بانوان پرشور، ملی‌پوشان قدردان و تلاش ناکام برای فتنه‌گری

گروه ورزشی الف،   3980718168 ۴۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

در روزی که حضور بانوان در ورزشگاه آزادی توجهات را به خود جلب کرده بود،‌ اقداماتی برای فتنه‌گری صورت گرفت که با بی‌توجهی سکوها مواجه شد.

بانوان پرشور، ملی‌پوشان قدردان و تلاش ناکام برای فتنه‌گری
به گزارش فارس، نزدیک درب شرقی ورزشگاه آزادی، برخلاف همیشه که مملو از آقایانی می‌شد که منتظر ورود بودند، این بار هواداران خانمی در انتظار بودند تا بتوانند رقابتی فوتبالی را از نزدیک ببینند. البته، این اتفاق در سال‌های گذشته نیز روی داده بود؛ اما در این تجربه، حواشی زیادی ایجاد شده و شاهد یک فرآیند رسانه‌ای خاص بودیم.

شاید از نظر فنی و تکنیکی، دیدار برابر کامبوج چندان قابل توجه نبود اما این اتفاقات و حواشی آن باعث شد تا نگاه‌های داخلی و خارجی به این ورزشگاه کهنسال جلب شود. در چنین فضایی، حدود شش هزار هوادار ایرانی که 3200 نفر آنها را خانم‌ها تشکیل می‌دادند، شاهد این دیدار در مرحله مقدماتی جام جهانی 2020 قطر بودند. در این بین، حضور بانوان در ورزشگاه آزادی نکات ریز و درشتی داشت که با هم مروری بر آنها خواهیم داشت.

*از جمعیت بیش از 3 هزار نفری بانوان که در ورزشگاه آزادی حضور داشتند، مشاهدات میدانی نشان می داد که بیشتر آنها اولین تجربه خود را پشت سر گذاشتند. در این بین، برخی بودند که در دیدار پرسپولیس برابر کاشیما انتلرز در لیگ قهرمانان آسیا هم به آزادی آمده بودند. طبیعتا، این تجربه برای این هواداران جذابیت و لذت قابل توجهی داشت.

*هواداران خانم قبل از ورود به داخل ورزشگاه و جایگاه های مشخص شده، توسط همیاران تماشاگر خانم که برای این بازی آموزش های لازم را دیده بودند، توجیه می شدند. این باعث شده بود تا تماشاگران با محیط و جزئیاتش آشنایی بیشتری داشته باشند. 

*بیش از ٧٠ همیار هوادار برای راهنمایی هواداران زن در سکوها، حاضر بودند و تلاش زیادی برای کمک به حاضران داشتند. آنها با کاورهای سبز در پله ها مستقر بوده و با خوشرویی با تماشاگران در تعامل و همکاری بودند. البته، بانوان نیروی انتظامی هم با نظم جالب و قابل توجهی، در محل های مشخص شده خود ایستاده و نظارت دقیقی بر کارها داشتند.

*لحظه ورود از تونل به سکوها، همیشه جذاب و پرهیجان است. خانم هایی که به ورزشگاه آمده بودند، این تجربه را از دست ندادند! صدای بوق و شادی خانم ها حسابی شنیدنی و جالب بود. 
 
*به هنگام ورود دروازه بانان تیم ملی کشورمان به زمین چمن برای گرم کردن، سکوهای بانوان به شدت آنها را تشویق کردند. این اتفاق به هنگام ورود تیم ملی برای گرم کردن بیشتر شد و جالب بود که سکوهای متعلق به مردان خالی از تماشاگر و هر صدایی بود!

 

*از همان لحظه ورود هواداران خانم به سکوها، عکاسان رسانه های مختلف که در بین آنها عکاسان و خبرنگاران خارجی هم دیده می شد، به مدت دو ساعت جایگاه خود را مقابل سکوهای بانوان قرار داده و مشغول تهیه اخبار و تصاویر بودند. برای آنها این حضور حسابی جالب بود و وقتشان را به ثبت این تصاویر اختصاص داده بودند.

* دو دکه اغذیه فروشی در جایگاه خانم ها قرار داشت. اختصاص یک سالن سرویس بهداشتی به گونه‌ای بود که هیچ مشکل رفت و آمدی نداشتند. البته، این مشلک همچنان برای آقایان وجود دارد!

*در حاشیه بازی، تعداد انگشت شماری در تلاش بودند تا حواشی را ایجاد کنند که با بی توجهی زنان حاضر در ورزشگاه مواجه شدند. این معدود اقدامات به جایی نرسید که با ناراحتی و عصبانیت عاملان همراه شد که در پایان، ورزشگاه را نیز ترک کردند و نتوانستند به اهدافشان برسند.

*در پایان بازی که با پیروزی قاطع کشورمان همراه شد، بازیکنان به سمت جایگاه بانوان آمده و به تشکر از حضور و حمایت آنها پرداختند. بانوان نیز به این احترام و ادب ملی پوشان، واکنش نشان داده و آنها را تشویق ویژه ای کردند. در این مسابقه،‌ تماشاگران خانم با انرژی و شور قابل توجهی به تشویق تیم ملی کشورمان پرداختند.

 

*در پایان، بانوان حاضر در ورزشگاه با هدایت ماموران انتظامی و حراستی،‌ به سمت ایستگاه های اتوبوس و محل پارک ماشین ها رفتند و ورزشگاه آزادی تهران را ترک کردند

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۲۶۷۳۴۲۱:۲۰:۴۸ ۱۳۹۸/۷/۱۸
درود بر زنان انقلابی و هوشیار ایران
ناشناس۱۱۲۷۰۰۲۰۶:۴۵:۵۷ ۱۳۹۸/۷/۱۹
یکسری مسئولین که کارنامه درخشانی هم ندارند، طوری راجع به آمدن خانمها به استادیوم صحبت کردند که آدم احساس میکنه فتح الفتوح اتفاق افتاده..
ناشناس۱۱۲۷۰۰۵۰۶:۵۴:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۱۹
میشه بگی انقلابی چه ربطی داشت؟!
ناشناس۱۱۲۶۷۵۴۲۱:۳۵:۵۹ ۱۳۹۸/۷/۱۸
اینجوری که زیبا و شسته رفته نقل کردید فکر نمیکنم تو‌کشورهای اسکاندیناوی و ژاپن هم اینجوری همه باکلاس باشند خیلی تمیز بوده
ناشناس۱۱۲۷۱۴۱۱۰:۴۱:۱۸ ۱۳۹۸/۷/۱۹
خدارو شکر، دولت هم بعد از 6 سال به یک دستاورد رسید.
ناشناس۱۱۲۶۷۵۷۲۱:۴۰:۴۰ ۱۳۹۸/۷/۱۸
این چیزها ظاهرش قشنگ است ولی زیر پوستی اتفاقی می افتد که باعث خشونت در خانواده ها و سقوط آن خواهد شد
ناشناس۱۱۲۷۰۵۲۰۸:۴۴:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۱۹
خدا شفایت بدهد برادر
ناشناس۱۱۲۶۷۵۹۲۱:۴۱:۰۰ ۱۳۹۸/۷/۱۸
درسته که تماشاگرنما در فوتبال ما زیاده اما همونها هم غیرتی دارند که بهشون اجازه نمیدن دختران و خواهران کشورشون حرف نامربوط و فحاشی بشنوند. ما در لحظات خاص تاریخی سخت هوادار همیم. کاش قبل از تخریب چهره زیبای کشورمان در انظار بین المللی و کاش قبل از حادثه دختر آبی مدیران مملکت تدبیری به موقع می اندیشیدند که فیفا این حضور زنان را به حساب خودش واریز نکند.به سخت بهایی کوتاه آمدند. .. ای کاش تفکر جای تعصب را بگیرد.
ناشناس۱۱۲۶۹۱۴۰۰:۵۶:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۱۹
هزار تا لایک. ای کاش....
ناشناس۱۱۲۶۷۶۳۲۱:۴۳:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۱۸
الحمدلله تمام مشکلات ایران حل شد. بانوان محترم به آرزویشان رسیدند.
ناشناس۱۱۲۷۱۲۰۱۰:۱۳:۴۰ ۱۳۹۸/۷/۱۹
عزیز دل برادر همه مشکلات کشور حل نشد و تا آدم هایی با افکار بسته هستند هم حل نخواهد شد، ولی یکی از مشکلات بخشی از مردم .. تا حدی حل شد. پس اگه از حل مشکل کسی خوشحال می شی، حالا هم باید خوشحال باشی!
ناشناس۱۱۲۷۱۲۴۱۰:۱۷:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۱۹
این هم یکی از مشکلات بود. حل یک مشکل ربطی به مشکلات دیگه نداره. شما هم فشار بیار مشکلات دیگه رو حل کنند. والله اینها که نوشتم توضیح بدیهیات بود.
ناشناس۱۱۲۷۱۳۵۱۰:۲۹:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۱۹
اگه مشکلات بزرگ مون حل نمیشه لااقل باید کاری کرد که مقررات دست و پاگیر رو کنار زد بله حل مشکلات اجتماعی از جزئیات شروع میشه و لازمه حل باقی مسائل است
ناشناس۱۱۲۷۴۰۲۱۵:۱۴:۲۵ ۱۳۹۸/۷/۱۹
اینقدر این حرف بی اساسه که آدم میمونه چی جواب بده. پس چون مشکلات شما در برابر کلان جامعه ناچیزه از فردا من بیام حق شما رو بخورم؟ برادر یا خواهر من دین ما اسلام هست و در اسلام کشتن یک نفر با کشتن تمان بشریت فرق نداره در دین ما در آوردن خلخال از پای یک زن یهودی اینقدر فاجعه هست که از غم این فاجعه دق کردند شماتت نداره.
ناشناس۱۱۲۶۷۷۰۲۱:۴۹:۴۵ ۱۳۹۸/۷/۱۸
.. انشاا.. در آینده شاهد اتفاقات بهتری هم باشیم
ناشناس۱۱۲۶۷۷۶۲۲:۰۴:۵۳ ۱۳۹۸/۷/۱۸
فقط منتظر گزارش خبرگزاری فارس بودیم که بحمدلله منتشر شد
ناشناس۱۱۲۶۸۱۸۲۲:۴۱:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۱۸
دیدید اتفاقی نیفتاد بخدا مردم چیز زیادی نمیخوان فقط احترام بذارید
ناشناس۱۱۲۷۰۹۳۰۹:۴۹:۲۳ ۱۳۹۸/۷/۱۹
لطفازیاد خوش بین نباشید ..
علی۱۱۲۷۲۷۶۱۲:۳۲:۵۸ ۱۳۹۸/۷/۱۹
عزیزم. شما نماز نخون، روزه‌خواری کن، دروغ بگو، غیبت کن فکر کردی آسمون به زمین میاد؟ اگه با انجام گناه همه چیز در اون لحظه زیر و رو می‌شد که کسی دنبال گناه نمی‌رفت! البته من گمان نمی‌کنم حضور بانوان در ورزشگاه به خودی خود گناهی داشته باشه.
ناشناس۱۱۲۶۸۳۶۲۳:۰۱:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۱۸
اولش هست ذوق زده هستن یکم بگذره عادی میشه
ناشناس۱۱۲۶۸۴۱۲۳:۰۹:۲۷ ۱۳۹۸/۷/۱۸
خوب نميشد همين كارو سالها قبل تر كرد ؟
ناشناس۱۱۲۷۰۴۱۰۸:۳۶:۰۶ ۱۳۹۸/۷/۱۹
نه نمیشد! اصولا در این کشور هزینه هر چیزی باید سر به فلک بگذارد تا کاری انجام شود! آینده نگری صفر مطلق!!!
آرش از روستا۱۱۲۶۸۴۴۲۳:۱۶:۵۴ ۱۳۹۸/۷/۱۸
همیار یا پلیس ویژه خانم ها!!!!
ناشناس۱۱۲۷۱۶۰۱۱:۰۲:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۱۹
هر دو متر یک پلیس. آن فتنه گران هم به یاد دختر آبی شعار میدادند که با تهدید همیار (پلیس) مواجه شدند و به بیرون هدایت شدند. ..
علی۱۱۲۷۲۷۸۱۲:۳۴:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۱۹
اسمش چه اهمیتی داره. مهم کارشونه که ایجاد نظم و امنیت برای بانوان هستش.
ناشناس۱۱۲۶۹۴۶۰۲:۰۹:۰۰ ۱۳۹۸/۷/۱۹
همین دو تا عکس رو داشتید؟
ناشناس۱۱۲۶۹۵۵۰۲:۴۷:۰۳ ۱۳۹۸/۷/۱۹
ما کلا عادت داریم هم پول رو بدیم هم پیاز رو بخوریم هم ..
ناشناس۱۱۲۷۰۰۷۰۶:۵۵:۰۰ ۱۳۹۸/۷/۱۹
درود بر شیر دختران ایران زمین
ناشناس۱۱۲۷۶۷۳۲۳:۳۶:۰۱ ۱۳۹۸/۷/۱۹
اگه سیگاری یا اهل چیز نباشن
مادرومعلم۱۱۲۷۰۲۲۰۷:۵۷:۵۱ ۱۳۹۸/۷/۱۹
به عنوان یک مادرومعلم، حضور زنان درورزشگاههای مردان رایک سقوط اخلاقی می دانم. که قطعا باعث افت استاندارد های اخلاقی زن ایرانی و به دنبال آن خانواده وجامعه ایرانی خواهدشد.بسیاری ورزشگاه‌های فوتبال حتی برای مردان شرافتمند امنیت اخلاقی وحتی جاني ندارد، چه رسدبه بانوان، جناب دولت روحانی، استاد سرکارگذاشتن جامعه و مشغول کردن مردم به بازی‌های مختلف است، صرب المثل، یکی میمرد ازبینو ایی، یکی میگفت زردک می خواهی، گویای شرایط جامعه امروزی آن ودولت بی لیاقت ..ا ست
ناشناس۱۱۲۷۰۳۲۰۸:۱۹:۳۷ ۱۳۹۸/۷/۱۹
کل زیر ساختی که آماده نبود همین.نرده کشیه بود ? سالها گیر این بودند ?
ناشناس۱۱۲۷۰۳۴۰۸:۲۸:۱۴ ۱۳۹۸/۷/۱۹
تعداد نارنجی پوشان بیش از تعداد خانمها بود. خانمها اجازه نداشتند با خودروی شوهر یا پدر یا برادر به ورزشگاه بیایند. این تفکیک غیرعادی ، جدایی بین خانواده هاست
ناشناس۱۱۲۷۰۵۱۰۸:۴۴:۳۷ ۱۳۹۸/۷/۱۹
یه موضوع که میتوانست موجب اعتبار نظام باشد, به یک مسئله امنیتی بدل شد و سالها...
سینا۱۱۲۷۰۶۲۰۸:۵۹:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۱۹
اگه دختر و خانواده اش مشکلی نداشته باشن به ورزشگاه فوتبال آزادی نمیرن فعلا" جو مناسب برای حضور دختران نیست مردان و زنان ما اول باید خیلی چیزای دیگه یاد بگیرن ناآگاهی دختران خیلی بیشتر از مردها هست
سیدرضا۱۱۲۷۰۶۶۰۹:۰۸:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۱۹
با سلام اطلاعیه فیفا بسیار جالب و درس آموز است.لطفا آنرا نیز درسایت بگذارید. کاش مسوولین خودمان زودتر اقدام می کردن واز حق مسلم بانوان چشم پوشی نکرده بودن. این درسی خوبی بود تا سایر حقوق شهروندی را نیز زودتر پیگیری و رعایت کنند.
ناشناس۱۱۲۷۰۸۲۰۹:۳۴:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۱۹
ما عادت داریم اول خودمان را سر زبانها بیندازیم بعد کاری که به راحتی می شد انجام دهیم را با هزینه ی زیاد انجام دهیم !
عمار۱۱۲۷۰۹۰۰۹:۴۳:۱۶ ۱۳۹۸/۷/۱۹
اگه اتفاقی نیافتاد به خاطر آمادگی زیرساختها آماده بود.. پس نتیجه میگیریم که مسوولان ما حرف ندارند.
ناشناس۱۱۲۷۰۹۵۰۹:۵۷:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۱۹
چرا ما همیشه عادت داریم هم کتک را بخوریم هم پیاز رو خب بدون حاشیه به این کار تن می دادید بدون این همه هزینه. نمیشد؟
ناشناس۱۱۲۷۱۰۴۱۰:۰۲:۲۷ ۱۳۹۸/۷/۱۹
همه کارهای این مملکت همین جوری است الکی برای خودمان مسئله ایجاد می کنیم در حالیکه مردم خودشان درک و فهم دارند ..
رسول۱۱۲۷۱۳۸۱۰:۳۶:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۱۹
ایندفعه باز با چه شعاری رای بیارن!?
ناشناس۱۱۲۷۲۵۳۱۲:۱۳:۳۵ ۱۳۹۸/۷/۱۹
سکوهای خالی آقایان تو ذوق می زد. باز هم صد رحمت به خانمها که حفظ آبرو کردند.
شهاب۱۱۲۷۳۴۹۱۳:۵۴:۵۵ ۱۳۹۸/۷/۱۹
اینم از حضور بانوان در ورزشگاه آزادی. خب خیالشون راحت شد نظریه پردازان سیاست زده؟ مشکلی دیگه نیست؟ اجازه هست بگیم لطفا برین سراغ اوضاع بل بشوی اقتصاد و بیچارگی مردم یا نه؟ یا بازم خانم، دختر، زن، دختر سلبریتی، دختر سفید پوش، خانم بنفش پوش و صدها سوژه ی مونث دیگه تو راهند؟
مژده۱۱۲۷۵۱۴۱۸:۳۵:۲۹ ۱۳۹۸/۷/۱۹
واقعا خیلی خوشحال شدم برای بانوان سرزمینم من وقتی دبیرستان بودم آرزو داشتم یکبار در ورزشگاه فوتبال ببینم.با خودم میگفتم بزرگ شدم پولدار شدم میرم جام یوفا رو می بینم.ولی بزرگ شدم و پولدار نشدم.الان پنجاه سالمه و دیگه اون آرزو کمرنگ شده و برای بانوان خوشحالم که به آرزو شون رسیدند.

پربحث‌های اخیر

 1. جهانگیری: تفاوت ما با دولت قبل در مبارزه با فساد است؛ هیچ خط قرمزی نداریم/ مردم باید باور داشته باشند که قوه قضائیه پاک است

 2. بودجه ۹۹ بوی نفت نمی دهد

 3. واکنش کاربران به اولین اجرای مزدک میرزایی

 4. نوبخت: پرداخت حمایت معیشتی دهم و یارانه ۲۰ هر ماه/ وعده ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در سال آینده

 5. کاهش سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران در کنکور به ۵ درصد

 6. روایت واشنگتن پست از زندگی تندروترین فرقه های یهودی در سرزمین‌های اشغالی 

 7. نماینده بسیج دانشجویی خطاب به روحانی: قرار بود رفاه بیاورید؛ نه اینکه مردم گرفتار نان شب شوند/ کلیدتان شکسته است یا آن را برعکس چرخانده‌اید؟

 8. هوای حسابتان را داشته باشید/ رمز یکبار مصرف و کاهش آمار برداشت اینترنتی غیر مجاز از حساب های بانکی

 9. نماینده مجلس: ممکن است نرخ بنزین دو هزار تومان شود/ دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می‌شود

 10. سخنگوی دولت: درباره آمار کشته‌شدگان حوادث اخیر نمی‌توانیم مثل آمریکا آمار فله‌ای بدهیم

 11. خودتان راجع به این تصاویر قضاوت کنید!

 12. استراماچونی در هواپیما هنگام ترک ایران

 13. وزارت ورزش: پیگیر بازگشت و ادامه فعالیت استراماچونی هستیم

 14. روحانی:‌ چه زمانی گفتم مشکلات را ۱۰۰ روزه حل می‌کنیم؟/ برجام نه مقدس است و نه لعنتی/ مذاکره کار انقلابی است

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 2. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 3. لیلاز: مردم دیگر نگران قیمت بنزین نباشند

 4. پیشنهاد عباس عبدی برای برگزاری انتخابات زودرس ریاست‌جمهوری/ انتقاد قوچانی از عارف و شورای عالی اصلاح‌طلبان/چرا احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ثبت‌نام نکرد؟

 5. پایان ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس/ رقابت اصولگرایان و اصلاح طلبان چگونه خواهد بود؟

 6. جایگزین موگرینی کارش را با دخالت در امور ایران آغاز کرد

 7. طرح «استیضاح» و «محاکمه» همزمان زنگنه در مجلس و دادگاه

 8. گزارش نیویورک تایمز از نقاشی های یک زندانی شکنجه‌ شده در گوانتانامو

 9. آیا محسن لرستانی اعدام شد؟

 10. هدیه خداحافظی آمریکا به دانشمند ایرانی

 11. انبارلویی: فکری برای ارزش پول ملی بکنید

 12. وزیر ارتباطات در دوره دانشجویی/عکس

 13. بهترین زمان خرید مسکن چه موقع است؟/ پیش‌بینی قیمت مسکن در ادامه سال ۹۸

 14. دو اقدام لازم قضایی که نیازمند دستور رئیسی است      

 15. تبانی برخی بانک‌های خصوصی برای ارائه تسهیلات ۷ هزار میلیاردی به شرکت‌های صوری

 16. اسرائیل: علیه ایران به گزینه نظامی متوسل می شویم

 17. بودجه سال ۹۹ صداوسیما ۱۰۰ میلیارد تومان کاهش یافت

 18. بزرگداشت سالروز درگذشت مولانا در ترکیه

 19. محدودیت جدید صرافی‌ها برای فروش دلار

 20. کمترین و بیشترین بودجه ۹۹ به کدام استان‌ها تعلق گرفت + جدول

 21. ولایت فقیه در عراق

 22. آخرین قیمت طلا، دلار و سکه + جدول

 23. آخرین وضعیت مصوبه «تعیین محل تجمعات»

 24. خشم هواداران از جدایی آندره آ استراماچونی

 25. نحوه افزایش حقوق بگیران مشخص شد

پربحث‌های هفته

 1. تبعیض آشکار در اخذ مالیات/ آیا همه هنرمندان باید از پرداخت مالیات معاف می‌شدند؟

 2. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 3. یک عکس؛ یک شرح | «رضا جان انقلاب این طور نیست که تو فهمیده‌ای...»

 4. ترامپ از ایران تشکر کرد؛ مبادله زندانیان حاصل «یک مذاکره بسیار منصفانه» بود

 5. سعید ملایی تبعه مغولستان شد+عکس

 6. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 7. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

 8. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 9. مطهری: افزایش قیمت بنزین ضروری بود/ اگر شرایط مناسب بود روحانی را استیضاح می‌کردیم/ یک خانه ۵۷۶ متری و یک پژو دارم

 10. علت طولانی بودن روند صدور کارت ملی چیست؟

 11. ترفند کارمند بانک در برابر اغتشاشگران + عکس

 12. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 13. توضیحات رامبد جوان درباره مهاجرت و خندوانه

 14. ابطحی: روحانی هویت امنیتی خود را در این روزها نشان داد/ انتقاد منیژه حکمت از معافیت مالیاتی هنرمندان/ آخرین اخبار از حضور جلیلی و قالیباف در انتخابات

 15. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 16. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 17. اقتصاددانان خطاب به رئیس‌جمهور: اسامی کارشناسان موافق و اسناد کارشناسی طرح افزایش قیمت بنزین را منتشر کنید

 18. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 19. لیلاز: مردم دیگر نگران قیمت بنزین نباشند

 20. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 21. خسارت ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی زنگنه به کشور

 22. تجمع پراکنده و ساختارشکنانه در چند دانشگاه تهران

 23. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 24. سخنان عجیب مطهری درباره طرح افزایش قیمت بنزین/ وقتی یک نهاد نظارتی به نمایندگان هدیه می‌دهد!/ قوچانی: نمی‌توان از کارنامه اصلاح‌طلبان دفاع کرد

 25. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

آخرین عناوین