ماجرای عضویت دختر رئیس جمهور در هیئت علمی دانشگاه/در سفر احمدی‌نژاد به قم چه گذشت؟/ تحلیل لیلاز از قرارداد ایران و چین/روحانی: اقتصاد کشور در حداقل ضرورت مردم به خوبی اداره شده است

گروه سیاسی الف،   3990508126 ۷۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنانکه اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

ماجرای عضویت دختر رئیس جمهور در هیئت علمی دانشگاه/در سفر احمدی‌نژاد به قم چه گذشت؟/ تحلیل لیلاز از قرارداد ایران و چین/روحانی: اقتصاد کشور در حداقل ضرورت مردم به خوبی اداره شده است

آخرین آمار کرونا در ایران

سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲۶۳۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹، مجموع افراد مبتلا در کشورمان را ۲۹۸ هزار و ۹۰۹ نفر اعلام کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت از ۱۹۶ مورد جدید فوتی در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: تاکنون ۱۶ هزار و ۳۴۳ نفر از افراد مبتلا، جان خود را از دست داده‌اند.

لاری گفت: استان‌های تهران، مازندران، گلستان، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، خراسان رضوی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، لرستان و هرمزگان در وضعیت قرمز و استان‌های آذربایجان غربی، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، یزد، گیلان و قم، در وضعیت هشدار قرار دارند.

بیشتر بخوانید:

شناسایی ۲۶۳۶ بیمار جدید کرونایی در کشور / ۱۹۶ نفر فوت کردند

چرا آمار کرونا در کشور افزایش یافت؟ / ریشه‌کن‌ شدن کرونا در گروی همراهی دولت و مردم

۲ واکسن کرونا در ایران از مرحله تست حیوانی عبور کردند

***

 کنکور امسال در چهار روز برگزار می‌شود

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: چند بار برگزاری کنکور را به تاخیر انداخته ایم اما شرایط بهتر نشده است و اگر فکر می کردیم تا یک یا دو ماه آینده شرایط بهتر می شود، باز هم آن را به تاخیر می انداختیم. در این زمینه هم داوطلبانی که آمادگی کافی دارند به دولت و وزارت علوم فشار می آورند که کنکور برگزار شود.گروه دیگری که دنبال فرصت بیشتری برای مطالعه هستند، خواهان به تعویق انداختن کنکور هستند.

رئیس دفتر رئیس جمهور خاطر نشان کرد: لذا قرار است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، کنکور امسال در چهار روز برگزار شود. تمام مراکز برگزاری ضد عفونی می‌شود و فاصله شرکت‌کنندگان از یک متر و بیست سانت بیشتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

واعظی: کنکور برگزار می‌شود

***

گاهی می‌گویند شمال ایران را فروختند و گاهی می‌گویند جنوب ایران به فروش رفت

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در جلسه هیات دولت گفت: می گویند کوه‌های ما را فروخته‌اند، بعد روز دیگر می‌گویند نه وقف شده است بعد می‌گویند جنگلها فروخته شده است و بعد می‌گویند نه وقف شده است. این چه حرفی است؟ مگر می‌شود زمین خدا و مرتع و اقیانوس و دریا و کوه و جنگل که جزو انفال است، وقف کرد؟ مگر مال کسی است که وقف کند؟

روحانی تصریح کرد: گاهی می‌گویند شمال ایران را فروختند و گاهی می‌گویند جنوب ایران به فروش رفت. من از شایعه سازی دشمنان تعجب نمی‌کنم از این تعجب می‌کنم که چطور گوش شنوایی برای این سخنان وجود دارد.

رییس جمهوری گفت: جلوی این شایعات و حرف های ناروا که گاهی برخی دوستان هم این حرف ها را نمی شوند و درست نقل و نقد نمی کنند را باید گرفت.

روحانی افزود: ما در این دو سال و چند ماه روزهای سختی را پشت سر گذراندیم و برای مردم هم روزهای راحتی نبود و روزهای مشکلی بود اما به لطف خدا اساس کشور و نظام و چارچوب اقتصاد کشور و زندگی مردم در حداقل نیاز مردم و ضرورت مردم به خوبی اداره شده است. امروز کالای اساسی به فور در اختیار مردم است. البته در کنار وفور ما علاقمند به یک قیمت متعادل بودیم که باید در این زمینه اقدامات بیشتری را انجام دهیم.

بیشتر بخوانید:

روحانی: زندگی مردم در حد ضرورت به خوبی اداره شد/ صادرکنندگان در ده روز اخیر ۲.۵ میلیارد دلار ارز را بازگرداندند

***

ضرورت شفا‌ف‌سازی درباره هیات علمی شدن دختر رئیس‌جمهور

 اخیرا اخباری درباره انتخاب مریم روحانی، فرزند رئیس‌جمهور به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بدون طی شدن روال قانونی منتشر شد، انتشار این خبر باعث شد تا بسیج دانشجویی این دانشگاه با ارسال نامه‌ای به علیرضا زالی، رئیس دانشگاه، خواهان شفاف‌سازی درباره این موضوع شد. در بخشی از این نامه به نقل از فارس آمده است:

« با توجه به شایعات و شائبه‌هایی که در خصوص انتخاب خانم دکتر مریم روحانی، فرزند ریاست محترم جمهوری، به عنوان عضو هیئت علمی گروه مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بدون طی شدن روال قانونی ایجاد شده است، من جمله عدم درخواست گروه مربوطه و تأیید رئیس دانشکده و نیز عدم ارتباط رشته تحصیلی ایشان (بیوتکنولوژی پزشکی) با گروه مذبور، از جنابعالی به عنوان رئیس دانشگاه و رئیس هیئت اجرایی جذب دانشگاه، تقاضا می‌گردد همچون همیشه که دأب جنابعالی بر شفافیت بودن است، در این خصوص روشنگری‌های لازم را مبذول فرمایید».

محمدمهدی فروردین، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم از بررسی درخواست عضویت دختر رئیس‌جمهور برای عضویت در هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در این کمیسیون خبر داد.

وی افزود: این موضوع در جلسه کمیسیون آموزش مجلس بررسی می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطرنشان کرد: باید به صورت شفاف درباره صحت و سُقم عضویت دختر آقای روحانی به مردم پاسخ داده شود.

بیشتر بخوانید:

لزوم شفاف‌سازی درباره عضویت دختر روحانی در هیئت علمی یک دانشگاه

***

آشفته‌بازارِ اصلاح‌طلبان پیش از انتخابات ۱۴۰۰

تسنیم نوشت: شکست سنگین اصلاح‌طلبان در انتخابات دوم اسفند 98 مجلس شورای اسلامی که با از دست رفتنِ قریب به اتفاق کرسی‌های مجلس برای این جریان سیاسی همراه بود، مسئله بازنگری و تغییرات اساسی در سازمان و ساختار اصلاح‌طلبی را به کلیدواژه‌‌ای پرتکرار میان احزاب و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب بدل کرد تا جایی که در روزها و هفته‌های گذشته شاهد استعفای چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب از نهادهای تصمیم‌ساز این جریان و یا انتشار اخباری مبنی بر انشقاق و چنددستگی در احزاب اصلاح‌طلب بوده‌ایم.

به‌نظر می‌رسد کارنامه غیر قابل دفاع دولت روحانی که با حمایت همه‌جانبه اصلاح‌طلبان در سال 92 و 96 موفق به پیروزی در انتخابات شد و همچنین عملکرد ضعیف نیروهای اصلاح‌طلب در مجلس و شوراها، این جریان سیاسی را با وضعیت بغرنجی مواجه کرده است به‌طوری که آنان از یک سو نمی‌توانند حساب خود را از دولت جدا کنند و از سوی دیگر برای ادامه حیات سیاسی نیازمند برون‌رفت از این وضعیت فعلی هستند.

با این اوصاف و در شرایطی که کمتر از یک سال به موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است، هنوز مشخص نیست که اصلاح‌طلبان برای 1400 چه راهبردی را در نظر خواهند گرفت و چه نهاد یا شخصی توانایی اجماع‌سازی میان طیف‌های مختلف اصلاح‌طلب بر سر انتخاب کاندیدای واحد را خواهد داشت.

***

 قرارداد با چین به خنثی کردن فشار امریکا کمک می‌کند

ایلنا: سعید لیلاز، اقتصاددان و فعال سیاسی اصلاح‌طلب، از مدافعان قرارداد{ایران} با چین است. لیلاز در این باره معتقد است:

*اول این که آمریکا بعد از انقلاب در سال 57 اصلا نخواسته با ایران کار کند. دوم این که آمریکا به دلیل وزن بسیار بزرگی که دارد وقتی وارد سیستم یک کشور می‌شود، تمام مناسبات آن سیستم را تحت تاثیر تعیین کننده قرار می‌دهد. ما قبل از جنگ جهانی دوم، برای مدت‌های طولانی، این وضعیت را با انگلستان داشتیم. حتی رضا شاه به محض این که قدرت گرفت مناسبات با انگلستان را بهم زد و به سمت آلمان حرکت کرد.

*ما باید بتوانیم بین قدرت‌های جهانی موازنه ایجاد کنیم تا زنده بمانیم. چون ایران کشوری است که نمی‌تواند به کلی زیر سلطه یک قدرت خارجی برود در نتیجه مجبور است که بین قدرت‌های جهانی، موازنه برقرار کند. آمریکا کشوری است که به محض این که بر کشوری مسلط می‌شود، برای بقیه کشورها نیز تعیین تکلیف می‌کند که چه کشور دیگری به آنجا بیاید یا نیاید. کاری که همین الان دارد با مصر می‌کند. با پاکستان می‌کند. کاری که دارد با عراق می‌کند. کاری که دارد با عربستان می‌‌کند. همین الان کشوری مانند آلمان با عمق جان مخالف تحریم‌های اقتصادی ایران است و علاقه دارد در ایران حضور داشته باشد اما به دلیل دستور آمریکا مبنی بر عدم حضور در ایران، جرأت همکاری با ما را ندارد.

*من معتقدم ایران اگر با چین یا با هر قدرت جهانی، برای شکستن این بن بست و ظلم آمریکا، قرارداد ببندد، مجاز است. من از برخی افرادی که با قرارداد با چین مخالف هستند، شگفت زده هستم. به نظر من بسیاری از این افراد هیچ استدلال خاصی ندارند به جز این که پرده‌های مخالفت ایدئولوژیک با آیت‌الله خامنه‌ای و حکومت، موجب شده واقعیت موجود را نبینند. در واقع عناصر ژئوپلتیک حاکم بر این قرارداد را نمی بینند. من می‌گویم به جز چین با 10 کشور دیگر هم باید قرارداد ببندیم. اگر چین اجازه نداد ما با سایر کشورها قرارداد ببندیم، آنگاه می توان گفت قرارداد خائنانه است.

*در حال حاضر مهم‌ترین اولویت ملی ما خارج شدن و خنثی کردن فشار ایالات متحده آمریکا است. به نظر من این بزرگ‌ترین و آخرین فشار خارجی بر جمهوری اسلامی و بر ایران است. اگر از این مرحله عبور کنیم دیگر با چنین فشاری مواجه نخواهیم شد.

***

در سفر احمدی‌نژاد به قم چه گذشت؟

خبرآنلاین نوشت: احمد کریمی اصفهانی

گفت: آقای احمدی نژاد، چند روز پیش به قم رفته اند و ملاقاتی داشته اند اما خدا را شکر بزرگان ما و مراجع ما هیچ کدام ایشان را راه نداده اند و فقط یکی از مراجع ایشان را پذیرفته است.

***

تبرئه نماینده سابق مجلس از اتهام تعرض؛ حُکم صادر شد

شرق نوشت: ... دومین بار است که پرونده نماینده سابق مجلس در دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. در اولین دور محاکمه او، شعبه ۵ دادگاه کیفری استان تهران این نماینده سابق مجلس را در زنای بدون عنف مجرم تشخیص داده بود، اما با اعتراض وی رأی دادگاه نقض شد.

بعد از دفاعیات متهم و وکیل‌مدافع او، قضات شعبه ۸ وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده و همچنین مستنداتی که متهم ارائه داده بود، او را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کردند، اما به خاطر رابطه نامشروع به ۹۹ ضربه شلاق و همچنین دو سال انفصال از مشاغل دولتی محکوم کردند. این رأی در صورت اعتراض مجدد متهم در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

***

قاليبافی‌ها تا ١٠سال ديگر در قدرت‌اند

امیر محبیان، تحلیل‌گر سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با آرمان ملی می‌گوید از جمله دلایل حذف برخی سیاست‌ورزان امید بستن به نهاد قدرت و روابط آن و عدم توجه به تحولات توده‌هاست، اینجا پوپولیست‌ها که اتفاقا بازی با اذهان توده‌ها را بلدند میدان‌دار رقابت‌ها می‌شوند.

محبیان گفت: ... جرياني که قاليباف فعلا نماد آن شده اتصال زنده‌اي به قدرت دارد و براي سامان دادن به 10 سال آينده مقرر است که عامل باشد ولو فعلا در حال تست توان هستند. جريان احمدي‌نژاد هم هر چند محبوب نيستند اما به‌دليل فعال‌بودن و هوادارانش جزيي از پيکره انقلابيون است، مغضوب هم باشد مطرود نيست. احمدي‌نژاد هم ياد گرفته روي لبه تبغ راه برود. طرد او زماني صورت خواهد گرفت که مواضع و رفتارش حتي براي هوادارانش توجيه‌ناپذير باشد. به عبارتي شمشير داموکلس بالاي سرش به نخ هوادارانش متصل است که اگر آنها را از دست بدهد شمشير فرو خواهد افتاد. در اين صورت حدس مي‌زنم هوادارانش اگر ريزش کنند جذب قاليباف نخواهند شد.

این تحلیل‌گر سیاسی اصولگرا گفت: اين مجلس دو نبرد خواهد داشت؛ با خود و با دولت. مصلحت آن است که نبرد جريانات دروني با خود در راستاي شفافيت و اعتبار‌افزايي مجلس پيش برود و نبرد با دولت به کارآمدي دولت و روي کار آمدن دولت کارآمدتر بيانجامد، که گره‌گشاي مردم باشد.

***

تعداد معاملات مسکن 50 درصد کم شد 

بانک مرکزی گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در تیر ماه امسال را اعلام کرد که متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده در تهران را در ماه گذشته ۲۰ میلیون و ۹۰۹ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرد که نسبت به تیر ماه سال قبل ۵۶.۶ درصد رشد داشته است.

بانک مرکزی می‌افزاید: سهم واحدهای تا ۵ سال ساخت از ۱۴ هزار و ۴۷ فقره واحد مسکونی معامله شده در تیر ماه ۳۸.۶ درصد بوده که در مقایسه با تیر ماه سال گذشته ۱.۶ درصد کاهش داشته است.

بر اساس اعلام بانک مرکزی در چهار ماهه نخست سال جاری ۳۷ هزار و ۳۷۸ فقره معامله واحد مسکونی به ثبت رسیده که نسبت به ۴ ماهه سال ۹۸ رشد منفی ۴۹.۹ درصدی را نشان می‌دهد. این در حالی است که در چهار ماه ابتدای امسال متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی ۱۸ میلیون و ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان بود در حالی که این شاخص در ۴ ماهه ابتدایی سال گذشته ۱۰ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان برآورد شده است که سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش ۴۲.۶ درصدی را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

افزایش ۱۹۳ درصدی معاملات مسکن در تهران

***

بازداشت من باعث شد بانک مرکزی شاهرگش را بزند/ تئوریسین ارز هستم

 قاضی مسعودی مقام در ابتدای چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده برخی از مدیران سابق بانک مرکزی از متهم صالحی خواست در جایگاه قرار گیرد و در صورت داشتن توضیحات بیشتر آن‌ها را بیان کند.

تهم صالحی گفت: من تئوریسین ارز هستم و این موضوع را در جهان ثابت کرده‌ام و پولی برای رشوه نگرفتم.

قاضی مسعودی مقام گفت: شما که تئوری‌ها را خوانده‌اید باید بدانید که این گونه ارز نباید وارد کشور شود.

متهم صالحی گفت: بازداشت من و دیگر مدیران باعث شد بانک مرکزی شاهرگ خودش را بزند و همین موضوع سبب شد که قیمت دلار اکنون بالا برود و باید منتظر دلار ۳۲ هزار تومانی هم باشیم.  

دیدگاه کاربران

علی۱۵۴۲۴۲۸۲۰:۴۶:۲۸ ۱۳۹۹/۵/۸
احمدی نژاد همین الان ۵۰میلیون طرفدار در این کشور دارد
ناشناس۱۵۴۲۸۰۹۰۷:۰۷:۳۹ ۱۳۹۹/۵/۹
از خطه سمنان دیگه صحبت نشود بسمونه دیگه
ناشناس۱۵۴۲۸۲۵۰۷:۴۰:۰۶ ۱۳۹۹/۵/۹
بعضیا از همین میترسن
ناشناس۱۵۴۲۸۲۶۰۷:۴۰:۴۱ ۱۳۹۹/۵/۹
من جای محمود بودم ، میوفتادم جلو
حسن کچل۱۵۴۲۸۷۸۰۸:۲۰:۲۸ ۱۳۹۹/۵/۹
من رو خط بزن اشتباهی حساب کردی 49999999نفرند
کریم۱۵۴۲۹۷۶۱۰:۰۹:۳۳ ۱۳۹۹/۵/۹
اولا که این آمار صحت ندارد و در ثانی این طرفداری از احمدی نژاد، نشانه بی کفایتی مدیران بعد از او بوده که باعث شده تمامی سوء مدیریت ها وبی کفایتی های احمدی نژاد را در دوره ریاست جمهوری اش پوشش داده
ناشناس۱۵۴۲۹۷۹۱۰:۱۰:۳۶ ۱۳۹۹/۵/۹
من منتقد احمدی نژاد بودم اما با کارهای روحانی الان حرفی ندارم بزنم
ناشناس۱۵۴۳۲۶۶۱۵:۵۸:۲۲ ۱۳۹۹/۵/۹
من خودم هم یک هاله نور در اطرافش دارم می بینم
ناشناس۱۵۴۳۹۴۳۱۳:۳۰:۵۵ ۱۳۹۹/۵/۱۰
چرا 50 میلیون 6 میلیارد و اندی
ناشناس۱۵۴۲۴۲۹۲۰:۴۶:۲۸ ۱۳۹۹/۵/۸
در سال جهش تولید آن یک مختصر تولیدی هم که میشد بواسطه بورس و تب ثروتمند شدن و رفتن ره صدساله در یک شب باعث شد تولید بطور کلی از بین برود و بازارهای دیگر هم تحت تاثیر بورس نجومی شد
ناشناس۱۵۴۲۸۱۱۰۷:۱۲:۴۰ ۱۳۹۹/۵/۹
تنها راه نجات کشور اجرای قانون از کجا آورده ای و ملی کردن ثروت های گنج قارونی و افسانه ای و کهکشانی و نجومی و کلان است آن لیس للانسان الا ما سعی
ناشناس۱۵۴۲۹۶۱۰۹:۵۱:۴۶ ۱۳۹۹/۵/۹
همه را کشیده سمت راحت طلبی و قمار
ناشناس۱۵۴۲۴۵۳۲۱:۱۴:۳۳ ۱۳۹۹/۵/۸
اقای روحانی تو از مردم اسکاتلند حرف می زنی یا ایران .
ایران۱۵۴۲۵۰۶۲۲:۱۱:۰۷ ۱۳۹۹/۵/۸
هی انتقاد شما ودوستانتان یه پیشنهاد بدین .نه ایران میگه اسکاتلند فقط فیلم سینمایی وطن پرست داره
ناشناس۱۵۴۲۵۵۵۲۲:۴۵:۲۱ ۱۳۹۹/۵/۸
ملاک جیب مردم است که خالی شده است.
ناشناس۱۵۴۲۵۸۵۲۳:۱۰:۱۶ ۱۳۹۹/۵/۸
انتخاب خانم دکتر روحانی، فرزند ریاست محترم جمهوری، به عنوان عضو هیئت علمی گروه مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را تبریک می گویم.
ناشناس۱۵۴۲۶۱۱۲۳:۳۶:۱۱ ۱۳۹۹/۵/۸
دولت روحانی همه رکوردهای قبلی را با فاصله زیاد جابجا کرد.
ناشناس۱۵۴۲۶۱۷۲۳:۳۹:۳۱ ۱۳۹۹/۵/۸
چرا با این همه مدیر و مسول بانک مرکزی که در حال محاکمه در دادگاه هستند طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی که در مجلس دهم هم تصویب شد اجرایی نمی شود
ناشناس۱۵۴۲۶۱۹۲۳:۴۰:۱۱ ۱۳۹۹/۵/۸
روحانی باید در مورد افزایش 11 برابری قیمت سکه و افزایش 8 برابری نرخ ارز و افزایش 580 درصدی قیمت مسکن و افزایش 5 برابری قیمت خودرو و لوازم یدکی و لوازم خانگی و موبایل و مواد غذایی و کوچک شدن سفره های مردم پاسخگو باشد.
ناشناس۱۵۴۲۴۶۵۲۱:۲۷:۳۸ ۱۳۹۹/۵/۸
بچه اش رو بندازید بیرون از دانشگاه
ناشناس۱۵۴۲۹۴۱۰۹:۳۱:۵۳ ۱۳۹۹/۵/۹
دانشجو میمیرد ، رانت نمیپذیرد
ناشناس۱۵۴۲۴۶۶۲۱:۲۸:۲۸ ۱۳۹۹/۵/۸
هیئت علمی دانشگاهی شده که نزدیک ویلای باباشه توی ولنجک
ناشناس۱۵۴۲۸۷۷۰۸:۱۹:۳۶ ۱۳۹۹/۵/۹
دوری راه گرما زده اش میکنه
ناشناس۱۵۴۲۴۶۸۲۱:۲۹:۱۸ ۱۳۹۹/۵/۸
زالی باید پاسخگوی جذب دختر روحانی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باشد .
ناشناس۱۵۴۲۸۳۹۰۷:۴۹:۲۲ ۱۳۹۹/۵/۹
زالی استعفاء نماید
ناشناس۱۵۴۲۴۷۰۲۱:۳۱:۳۲ ۱۳۹۹/۵/۸
آقای دکتر زالی جذب دختر روحانی به عنوان هیئت علمی دانشکده فن آوری های نوین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بر اساس کدام معیار و ضوابط انجام شده است !؟
ناشناس۱۵۴۲۸۴۲۰۷:۵۰:۱۲ ۱۳۹۹/۵/۹
# زالی _ استعفاء
ناشناس۱۵۴۳۱۴۴۱۳:۰۸:۱۷ ۱۳۹۹/۵/۹
جالبه که بسیج واکنش نشون داده و انجمن اسلامی ساکته؟!!!
ناشناس۱۵۴۲۴۷۴۲۱:۳۵:۲۲ ۱۳۹۹/۵/۸
نمکی و زالی باید پاسخگوی جذب بدون ضابطه دختر روحانی در دانشکده تحقیقات نانو تکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باشند
ناشناس۱۵۴۲۹۴۰۰۹:۲۹:۴۷ ۱۳۹۹/۵/۹
دانشگاه جای رانت و پارتی بازی و ویژه خواری نیست .
ناشناس۱۵۴۲۹۴۴۰۹:۳۳:۱۵ ۱۳۹۹/۵/۹
زالی و نمکی هر دو در این قضیه مقصر و متهم هستند و باید به افکار عمومی پاسخگو باشند
ناشناس۱۵۴۲۴۷۹۲۱:۴۶:۰۶ ۱۳۹۹/۵/۸
اگر همه افرادی که با ( رفیق این و شریک آن ) بودن خزانه مملکت و جیب ملت را غارت کرده اند رسوا و بی آبرو و مجازات شوند آن وقت نرخ دلار هم واقعی خواهد شد .
ناشناس۱۵۴۲۴۸۵۲۱:۵۴:۳۰ ۱۳۹۹/۵/۸
شیخ بنفش که شروع میکنه به حرف زدن ، مو به تن آدم سیخ میشه
ناشناس۱۵۴۲۴۹۱۲۱:۵۸:۵۸ ۱۳۹۹/۵/۸
روحانی خیالش راحت شد که تا روز آخر سر جاش هست ، حالا هِی از خودش تعریف میکنه
ناشناس۱۵۴۲۴۹۵۲۲:۰۲:۵۳ ۱۳۹۹/۵/۸
هیئت علمی دانشگاهی شده که چسبیده به خونه باباش !!! ع ع ع ببین توره حضرت عباس مملکت ما رو نیگا چی جوری داره اداره مبشه ! ع ع ع ع
ناشناس۱۵۴۲۹۴۶۰۹:۳۴:۴۹ ۱۳۹۹/۵/۹
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی میبایست مستندات قانونی و اسناد و مدارک جذب دختر روحانی را سریعا منتشر کند .
پدر عیالوار۱۵۴۲۵۰۲۲۲:۰۷:۵۰ ۱۳۹۹/۵/۸
روحانی از خدا بترس
ناشناس۱۵۴۲۵۱۱۲۲:۱۲:۵۰ ۱۳۹۹/۵/۸
اینا خانوادگی چی میخوان از جون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ؟! مدرک زورکی از دانشگاه شهید بهشتی ریاست علوم پزشکی شهید بهشتی مهندسی بافت دانشکده فن آوری های نوین علوم پزشکی شهید بهشتی فریدون / پیوندی / مریم روحانی
عیالوار ساکن صالح آباد بهشت زهرای تهران۱۵۴۲۹۰۶۰۸:۵۰:۱۲ ۱۳۹۹/۵/۹
اینا خانوادگی معتقدن که محل کار و زندگی باید تو ام ، در بالاترین و خوش آب و هواترین و گرانترین نقطه شهر تهران باشه . معتقدن باید محل کار و زندگی نباید بیشتر از ۳ دقیقه فاصله داشته باشه . معتقدن نباید از منطقه ۱ بیان پایین تر !
ناشناس۱۵۴۲۵۴۵۲۲:۳۶:۴۵ ۱۳۹۹/۵/۸
۹۹ ضربه شلاق و محرومیت دو ساله از مشاغل دولتی برای رابطه نامشروع در مورد افراد عادی هم اعمال میشود؟
ناشناس۱۵۴۲۵۵۹۲۲:۴۷:۳۶ ۱۳۹۹/۵/۸
در زمان احمدی نژاد جزو 8 کشور هسته ای و فضایی دنیا بودیم اما حالا تقریبا"هیچ.
ناشناس۱۵۴۲۸۳۰۰۷:۴۳:۴۲ ۱۳۹۹/۵/۹
الان جزء ۴ کشور اول دنیا با تورم بالا . یعنی جزء ۴ کشور بدبخت دنیا
ناشناس۱۵۴۲۸۸۲۰۸:۲۲:۵۷ ۱۳۹۹/۵/۹
الان هم جزء گروه G4 هستیم . ۴ کشور بدبخت دنیا از نظر اقتصادی و تورم بالا . ونزوئلا زیمبابوه سوریه ایران
ناشناس۱۵۴۲۹۶۷۰۹:۵۹:۱۵ ۱۳۹۹/۵/۹
آره. قبول دارمو در زمان احمدی نزاد خیلی تو فضا بودیم.
ناشناس۱۵۴۲۵۶۰۲۲:۴۸:۵۰ ۱۳۹۹/۵/۸
در دوران محمود احمدی نژاد دلار 3 برابر شد حالا 8 برابر گران شد و این از نتایج تدبیر است !
ناشناس۱۵۴۳۰۳۹۱۱:۰۱:۴۲ ۱۳۹۹/۵/۹
زمان احمدی نژاد دلار بشکه ای ۲۰۰ دلار ده سال پیش بود زمان احمدی نژاد دو دولت قبل کوهی از دلار و طلا جمع کرده بودند احمدی نژاد و روحانی یکیست اصولگرا و اصلاح طلب هم یکیست
ناشنای۱۵۴۳۱۶۴۱۳:۵۴:۵۲ ۱۳۹۹/۵/۹
دردوره احمدینژاد استارت سقوط اقتصاد زده شد وبا سه برابر شدن دلار خیلیها از طبقه متوسط رفتن پایین از لحاظ فرهنگ واقتصاد وروابط بین الملل سقوط بدی داشتیم هرچی اقای خاتمی ریسیده بود ایشون پنبه کرد
ناشناس۱۵۴۲۵۹۵۲۳:۱۸:۰۲ ۱۳۹۹/۵/۸
من نمیدانم چرا وچطوری فرزندان مسئولان ما همه پزشک ودکترای رشته های دیگری رادارند؟ایانخبه هستند؟ایا ژن خوب درکنکور ورتبه تاثیرندارد؟ایا ازسهمیه ورانت پدر استفاده کردند؟حالا جواب اولا نخبه نیستند چون پدرانشان باکمترین سطح سواد برخورداربودند وبعد همه پدران اقازاده ها وعلمازاده ها دکترشده اند دوم اینکه اگررانت وسهمیه نبود قطعا فرزندانشان حتی درمقطع کاردانی موسسات پذیرفته نمیشدند
ناشناس۱۵۴۲۶۱۲۲۳:۳۷:۲۸ ۱۳۹۹/۵/۸
دولتهای هاشمی و روحانی رکورددار جهش ارز و تورم در تمام دولت ها هستن.
ناشناس۱۵۴۲۸۳۸۰۷:۴۷:۴۴ ۱۳۹۹/۵/۹
رفسنجانی از روحانی بدتر روحانی از رفسنجانی بدتر اصلا به فکر مردم نبودن دارای تفکرات سرمایه داری فکر ادای آدمای دلسوز رو درمیووردن که مثلا ما با مردم هستیم !
حامد۱۵۴۲۶۳۳۲۳:۵۶:۵۵ ۱۳۹۹/۵/۸
جذب دختر رئیس جمهور به عنوان هیئت علمی یکی از برجسته ترین دانشگاه های کشور یاد آور دکتری برادر رئیس جمهور و انتصاب داماد رئیس جمهور و دیگر اقوام روحانی است. از رزومه علمی خود رئیس کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر دارید؟ آیا اطلاع دارید چند صد نفر با سفارش های او در دانشگاه آزاد هیئت علمی شده اند؟ و یاد آور بورسیه دختر و داماد رئیس هیئت عالی جذب هیئت علمی در شورای عالی انقلاب فرهنگی است. یاد آور جذب پسر هیئت رئیسه سابق اصلاح طلب مجلس ( و وزیر اسبق بهداشت) به عنوان هیئت علمی در دانشگاه صنعتی سهند و یادآور صدها مورد مشابه. چطور شد که امثال من که کارگر زاده هستیم با وجود داشتن مدرک دکتری از تدریس به صورت حق التدریس در دانشگاه نیز محروم شدیم و در مدارس ابتدایی سرگردان شدیم اما فرزندان مسئولان با پول دکتری نگرفته هیئت علمی شدند. خدایا می دانم دیگر امیدی نیست. پس شکایت را پیش تو می برم و اینان را لعن و نفرین می کنم
ناشناس۱۵۴۲۶۵۲۰۰:۱۸:۳۰ ۱۳۹۹/۵/۹
واقعا جای یک نماینده از موقعیت خودش سوء استفاده کند و رابطه نامشروع با یک دختر نماید و سبب شود که یک دختر تمام آمال و آرزوی خود را برباد رفته پندارد و تنها راه را این می بیند که خود را نابود کند آنوقت محاکم قضایی در قبال این سلب شدن حیات یک انسان مجرم را به 99 ضربه شلاق محکوم می نماید واقعا عادلانه است؟! ای خدا تو بینایی تو شنوایی
ناشناس۱۵۴۲۶۶۷۰۰:۴۴:۴۹ ۱۳۹۹/۵/۹
آقای کریمی اصفهانی! احمدی نژاد را بزرگان و عقلای کشور از همان دوران کوتاه شهرداریش در تهران شناخته بودند و نسبت به خطر او در صورت رییس جمهور شدن بارها و بارها هشدار داده بودند ولی بغض و کینه شما از جناح اصلاح طلب باعث شد هیچ هشداری را نشنوید و شد آنچه نباید میشد.
شهروند۱۵۴۲۷۳۱۰۲:۵۷:۲۰ ۱۳۹۹/۵/۹
وقتی کانون وکلا به مستخدم دولت بر خلاف ضوابط شال و ردای وکالت بپوشاند، دوستان دانشگاه شهید بهشتی آقای رییس جمهور هم به مریم خانم عنوان می دهند. روال قانونی، اعمال ماده واحده کانون و عدم تنظیم قرارداد استخدامی و اعطای بازنشستگی مال فقر و فقراست.
شهروند۱۵۴۲۷۳۲۰۲:۵۹:۱۸ ۱۳۹۹/۵/۹
ما که کارمند بانک مرکزی بودیم انقدر اعتماد به نفس کاذب نداشتیم. نهایتا دلمان به دسته چک بانک خوش بود. آقای صالحی چه اعتماد به نفسی دارد و بانک مرکزی برای چه تحفه هایی شاهرگ می زند.
ناشناس۱۵۴۲۷۶۰۰۴:۴۴:۲۲ ۱۳۹۹/۵/۹
روحانی دیگه از حد گذرونده اقای رئیسی ما انتظار برخورد داریم دیگه رسما علنی دارن دهن کجی میکنن با اینکارهاشون
ناشناس۱۵۴۲۷۹۵۰۶:۳۴:۲۵ ۱۳۹۹/۵/۹
اعضاء هیئت علمی و بزرگان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نیز دانشجویان بیدار این دانشگاه مانع جذب بدون ضابطه و صرفا بر اساس رابطه فرزند روحانی در این دانشگاه شوند .
ناشناس۱۵۴۲۸۴۶۰۷:۵۱:۳۸ ۱۳۹۹/۵/۹
با سلام صبح به خیر .دوران احمدی نژاد شعار فراوان عمل کم آقای هاشمی کشور را از خرابه به آبادتبدیل کرد و گرنه هنوز پنیر بلغاری می خوردی در دوران روحانی هم یک کشور با خزانه خالی تحویل گرفت حالا هم خوب است پرداخت حقوق به موقع مواد غذایی فراوان هرکس هم اهل کار باشد کار فراوان یارانه زمان احمدی نژاد مردم را تنبل کرد این واقعیت است بچه های مسولین پدر که مسول شد نباید بمیرند بلکه مثل بقیه مردم فعالیت اجتماعی موفغیت برخوردار باشند
حسین۱۵۴۲۹۲۸۰۹:۱۹:۴۹ ۱۳۹۹/۵/۹
اتفاقاً بسیار خوبست یکبار هم که شده مناظره با احمدی نژاد برگزار کنید و هر آنچه از ایشان می دانید رو نمایید. تا شاید برای همیشه از یادها برود. جناب آقای کریمی اصفهانی، شاید گفتار شما درست باشد ولی اگر حاضر به مناظره نباشید قطعا در صحت آن تردید وارد خواهد شد.
ناشناس۱۵۴۲۹۵۹۰۹:۵۰:۲۷ ۱۳۹۹/۵/۹
راجع به خواهر احمدی نژادم بررسی کنید که از یه معلم ساده یهو شد عضو هیئت علمی دانشگاه
محمدرضا کیانفر۱۵۴۲۹۶۸۰۹:۵۹:۱۵ ۱۳۹۹/۵/۹
سرور گرامی، تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم: 1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی، 2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی، با تشکر از توجه شما،
ناشناس۱۵۴۳۰۸۰۱۲:۰۵:۵۰ ۱۳۹۹/۵/۹
ایا ایشان در سامانه جذب استاد ثبت نام کرده بود؟ اگر برخی افراد خود را آتش بزنند یا جلو مترو بندازند حق دارند.
ناشناس۱۵۴۳۰۸۴۱۲:۰۸:۴۷ ۱۳۹۹/۵/۹
داماد گلی چطورند؟ حاج اقا؟ دستشون بند شد؟ الحمد لله.
هموطن۱۵۴۳۰۹۲۱۲:۱۴:۲۲ ۱۳۹۹/۵/۹
اگر عضویت هیات علمی ها براساس شایستگی بود که این وضعیت اقتصادی اجتماعی و... را نداشتیم از قدیم همین طوری بوده نخبگان واقعی را از کشور فراری می دهند
ناشناس۱۵۴۳۱۶۰۱۳:۴۸:۱۵ ۱۳۹۹/۵/۹
الحمدلله یکی یکی شغل دولتی
سینا۱۵۴۳۲۳۲۱۵:۱۱:۴۰ ۱۳۹۹/۵/۹
این قرارداد تو دهنی و سیلی صدا دار آبدار به آمریکا و پمپئو و ترامپ هست طوری که راه خودشون رو گم میکنند
حامد۱۵۴۳۲۶۷۱۶:۰۲:۲۷ ۱۳۹۹/۵/۹
نه تنها دختر رئیس جمهور بله فرزندان بقیه مدیران و نمایندگان هم مثل آب خوردن بدون سواد راحت دکتری گرفتند و راحت هیئت علمی شده اند. این قدر پارتی بازی واقعا تاسف آور است.
مرتضی@۱۵۴۳۲۷۷۱۶:۱۸:۴۳ ۱۳۹۹/۵/۹
آقای احمد کریمی اصفهانی که اینچنین از احمدی نژاد با غیض سخن میگویی ، کی هستس تو ؟؟ باز جلوی کدوم زیاده خواهیتو گرفته محمود ؟؟
مرتضی@۱۵۴۳۲۷۸۱۶:۱۹:۵۱ ۱۳۹۹/۵/۹
آقا یک سوالی خداوکیلی . چرا مسوولین اینچنین از حضور احمدی نژاد نگران و دلواپس و خوفناک اند ؟؟؟ همین خود گویای همه چیز است
ناشناس۱۵۴۳۳۲۷۱۷:۲۷:۴۸ ۱۳۹۹/۵/۹
البته اگر قرار به بررسی عضویت هیات علمی باشد که کار درستی هم می باشد، باید تمام مدارک علمی مسئولین و مدعیان سلامتی و صحت مدرک و نیز بورسیه های غیرقانونی نیز بررسی گردد. نمی شود که یکجا بررسی و جای دیگر زیر چشمی رد شود . همه در مقابل قانون مساوی و یکسانند . برتی در افراد نداریم . اگر اینگونه عمل شود ، دختر ایشان که هیچ بلکه مدرک خودشان هم بررسی نمایید ، به شرط آنکه برای همه اینگونه باشد.
ناشناس۱۵۴۳۴۷۲۲۰:۲۰:۲۹ ۱۳۹۹/۵/۹
توروخدا الکی کسی را وارد دانشگاه نکنید ظلمه ....بذارید هرکسی در جایگاه خودش پیشرفت کنه
کاوه۱۵۴۳۵۷۳۲۲:۵۸:۰۴ ۱۳۹۹/۵/۹
احمدی نژاد و روحانی هر دو بد آوردند . اولی نتوانست حرفهایش را به کرسی بنشاند و دومی حرفهایی زد که نتوانست به اجرا در بیاورد ، مقصر هم ساختار ژئو پولتیک منطقه است که باعث شده ایران در معرض تهدیدهای جدی از طرف کشورهای مختلف قرار بگیرد .
فرامرز میرسالاری۱۵۴۳۶۲۱۰۰:۱۰:۰۴ ۱۳۹۹/۵/۱۰
دمت گرم خانم روحانی این که شما جزء هیت علمی دانشگاه شدید صد درصد ضربه سنگینی به آمریکا یها خواهد بود ازجمله شهیدان راه وطن را در آن دنیا خوشحال کردیدچرا احمدی‌نژاد باید رییس جمهور شود.فقط شما میتوانید چون اتریش رفته آید ما منتظر این معجزه بودیم .آخ اگه روزی مرد بزرگ آقای احمدی‌نژاد باز تشریف بیاورد.چیزی نمانده منتظر آن روز بزرگم
ناشناس۱۵۴۳۶۳۴۰۰:۴۲:۵۰ ۱۳۹۹/۵/۱۰
قسم ندار من که هرروز با این قیمت جنسا روز هزاران بار برق از سرو کلم می‌ره که حاله اش تبدیل به حال ما میشه خدا می‌دونه چه حالی میشم
خسرو۱۵۴۳۶۸۰۰۵:۱۱:۰۶ ۱۳۹۹/۵/۱۰
"وحانی تصریح کرد: گاهی می‌گویند شمال ایران را فروختند و گاهی می‌گویند جنوب ایران به فروش رفت. من از شایعه سازی دشمنان تعجب نمی‌کنم از این تعجب می‌کنم که چطور گوش شنوایی برای این سخنان وجود دارد." -- ولی رد نکرد، پس معلوم شد فروختید. اگر نفروخته بودید می گفتید شایعه صحت ندارد. ولی صرف شایعه شدن دلیل نمی شود که شایعه دروغ باشد پس شایعه راست بوده است.
ناشناس۱۵۴۳۹۴۲۱۳:۲۸:۴۸ ۱۳۹۹/۵/۱۰
یعنی تمام اعضای هیت علمی داشگاه ها فرزندان روحانی هستند بی انصافی تا کجا آخرتی هم هست
محمد۱۵۴۴۰۵۰۱۵:۵۶:۳۴ ۱۳۹۹/۵/۱۰
عشق فقط احمدی نژاد

پربحث‌های دیروز

 1. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

 2. نامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به رئیس جمهور درباره انتقال پایتخت

 3. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 4. ماجرای تحویل خودروی «دناپلاس» به «نمایندگان مجلس» چیست؟

 5. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 6. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 7. افزایش ۳ برابری دلار طی ۲ سال 

 8. پیروز جدال اخیر برجامی بین آمریکا و ایران

 9. وزیر نفت: برای صدمین بار افزایش قیمت گازوئیل را تکذیب می‌کنم

 10. جزییات تازه از اقدام ایران برای پیش‌خرید واکسن کرونا/ روایت رفیق ۴۰ ساله از قاسم سلیمانی/ دلایل عجیب زیباکلام برای حمایت از بایدن/ احتمال حضور نزدیکان روحانی در انتخابات وجود دارد

 11. آشنابازی و بازار سیاه دامن واکسن آنفلوآنزا را هم می‌گیرد؟

 12. تحقیر محمدرضا پهلوی در زمان جنگ جهانی دوم

 13. باید ابرقدرت شویم ؛ امپراتوری مستضعفین

 14. زندگی زیر سایه آسمان‌خراش‌های ریاض

 15. ترامپ: برجام توافقی احمقانه بود/ ۸ تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کردیم اما به جایی نرسیدیم

 16. ارزش یک میلیارد تومان در بازار مسکن چقدر است؟

 17. ماجرای مستند "کودتای خزنده" بی‌بی‌سی‌ فارسی

 18. رهبر انقلاب: دفاع مقدس بخشی از هویت ملی ما است/ پذیرش قطعنامه از سوی امام (ره) مبتنی بر عقلانیت و تدبیر بود/ امسال زیارت اربعین را در منزل بخوانیم

 19. ماجرای حاشیه‌ساز «دناپلاس»/ نمایندگان درباره تحویل خودرو به بهارستان‌نشینان چه نظراتی دارند؟

 20. ۷ راهکار برای زندگی در شرایط گرانی و کرونا

پربحث‌های هفته

 1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 2. حمله با قمه به یک مغازه‌دار در تهران

 3. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 4. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

 5. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 6. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 7. محصولات مدیران‌خودرو ۶۳ تا ۱۷۰ میلیون تومان گران شد + قیمت‌ها

 8. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 9. نامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به رئیس جمهور درباره انتقال پایتخت

 10. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 11. گرانی خودرو تا کجا!؟

 12. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

 13. وزیر بهداشت: دیشب به خاطر خیز جدید کرونا نخوابیدم/تقسیم بندی مناطق غلط است

 14. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 15. انقلابی‌گری و دنا پلاس

 16. ماجرای تحویل خودروی «دناپلاس» به «نمایندگان مجلس» چیست؟

 17. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 18. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 19. جهانگیری: امیدوارم آثار مثبت مقابله با گرانی روزهای آینده روشن شود

 20. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

 21. افزایش ۳ برابری دلار طی ۲ سال 

 22. اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره شبهات مطرح شده در خصوص پرونده «نوید افکاری»

 23. مقصر سونامی افزایش قیمت خودرو کیست

 24. داروی جدید کرونا در داروخانه‌های کشور

 25. خیز دوباره کرونا/ورود نواب رئیس به انتخابات ریاست جمهوری/کنایه رسانه اصلاح‌طلب به روحانی/ ربیعی: رنج مردم با تک تک سلول‌های اعضای هیات دولت حس می‌شود

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 2. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 3. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 4. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 5. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 6. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 7. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 8. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 9. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 10. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

 11. خیز دوباره کرونا/ورود نواب رئیس به انتخابات ریاست جمهوری/کنایه رسانه اصلاح‌طلب به روحانی/ ربیعی: رنج مردم با تک تک سلول‌های اعضای هیات دولت حس می‌شود

 12. مطالبه از مجلس انقلابی...

 13. ضرب و شتم یک کارشناس در استودیویِ شبکه«من و تو» به جرم بیان نظر مخالف + فیلم

 14. پیروز جدال اخیر برجامی بین آمریکا و ایران

 15. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

 16. روحانی: نحوه خرید و فروش خودرو به نفع مصرف‌کننده باید اصلاح شود

 17. ایزدی: واکنش صحیح به فعال‌شدن مکانیسم ماشه، خروج از NPT است/ خروج از برجام برای ما سودی ندارد

 18. جزئیات تازه از پرونده نوید افکاری/ماموریت جدید جهانگیری/روایت زیباکلام از دلیل حمایت کارگزاران از لاریجانی/روحانی: چرا مردم در فشار قرار می‌گیرند؟ 

 19. واکنش سخنگوی هیات رئیسه مجلس به تحویل خودروی دناپلاس: برخی نمایندگان خودروی مناسبی برای سرکشی ندارند

 20. افزایش نگران‌کننده مبتلایان به کرونا/حرکت زیرپوستی یار دیرین احمدی‌نژاد به سمت پاستور/لاریجانی ناطق‌ ۷۶ می‌شود؟/ روحانی: امروز آمریکا شکست خورد

 21. جزییات تازه از اقدام ایران برای پیش‌خرید واکسن کرونا/ روایت رفیق ۴۰ ساله از قاسم سلیمانی/ دلایل عجیب زیباکلام برای حمایت از بایدن/ احتمال حضور نزدیکان روحانی در انتخابات وجود دارد

 22. حسین شریعتمداری: دست‌مریزاد سردار سلامی

 23. قوی تر از سالهای دفاع مقدسیم

 24. باید ابرقدرت شویم ؛ امپراتوری مستضعفین

 25. زنان می‌توانند کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شوند؟

آخرین عناوین