روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

گروه سیاسی الف،   3980627175 ۴۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد

سیدمحمدعلی ابطحی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در کانال تلگرامی خود نوشت: «چندی پیش با اتومبیل به سمت مشهد می رفتم. استان کوچک سمنان دو رییس جمهور تقدیم ایران کرده است ، احمدی نژاد و روحانی. کلا استان تحفه پروری است ، آقای احمدی نژاد اهل آرادان وآقای روحانی اهل سرخه هستند. قدیم ها در دوره آقای احمدی نژاد، تابلویی در ورودی شهر آرادان زده بودند که نوشته بود به آرادان ، شهر دکتر احمدی نژاد خوش آمدید ، کار بدی نبود. الان هم دم دروازه ورودی سرخه تابلویی هست که نوشته به سرخه، شهر دکتر روحانی خوش آمدید.

ای کاش دم دروازه وررودی اردکان و رفسنجان و قزوین و حتی همدان تابلویی بود که نوشته بودند به زادگاه خاتمی و هاشمی و رجایی و بنی صدر خوش آمدید ، بالاخره یک دوره ای هر کدامشان بعد انقلاب رییس جمهور بوده اند.اما بعد از آمدن دولت جدید تابلوی آرادان محل تولد دکتر احمدی نژاد عوض شده، تا اینجاش باز هم مهم نیست. کار زشت این است که تابلو زده اند که به آرادان خوش امدید و به شکل بچه گانه ای کنار تابلوی شهر آرادان عکس دکتر روحانی را روی تابلوی شهر آرادان زده اند.

شاید در نگاه عادی موضوع مهمی نباشد. اما در نگاه اخلاقی بسیار مهم است ، این کار طبعا به معنای دهن کجی بچه گانه به احمدی نژاد است. من به هزاران دلیل همیشه منتقد احمدی نژاد بوده ام. اما این کار به ضرر احمدی نژاد نیست ، دهن کجی به اخلاق مدیریتی است. حتما دکتر روحانی در این کار نقشی نداشته است ، رده های بعدی هم احتمالا این کار را نکرده اند. اما آسیب این تملق های تهوع آور به دکتر روحانی و نظام سیاسی کشور بر می گردد.

پیامبر به همین دلیل می گفت "احْثُوا فِی وُجُوهِ الْمَدَّاحِینَ التُّرَاب"(به صورت متملقان خاک بپاشید.) دفتر رئیس جمهور برای حفاظت از حرمت اجتماعی رییس جمهور باید هرچه سریعتر دستور دهد عکس دکتر روحانی را از روی تابلوی ورودی شهر آرادان، محل تولد احمدی نژاد بردارند. یقینا فردای پایان کار دکتر روحانی، و احتمالا توسط همان شخص که عکس روحانی را بالای شهر آرادان زده است، تابلوی شهر سرخه را با عکس رییس جمهور بعدی می گذارند.

فرهنگ تملق، و دورویی و ریا کاری آفت بزرگی برای انقلاب است ، اولین دوره ای که مجلس شورای اسلامی می خواست افتتاح شود، همه نمایندگان خدمت امام رسیدند؛ مرحوم فخرالدین حجازی که بیشترین رای را آورده بود در مورد امام و در حضور ایشان نطقی کرد که تملق در آن بود. در همان جلسه و در ملاعام امام تنفر خود را از این تملق اعلام کردند. متملقان همیشه هستند ولی نگرانی این است که مدیران از تملق استقبال کنند.K

***

احتمال عدم حضور رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

به گزارش الف دولت آمریکا هنوز برای سفر اعضای هیات ایرانی ویزایی صادر نکرده است و همین امر  مقامات کشورمان را برای انجام این سفر با تردیدهایی روبرو کرده است.

بر این اساس اگر تا عصر امروز این مشکل برطرف نشود دولت با صدور بیانیه ای تصمیم خود را در این باره اعلام خواهد کرد .

پیشتر نیز وزارت خزانه‌داری آمریکا در اقدامی مغایر با اصول دیپلماتیک، وزیر امور خارجه ایران را در فهرست افراد تحریم شده قرار داده بود.

***

خط و نشان تهران برای واشنگتن

در پی تلاش آمریکا برای اثبات نقش ایران در حملات به تاسیسات نفتی آرامکو، جمهوری اسلامی ایران در روز دوشنبه یادداشتی رسمی از طریق سفیر سوییس در ایران به آمریکا ارسال کرده و در آن  اعلام کرده است که حمله به آرامکو کار ایران نبوده و این موضوع  تکذیب شده است.

 در این یادداشت آمده است:  ایران در برابر هر اقدام احتمالی آمریکا علیه خود واکنش نشان خواهد داد و  اگر اقدامی علیه ایران صورت گیرد بلافاصله با پاسخ جدی و محکم ایران روبرو خواهد شد و دامنه آن محدود به منشاء تهدید نخواهد بود.

ایران همچنین چندی پیش در ارتباط با موضوع پهپاد نیز از طریق سوییس پیامی را به آمریکایی‌ها ارسال کرده بود مبنی بر این که هر گونه اقدام علیه ایران با واکنش شدید تهران مواجه خواهد شد.

از سویی دیگر، علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: سیاست راهبردی ایران، کاهش تنش، اجتناب از هرگونه درگیری و رفع بحران‌های منطقه ای از طریق گفتگو است لیکن با آمادگی کامل هرگونه قصد و اقدامی برای تعرض به کشور و یا منافع جمهوری اسلامی را زیر نظرداشته و به شدیدترین وجه که می‌تواند موجب شگفتی متجاوزین باشد به شرارت‌های احتمالی پاسخ قاطع و همه جانبه خواهد داد.

شمخانی افزود: دفاع همه جانبه مردم ستم دیده یمن دربرابر تجاوزخارجی و کشتار بی‌رحمانه شهروندان این کشور، حق مشروع و قانونی آنها بوده و واکنشی طبیعی به بی رحمی متجاوزین است.

بیشتر بخوانید:

شمخانی: سیاست ایران کاهش تنش و اجتناب از درگیری است

***

ارتباط بانکی از طریق جایگزین سوئیفت

حسن روحانی، رئیس‌جمهور در جلسه هیئت دولت گفت: امروز خوشحالیم روابط بانکی ایران با برخی کشورها بدون استفاده از سوئیفت انجام می‌شود؛ زمانی غربی‌ها تصور می‌کردند بانک و روابط بانکی به معنای سوئیفت است و اگر زمانی کشوری را از این محروم کنند، روابط و تسهیلات بانکی برای آنها از بین خواهد رفت اما امروز جایگزین سوئیفت پیدا شده و روابط ما با روسیه و ترکیه و در آینده با کشورهای اورآسیا و دیگر کشورها می‌توانیم از این طریق، همکاری ها را تقویت کنیم.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: برقراری روابط تجاری و اقتصادی با استفاده از پول ملی با ترکیه و روسیه و دیگر کشورها مانند عراق می‌تواند بسیاری از مشکلات را در توسعه مناسبات از میان بردارد.

روحانی تأکید کرد: امروز در سطح جهان یک مبارزه جدی با دلار در حال شکل‌گیری است و با ادامه این روند، سلطه آمریکا بر بازارهای پولی و مالی جهانی و سیستم‌های بانکی تضعیف شده و از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

روحانی: مبارزه با دلار در حال شروع شدن است/ دشمنان منطقه از پاسخ یمنی‌ها درس بگیرند

همتی: به‌دنبال این هستیم که سوئیفت را دور بزنیم/ خیلی روی اینستکس حساب نمی‌کنیم

***

طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس

خبرگزاری قارس مناظره‌ای میان دو نماینده مجلس درباره شفافیت آرای نمایندگان برگزار کرده است؛ امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی از اصولگرایان و محمدعلی وکیلی از اصلاح‌طلبان. خلاصه این مناظره، تلاش قاضی‌زاده برای اثبات ضرورت شفافیت و سعی وکیلی برای القای این مسئله که اصلاح‌طلبان از ابتدا منادی شفافیت بوده‌اند.

وکیلی در ادامه خط رسانه‌ای اصلاح‌طلبان، شفافیت را برای همه دستگاه‌ها ضروری دانسته و نیت طراحان اصولگرای این طرح را سیاسی دانسته است. از آن سو، قاضی‌زاده بر این نکته تاکید می‌کند که ایشان به عنوان نماینده مجلس موظف‌اند این امر ضروری را از خودشان یعنی مجلس آغاز کنند تا مصداق رطب‌خورده‌ای نشوند که منع رطب می‌کند.

اما آنچه در این مناظره مایه امیدواری است اظهارات وکیلی در آخر این مناظره است. وکیلی گفت: من آماده هستم در کنار آقای دکتر قاضی‌زاده و دیگر دوستان به محض اینکه مجلس شروع به کار کرد از هفته آینده این طرح را مجدد در قالبی که امکان رأی‌آوری داشته باشد به صحن بیاوریم و این غائله را این گونه پایان دهیم.

پس انشاءالله منتظر اقدام آقای وکیلی به همراه باقی اعضای فراکسیون امید برای طرح شفافیت آرای مجلس هستیم.

***

جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: «قاضی مسعودی مقام در جریان برگزاری دادگاه خطاب به نعمت زاده در مورد علت بازداشت مجددش گفت: بازداشت شما از آن جهت صورت گرفت که بیم فرارتان می‌رفت و شخصی که برای شما سند گذاشته بود فردی متولد سال ۷۳ به نام آقای امیر بارانی بود که در دادگاه حاضر نشد، با وجود اینکه ۲۰ میلیارد تومان برای شما سند گذاشت و اعلام کرد که اگر باز هم سند بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهم، در حالی که وجود این همه سند در دست این فرد جای سوال داشت.

قاضی مسعودی مقام ادامه داد: همچنین مهلت ضمانت نامه‌های بانکی که از سوی پدر شما گذاشته شده بود رو به اتمام بود، لذا قرار بازداشت شما صادر شد.

نکته جالب توجه این است که فردی که برای شبنم نعمت زاده وثیقه ۲۰ میلیارد تومانی را تأمین کرده بود، ۲۴ سال سن دارد و جای سوال است که یک جوان دهه هفتادی چگونه توانسته این مقدار وثیقه را تأمین کند.

یکی از کاربران فضای مجازی مدعی شده، سید امیر بارانی بهبهانی متولد ۱۱ دی ماه سال ۷۳ و فرزند سید معین بارانی بهبهانی مالک شرکت «معین موتور» وارد کننده پورشه است.

دیگر کاربران فضای مجازی نیز به ابهام در رابطه این پسر ۲۴ ساله با دختر وزیر اسبق پرداخته‌اند و این سوال را مطرح کرده‌اند که چه دلیلی دارد امیر بارانی اقدام به سپردن وثیقه برای شبنم نعمت زاده کند.»

 

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۹۹۰۳۷۲۰:۳۷:۱۲ ۱۳۹۸/۶/۲۷
اصلاح طلبان باید پاسخگو باشند که چرا نمایندگان آنها مخالف شفافیت مجلس هستن ؟!
ناشناس۱۰۹۹۱۷۲۲۳:۱۸:۲۸ ۱۳۹۸/۶/۲۷
گیر چپ و راست نباشید نماینده اصولگرا هم هست که مخالف شفافیت هست و نماینده اصلاح طلب هست که موافق شفافیت هست به نماینده ای رای بدید که شفافیت تصویب کنه
ناشناس۱۰۹۹۰۳۹۲۰:۳۹:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۲۷
عزت و اعتبار به پاسپورت ایرانی برگشته است !!! به روحانی و ظریف ویزای ورود به امریکا برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد نمی دهند !
ناشناس۱۰۹۹۱۶۶۲۳:۱۲:۵۶ ۱۳۹۸/۶/۲۷
آمار خودکشی و بیماری‌ افسردگی کشورهای صنعتی و پیشرفته که مملو از خوش‌گذرانی است چندین برابر کشور ماست، از شبه روشنفکرهایی که پرچم عزاداری را باعث افسردگی دانسته‌اند باید پرسید دلیل آمار بالای خشونت در غرب چیست؟
ناشناس۱۰۹۹۳۹۲۰۷:۱۲:۲۵ ۱۳۹۸/۶/۲۸
سفر به آمریکا عزت است؟!!! چقدر سبک مغزید!!
ناشناس۱۰۹۹۸۶۵۱۳:۳۲:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
تحریم ظریف و ویزا ندادن به وزیر خارجه خفت است.
ناشناس۱۰۹۹۳۹۴۰۷:۲۰:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۲۸
عزت و اعتبار پاسپورت به دارنده پاسپورته وقتی برای یک پناهندگی به درو دیوار میزنن خودشون رو برن غرب ظرف بشورن و سالمند نگه دارند و توالت بشورن خب دیگه عزت اعتبار با متولی پاسپورته جانم
فریبرز۱۱۰۰۵۵۴۰۹:۵۶:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۲۹
القصه در این زمانه پر نیرنگ یک کشته به از هزار زنده به ننگ
ناشناس۱۰۹۹۰۴۱۲۰:۴۲:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۷
در دولت احمدی نژاد جزو 8 کشور هسته ای و فضایی دنیا بودیم اما حالا تقریبا"هیچ !
ناشناس۱۰۹۹۱۷۰۲۳:۱۷:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۷
اون دوره با برکت بود. دختر دبیرستانی تو زیرمین خونشون انرژی هسته ای تولید می کرد. یه نفر با نگاه کردن به علفای روی زمین میتونس بگه در اعماق زمین چه معدنی هست. خلاصه اوضاعی بود...
ناشناس۱۰۹۹۹۶۳۱۴:۵۲:۵۲ ۱۳۹۸/۶/۲۸
عوضش الان باغی داریم که گلابی نمیده
ناشناس۱۰۹۹۰۴۲۲۰:۴۳:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۲۷
مردم با ۲ تا مشوق جنسیتی و وعده کنسرت ، به کاندیدایی که از فساد دختر وزیر حمایت کرد ، رای دادند!! حقیقت این است که بخشی از طبقه مرفه ، حامی اشرافیت اند و تاثیر گذاری سیاسی هم دارند...
ناشناس۱۰۹۹۰۴۳۲۰:۴۳:۳۷ ۱۳۹۸/۶/۲۷
نظر علی مطهری و محمود صادقی و پروانه سلحشوری درباره دختر مظلوم وزیر چیست ؟!
ناشناس۱۰۹۹۶۸۴۱۱:۲۷:۴۱ ۱۳۹۸/۶/۲۸
پروانه سلحشور به همراه شوهرش صاحب 15 شرکت هستند !!!
ناشناس۱۰۹۹۰۴۵۲۰:۴۵:۵۳ ۱۳۹۸/۶/۲۷
به کسی چه ربطی دارد ارتباط بارانی و شبنم نعمت زاده چه نوع ارتباطیست؟! خجالت بکشید وسرک در امور خصوصی مزدم نکشید.
ناشناس۱۰۹۹۱۷۳۲۳:۲۰:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۷
آفرین اصلا به چه کسی ربط داره که کی اختلاس میکنه
ناشناس۱۰۹۹۲۱۷۰۰:۱۶:۵۵ ۱۳۹۸/۶/۲۸
چرا باباشون که ثروت گنج قارونی داره براشوت وثیقه نگذاشته
ناشناس۱۰۹۹۳۱۵۰۱:۴۴:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
هیچ ارتباطی نیست باباش به یکی از کارمنداش گفته این سندا رو بگیر برای دخترم وثیقه بزار
ناشناس۱۰۹۹۴۵۱۰۸:۲۷:۲۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
باید بررسی بشود که چه ارتباطی بین معین بارانی وارد کننده پورشه با شبنم نعمت زاده وجود دارد که وثیقه 20 میلیارد تومانی برایش می گذارند ؟!
ناشناس۱۰۹۹۰۴۷۲۰:۴۷:۲۶ ۱۳۹۸/۶/۲۷
اقای حناچی ! چطور کلمه « شهید» حواس راننده را پرت می کند ، اما عبارات طولانی « استاد جمشید مشایخی» و « ایت الله اکبر هاشمی رفسنجانی » حواس رو پرت نمی کنه؟!! اقدامات حاشیه ای مثل حذف شهید ، برای جلب حمایت رسانه ای ضدانقلاب خارجی از جریان « تکرار» در ایام انتخابات صورت گرفت..
ناشناس۱۰۹۹۵۲۷۰۹:۲۵:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۲۸
در 2 سال گذشته کل پروژه های عمرانی شهر تهران تعطیل شده است و فقط نام خیابان ها رو عوض کردند و نام شهدای عزیز رو حذف کردند.
ناشناس۱۱۰۰۹۵۶۱۵:۵۷:۰۰ ۱۳۹۸/۶/۲۹
والا دارن قرضای شهردار سابقو میدن.
ناشناس۱۰۹۹۰۴۸۲۰:۴۸:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۲۷
طرح جایگزین سوئیفت و حذف دلار از طریق مبادلات پولی با ترکیه و روسیه و چین و عراق و غیره می تواند بعنوان راهکار دور زدن تحریم ها موثر و مفید باشد.
شهریاری۱۰۹۹۰۵۶۲۰:۵۸:۳۹ ۱۳۹۸/۶/۲۷
دلیلش خیلی واضح است که چرا پسر مالک شرکت وارد کننده پورشه اینهمه سند و وثیقه را تهیه کرده چون در زمان صدارت آقای نعمت زاده پدر شبنم خانم به بهترین طریق وزیر صنعت از این شرکت دلجویی!!!! و مساعدت!!!!! و پشتیبانی کرده است.
ناشناس۱۰۹۹۰۵۹۲۰:۵۹:۵۷ ۱۳۹۸/۶/۲۷
بیچاره دختر مظلوم وزیر کارآفرین بوده !!!!! خخ
ناشناس۱۰۹۹۰۶۲۲۱:۰۴:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۲۷
برای سلامتی کامل مداح اهل بیت علیهم السلام دکتر میثم مطیعی دعا کنید.
ناشناس۱۰۹۹۰۶۷۲۱:۰۶:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۷
چرا ابتکار و مولارودی و سلحشوری و سلبریتی هاشون ، برای پسرکی که در ورزشگاه دچار برق گرفتگی شد، هشتگ نزدند؟! چون این طفل معصوم به درد ماهیگیری سیاسی اینها نمی خوره..
ناشناس۱۰۹۹۱۵۵۲۳:۰۱:۳۰ ۱۳۹۸/۶/۲۷
گل گفتی.
ناشناس۱۰۹۹۲۲۷۰۰:۲۹:۲۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
اونا هشتک نزدند شما بزن!
ناشناس۱۰۹۹۲۷۰۰۰:۵۵:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۸
چرا صدا و سیما چیزی نگفت؟ ناسلامتی برای حذف کلمه شهید از برخی تابلوهای شهرداری چندین گزارش تهیه شد ولی برای این بچه چی؟ بهتره سیاسی کاری نکنی برادر.
ناشناس۱۰۹۹۴۵۸۰۸:۳۰:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۲۸
و همینطور در قضیه قتل میترا استاد چرا هشتگ نزدند و سکوت اختیار کردند ؟!(
ناشناس۱۰۹۹۴۹۹۰۸:۵۵:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۸
نام نجفی بعنوان اولین شهردار قاتل در تاریخ ثبت شد. حامیان زن کشی امروز ژست دفاع از حقوق بانوان گرفته اند !!!
بهبهانی۱۰۹۹۱۵۴۲۳:۰۰:۴۶ ۱۳۹۸/۶/۲۷
بهبهانی ها (شهر بهبهان) همه بصورت تاریخی پولدار و خیر بودند ، بخاطر ثواب گذاشته که دختری به زندان نرود
حمید۱۰۹۹۴۳۰۰۸:۱۱:۳۹ ۱۳۹۸/۶/۲۸
با سلام دورود بر آقای دکتر احمدی نژاد امیرکبیر ایران
حامد۱۰۹۹۸۶۳۱۳:۳۰:۳۰ ۱۳۹۸/۶/۲۸
داداش احمدی نژادی باش ولی امیر کبیر رو خراب رونکن دیگه
ناشناس۱۱۰۰۰۳۸۱۵:۵۵:۳۷ ۱۳۹۸/۶/۲۸
امیر کبیر؟
ناشناس۱۰۹۹۴۵۰۰۸:۲۷:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
.وار دات پورشه در کشوری با این همه مشکلات و عده کثیری زیرخط فقر وثروتمند شدن این قبیل افراد؟. باید به برقراری عداات اجتمائی در این چهار دهه به خودمان تبریک بگوئیم.
ناشناس۱۰۹۹۵۰۱۰۸:۵۶:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۸
تحریم ظریف گلابی برجام است !
ناشناس۱۰۹۹۵۶۹۱۰:۰۴:۰۶ ۱۳۹۸/۶/۲۸
استان کوچک سمنان!!! سمنان شهر کوچکی هست اما وسعت استان زیاده
ناشناس۱۱۰۰۸۴۸۱۴:۱۷:۲۳ ۱۳۹۸/۶/۲۹
بزرگی به عقله
ناشناس۱۰۹۹۶۷۴۱۱:۲۳:۲۷ ۱۳۹۸/۶/۲۸
این چند خانواده وارد کننده خودرو که دارای ارتباطات و نفوذ و رانت هستند کشور را نابود کردند

پربحث‌های دیروز

 1. سرقت وحشیانه ۳ مرد مسلح از یک زن در دزفول

 2. آدرس روحانی برای فرستادن لعن و نفرین در خصوص مشکلات کشور

 3. انتقال پایتخت؛ تهران پیر همچنان مقاومت می کند

 4. تازه‌ترین قیمت سکه، طلا و ارز در بازار/ دلار ۲۹,۱۰۰ تومان شد + جدول

 5. انتقاد حسین شریعتمداری از آیت‌الله سیستانی

 6. توضیح همتی درباره دلایل افزایش قیمت دلار

 7. آیا هنوز هم کسی نمی‌خواهد از آنها بپرسد که از کجا آورده‌اند؟

 8. سوداگران از بازار مسکن خارج می‌شوند؟/ پیش‌بینی وضعیت خرید و اجاره در نیمه دوم امسال

 9. وزیر راه و شهرسازی: دولت خانه‌دار شدن مردم را مدیریت می‌کند/ التهابات سایر بازار‌ها روی قیمت مسکن تاثیر گذاشته است

 10. پیش‌بینی قیمت سکه و دلار

 11. نظر ۱۲ نماینده درباره صلاحیت رزم حسینی جهت تصدی وزارت صمت/ آیا او تابعیت دوگانه دارد؟

 12. با ادعای نوکری میاین، بلافاصله ارباب می‌شین!

 13. پورابراهیمی: بورس صعودی می‌شود

 14. زالی: پایتخت در وضعیت کاملاً بحرانی قرار دارد/ ۸۰۰ بیمار بستری جدید در تهران/ درخواست دورکاری کارمندان

 15. فوت ۱۲ هزار تهرانی به دلیل کرونا

پربحث‌های هفته

 1. جدول/ نرخ امروز طلا و سکه؛ دلار ترمز برید

 2. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 3. اشکهای یک تولید کننده ایرانی/ به دادم برسید/ جز عدالت هیچ نمی‌خواهم

 4. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 5. محصولات مدیران‌خودرو ۶۳ تا ۱۷۰ میلیون تومان گران شد + قیمت‌ها

 6. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

 7. نیویورک تایمز: آمریکا نتوانست ایرانی ها را به زانو درآورد

 8. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 9. سرقت وحشیانه ۳ مرد مسلح از یک زن در دزفول

 10. چرا مسکن ارزان نمی شود

 11. نامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به رئیس جمهور درباره انتقال پایتخت

 12. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 13. به فکر معیشت این «ملت پیروز» باشید

 14. انقلابی‌گری و دنا پلاس

 15. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

 16. جهانگیری: فشار بر دولت جز افزایش مشکلات مردم دستاوردی ندارد/ دولت نمی‌تواند به تنهایی مسائل را حل کند

 17. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

 18. آدرس روحانی برای فرستادن لعن و نفرین در خصوص مشکلات کشور

 19. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: در پی رسیدن به توافقی جدید با ایران هستیم

 20. ماجرای تحویل خودروی «دناپلاس» به «نمایندگان مجلس» چیست؟

 21. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 22. انتقال پایتخت؛ تهران پیر همچنان مقاومت می کند

 23. رهگیری ناو هواپیمابر «نیمیتز» توسط پهپادهای نیروی دریایی سپاه

 24. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 25. رکورد حباب سکه زده شد/ دلیل افزایش قیمت طلا و سکه چیست؟

ابر آروان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

  2. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

  3. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

  4. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

  5. به فکر معیشت این «ملت پیروز» باشید

  6. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

  7. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

  8. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

  9. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

  10. ضرب و شتم یک کارشناس در استودیویِ شبکه«من و تو» به جرم بیان نظر مخالف + فیلم

  11. انتقاد حسین شریعتمداری از آیت‌الله سیستانی

  12. واعظی: رئیس جمهور مبتلا به کرونا شود به کشور لطمه وارد می شود / خون مقامات از مردم رنگین‌تر نیست

  13. بخشی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در یک نگاه + جدول

  14. واکنش سخنگوی هیات رئیسه مجلس به تحویل خودروی دناپلاس: برخی نمایندگان خودروی مناسبی برای سرکشی ندارند

  15. پیروز جدال اخیر برجامی بین آمریکا و ایران

  16. نماینده مجلس از دریافت خودرو انصراف داد

  17. اصلاح طلبان تند رو تمایلی به پایان حصر کروبی و موسوی ندارند

  18. نظر ۱۲ نماینده درباره صلاحیت رزم حسینی جهت تصدی وزارت صمت/ آیا او تابعیت دوگانه دارد؟

  19. دستور فوری جهانگیری در پی انتشار یک فیلم جنجالی در فضای مجازی

  20. گزارش بسیار نگران‌کننده‌ دو وزیر درباره کرونا/دلیل خروج گزینه پیشنهادی وزارت صمت از مجلس/ احتمال رقابت جلیلی و ظریف در انتخابات/روحانی: مردم بدانند مسئولان اقتصادی در حال فداکاری هستند

  21. توضیح رئیس کمیسیون بهداشت مجلس درباره واکسن آنفلوانزا / قصد تخریب مجلس داشتند

  22. مجلس ۱۵۰۰ واکسن آنفلوآنزا را بازگرداند

  23. آن جنگ، این جنگ، هفته‌ی جنگ

  24. افزایش نگران‌کننده مبتلایان به کرونا/حرکت زیرپوستی یار دیرین احمدی‌نژاد به سمت پاستور/لاریجانی ناطق‌ ۷۶ می‌شود؟/ روحانی: امروز آمریکا شکست خورد

  25. جزییات تازه از اقدام ایران برای پیش‌خرید واکسن کرونا/ روایت رفیق ۴۰ ساله از قاسم سلیمانی/ دلایل عجیب زیباکلام برای حمایت از بایدن/ احتمال حضور نزدیکان روحانی در انتخابات وجود دارد

  آخرین عناوین