هشدار عضو موتلفه درباره لشکرکشی در آستانه انتخابات ۱۴۰۰

گروه سیاسی الف،   3990907100

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه قطع رابطه با آمریکا مساوی با پایان کار نیست، گفت:راهگشای مشکلات، ادامه مقاومت است و یقینا اگراز ظرفیتها فراوانی که داریم بهره بگیریم و با شجاعت و همت درمقابل مشکلات سینه سپر کنیم می توانیم تحریم ها را خنثی کرده و پیروز میدان شویم.

احمد علی مقدم، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرآنلاین، در رابطه با فرمایشات حکیمانه و راهگشای حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رؤسای سه قوه و اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی اظهار کرد:دستور تشکیل شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی با تدبیر رهبر معظم انقلاب در پی شرایط اقتصادی ناشی از تحریم ها، خود نشان از دغدغه مندی بسیار معظم له در خصوص حل مشکلات اقتصادی و معیشتی ملت دارد زیرا ایشان از جنس مردم است و به سفره ها و درد مردم آگاه است . 

وی گفت: معظم له ابتدا هدف از برگزاری این جلسه را بیان راهکارهای عملی که لازمه آن اجرای این راهکارها با اهتمام جدی، تلاش مضاعف و پیگیری روسا و مسئولان مرتبط با سه قوه در تشکیلات و سازمان های آنها می باشد تا ان شاالله شاهد تاثیرگزاری آن درکوتاه مدت در زندگی مردم باشیم.

وی افزود:رهبر معظم انقلاب حل مشکلات  کسری بودجه، افزایش سرمایه‌گذاری، جهش تولید و حمایت از قشرهای ضعیف را بعنوان پایه های اصلی اقتصاد کشور مطرح کردند و خواستار رفع هر چه سریعتر مشکلات معیشتی مردم شدند چراکه بیماری کرونا مزید بر رکود تورمی شده است و بار مشکلات اقتصادی بر دوش خانواده ها را هر روز سنگین تر می کند.

مقدم ابراز کرد:معظم له به حمایت از قشرهای ضعیف و کاهش مشکلات مردم اشاره نمودند و به ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی برای آحاد مردم و همچنین ایجاد پایگاههای ملی ایرانیان با اتصال به پایگاههای مختلف اطلاعاتی به یکدیگر تاکید کردند تا سبب کاهش مشکلات شود.

وی یادآور شد:تورم، گرانی و بیکاری بیش از آنکه ناشی از تحریم و کرونا باشد، از سوء مدیریت، عدم باور به توان داخلی و فاصله گرفتن دولت از سیاست های اقتصاد مقاومتی و عدم جهش تولید است که باید در ماه های باقی مانده جبران این کم کاری شود.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب مساله اقتصاد را موضوع اصلی کشور خواندند، گفت:اینکه معظم له درسالهای متمادی شعارهرسال را موضوعی اقتصادی انتخاب نموده اند بدلیل اهمیت اقتصاد است که اصلی ترین موضوع کشور می باشد، به فرموده ایشان کارشناسان راهکارهای مشترکی برای حل مشکلات اقتصادی ارائه کرده اند اما مشکل، کمر همت نبستن برای عملی کردن این راهکارهاست.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: ایشان فرمودند اگرحرکت وعمل در دستورکار قرارگیرد و کارهائی که میتواند به نفع مردم باشد انجام شود یقینا دولت دوازدهم پایان خوبی خواهد داشت لذا مسئولان باید با اهتمام و شجاعت مضاعف به دل مشکلات بزنند و باری از دوش مردم بردارند و در این شرایط قرنطینه و تعطیلی مشاغل مرهمی بر زخم ملت باشند .

وی با تاکید بر اینکه امروز آحاد جامعه، عملکرد دولت را با توجه به اقدامات آنها در حوزه‌های مختلف به خصوص مسائل اقتصادی و معیشتی قضاوت می‌کنند، متذکر شد:در حال حاضر، مشغول شدن به تبلیغات انتخاباتی کار درستی نیست متاسفانه برخی با اعتماد به‌نفس کامل برای انتخابات ۱۴۰۰ لشکرکشی راه انداخته‌اند، باید به آنها گفت اکنون زمان برآورده کردن مطالبات بحق مردم است چراکه مردم اقدامات هر جناح را می بینند و با توجه به آن رای می دهند لذا کارنامه درخشان و عملگرا، بهترین تبلیغات برای انتخابات است لذا مسئولان باید تمام هم وغم خود را درجهت رفع دغدغه های ملت نمایند .

این کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه مقابله و مقاومت در برابر تحریم ها رمز پیروزی و فائق آمدن بر مشکلات وارد شده از طرف دشمنان است، مطرح کرد:حضرت آیت الله خامنه ای علاج تحریم‌ها را «خنثی‌سازی تحریم‌ها و غلبه بر آنها» دانستند ، بارها دولت روحانی مذاکره با شیطان بزرگ، امریکا را تجربه کرده است لذا آزمــوده را آزمـودن، خـطاســت و تنها راه خنثی سازی و بی اثر کردن تحریم ها، همت مضاعف و تکیه بر توان دانشمندان داخلی است لذا نباید بدنبال رفع تحریم باشیم بلکه باید در پی خنثی سازی و غلبه بر تحریم ها باشیم . 

وی با بیان اینکه همچنان گرفتار تبعات و خسارات برجام هستیم، ادامه داد:امریکا در بدعهدی ید طولایی دارد، لذا مسئولان بدانند و باورشان باشد که گشایشی از خارج در انتظار آنها نیست، خارجی که خود آبستن اغتشاشات و درگیری های داخلی و بیکفایتی های مدیریتی است چگونه می تواند حلال مشکلات ما باشد؟

وی با تاکید بر اینکه تفکرمذاکره و سازش ایده شکست خورده‌ای است که هیچ نفعی برای ما نخواهد داشت، فقط ما را در مقابل دشمن ذلیل و جسارت دشمن را مضاعف خواهد کرد، بیان کرد:بیش از ۷ سال است که دولتمردان چشم امید به  جمهوری‌خواه ها و دموکرات ها دوخته اند و به دنبال رفع تحریم ها هستند اما روزبه‌روز تحریم‌ها بیشتر شد و کمتر نشد و حتی خود آنها را هم تحریم کردند لذا قطع رابطه با آمریکا مساوی با پایان کار نیست و راهگشای مشکلات، ادامه مقاومت است یقینا اگراز ظرفیت ها و توانائی های فراوانی که داریم بهره بگیریم و با شجاعت و همت درمقابل مشکلات سینه سپر کنیم بر سختی ها غلبه کرده و موفق خواهیم شد .

وی با اشاره به گله مندی مقام معظم رهبری ازمحقق نشدن شعار سال، تشریح کرد:معظم له به نمونه کارهائی که می توانسته است دراین جهت انجام شود اشاره فرمودند ازجمله: اشاره به افزایش تولید خودرو با اتکا به ظرفیت قطعه سازان داخلی و همچنین افزایش تولیدات صنعت نفت با تکیه بر دانش بنیان کردن صنایع نفتی و دیگر افزایش تولید خوراک دام و دانه های روغنی است که متاسفانه کمتر به آن توجه شده است.

وی با تاکید بر اینکه رونق تولید سبب اشتغال و ثروت و در نتیجه بالا رفتن توان اقتصادی و اقتدار ملی خواهد شد، اذعان کرد:امام خامنه ای تولید را به مثابه سیستم دفاعی و امنیّت‌ّبخشِ اقتصاد می دانند زیرا تولید مناسب و رو به رشد، اقتصاد کشور را مقاوم و تحریم ها را بی اثر می کند لذا افزایش حجم تولید سبب شکل گیری اقتصاد ملی قوی و رفع بسیاری ازمشکلات اقتصادی و موجب  خود کفا شدن کشور و همچنین  اشتغال بیشتر خواهد شد .  

دبیرجبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد:مسئولان لازم است ظرفیتها و توانایی فراوان کشور را باور داشته باشند و با شجاعت، تلاش و ابتکارعمل از این نعمت های خدادادی استفاده کنند. به فضل خدا برتحریم ها غا لب و آن ها را بی اثر خواهیم کرد،  دشمنان و در راس آن امریکا و کشورهای وابسته اروپائی ازجمله انگلیس، فرانسه و آلمان  را ناامید خواهیم کرد تا دیگرآنها جرائت دخالت در مسائل منطقه را نکنند.

یکتانت

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

  پربحث‌های هفته

  1. ضرب و شتم مأمور نیروی انتظامی توسط نماینده مجلس + فیلم

  2. هیچ نماینده ای «خط ویژه» ندارد

  3. چند نکته درباره سخنان کریمی قدوسی و کارت زرد مجلس به ظریف

  4. چند نکته درباره یک برنامه تلویزیونی

  5. خود «بهشتی» پنداری !

  6. بیانیه عنابستانی: سرباز با باتوم به شکم من کوبید/ سیلی زدن در کار نبود/ از حیثیت من دفاع شود

  7. درگیری لفظی خسرو معتضد و زیباکلام بر سر رضا شاه

  8. اولین واکنش عنابستانی به ماجرای حاشیه‌سازش با سرباز راهور

  9. دژ نفوذ ناپذیر پزشکان متخصص!

  10. عذرخواهی عنابستانی از مردم و سرباز وظیفه شناس

  11. ماکیاوللی؛ روحت شاد!

  12. نماینده مجلس: به مامور پلیس راهور سیلی نزدم

  13. آذری جهرمی به بازپرسی فراخوانده شد/ اعلام جرم دادستان قوه قضائیه علیه وزیر ارتباطات

  14. لودر تخریب را به قزوین و اردبیل هم بفرستید

  15. گزارش رسانه اسرائیلی درباره نگرانی صهیونیست‌ها از پیشرفت علمی ایران

  16. مادر و دختری که در سن نوجوانی ازدواج کردند

  17. یارانه ۲۰میلیون نفر ۲برابر می‌شود/ به فاقدین خودرو ۱۵ لیتر بنزین مجانی می‌دهیم

  18. ناجا: محل سکونت خاوری را شناسایی کردیم/ هیچ اراده سیاسی برای استرداد خاوری وجود ندارد

  19. «شتر دیدی، ندیدی» رسانه های غربی

  20. پیام بودجه ایران به دنیا به روایت رئیس‌جمهور/پاسخ ظریف به احتمال مذاکره با آمریکا/ بازجویی از وزیر ارتباطات/ نماینده مجلس: روحانی پاسخگوی خون بیش از ۳۰۰ نفر باشد

  21. قبض و بسط های برجامی و خطوط قرمز ایران

  22. تایید برخورد فیزیکی نماینده مجلس با سرباز راهور/ جهانگیری: روزهای خوشی در راه است!/ اخبار غیررسمی از حکم عیسی شریفی/ واکنش واعظی به سخنان حدادعادل/ چه کسانی از عارف حمایت می کنند؟

  23. تصور "مردم تحمل می‌کنند پس ادامه دهیم" غلط است

  24. ثروتمندان ناشناس، خطری برای زمامداران و روحانیون سرشناس!

  25. آخوندی: دلار از کانال ۳۰۰۰ تومان عبور می‌کرد، بدن روحانی به ارتعاش درمی‌آمد/ روحانی تضعیف برجام را کلید زد

  پربحث‌های اخیر

   پربحث‌های هفته

   1. ضرب و شتم مأمور نیروی انتظامی توسط نماینده مجلس + فیلم

   2. هیچ نماینده ای «خط ویژه» ندارد

   3. چند نکته درباره سخنان کریمی قدوسی و کارت زرد مجلس به ظریف

   4. چند نکته درباره یک برنامه تلویزیونی

   5. خود «بهشتی» پنداری !

   6. بیانیه عنابستانی: سرباز با باتوم به شکم من کوبید/ سیلی زدن در کار نبود/ از حیثیت من دفاع شود

   7. اولین واکنش عنابستانی به ماجرای حاشیه‌سازش با سرباز راهور

   8. ماکیاوللی؛ روحت شاد!

   9. آذری جهرمی به بازپرسی فراخوانده شد/ اعلام جرم دادستان قوه قضائیه علیه وزیر ارتباطات

   10. لودر تخریب را به قزوین و اردبیل هم بفرستید

   11. پیام بودجه ایران به دنیا به روایت رئیس‌جمهور/پاسخ ظریف به احتمال مذاکره با آمریکا/ بازجویی از وزیر ارتباطات/ نماینده مجلس: روحانی پاسخگوی خون بیش از ۳۰۰ نفر باشد

   12. قبض و بسط های برجامی و خطوط قرمز ایران

   13. تایید برخورد فیزیکی نماینده مجلس با سرباز راهور/ جهانگیری: روزهای خوشی در راه است!/ اخبار غیررسمی از حکم عیسی شریفی/ واکنش واعظی به سخنان حدادعادل/ چه کسانی از عارف حمایت می کنند؟

   14. ثروتمندان ناشناس، خطری برای زمامداران و روحانیون سرشناس!

   15. آخوندی: دلار از کانال ۳۰۰۰ تومان عبور می‌کرد، بدن روحانی به ارتعاش درمی‌آمد/ روحانی تضعیف برجام را کلید زد

   16. احمد توکلی: مقصود ما این مقدس سازی‌های ویرانگر بود نه علامه مصباح! 

   17. چشم‌بندی روحانی جلوی چشم ۸۰ میلیون ایرانی/ این ۸ سال در سوئیس زندگی می‌کردیم نه ایران!

   18. جدال اصلاح‌طلبان درباره نامزد اجاره‌ای

   19. چه شد که از بروجردی به عنابستانی رسیدیم؟

   20. نباید از ترس آمدن یک احمدی‌نژاد به لاریجانی رضایت دهیم/اکثر وزرای روحانی فاقد سابقه تخصصی بودند/همه چیز پای اصلاح‌طلبان نوشته می‌شود

   21. رئیسی موضع قوه قضائیه درباره فیلترینگ را مشخص کند/ واکنش ناجا و ستاد کل به ضرب و شتم یک سرباز توسط نماینده مجلس/ توضیح دهقان درباره دریافت ملک نجومی/ پایگاه رای حسن خمینی قابل توجه است؟

   22. واعظی: جای کار اجرایی در مجلس نیست/ مجلس در بورس دخالت نکند

   23. دفاع ربیعی از آذری‌جهرمی درباره فیلتر نکردن اینستاگرام/ زیباکلام: کارگزاران می‌خواهد به هر قیمتی در قدرت بماند/ مورد عجیب عنابستانی/ توضیحات توکلی درباره ماجرای غسال آیت‌الله مصباح

   24. واکنش عضو تلفیق به سخن رئیس جمهور/جمع و تفریق دولت با مجلس فرق دارد؛دولت از جیب مردم تفریق و در جیب خود جمع کرد!

   25. روحانی: ترامپ مُرد اما برجام زنده و سر حال‌تر از دیروز است/ ساکنین جدید کاخ سفید لکه‌های سیاه دوران ترامپ را پاک کنند/ انتقاد تند از کمیسیون تلفیق

   آخرین عناوین