هواپیمای آسمان ۴ دقیقه قبل از سقوط وضعیت عادی داشته/ بزرگترین قطعه پیدا شده از اجساد یک بالاتنه بوده/ روشن شدن حقایق با پیدا شدن جعبه سیاه

گروه حوادث الف،   3961204111 ۱۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
هواپیمای آسمان ۴ دقیقه قبل از سقوط وضعیت عادی داشته/ بزرگترین قطعه پیدا شده از اجساد یک بالاتنه بوده/ روشن شدن حقایق با پیدا شدن جعبه سیاه

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم بررسی سانحه هواپیمای تهران ـ یاسوج مشمول زمان شود، گفت: در ماه‌های اخیر تعدادی از خلبانان شرکت هواپیمایی آسمان از این شرکت جدا شده‌اند که ما درحال بررسی علت این موضوع هستیم.

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آنا، با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج اظهار کرد: هیچ کارشناسی در دنیا نمی تواند با قطعیت بگوید علت اصلی حوادث هواپیمایی چیست؛ اصولا هم به این خاطر است که جعبه سیاه را برای هواپیماها طراحی می کنند تا براساس محتویات آن‌ معلوم شود عامل سانحه چه بوده است.

وی با بیان اینکه ورای اطلاعات جعبه سیاه هواپیما، ابهامات و فرضیاتی مطرح است که باید به آنها پرداخته شود، گفت: اصل موضوع این است که آیا هواپیما در آن شرایط جوی و براساس مقررات شرکت هواپیمایی آسمان اجازه پرواز داشته یا خیر؟ ما در این زمینه ابهام داریم؛ چراکه استنباط ما براساس اطلاعات و اخباری که از دستگاه‌های مختلف گرفته‌ایم، این است که این هواپیما نباید در آن شرایط جوی در منطقه کوهستانی دنا پرواز می کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که سازمان هواشناسی در روز سانحه چه گزارشی از وضعیت جوی داشته است، گفت: سازمان هواشناسی وضعیت هوا را اعلام می کند و اعلام نمی‌کند انجام پرواز درست است یا نادرست. سازمان هواشناسی گزارش می دهد که مسیر در نقطه مبدا و مقصد چه شرایطی دارد.

وی افزود: اینکه آیا در این شرایط جوی این نوع هواپیما می‌تواند ابر و مه عبور کند؛ یا در چه ارتفاعی می تواند پرواز کند، بستگی به نوع هواپیما دارد. مهم‌ترین ابهامی که در حال حاضر وجود دارد، این است که براساس اطلاعات دریافتی ما، در شرایط خاص فرودگاه یاسوج این پرواز نباید انجام می شده است.

نماینده مردم جهرم با بیان اینکه ما در جلسه کمیته بررسی ابعاد سقوط هواپیمای یاسوج مباحث یادشده را مطرح کردیم، عنوان کرد: مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان و معاون عملیات این شرکت می گفتند براساس شرایط جوی برای پرواز هواپیما مشکلی وجود نداشته است. ما هم به آنها اعلام کردیم که در آن شرایط هواپیما نباید پرواز می‌کرد.

رضایی کوچی اضافه کرد: در حال حاضر مباحثات ما با شرکت هواپیمایی آسمان و سازمان هواپیمایی کشور ادامه دارد و در یک کمیته مشترک روی این مساله کار می کنیم.

قرار است سازمان هواشناسی ریز اطلاعات مسیر هواپیما را ارائه دهد

وی ادامه داد: ما از سازمان هواشناسی خواسته‌ایم تا اطلاعات ریز مسیر ارتفاعات دنا را به ما ارائه دهد تا ببینیم در زمانی که خلبان اطلاعات جو و پرواز را گرفته و به سمت هواپیما رفته تا مسافران را سوار کند؛ همچنین پس از تیک‌آف هواپیما و زمانی که به نزدیک منطقه سقوط رسیده، وضعیت هوا به چه شکل بوده است.

رضایی کوچی در ادامه سخنان خود گفت: ما درصدد هستیم به طور کامل بررسی کنیم که آیا در شرایطی که سازمان هواشناسی اعلام کرده بوده، این هواپیما اجازه پرواز داشته یا خیر؟ ضمن اینکه قرار است بررسی شود نقش هواپیمایی کشوری، نقش شرکت هواپیمایی آسمان و نقش خلبان در روند این پرواز چه بوده است؟ همه این‌ها موضوعاتی هستند که در حال کار روی آنها هستیم.

وی تاکید کرد: آنچه مهم است، این است که به سرعت گزارشی که همه جنبه های کارشناسی را در بر گرفته باشد و همه قصورات و خطاهای شکل‌گرفته براساس مقررات پرواز را اعلام کرده باشد، ارائه دهیم و مقصران را به دستگاه های مرتبط معرفی کنیم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه اخیرا تعدادی خلبان از شرکت هواپیمایی آسمان جدا شده‌اند، بیان کرد: تعداد این خلبان‌ها مشخص نیست؛ ضمن اینکه هنوز معلوم نیست علت استعفای آنها چه بوده؛ آیا حقوق های آنهاکم بوده، فشار روی آنان زیاد بوده یا مشکلات دیگری از جمله مسائل اداری وجود داشته که باعث استعفای این عده شده است. عوامل دیگری هم می توانند در استعفای خلبان ها اثرگذار بوده باشند؛ مثل اینکه درخواستی از سوی خلبان مطرح شود که برای شرکت هواپیمایی مقدور نباشد و راهی جز استعفای خلبان نماند؛ یا اینکه شرکت هواپیمایی در مشکلات فنی ریسک‌هایی کند که خلبان به آن معترض است. به هر حال همه جوانب باید بررسی شود تا معلوم شود علت استعفای خلبانان چه بوده است.

رضایی کوچی با بیان اینکه ما در حال کار روی این موضوع هستیم که در طول مدت اخیر در شرکت هواپیمایی آسمان چه گذشته است تاکید کرد: اصل موضوع به پیدا شدن جعبه سیاه برمی گردد. تصور می کنم پس از بازگشایی جعبه سیاه در یک بازه زمانی دو هفته‌ای بتوان اطلاعات را تجزیه و تحلیل کرده و به نتیجه رسید. اما تاکید ما این است که از موضوع زمان زیادی نگذرد تا به فراموشی سپرده نشود.

به گزارش آنا، روز دوم اسفند ماه محمد دامادی، نماینده ساری در مجلس در مصاحبه‌ای با باشگاه خبرنگاران جوان اعلام کرده بود سوء مدیریت در شرکت هواپیمایی آسمان می‌تواند یکی از علت‌های اصلی سقوط این هواپیما باشد. سازمان هواشناسی از وضعیت آب و هوای منطقه دنا اطلاع داده بود؛ بنابراین احتمال سانحه وجود داشت اما متاسفانه شرکت هواپیمایی آسمان دستور لغو پرواز را صادر نکرد.

این عضو کمیسیون عمران همچنین تصریح کرد: شکایت‌های بسیاری از سوی خلبانان آسمان به کمیسیون عمران ارسال شده است و بیش از 30 نفر از خلبانان خوب و توانمند آسمان در ماه‌های قبل به دلیل سوء مدیریت استعفا داده‌اند. متاسفانه تعدادی از خلبانان اعلام کرده‌اند که این شرکت با دریافت چک از خلبانان، آن‌ها را مجبور به پرواز می‌کند.

محمّدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با خانه ملت گفت:

4 دقیقه پیش از سقوط هواپیما مکالمه‌ تلفنی یکی از مسافران وجود دارد، این مکالمه بسیار عادی بوده و نشان می‌دهد که شرایط هواپیما پیش از سقوط عادی بوده و مشکلی وجود نداشته است.

این موضوع که چرا کپسول آتش نشانی خالی بوده؛ از ابتدا به صورت خالی در هواپیما قرار گرفته یا اینکه داخل هواپیما آتش سوزی رخ داده، از جمله مواردی است که در کمیسیون عمران بررسی می‌شود؛ البته احتمال این موضوع که هواپیما پس از برخورد با کوه دچار آتش سوزی شده باشد، کاملاً مردود است.

بزرگترین قطعه‌ای که تاکنون از اجساد پیدا شده، بالاتنه بدن یک انسان است که این نشان می‌دهد هواپیما با کوه برخورد کرده و اجساد تکه تکه شده است

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۵۵۹۸۱۱۷:۵۳:۳۵ ۱۳۹۶/۱۲/۴
مگر در پرواز موبایل ها را خاموش نمیکنند ؟؟؟؟؟
ناشناس۲۵۶۰۱۳۱۸:۳۹:۰۴ ۱۳۹۶/۱۲/۴
چرا، در همه جای دنیا موبایل ها را در حین پرواز خاموش می کنند یا در وضعیت پرواز قرار می دهند اما متاسفانه در کشور ما بعضا این قانون (مثل خیلی قوانین دیگر) رعایت نمیشود.
حسن۲۵۶۳۷۲۰۸:۰۳:۰۷ ۱۳۹۶/۱۲/۵
اصلا آنتن نداره
ناشناس۲۵۵۹۸۸۱۸:۰۳:۵۳ ۱۳۹۶/۱۲/۴
این هواپیما قادر به پرواز در ارتفاعات زیاد, نزدیک به کوههای بلند ایران مثل دماوند و دنا نیست. و اصلا نباید از این هواپیمای ملخی(توربو پراپ) بر فراز کوههای بلند ایران استفاده کرد, زیرا یخ زدگی عامل بسیار مهمی برای سقوط این هواپیماست. کاربرد این هواپیما برای دشت و جاهای هموار و کم ارتفاع است. به احتمال زیاد هم در این سانحه, سیستم سوخت و روغن هواپیما یخ زده بود که پس از برخورد به کوه, منفجر نشد.
محسن۲۵۶۳۰۱۰۱:۳۲:۰۸ ۱۳۹۶/۱۲/۵
الحمدلله تکلیف روشن شد!
ناشناس۲۵۶۱۵۱۲۱:۲۶:۵۹ ۱۳۹۶/۱۲/۴
کجا هستند اونهایی که فریاد می زدند ما هواپیمای نو نمی خواهیم. لطفا بیان و به خانواده های این عزیزان جواب بدن.
علی۲۵۶۲۱۹۲۲:۳۹:۱۴ ۱۳۹۶/۱۲/۴
اصلا مگر در هواپیما با اون ارتفاع موبایل آنتن می ده. ؟ فطعا آنتن نمی ده. امتحان کنید موقعی که در هواپیما هستید.
ناشناس۲۵۶۲۲۰۲۲:۴۱:۴۰ ۱۳۹۶/۱۲/۴
در کوهستان و در ارتفاع موبایل آنتن نمی ده.
ناشناس۲۵۶۲۵۹۲۳:۳۵:۰۵ ۱۳۹۶/۱۲/۴
اجساد که ظاهرا همه سالم بودند و حتی گفته میشه هواپیما به توده برف رو کوه برخورد کرده.. این یعنی خیلی از مسافرا زنده بودن و از سرما یا خونریزی یخ زدن..مدیریت بحران و کمک رسانی صفر..
ناشناس۲۵۶۲۶۷۰۰:۰۳:۲۸ ۱۳۹۶/۱۲/۵
کاش جمله آخر مصاحبه را منتشر نمی کردید . هنوز رسانه های ما یاد نگرفته اند که رعایت حال مردم را کنندو سوهان روح نشوند !
جلال۲۵۶۳۸۶۰۸:۲۶:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۵
پس کوه دنا مقصر .... خدا کنه کوه دنا بیمه شخص ثالث داشته باشه
ناشناس۲۵۶۴۲۴۰۹:۱۰:۲۲ ۱۳۹۶/۱۲/۵
خیلی ساده است.فرودگاه یاسوج رادار نداشته و خلبان نمی دانسته در چه ارتفاعی پرواز می کند..
ناشناس۲۵۶۵۹۱۱۲:۳۶:۴۴ ۱۳۹۶/۱۲/۵
خدا رو شکر حالا همه مردم ایران کارشناس هوانوردی شدند. از نماینده مجلس بگیر تا من و شما.
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتری

پربحث‌های امروز

 1. تکرار دوباره داستان مالباختگان سرمایه‌گذاری‌های وسوسه‌انگیز

 2. واکنش معاون دفتر رئیس‌جمهور به ادعای توهین فردی منتسب به وزارت خارجه به ساحت امام حسین(ع)

 3. مشکلات صادرکنندگان محصولات کشاورزی به روسیه با «نیما»

 4. ۱۰ خرافه بسیار عجیبِ مردم جهان/ از جادوی میوه‌ها تا نماد خوش‌شانسی

 5. شطرنج سبب پیشگیری از آلزایمر می‌شود

 6. رهبر کره شمالی خواستار دیدار مجدد با دونالد ترامپ است

 7. هشدار اروپا به تل‌‌آویو درباره فلسطین / هیلی: ایران باید موضوع شورای امنیت باشد نه فلسطین!

 8. کرملین: پوتین برنامه‌ای برای دیدار با فرمانده نیروی هوایی اسرائیل ندارد

 9. نگاهی به خدمات حکام عرب خلیج فارس به صدام در طول جنگ تحمیلی

 10. ترافیک در جاده‌های قم و هراز / اعمال محدودیت ترافیکی از بعدازظهر

 11. بزرگترین اشتباه تاریخ آمریکا از نظر ترامپ

 12. زمان ریشه کنی بیماری سل در جهان

 13. عاشورا در بیروت  

 14. راهی برای درمان طاسی سر

 15. بیماری های ناشی از مصرف گوشت های فرآوری شده/ خواص آناناس

 16. دلیل درخواست رهبر کره شمالی برای دیدار مجدد با دونالد ترامپ

 17. ترکیه: مداخله نظامی در سوریه ادامه می‌یابد

 18. فارغ‌التحصیلان زن موفق‌تر از مردان تحصیل کرده بوده اند

 19. یک نماینده مجلس: لایحه الحاق ایران به کنوانسیون CFT مسکوت بماند

 20. تفاهم پوتین و اردوغان درباره ادلب زمینه ساز عملیات نظامی است

 21. شام غریبان بین الحرمین  

 22. آغاز مرحله دوم با دیدار تکراری / والیبال ایران بار دیگر به میزبان رسید

 23. ویدئویی کمتر دیده شده از لیونل مسی!  

 24. تعزیه روز عاشورا  

 25. رنج انتظار بیماران دیالیزی کمتر می‌شود

پربحث‌های دیروز

 1. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 2. استعلام برای حفظ امانت الهی!

 3. درخواست امارات برای حضور دولت‌های عربی در مذاکره جدید با ایران

 4. پایان افزایش نجومی قیمتها چه زمانی است ؟

 5. عراق، سفیر خود در ایران را فراخواند

 6. جلودارزاده: کاش اندازه حجاب، به تلفات جاده ای هم توجه می شد

 7. بوسه‌ی رهبر انقلاب بر سر حاج قاسم سلیمانی   

 8. بازگشت کوپن به ایران/ کوپن الکترونیک چه آینده‌ای خواهد داشت؟

 9. سفر رئیس جمهوری کره جنوبی به کره شمالی‎  

 10. جزئیات برنامه های روحانی در سفر به نیویورک

 11. هشدار وزیر اطلاعات به مدعیان ولایت‌مداری

 12. گفت‌وگو با معترضی که نشست ضدایرانی را بر هم زد: «تحریم‌ها مردم ایران را هدف گرفته»

 13. اعتراض به سیاست‌های ضدایرانی واشنگتن سخنرانی مقام آمریکایی را مختل کرد+ فیلم

 14. واردات ارز و طلا به کشور مجاز شد

 15. بعیدی نژاد: سیاسی کردن سفر ایرانیان به میهن خود محکوم به شکست است

 16. زنگنه: دوعضو اوپک علیه ایران فعالیت‌ می‌کنند/ ترامپ فهمید نمی‌تواند تولید نفت ایران را صفر کند

 17. «مداحی پاپ» چگونه رایج شد؟

 18. اتباع عربستان از سفر به ایران و چند کشور دیگر منع شدند

 19. نصرالله: اسرائیل بداند کار تمام شده و مقاومت موشک نقطه‌زن دارد

 20. طنین فریاد «یا حسین» 3 میلیون زائر سوگوار در آسمان سرخ کربلا

 21. مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷

 22. ساعت رسمی کشور فردا شب یک ساعت به عقب کشیده می‌شود

 23. ایران خواستار محکومیت تهدید هسته ای رژیم صهیونیستی از سوی سازمان ملل شد

 24. لندن درباره سفر اتباع ایرانی-انگلیسی به ایران هشدار داد

 25. تشییع و تدفین پیکر محمد تولایی، طلبه جوان مشهدی  

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک پیشنهاد برای حل معضل پرداخت سکه به عنوان مهریه

 3. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 4. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 5. واقعا مالیات پزشکان چقدر است؟!

 6. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 7. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 8. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 9. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 10. عوامل خارجی یا داخلی؛ کدام یک در بی‌ثباتی‌های ارزی موثرتر بود؟

 11. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 12. آقای ظریف! «برجام مالی» را به ملت تحمیل نکنید/ FATF فقط برای دشمنان شفافیت می‌آورد

 13. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 14. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 15. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 16. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 17. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 18. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 19. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 20. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 21. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 22. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

 23. وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

 24. آقای سازور غلط می‌کند فقط مداحی کند/ جمله جالب محمود کریمی درباره حاج منصور

 25. آیا پارک لاله تهران پولی شده است؟

پربحث‌های دیروز

 1. جلودارزاده: کاش اندازه حجاب، به تلفات جاده ای هم توجه می شد

 2. طنین فریاد «یا حسین» 3 میلیون زائر سوگوار در آسمان سرخ کربلا

 3. مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷

 4. ساعت رسمی کشور فردا شب یک ساعت به عقب کشیده می‌شود

 5. وزارت امور خارجه: دامان وزارت خارجه از افکار افراد موهن به اهل بیت مبری است

 6. مویه‌های شهر بر غربت زینب(س) در شام غریبان

 7. جاده کرج- چالوس یک‌طرفه شد

 8. اول اسارت، ابتدای آزادی تعزیه واقعه عاشورا؛ نوش آباد

 9. سردار اشتری: عزاداری‌ها در امنیت کامل برگزار می‌شود/ اجازه نفوذ اشرار به کشور را نمی‌دهیم

 10. مراسم عزاداری شام غریبان با حضور رهبر انقلاب برگزار شد

 11. هشدار وقوع سیلاب در مناطق کوهپایه‌ای/ سرمای ۴ درجه در بام ایران

 12. واکنش آمریکا به خروج «فولکس واگن» از ایران

 13. اقامه نماز ظهر عاشورای حسینی در سراسر کشور

 14. ایران عزادار سید و سالار شهیدان/ برپایی عزای امام حسین(ع) در سراسر کشور

 15. ترافیک سنگین در جاده چالوس

 16. اولین بار چه کسی برای امام حسین (ع) عزاداری کرد و نذری داد؟

 17. عاشورا؛ واقعه‌ای که بشر در فهم آن مانده است/ ایثار برای حفظ ولایت

 18. هراز و کندوان دو روز آینده یک‌طرفه می‌شود

 19. آنچه در عاشورا بر اباعبدالله گذشت/ بلندمرتبه شاهی ز صدر زین افتاد

 20. نظر امام حسین(ع) درباره مرگ و شهادت

 21. فروش و تبلیغ اینترنتی دارو خلاف قانون است

پربحث‌های هفته

 1. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 2. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 3. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 4. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

 5. وضعیت تخصیص ارز زائران اربعین مشخص شد

 6. آیا پارک لاله تهران پولی شده است؟

 7. دستور ویژه دادستان کل کشور در پی هتک حرمت به ساحت مقدس حضرت رقیه (س) در یک روزنامه

 8. توهین عضو اصلاح طلب شورای شهر نیشابور به عزاداران حسینی +عکس

 9. واکنش ثبت احوال به تعویض نام خانوادگی توسط آقازاده‌ها

 10. نماینده مجلس: شنیده‌ایم برخی در پی دریافت سهمیه جانبازی هستند/ شهردار تهران شامل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان می‌شود

 11. جلودارزاده: کاش اندازه حجاب، به تلفات جاده ای هم توجه می شد

 12. رئیس دیوان محاسبات خبر داد: خداحافظی ۱۷۰ مقام دولتی بازنشسته با اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 13. وضعیت تاثیر سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور مشخص شد/ آخرین تغییرات آزمون دو سال آینده

 14. آشنایی با مجازات توهین و درگیری با ماموران پلیس

 15. مدرسه رفتن دانش‌آموزان چقدر آب می‌خورد؟ +جدول

 16. دستور روحانی برای حل مشکلات صنعت داروسازی کشور

 17. یکی از متهمان پرونده واردات تلفن همراه آزاد شد + جزئیات

 18. برخورد سازمان اطلاعات سپاه با عناصر عرفان‌های نوظهور

 19. لاریجانی اعلام کرد: تمهیدات وزارت بهداشت برای رشته‌های بدون متقاضی

 20. پیکر طلبه مضروب مشهدی در بارگاه منور رضوی تشییع شد

 21. کوچ مستاجران به مناطق پایین تر و حاشیه شهر

 22. تعدادی از اعضای شورای روستا در شوش بازداشت شدند

 23. انتقاد سلیمی‌نمین از پخش مستند منصور ارضی

 24. دادستان تهران خبر داد: دستگیری سه مقام دولتی مرتبط با پرونده‌های اقتصادی اخیر/ هشدار به شرکت‌های قطعه‌سازی و خودروسازی

 25. عضو شورای شهر خبر داد: تشدید ترافیک پایتخت در مهر

آخرین عناوین