آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: فتنه‌گران خواستند به بهانه کوچکِ افزایش قیمت بنزین ناامنی ایجاد کنند/ بنزین بهانه بود

گروه سیاسی الف،   3980829105

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: بنزین برای فتنه‌گران تنها یک بهانه بود، دشمنان می‌خواستند با بهانه تورم در کشور مشکل ایجاد کنند، آنها مردم بیگناه را به خاک و خون کشیدند و اموال عمومی مثل بانک‌، پمپ بنزین، مسجد، حتی قرآن و ... را به آتش کشیدند.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: فتنه‌گران خواستند به بهانه کوچکِ افزایش قیمت بنزین ناامنی ایجاد کنند/ بنزین بهانه بود

به‌گزارش فارس، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی پیش از ظهر امروز در جمع مردم شرکت کننده اراک در راهیپمایی مردمی با عنوان «میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور» اراک اظهار کرد: استان مرکزی استان امام راحل، آیت‌الله اراکی، نخبگان و 6 هزار و 200 شهید سرافراز و عزت‌آفرین است که اجازه سو استفاده به فتنه‌گران را نمی‌دهد.

وی افزود: افراد آشوب‌گر، فتنه‌انگیز با دغل‌بازی و با پیروی از اهداف اسرائیل، آمریکا، دشمنان عبری و عربی آمده‌ بودند تا منافع ملی را به خطر بیاندازند، آنها نمی‌دانند که ملت ایران در خصوص عزت و امنیت خود با هیچ احدی همکاری نکرده و هیچ‌گاه دست دوستی به خائنان و دشمنان داخلی و خارجی نخواهند داد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: دشمنان و فتنه‌گران خواستند به بهانه کوچکی مثل افزایش قیمت بنزین در کشور ناامنی ایجاد کنند، اما مردم متعصب، غیرتمند، با کرامت، اربعینی، حسینی و آزادخواه ایران با این فتنه‌گران همکاری نکردند.

دری نجف‌آبادی بیان کرد: بنزین برای فتنه‌گران تنها یک بهانه بود، دشمنان می‌خواستند با بهانه تورم در کشور مشکل ایجاد کنند، آنها اموال عمومی مثل بانک‌، پمپ بنزین، مسجد، حتی قرآن و .. را به آتش کشیدند.

وی خاطرنشان کرد: این خسارت‌ها را چه کسی باید جبران کند؟ این‌ها خیانت و جنایتی بود که اتفاق افتاد، هیچ‌کسی حق ندارد به یک دانه برنج از فرد دیگر آسیب و خسارت وارد کند اما فتنه‌گران خسارت‌های زیادی به بیت‌المال وارد کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی ادامه داد: آنها اگر به افزایش قیمت بنزین معترض بودند باید در کمال آرامش و کسب اجازه در محلی تجمع می‌کردند و نارضایتی خود را اعلام می‌کردند نه این که آشوب برپا کنند، این کار فتنه‌گران علاج نبود بلکه ضد علاج بود.

دری نجف‌ابادی افزود: آمریکا و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در تلاش هستند با روش‌های مختلف کشور را تحت فشار قرار دهند، یکی از همین دشمنان مطرح کرده که باید ایران را تحت فشار اقتصادی و نظامی قرار داد و آشوب هم ایجاد کرد، آنها با برنامه‌ریزی خود به دنبال نفاق در کشور هستند نباید اجازه سوء استفاده به آنها داد.

وی با بیان اینکه ملت ایران هوشیار، با نجابت، با درایت بوده و گوش به این دغل‌کاران نمی‌دهد، افزود ما با تمام توان از آرمان‌های خمینی کبیر دفاع می‌کنیم، امام(ره) آمد تا مردم را از استکبار جهانی و ناعدالتی‌ها، فساد نجات داده و به آنها عزت دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی بیان کرد: آفرین بر مسئولان استان مرکزی، نیروی انتظامی، بسیج، سپاه و مردم بسیجی استان مرکزی که به فتنه‌گران اجازه سوء استفاده ندادند، مردم آزادی‌خواه استان مرکزی و ایران با عزت هستند، وقتی خداوند بخواهد به ملتی عزت دهد به آنها رهبری فرزانه، آگاه، زمان‌شناس، حادثه‌شناس، با تقوا و تاریخ‌شناس عنایت می‌کند، خوشبختانه نمره مردم استان مرکزی در این زمینه بسیار خوب است زیرا خداوند به مردم خمینی کبیر را عنایت کرده است.

پربحث‌های هفته

 1. حمله وحشیانه با قمه به صاحب مغازه در کرمانشاه

 2. آیا پیروزی بایدن بر ترامپ به نفع ایران است؟

 3. بازگشت به سیاست‌های هاشمی ؟!

 4. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

 5. املاک بنیاد مستضعفان و فرصت‌های برابر

 6. هشدار احمد توکلی به روحانی: نام ساقط کردن کشور «گشایش» است؟/ دولت‌های بعد شما، بدهی خود را چگونه بپردازند؟

 7. گشایش اقتصادی برای مردم یا دولت؟

 8. توصیه های جمعیتی مسوولان به مردم از کنار گود

 9. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

 10. صحبت‌های «فتاح» درباره کاخ مرمر، مدرسه حدادعادل، ساختمان مرکز پژوهش‌ها و املاک در دست نیروهای مسلح

 11. صحنه آهسته انفجار بیروت

 12. ثبت واکسن روسی کرونا؛ پایان رنج بشر یا تبلیغات زودهنگام؟!

 13. برجام ۹۹ به روایت زیباکلام/واکنش کدخدایی به اظهارات علی مطهری/احمدی‌نژاد دوباره ردصلاحیت می شود؟

 14. زیباکلام: باید برجام ۹۹ را با آمریکا امضا کنیم!

 15. واکسن روسی کرونا و فرهنگ ترجیح جمع بر فرد

 16. ۸+۱ مورد از باورنکردنی ترین فواید استفاده از کولرهای گازی در خانه

 17. زمان توزیع عادلانه یارانه بنزینی فرا رسیده است؟

 18. صفر تا ۱۰۰ داستان وضع مالیات بر محتکران خانه

 19. انتقاد حسین شریعتمداری از پرویز فتاح

 20. ستاد کرونا با تعویق کنکور مخالفت کرد/ برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی

 21. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

 22. مافیا در بورس هم وجود دارد/ مخالف ورود مردم به بورس نیستم اما نگرانم/ باید یک شبکه تلویزیونی بورس داشته باشیم/ قیمت‌های بورس با واقعیت اقتصادی همخوانی ندارد

 23. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

 24. ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم

 25. ۵ شرط رئیسی برای موافقت با طرح دولت/هشدار توکلی به روحانی/تغییر سیمای کرونا در پاییز/ نماینده سابق مجلس بازداشت شد

ابر آروان

آخرین عناوین