پسر شاه مخلوع، تیر آخر بن سلمان برای ایجاد تنش در ایران

 3980419114 ۲۵ نظر، ۷ در صف انتشار و ۲۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
پسر شاه مخلوع، تیر آخر بن سلمان برای ایجاد تنش در ایران

محمد بن سلمان، شاهزاده سعودی که پیش‌تر وعده داده بود جنگ سیاسی و ایدئولوژیک عربستان با ایران را به داخل مرزهای ایران خواهد کشاند و از این بابت، به چهره ای بدنام تبدیل شده، قصد دارد تا با بکارگیری رضا پهلوی پسر شاه مخلوع برنامه‌ای تلویزیونی را با هدف ایجاد اختلاف در میان مردم ایران راه‌اندازی کند.

به گزارش الف وب سایت پرس تی وی با ذکر این موضوع نوشت: هم‌اکنون این برنامه در دفتر شبکه ایران اینترنشنال در لندن در حال تولید است. شبکه ایران اینترنشنال با هدف دامن زدن به تنش ها در ایران فعالیت می کند و در ماه سپتامبر گذشته، به دلیل مصاحبه با رئیس گروه تروریستی الاهوازیه پس از حمله به یک رژه نظامی دراهواز خبرساز شده بود. در جریان این حمله تروریستی دست کم، 25 نفر کشته و بیش از 60 غیرنظامی زخمی شدند.

نشریه گاردین نیز چندی پیش با انتشار گزارشی نوشت که بودجه ایران اینترنشنال از طریق شرکتی که ارتباطی نزدیک با بن سلمان دارد، تامین می شود.

به گفته یک منبع آگاه، ایده پخش این برنامه تلویزیونی با حضور رضا پهلوی برای اولین بار توسط بن سلمان مطرح شد. منبعی دیگر نیز عنوان کرد که رضا پهلوی برای اجرای این برنامه، دستمزد بالایی را تقاضا کرد اما در نهایت و با مداخله سرویس های اطلاعاتی یک کشور اروپایی، با یک پنجم مبلغ پیشنهادی موافقت کرد.

پیش‌تولید این برنامه از چند ماه قبل و بعد از آن‌که تعدادی از عوامل اطلاعاتی عربستان در یکی از دفاتر این شبکه حضور یافتند و تیمی از مشاوران رسانه ای را برای این برنامه استخدام کردند، کلید خورده است.

تمرکز اصلی این برنامه بر روی پاکسازی وجهه رژیم پهلوی نزد افکار عمومی معطوف شده است. رژیمی که نوکر آمریکا بود و ده ها میلیارد دلار از پول مردم ایران را به باد داد.

این برای اولین بار نیست که پسر شاه مخلوع ایران که هنوز به احیای حکومت پدر خود فکر می کند، به طور مستقیم با عربستان وارد همکاری می شود.

در سال گذشته نیز ارتباط پهلوی با خانواده سلطنتی سعودی در کانون توجهات بود؛ زمانی که جدالی میان وی و گروهک منافقین به راه افتاد. گروهک منافقین از رضا پهلوی به دلیل توصیف این سازمان به عنوان سازمانی که آمریکا نمی تواند با تکیه بر آن به طور جدی به تغییر رژیم در ایران فکر کند، به شدت انتقاد کرد.

رضا پهلوی برای این گفته خود این چنین استدلال کرد که مجاهدین خلق در زمان حمله عراق به ایران، در کنار صدام ایستاد و حتی قبل از انقلاب اسلامی 1979 نیز برخی از مردم آمریکا را کشته بود.

گروهک منافقین نیز با «اپوزیسیون قلابی» خواندن رضا پهلوی، به صحبت های وی واکنش نشان داد.

این گروه همچنین تهدید کرده که اسراری را منتشر خواهد کرد که نشان می دهد نه پهلوی، نه عربستان و نه ایران اینترنشنال تمایلی به شکل‌گیری این همکاری سه‌جانبه ندارند.

در همین اثنا، یکی از اعضای دربار پهلوی در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم گفت که رضا پهلوی به همراه مادرش به صورت پنهانی به عریستان سفر کردند و برای طرح های تغییر رژیم خود، حدود 22 میلیون دلار کمک مالی از عربستان دریافت کردند.

گروهک منافقین نیز به ارتباط با سران سعودی شهرت دارد. آن ها در سال 2016 شاهزاده ترکی الفیصل را به گردهمایی خود در پاریس دعوت کرده بودند.

بن سلمان به دنبال چه چیزی است؟

بن سلمان هرگز نتوانسته اشتیاق خود به نابود کردن ایران را همانند یک راز نگه دارد و آن را پنهان کند. در داخل، رژیم سعودی از گروه های تروریستی در قسمت های جنوب شرق و جنوب غرب ایران حمایت می کرد تا از این طریق بتواند احساس امنیت را از مردم ایران سلب کند.

در سطح وسیع‌تر اما عربستان با همکاری اسرائیل و آمریکا، چیزی شبیه به ائتلاف ناتو را با کشورهای عربی علیه جمهوری اسلامی ایران تشکیل داد.

پاپادوپولس، تحلیلگر سیاسی و سردبیر مجله Politics First می گوید طبیعی است که او به سمت گروه های مخالف که بتوانند به وی در جنگ نرم علیه ایران کمک کنند، کشیده خواهد شد. وی در گفت‌وگو با شبکه پرس تی وی عنوان کرد:« عربستان سعودی که حمایت آمریکا و انگلیس را پشت سر خود می بیند و به صورت غیررسمی نیز از حمایت های اسرائیل برخوردار است، علاقه زیادی به سرنگونی حکومت ایران دارد. جای تعجب ندارد که عربستان سعودی از افراد و یا کانال های تلویزیونی مخالف ایران حمایت کند.»

وی ادامه داد: «کاری که بن سلمان اکنون انجام می دهد، ادامه فعالیت های آمریکا و متحدان غربی‌اش است که از سال 1979 و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، سیاست تغییر رژیم را دنبال می کنند. این تصمیم یعنی انتخاب رضا پلهوی برای این کار، نشان دهنده اشتیاق واشینگتن برای برگرداندن ایران به دوره قبل از انقلاب است، یعنی زمانی که ایران کشور تحت سلطه آمریکا بود.»

پاپادوپولس افزود:«آن ها در حال آماده کردن فردی (پهلوی) هستند تا در صورت سرنگونی حکومت ایران وی را به روی کار بیاورند و بی‌تردید پسر شاه به خوبی می داند که آمریکا و عربستان نظر مثبتی به وی دارند.»

ادعای انگلیس مبنی بر آزادی رسانه ها ظاهرسازی محض است

پروژه‌ای که بن سلمان، رضا پهلوی و ایران اینترنشنال آن را شروع کرده‌اند، ادعای لندن مبنی بر آزادی رسانه ها در این کشور را تحت الشعاع قرار می دهد. در سال 2012، نهاد رگولاتوری انگلیس موسوم به آفکام مجوز پخش پرس تی وی را لغو و ارتباط با حکومت و پروپاگاندا را به عنوان دلایل اصلی اتخاذ این تصمیم عنوان کرد. حتی پس از آنکه پرس تی وی شواهد و مدارکی را نیز در این زمینه ارائه داد و خواستار پاسخ در این زمینه شد، این نهاد از تصمیم خود برنگشت.

این در حالی است که به نظر می رسد آفکام مشکلی با دیگر شبکه های خارجی همانند ایران اینترنشنال ندارد. شبکه ای که به طور آزادانه، گفتمانی ضدایرانی را ترویج می دهد و مصاحبه های زنده با تروریست های مشهور را پخش می کند.

پاپادوپولوس در این باره گفت: «مقامات انگلیسی، این کشور را به عنوان کشوری الگو در جهان در ارائه آزادی های رسانه‌ای معرفی می کنند.»

وی ادامه داد: «این کشور(انگلیس) نمی تواند رسانه دیگری را که مخالفت با گفتمان آن در خصوص تحولات جهانی است و دیدگاه های کشورهای غربی در خصوص این امور را به چالش می کشاند، تحمل کند. به همین دلیل است که مجوز پرس تی وی در انگلیس را لغو کردند.»

این تحلیلگر اضافه کرد: «کاملا روشن است که انگلیس به ایران اینترنشنال اجازه بدهد تا به فعالیت خود ادامه دهد چراکه لندن نیز همانند عربستان سعودی و آمریکا به دنبال تغییر رژیم در ایران است. در واقع، هدف از راه اندازی چنین شبکه هایی نیز دقیقا همین موضوع است.»

وی گفت: «انگلیس، استاد دستکاری و جعل است و برخی  نیز خریدار آنچه هستند که دستگاه پروپاگاندای آنها ارائه می دهد. اگر به عمق ماجرا بنگرید، این واقعیت را خواهید دید که انگلیس به شبکه ای تلویزیونی اجازه پخش می دهد که سرنگونی حکومتی مستقل را دنبال می کند. این امر خلاف قوانین بین المللی و در تضاد با منشور سازمان ملل است. اما انگلیس در این ماجرا قسر در رفته است.»

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۹۴۸۴۹۱۴:۲۸:۳۳ ۱۳۹۸/۴/۱۹
مرگ بر ضد ولایت فقیه
ناشناس۹۹۴۹۱۹۱۴:۵۱:۵۲ ۱۳۹۸/۴/۱۹
گاوشیرده یانکی ها هیچ غلطی نمی تواند بکند.
تمشکال۹۹۶۹۴۳۰۰:۲۵:۳۴ ۱۳۹۸/۴/۲۱
با این کار سیاست محمد بن سلمان در برابر ایران نه تنها پیش برنده نیست بلکه بسیار بچه گانه است چرا که ایشان از جامعه ایرانی هیچ اطلاعی ندارد در حالیکه یک بچه دبستانی ایرانی به راحتی نیازهای جامعه عربستانی را می داند ...
ناشناس۹۹۴۸۶۷۱۴:۳۴:۲۹ ۱۳۹۸/۴/۱۹
بدبختی که نوکر سعودیهاست بهتره همون نقش گوساله شیرده رو بازی کنه تا غلطهای زیادی
ناشناس۹۹۴۸۷۴۱۴:۳۶:۰۳ ۱۳۹۸/۴/۱۹
این بچه سعودی فکر میکنه حکومت صد ساله خاندان اون میتونه با تمدن هفت هزار ساله ایران وارد جنگ بشه ؟ اگر امریکا اینها رو رها کنه حتی چند دقیقه هم در برابر ایران دووم نمیارن !
ناشناس۹۹۴۸۷۷۱۴:۳۶:۵۹ ۱۳۹۸/۴/۱۹
محمدرضا پهلوی تا کشور شلوغ می شد سریع فرار می کرد یک بار 1332 فرار کرد که بعد از پیروزی کودتا برگشت، یک بار هم 1357 فرار کرد که بعدش هم مرد. حالا پسرش دست تو جیب سعودی داره میخاد چه غلطی کنه؟!
ناشناس۹۹۵۲۲۵۱۷:۳۹:۵۹ ۱۳۹۸/۴/۱۹
میخواد شبها یواشکی تمرین سان دیدن از ارتش خیالی خودش رو بکنه . باباش که میگفت بزرگ ارتشتارانه مثل یک برده از ایران فرار کرد ، چه برسه به این دویست کیلویی .
علی۹۹۴۹۰۳۱۴:۴۵:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۱۹
چهل سال گذشت هر چه کاشتیم و کاشتند را باید درو کنیم . محصول مدیریت اصول گرا و اصلاح طلب وضعیت اقتصادی موجود است که با هیچ منطقی سازگاری ندارد. رانت. فساد .امضای طلایی پیرمردها . اقا زاده ها و و و محصول مدیریت مسولین است .
ناشناس۹۹۵۲۲۴۱۷:۳۸:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۱۹
اینها درسته علی ژون ، ولی حتی نوکری مثل تو هم نمیتونه اونهمه جنایت پهلوی رو بپوشونه ، حتی با اینهمه اشتباه دولت روحانی
ناشناس۹۹۵۳۲۳۱۹:۱۷:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۱۹
بی خود پای اصولگرا ها رو وسط نکشید هر بدبختی داریم از اصلاحات هست چهل ساله با شعارهاسوار مملکت شدن و هر روز دارن بدبخت ترمون میکنن بازرگان بنی صدر میرحسین موسوی هاشمی خاتمی روحانی فقط چند سال احمدی نژاد و قالیباف از اصولگرایان سر کار بودند که مردم جز کار و خدمت ازشون سراغ ندارن
ناشناس۹۹۴۹۲۵۱۴:۵۳:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۱۹
رضا ربع پهلوی و فرح دیبا باید اموال به تاراج برده ملت ایران را برگردانند.
ناشناس۹۹۵۵۹۱۲۳:۲۳:۴۵ ۱۳۹۸/۴/۱۹
اول بهتره اموالی که بابک جون زنجانی و خاوری دزد بردن پس بدن برای اونم فکری میکنیم
Valor۹۹۴۹۴۶۱۵:۰۲:۲۶ ۱۳۹۸/۴/۱۹
رضا دیبا آبرو هر چی ایرانی را برده. شده نوچه عربستان.
ناشناس۹۹۵۲۴۲۱۷:۵۸:۱۹ ۱۳۹۸/۴/۱۹
چقدر بدبختند کسانی که منفی می دهند
ناشناس۹۹۵۴۴۹۲۱:۱۴:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۱۹
خوشبخت!رانت داری؟؟؟؟!!!!!
ناشناس۹۹۵۴۹۰۲۱:۵۵:۵۸ ۱۳۹۸/۴/۱۹
مثل همین دلقک نوکرماب پهلوی ، اینها هم جیره خور گاوهای شیرده هستن
ناشناس۹۹۵۰۱۴۱۵:۳۹:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۱۹
با کسانی متحد شده است (منافقین ) که وجهه و چهره سیاسی کثیفشان با آب هفت دریا هم تمیز نمی شود بنابرین با چوب انها رانده خواهد شد
ناشناس۹۹۵۰۳۷۱۵:۴۹:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۱۹
بهتره بن سلمان برود پیش رضا پهلوی و آموزش ببیند که بعد از سقوط آل سعود چگونه اموراتشان را در کشورهای دیگر بگذرانند و از شرح آوارگی خاندان پهلوی درس بگیرند البته اگر بتواند از عربستان سالم خارج شود
محمد۹۹۵۱۷۹۱۶:۵۶:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۱۹
خداوکیلی من که حاضر نیستم به دست نشانده سعودی به عنوان رئیس مملکتم نگاه کنم...برادران غرب دوست و به اصطلاح وطن پرستمونو نمیدونم...!!!!
شهروند۹۹۵۲۰۰۱۷:۱۲:۲۸ ۱۳۹۸/۴/۱۹
مهره های سوخته
هادی۹۹۵۲۴۱۱۷:۵۸:۰۰ ۱۳۹۸/۴/۱۹
مردم چیزی رو که بالا آوردن دوباره نمیخورن. بیخودی زور میزنن البته به هر حال قطعا عده ای ناراضی هستند که باهاشون همراه میشن و باید روشنگری کرد اما در نهایت نمیتونن کاری کنن ان شا الله
shame۹۹۵۳۳۰۱۹:۲۴:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۱۹
شما خوبین, بقیه بد و ضد ملت ...
ناشناس۹۹۵۴۹۳۲۱:۵۶:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۱۹
نه ، تو خوبی . شرم بر تو .
dayani۹۹۵۳۵۹۲۰:۰۰:۲۴ ۱۳۹۸/۴/۱۹
اظهارنظرها خیلی کوچه بازاری و عاری از منطق است!
ناشناس۹۹۵۴۵۴۲۱:۲۳:۰۸ ۱۳۹۸/۴/۱۹
عجب نوکرای جیره خواری مثل خودش داره این ربع

پربحث‌های اخیر

 1. چرا قیمت دلار در اوج خصومت غرب با ایران پایین آمد؟

 2. ادعای یک مقام پنتاگون: «طرح عبور آزاد و باز» در تنگه هرمز به زودی عملیاتی می‌شود

 3. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 4. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 5. وزیر اقتصاد: زورم نمی‌رسد پوری‌حسینی را بردارم/ رئیس‌جمهور پشت وی است  

 6. معاون دادستان: فیلترینگ به جای جنبه مردمی، جنبه حاکمیتی دارد/ جدیدترین فیلترشکن‌ها در دست کودکان است

 7. وعده «وزیر صنعت» برای کاهش چشمگیر قیمت کالاهای وارداتی

 8. افزایش قیمت سکه در بازار / آخرین قیمت دلار + جدول

 9. هیجان خطرناک در اتوبان‌های تبریز  

 10. انتشار مکالمات رادیویی عملیات توقیف نفتکش انگلیسی از سوی بی‌بی‌سی

 11. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 12. تظاهرات گسترده مخالفان پوتین در مسکو   

 13. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 14. زوایای پنهان قتل «علیرضا شیرمحمدعلی» در زندان

 15. اولین تصاویر از داخل نفتکش متخلف؛ پرچم ایران بر فراز کشتی انگلیسی  

 16. تخلفات جدید معاون وزیرآموزش و پرورش+ اسناد

 17. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 18. چه کسانی نفتکش انگلیسی را توقیف کردند؟  

 19. گل فردوسی‌پور دو ساعته یک میلیون بازدید خورد   

 20. وزارت ارشاد مردم را به جان هم انداخت  

 21. واکنش عمان به توقیف نفتکش انگلیس

 22. سیر صعودی قیمت ارز چگونه کنترل شد؟

 23. عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اگر جهانگیری در دولت کارایی ندارد؛  بگوید کار نمی‌کنم

 24. کارخانه هلیکوپتر سازی روسیه   

 25. تصاویر هوایی از شهر استانبول  

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 2. چرا قیمت دلار در اوج خصومت غرب با ایران پایین آمد؟

 3. ادعای یک مقام پنتاگون: «طرح عبور آزاد و باز» در تنگه هرمز به زودی عملیاتی می‌شود

 4. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 5. تلافی‌که تعارف ندارد!

 6. چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان

 7. کدام یگان سپاه نفتکش انگلیسی را توقیف کرد؟ + عکس

 8. زندگی در باستی هیلز لواسان جرم است؟

 9. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 10. وزیر اقتصاد: زورم نمی‌رسد پوری‌حسینی را بردارم/ رئیس‌جمهور پشت وی است  

 11. کوچ آهسته از تلگرام به واتس اپ

 12. معاون دادستان: فیلترینگ به جای جنبه مردمی، جنبه حاکمیتی دارد/ جدیدترین فیلترشکن‌ها در دست کودکان است

 13. وعده «وزیر صنعت» برای کاهش چشمگیر قیمت کالاهای وارداتی

 14. افزایش قیمت سکه در بازار / آخرین قیمت دلار + جدول

 15. تاملی بر یک تفسیر اشتباه از شأن امام جمعه و روحانیت

 16. هیجان خطرناک در اتوبان‌های تبریز  

 17. انتشار مکالمات رادیویی عملیات توقیف نفتکش انگلیسی از سوی بی‌بی‌سی

 18. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 19. تظاهرات گسترده مخالفان پوتین در مسکو   

 20. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 21. زوایای پنهان قتل «علیرضا شیرمحمدعلی» در زندان

 22. اولین تصاویر از داخل نفتکش متخلف؛ پرچم ایران بر فراز کشتی انگلیسی  

 23. تخلفات جدید معاون وزیرآموزش و پرورش+ اسناد

 24. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 25. چه کسانی نفتکش انگلیسی را توقیف کردند؟  

پربحث‌های هفته

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 3. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 4. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 5. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 6. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 7. ادعای ترامپ درباره رویارویی کشتی آمریکایی و پهپاد ایرانی

 8. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 9. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 10. تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا  

 11. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 12. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 13. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 14. توقیف یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز توسط نیروی دریایی سپاه

 15. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 16. توانا بود هرکه با ما بود!

 17. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 18. غلامی: قطع بودجه صداوسیما به خاطر یک سریال رفتاری قجری است

 19. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 20. خط و نشان پلیس برای سلبریتی‌های بد حجاب در فضای مجازی

 21. چرا قیمت دلار در اوج خصومت غرب با ایران پایین آمد؟

 22. جلسه اضطراری دولت انگلیس پس از توقیف نفتکش این کشور

 23. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

 24. نجفی: اتهام قتل عمد را قبول ندارم/ نفهمیدم چه شد خشمگین شده و اسلحه را برداشتم/ من لفظ پرستو را به کار نبردم

 25. رئیس دیوان محاسبات اعلام کرد: وقوع جرم در واگذاری ماشین سازی/ ۹۷ درصد مدیران پاک دست هستند

پربحث‌های اخیر

 1. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 2. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 3. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 4. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 5. عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اگر جهانگیری در دولت کارایی ندارد؛  بگوید کار نمی‌کنم

 6. سردار سلیمانی: همه ایران بسیجی‌اند

 7. عملکرد پوری‌حسینی، دژپسند را به مجلس کشاند

 8. بعیدی‌نژاد: با قدرت برای روبه‌رو شدن با سناریوهای مختلف آماده‌ایم

 9. کواکبیان: انگلیس هر چه زودتر نفتکش توقیف شده ما را آزاد کند

 10. ضعف در دیپلماسی سلامت برای نجات جان شیخ زکزاکی

 11. کدخدایی: شورای نگهبان مصلحت سنجی ندارد/ برابری دیه زن و مرد ایراد شرعی دارد

 12. آمریکا مذاکره را راهی برای تحمل خواسته‌هایش می‌داند/ ایران هرگز از خطوط قرمز خود عدول نخواهد کرد

 13. رئیس سازمان بسیج: وظیفه بسیج امت‌سازی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است

 14. رئیس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت مجلس انتخاب شد

 15. اظهارات منتسب به قاضی پرونده قتل علیرضا شیرمحمدی تکذیب شد

 16. ابوترابی: برگزاری انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است

 17. لاریجانی: نمایندگان توقعات غیرقابل اجرا نکنند

 18. آوینی؛ پاسدار رؤیای انقلاب اسلا‌می بود

 19. توضیحات موسوی در خصوص نفتکش و یک مصدوم ایرانی کشتی ساویز

 20. پخش مستندی از شناسایی و دستگیری جاسوسان آمریکایی توسط وزارت اطلاعات

 21. ماه آینده بتن‌ریزی فاز دوم نیروگاه بوشهر انجام می‌شود

 22. ظریف: بولتون تلاش کرد انگلیس را به باتلاق بکشد

 23. محسن رضایی: عمر تهدیدات ترامپ دی ماه به سر می‌آید

 24. اگر مشکلات مردم را حل نمی‌کنید نمک به زخم آن‌ها نپاشید

 25. تذکرات کتبی مجلسی‌ها به مسئولان اجرایی

پربحث‌های دیروز

 1. تلافی‌که تعارف ندارد!

 2. چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان

 3. کدام یگان سپاه نفتکش انگلیسی را توقیف کرد؟ + عکس

 4. آقای رییس جمهور؛ اعداد همه واقعیت‌ها را نمی‌گویند

 5. تاملی بر یک تفسیر اشتباه از شأن امام جمعه و روحانیت

 6. اقدام قانونی ایران در برابر انگلیس

 7. اتهام شیرمحمدعلی و انگیزه قاتلین او/ روایت زیباکلام از علل انفعال آمریکا در برابر ایران/ توصیه عباس عبدی به جهانگیری

 8. مرگ مسعود رجوی تایید شد + عکس

 9. عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اگر جهانگیری در دولت کارایی ندارد؛  بگوید کار نمی‌کنم

 10. سردار سلیمانی: همه ایران بسیجی‌اند

 11. عملکرد پوری‌حسینی، دژپسند را به مجلس کشاند

 12. بعیدی‌نژاد: با قدرت برای روبه‌رو شدن با سناریوهای مختلف آماده‌ایم

 13. کواکبیان: انگلیس هر چه زودتر نفتکش توقیف شده ما را آزاد کند

 14. ضعف در دیپلماسی سلامت برای نجات جان شیخ زکزاکی

 15. رئیس سازمان بسیج: وظیفه بسیج امت‌سازی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است

 16. رئیس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت مجلس انتخاب شد

 17. اظهارات منتسب به قاضی پرونده قتل علیرضا شیرمحمدی تکذیب شد

 18. ابوترابی: برگزاری انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است

 19. لاریجانی: نمایندگان توقعات غیرقابل اجرا نکنند

 20. آوینی؛ پاسدار رؤیای انقلاب اسلا‌می بود

 21. توضیحات موسوی در خصوص نفتکش و یک مصدوم ایرانی کشتی ساویز

 22. پخش مستندی از شناسایی و دستگیری جاسوسان آمریکایی توسط وزارت اطلاعات

 23. ماه آینده بتن‌ریزی فاز دوم نیروگاه بوشهر انجام می‌شود

 24. ظریف: بولتون تلاش کرد انگلیس را به باتلاق بکشد

 25. محسن رضایی: عمر تهدیدات ترامپ دی ماه به سر می‌آید

پربحث‌های هفته

 1. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 2. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 3. جنگنده کوثر، نتیجه‌ تحریم‌های جهانی علیه ایران+ تصاویر

 4. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 5. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 6. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 7. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 8. توانا بود هرکه با ما بود!

 9. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 10. بودجه صدا و سیما قطع شد/ حمایت سعید جلیلی از وزیر دولت/ عباس عبدی: چرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟

 11. جهانگیری: هنر دیپلماسی ما آن بود که به توافقی بزرگ دست یافتیم تا دولت بعدی آمریکا بگوید که کلاه بر سرشان رفته است

 12. تردیدافکنی‌های رسانه‌ای در اجماع سیاسی علیه آمریکا

 13. قناری نیست گنجشک رنگ شده است!

 14. چرا محافظان ظریف همراه او به نیویورک نرفتند؟

 15. دستور عجیب رئیس جمهور به نوبخت/ تخصیص بودجه صدا و سیما در صورت صلاحدید نمایندگان دولت

 16. آقای ترامپ نتوانستید بزنید

 17. اعاده اموال نامشروع مسئولان باعث تقویت نظام سیاسی می شود

 18. ظریف: ایران آماده مقابله با ترامپ طی شش سال آینده است

 19. پاسخ دادستانی ارکان انذارم به مقامات قضایی را مخدوش نکرد

 20. تلافی‌که تعارف ندارد!

 21. پروژه نفوذ در ایران بسیار پررنگ تر از گذشته دنبال مي شود / سریال گاندو مثل یک شوک برای جامعه بود

 22. کامنت‌های برتر مخاطبان الف: دولت اگر جوابی به سریال گاندو دارد، اسنادش را ارائه کند/ انتظار این بود که دادستان عذرخواهی کند/ هرچه تحریم‌ها بیشتر شود، تاثیرش کمتر می‌شود

 23. توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل سوخت قاچاق توسط سپاه پاسداران

 24. سپاه: ادعاي ساقط كردن پهباد ايراني دروغ است، بزودي اثبات مي كنيم

 25. چند نکته درباره حکم دادگاه یکی از اعضای شورای شهر اصفهان

آخرین عناوین