تکذیب بازداشت پروانه سلحشوری/ روایت کدخدایی از افزایش آمار تایید صلاحیت‌ها!/ رشوه بزرگ یک متهم به اکبر طبری

گروه سیاسی الف،   3981112126 ۴۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

تکذیب بازداشت پروانه سلحشوری/ روایت کدخدایی از افزایش آمار تایید صلاحیت‌ها!/ رشوه بزرگ یک متهم به اکبر طبری

رشوه بزرگ یک متهم به اکبر طبری

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اولین بار نام طبری در پرونده ابر بدهکار بانکی رسول دانیال زاده که تحت عنوان سلطان فولاد شناخته می‌شود، شنیده شد. دانیال زاده که بیش از ۴ هزار میلیارد تومان بدهی بانکی دارد از نزدیکان طبری شناخته می‌شود و البته بیشتر معروفیت او به دلیل برجی است که در کامرانیه ساخته و شنیده شده که اکبر طبری در این برج فوق لاکچری سکونت دارد و او این ملک را به عنوان رشوه از دانیال زاده دریافت کرده است.

البته در این  پرونده نام حسین فریدون هم به چشم میخورد و به همین دلیل گمانه زنی ها حاکی از آن است که طبری، فریدون و دانیال زاده با یکدیگر ارتباط داشته‌اند و از همین رو دانیال زاده جعبه سیاه حسین فریدون و اکبر طبری نامیده می‌شود.

پس از پرونده دانیال زاده نام طبری در دیگر پرونده‌ها هم شنیده شد، یکی دیگر از پرونده‌های فساد اقتصادی که نام طبری در آن خودنمایی می‌کند، پرونده جلیل سبحانی از متهمان اصلی پرونده فساد پتروشیمی است. قاضی مسعودی مقام درباره حضور طبری در پرونده فساد پتروشیمی اظهار کرد: در این پرونده نام آقای طبری به چشم می‌خورد و البته هنوز تحقیقات در این باره ادامه دارد.

طبری مسئولی بود که تنها ۷ روز پس از آغاز به کار رئیسی از قوه قضائیه برکنار شد و البته علاوه بر اقدامات مختلف، او کار‌های اجرایی را هم بر عهده داشته است.

بیشتر بخوانید:

رشوه فوق لاکچری در جیب اکبر طبری / آیا طبری، ملک فعلی خود در برج کامرانیه را از بدهکار ۴ هزار میلیاردی به عنوان رشوه دریافت کرده؟

***

روایت کدخدایی از افزایش آمار تایید صلاحیت‌ها!

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری گفت: حدود ۱۶ هزار و ۳۳ نفر در انتخابات مجلس ثبت نام کرده‌اند که تعدادی از آنها انصراف داده و برخی نیز در هیئت‌های اجرایی ردصلاحیت شدند که در نهایت صلاحیت حدود ۴ هزار و ۵۰۰ نفر را بررسی کردیم و افرادی که مورد تأیید قرار گرفتند بیش از ۵۰ درصد بودند و صرفا حدود بیست و چند درصد رد صلاحیت شدند، البته بررسی‌ها ادامه دارد و ممکن است تعداد تأیید صلاحیت شدگان افزایش یابد.

کدخدایی گفت: از مرحله قبل که مرحله بررسی صلاحیت کاندیدا‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی در هیئت مرکزی بود تا مرحله شورای نگهبان اول حدود ۲ هزار نفر به تأیید صلاحیت شده‌ها اضافه شدند، لذا خواهش دارم که دوستان و صاحب نظران سیاسی منتظر باشند و برای بیان اظهارنظراتشان عجله نکنند چرا که شورای نگهبان وظیفه قانونی خود را انجام می‌دهد و نسبت به بررسی صلاحیت افراد حساسیت لازم را دارد و حتی احتمال دارد آمار تأیید صلاحیت شده‌ها تا پایان وقت مقرر قانونی افزایش پیدا کند.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: برخی افراد ایراداتی به تحقیقات محلی وارد می‌کنند و لازم است که این نکته را بگویم که با تحقیقات محلی بسیاری از کسانی که اصطلاحا عدم احراز صلاحیتشان اعلام شد به تأیید صلاحیت برگشتند که نکته خوبی است و این مسئله‌ای که در قانون پیش بینی شده امکان دقت بیشتری را برای شورای نگهبان فراهم کرده است.

بیشتر بخوانید:

کدخدایی: ۲ هزار نفر به تعداد تائید صلاحیت‌شده‌ها اضافه شدند/ درباره رد صلاحیت داماد رئیس جمهور نامه‌ای زده نشده

***

آیا اصلاح‌طلبان مظلوم‌نمایی می‌کنند؟

از زمان اعلام ردصلاحیت‌ها اصلاح‌طلبان مدام از ردصلاحیت نامزدهای خویش در سراسر کشور گلایه کرده‌اند و از بی‌معنی شدن رقابت در انتخابات امسال گفته‌اند. در این زمینه حمیدرضا ترقی نائب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره رویکرد اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس یازدهم به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: اصلاح‌طلبان بنا دارند نامزدهای این گرایش سیاسی را چراغ خاموش وارد مجلس کرده و بعد از رأی‌آوری اعلام کنند که این‌ها نامزدهای مورد حمایت آنان بوده‌اند.

او ادامه داد: اینکه اصلاح طلبان می‌گویند نامزدی ندارند، جوسازی است. اصلاح‌طلبان در مقاطعی که دچار ریزش و ضعف سرمایه اجتماعی می‌شوند و احتمال رأی‌آوری خود را پایین می‌بینند، دست به گریه و زاری و مظلوم‌نمایی می‌زنند.

ترقی گفت: آمار دقیق داریم که ۱۳۴ تن از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب در سراسر کشور تأیید صلاحیت شده‌اند؛ بنابراین، طرح موضوعاتی مبنی بر اینکه ما کاندیدایی نداریم، ترفندی برای مظلوم‌نمایی است. اصلاح‌طلبان بنا دارند نامزدهای خود را چراغ خاموش وارد مجلس کرده و بعد از رأی‌آوری اعلام کنند که این‌ها نامزدهای مورد حمایت آنان بوده‌اند.

چند روز پیش، بادامچیان دبیرکل موتلفه هم سخنان مشابهی را درباره تعداد نامزدهای تایید صلاحیت‌شده اصلاح‌طلب بیان کرده بود. اما برخی از اصلاح‌طلبان که به سخنان بادامچیان واکنش نشان داده بودند خواستار انتشار اسامی این ۱۳۰ نفر شدند.

در این زمینه به نظر می‌رسد به‌دلیل فقدان احزاب فراگیر و عدم شفافیت شورای نگهبان چنین معضلاتی رخ می‌دهد. اگر احزاب کارآمد و قوی در کشور وجود داشتند، طبعا اعضای احزاب هم مشخص بودند و از طرف دیگر اگر شورای نگهبان شفاف عمل می‌کرد مشخص می‌شد چه کسانی از چه حزبی و به چه دلیل و مدرک ردصلاحیت شده‌اند که متاسفانه چنین نیست.

***

۱۰ نفر به هیئت انتخاب لیست ائتلاف اصولگرایان اضافه شدند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ اعضای هیئت انتخاب کاندیداهای نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در مجمع عمومی تهران که متشکل از حدود پنج هزار نفر است، انتخاب شدند؛ اعضای "هیئت انتخاب" متشکل از اعضای شورای مرکزی ائتلاف و ۱۰ نفری که مجمع عمومی انتخاب کرده است، هستند. البته کسانی که کاندیدا هستند عضو هیئت انتخاب نخواهند بود.

اسامی ۱۰ نفری که مجمع عمومی به هیئت انتخاب کاندیدا اضافه کرده به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام حیدر مصلحی، حجت‌الاسلام مسعود عالی، حجت‌الاسلام قاسمیان، رضا روستا آزاد، حجت‌الاسلام احسان بی آزار تهرانی، کامران دانشجو، یاسر جبراییلی، منوچهر متکی، معصومه آباد، نادر طالب زاده.

در این زمینه باید گفت اصولگرایان با این مدل سیاست‌ورزی احتمالا تا سال‌ها بعد فقط از ضعف رقیب بتواندد استفاده کنند و پیروز انتخابات شوند. مروری برا اسامی این ۱۰ نفر نشان می‌دهد که برخی از این افراد علی‌رغم اینکه افراد محترمی هستند اساسا ربطی به امور سیاسی ندارند و فقط سخنران مراسمات مذهبی هستند.

به‌راستی چرا یک جریان سیاسی انتخابات لیست انتخاباتی‌اش را به چند منبری می‌سپارد؟ انتخاب لیست باید توسط افراد مجرب سیاسی صورت گیرد نه چنین افرادی. این اتفاقات نشان می‌دهد سیاست‌ورزی عاقلانه همچنان پاشنه آشیل اصولگرایان است.

***

تکذیب بازداشت پروانه سلحشوری

محمدعلی وکیلی، نماینده تهران در گفت‌وگو با ایسنا، با تکذیب بازداشت پروانه سلحشوری اظهار کرد: من روز چهارشنبه گذشته با دادسرای فرهنگ و رسانه تماس داشتم و توافق بر این شد که خانم پروانه سلحشوری به دادگاه مراجعه کند و با قرار کفالت آزاد شود که همین اتفاق هم افتاد.

این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: زمانی که شایعه بازداشت خانم سلحشوری مطرح شد من با دادسرای فرهنگ و رسانه تماس گرفتم و گفتند خانم سلحشوری ساعت ۱۰ صبح به دادسرا مراجعه کرده تفهیم اتهام شده و برای وی قرار کفالت صادر شده است.

وی افزود: خانم سلحشوری احضاریه‌های متعددی داشت که برخی برای مجلس شورای اسلامی آمده بود و در دستور کار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قرار داشت و برخی از احضاریه‌ها نیز مستقیما برای خودشان آمده بود.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۳۱۵۶۷۹۲۰:۴۳:۴۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
لطفا به فساد بزرگ 12700 میلیاردی بانک تجارت کرمان مفسدین اصلی فساد با حمایت های افراد با نفوذدر سایه قرار گرفتند و محاکمه نشدند
توپانی۱۳۱۵۶۹۴۲۱:۰۶:۲۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
شورای محترم نگهبان حتماتهمت زنندگان به این نهادانقلابی رابایدتحت پیگردقانونی قراردهد.اگراین کاررانکنداعتمادجامعه به نظام ازبین می رود.
ناشناس۱۳۱۵۷۰۷۲۱:۱۶:۳۱ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
از شورای نگهبان می خواهیم که نمایندگانی را هم که کاندید نشده اند وضعیت انها را هم بررسی نمایند و آن افرادی را که فساد و تخلف مالی دارنددمشخص و پرونده انها را به همراه تمامی کاندیدهای رد صلاحیت شده از نظر فساد اقتصادی به قوه قضاییه معرفی کنند و قوه قضاییه نیز پس از بررسی آندسته را که جرم آنها ثابت و محکوم میشوند رسانه ای نمایند
ناشناس۱۳۱۵۷۰۹۲۱:۱۷:۳۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
یعنی اگر سلحشوری تایید صلاحیت بشه باید کلا در مفهوم لغت " صلاحیت " تجدید نظر کرد
ناشناس۱۳۱۶۵۶۸۱۲:۵۰:۵۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
دانشمند، اصلا ثبت‌نام نکرده برای این دوره مجلس!
ناشناس۱۳۱۶۷۴۶۱۴:۴۰:۲۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
محمدعلی وکیلی و تاج گردون و حسنوند یک شبه تایید شدن نظرت چیه؟!!
ناشناس۱۳۱۵۷۴۰۲۱:۳۷:۰۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
جناب رییسی ریاست محترم قوه قضاییه لطفا اجرای قانون از کجا آورده ای را برای همه جامعه هدف در هر بخش و صنف و دسته و گروهی که باشند اجرایی فرمایید با اجرای این قانون تمامی فسادها مشخص و افراد فاسد شناسایی و ثروت های کلان و نامشروع به بیت المال باز میگردد
ناشناس۱۳۱۵۷۵۲۲۱:۵۲:۰۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
دانیال زاده اسپانسر روحانی در انتخابات بود که البته در جاهای مختلف نظیر واگذاری کارخانه کنسانتره سنگان به اپال پارسیان مزد خود را گرفت
ناشناس۱۳۱۵۷۸۶۲۲:۲۴:۵۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
دانیال زاده و حسین فریدون و طبری و مهدی جهانگیری مایه تاسف و شرمساری هستن.
ناشناس۱۳۱۵۷۸۷۲۲:۲۵:۴۹ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
جمع کنید این نمایش هارو و مجلسو خواهشا.
ناشناس۱۳۱۵۷۹۰۲۲:۲۷:۰۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
نمایندگان اصلاح طلبی که مخالف شفافیت بودند و به شفافیت مجلس رای ندادند همان بهتر که رد صلاحیت بشوند.
ناشناس۱۳۱۵۸۰۱۲۲:۳۳:۴۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
دولت و مجلس اصلاح طلب باعث ناامیدی و یاس مردم شده اند اصلاح طلبان باید از سیاست کناره گیری نمایند.
ناشناس۱۳۱۵۸۰۲۲۲:۳۴:۲۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
زیباکلام: مردم از رای دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند.
ناشناس۱۳۱۵۸۰۳۲۲:۳۴:۴۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
شیرزن
ناشناس۱۳۱۶۳۹۲۱۱:۳۶:۵۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
خخخخه شیر زن برای تحریک احساسات علیه مردم کشور!!!!
لاله۱۳۱۵۸۲۳۲۳:۰۰:۰۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
همانهایی که از برخورد قضاییه با مفسدان ناراحت شدند الان از ردصلاحیت کاندیداهای مشکلدار ناراحتند.
ناشناس۱۳۱۵۸۳۸۲۳:۰۹:۱۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
اتفاقا باید دستگیر می شد این خانم ضد امنیت کشور
ناشناس۱۳۱۶۱۸۵۰۹:۳۷:۰۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
امنیت در گروی شنیدن صدای حق و رضایت مردم است
ناشناس۱۳۱۶۳۹۷۱۱:۳۹:۰۸ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
شنیدن حق از کسی که حق گو نیست و دنبال اهداف خاصی است خا اندیشان دنباله رو خودش رو هم دارد!
ناشناس۱۳۱۵۸۴۵۲۳:۱۷:۴۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
يعنی 2000 نفر را شوخی شوخی رد صلاحيت کرده بوديد؟!
ناشناس۱۳۱۵۸۵۴۲۳:۲۶:۴۸ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
بازداشت کردند بعد با وثیقه ازاد کردند اونوقت تیتر میزنید تکذیب بازداشت؟!!!
عمران۱۳۱۵۸۶۷۲۳:۴۰:۱۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
شورای نگهبان سرور ملت است و حق دارد هر کاری دلش خواست انجام بدهد و همه باید اطاعت کنند.
ناشناس۱۳۱۵۹۴۶۰۲:۰۲:۵۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
خانم پروانه سلحشور به همراه همسرش 15 شرکت دارند حالا این خانم بیاید توضیح دهد این 15 شرکت را چطوری صاحب شدید
ناشناس۱۳۱۶۳۵۱۱۱:۱۳:۵۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
۱۷ شرکت کی به کیه
ناشناس۱۳۱۶۰۰۶۰۵:۵۴:۵۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
بلاخره يه مرد تو اين مملكت پيدا شد بنام پروانه سلحشوري
ناشناس۱۳۱۶۰۱۹۰۷:۰۱:۵۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
دستگاه قضا در دوره تحول با متهم توافق میکنه؟
ناشناس۱۳۱۶۰۵۷۰۷:۵۸:۳۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
کاش بازداشتش می کردند
نادر۱۳۱۶۰۶۶۰۸:۰۵:۰۸ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
چه كساني تأييد شدند ؟! معصومه آباد ملاك نجومي ، كامران دانشجو ؟!
ناشناس۱۳۱۶۱۰۲۰۸:۳۰:۰۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
وارونه آویزان کردن طبری در این شرایط سخت اقتصادی که بر مردم و کشور حاکم است ؛ از اوجب واجبات است تا درس عبرتی شود برای اربابانش .
ناشناس۱۳۱۶۱۰۵۰۸:۳۲:۰۴ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
چی جوری یه دفعه ۲۰۰۰ نفر تائید صلاحیت شدن ؟!!!! و یا بعبارتی اصلا چرا یه دفعه ۲۰۰۰ نفر رد صلاحیت شده بودن ؟!!!!
ناشناس۱۳۱۶۱۰۷۰۸:۳۴:۲۴ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
طبری باید از ملک میلیاردی برج اش در کامرانیه به مدت ۳۰ روز آویزان گردد
ناشناس۱۳۱۶۱۱۶۰۸:۳۷:۵۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
این تکذیبه مثلا؟
ناشناس۱۳۱۶۱۱۸۰۸:۳۹:۴۴ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
بعضیها به خاطر وجود فساد مالی در عملکرد طبری ؛ نباید الان سمت و پست و مقام جدید می گرفتن . همین چیز است که مردم رو دلسرد و بدبین کرده
ناشناس۱۳۱۶۱۲۱۰۸:۴۳:۱۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
برج کامرانیه طبری باید تخریب گردد که البته این به عدالت نزدیکتر است برای آنان که میدانند .
ناشناس۱۳۱۶۱۲۸۰۸:۵۰:۴۹ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
آقایانی که الان خودشون رو به بی خیالی زده اند ، به ملت پاسخگو باشند
ناشناس۱۳۱۶۲۱۳۰۹:۵۲:۳۱ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
از مقام استعفا بدن ؛ پاسخگو بودن پیشکش !
الف ر۱۳۱۶۳۲۹۱۰:۵۹:۵۱ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
اگر ملت را آدم حساب نمیکنند شاید فردائی باشه !!به خدای آنجا پاسخگو باشند ممکن است از مصادیق ختم الله قلوبهم و علی سمعهم......باشند
ناشناس۱۳۱۶۲۲۰۰۹:۵۶:۳۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
اميدوارم مردم قدركساني را كه سختي واحضاريه هار بجان خريدند وبه صندلي سبز تكيه ندادند را بدانند
ناشناس۱۳۱۶۵۰۹۱۲:۱۸:۱۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
علی اقا هم به تاریخ پیوست قرص ضد بارداری
ناشناس۱۳۱۶۷۶۲۱۴:۵۳:۴۱ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
ایشان در قلب مردم جای دارد و فراموش نمی شود. تاریخ را مردم مشخص خواهند کرد .
علی مطهری۱۳۱۶۸۱۰۱۵:۲۷:۱۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
ماندگار در تاریخ شد این آزادمرد

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. با فتح کجا جنگ برای ما تمام می‌شود؟

  2. ماجرای یک قاضی که علیه خودش حکم صادر کرد

  3. خانه‌های خالی در محاصره مالیاتی / سامانه ملی املاک را دریابید!

  4. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

  5. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

  6. وقوع انفجار مهیب در بندر بیروت لبنان با صدها کشته و هزاران زخمی + فیلم | پیام همدردی کشورهای مسلمان با لبنان

  7. نمایندگانی که خانه سازمانی ۳۸۰ متری مجلس را از آنِ خود کردند!

  8. شايعات مربوط به آذری جهرمی به روایت روزنامه اصلاح‌طلب/ مانور تجمل در خاطرات آیت‌الله هاشمی/ احمدی‌نژاد، مهره سوخته عرصه سیاست/وزارت اطلاعات: فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند

  9. ترامپ بازنده انتخابات رياست جمهوری می‌شود؟

  10. درخواست قالیباف برای تعویق کنکور/توکلی: مردم اشکنه هم نمی‌توانند بخورند/رویای ریاست جمهوری؛ از جهانگیری و لاریجانی تا سیدحسن خمینی

  11. پاساژگردها معترض برگزاری محرم

  12. رئیس‌جمهور دستکم موافقان سیاسی خود را تحمل کند!

  13. آیا تعویق کنکور سراسری امکان‌پذیر است؟

  14. جهانگیری: مخالف کالابرگ هستیم

  15. تحریف در روایت تاریخی مشروطه

  16. چرا آمریکا "تیک‌تاک" را فیلتر می‌کند؟

  17. تصویری کمتر دیده شده از رهبر انقلاب

  18. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

  19. روحانی: هدف دشمنان ایجاد هیجان‌زدگی و بی‌برنامه‌گی در مدیریت کشور است

  20. روحانی: با وجود جنگ اقتصادی، دولت کشور را مدیریت کرده/ از تعطیل شدن تولید و تشدید بیکاری جلوگیری کرده‌ایم

  21. توکلی: برخی دولتمردان مشکل معیشتی ندارند/ کوپن بدتر از نابودی پول ملی نیست

  22. تازه‌ترین قیمت خودروها در بازار / پراید ۹۳ میلیون تومان شد!

  23. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

  24. قیمت خودرو همچنان صعودی است/ قیمت پژو ۴۰۵ به ۱۴۲ میلیون رسید

  25. تهران پنجمین شهر گران دنیا در مسکن

  ابر آروان

  پربحث‌های اخیر

   پربحث‌های دیروز

    پربحث‌های هفته

    1. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

    2. نمایندگانی که خانه سازمانی ۳۸۰ متری مجلس را از آنِ خود کردند!

    3. شايعات مربوط به آذری جهرمی به روایت روزنامه اصلاح‌طلب/ مانور تجمل در خاطرات آیت‌الله هاشمی/ احمدی‌نژاد، مهره سوخته عرصه سیاست/وزارت اطلاعات: فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند

    4. درخواست قالیباف برای تعویق کنکور/توکلی: مردم اشکنه هم نمی‌توانند بخورند/رویای ریاست جمهوری؛ از جهانگیری و لاریجانی تا سیدحسن خمینی

    5. رئیس‌جمهور دستکم موافقان سیاسی خود را تحمل کند!

    6. تحریف در روایت تاریخی مشروطه

    7. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

    8. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

    9. قالیباف: تعویق زمان کنکور ضروری است/ دوره پیگیری مشکلات اقتصادی آغاز شده/ سلامت دانش آموزان، خط قرمز است

    10. متن شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر نفت به رؤسای سه قوه

    11. واکنش روحانی به شایعه تلاش برای زمین زدن دولت/انتقاد تند زیباکلام از اصلاح‌طلبان/ میزان صداقت بی‌بی‌سی/ کدام مناطق تهران بیشترین آمار ابتلا و فوتی کرونا را دارند؟

    12. رمزگشایی از مزرعه موشکی سپاه + تصاویر

    13. رانت ارز ۴۲۰۰ تومانی به جیب چه کسانی می‌رود؟!

    14. روحانی: تا روزی که صندوق رای و انتخابات هست، جمهوری اسلامی ایران با همین قدرت می ماند

    15. افکار عمومی در انتظار مصوبه مجلس در طرح شفافیت آرای نمایندگان

    16. نماینده مجلس: دولت از عمل به قانون اساسی تخطی کرده است/" آخوندی" باید بازخواست شود

    17. توضیح حناچی درباره عدم حضورش در جلسات هیات دولت/ ادبیات تند و طلبکارانه را نمی‌پسندم

    18. پیشنهاد معنادار حسام الدین آشنا به مردم: برای هر تصمیم اقتصادی یک هفته صبر کنید

    19. ریچارد گلدبرگ کیست و چرا ایران او را تحریم کرد؟ + تصاویر

    20. برایان هوک از سمتش استعفا می‌کند

    21. نامه وزیر بهداشت درباره کرونا به رهبر انقلاب/ تحلیل جهانگیری از بازار بورس/ فرار داماد وزیر سابق با پاسپورت دیگری/ سلیمی نمین: اصلاح‌طلبان باید عناصر تندرویی مثل تاجزاده را مهار کنند

    22. روزنامه جوان: جمشید شارمهد ۱۰ مرداد در تاجیکستان دستگیر شده است

    23. مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت معرفی شد

    24. طرح سوال از رئیس جمهور تا فردا تعیین تکلیف می شود

    25. قالیباف: مرکز پژوهش‌ها مغز متفکر و رصدخانه مجلس است/ باید اقتصاد را از وابستگی به نفت نجات داد

    آخرین عناوین