روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

گروه سیاسی الف،   3980627175 ۴۱ نظر، ۲۰ در صف انتشار و ۱۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد/ طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس/ جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

روایت ابطحی از تابلوی ورودی شهر احمدی‌نژاد

سیدمحمدعلی ابطحی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در کانال تلگرامی خود نوشت: «چندی پیش با اتومبیل به سمت مشهد می رفتم. استان کوچک سمنان دو رییس جمهور تقدیم ایران کرده است ، احمدی نژاد و روحانی. کلا استان تحفه پروری است ، آقای احمدی نژاد اهل آرادان وآقای روحانی اهل سرخه هستند. قدیم ها در دوره آقای احمدی نژاد، تابلویی در ورودی شهر آرادان زده بودند که نوشته بود به آرادان ، شهر دکتر احمدی نژاد خوش آمدید ، کار بدی نبود. الان هم دم دروازه ورودی سرخه تابلویی هست که نوشته به سرخه، شهر دکتر روحانی خوش آمدید.

ای کاش دم دروازه وررودی اردکان و رفسنجان و قزوین و حتی همدان تابلویی بود که نوشته بودند به زادگاه خاتمی و هاشمی و رجایی و بنی صدر خوش آمدید ، بالاخره یک دوره ای هر کدامشان بعد انقلاب رییس جمهور بوده اند.اما بعد از آمدن دولت جدید تابلوی آرادان محل تولد دکتر احمدی نژاد عوض شده، تا اینجاش باز هم مهم نیست. کار زشت این است که تابلو زده اند که به آرادان خوش امدید و به شکل بچه گانه ای کنار تابلوی شهر آرادان عکس دکتر روحانی را روی تابلوی شهر آرادان زده اند.

شاید در نگاه عادی موضوع مهمی نباشد. اما در نگاه اخلاقی بسیار مهم است ، این کار طبعا به معنای دهن کجی بچه گانه به احمدی نژاد است. من به هزاران دلیل همیشه منتقد احمدی نژاد بوده ام. اما این کار به ضرر احمدی نژاد نیست ، دهن کجی به اخلاق مدیریتی است. حتما دکتر روحانی در این کار نقشی نداشته است ، رده های بعدی هم احتمالا این کار را نکرده اند. اما آسیب این تملق های تهوع آور به دکتر روحانی و نظام سیاسی کشور بر می گردد.

پیامبر به همین دلیل می گفت "احْثُوا فِی وُجُوهِ الْمَدَّاحِینَ التُّرَاب"(به صورت متملقان خاک بپاشید.) دفتر رئیس جمهور برای حفاظت از حرمت اجتماعی رییس جمهور باید هرچه سریعتر دستور دهد عکس دکتر روحانی را از روی تابلوی ورودی شهر آرادان، محل تولد احمدی نژاد بردارند. یقینا فردای پایان کار دکتر روحانی، و احتمالا توسط همان شخص که عکس روحانی را بالای شهر آرادان زده است، تابلوی شهر سرخه را با عکس رییس جمهور بعدی می گذارند.

فرهنگ تملق، و دورویی و ریا کاری آفت بزرگی برای انقلاب است ، اولین دوره ای که مجلس شورای اسلامی می خواست افتتاح شود، همه نمایندگان خدمت امام رسیدند؛ مرحوم فخرالدین حجازی که بیشترین رای را آورده بود در مورد امام و در حضور ایشان نطقی کرد که تملق در آن بود. در همان جلسه و در ملاعام امام تنفر خود را از این تملق اعلام کردند. متملقان همیشه هستند ولی نگرانی این است که مدیران از تملق استقبال کنند.K

***

احتمال عدم حضور رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

به گزارش الف دولت آمریکا هنوز برای سفر اعضای هیات ایرانی ویزایی صادر نکرده است و همین امر  مقامات کشورمان را برای انجام این سفر با تردیدهایی روبرو کرده است.

بر این اساس اگر تا عصر امروز این مشکل برطرف نشود دولت با صدور بیانیه ای تصمیم خود را در این باره اعلام خواهد کرد .

پیشتر نیز وزارت خزانه‌داری آمریکا در اقدامی مغایر با اصول دیپلماتیک، وزیر امور خارجه ایران را در فهرست افراد تحریم شده قرار داده بود.

***

خط و نشان تهران برای واشنگتن

در پی تلاش آمریکا برای اثبات نقش ایران در حملات به تاسیسات نفتی آرامکو، جمهوری اسلامی ایران در روز دوشنبه یادداشتی رسمی از طریق سفیر سوییس در ایران به آمریکا ارسال کرده و در آن  اعلام کرده است که حمله به آرامکو کار ایران نبوده و این موضوع  تکذیب شده است.

 در این یادداشت آمده است:  ایران در برابر هر اقدام احتمالی آمریکا علیه خود واکنش نشان خواهد داد و  اگر اقدامی علیه ایران صورت گیرد بلافاصله با پاسخ جدی و محکم ایران روبرو خواهد شد و دامنه آن محدود به منشاء تهدید نخواهد بود.

ایران همچنین چندی پیش در ارتباط با موضوع پهپاد نیز از طریق سوییس پیامی را به آمریکایی‌ها ارسال کرده بود مبنی بر این که هر گونه اقدام علیه ایران با واکنش شدید تهران مواجه خواهد شد.

از سویی دیگر، علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: سیاست راهبردی ایران، کاهش تنش، اجتناب از هرگونه درگیری و رفع بحران‌های منطقه ای از طریق گفتگو است لیکن با آمادگی کامل هرگونه قصد و اقدامی برای تعرض به کشور و یا منافع جمهوری اسلامی را زیر نظرداشته و به شدیدترین وجه که می‌تواند موجب شگفتی متجاوزین باشد به شرارت‌های احتمالی پاسخ قاطع و همه جانبه خواهد داد.

شمخانی افزود: دفاع همه جانبه مردم ستم دیده یمن دربرابر تجاوزخارجی و کشتار بی‌رحمانه شهروندان این کشور، حق مشروع و قانونی آنها بوده و واکنشی طبیعی به بی رحمی متجاوزین است.

بیشتر بخوانید:

شمخانی: سیاست ایران کاهش تنش و اجتناب از درگیری است

***

ارتباط بانکی از طریق جایگزین سوئیفت

حسن روحانی، رئیس‌جمهور در جلسه هیئت دولت گفت: امروز خوشحالیم روابط بانکی ایران با برخی کشورها بدون استفاده از سوئیفت انجام می‌شود؛ زمانی غربی‌ها تصور می‌کردند بانک و روابط بانکی به معنای سوئیفت است و اگر زمانی کشوری را از این محروم کنند، روابط و تسهیلات بانکی برای آنها از بین خواهد رفت اما امروز جایگزین سوئیفت پیدا شده و روابط ما با روسیه و ترکیه و در آینده با کشورهای اورآسیا و دیگر کشورها می‌توانیم از این طریق، همکاری ها را تقویت کنیم.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: برقراری روابط تجاری و اقتصادی با استفاده از پول ملی با ترکیه و روسیه و دیگر کشورها مانند عراق می‌تواند بسیاری از مشکلات را در توسعه مناسبات از میان بردارد.

روحانی تأکید کرد: امروز در سطح جهان یک مبارزه جدی با دلار در حال شکل‌گیری است و با ادامه این روند، سلطه آمریکا بر بازارهای پولی و مالی جهانی و سیستم‌های بانکی تضعیف شده و از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

روحانی: مبارزه با دلار در حال شروع شدن است/ دشمنان منطقه از پاسخ یمنی‌ها درس بگیرند

همتی: به‌دنبال این هستیم که سوئیفت را دور بزنیم/ خیلی روی اینستکس حساب نمی‌کنیم

***

طرح دوباره شفافیت آرا در مجلس

خبرگزاری قارس مناظره‌ای میان دو نماینده مجلس درباره شفافیت آرای نمایندگان برگزار کرده است؛ امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی از اصولگرایان و محمدعلی وکیلی از اصلاح‌طلبان. خلاصه این مناظره، تلاش قاضی‌زاده برای اثبات ضرورت شفافیت و سعی وکیلی برای القای این مسئله که اصلاح‌طلبان از ابتدا منادی شفافیت بوده‌اند.

وکیلی در ادامه خط رسانه‌ای اصلاح‌طلبان، شفافیت را برای همه دستگاه‌ها ضروری دانسته و نیت طراحان اصولگرای این طرح را سیاسی دانسته است. از آن سو، قاضی‌زاده بر این نکته تاکید می‌کند که ایشان به عنوان نماینده مجلس موظف‌اند این امر ضروری را از خودشان یعنی مجلس آغاز کنند تا مصداق رطب‌خورده‌ای نشوند که منع رطب می‌کند.

اما آنچه در این مناظره مایه امیدواری است اظهارات وکیلی در آخر این مناظره است. وکیلی گفت: من آماده هستم در کنار آقای دکتر قاضی‌زاده و دیگر دوستان به محض اینکه مجلس شروع به کار کرد از هفته آینده این طرح را مجدد در قالبی که امکان رأی‌آوری داشته باشد به صحن بیاوریم و این غائله را این گونه پایان دهیم.

پس انشاءالله منتظر اقدام آقای وکیلی به همراه باقی اعضای فراکسیون امید برای طرح شفافیت آرای مجلس هستیم.

***

جوانی که برای شبنم نعمت‌زاده وثیقه گذاشته کیست؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: «قاضی مسعودی مقام در جریان برگزاری دادگاه خطاب به نعمت زاده در مورد علت بازداشت مجددش گفت: بازداشت شما از آن جهت صورت گرفت که بیم فرارتان می‌رفت و شخصی که برای شما سند گذاشته بود فردی متولد سال ۷۳ به نام آقای امیر بارانی بود که در دادگاه حاضر نشد، با وجود اینکه ۲۰ میلیارد تومان برای شما سند گذاشت و اعلام کرد که اگر باز هم سند بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهم، در حالی که وجود این همه سند در دست این فرد جای سوال داشت.

قاضی مسعودی مقام ادامه داد: همچنین مهلت ضمانت نامه‌های بانکی که از سوی پدر شما گذاشته شده بود رو به اتمام بود، لذا قرار بازداشت شما صادر شد.

نکته جالب توجه این است که فردی که برای شبنم نعمت زاده وثیقه ۲۰ میلیارد تومانی را تأمین کرده بود، ۲۴ سال سن دارد و جای سوال است که یک جوان دهه هفتادی چگونه توانسته این مقدار وثیقه را تأمین کند.

یکی از کاربران فضای مجازی مدعی شده، سید امیر بارانی بهبهانی متولد ۱۱ دی ماه سال ۷۳ و فرزند سید معین بارانی بهبهانی مالک شرکت «معین موتور» وارد کننده پورشه است.

دیگر کاربران فضای مجازی نیز به ابهام در رابطه این پسر ۲۴ ساله با دختر وزیر اسبق پرداخته‌اند و این سوال را مطرح کرده‌اند که چه دلیلی دارد امیر بارانی اقدام به سپردن وثیقه برای شبنم نعمت زاده کند.»

 

عناوین مرتبط

۲۱ مهر ۱۳۹۸وقتی ۱۳۴ دامپزشک با سهمیه پزشک می شوند/ ناطق نوری؛ کاتالیزور وحدت یا افتراق اصولگرایان/ انتقاد تند یک اصلاح طلب از صحبت های روحانی درباره شورای نگهبان
۲۰ مهر ۱۳۹۸چرا صداوسیما مطالبات کارگران هفت‌تپه را پوشش نمی‌دهد؟/ پیشنهاد لاریجانی برای شفاف‌نشدن اموال مسئولان/ عارف واسطه اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان می‌شود؟
۱۷ مهر ۱۳۹۸کنایه روحانی به شورای نگهبان/ اموال مسئولان برای مردم محرمانه است! / ایرادات کتاب زیباکلام درباره رضاشاه/ سخنان مهم رئیسی درباره تخلفات مسئولین
۱۶ مهر ۱۳۹۸معمای بازگشت ناطق نوری/جزئیات طرح ترور قاسم سلیمانی/ روایت حجاریان از سلطان‌های مفسد در ژانر‌های مختلف
۱۵ مهر ۱۳۹۸ماجرای بازداشت خبرنگار روس چیست؟/ انتقادات تند یک جامعه‌شناس از قالیباف/ احتمال بازداشت کارگران هفت‌تپه/ بلاتکلیفی بنزین در پاستور و بهارستان
۱۴ مهر ۱۳۹۸راز خنده‌های روحانی در نیویورک/ آرمین: گفتمان اصلاح‌طلبی باید به عدالت‌خواهی و فسادستیزی توجه کند/ اصولگرایان معتدل نه رای دارند نه اخلاقی عمل می‌کنند
۱۳ مهر ۱۳۹۸انتقاد عباس عبدی از علی مطهری: با پول نفت چه کرده‌اید؟/ روایت رفیقدوست از ثروت و کارهای خیریه خود/ گوینده خبر در صدا و سیما هیچ‌کاره است

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۹۹۰۳۷۲۰:۳۷:۱۲ ۱۳۹۸/۶/۲۷
اصلاح طلبان باید پاسخگو باشند که چرا نمایندگان آنها مخالف شفافیت مجلس هستن ؟!
ناشناس۱۰۹۹۱۷۲۲۳:۱۸:۲۸ ۱۳۹۸/۶/۲۷
گیر چپ و راست نباشید نماینده اصولگرا هم هست که مخالف شفافیت هست و نماینده اصلاح طلب هست که موافق شفافیت هست به نماینده ای رای بدید که شفافیت تصویب کنه
ناشناس۱۰۹۹۰۳۹۲۰:۳۹:۵۴ ۱۳۹۸/۶/۲۷
عزت و اعتبار به پاسپورت ایرانی برگشته است !!! به روحانی و ظریف ویزای ورود به امریکا برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد نمی دهند !
ناشناس۱۰۹۹۱۶۶۲۳:۱۲:۵۶ ۱۳۹۸/۶/۲۷
آمار خودکشی و بیماری‌ افسردگی کشورهای صنعتی و پیشرفته که مملو از خوش‌گذرانی است چندین برابر کشور ماست، از شبه روشنفکرهایی که پرچم عزاداری را باعث افسردگی دانسته‌اند باید پرسید دلیل آمار بالای خشونت در غرب چیست؟
ناشناس۱۰۹۹۳۹۲۰۷:۱۲:۲۵ ۱۳۹۸/۶/۲۸
سفر به آمریکا عزت است؟!!! چقدر سبک مغزید!!
ناشناس۱۰۹۹۸۶۵۱۳:۳۲:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
تحریم ظریف و ویزا ندادن به وزیر خارجه خفت است.
ناشناس۱۰۹۹۳۹۴۰۷:۲۰:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۲۸
عزت و اعتبار پاسپورت به دارنده پاسپورته وقتی برای یک پناهندگی به درو دیوار میزنن خودشون رو برن غرب ظرف بشورن و سالمند نگه دارند و توالت بشورن خب دیگه عزت اعتبار با متولی پاسپورته جانم
فریبرز۱۱۰۰۵۵۴۰۹:۵۶:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۲۹
القصه در این زمانه پر نیرنگ یک کشته به از هزار زنده به ننگ
ناشناس۱۰۹۹۰۴۱۲۰:۴۲:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۷
در دولت احمدی نژاد جزو 8 کشور هسته ای و فضایی دنیا بودیم اما حالا تقریبا"هیچ !
ناشناس۱۰۹۹۱۷۰۲۳:۱۷:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۷
اون دوره با برکت بود. دختر دبیرستانی تو زیرمین خونشون انرژی هسته ای تولید می کرد. یه نفر با نگاه کردن به علفای روی زمین میتونس بگه در اعماق زمین چه معدنی هست. خلاصه اوضاعی بود...
ناشناس۱۰۹۹۹۶۳۱۴:۵۲:۵۲ ۱۳۹۸/۶/۲۸
عوضش الان باغی داریم که گلابی نمیده
ناشناس۱۰۹۹۰۴۲۲۰:۴۳:۳۵ ۱۳۹۸/۶/۲۷
مردم با ۲ تا مشوق جنسیتی و وعده کنسرت ، به کاندیدایی که از فساد دختر وزیر حمایت کرد ، رای دادند!! حقیقت این است که بخشی از طبقه مرفه ، حامی اشرافیت اند و تاثیر گذاری سیاسی هم دارند...
ناشناس۱۰۹۹۰۴۳۲۰:۴۳:۳۷ ۱۳۹۸/۶/۲۷
نظر علی مطهری و محمود صادقی و پروانه سلحشوری درباره دختر مظلوم وزیر چیست ؟!
ناشناس۱۰۹۹۶۸۴۱۱:۲۷:۴۱ ۱۳۹۸/۶/۲۸
پروانه سلحشور به همراه شوهرش صاحب 15 شرکت هستند !!!
ناشناس۱۰۹۹۰۴۵۲۰:۴۵:۵۳ ۱۳۹۸/۶/۲۷
به کسی چه ربطی دارد ارتباط بارانی و شبنم نعمت زاده چه نوع ارتباطیست؟! خجالت بکشید وسرک در امور خصوصی مزدم نکشید.
ناشناس۱۰۹۹۱۷۳۲۳:۲۰:۰۵ ۱۳۹۸/۶/۲۷
آفرین اصلا به چه کسی ربط داره که کی اختلاس میکنه
ناشناس۱۰۹۹۲۱۷۰۰:۱۶:۵۵ ۱۳۹۸/۶/۲۸
چرا باباشون که ثروت گنج قارونی داره براشوت وثیقه نگذاشته
ناشناس۱۰۹۹۳۱۵۰۱:۴۴:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
هیچ ارتباطی نیست باباش به یکی از کارمنداش گفته این سندا رو بگیر برای دخترم وثیقه بزار
ناشناس۱۰۹۹۴۵۱۰۸:۲۷:۲۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
باید بررسی بشود که چه ارتباطی بین معین بارانی وارد کننده پورشه با شبنم نعمت زاده وجود دارد که وثیقه 20 میلیارد تومانی برایش می گذارند ؟!
ناشناس۱۰۹۹۰۴۷۲۰:۴۷:۲۶ ۱۳۹۸/۶/۲۷
اقای حناچی ! چطور کلمه « شهید» حواس راننده را پرت می کند ، اما عبارات طولانی « استاد جمشید مشایخی» و « ایت الله اکبر هاشمی رفسنجانی » حواس رو پرت نمی کنه؟!! اقدامات حاشیه ای مثل حذف شهید ، برای جلب حمایت رسانه ای ضدانقلاب خارجی از جریان « تکرار» در ایام انتخابات صورت گرفت..
ناشناس۱۰۹۹۵۲۷۰۹:۲۵:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۲۸
در 2 سال گذشته کل پروژه های عمرانی شهر تهران تعطیل شده است و فقط نام خیابان ها رو عوض کردند و نام شهدای عزیز رو حذف کردند.
ناشناس۱۱۰۰۹۵۶۱۵:۵۷:۰۰ ۱۳۹۸/۶/۲۹
والا دارن قرضای شهردار سابقو میدن.
ناشناس۱۰۹۹۰۴۸۲۰:۴۸:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۲۷
طرح جایگزین سوئیفت و حذف دلار از طریق مبادلات پولی با ترکیه و روسیه و چین و عراق و غیره می تواند بعنوان راهکار دور زدن تحریم ها موثر و مفید باشد.
شهریاری۱۰۹۹۰۵۶۲۰:۵۸:۳۹ ۱۳۹۸/۶/۲۷
دلیلش خیلی واضح است که چرا پسر مالک شرکت وارد کننده پورشه اینهمه سند و وثیقه را تهیه کرده چون در زمان صدارت آقای نعمت زاده پدر شبنم خانم به بهترین طریق وزیر صنعت از این شرکت دلجویی!!!! و مساعدت!!!!! و پشتیبانی کرده است.
ناشناس۱۰۹۹۰۵۹۲۰:۵۹:۵۷ ۱۳۹۸/۶/۲۷
بیچاره دختر مظلوم وزیر کارآفرین بوده !!!!! خخ
ناشناس۱۰۹۹۰۶۲۲۱:۰۴:۱۶ ۱۳۹۸/۶/۲۷
برای سلامتی کامل مداح اهل بیت علیهم السلام دکتر میثم مطیعی دعا کنید.
ناشناس۱۰۹۹۰۶۷۲۱:۰۶:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۷
چرا ابتکار و مولارودی و سلحشوری و سلبریتی هاشون ، برای پسرکی که در ورزشگاه دچار برق گرفتگی شد، هشتگ نزدند؟! چون این طفل معصوم به درد ماهیگیری سیاسی اینها نمی خوره..
ناشناس۱۰۹۹۱۵۵۲۳:۰۱:۳۰ ۱۳۹۸/۶/۲۷
گل گفتی.
ناشناس۱۰۹۹۲۲۷۰۰:۲۹:۲۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
اونا هشتک نزدند شما بزن!
ناشناس۱۰۹۹۲۷۰۰۰:۵۵:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۸
چرا صدا و سیما چیزی نگفت؟ ناسلامتی برای حذف کلمه شهید از برخی تابلوهای شهرداری چندین گزارش تهیه شد ولی برای این بچه چی؟ بهتره سیاسی کاری نکنی برادر.
ناشناس۱۰۹۹۴۵۸۰۸:۳۰:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۲۸
و همینطور در قضیه قتل میترا استاد چرا هشتگ نزدند و سکوت اختیار کردند ؟!(
ناشناس۱۰۹۹۴۹۹۰۸:۵۵:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۸
نام نجفی بعنوان اولین شهردار قاتل در تاریخ ثبت شد. حامیان زن کشی امروز ژست دفاع از حقوق بانوان گرفته اند !!!
بهبهانی۱۰۹۹۱۵۴۲۳:۰۰:۴۶ ۱۳۹۸/۶/۲۷
بهبهانی ها (شهر بهبهان) همه بصورت تاریخی پولدار و خیر بودند ، بخاطر ثواب گذاشته که دختری به زندان نرود
حمید۱۰۹۹۴۳۰۰۸:۱۱:۳۹ ۱۳۹۸/۶/۲۸
با سلام دورود بر آقای دکتر احمدی نژاد امیرکبیر ایران
حامد۱۰۹۹۸۶۳۱۳:۳۰:۳۰ ۱۳۹۸/۶/۲۸
داداش احمدی نژادی باش ولی امیر کبیر رو خراب رونکن دیگه
ناشناس۱۱۰۰۰۳۸۱۵:۵۵:۳۷ ۱۳۹۸/۶/۲۸
امیر کبیر؟
ناشناس۱۰۹۹۴۵۰۰۸:۲۷:۱۸ ۱۳۹۸/۶/۲۸
.وار دات پورشه در کشوری با این همه مشکلات و عده کثیری زیرخط فقر وثروتمند شدن این قبیل افراد؟. باید به برقراری عداات اجتمائی در این چهار دهه به خودمان تبریک بگوئیم.
ناشناس۱۰۹۹۵۰۱۰۸:۵۶:۳۲ ۱۳۹۸/۶/۲۸
تحریم ظریف گلابی برجام است !
ناشناس۱۰۹۹۵۶۹۱۰:۰۴:۰۶ ۱۳۹۸/۶/۲۸
استان کوچک سمنان!!! سمنان شهر کوچکی هست اما وسعت استان زیاده
ناشناس۱۱۰۰۸۴۸۱۴:۱۷:۲۳ ۱۳۹۸/۶/۲۹
بزرگی به عقله
ناشناس۱۰۹۹۶۷۴۱۱:۲۳:۲۷ ۱۳۹۸/۶/۲۸
این چند خانواده وارد کننده خودرو که دارای ارتباطات و نفوذ و رانت هستند کشور را نابود کردند

پربحث‌های امروز

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 3. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 4. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

 5. حذف بازیگر زن سینما بعد از سفر اربعین!

 6. افزایش قیمت خودرو راهی برای دستیابی مجدد به سود/ آخرین وضعیت بازار

 7. حضور هیاتی از متخصصان انگلیسی برای مدرن‌سازی راکتور اراک

 8. تصاویری جدید از حفره ایجاد شده روی بدنه نفتکش سابیتی

 9. ۱۰ نکته درباره نحوه بازداشت روح‌الله زم؛ او که بود و چه می‌کرد؟

 10. رهبر انقلاب از آیت‌الله مکارم شیرازی عیادت کردند + تصاویر

 11. نشریه کنگره آمریکا: ترامپ در حال آبروریزی است!...

 12. وزیر کشور: جلوی رشد فزاینده طلاق را گرفته‌ایم

 13. شعار علیه وزیر نیرو در صحن مجلس

 14. اما و اگرهای میانجیگری عمران خان

 15. توصیه مشاور روحانی به قوه‌قضائیه

 16. سخنان تحقیرآمیز اردوغان در مورد اتحادیه عرب

 17. مخالفت صریح منابع طبیعی مازندران با انتقال آب خزر

 18. سلمان با بیرق داعش چه کرد؟

پربحث‌های دیروز

 1. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 2. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

 3. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

 4. فقط ۱۵۰۰ روانپزشک برای ۸۰ میلیون ایرانی/ وزارت بهداشت برنامه ندارد ؛ هیچکس هم مشکل روانی ندارد!

 5. اموال و دارایی ۲۵۰ هزار مدیر زیر ذره بین قانون/ شفافیت این بار نتیجه می‌دهد؟

 6. وکیل حسین فریدون: موکلم بی‌گناه است/ هر کسی که در دادگاه محکوم می‌شود گناهکار نیست/ دنبال مسائل دیگری هستند

 7. اردوغان مغرور و خشکاندن چشمه صلح / از متهم شدن ترکیه به حمایت از داعش تا حمله به سوریه ...

 8. رحم کن، تا به تو رحم شود

 9. وقتی ۱۳۴ دامپزشک با سهمیه پزشک می شوند/ ناطق نوری؛ کاتالیزور وحدت یا افتراق اصولگرایان/ انتقاد تند یک اصلاح طلب از صحبت های روحانی درباره شورای نگهبان

 10. سخنگوی هیات رئیس مجلس: محرمانگی اطلاعات مالی شامل همه مسئولان است

 11. واکنش شهرداری تهران به اعتراض کارمندان مترو

 12. طرح فروش اقساطی ۳ محصول سایپا + جدول

 13. فرزندان سردار نقدی کجا هستند؟

 14. جزئیات جدید از ۳ اقدام هسته‌ای ایران در ۳ هفته آینده

 15. سخنگوی قوه قضائیه: با قصور دستگاه‌ها در انجام وظایف خود برخورد میکنیم

 16. تغییر در سیاست خارجی آمریکا، اسرائیل را در برابر ایران تنها گذاشته است

 17. توضیحات دادستانی درباره بستن سایت‌های دانلود فیلم

 18. مقام نیروهای دموکراتیک سوریه: نگهداری از اعضای داعش دیگر اولویت کردها نیست/ فرار خانواده‌های داعشی از یک اردوگاه

 19. پیامک جالب پلیس برای عضو شورای شهر

 20. هالیوود زنان را چهار برابر عریان‌تر از مردان نشان می‌دهد

 21. واکنش مدیرعامل شرکت مترو به اعتراضات کارکنان: کارگران باید تابع قانون باشند/ نیرویی را تعدیل نمی‌کنیم

پربحث‌های هفته

 1. یک عکس؛ یک شرح | زخم‌های تبر ‌درمان هم می‌خواهد ...

 2. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 3. جایگاه بانوان آزادی حفاظ کشی شد (عکس)

 4. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 5. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 6. انتقاد از مجازات خفیف دختر پورشه سواری که گفت: کشتم که کشتم، دیه‌اش را می‌دهم

 7. بی‌بی‌سی: ایران یک‌میلیون و 300 هزار «برده» دارد!

 8. چالش انتظار در مطب پزشکان/چرا مردم اینقدر نسبت به حقوق خود بی‌تفاوتند؟

 9. یک عکس؛‌ یک شرح | آفریدگار کماندار و تیرهایی رو به آینده! ...

 10. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 11. طرح نمایندگان برای حذف زبان انگلیسی از برنامه مدارس

 12. حذف یارانه مالکان خودروهای بالای ۲۰۰ میلیون تومان

 13. بازخوانی تبلیغ انتخاباتی روحانی - رئیسی و قضاوت به وقت امروز

 14. شوخی کاربران فضای مجازی با پراید

 15. بانوان پرشور، ملی‌پوشان قدردان و تلاش ناکام برای فتنه‌گری

 16. آفساید پرکن های وطنی! نگاهی به حادثه لردگان

 17. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

 18. انفجار در نفتکش ایرانی در دریای سرخ/ اطلاعیه شرکت ملی نفتکش/ هیچ حریقی رخ نداده و خدمه همگی سالم‌اند

 19. سبد معاش از ۸ میلیون تومان گذشت + نمودار

 20. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

 21. تصویری از نمای ویلای شبنم نعمت‌زاده

 22. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 23. دیوار انحصار وکالت ترک برداشت

 24. جهانگیری: دغدغه ‌معیشتی مردم ‌را برطرف می‌کنیم

 25. آقای ظریف! اروپایی ها «ماشه» را چکانده اند اما بی صدا/ تاریخ نباید دوباره تکرار شود

پربحث‌های هفته

 1. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 2. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 3. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 4. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 5. آفساید پرکن های وطنی! نگاهی به حادثه لردگان

 6. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 7. آقای ظریف! اروپایی ها «ماشه» را چکانده اند اما بی صدا/ تاریخ نباید دوباره تکرار شود

 8. اموال و دارایی ۲۵۰ هزار مدیر زیر ذره بین قانون/ شفافیت این بار نتیجه می‌دهد؟

 9. وکیل حسین فریدون: موکلم بی‌گناه است/ هر کسی که در دادگاه محکوم می‌شود گناهکار نیست/ دنبال مسائل دیگری هستند

 10. واکنش ایران به هدف قرار گرفتن نفتکش ایرانی در دریای سرخ

 11. کنایه روحانی به شورای نگهبان/ اموال مسئولان برای مردم محرمانه است! / ایرادات کتاب زیباکلام درباره رضاشاه/ سخنان مهم رئیسی درباره تخلفات مسئولین

 12. جهانگیری: بگذاریم کاندیدای همه جریان‌ها در انتخابات حضور داشته باشند

 13. زرآبادی: برای نطقم در مجلس تحت فشار بودم/ انتصابات فامیلی در وزارت ارتباطات اگر اصلاح نشود، اطلاع رسانی می کنم

 14. پزشکیان: جامعه‌ای که مردم بترسند اگر سخنی بگویند برای آنها پرونده تشکیل می‌شود، روی سعادت نخواهد دید

 15. ماجرای بازداشت خبرنگار روس چیست؟/ انتقادات تند یک جامعه‌شناس از قالیباف/ احتمال بازداشت کارگران هفت‌تپه/ بلاتکلیفی بنزین در پاستور و بهارستان

 16. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 17. آیا «دستگاه قضایی» هم مانند «ریاست قوه قضاییه» متحول می شود؟

 18. سحر تبر بیمار بود، چرا بازداشت شد؟/ تا وقتی انحصار پزشکان شکسته نشود اوضاع سلامت درست نخواهد شد/ پرداخت نکردن حقوق کارگران، برده‌داری نیست؟

 19. نطق صریح نماینده قزوین علیه وزیر ارتباطات /آقای وزیر در خصوص قراردادهای تبلیغاتی و اسپانسری مالی  شفاف سازی کنید

 20. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

 21. نامه توکلی به ولایتی: مانع رانت تحصیلی باقیمانده فرزندان اساتید دانشگاه آزاد شوید

 22. عبرت هایی از سوت زنی علیه ترامپ!

 23. وقتی ۱۳۴ دامپزشک با سهمیه پزشک می شوند/ ناطق نوری؛ کاتالیزور وحدت یا افتراق اصولگرایان/ انتقاد تند یک اصلاح طلب از صحبت های روحانی درباره شورای نگهبان

 24. چرا صداوسیما مطالبات کارگران هفت‌تپه را پوشش نمی‌دهد؟/ پیشنهاد لاریجانی برای شفاف‌نشدن اموال مسئولان/ عارف واسطه اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان می‌شود؟

 25. توییت مداخله‌جویانه «پمپئو» درباره تصویب نشدن پالرمو و CFT در ایران

آخرین عناوین