آمار وحشتناک کرونا در ایران: ۴۱۵ فوتی در ۲۴ ساعت

گروه اجتماعی الف،   3990807075 ۴۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت ۴۱۵ تن از بیماران کرونایی طی بیست و چهار ساعت گذشته خبر داد. به گفته او همچنین ۶۸۲۴ نفر نیز به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند.

آمار وحشتناک کرونا در ایران: ۴۱۵ فوتی در ۲۴ ساعت

به گزارش الف، دکتر سیما سادات لاری امروز چهار‌شنبه در خصوص آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور گفت: از دیروز تا امروز ۷ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۸۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۴۹۰ نفر از آنها بستری شدند.

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۸۸ هزار و ۶۴۸ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۱۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۳ هزار و ۷۱۴ نفر رسید.

به گفته این مقام وزارت بهداشت، خوشبختانه تا کنون ۴۶۷ هزار و ۹۱۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

دکتر لاری اظهار داشت: ۵۰۱۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

او گفت: تا کنون چهار میلیون و ۸۲۱ هزار و ۶۸۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت در خصوص وضعیت استان‌های کرونایی گفت: استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند. استان‌های هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۶۶۳۰۶۰۱۴:۳۹:۱۷ ۱۳۹۹/۸/۷
تونستیم روسیه و برزیل و هند رو پشت سر بذاریم از نظر تلفات
ناشناس۱۶۶۳۲۹۱۱۶:۴۶:۰۱ ۱۳۹۹/۸/۷
امام زمان تو را حضرت عباس به دادمون برس هممون داریم میمیریم
ناشناس۱۶۶۳۶۰۲۲۰:۳۷:۰۶ ۱۳۹۹/۸/۷
زیاد این بابت خوشحال نباش
ناشناس۱۶۶۳۰۷۲۱۴:۴۴:۲۴ ۱۳۹۹/۸/۷
چرا کسی اقدام جدی نمی کنه ؟!!! تا کی فقط حرف ؟
ناشناس۱۶۶۳۳۵۷۱۷:۳۱:۰۴ ۱۳۹۹/۸/۷
اقدام جدی مستلزم آن است که خودت قایم نشده باشی
ناشناس۱۶۶۳۰۷۴۱۴:۴۴:۵۸ ۱۳۹۹/۸/۷
.. مردم مشکلات معیشتی دارن و باید برن توی اجتماع برای یه لقمه نون به فکر مردم باشید اینقدر لجبازی نکنید شما قادر نیستید مشکلات رو رفع کنید کمک بخواهید از کشورهای دیگه نگذارید مردم بی گناه به خاطر تصمیمات شما کشته شوند
ناشناس۱۶۶۳۴۵۵۱۸:۵۴:۲۷ ۱۳۹۹/۸/۷
قادر هستید مشکلات را مدیریت کنید.کمک کشورهای دیگر هم نیاز نیست. برای شان هم روشن است که مردم در سختی هستند اما چون تحریم های آمریکا در نفس های آخر است گمان می کنند باید منتظر بود نیاز به اقدام خاصی هم نیست!
ناشناس۱۶۶۳۰۷۶۱۴:۴۶:۰۱ ۱۳۹۹/۸/۷
آقایان دولتی به خودتان نمی خواهید بیایید؟
رضا۱۶۶۳۲۲۷۱۶:۰۲:۳۶ ۱۳۹۹/۸/۷
دولت پر از اشتباه است. جشن مشهد و مراسم ۱۳ آبان هفته بعد هم بر عهده دولت است ؟
ناشناس۱۶۶۳۵۹۱۲۰:۲۶:۱۲ ۱۳۹۹/۸/۷
دولت به نیروی انتظامی دستور می دهد جلوی آن ها می‌گیرد
ناشناس۱۶۶۳۰۷۸۱۴:۴۷:۲۰ ۱۳۹۹/۸/۷
بالاترین نرخ مرگ و میر کرونایی در جهان به نسبت جمعیت ! علی برکت ا... !
ناشناس۱۶۶۳۰۷۹۱۴:۴۸:۳۱ ۱۳۹۹/۸/۷
عوض آمار دادن کنترل کنید
ناشناس۱۶۶۳۰۸۱۱۴:۴۹:۲۶ ۱۳۹۹/۸/۷
علی برکت الله
ناشناس۱۶۶۳۰۸۲۱۴:۵۰:۱۵ ۱۳۹۹/۸/۷
نمکی چرا استفاء نمیده بره پی کارش ؟ منتظر چیه ؟
ناشناس۱۶۶۳۰۸۶۱۴:۵۲:۲۲ ۱۳۹۹/۸/۷
وقتی نوبخت ، وزیر بهداشت رو تعیین کنه و نمکی رو از سازمان برنامه و بودجه بشونه روی صندلی وزارت بهداشت ، اوضاعمون از این بهتر نمیشه
ناشناس۱۶۶۳۶۲۸۲۰:۵۴:۵۵ ۱۳۹۹/۸/۷
8 سال بودجه هنگفت برای وزارت بهداشت طی این دولت نتیجه اش تقریبا هیچ.
ناشناس۱۶۶۳۰۸۸۱۴:۵۲:۴۷ ۱۳۹۹/۸/۷
نمکی چی کار داری میکنی ؟
ناشناس۱۶۶۳۲۹۴۱۶:۴۷:۵۱ ۱۳۹۹/۸/۷
هیچ سازمان و ارگانی به حرفش گوش نمیده.حتی خود دولت هم به حرف وزیرش گوش نمیده.در همه ی زمینه ها کشور به حال خود رها شده و مسئله ی کرونا مشتی است نمونه ی خروار
عابد۱۶۶۳۳۶۱۱۷:۳۴:۱۹ ۱۳۹۹/۸/۷
نمکی یک قسمت از کار وظیفه اش هست. ارگانهای انتظامی و کنترلی هم وظیفه دارند. مردم هم بیشترین سهم را دارند.
ناشناس۱۶۶۳۱۰۴۱۵:۰۱:۴۵ ۱۳۹۹/۸/۷
... سلامت باشند.
ناشناس۱۶۶۳۱۰۶۱۵:۰۳:۰۵ ۱۳۹۹/۸/۷
عاقبت موش ازمایشگاهی شدن توسط سازمان بهداشت جهانی
ناشناس۱۶۶۳۵۹۹۲۰:۳۳:۵۷ ۱۳۹۹/۸/۷
اون هایی که منفی میدهند مگه غیر از اینه که تقریبا ۲۵ درصد طرح درمان های سازمان بهداشت جهانی در ایران انجام میشود. مگه غیر از اینه که حتی وزیر بهداشت نمیدونه ماسک زدن مفید هست یا نه. یک ذره استدلال و علم در وجود این بشر دیده میشه.؟
ناشناس۱۶۶۳۱۴۲۱۵:۲۰:۰۲ ۱۳۹۹/۸/۷
قابل توجه ستاد..مبارزه با کرونا!
محمديان۱۶۶۳۱۴۴۱۵:۲۱:۳۶ ۱۳۹۹/۸/۷
در حال حاضر طبق آمار جهاني بدترين آمار مربوط به ايران ميباشد واين يعني ناكارآمدي مسوولان ذيربط كه قرنطينه را مربوط به قرون وسطي ميدانستند، بايد قوه قضاييه ورود كند.
امیر حسین سلطان/تهران۱۶۶۳۱۴۹۱۵:۲۵:۱۳ ۱۳۹۹/۸/۷
من معمولا جزو افرادی هستم که طی این سالها صریحا از جناب رئیس جمهور و دولت دفاع و جانبداری کرده ام(بویژه در مسائل اقتصادی و سیاسی) اما بزرگترین انتقادی که به جناب آقای دکتر روحانی داشته و دارم عدم قاطعیت دولت ایشان در تعطیل کردن فعالیت های آموزشی در وهله اول و سایر فعالیت های غیراولویت دار در بخش های دیگر در ایام کرونایی است. آقایان لطفا ملاحظات را کنار بگذارید! و تا اطلاع ثانوی و ریشه کنی بلای خانمانسوز ویروس کرونا مشخصا مدارس و دانشگاهها را به طور کامل تعطیل اعلام کنید. اجازه دهید سرنوشت حفظ جان افراد تحت الشعاع ملاحظه کاری های و حتی مصلحت اندیشی های دیگر قرار نگیرد. درس، کلاس، مدرسه و دانشگاه همه و همه مهم هستند و هیچکس هم انکار نمی کند اما در مقام مقایسه با اهمیت جان انسانها اهمیت شان هر قدر هم که باشد رنگ می بازد و قابل اعتنا و قابل توجه نیستند! اجازه دهید امر پیشگیری به مراتب شدیدتر و گسترده تر در تمام سطوح جامعه به یک امر واجب عینی و لازم الاجرا تبدیل شود و تا رفع کامل این بلیه وقت و هزینه و فکر مسئولان به غیر از حفظ جان هموطنان در اقصی نقاط کشور صرف مسائل دیگر با وجود همه درجه اهمیت شان نشود. یک یا دو سال و حتی بیشتر از اینها توقف کامل فعالیت های آموزشی و سایر فعالیت های نه چندان حیاتی ارزشش را دارد که همه و همه صبر و خویشتنداری پیشه کنند تا در عوض خطر شیوع ویروس کرونا برای همیشه از این کشور رخت برکند، ان شاء الله تعالی.
ناشناس۱۶۶۳۱۵۴۱۵:۲۵:۵۹ ۱۳۹۹/۸/۷
نتیجه مسافرتهای پی در پی وبعضی عزاداریهای محرم که پروتکل های بهداشتی رو رعایت نکردن والبته شل کن سفت کن های دولت
ناشناس۱۶۶۳۱۶۰۱۵:۲۹:۴۲ ۱۳۹۹/۸/۷
وزیر بهداشت باید بیاد ماسک بزنه برامون؟وزیر بهداشت باید واگن مترو و اتوبوس اضافه کنه که ازدحام نشه؟وزیر بهداشت باید نان سفره صاحبان مشاغل را بده که تعطیل کنند؟وزیر بهداشت باید بیاد پا درمیانی کنه که دورهمی هامون برگزار نشه؟ خدا بهمون چشم داده که ببینیم و عقل داده که کلاهمان را قاضی کنیم.
ناشناس۱۶۶۳۵۹۰۲۰:۲۶:۱۲ ۱۳۹۹/۸/۷
وزیر بهداشت باید دستور قرنطینه میداد. فهمیدی دوست عزیز. اون میداد دستور .. هرکی عمل نمی کرد مسوول وضعیت بود. اوایل کرونا رییس ستاد مشترک نیروهای مسلح اعلام کرد دولت فقط لب تر کنه تا نیروهای مسلح اقدام کنند. ولی آقایون عاجزند حتی به یک دستور.
ناشناس۱۶۶۳۱۷۳۱۵:۳۷:۴۰ ۱۳۹۹/۸/۷
حالا این آمار رو به توجه به اظهارات مقامات وزرات بهداشت 2/5 برابر کن، ببین چه فاجعه ای داره رخ میده!! بالاترین میزان مرگ و میر در جهان نسبت به جمعیت!!
ناشناس۱۶۶۳۱۷۷۱۵:۴۰:۲۸ ۱۳۹۹/۸/۷
تبریک میگم ،توانستیم همه کارها رو به روال قبل و با رعایت پروتکلللل انجام بدیم علی برکت ..
ناشناس۱۶۶۳۱۹۴۱۵:۴۹:۴۳ ۱۳۹۹/۸/۷
هر آنچه در مورد انگلیس وامریکا ساعت ها در اخبار پخش میکردند سر خودمون اومد موضوع رها شده است رها رها رها خدا به دادملت دربه در وکادر پزشکی زحمتکش برسه چرا چین و خیلی کشور ها صفرند حرفی ازشون نیست حداقل از تجربشون استفاده کنید فقط و فقط مردم مقصرند دولت پاک است وپاک است وپاک
احمد۱۶۶۳۲۱۴۱۵:۵۷:۱۱ ۱۳۹۹/۸/۷
تنها راه شکست ویا حداقل کنترل کرونا، تعطیلی و قرنطینه یک ماهه کشور..
سعید ناصری۱۶۶۳۳۳۳۱۷:۱۵:۰۹ ۱۳۹۹/۸/۷
کار باید از اول دست ستاد مشترک نیروهای مسلح می افتاد. الانم میشه فقط باید اینو مطالبه کنیم که دولت تنبل راضی بشه مسئولیت را واگذار کند.
ناشناس۱۶۶۳۵۸۲۲۰:۱۸:۵۸ ۱۳۹۹/۸/۷
احسنت دقیقا. باید اقدام کنند.واقعا شرایط بده
ناشناس۱۶۶۳۷۰۶۲۲:۳۴:۵۶ ۱۳۹۹/۸/۷
برای اطلاعتون عرض میکنم در ابتدای این همه گیری ویروس در کشور مطالبه ای از سوی رهبر شکل گرفت که ستادی برای مقابله با کرونا باید تشکیل بشه و ریاست این ستاد رو هم رئیس جمهور بر عهده بگیریند روحانی از ابتدا از پذیرش این مهم شانه خالی کرده بود
ناشناس۱۶۶۳۴۴۴۱۸:۴۹:۴۳ ۱۳۹۹/۸/۷
آخه قرنطینه های سطحی.. به چه دردی میخوره؟؟ قرنطینه شهرهایی مثل ماکو چهاراویماق میمه!!!؟؟
ناشناس۱۶۶۳۴۵۲۱۸:۵۳:۴۳ ۱۳۹۹/۸/۷
از شنبه همه چیز به حالت عادی برمیگرده
ناشناس۱۶۶۳۶۰۳۲۰:۳۷:۱۱ ۱۳۹۹/۸/۷
آمار وحشتناک مرگ کرونای کشورهای غربی که تحریم نیستند رو هم بگید.
ناشناس۱۶۶۳۶۰۴۲۰:۳۸:۴۳ ۱۳۹۹/۸/۷
دشمنان داخلی و خارجی خوشحال نباشند مانند امریکا پوزه کرونا را هم بخاک میمالیم
ناشناس۱۶۶۳۶۱۹۲۰:۴۹:۱۸ ۱۳۹۹/۸/۷
وقتی که شهرداری تهران حاضر نیست دست از طرح ترافیک خود بخاطر درآمد زایش برداره و توان اضافه کردن واگن و اتوبوس هم نداره.وقتی که مسافرت ها در ایام تعطیل در همان روز اعمال میشه و برخی از مردم از شب قبلش به مسافرت می روند. وقتی مدارس را با زور و تهدید و در وضعیت قرمز باز می کنند و بعد از 1 هفته اختیاری می کنند. وقتی که سراهای محله تحت نظر شهرداری تهران آشکارا و مخفیانه کلاس برگزار می کنند.وقتی که به 190 در باره تخلف آشکار یک صنف زنگ میزنی ولی برخوردی نمی شود. وقتی که طبق گزارش دیوان محاسبات کشور مشخص می شود 700 میلیون یوروی اختصاص یافته به بهداشت به کجا رفته است.وقتی که تورم هر روز بالا می رود و دولت توان مدیریت آنرا ندارد. و..انتظار داریم این مریضی کنترل هم بشود؟
مصطفی۱۶۶۳۶۶۶۲۱:۲۷:۰۵ ۱۳۹۹/۸/۷
به دلیل شغلم با مردم زیادی در روز سر و کله میزنم و این باعث تنفر من از جامعه شده خیلی از افعال مردم بدتر از اقوام هلاک شده تاریخه جرائم جنسی کم فروشی و.. نه کشور ایران که کل دنیا این مشکل را داره
ناشناس۱۶۶۳۸۱۲۲۳:۴۶:۴۶ ۱۳۹۹/۸/۷
415 نفر فوتی که چیزی نیست. طبق سخنان سه هفته پیش مسئولان ستاد کرونا، ما تا آخر هفته بعد به آمار 600 فوتی در روز خواهیم رسید. حالا منتظر باشید و خودتان نظاره گر باشید.
ناشناس۱۶۶۳۸۶۴۰۰:۲۷:۱۳ ۱۳۹۹/۸/۸
بدلیل اینکه کودکان ونوجوانان معمولا ناقلین خاموش هستند . تعطیلی کامل مدارس اولین اقدام باید باشد . در غیر این صورت منتظر عدد ۱۰۰۰ باشید
ناشناس۱۶۶۳۸۶۵۰۰:۲۸:۴۶ ۱۳۹۹/۸/۸
خود حسن آقا گفتند که الان توی جنگیم جنگ هم تلفات داره!!! پس، خیلی ریلکس و راحت باشید.
ناشناس۱۶۶۳۸۸۹۰۱:۰۳:۱۲ ۱۳۹۹/۸/۸
وقتی اوضاع .کشور اینگونه باشد دامن هر چیز را خواهد گرفت
حسین۱۶۶۳۹۰۵۰۱:۱۸:۰۹ ۱۳۹۹/۸/۸
من نزدیک پنجاه سالمه.این اقایونی که در راس دولت هستند تاکنون مناصب مختلفی داشته اند اززمانی که من یادم میاد مصلحت اندیش بودند وانفعالی عمل میکردند.به عنوان مثال در پشتیبانی جنگ ضعیف.در مساله آذربایجان بعدفروپاشی شوروی مردمش خواستار الحاق به ایران شدند.اقایون گفتند بارمالی سنگین داره ما تازه جنگمون تموم شده خزانه خالیه در انرژی هسته ای اون فلاکت درمعیشت مردم هم که به حد اعلی کوتاهی شده حالاهم مساله جان مردمه بخاطر که کسری بودجه شدیدا کم اوردند حاضر نیستند از پول بخاطر جان مردم بگذرند دلار فروشی شونم که دیگه گل سرسبده .
ناشناس۱۶۶۴۰۹۳۰۹:۲۳:۲۳ ۱۳۹۹/۸/۸
وقتی آموزش کودکان حضوری شد یعنی خانواده ها مبتلا شدند علاوه بر امار رسمی بیمارستانه امار مرده هایی که از خانه ها جمع میشوند هم اعلام شود
یکتانت

پربحث‌های دیروز

 1. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

 2. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

 3. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

 4. ترامپ کوتاه آمد/ رئیس جمهور آمریکا با انتقال قدرت به بایدن موافقت کرد

 5. سردار دهقان؛ اولین نامزد رسمی انتخابات ریاست‌جمهوری/ نامه انتقادی همتی به روحانی/ اصلاح‌طلبان همچنان به‌دنبال تنش‌زدایی/ قالیباف از نامزدی در انتخابات منع شده است؟

 6. نظریه‌ای که دیگر کسی از آن حرف نمی زند...

 7. ملک‌‌زاده: در حضور روحانی با ایمنی گله‌‌ای مخالفت کردم/ داروهای مورد استفاده استاندارد بودند

 8. محسن رضایی: ‌مشکلات اقتصادی ‌جز با نگاه انقلابی حل نمی‌شود

 9. نامه انتقادی رئیس بانک مرکزی به رئیس جمهور/ هشدار در خصوص ایجاد پرونده‌های کلان اقتصادی

 10. قیمت مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است/ برخورد با گرانفروشان مرغ

 11. ساخت فیلمی موهن درباره سپاه قدس توسط یک ایرانی

 12. خدا حافظ حاج آقا !

 13. مینو محرز: عطاری‌ها باید جمع شوند/ با طب سنتی مشکلی نداریم

 14. داستان یک فریب؛ آیا نتانیاهو واقعا به عربستان رفت؟

 15. جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی با حضور رهبر انقلاب

 16. طعنه روزنامه وطن امروز به دولت

 17. رهبر انقلاب: برای علاج تحریم ها دو مسیر داریم: رفع تحریم و غلبه بر تحریم

 18. مجموع مبتلایان کرونا به ۸۸۰ هزار نفر رسید/ ثبت ۴۸۳ فوتی جدید

 19. هیل: پیوستن بایدن به برجام آسان نیست

 20. ربیعی: گرانی‌های ناخواسته نگرانی مشترک دولت و مردم است/ نرخ مرغ به قیمت‌های مصوب برمی‌گردد

پربحث‌های هفته

 1. این یک یادداشت سیاسی نیست...

 2. قرار است مرغ هم از سفره مردم پر بکشد؟!

 3. چین چگونه کرونا را مهار کرد؟

 4. شیرجه دولت در مسابقه خدمت !

 5. ضعیف‌کشی !

 6. انتقاد تند نماینده بافق از رئیس مجلس

 7. ماجرای استعفای معاون وزیر بهداشت؛ از گمانه زنی تا استقبال!

 8. آیا باید با ضبط کننده فیلم تخریب آلونک در بندرعباس برخورد شود؟!

 9. پندارهای طبری!

 10. رهبر انقلاب: اقتصاد خانواده‌ها در چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده/ نمی‌توان به امید گشایش بیگانگان ماند/ مذاکره برای رفع تحریم را یکبار امتحان کردیم و به نتیجه‌ای نرسید

 11. اهمیت شفاف‌سازی درباره امضای قرارداد قرارگاه خاتم با یک متهم اقتصادی

 12. ورود دستگاه قضایی به موضوع تخریب منزل یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس

 13. دریای دوغ و خبرهای کلیشه‌‌ای!...

 14. سیلی بزرگ انصارالله به آل سعود

 15. از آسیه پناهی تا تخریب آلونک زن سرپرست خانوار در بندرعباس؛ چکار باید کرد؟

 16. چرا ماجرای «ترامپ» تازه شروع شده است؟

 17. ملک زاده استعفا کرد

 18. درخواست نماینده مجلس از رئیس قوه قضائیه مبنی بر محاکمه عباس آخوندی

 19. شل کن، سفت کن در محدودیت های کرونایی!

 20. فرار رو به جلوی آقای معاون با استعفای توئیتری

 21. تصاویر جدید و غرورآفرین از ناو جدید سپاه

 22. برندگان و بازندگان مناقشه اخیر قره‌باغ

 23. دلیل افزایش قیمت لبنیات و مرغ در بازار چیست؟

 24. ظریف: بایدن با سه فرمان اجرایی می‌تواند همه تحریم‌ها را لغو کند/ بیش از ۳۰ سال است که بایدن را می‌شناسم

 25. مهریه ۱۰۰۰ میلیاردی برای جوانی که ۵۰ میلیون هم سرمایه ندارد، باطل و خلاف شرع است

پربحث‌های هفته

 1. چین چگونه کرونا را مهار کرد؟

 2. ضعیف‌کشی !

 3. ماجرای استعفای معاون وزیر بهداشت؛ از گمانه زنی تا استقبال!

 4. ورود دستگاه قضایی به موضوع تخریب منزل یک زن سرپرست خانوار در بندرعباس

 5. شل کن، سفت کن در محدودیت های کرونایی!

 6. فرار رو به جلوی آقای معاون با استعفای توئیتری

 7. مهریه ۱۰۰۰ میلیاردی برای جوانی که ۵۰ میلیون هم سرمایه ندارد، باطل و خلاف شرع است

 8. نظریه‌ای که دیگر کسی از آن حرف نمی زند...

 9. ملک‌‌زاده: در حضور روحانی با ایمنی گله‌‌ای مخالفت کردم/ داروهای مورد استفاده استاندارد بودند

 10. کمپین مردمی، مرغ وحشی را به دام می اندازد؟!

 11. درخواست احمد توکلی از رئیسی: با دست اندرکاران فاسد پرونده هفت‌سنگان سریعتر برخورد کنید

 12. تجمع وکلای شیراز در اعتراض به یک طرح مجلس

 13. رئیس دیوان عالی کشور‌: اجرای عدالت مسامحه‌پذیر و نفوذ‌‌پذیر نیست/ قضات در صدور احکام برای مردم خرج‌تراشی نکنند

 14. مینو محرز: عطاری‌ها باید جمع شوند/ با طب سنتی مشکلی نداریم

 15. «فرید نجفی» سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت شد/ نمکی: تراوشات غیرعالمانه تیم قبلی تکرار نشود

 16. رئیس کمیته علمی ستاد کرونا: واکسن‌های کرونا فقط برای ۱۰ درصد ایرانی‌هاست/ داروهای گیاهی تاثیری در کاهش مرگ‌ بیماران بدحال ندارند

 17. اولین محدودیت‌ کرونایی لغو شد!

 18. ماهشهر، یک سال پس از وقایع اعتراضی/ مردم اعتراض‌شان برای کار بود

 19. واکنش شدید استاندار هرمزگان به حادثه تخریب منزل زن سرپرست خانوار

 20. وصول ۴۰ شکایت از معاون مستعفی وزارت بهداشت

 21. شاید زمان عبور از «عند المطالبه» و «عند الاستطاعه» باشد

 22. توضیح آموزش و پرورش درباره فیش حقوقی یک معلم طلبه

 23. مجموع مبتلایان کرونا به ۸۸۰ هزار نفر رسید/ ثبت ۴۸۳ فوتی جدید

 24. انتشار اطلاعات ۲۰۸۴ ملک شهرداری تهران که به غیر واگذار شده + جدول

 25. از آه مظلوم بترسیم!

آخرین عناوین