدند

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور، نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص حجم خسارات اتفاقات آبان ۹۸ ادامه داد: ۴۹۷ مرکز دولتی  تخریب، ۴۲۲ خودروی مردم، ۲۳۰ خودروی دولتی یا بخش عمومی و ۵۶۹ وسایل نقلیه عمومی، ۹۹۱ شعبه بانک، ۵۳ مورد مقرهای انتظامی، نظامی و بسیج و ۱۲۳ جایگاه سوخت تخریب و آتش گرفت.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مخازن با حجم بالای مراکز عرضه سوخت اگر آتش می‌گرفت تا شعاع ۵۰۰ متر را تخریب میکرد که تخریب آن سخت است اما اغتشاشگران برای آن آموزش دیده بودند.

وی در خصوص تعداد کشته شدگان و مجروحان حوادث آبان‌ماه مجلس با بیان اینکه ضد انقلاب از ۱۵۰۰ تا ۱۰ هزار نفر کشته شده در حوادث آبان ماه اعلام کرده بود، اظهار داشت: تعداد ۲۰۰۰ نفر از حاضرین در صحنه و ۵۰۰۰مامور مجروح شدند و آمار کشته شدگان ۲۳۰ نفر بود که ۶ نفر مامورینی بودند که به شهادت رسیدند و ۲۰ درصد هم از نیروهای حفظ امنیت و نظم بودند که عضویت رسمی نداشتند مثل بسیج و نیروهای مردمی.

بیشتر بخوانید:

ذوالنور: ۲۳۰ نفر در حوادث آبان‌ماه کشته شدند/ ۲۲ درصد از افراد کشته شده سابقه‌دار بودند/ ۵۰۰۰ مامور مجروح شدند

***

ادامه حاشیه های اعتبارنامه تاجگردون

مجتبی رضاخواه، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:  وقتی بحث اعتراض به اعتبارنامه منتخب گچساران در مجلس مطرح شد متأسفانه آقای تاجگردون حرکاتی را غیر از شأن نمایندگی انجام دادند؛ البته افرادی به صورت سازماندهی شده اقدام به تهدید معترضین به اعتبارنامه آقای تاجگردون کردند. این در حالی است که به هیچ وجه این اقدامات قابل قبول نیست.

وی گفت:‌استفاده از زور و قدرت برای جلوگیری از انجام وظیفه توسط نمایندگان یکی از مواردی است که معترضین به اعتبارنامه آقای تاجگردون به آن به شدت اعتراض دارند. این در حالی است که علاوه بر دلایل فوق که به اعتبارنامه آقای تاجگردون معترض بودیم دلیل جدیدی دیگری به نام تهدید جانی معترضین و خانواده‌هایشان به اعتبارنامه وی مطرح شده است.

مالک شریعتی، نماینده مردم تهران درباره حضور معترضان به اعتبارنامه تاجگردون منتخب مردم گچساران در شعبه ۱۲ مجلس، اظهار داشت: امروز صبح بنده، آقایان خضریان، کریمی و رضاخواه به عنوان معترضین اعتبارنامه آقای تاجگردون به شعبه 12 مجلس دعوت شده بودیم.

وی افزود: در جلسه امروز صبح شعبه ۱۲، ۷ نفر از اعضای شعبه حضور داشتند که تا ساعت ۹ و نیم تعداد اعضا به ۱۰ نفر رسید و به دلیل اینکه آقای موسوی لارگانی رئیس شعبه ۱۲ کسالت داشتند و تعداد اعضای شعبه به حدنصاب نرسید بنابراین جلسه‌ برگزار شد اما حد نصاب نداشت.

بیشتر بخوانید:

جلسه بررسی اعتبارنامه «تاجگردون» برگزار نشد!

اقدام جدید معترضان به اعتبارنامه تاجگردون

اعتبارنامه‌ها و انتظار از مجلس انقلابی
***

فراکسیون مستقلان در مجلس تشکیل می شود

مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، درباره وضعیت اصلاح طلبان در مجلس یازدهم و تشکیل فراکسیون از سوی آنها گفت: فراکسیونی در مجلس یازدهم به عنوان مستقلان تشکیل خواهد شد.

وی درباره اینکه چه فردی رئیس فراکسیون خواهد شد، افزود:مهم نیست چه کسی رئیس باشد.

***

آیا قدرت محمود واعظی در دولت بیش از ریاست دفتر رئیس‌جمهوری است؟

فارس نوشت: بسیاری از کارشناسان، خبرنگاران و شخصیت های اصلاح‌طلب علت محدودیت دسترسی به رئیس جمهور را «محمود واعظی» رئیس دفتر رئیس جمهور در دولت دوازدهم عنوان می کنند. اما قدرت واعظی در دولت تنها به مسائل دفتر رئیس جمهور منتهی نمی‌شود. پس از انتخاب آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات مشخص شد واعظی در چینش وزرا و استانداران نیز نقش به سزایی دارد...در تمامی موارد فوق نشانی از تایید هیات وزیران برای نمایندگی واعظی از طرف رئیس جمهور وجود ندارد. همین موضوعات اظهارات چندی پیش اکبر ترکان را تایید می‌کند که «موثرترین افراد در اداره کشور نوبخت و واعظی هستند، تا روحانی»؛ ادعایی که شواهد آن هر روز بیش از پیش تقویت می‌شود. 

***

واکنش ربیعی به ادعای برکناری وزیر بهداشت
 علی ربیعی، سخنگوی دولت در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تهدید شدن وزیر بهداشت به برکناری توسط محمود واعظی گفت: من دوستی دیرینه ای با آقای نمکی دارم و عموماً زیاد هم با هم صحبت می‌کنیم، این خبر را تکذیب می کنم، از آن فردی که چنین موضوعی را مطرح کرد هم می‌خواهیم با دقت حرف بزنند.

به گزارش تسنیم، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفته بود: از منبع موثق شنیدیم که محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور دکتر نمکی وزیر بهداشت را تهدید کرده که در صورتی با دولت هماهنگ نباشد، باید استعفا دهد.

***

6 توصیه آیت‌الله جنتی به نمایندگان مجلس

 آیت‌الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان در انتخابات ۲ اسفند ۱۱۷ نماینده مجلس دهم از مردم رأی نگرفتند و حدود ۷۰ نفر نیز صلاحیتشان از سوی شورای نگهبان تائید نشد؛ خوب است هم نمایندگان قبلی توجه کنند که چه کردند که چنین اتفاقی برایشان افتاد و هم نمایندگان فعلی از این موضوع درس بگیرند...

وی ... اولویت گذاری در تصویب قوانین را برای مجلس در امر قانونگذاری مهم و ضروری دانست و بر اصلاح قانون انتخابات مبتنی بر سیاست‌های کلی انتخابات تأکید کرد.

دبیر شورای نگهبان افزود: از جمله اصلاحات اساسی در قانون انتخابات، ضابطه‌مند کردن ثبت نام بی‌محابای داوطلبان است که با اصلاح این موضوع بخشی از مشکلات عدیده نظام انتخاباتی نیز حل خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

۶ توصیه دبیر شورای نگهبان به نمایندگان مجلس یازدهم/ از حل مشکلات معیشتی مردم تا خود مراقبتی

***

اگر با دانه درشت‌ها برخورد شود جرائم جزئی هم جمع می‌شود

سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه اجرای قانون باید عادلانه، به دور از تبعیض و مبتنی بر اولویت‌ها باشد گفت: اگر در اجرای عدالت اولویت‌ها در نظر گرفته نشود، به‎جای برخورد با قاچاق سازمان ‎یافته با کولبران برخورد می‌شود و به‎جای تخریب ساختمان‌های مجلل و شبه‌کاخ‌هایی که به‎صورت غیرمجاز و غیرقانونی ساخته می‌شوند، با آلونک‌ها برخورد می‌شود که این رویه اصلاً درست نیست.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: شهرداری‌ها و دستگاه‌هایی، چون جهاد کشاورزی باید در اجرای قانون و برخورد با تخلفات با کسانی که با پول و ثروت هنگفت، در مناطق خوش آب و هوا به صورت غیرمجاز ساخت و ساز می‌کنند برخورد کنند؛ در برخورد با قاچاق نیز اگر با دانه‌درشت‌ها و قاچاق سازمان‎یافته برخورد قاطع شود، موارد کوچک و جزئی هم تمام می‌شود.

بیشتر بخوانید:

رئیسی: نتیجه بی‌توجهی به اولویت‌ها، تخریب آلونک‌ها به جای برخورد با کاخ سازی‌های غیرقانونی می‌شود

***

ماموران شهرداری به «آسیه پناهی» اسپری فلفل زدند

رییس سازمان بازرسی کل کشور به رییس قوه قضاییه در مورد پیگیری پرونده «آسیه پناهی» گزارش داد.

حجت الاسلام درویشیان پیرامون بررسی‌های سازمان بازرسی در زمینه تخریب آلونک آسیه پناهی زن کرمانشاهی گفت: ماموران شهرداری فاقد دستور قضایی تخریب بودند و برای اینکه مقاومت متوفی را بشکنند تا مانع تخریب آلونک نشود، از اسپری فلفل غیرمجاز استفاده کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

رئیس سازمان بازرسی: ماموران شهرداری فاقد دستور قضایی تخریب خانه آسیه پناهی بودند/ برای اینکه مقاومت او را بشکنند، از اسپری فلفل غیرمجاز استفاده کرده‌اند

روایت خناسان در ماجرای پناهی و شورش آمریکایی

***

۶۸۳ مورد جدید ابتلا به کووید- ۱۹ در خوزستان شناسایی شد

کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران اظهار کرد: از دیروز تا امروز ( دوشنبه،۱۲ خرداد) و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲ هزار و ۹۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد.

جهانپور ادامه داد: از بین مبتلایان جدید، ۶۵۲ مورد بستری و ۲ هزار و ۳۲۷ مورد از افراد در تماس با مبتلایان بودند که شناسایی شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۵۴ هزار و ۴۴۵ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند. مجموع جان باختگان این بیماری به ۷ هزار و ۸۷۸ نفر رسید.

علی احسان پور،سخنگوی علوم پزشکی اهواز در رابطه با تازه‌ترین آمار مبتلایان به کووید – ۱۹ در استان خوزستان اظهار کرد: مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه‌های تشخیصی کرونا در خوزستان و افزایش مراکز نمونه در شهرهای بزرگ، از دیروز تا امروز (۱۱ لغایت ۱۲ خرداد ۹۹) ۶۸۳ مورد ابتلای جدید به کووید – ۱۹ در خوزستان شناسایی شد. وی افزود: از مجموع ۶۸۳ بیمار جدید، ۵۲۷ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی و ۱۵۶ بیمار نیز بستری شدند.

سخنگوی علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: با احتساب این ۶۸۳ نفر، کل مبتلایان به کووید – ۱۹ در خوزستان به ۱۵ هزار و ۳۳۰ نفر افزایش یافت.

بیشتر بخوانید:

افزایش موارد کرونا در کشور/ شناسایی ۲۹۷۹ بیمار جدید و فوت ۸۱ نفر دیگر/ جهانپور: تمنا می‌کنیم اصول بهداشتی را جدی بگیرید

موج دوم کرونا در تهران و ۴ استان کشور/ نگرانی از بروز موج سوم

***

تخلف آشکار در استخدام نمایندگان سابق

آفتاب یزد نوشت: هفته گذشته، نمایندگان مجلس دهم که از اسفندماه 96 در خانه ملت به مدت 4 سال با پیش پرداخت رای مردم، اجاره نشین بودند به شکل رسمی اسباب کشی و به مکانی دیگر نقل مکان کردند. آن‌ها همانند بسیاری از مستاجرانی که در روزگار کرونا خانه به دوش و از کار بیکار شده‌اند، نیستند چراکه بار خود را مدت‌ها پیش از ترک بهارستان بسته و مقصد جدیدشان را نیز تعیین کرده بودند و اکنون بر اساس گزارش‌ها به زودی در وزارتخانه‌ها و سایر مناصب حکومتی؛ ساکن خواهند شد... مقصد بعدی این گروه از مجلس دهمی‌ها وزارتخانه‌های « امور خارجه، صنعت، معدن و تجارت، نفت، فرهنگ و ارشاد و ورزش و جوانان» و اداراتی چون «شستا، سازمان اسناد و کتابخانه ملی و صندوق بازنشستگی » خواهد بود. 

نعمت احمدی، حقوقدان در اين باره مي گويد: فردی آمده و به شوق نمایندگی مجلس استعفا کرده است، بازگشت این افراد به پست قبلی برخلاف تکلیف استعفای آن‌ها است باید این آمادگی را داشته باشند که نمی‌توانند به شغل قبلی خود باز گردند...وقتی کسانی که می‌خواهند به وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی وصل شوند را رد صلاحیت کرده‌ایم و برای ورود به مجلس به آن‌ها مجوز نداده‌ایم... پس چگونه به آن‌ها علی رغم قطع رابطه شان با سازمانی که در گذشته در آن شاغل بوده‌اند، اجازه بازگشت داده می‌شود... در چنین شرایطی چگونه به این فرد جواز قانونی و شرعی برای حضور در پستی دولتی که عمدتا هم مهم است داده می‌شود؟.

***

مديران آينده مجلس يازدهم

اعتماد نوشت:...شايد همچنان يكي از مهم‌ترين كرسي‌هايي كه با نظر رياست قوه مقننه تعيين‌تكليف مي‌شود، كرسي رياست مركز پژوهش‌ها باشد... مرتضي آقاتهراني، دبيركل جبهه پايداري كه شايد از جمله سرسخت‌ترين منتقدان لاريجاني است، خود را به عنوان گزينه اصلي اين نهاد پژوهشي معرفي كرده است. آقاتهراني كه در جريان انتخابات هيات رييسه مجلس، از جمله حاميان قاليباف بود، ديروز در اين رابطه به خبرگزاري برنا گفته است: «اينها دست من نيست. بنده آمادگي رياست مركز پژوهش‌ها را دارم اما قاعدتا بايد رييس راي بدهد. نمي‌دانم آقاي رييس تا چه اندازه به موضوع فكر كردند.» 

ابراز تمايل دبيركل جبهه پايداري براي تصدي كرسي رياست مركز پژوهش‌هاي مجلس اما در حالي صورت گرفته كه پيش از اين برخي منابع رسانه‌اي از احتمال رياست عليرضا زاكاني به اين مقام خبر داده بودند؛ خبري كه البته «اعتماد» در صحت آن ترديد كرده و نوشته بود كه احتمالا زاكاني ترجيح مي‌دهد در راس فراكسيون اكثريت پارلمان و به عنوان «رييس‌الروسا» ايفاي نقش كند، نه بيرون مجلس و در مقامي علمي-پژوهشي. اين ميان البته الياس نادران، ديگر منتخب اصولگراي پايتخت هم از جمله چهره‌هايي است كه برخي منابع رسانه‌اي از احتمال حضورش در راس مركز پژوهش‌هاي مجلس نوشته‌اند.

***

۷ نماینده برای ریاست کمیسیون امنیت خیز برداشتند

مجتبی ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا در مجلس یازدهم برای ریاست کمیسیون امنیت ملی کاندید شده‌اید به باشگاه خبرنگاران گفت: در حال حاضر متقاضی عضویت در کمیسیون امنیت ملی هستم، اما ریاست کمیسیون امنیت ملی به نظر اعضای این کمیسیون بستگی دارد.

او افزود: افرادی که برای ریاست کمیسیون امنیت ملی کاندید می‌شوند، اعلام موجودیت می‌کنند و اعضای کمیسیون به آن رأی می‌دهند.

ذوالنوری گفت: تاکنون ۷ نماینده متقاضی کاندیداتوری ریاست کمیسیون امنیت ملی هستند و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی می‌افتد. احتمالا نتیجه نهایی هفته آینده مشخص شود.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۴۶۸۲۵۸۲۰:۴۳:۰۸ ۱۳۹۹/۳/۱۲
دم پلیس و نیروهای امنیتی گرم
ناشناس۱۴۶۸۲۶۱۲۰:۴۴:۵۹ ۱۳۹۹/۳/۱۲
باید چوق تو آستین اندسته از ماموران شهرداری ها که رشوه میگیرند و یا به افراد می گویند برو خلاف بساز یک جریمه رسمی بده شهرداری و یک باج بزرگ هم بده ما
ناشناس۱۴۶۸۲۶۵۲۰:۴۹:۲۴ ۱۳۹۹/۳/۱۲
در این بحبوحه کرونا و ضرر و زیان ناشی از این ویروس کشنده فقط منتظر آمار کشته های آبان 98 بودیم که بالاخره اعلام شد انشاءالله از امروز به بعد اداره کشور روی ریل خودش می افتد.
ناشناس۱۴۶۸۲۶۹۲۰:۵۲:۱۶ ۱۳۹۹/۳/۱۲
با توجه به گرانی افسار گسیخته مسکن و اجاره نشبن بودن بیش از یک سوم جمعیت کشور از خرداد ماه شاهد بحران اجاره نشینان و معضل بوجود آمدن حاشیه نشینی و تبعات وخیم ان خواهیم بود مجلسی آدم ها و دولتمردان به فکر باشند
دیده بان بدون دوربین و بدون توپچی۱۴۶۸۲۸۱۲۱:۰۱:۱۹ ۱۳۹۹/۳/۱۲
ریاست محترم مجلس مردم منتظر تصویب قانونی جامع و فراگیر مبنی بر از کجا آورده ای به این ثروت کلان و افسانه ای رسیده ای از سوی مجلس و اجرای دقیق و بدون خط قرمز از سوی قاضی القضات رییسی هستند
ناشناس۱۴۶۸۳۰۰۲۱:۲۰:۵۴ ۱۳۹۹/۳/۱۲
رونا دوباره اوج گرفته و آمار روزانه مبتلایان نزدیک 3000 نفر شده. هیچکس نه مسئولان و نه مردم عین خیالشان نیست. نمایندگان جدید در جلوی دوربین صدا و سیما بدون دستکش و ماسک فاصله اجتماعی را رعایت نمی کنند. این ها می خواهند برای مردم قانون وضع کنند!
230کشته؟؟؟۱۴۶۸۳۰۹۲۱:۳۷:۵۸ ۱۳۹۹/۳/۱۲
دولت روحانی روی دولت هاشمی را در کشته های اعتراضات اقتصادی سفید کرد علی برکت ...
ناشناس۱۴۶۸۵۲۹۰۳:۲۳:۲۰ ۱۳۹۹/۳/۱۳
چی‌ شد که حالا آمار کشته شدگان آبان را اعلام کردند؟ میخواستند همزمان با اعتراضات آمریکا باشد که خبر گم شود و کمتر توجه جلب شود؟
ناشناس۱۴۶۸۵۳۰۰۳:۲۷:۰۲ ۱۳۹۹/۳/۱۳
در ۲ روز در آبان ۹۸ حد اقل ۲۳۰ نفر کشته شدند. در آمریکا در یک هفته پنج نفر. اینترنت هم قطع نشد. هیچ خبرنگاری هم بازداشت نشد. هیچ اعتراف تلویزیونی هم گرفته نشد. تمام رسانه‌ها هم آزادانه اخبار تظاهرت را پوشش دادند.
ناشناس۱۴۶۸۵۵۹۰۷:۰۳:۰۷ ۱۳۹۹/۳/۱۳
جناب رییسی شما در بدو ورود به قوه قضاییه قول اجرای قانون از کجا آورده ای را فرمودید لطفا این قول و وعده را عملیاتی بفرمایید
ناشناس۱۴۶۸۵۹۰۰۷:۵۶:۳۳ ۱۳۹۹/۳/۱۳
برای ملت قابل قبول و تحمل نیست که نمایندگان رد صلاحیت شده مجلس دهم که فساد اقتصادی و اخلاقی داستع اند مورد محاکمه قرار نگیرند مگر نمایندگی در مورد فساد باید مصونیت داشته باشند
ناشناس۱۴۶۸۵۹۷۰۸:۰۲:۴۱ ۱۳۹۹/۳/۱۳
چرا آمار کشته شده های آبان را باید این آقا بگه ؟!!!! مگه وزیر کشور مسئول نیست؟
ناشناس۱۴۶۸۶۴۷۰۸:۵۲:۰۹ ۱۳۹۹/۳/۱۳
احسنت آقای جلیلی با توصیه بجایی که ریس مجلس نمودید .
ناشناس۱۴۶۸۶۷۸۰۹:۲۴:۲۳ ۱۳۹۹/۳/۱۳
کاش مسئولین شهرداری به همه تخلفات مثل آسیه پناهی برخورد کنند شهرداری ها عملا مردم را به تخلف تشویق می کنند تا در ماده 100 شهرداری جریمه کنند کاش ویلاهای خلاف که در سطح کشور ساخته می شود اینگونه برخورد کنند

پربحث‌های دیروز

 1. آيا چين واقعا جزيره كيش را خريده است؟!

 2. چرا خودروسازی ایران از ترکیه عقب افتاد؟

 3. رمزگشایی از پشت پرده مانتوهای جلوباز

 4. چگونه جمهوری اسلامی را از چشم مردم بيندازيم !

 5. ۱۵ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا/روایت جدید از همکاری ۲۵ ساله ایران و چین/تابوشکنی احمدی‌نژاد/ روحانی استیضاح می‌شود؟

 6. جوابیه سید میعاد صالحی بر بیانیه دیوان محاسبات

 7. محسن هاشمی: تهران باید ۲ هفته تعطیل شود/ سهم دولت در اوج گیری دوباره کرونا ۷۰ درصد است

 8. آیا سوریه بعد از امضای توافق نظامی با ایران همان سوریه قبل است؟

 9. شهاب حسینی در کنار پسر بزرگش

 10. رختکن کثیف پرسپولیس+عکس

 11. واکنش «آشنا» به حضور «زم» در برنامه تلویزیونی

 12. پایتخت در وضعیت قرمز قرار دارد/ آخرین شرایط بیمارستان‌های کرونا در «استان تهران»

 13. رونمایی از کیفی اعجاب انگیز در اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزی/ رشوه‌های میلیاردی بدهکاران ارزی

 14. دلالتهای مغفول یک نامه

 15. جزئیات تازه از زمان وقوع سانحه بوئینگ اوکراینی/کاربر سامانه دفاعی هدف را هواپیمای تجاری تشخیص نداد

 16. روحانی: کرونا هراسی و عادی‌سازی کرونا هر دو خطرناک است/ راهی جز اجرای دستورالعمل‌ها نداریم

پربحث‌های هفته

 1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

 2. آيا چين واقعا جزيره كيش را خريده است؟!

 3. چرا خودروسازی ایران از ترکیه عقب افتاد؟

 4. ايران و چين و بوقچی های آن ور آبی !

 5. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 6. طرح سؤال از رئیس‌جمهور با ۲۰۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد + محورهای سوال

 7. ضرب و شتم پزشک متخصص توسط همراهان بیمار + عکس

 8. مدیریت ناکارآمد کرونا در ایران/ اقدامات محدودکننده برمی‌گردند؟

 9. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 10. رمزگشایی از پشت پرده مانتوهای جلوباز

 11. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 12. مردم اندونزی حیوانات را در آتشفشان ریختند

 13. حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس

 14. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 15. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

 16. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

 17. روحانی: اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد/ در ماه‌های آینده به ثبات در اقتصاد و بازار ارز خواهیم رسید

 18. یک نماینده مجلس فیش حقوقی‌اش را منتشر کرد + عکس

 19. پرواز عمودی خلبان ایرانی با بمب افکن F ۴

 20. چگونه جمهوری اسلامی را از چشم مردم بيندازيم !

 21. جزئیات طرح ساخت ۶میلیون مسکن؛ تامین ۶۰درصد هزینه با وام ارزان و زمین رایگان

 22. شهردار تهران: ۹ میلیون دلار ضرر کردیم

 23. نمکی: دلم نمی‌خواست با چنین تاوان سنگینی حرف‌هایم را جدی بگیرند

 24. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 25. ۱۵ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا/روایت جدید از همکاری ۲۵ ساله ایران و چین/تابوشکنی احمدی‌نژاد/ روحانی استیضاح می‌شود؟

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

 2. آيا چين واقعا جزيره كيش را خريده است؟!

 3. ايران و چين و بوقچی های آن ور آبی !

 4. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 5. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 6. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 7. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 8. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

 9. یک نماینده مجلس فیش حقوقی‌اش را منتشر کرد + عکس

 10. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 11. ۱۵ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا/روایت جدید از همکاری ۲۵ ساله ایران و چین/تابوشکنی احمدی‌نژاد/ روحانی استیضاح می‌شود؟

 12. اولین واکنش تاجگردون به رد اعتبارنامه‌اش

 13. بیانیه رئیس کمیسیون تحقیق مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون: همه مراحل تحقیق را با انصاف و رعایت بی‌طرفی انجام دادیم

 14. دیوان محاسبات اظهارات میعاد صالحی را تکذیب کرد

 15. ایران بزرگ‌ترین نیروی موشکی منطقه است

 16. آیا وزارت صمت همچنان قربانی «لجبازی» است؟!

 17. ضابطین قضایی به توصیه رهبر انقلاب عمل کنند

 18. توضیحات سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون و ودیعه مسکن ۲۰۰ میلیونی نمایندگان

 19. نظر زیباکلام درباره سوال از روحانی در مجلس/ انتقاد سلیمی نمین از برخورد مجلس با ظریف/ زیدآبادی: روحانی واقعیت اوضاع اقتصادی را نادیده می‌گیرد/ مجلس دهم بودجه شورای نگهبان را زیاد کرد؟

 20. ظریف: هیچ‌گاه مسائل داخلی را به خارج نبرده‌ام/ آمریکا را قدر قدرت ندانیم/ برجام سند افتخار ایران است

 21. روحانی: اعتراف می‌کنم دولت یازدهم در موضوع مسکن عقب‌ماندگی داشت/ زدن ماسک در حمل‌ونقل عمومی و ادارات الزامی می‌شود/ ظریف سمبل قدرت سیاسی است

 22. توئیت زاکانی خطاب به مردم گچساران

 23. ماجرای تلاش عده‌ای برای تقابل سیداحمد خمینی با رهبری/بیانیه عجیب یک نماینده در حمایت از تاجگردون/کرونا رکورد زد

 24. اختصاصی الف/اسامی ۱۳۴ نماینده امضاکننده طرح سؤال از رئیس جمهور

 25. وقتی اقوام ایرانی از نمایندگانشان جلوترند...

آخرین عناوین