سردار رادان: عده ای تلاش می کنند مردم قانونگریز شوند

  4030212136 ۲۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: همواره با دقت و با هوشمندی همه آسیبهای سطح جامعه را رصد می کنیم بویژه آسیبهایی که جنسش قانون گریزی است چرا که عده ای تلاش می کنند که در جامعه رخنه کنند تا مردم قانونگریز شوند.

سردار رادان: عده ای تلاش می کنند مردم قانونگریز شوند

به گزارش ایرنا، سردار احمدرضا رادان روز چهارشنبه در مراسم اجرای طرح «نور فراجا» در میدان شهدا مشهد اظهار کرد:ما قانون گریزها و هنجارشکنان را رصد می کنیم تا بتوانیم با از بین بردن آنها مملکتی امام زمانی ایجاد کنیم و مردم بتوانند سربازان خوبی برای ولی امر مسلمین باشند.

وی بیان کرد: دشمن امنیت اخلاقی و هستی معنوی مردم ایران را هدف قرار داده است تا نظام رفتاری مردم را تغییر دهند بویژه بانوان و دختران ما را آماج تهدید خود قرار دادند

وی اظهار کرد: هیچ تردیدی برای نیروهای انتظامی و پلیس و خدمتگزاران در این جامعه ای که لبریز از این روحیه انقلابی است، وجود نخواهد داشت تا هوشیار و بیدار باشند و مراقبت کنند که چه دشمن بیرونی و چه دشمن داخلی نقشه های خود را در این مملکت امام زمانی و امام رضایی پیاده نکند.

فرمانده نیروی انتظامثی گفت: مردم عزیز بدانید که ما امروز با پشتوانه ای که از حضرت حق در خود می بینیم و با عنایتی که امام رضا(ع) و ائمه معصومین و دعا و حمایت خیر شما وجود دارد

فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: طرح «نور فراجا» که امروز شعله های پرنورش از مشهد بیرون آمده است، این طور نبوده که در یک لحظه تصور شود که اتفاق بدی افتاده است، شواهد متقن و غیرقابل انکاری در این باره وجود دارد که در آینده نزدیک برای شما و مردم ایران به روی صحنه خواهیم آورد که بدانید چه می خواستند بر سر مردم ایران آورند.

سردار رادان اظهار کرد: دشمن امنیت اخلاقی و هستی معنوی مردم ایران را هدف قرار داده است تا نظام رفتاری مردم را تغییر دهند بویژه بانوان و دختران ما را آماج تهدید خود قرار دادند.

وی بیان کرد: پرونده هایی در این زمینه وجود دارد که در آینده بعد از سیر یک سری مراحل خواهیم گفت که دشمنان چطور قصد داشتند بویژه دختران ما را از ما بگیرند و ناهنجاری را در جامعه نهادینه کنند، ناهنجاری که بعد از مدتی اگر چشمها عادت به دیدنش و گوش ها عادت به شنیدنش کند آرام آرام می تواند در دل یک جامعه تبدیل به هنجار شود.

وی ادامه داد: دشمن بعد از هشت سال جنگ تحمیلی که فهمید نمی تواند در جنگ سخت کار به جایی ببرد، جنگ نرم را علیه ایران اسلامی آغاز کرد و به این نتیجه رسید که اگر بخواهد خاکریز ما را بگیرد، راهی ندارد جز آنکه از جنگ و شبیخون و ناتوی دیگری وارد میدان شود. آن جنگ نرم بود که می تواند خاکریزها را بگیرد اما صدایی نداشته باشد.

سردار رادان اظهار کرد: صدای فتنه آرام و برخی اوقات لطیف است و برخی اوقات مردم فریب و متظاهر به ارزش است، دشمن به جایی می خواست برسد که چادر را از زن ایرانی بگیرد.

فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران چهار هدف برای دشمن در عرصه جنگ نرم متصور شد و گفت: اهداف دشمن در این عرصه این بود که جامعه به تدریج از اخلاق و فضیلت تهی شود، انحراف و کج روی در بین مردم تبدیل به سکه رایج فخر شود، خانواده دچار از هم گسستگی گردد و بتواند امنیت اخلاقی و روانی جامعه را آسیب بزند.

وی افزود: در این عرصه اساسا جوانان خاکریز دشمنان می شوند و یک جنک فرسایشی براه می اندازد بدون آنکه تیری بیاندازد.

سردار رادان گفت: دشمن بعد از هشت سال دفاع مقدس تلاش کرده است در همه لایه های اجتماعی و فرهنگی و روابط اجتماعی و همسرگزینی و ... وارد شود و بی غیرتی را در جامعه توسعه دهد و موجب تغییر در سبک زندگی، سبک خانواده و ... شود، زمانی که این تغییر ایجاد گردد کشور به استحاله می رسد که در این صورت براندازی نظام رخ خواهد داد.

فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اما دشمن نمی داند که ما گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستیم یکی از دریچه های اساسی دشمن برای گرفتن خانواده از ملت، نفوذ و استحاله است لذا من و شما و مسوولان باید مجددا یک نه بزرگ به دشمن، به فریبش و به آنچه می خواهد از ما بگیرد، بگوییم.

سردار اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به حکم قانون، به خواست مردم و مسوولان و به خواست رییس جمهور که رای ها را برای رضایت خدا دنبال می کند و رضایت خدا برایش شرط است، با حمایت دستگاه قضا و با حمایت نمایندگان و روسای مجلس شورای اسلامی و به حکم شرع وارد صحنه شده ایم.

وی اظهار کرد: در کنار مضجع شریف علی ابن موسی الرضا قسم یاد می کنیم با جانبازان و شهدای عزیز که تا حمایت شما مردم عزیز را داریم به هیچ عنوان در این جنگ شناختی و در این حوزه اجتماعی که رها شده است لحظه ای برای صیانت از عفت دختران و زنان ایرانی درنگ نخواهیم کرد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: همواره می گویند این موضوع (حجاب) اجتماعی است ما می گوییم این موضوع ۱۰۰ درصد اجتماعی است و این موضوع انتظامی و امنیتی نیست اما مگر هر موضوع اجتماعی دارای بایدها و نبایدهایی نیست؟ این موضوع به خاطر کج کاریهای برخی رها شده، چطور می شود که سیلی بیاید و جلوی آن گرفته نشود.

سردار رادان اظهار کرد: ما به حکم وظیفه و با عهدی که با رزمندگان در پشت خاکریزها بستیم، این طرح را برای حمایت از هجمه دشمن علیه دختران اجرا کردیم.

وی اضافه کرد: راستی از بی بی سی و اینترنشنال و مستخدمین اجاره ای به لجن کشیده شده می پرسیم که از دانشگاه های آمریکا چه خبر؟ از اساتید دانشگاه های آمریکا چه خبر، بدانید که همه خبرهای شما را داریم و با تمام دین در برابر دنیای پست شما مقابله خواهیم کرد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۳۴۷۴۶۱۰۰۳:۰۷:۲۳ ۱۴۰۳/۲/۱۳
یا قانون برای همه یا قانون برای هیچکسی
ناشناس۳۴۷۴۶۵۵۰۸:۲۱:۴۱ ۱۴۰۳/۲/۱۳
این تغییر در باور فردی و خانوادگی اکثریت ایجاد شده و پلیس به آن قسمت دسترسی نداره حتی اگر همه به ظاهر و اجبار چادر سر کنند. خاکریز اعتقادات را بیش از این با پلیس بازی واگذار نکنید.
ناشناس۳۴۷۵۰۴۲۱۷:۵۹:۳۵ ۱۴۰۳/۲/۱۳
اعتقادات شما را کسی کاری ندارد
ناشناس۳۴۷۴۶۶۰۰۸:۲۵:۵۷ ۱۴۰۳/۲/۱۳
بنابر این از قانون اساسی عدول نکنید و آن را اجرا کنید
ناشناس۳۴۷۴۸۳۱۱۲:۴۳:۰۳ ۱۴۰۳/۲/۱۳
قانون اساسی باید در مورد همه آحاد ملت ایران یک شکل بدون تبعیض اجرا شود .. قانون یعنی این
ناشناس۳۴۷۴۶۷۰۰۸:۵۰:۱۷ ۱۴۰۳/۲/۱۳
مسبب قانون گریزی مردم ایجاد قوانین غیر معقول و غیر منطقی و قانون گریزی برخی مسئولین است.
ناشناس۳۴۷۴۶۸۰۰۹:۰۸:۴۸ ۱۴۰۳/۲/۱۳
آیا نیروهای انتظامی و مخصوصاً برخی لباس شخصی ها خودشان در نهان مطابق قانون با مردم رفتار می کنند؟
ناشناس۳۴۷۴۷۰۲۰۹:۴۹:۳۲ ۱۴۰۳/۲/۱۳
چرا تقلید از غرب کردید و بی جهت اختلاط نامحرم ها جهت کار کردید که عده ای از.....؟؟
محمدی۳۴۷۴۷۰۳۰۹:۵۰:۰۰ ۱۴۰۳/۲/۱۳
از ترکیه درس بگیرید
ناشناس۳۴۷۴۷۲۵۱۰:۰۹:۰۹ ۱۴۰۳/۲/۱۳
اگر قانون در برابر موقعیت افراد مختلف، یکسان عمل نکند جایگاه خودش را از دست می دهد.
ناشناس۳۴۷۴۷۳۵۱۰:۲۳:۴۰ ۱۴۰۳/۲/۱۳
کار فرهنگی به عده ای نظامی واگذار شده است. پس انتظار اشتباهات رو دوباره باید داشت
حمید۳۴۷۴۷۴۰۱۰:۳۲:۵۳ ۱۴۰۳/۲/۱۳
گاها قانون برای همه یکسان اجرا نمی شود عده‌ای احساس می کنند که برای بهره وری از حقوق حقه خود از قانون عدول کنند
ناشناس۳۴۷۴۷۴۱۱۰:۴۶:۴۴ ۱۴۰۳/۲/۱۳
ای کاش همه ی مردم چه مسوول و مدیر ، چه شهروندان عادی به قانون احترام گذاشته و به آن پایبند باشند، نه فقط بانوان آن هم فقط در حیطه حجاب .
ناشناس۳۴۷۴۷۴۲۱۰:۴۷:۵۱ ۱۴۰۳/۲/۱۳
ممنونیم هم از سردار رادان وهم از پلیس انتظامی زحمت کش خدا قوت ..دست حق نگه دارتان
ناشناس۳۴۷۴۷۵۳۱۱:۰۳:۵۱ ۱۴۰۳/۲/۱۳
اگر قانون براى همه و يكسان در همه ى موارد انجام و پيگيرى شود هيچ كس جرات نخواهد كرد كه قانون را ناديده بگيرد
ناشناس۳۴۷۵۰۴۴۱۸:۰۰:۰۷ ۱۴۰۳/۲/۱۳
حرفی بی‌ربط
ناشناس۳۴۷۴۷۶۵۱۱:۱۱:۵۹ ۱۴۰۳/۲/۱۳
مسوولین الگوی مردم هستن .مسوول قانون پذیر مردم قانون پذیر و برعکس ...
ناشناس۳۴۷۴۷۸۷۱۱:۳۱:۴۳ ۱۴۰۳/۲/۱۳
قانون یعنی مصوبه ای که قابل احترام باشد.
وحید۳۴۷۴۷۹۷۱۱:۴۳:۲۶ ۱۴۰۳/۲/۱۳
کاش میشد درباره علل قانون‌گریزی صحبت کرد.مهمترین علل قانون‌گریزی اول اجرا نشدن قانون بصورت یکسان برای همه می‌باشد و دوم ارزشی برای قانونمند آن گذاشته نمیشود .
ناشناس۳۴۷۴۸۲۹۱۲:۳۹:۵۳ ۱۴۰۳/۲/۱۳
شیر پاک مادرت حلالت آقای سرداررادان عزیز که مادرت شیر پاک حلال به شما مرد باغیرت مردی باغیرت
ناشناس۳۴۷۴۸۴۲۱۲:۵۴:۱۰ ۱۴۰۳/۲/۱۳
من به شخصه حجابمرو فقطبه خاطر غیرت وطنم خاک وطنم رعایت میکنم.تابه دشمن بفهمانم که هرزگی برآزندگان خاک خودش ورزانه خودش هست که بی غیرت های خاکش روز به روز سرنگون می‌شوند ودشمن بمیرد که خاک وطن باغیرت ما را نمی‌بیند..اگر همین کار رو هم نتوانم که هر چند وظیفه من هست که حجابم رو در جامعه رعایت کنم وقانون شکنی نکنم ولی اگر بی‌حجابی هم از سره نادانی کردم یه روزی خدایی نکرده امروز که میبینم چطور دشمن به خاک وطنم زخنه از چوب حراجی من وامثال من کرده اون چوب حراج رو به کمر شکسته اش فرو میکنم با وظیفه شناسیح قم در انسان بودنم وغیرتم به وجودم در انسانیت.. کم نیستند یک قدرت بزرگ یک نام ارزشمند بخواهد بخاطرهحجاب منه زن که خیلی شرم آور است که یک مرد دلیر یک مرد باغیرت وباشرف که ناموسش ناموس من هست به خاطره حجاب منبع دشمنیه سره جنگ بیایند ..ای زنانی که خیلی وقیحانه با پرویی به تمام همان چیز حراج میکنید وبیماری را درخود درمان نمی‌کنید وبا این وقیحی خود را ارزان به دیده هرزگی می‌گذارید..بترسید از روزیکه تاره مویتان هم وساطت در برزخی که برایتان پهن شده نمی‌کند..این همان آتش جهنم است که هیچ کدوم از شما خدانشناس ها قبول ندارید وخط به دشمنی می‌دهید..نمی‌دانم به شما چه شیری داده اند خورده اینکه اینقد وقیحوگستاخ وخارج گونه زندگی میخواهید کنیدکه اسیردست دشمنانه ایدوخواخید شد
سردار ما پشا رهبر وشما هستیم از اینکه به فکر مردم هستید ممنونم از لطف شما وبقیه همکارانم۳۴۷۴۸۸۰۱۳:۳۳:۰۰ ۱۴۰۳/۲/۱۳
بسیلر عالی مرسی دم همتون گرم
ایرانی۳۴۷۴۸۸۶۱۳:۴۳:۰۱ ۱۴۰۳/۲/۱۳
آقای رادان چرا قانون جمع آوری ماهواره را اجرا نمی کنید مگر قانون نیست
ناشناس۳۴۷۴۸۹۱۱۳:۴۵:۳۸ ۱۴۰۳/۲/۱۳
سردار به خدا مشکل مردم و جامعه حجاب نیست توجه بفرمائید من باز نشسته با داشتن عروس داماد و نوه با هفت میلیون یا ده میلیون حقوق چگونه زندگی کنم شرافتا وجدانا قرآنا شما هم با هفت میلیون حقوق زندگی می کنید
ناشناس۳۴۷۴۹۵۱۱۵:۱۲:۴۲ ۱۴۰۳/۲/۱۳
چون قانون حجاب را اجرا نمی کنید آن ها سو استفاده می کنند
ناشناس۳۴۷۵۱۳۴۲۱:۰۰:۳۹ ۱۴۰۳/۲/۱۳
با ماشینهای شوتی بدون پلاک که با سرعت بسیار بالا جون مردم رو به خطر میندازن برخورد کنید بخصوص در استانهای هرمزگان و کرمان
yektanetتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. پزشکیان: دنبال همین برجام روحانی هستید و نتوانستید احیایش کنید

 2. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 3. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 4. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 5. سخن‌رانی ظریف در کاشان به تشنج کشیده شد

 6. توصیه احمد توکلی به نامزدهای انتخابات: در دولت خود از اقتصاددانان عدالت‌خواه و حامی اقشار ضعیف بهره ببرید

 7. زاکانی خطاب به پزشکیان: تا آخر می مانم و نمی گذارم رئیس جمهور شوید | مجلس که بودیم دائما کلاه سرتان می گذاشتند

 8. سرنوشت یکی از مهمترین اقدامات شهید رئیسی چه خواهد شد؟

 9. جلیلی: کشور را نباید معطل مذاکرات با چند کشور نگه داشت

 10. رهبر انقلاب: آقایان نامزدها در مباحثات خود از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنند

 11. نتایج نظرسنجی انتخاباتی/ رقابت اصلی بین قالیباف و پزشکیان

 12. سخنگوی دولت: عده‌ای سال‌ها با اینستکس و FATF سرکار بودند

 13. دوستانه با آقای پزشکیان

 14. قاضی‌زاده‌هاشمی: خانه‌داری باید شغل در نظر گرفته شود

 15. قالیباف: تحریم‌ها کاغذپاره نیست معضل است و حلش می‌کنم

 16. قالیباف در دومین مستند تلویزیونی: فرهنگ من فرهنگ جبهه و کار است+ فیلم

 17. وزیر کشور: آقایان آمار اشتباه از دولت سیزدهم به مردم ندهند

 18. سرلشکر موسوی: نهضت ساخت مسکن تا برطرف کردن دغدغه‌ای ادامه دارد

 19. مرگ ۲ کودک هنگام تمرین تیراندازی پسر جوان

پربحث‌های هفته

 1. تناقض‌های «ظریف»!

 2. پزشکیان: دنبال همین برجام روحانی هستید و نتوانستید احیایش کنید

 3. عصبانیت مشاور پزشکیان و ترک برنامه زنده

 4. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 5. حقیقت، فراتر از قاب تلویزیون

 6. راهبرد تکراری اصلاح‌طلبان

 7. کنایه سنگین خاندوزی به جواد ظریف

 8. پاسخ مخبر به ادعاهای ظریف/ امکان فروش نفت نداشتیم

 9. کدام نامزد حاضر است به این آزمون و خطا پایان دهد؟!

 10. چرا همه از دولت «روحانی» فرار می‌کنند؟!

 11. طعنه ای که به خود اصلاح‌طلبان بازمی‌گردد!

 12. دیوار امنیتی در مرز ترکیه و ایران

 13. سند منتشر شده از سوی وحید اشتری جعلی است/ «معراج» هم تکذیب کرده بود

 14. دختر قالیباف: ماجرای سیسمونی دروغ بود

 15. پزشکیان: برای من مذاکره و توافق ذلت نیست/در منطقه و جهان ایران را بازی‌ساز خواهم کرد

 16. انتقاد تند قالیباف از اظهارات ظریف/ "خجالت بکشید"

 17. نظرات برگزیده مخاطبان الف: ظریف باید درباره مکانیسم ماشه پاسخگو باشد/ قالیباف چرا در مجلس حقوق‌ها را افزایش نداد؟

 18. سخنی مشفقانه با دکتر پزشکیان

 19. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 20. واکنش سرپرست وزارت خارجه به سخنان جنجالی ظریف

 21. نسخه سانسور نشده پاسخ حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمیان خطاب به تحریف معانی قرآن توسط ظریف در میزگرد انتخاباتی پزشکیان

 22. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 23. "اجماع" در مقابل  "اقناع" ؛ اصولگرایان به رستگاری می رسند یا اصلاح طلبان !

 24. واکنش روحانی به مناظرات انتخابات ۱۴۰۳ / هدف آن‌ها مبارزه با تفکر تعامل با جهان است  

 25. توضیح فاضلی درباره اتفاقات شب گذشته/ با عزمی جزم‌تر به مسعود پزشکیان رأی می‌دهم  

آخرین عناوین