رئیس پلیس راهور تهران بزرگ: ۱۹۰ نقطه پایتخت آماده حضور داوطلبان آزمون سراسری/عبور و مرور عادی است

گروه اجتماعی الف،   4010408032

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک خاصی که از امروز در ۱۹۰ نقطه از شهر تهران به دلیل مراجعه داوطلبان آزمون سراسری و خانواده‌های آنها ایجاد می‌شود گفت و از حضور تیم‌های پلیس راهور برای ایمنی و انضباط عبور و مرور در این مقاطع تا پایان امتحانات خبر داد.

۱۹۰ نقطه پایتخت آماده حضور داوطلبان آزمون سراسری/عبور و مرور عادی است

به گزارش ایرنا از پلیس راهور تهران بزرگ، سردار محمد حسین حمیدی با بیان وضعیت ترافیکی شهر تهران افزود: ترافیک شهر تهران، روال عادی خود را طی می‌کند و ورودی‌های شهر در حوزه‌های بزرگراهی پرحجم است و به مرور این ترافیک و حجم به هسته‌ها مرکز شهر کشیده می‌شود.

وی ادامه داد: ترافیک شهر تهران مانند روزهای گذشته است و در ابتدای روز پر حجم و در طول روز جریان ترافیک را در سطح معبر شهر تهران خواهیم دید اما از امروز به مدت چهار روز به دلیل برگزاری کنکور سراسری، در ۱۹۰ نقطه از شهر تهران، ترافیک خاصی را خواهیم داشت و مراجعات خانواده‌ها برای رساندن عزیزان خود به مراکز برگزاری کنکور را شاهد خواهیم بود.

حمیدی اظهارداشت: ماموران پلیس راهور از ساعت‌ها قبل در این محدوده‌ها حضور دارند تا بتوانند انضباط  و ایمنی عبور و مرور را در آنجا حاکم کنند و پلیس راهور تهران بزرگ تا پایان این امتحان در محل و مقاطع مختلف حضور دارند تا بتوانند با اجرای طرح هایی که اجرا می‌کنند آرامش را برای مراجعه کنندگان و شهروندان در سطح شهر تهران مهیا کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به مراجعه‌کنندگان و داوطلبان که قصد حضور در آزمون سراسری را دارند، توصیه کرد که برای آنکه به موقع در محل امتحان حاضر شوند، زودتر حرکت کرده تا جای پارک مناسبی را برای خودرو پیدا کنند و در ساعت مقرری که به همین منظور پیش بینی شده بتوانند با خیال راحت در این مراکز حاضر شوند.

وی درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه چهارشنبه نهم تیر  ماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت دارای بار ترافیکی می باشند.

حمیدی  ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از کبیری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای بار ترافیکی هستند.

وی افزود:  بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از مقطع جانبازان، صدر در مسیر شرق به غرب از جهان تاب، جنوب به شمال یادگار امام (ره) از خروجی مرزداران، در مسیر غرب به شرق آزادراه از پل شرقی و جاده مخصوص در مسیر غرب به شرق از قبل از پل صنایع هوایی بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از ایران فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان ۹ دی دارای بار ترافیک سنگین هستند. 
  
  
 

یکتانتتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. انتقاد تند یک روحانی به استوری علی کریمی در مورد موضوع نذری

  2. چرا مدعیان تقلب در ۸۸، «لیبرال» دروغین بودند؟!

  3. ایران قوی و خاورمیانه ای جدید

  4. تایوان از جنگ اوکراین درس می گیرد؟!

  5. چرا ایران با توافق هسته ای یا بدون آن برنده است؟

  6. هر سخن نادرستی، از سر «عناد» نیست

  7. خبر مهم از افزایش حقوق بازنشستگان

  8. مگر از هلند چه کم داریم؟!/ مازندران باید هاب صادراتی کشور شود

  9. واکنش علی مطهری به نوشته اخیر موسوی

  10. حمله به سلمان رشدی و مانورهای تبلیغاتی غرب

  11. آمریکا؛ ساختمانی زیبا اما در حال ریزش !

  12. چرا میرحسین و کروبی محاکمه نشدند؟

  13. آیا حماس واقعا در جنگ ۳ روزه حضور نداشت؟

  14. روایت مخبر از میراث دولت روحانی/ احتمال توافق از نگاه امیرعبداللهیان/ روایت ذوالنوری از روند مذاکرات در دولت روحانی و رئیسی

  15. واکنش کرباسچی به یادداشت میرحسین موسوی/تاکید قالیباف بر اجرای کالابرگ / انتقاد باهنر از شورای نگهبان بابت ردصلاحیت لاریجانی

  16. گفتگو با ناجی صدها نفر از سیل استهبان

  17. کمبود وکیل کاربلد انحصار وکالت را شدت بخشیده است

  18. وعده بهادری جهرمی درباره افزایش حقوق کارمندان/ روایت خزعلی از حضور ناشناس در ورزشگاه آزادی

  19. افزایش حقوق جدید کارکنان دولت و بازنشستگان تا یک ماه آینده

  20. مقایسه یک سال دولت رئیسی با ۸ سال دولت روحانی

  21. حمایت رسانه‌ای عربستان و اسرائیل از فتنه‌انگیزی در عراق

  22. پای دولتی ها در کفش عکاسان !

  23. واکنش رییسی به نامه کنکوری دیده بان شفافیت و عدالت

  24. پاسخ عطا الله مهاجرانی به تهدیدات / محاکمه من در لندن یک فرصت طلایی است

  25. اگرها و بایدها،کافی است؛ باید در ترانزیت دریایی سرآمد شویم

  ابر آروان

  آخرین عناوین

  بلیط هواپیما