تکذیب بازداشت پروانه سلحشوری/ روایت کدخدایی از افزایش آمار تایید صلاحیت‌ها!/ رشوه بزرگ یک متهم به اکبر طبری

گروه سیاسی الف،   3981112126 ۴۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

تکذیب بازداشت پروانه سلحشوری/ روایت کدخدایی از افزایش آمار تایید صلاحیت‌ها!/ رشوه بزرگ یک متهم به اکبر طبری

رشوه بزرگ یک متهم به اکبر طبری

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اولین بار نام طبری در پرونده ابر بدهکار بانکی رسول دانیال زاده که تحت عنوان سلطان فولاد شناخته می‌شود، شنیده شد. دانیال زاده که بیش از ۴ هزار میلیارد تومان بدهی بانکی دارد از نزدیکان طبری شناخته می‌شود و البته بیشتر معروفیت او به دلیل برجی است که در کامرانیه ساخته و شنیده شده که اکبر طبری در این برج فوق لاکچری سکونت دارد و او این ملک را به عنوان رشوه از دانیال زاده دریافت کرده است.

البته در این  پرونده نام حسین فریدون هم به چشم میخورد و به همین دلیل گمانه زنی ها حاکی از آن است که طبری، فریدون و دانیال زاده با یکدیگر ارتباط داشته‌اند و از همین رو دانیال زاده جعبه سیاه حسین فریدون و اکبر طبری نامیده می‌شود.

پس از پرونده دانیال زاده نام طبری در دیگر پرونده‌ها هم شنیده شد، یکی دیگر از پرونده‌های فساد اقتصادی که نام طبری در آن خودنمایی می‌کند، پرونده جلیل سبحانی از متهمان اصلی پرونده فساد پتروشیمی است. قاضی مسعودی مقام درباره حضور طبری در پرونده فساد پتروشیمی اظهار کرد: در این پرونده نام آقای طبری به چشم می‌خورد و البته هنوز تحقیقات در این باره ادامه دارد.

طبری مسئولی بود که تنها ۷ روز پس از آغاز به کار رئیسی از قوه قضائیه برکنار شد و البته علاوه بر اقدامات مختلف، او کار‌های اجرایی را هم بر عهده داشته است.

بیشتر بخوانید:

رشوه فوق لاکچری در جیب اکبر طبری / آیا طبری، ملک فعلی خود در برج کامرانیه را از بدهکار ۴ هزار میلیاردی به عنوان رشوه دریافت کرده؟

***

روایت کدخدایی از افزایش آمار تایید صلاحیت‌ها!

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری گفت: حدود ۱۶ هزار و ۳۳ نفر در انتخابات مجلس ثبت نام کرده‌اند که تعدادی از آنها انصراف داده و برخی نیز در هیئت‌های اجرایی ردصلاحیت شدند که در نهایت صلاحیت حدود ۴ هزار و ۵۰۰ نفر را بررسی کردیم و افرادی که مورد تأیید قرار گرفتند بیش از ۵۰ درصد بودند و صرفا حدود بیست و چند درصد رد صلاحیت شدند، البته بررسی‌ها ادامه دارد و ممکن است تعداد تأیید صلاحیت شدگان افزایش یابد.

کدخدایی گفت: از مرحله قبل که مرحله بررسی صلاحیت کاندیدا‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی در هیئت مرکزی بود تا مرحله شورای نگهبان اول حدود ۲ هزار نفر به تأیید صلاحیت شده‌ها اضافه شدند، لذا خواهش دارم که دوستان و صاحب نظران سیاسی منتظر باشند و برای بیان اظهارنظراتشان عجله نکنند چرا که شورای نگهبان وظیفه قانونی خود را انجام می‌دهد و نسبت به بررسی صلاحیت افراد حساسیت لازم را دارد و حتی احتمال دارد آمار تأیید صلاحیت شده‌ها تا پایان وقت مقرر قانونی افزایش پیدا کند.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: برخی افراد ایراداتی به تحقیقات محلی وارد می‌کنند و لازم است که این نکته را بگویم که با تحقیقات محلی بسیاری از کسانی که اصطلاحا عدم احراز صلاحیتشان اعلام شد به تأیید صلاحیت برگشتند که نکته خوبی است و این مسئله‌ای که در قانون پیش بینی شده امکان دقت بیشتری را برای شورای نگهبان فراهم کرده است.

بیشتر بخوانید:

کدخدایی: ۲ هزار نفر به تعداد تائید صلاحیت‌شده‌ها اضافه شدند/ درباره رد صلاحیت داماد رئیس جمهور نامه‌ای زده نشده

***

آیا اصلاح‌طلبان مظلوم‌نمایی می‌کنند؟

از زمان اعلام ردصلاحیت‌ها اصلاح‌طلبان مدام از ردصلاحیت نامزدهای خویش در سراسر کشور گلایه کرده‌اند و از بی‌معنی شدن رقابت در انتخابات امسال گفته‌اند. در این زمینه حمیدرضا ترقی نائب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره رویکرد اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس یازدهم به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: اصلاح‌طلبان بنا دارند نامزدهای این گرایش سیاسی را چراغ خاموش وارد مجلس کرده و بعد از رأی‌آوری اعلام کنند که این‌ها نامزدهای مورد حمایت آنان بوده‌اند.

او ادامه داد: اینکه اصلاح طلبان می‌گویند نامزدی ندارند، جوسازی است. اصلاح‌طلبان در مقاطعی که دچار ریزش و ضعف سرمایه اجتماعی می‌شوند و احتمال رأی‌آوری خود را پایین می‌بینند، دست به گریه و زاری و مظلوم‌نمایی می‌زنند.

ترقی گفت: آمار دقیق داریم که ۱۳۴ تن از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب در سراسر کشور تأیید صلاحیت شده‌اند؛ بنابراین، طرح موضوعاتی مبنی بر اینکه ما کاندیدایی نداریم، ترفندی برای مظلوم‌نمایی است. اصلاح‌طلبان بنا دارند نامزدهای خود را چراغ خاموش وارد مجلس کرده و بعد از رأی‌آوری اعلام کنند که این‌ها نامزدهای مورد حمایت آنان بوده‌اند.

چند روز پیش، بادامچیان دبیرکل موتلفه هم سخنان مشابهی را درباره تعداد نامزدهای تایید صلاحیت‌شده اصلاح‌طلب بیان کرده بود. اما برخی از اصلاح‌طلبان که به سخنان بادامچیان واکنش نشان داده بودند خواستار انتشار اسامی این ۱۳۰ نفر شدند.

در این زمینه به نظر می‌رسد به‌دلیل فقدان احزاب فراگیر و عدم شفافیت شورای نگهبان چنین معضلاتی رخ می‌دهد. اگر احزاب کارآمد و قوی در کشور وجود داشتند، طبعا اعضای احزاب هم مشخص بودند و از طرف دیگر اگر شورای نگهبان شفاف عمل می‌کرد مشخص می‌شد چه کسانی از چه حزبی و به چه دلیل و مدرک ردصلاحیت شده‌اند که متاسفانه چنین نیست.

***

۱۰ نفر به هیئت انتخاب لیست ائتلاف اصولگرایان اضافه شدند

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ اعضای هیئت انتخاب کاندیداهای نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در مجمع عمومی تهران که متشکل از حدود پنج هزار نفر است، انتخاب شدند؛ اعضای "هیئت انتخاب" متشکل از اعضای شورای مرکزی ائتلاف و ۱۰ نفری که مجمع عمومی انتخاب کرده است، هستند. البته کسانی که کاندیدا هستند عضو هیئت انتخاب نخواهند بود.

اسامی ۱۰ نفری که مجمع عمومی به هیئت انتخاب کاندیدا اضافه کرده به شرح زیر است:

حجت‌الاسلام حیدر مصلحی، حجت‌الاسلام مسعود عالی، حجت‌الاسلام قاسمیان، رضا روستا آزاد، حجت‌الاسلام احسان بی آزار تهرانی، کامران دانشجو، یاسر جبراییلی، منوچهر متکی، معصومه آباد، نادر طالب زاده.

در این زمینه باید گفت اصولگرایان با این مدل سیاست‌ورزی احتمالا تا سال‌ها بعد فقط از ضعف رقیب بتواندد استفاده کنند و پیروز انتخابات شوند. مروری برا اسامی این ۱۰ نفر نشان می‌دهد که برخی از این افراد علی‌رغم اینکه افراد محترمی هستند اساسا ربطی به امور سیاسی ندارند و فقط سخنران مراسمات مذهبی هستند.

به‌راستی چرا یک جریان سیاسی انتخابات لیست انتخاباتی‌اش را به چند منبری می‌سپارد؟ انتخاب لیست باید توسط افراد مجرب سیاسی صورت گیرد نه چنین افرادی. این اتفاقات نشان می‌دهد سیاست‌ورزی عاقلانه همچنان پاشنه آشیل اصولگرایان است.

***

تکذیب بازداشت پروانه سلحشوری

محمدعلی وکیلی، نماینده تهران در گفت‌وگو با ایسنا، با تکذیب بازداشت پروانه سلحشوری اظهار کرد: من روز چهارشنبه گذشته با دادسرای فرهنگ و رسانه تماس داشتم و توافق بر این شد که خانم پروانه سلحشوری به دادگاه مراجعه کند و با قرار کفالت آزاد شود که همین اتفاق هم افتاد.

این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: زمانی که شایعه بازداشت خانم سلحشوری مطرح شد من با دادسرای فرهنگ و رسانه تماس گرفتم و گفتند خانم سلحشوری ساعت ۱۰ صبح به دادسرا مراجعه کرده تفهیم اتهام شده و برای وی قرار کفالت صادر شده است.

وی افزود: خانم سلحشوری احضاریه‌های متعددی داشت که برخی برای مجلس شورای اسلامی آمده بود و در دستور کار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قرار داشت و برخی از احضاریه‌ها نیز مستقیما برای خودشان آمده بود.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۳۱۵۶۷۹۲۰:۴۳:۴۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
لطفا به فساد بزرگ 12700 میلیاردی بانک تجارت کرمان مفسدین اصلی فساد با حمایت های افراد با نفوذدر سایه قرار گرفتند و محاکمه نشدند
توپانی۱۳۱۵۶۹۴۲۱:۰۶:۲۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
شورای محترم نگهبان حتماتهمت زنندگان به این نهادانقلابی رابایدتحت پیگردقانونی قراردهد.اگراین کاررانکنداعتمادجامعه به نظام ازبین می رود.
ناشناس۱۳۱۵۷۰۷۲۱:۱۶:۳۱ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
از شورای نگهبان می خواهیم که نمایندگانی را هم که کاندید نشده اند وضعیت انها را هم بررسی نمایند و آن افرادی را که فساد و تخلف مالی دارنددمشخص و پرونده انها را به همراه تمامی کاندیدهای رد صلاحیت شده از نظر فساد اقتصادی به قوه قضاییه معرفی کنند و قوه قضاییه نیز پس از بررسی آندسته را که جرم آنها ثابت و محکوم میشوند رسانه ای نمایند
ناشناس۱۳۱۵۷۰۹۲۱:۱۷:۳۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
یعنی اگر سلحشوری تایید صلاحیت بشه باید کلا در مفهوم لغت " صلاحیت " تجدید نظر کرد
ناشناس۱۳۱۶۵۶۸۱۲:۵۰:۵۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
دانشمند، اصلا ثبت‌نام نکرده برای این دوره مجلس!
ناشناس۱۳۱۶۷۴۶۱۴:۴۰:۲۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
محمدعلی وکیلی و تاج گردون و حسنوند یک شبه تایید شدن نظرت چیه؟!!
ناشناس۱۳۱۵۷۴۰۲۱:۳۷:۰۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
جناب رییسی ریاست محترم قوه قضاییه لطفا اجرای قانون از کجا آورده ای را برای همه جامعه هدف در هر بخش و صنف و دسته و گروهی که باشند اجرایی فرمایید با اجرای این قانون تمامی فسادها مشخص و افراد فاسد شناسایی و ثروت های کلان و نامشروع به بیت المال باز میگردد
ناشناس۱۳۱۵۷۵۲۲۱:۵۲:۰۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
دانیال زاده اسپانسر روحانی در انتخابات بود که البته در جاهای مختلف نظیر واگذاری کارخانه کنسانتره سنگان به اپال پارسیان مزد خود را گرفت
ناشناس۱۳۱۵۷۸۶۲۲:۲۴:۵۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
دانیال زاده و حسین فریدون و طبری و مهدی جهانگیری مایه تاسف و شرمساری هستن.
ناشناس۱۳۱۵۷۸۷۲۲:۲۵:۴۹ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
جمع کنید این نمایش هارو و مجلسو خواهشا.
ناشناس۱۳۱۵۷۹۰۲۲:۲۷:۰۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
نمایندگان اصلاح طلبی که مخالف شفافیت بودند و به شفافیت مجلس رای ندادند همان بهتر که رد صلاحیت بشوند.
ناشناس۱۳۱۵۸۰۱۲۲:۳۳:۴۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
دولت و مجلس اصلاح طلب باعث ناامیدی و یاس مردم شده اند اصلاح طلبان باید از سیاست کناره گیری نمایند.
ناشناس۱۳۱۵۸۰۲۲۲:۳۴:۲۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
زیباکلام: مردم از رای دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند.
ناشناس۱۳۱۵۸۰۳۲۲:۳۴:۴۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
شیرزن
ناشناس۱۳۱۶۳۹۲۱۱:۳۶:۵۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
خخخخه شیر زن برای تحریک احساسات علیه مردم کشور!!!!
لاله۱۳۱۵۸۲۳۲۳:۰۰:۰۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
همانهایی که از برخورد قضاییه با مفسدان ناراحت شدند الان از ردصلاحیت کاندیداهای مشکلدار ناراحتند.
ناشناس۱۳۱۵۸۳۸۲۳:۰۹:۱۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
اتفاقا باید دستگیر می شد این خانم ضد امنیت کشور
ناشناس۱۳۱۶۱۸۵۰۹:۳۷:۰۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
امنیت در گروی شنیدن صدای حق و رضایت مردم است
ناشناس۱۳۱۶۳۹۷۱۱:۳۹:۰۸ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
شنیدن حق از کسی که حق گو نیست و دنبال اهداف خاصی است خا اندیشان دنباله رو خودش رو هم دارد!
ناشناس۱۳۱۵۸۴۵۲۳:۱۷:۴۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
يعنی 2000 نفر را شوخی شوخی رد صلاحيت کرده بوديد؟!
ناشناس۱۳۱۵۸۵۴۲۳:۲۶:۴۸ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
بازداشت کردند بعد با وثیقه ازاد کردند اونوقت تیتر میزنید تکذیب بازداشت؟!!!
عمران۱۳۱۵۸۶۷۲۳:۴۰:۱۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
شورای نگهبان سرور ملت است و حق دارد هر کاری دلش خواست انجام بدهد و همه باید اطاعت کنند.
ناشناس۱۳۱۵۹۴۶۰۲:۰۲:۵۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
خانم پروانه سلحشور به همراه همسرش 15 شرکت دارند حالا این خانم بیاید توضیح دهد این 15 شرکت را چطوری صاحب شدید
ناشناس۱۳۱۶۳۵۱۱۱:۱۳:۵۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
۱۷ شرکت کی به کیه
ناشناس۱۳۱۶۰۰۶۰۵:۵۴:۵۲ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
بلاخره يه مرد تو اين مملكت پيدا شد بنام پروانه سلحشوري
ناشناس۱۳۱۶۰۱۹۰۷:۰۱:۵۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
دستگاه قضا در دوره تحول با متهم توافق میکنه؟
ناشناس۱۳۱۶۰۵۷۰۷:۵۸:۳۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
کاش بازداشتش می کردند
نادر۱۳۱۶۰۶۶۰۸:۰۵:۰۸ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
چه كساني تأييد شدند ؟! معصومه آباد ملاك نجومي ، كامران دانشجو ؟!
ناشناس۱۳۱۶۱۰۲۰۸:۳۰:۰۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
وارونه آویزان کردن طبری در این شرایط سخت اقتصادی که بر مردم و کشور حاکم است ؛ از اوجب واجبات است تا درس عبرتی شود برای اربابانش .
ناشناس۱۳۱۶۱۰۵۰۸:۳۲:۰۴ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
چی جوری یه دفعه ۲۰۰۰ نفر تائید صلاحیت شدن ؟!!!! و یا بعبارتی اصلا چرا یه دفعه ۲۰۰۰ نفر رد صلاحیت شده بودن ؟!!!!
ناشناس۱۳۱۶۱۰۷۰۸:۳۴:۲۴ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
طبری باید از ملک میلیاردی برج اش در کامرانیه به مدت ۳۰ روز آویزان گردد
ناشناس۱۳۱۶۱۱۶۰۸:۳۷:۵۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
این تکذیبه مثلا؟
ناشناس۱۳۱۶۱۱۸۰۸:۳۹:۴۴ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
بعضیها به خاطر وجود فساد مالی در عملکرد طبری ؛ نباید الان سمت و پست و مقام جدید می گرفتن . همین چیز است که مردم رو دلسرد و بدبین کرده
ناشناس۱۳۱۶۱۲۱۰۸:۴۳:۱۵ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
برج کامرانیه طبری باید تخریب گردد که البته این به عدالت نزدیکتر است برای آنان که میدانند .
ناشناس۱۳۱۶۱۲۸۰۸:۵۰:۴۹ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
آقایانی که الان خودشون رو به بی خیالی زده اند ، به ملت پاسخگو باشند
ناشناس۱۳۱۶۲۱۳۰۹:۵۲:۳۱ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
از مقام استعفا بدن ؛ پاسخگو بودن پیشکش !
الف ر۱۳۱۶۳۲۹۱۰:۵۹:۵۱ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
اگر ملت را آدم حساب نمیکنند شاید فردائی باشه !!به خدای آنجا پاسخگو باشند ممکن است از مصادیق ختم الله قلوبهم و علی سمعهم......باشند
ناشناس۱۳۱۶۲۲۰۰۹:۵۶:۳۰ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
اميدوارم مردم قدركساني را كه سختي واحضاريه هار بجان خريدند وبه صندلي سبز تكيه ندادند را بدانند
ناشناس۱۳۱۶۵۰۹۱۲:۱۸:۱۳ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
علی اقا هم به تاریخ پیوست قرص ضد بارداری
ناشناس۱۳۱۶۷۶۲۱۴:۵۳:۴۱ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
ایشان در قلب مردم جای دارد و فراموش نمی شود. تاریخ را مردم مشخص خواهند کرد .
علی مطهری۱۳۱۶۸۱۰۱۵:۲۷:۱۷ ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
ماندگار در تاریخ شد این آزادمرد

پربحث‌های دیروز

 1. اگر بایدن پیروز شود ...

 2. استیضاح روحانی و آزمون ولایتمداری

 3.  سر و کله ترامپ از کجا پیدا شد؟

 4. جهانگیری: امروز زمان انتقام و فشارآوردن نیست/ نمی‌توانیم برای مردم همه مسائل مرتبط با تحریم را بازگو کنیم

 5. بازگشت دلار به کانال ۲۷ هزار تومان

 6. موضع گیری حسین شریعتمداری درباره استیضاح روحانی؛ چرا «دولت بی‌سر»؟!

 7. انتقاد وزیر بهداشت از عدم رعایت پروتکل‌ها: چند نفر را جریمه کردید/ چقدر من و همکارانم باید التماس کنیم؟/ به تنهایی نمی‌توانم این وضعیت را جمع کنم

 8. دلیل انصراف مجلس از استیضاح روحانی/ پشت‌پرده حمایت اصلاح‌طلبان از نامزدی محمدرضا خاتمی/نمکی: برای دود شدن آمده‌ام/ آیا لاریجانی در پاستور مستقر شده است؟

 9. زن قانون‌شکن در نجف‌آباد، دستگیر شد

 10. تعمیر لوازم خانگی به دست بانوان ایران زمین

 11. اورهال بوئینگ آمریکایی توسط متخصصان ایرانی

 12. عوامل شهادت «محمد محمدی»بسیجی آمر به معروف دستگیر شدند

 13. امیرآبادی فراهانی: در مجلس به این نتیجه رسیده‌ایم که استیضاح روحانی انجام نشود/ حقوقی‌ها بزرگترین خیانت را به بورس کردند

 14. انسولین هست، انسولین نیست!

 15. ۵۰ مشاور برای یک استاندار

 16. درخواست احمد توکلی از زنگنه درباره انحراف مسیر خط لوله یازدهم گاز

 17. روحانی استیضاح شود، چه می شود؟

پربحث‌های هفته

 1. فیلم درگیری تن به تن مامور نیروی انتظامی با یک اوباش

 2. انشاءالله ترامپ که رفت همه مشکلات حل می‌شود !

 3. نقدي بر سخنان رييس‌جمهور درباره صلح امام حسن (ع)

 4. اگر بایدن پیروز شود ...

 5. پایان یک تحریم داوطلبانه/ وقتی «خودتحریمی تسلیحاتی» را «فتح الفتوح» جا ‌زدند!

 6. ذوالنوری خطاب به روحانی: با این منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم راضی شود

 7. استیضاح روحانی و آزمون ولایتمداری

 8. روحانی: از یکشنبه می‌توانیم اسلحه بخریم و بفروشیم/ لحظه‌ای از درد مردم غافل نیستیم/ باید به موقع بجنگیم و صلح کنیم

 9. خیانت یا حماقت ؟+فیلم

 10. اجازه دهید مردم انتخاب کنند

 11. آقای دکتر؛ جدیدترین گزینه ریاست جمهوری ۱۴۰۰

 12. پیش بینی عضو کارگزاران از پیروزی سیدحسن خمینی و محسن هاشمی در انتخابات

 13. کاریکاتور مهاجرت گسترده پرستاران ایرانی

 14. دوباره برگشتیم به اول داستان کرونا !

 15. شهادت یک بسیجی در تهران‌پارس به دست اراذل و اوباش

 16. آیا دولت روحانی به رهاشدگی اقتصاد پایان می‌دهد؟

 17. تماشاخانه جنگ قره باغ

 18.  سر و کله ترامپ از کجا پیدا شد؟

 19. معلم فرانسوی را در خیابان سربریدند

 20. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور با ۶۰ امضاء در مجلس + اسامی نمایندگان و محورهای استیضاح

 21. روایت یکی از دختران قربانی پرونده کیوان امام وردی

 22. علی مطهری: با مذاکره مخالفم، اینکه رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست

 23. نرخ جالب تورم در فنلاند و سوئد

 24. عبور و مرور در ۵ کلانشهر ممنوع شد

 25. جهانگیری: امروز زمان انتقام و فشارآوردن نیست/ نمی‌توانیم برای مردم همه مسائل مرتبط با تحریم را بازگو کنیم

پربحث‌های هفته

 1. انشاءالله ترامپ که رفت همه مشکلات حل می‌شود !

 2. پایان یک تحریم داوطلبانه/ وقتی «خودتحریمی تسلیحاتی» را «فتح الفتوح» جا ‌زدند!

 3. ذوالنوری خطاب به روحانی: با این منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم راضی شود

 4. استیضاح روحانی و آزمون ولایتمداری

 5. روحانی: از یکشنبه می‌توانیم اسلحه بخریم و بفروشیم/ لحظه‌ای از درد مردم غافل نیستیم/ باید به موقع بجنگیم و صلح کنیم

 6. خیانت یا حماقت ؟+فیلم

 7. اجازه دهید مردم انتخاب کنند

 8. آقای دکتر؛ جدیدترین گزینه ریاست جمهوری ۱۴۰۰

 9. پیش بینی عضو کارگزاران از پیروزی سیدحسن خمینی و محسن هاشمی در انتخابات

 10. آیا دولت روحانی به رهاشدگی اقتصاد پایان می‌دهد؟

 11. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور با ۶۰ امضاء در مجلس + اسامی نمایندگان و محورهای استیضاح

 12. علی مطهری: با مذاکره مخالفم، اینکه رهبری مخالف مذاکره هستند مانع اظهارنظر دیگران نیست

 13. جهانگیری: امروز زمان انتقام و فشارآوردن نیست/ نمی‌توانیم برای مردم همه مسائل مرتبط با تحریم را بازگو کنیم

 14. عارف: اصلاح طلبان حاضر به عذرخواهی هستند

 15. حسین شریعتمداری: با آل علی هرکه در افتاد ور افتاد

 16. محدودیت‌های تسلیحاتی ایران، پس از ۱۳ سال رسما به پایان رسید

 17. سه استان رکوددار مرگ‌و‌میر کرونا/پشت‌پرده حمایت کارگزاران از لاریجانی/طوفان دلار کارنامه مدیریتی همتی را درنوردید/آیا محمدرضا خاتمی و ظریف کاندیداهای احتمالی ۱۴۰۰ هستند؟

 18. قالیباف: بگومگوهای سیاسی برای مردم نان و آب نمی‌شود/ حرف نجیبانه مردم این است که مسئولان فکری برای گرانی‌ها کنند

 19. موضع گیری حسین شریعتمداری درباره استیضاح روحانی؛ چرا «دولت بی‌سر»؟!

 20. انتقاد رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها از روحانی: حرفی زد که معنای کرنش داد

 21. پاسخ حمید انصاری به سخنان فائزه هاشمی درباره رژیم صهیونیستی

 22. پول‌های میلیاردی که امنیت اختلاس گر را تامین نکرد/ از گشت و گذار در اسپانیا تا زندگی ۱۲ ساله در زندان

 23. هم غلط هم بی‌موقع

 24. کوشکی: روحانی نمی‌تواند با لعنت به آمریکا و بهانه FATF دولت را تطهیر کند

 25. واکنش علم‌الهدی به اظهارات رئیس جمهور /‌ خواص ‌امام حسن (ع‌) را مجبور به متارکه جنگ کردند‌ پای مردم وسط نبود

آخرین عناوین