تایید دستگیری زن نفوذی در وزارت نفت/ خاطره یک خبرنگار از دیدار با رئیسی/ واکنش دولت به ماجرای پارک پلیس تهرانپارس

گروه سیاسی الف،   3980405155 ۲۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

تایید دستگیری زن نفوذی در وزارت نفت/ خاطره یک خبرنگار از دیدار با رئیسی/ واکنش دولت به ماجرای پارک پلیس تهرانپارس

تایید دستگیری زن نفوذی در وزارت نفت

چند روز پیش ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، از دستگیری یک خانم در وزارت نفت به عنوان جاسوس خبر داد و گفت: این فرد اخیرا از سوی نهادهای امنیتی بازداشت شده است.

وی با بیان اینکه این خانم تبعه ایران و نفوذی بوده است افزود: این فرد با ۱۶ مدیر وزارت نفت در ارتباط بوده و قصد تأثیرگذاری بر آنها را داشته است.

انتشار این خبر با واکنش مقامات مختلف روبه‌رو شد. محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور، سه‌شنبه شب در گفت‌وگوی ویژه خبری سیما درباره این موضوع گفت: پرونده‌های این چنینی که در دادسرا تشکیل می‌شود تا زمانی که مشمول تحقیقات هستند و بازپرس تحقیقات لازم را انجام می‌دهد، نه به موجب قانون مجاز هستیم که آن را افشا کنیم و نه مصلحت مجموع کشور است که بخواهیم آن‌ها را دنبال کنیم و یا اطلاعات ناقص را در اختیار دیگران بگذاریم.

وی افزود: یک جرمی واقعی شده است و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و قضائی به آن ورود پیدا کردند و باید تحقیقات تکمیل شود و وقتی به مرحله‌ای رسید که قابل نشر بود، قطعاً منتشر خواهد شد.

علی ربیعی، سخنگوی دولت در این زمینه گفت: این خانم کارمند یک شرکت اروپایی است. معمولاً این شرکت‌های خارجی که با دستگاه‌های اجرایی کار می‌کنند اطلاعات را نیز جمع‌آوری می‌کنند ولی اینکه جمع‌آوری این اطلاعات اقدام جاسوسی است یا خیر به بررسی نیاز دارد.

وی ادامه داد: البته اینگونه بیان شد که این خانم با ۱۶ فرد در ارتباط بوده است که بیان این مسئله به این شکل یک بیان اسلامی نیست. وزارت اطلاعات بررسی بیشتری را دارد انجام می‌دهد و قوه قضائیه نیز نتیجه را اعلام خواهد کرد.

یک مقام آگاه در وزارت اطلاعات ضمن نادرست خواندن خبر مذکور گفت: محتوای پرونده‌های امنیتی صرفاً در اختیار مراجع ذی‌صلاح قضایی قرار می‌گیرد و بیان اتهاماتی از این دست توسط هر فرد یا مرجع دیگری فاقد اعتبار است.

***

روایت مرعشی از اختلاف جهانگیری و روحانی

حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در یادداشتی در روزنامه کارگزاران نوشت: «به تدریج مسائل زیادی به وجود آمد و نهایتا به اینجا رسید که موقعیت آقای جهانگیری در جایگاه معاون اول رئیس‌جمهور در جایگاه کنونی قرار بگیرد.

بی‌توجهی به این نقش آقای جهانگیری به‌خصوص در دولت دوم و ایثار و علاقه ایشان به رئیس‌جمهور در سطح کلان اداره دولت یک کار نادرست است که موجب سوءاستفاده مخالفان دولت می‌شود و به همین علت ما از روایت‌های نقل‌شده درباره اختلاف کارشناسی اخیر میان رئیس‌جمهور و معاون اول ناراحت و نگران شده‌ایم. ضروری است که جایگاه معاون اول در دولت احیا شود و نسبت به آن تکریم صورت گیرد...

واقعیت این است که اصلاح‌طلبان در هر دو دوره ریاست جمهوری آقای روحانی و تا امروز حامی ایشان بودند واصلاح‌طلبان برخلاف تصور مخالفان دولت جز به عزت دولت نمی‌اندیشند و به هیچ‌وجه دنبال آسیب رساندن به دولت نیستند.»

بیشتر بخوانید:

نازِ جهانگیری؛ نیاز اصلاح‌طلبان

***

خاطره یک خبرنگار از دیدار با رئیسی

امید قالیباف مجری صدا و سیما جمهوری اسلامی خاطره کوتاهی را از دیدار با آیت‌الله رئیسی که در دفتر رئیس قوه قضائیه برگزار شد، منتشر و نوشت: ظهر دومین روز تابستان و ساعت حدودا ساعت ۱۲ و ربع؛ ماشین را با مصیبت در محدوده قوه قضائیه پارک کردم و به سمت ساختمان ریاست قوه براه افتادم. چند قدمی بیشتر نرفته بودم که عرق از سر و صورتم روان شد.هوا بس ناجوانمردانه گرم بود.

در راه فکرم درگیر مصاحبه زنده آن شب با جناب رئیسی بود و قرار بود ساعت دوازده و نیم خدمت ایشان برسم تا فضای کلی مباحث را به ایشان بگویم و اگر نکته ای هست بشنوم. لحظه شماری می‌کردم تا وارد ساختمان شوم تا حداقل سوزش آفتاب را کمتر احساس کنم. گرما به حدی بود که فکرم ناخداگاه بسمت باد خنک کولر در دفتر کار اقای رئیسی میرفت. بالاخره رسیدم و بعد از ورود و احوال پرسی گفتگوی ما شروع شد اما خبری از باد خنک نبود!

هوای اتاق فقط چند درجه‌ای خنک تر از بیرون بود. یواشکی نگاهی به دوروبر انداختم دیدم دو عدد اسپیلت بزرگ هست اما خاموش. چند نفر هم از خود قوه قضائیه حاضر بودن که مشخص بود گرمشان است ولی با خاموشی اسپیلت‌ها در دفتر رئیس عادی برخورد میکردند.

دردسرتان ندهم نصف حواس من در این جلسه صرف این شد که رئیس یک قوه مهم کشور صرفه جویی در مصرف برق را چنان رعایت میکرد که کمتر شاهد ان بودم. دقیقتر که نگاه کردم روشنایی هم در حد ضرورت و با حداکثر صرفه جویی استفاده میشد.

بیشتر بخوانید:

خاطره مجری صدا و سیما از دیدار با ابراهیم رئیسی؛ سراغ این «رئیس» با بادبزن بروید

***

واکنش دولت به ماجرای پارک پلیس تهرانپارس

در روز یکم تیرماه چند دختر و پسر در پارک پلیس تهرانپارس دست به رفتارهای هنجارشکنانه زدند که با برخورد سخت ماموران نیوری انتظامی مواجه شد.

بیشتر بخوانید:

بازداشت و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس + جزئیات ماجرا

برخورد با مأموران ناجا در ماجرای تهرانپارس در پی دریافت گزارش جدید متوقف شد

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به پرسشی درباره دستور رئیس جمهوری مبنی بر رسیدگی به حواشی ایجاد شده پیرامون فیلم منتشر شده از درگیری نیروی انتظامی با دختری در پارک پلیس تهرانپارس اظهار داشت: این موضوع در دست بررسی است و نتایج آن اعلام خواهد شد.

علی ربیعی، سخنگوی دولت هم در این باره گفت: رئیس‌جمهور درباره این موضوع با وزیر کشور صحبت کردند. نوع واکنش مأموران با جرم که اگر هم جرمی رخ داده قابل قبول نبوده و مطمئن هستیم رئیس شورای امنیت کشور در این زمینه تذکر لازم را داده است. اجازه بدهید در این زمینه به جامعیت لازم برسیم و اطلاع رسانی کنیم.

بیشتر بخوانید:

ربیعی: صداوسیما درباره "گاندو" همه‌چیز را پخش کند/ روحانی درباره اتفاق تهرانپارس با وزیر کشور صحبت کرده است

محمدرضا عارف، نماینده تهران در یادداشتی اینستاگرامی نوشت: «آنچه که اخیراً در یکی از بوستان‌های شرق تهران اتفاق افتاد و ظاهرا یکی از ماموران نیروی انتظامی با توسل به زور درصدد بازداشت یکی از بانوان شهرمان بود روح و جان آدمی را به درد میاورد. از همان ساعاتی که در جریان این موضوع قرار گرفتم پیگیری‌هایی را با کمک همکارانم در مجلس انجام دادم.

منتظر شفاف‌سازی نیروی انتظامی درخصوص این حادثه هستیم و مطمئناً تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری ها را ادامه خواهیم داد. اینگونه برخوردهای به هیچ وجه با جامعه دینی ما و نهادهای خدمتگزار مردم تناسب ندارد.»

***

تمجید زیباکلام از بازدارندگی نظامی ایران

صادق زیباکلام درباره تهدید آمریکا به جنگ نظامی علیه ایران به روزنامه آرمان گفت: «با توجه به آنکه این پهپاد پیشرفته آمریکایی که در ارتفاع خیلی بالایی پرواز می‌کرده است منهدم‌کردن آن کار ساده‌ای نبوده است اما ایران با دارا‌بودن موشک‌های دقیق موفق شد این پهپاد را منهدم کند. بنابراین به‌نظر می‌رسد که آمریکایی‌ها هم قدرت بازدارندگی کشورمان را دست‌کم فرض نکرده‌اند.

یعنی این‌گونه نیست که آمریکایی‌ها بر این تصور باشند که ایران هدفی آسان از لحاظ نظامی است. بعید به‌نظر می‌رسد چنین تصویر و تصوری از ایران داشته باشند. بدون شک ایران توانایی ضربه‌زدن به آمریکایی‌ها و متحدانش را دارد، اما با توجه به آنکه من نظامی نیستم بنابراین نمی‌توانم در مورد مسائل نظامی نظر کارشناسی بدهم.

اما به‌نظر می‌رسد بدون شک حزب‌ا... لبنان می‌تواند موشک‌های زیادی به سوی سرزمین‌های اشغالی پرتاب کرده و خسارات و تلفاتی را به رژیم صهیونیستی وارد کند. همچنین بدون شک متحدان منطقه‌ای ایران می‌توانند در هر صورت صدماتی را به نیروهای آمریکایی در منطقه وارد کنند.

از سوی دیگر در خلیج فارس هم به همین ترتیب است به‌گونه‌ای که موشک‌های میان‌برد و دوربرد ایران می‌توانند اهدافی را در عربستان، امارات و بحرین هدف قرار دهند. بنابراین ایران می‌تواند ضرباتی را به آمریکا و متحدانش وارد کند. البته آمریکایی‌ها و متحدانش هم بیکار نمی‌نشینند...

برخلاف عراق و افغانستان، اشغال ایران کار ساده‌ای نیست. بنابراین آمریکایی‌ها به‌دنبال آن نیستند که نیروهای نظامی خودشان را وارد ایران کنند. چون به خوبی می‌دانند نظام جمهوری اسلامی ایران از حمایت مردمی برخوردار است.

بنابراین آمریکایی‌ها به هیچ‌عنوان به‌دنبال اشغال خاک ایران و پیاده‌کردن نیرو همچون افغانستان و عراق نیستند بلکه آنها از طریق شلیک موشک‌هایشان از خلیج فارس و از پایگاه‌هایشان در منطقه، به‌علاوه بمباران‌های هوایی زیرساخت‌ها و مراکز ارتباطی کشور را مدنظر دارند. باید بدانیم که ایالات متحده حتی یک سرباز هم وارد خاک ایران نخواهد کرد.»

عناوین مرتبط

۲۹ آبان ۱۳۹۸صدا‌وسیما به معترضان فرصت دهد/ مشاجره ازغدی و روحانی درباره بنزین و تکذیب آن/ انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبان
۲۸ آبان ۱۳۹۸توکلی: راه اعتراض مسالمت‌آمیز را باز کنید/ اگر مقدمات موردنظر رئیسی درباره طرح بنزین اجرا می‌شد شاهد حوادث اخیر نبودیم/ افروغ: اتفاقات دولت هاشمی در حال تکرار است
۲۷ آبان ۱۳۹۸ادامه واکنش‌ها به طرح افزایش قیمت بنزین: چگونه اعتراضات آرام، خشونت‌آمیز می‌شود؟/ مطهری: مجلس دهم درباره مشکل بنزین تعلل کرد/ روایت زاکانی از دلایل حمایت رهبری از طرح سران قوا
۲۶ آبان ۱۳۹۸نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین
۲۵ آبان ۱۳۹۸واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸رفع توقیف «خانه پدری» با دستور رئیسی؟/ توضیحات عجیب واعظی درباره سخنان روحانی/ انتقاد عباس عبدی از انتشار گزینشی نظرسنجی‌ها/ پاسخ وزیر کشور به آیت‌الله جنتی
۲۱ آبان ۱۳۹۸نظر رهبر انقلاب درباره چند همسری/ حاشیه‌های مستند «مظنونین همیشگی»/آیا شیب افول محبوبیت روحانی بسیار تند است؟

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۷۳۹۶۹۲۰:۳۸:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۵
قوه محترم قضاییه باید در اسرع وقت به مفاسد وزارت نفت رسیدگی نماید.
ناشناس۹۷۴۰۸۰۲۲:۳۸:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۵
مصونیت‌های نانوشته‌ی قضائی را از رئیس‌جمهور و کابینه‌اش و رئیس مجلس و نماینده‌ها بردارید
محمد۹۷۴۳۳۱۰۷:۵۰:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۶
آقای رییسی اعلام کنی با هر تخلف ریز و درشت اقتصادی و فرهنگی برخورد میکنی آنوقت همین اندک کشف حجاب کننده ها هم خودشان به قانون احترام میگذارند. چون میبینند با همه تخلفات برخورد میشود. این رمز موفقیت شما و تشویق مردم به رعایت قانون است
ناشناس۹۷۴۷۱۷۱۲:۳۳:۰۳ ۱۳۹۸/۴/۶
وقتی مجلسی ها از وزارت نفت حقوق می گیرند باید منتظر این اتفاقات و حمایت برخی مجلسیان باشیم . ای کاش دستگاههای امنیتی در خصوص آن نمایندگان کمی هم تحقیق کنند تا خدایی نکرده شاهد نفوذ جاسوس و نفوذی در مجلس نباشیم .
ناشناس۹۷۵۶۷۷۰۱:۰۷:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۷
فکر کنم بازنشستگی و سلب مسئولیت بهر دلیلی در مورد مسئولین یک امر دست نیافتنی است .
ناشناس۹۷۳۹۷۲۲۰:۴۰:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۵
روحانی و جهانگیری هردو باید کناره گیری نمایند که مردم رو بیچاره کردند.
ناشناس۹۷۴۴۲۸۰۹:۳۴:۳۹ ۱۳۹۸/۴/۶
شما چقدر میگیری برای تخریب و دروغ پراکنی و بتن ریزی و کارشکنی و سنگ اندازی
ناشناس۹۷۴۸۴۸۱۳:۲۹:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۶
تخریب و بتن ریزی تاسیسات هسته ای کار روحانی و ظریف بود ! خخ
بنده خدا۹۷۴۰۵۵۲۲:۲۰:۳۸ ۱۳۹۸/۴/۵
درود بر رییسی مرد خدا
ناشناس۹۷۴۲۰۹۰۱:۱۳:۰۳ ۱۳۹۸/۴/۶
اگر قوه قضاييه را اصلاح كند و امور قضايي را عادلانه و نه جانبدارانه پيش ببرد به مردم اعتماد به قوه قضاييه را بازگرداند و محاكم با سرعت و دقت و سلامت و عدل و انصاف پرونده هاي مردم را رسيدگي كنند ، با مفاسد اقتصادي در همه ادارات و همه وزارتخانه ها و سازمانها منجمله خود قوه قضاييه برخورد شديد و سريع نمايد ودر كل موجب رضايت مردم از قوه محترم قضايبه شود ، كه انموقع با دل و جان خواهيم گفت درود بر رييسي
ناشناس۹۷۴۰۸۲۲۲:۴۳:۴۶ ۱۳۹۸/۴/۵
مدیران گل گلی خسته نباشییییید....!!!!!
ناشناس۹۷۴۰۸۴۲۲:۵۰:۳۴ ۱۳۹۸/۴/۵
چه خبر است در وزارت نفت حراست وزارت نفت چه می‌کند
ناشناس۹۷۴۱۰۱۲۳:۰۹:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۵
( تائید دستگیری زن نفوذی در وزارت نفت ) قابل توجه ریاست حراست وزارت نفت تا حداقل از طریق رسانه ها از اوضاع داخلی وزارت نفت مطلع شوند .
پیمان۹۷۴۲۳۵۰۱:۵۹:۲۰ ۱۳۹۸/۴/۶
این فاحشه ها رو از سطح شهر جمعشون کنید حالمون بهم خورد. دیروز با مادرم پشت ترافیک ماشین جلویی از خجالت آب شدم جلوی مادرم. لطفا رسیدگی کنید.
سرو۹۷۴۹۸۴۱۴:۴۸:۲۲ ۱۳۹۸/۴/۶
جمع کنن کجا ببرن؟
ناشناس۹۷۵۳۹۶۱۸:۱۷:۳۶ ۱۳۹۸/۴/۶
اگر با اصلی ترین دلایل ایجاد فساد در مملکت که فقر و اعتیاد و بی سوادی و آقازادگی و زد و بند و رانت و اختلاس و ارتشاع و قاچاق و جاسوسی و .......... هستند مقابله و مبارزه شود بسیاری از معضلات اجتماعی به حداقل خواهد رسید .
ناشناس۹۷۴۲۷۹۰۶:۰۸:۰۱ ۱۳۹۸/۴/۶
باز هم پرستو !! این بار در وزارت نفت . حدث بزنید پرستو پران نقشه بعدی اش کجاست؟
ناشناس۹۷۴۸۵۰۱۳:۳۰:۱۰ ۱۳۹۸/۴/۶
پرستو های دست آموز خارجی ها
الف ر۹۷۴۳۵۲۰۸:۱۱:۱۳ ۱۳۹۸/۴/۶
قلب من چنین گواه میدهد با حضور این آقا بزرگوار شاهد یک دادگستری دادگستر باشیم
مهدی۹۷۵۶۸۳۰۱:۲۰:۲۵ ۱۳۹۸/۴/۷
تا وقتی مسول حراست یک وزارت توسط شخص وزیر انتخاب و منصوب میشود معلوم است که رییس حراست برای ابقای خود از مواردی چشم پوشی کند مسولان حراست باید جای دیگری غیر از ان وزارتخانه یا نهاد و سازمان معرفی و منصوب شوند تا لاپوشانی نکنند

پربحث‌های دیروز

 1. چه کسانی از ارزانی بنزین سود می بردند؟! / خطاهای آشکار دولت در اجرای یک تصمیم درست

 2. دیلی میل: هزاران بیمار انگلیسی در بیمارستان‌ها محبوس شده اند زیرا جایی ندارند که بروند!

 3. لیست مناطقی که در آن اینترنت مجددا برقرار شده است

 4. ما و بی‌بی‌سی

 5. فیروزآبادی: اختلال اینترنت به زودی برطرف می‌شود

 6. توهم سعودی‌ها؛ «جنگ به داخل ایران منتقل شد»

 7. نگاهی به نظرات کاربران پس از قطعی اینترنت

 8. مشاجره ازغدی با رئیس‌جمهور رسما تکذیب شد

 9. حکایت زنانی که برای اغتشاش به ایران آمدند

 10. مسکو: از ادعای آمریکا درباره حمایت از مردم ایران «مبهوت» شدیم

 11. رحیم‌پور ازغدی: امضای بیشترین قرارداد با دشمن در۶ سال گذشته/ احتمالا در شورای انقلاب فرهنگی حضور پیدا نکنم

 12. شمخانی: تک تک اغتشاشگران مجازات می شوند/ صف آشوبگران از معترضان جدا است

 13. «آمد نیوز»حرفه‌ای با امکانات بیشتر!

 14. آغاز اتصال اینترنت به صورت محدود

 15. برپایی ‌راهپیمایی محکومیت اغتشاشات روز دوشنبه در تهران

 16. شاه سعودی؛ فرافکنی یا آلزایمر؟

 17. باهنر: دروازه اول شکست، اطمینان به پیروزی در انتخابات است

 18. اتصال اینترنت ۷ دانشگاه بزرگ تهران

 19. گفت و گوی تلفنی وزیر خارجه ژاپن با ظریف

 20. خسارت دیدگان از اقدامات آشوبگران شکایت کنند

 21. حقوق معلمان در کدام کشورها بالاتر است؟

 22. ۱۷ استان در انتظار آب دریای عمان و خلیج فارس

پربحث‌های هفته

 1. سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

 2. از اغتشاشات اخیر، چه چیزهایی میفهمیم!؟

 3. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 4. عوامفریبی با برچسب پوپولیسم/ چه کسی یا چه چیزی در اجرای تصمیم بنزینی فدا شد؟

 5. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 6. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 7. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 8. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 9. سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

 10. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 11. نوبخت: پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها/ یارانه جدید ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان

 12. چه کسانی از ارزانی بنزین سود می بردند؟! / خطاهای آشکار دولت در اجرای یک تصمیم درست

 13. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 14. روحانی: افزایش قیمت بنزین به نفع مردم و اقشار ضعیف جامعه است

 15. اشتباهات را بپذیرید؛ راه برای اصلاح باز است

 16. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 17. در آینده نزدیک اینترنت وصل می‌شود

 18. دیلی میل: هزاران بیمار انگلیسی در بیمارستان‌ها محبوس شده اند زیرا جایی ندارند که بروند!

 19. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 20. صدا‌وسیما به معترضان فرصت دهد/ مشاجره ازغدی و روحانی درباره بنزین و تکذیب آن/ انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبان

 21. لاریجانی بدون در نظر گرفتن نظر نمایندگان مصوبه سهمیه‌بندی بنزین را امضا کرد

 22. نوبخت: درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی افزایش قیمت بنزین بین مردم باز توزیع می شود

 23. نامه حاجی بابایی به رئیس مجلس در نقد افزایش قیمت بنزین

 24. ربیعی: سفره و یخچال خالی بازنشسته‌ها را درک می‌کنیم/ نمی‌توانستیم بگوییم فلان ساعت بنزین گران می‌شود

 25. لیست مناطقی که در آن اینترنت مجددا برقرار شده است

پربحث‌های هفته

 1. از اغتشاشات اخیر، چه چیزهایی میفهمیم!؟

 2. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 3. عوامفریبی با برچسب پوپولیسم/ چه کسی یا چه چیزی در اجرای تصمیم بنزینی فدا شد؟

 4. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 5. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 6. مشاجره رئیس‌جمهور و رحیم‌پور ازغدی درباره بنزین/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک کرد

 7. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 8. چه کسانی از ارزانی بنزین سود می بردند؟! / خطاهای آشکار دولت در اجرای یک تصمیم درست

 9. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 10. اشتباهات را بپذیرید؛ راه برای اصلاح باز است

 11. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 12. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 13. صدا‌وسیما به معترضان فرصت دهد/ مشاجره ازغدی و روحانی درباره بنزین و تکذیب آن/ انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبان

 14. لیست مناطقی که در آن اینترنت مجددا برقرار شده است

 15. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 16. ما و بی‌بی‌سی

 17. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 18. تذکر ۱۱ نماینده به وزیر کشوربرای قطع اینترنت

 19. نظرات برگزیده مخاطبین الف: اگر کار احمدی‌نژاد اشتباه بود چرا روحانی آن را تکرار کرد؟/ شبکه ملی اطلاعات، جدا از اینترنت بین‌المللی نیست/ دولت با گران‌کردن بنزین همه را جریمه کرد

 20. فاصله ما و رهبری در این روزها

 21. آقای روحانی! مقصر بیکاری، جوان تحصیلکرده نیست

 22. روحانی: مردم نخواهند گذاشت آب به آسیاب دشمن ریخته شود/ یک جمع کوچک ضد منافع ملی اقدام کردند

 23. سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

 24. اینترنت چه کسانی زودتر وصل می‌شود؟

 25. لارگانی: حمایت رهبر انقلاب از اصلاح قیمت بنزین لطفی بود که در حق دولت صورت گرفت/ لاریجانی توپ را به زمین کمیسیون اقتصادی نیندازد

آخرین عناوین