آقای ترامپ نتوانستید بزنید

محمد صفری،   3980429019 ۳۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
آقای ترامپ نتوانستید بزنید

آمریکایی‌ها به خاطر ضرباتی که از جمهوری اسلامی ایران خورده اند در صدد تلافی هستند اما به خاطر ضربات گیج کننده ای که دریافت کرده‌اند نمی‌دانند چگونه تلافی کنند.

جمهوری اسلامی ایران با اقتدار نظامی و سیاسی که در منطقه و حتی فرامنطقه ای دارد، توانسته است بدون آن که هزینه زیادی صرف کند، آمریکا را در وضعیت آچمز قرار دهد. تاکنون ضربات ایران به آمریکا در منطقه بر اساس راهبرد تدافعی بوده است که از این پس با هشداری که سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران داده است، این راهبرد به تهاجمی تغییر خواهد یافت.

فرمانده کل سپاه پاسداران که از جزایر سه گانه ایران در خلیج فارس بازدید می‌کرد، گفته است؛ «در صورت خطای دشمن، راهبرد دفاعی ایران به راهبرد تهاجمی تغییر وضعیت می‌دهد.»

سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته «گلوبال‌هاک» با شلیک یک فروند موشک سوم خرداد که ساخت ایران است، یک واکنش دفاعی بود، این پهپاد وارد حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران شده بود و پس از بی توجهی به هشدارهای نیروهای مسلح کشورمان هدف قرار گرفت و سرنگون شد. 

یک ماه از سرنگون کردن پهپاد متجاوز آمریکایی می‌گذرد، واکنش‌های آمریکا چه سیاسیون و چه نظامیان این کشور به اقدام نیروی هوافضای سپاه پاسداران نشان دهنده عمق سرگیجه مقامات ایالات متحده است. هنگامی که قطعات تکه تکه شده این پهپاد به افکار عمومی دنیا نشان داده شد، سطح قدرت و توانایی بالای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در واکنش به کوچکترین تجاوزی را به اثبات رساند.

نیروهای آمریکایی، نیروهای فرامنطقه‌ای هستند که هزاران کیلومتر دورتر از وطن خود در خلیج فارس حضور دارند و این حضور نظامی در منطقه غرب آسیا و دخالت‌هایی که در فرایند امنیت خلیج فارس، دریای عمان و تنگه هرمز دارند، باعث شده است تا جمهوری اسلامی ایران از قدرت و توانایی نظامی خود برای جلوگیری از ناامن کردن منطقه ای که متعلق به ایران و تحت نظارت و کنترل شدید و دقیق نیروهای مسلح کشورمان قرار دارد، استفاده کند.

این حق برای جمهوری اسلامی ایران محفوظ است تا علاوه بر حراست از تمامیت ارضی کشور، حضور نیروهای بیگانه را در خلیج فارس و تنگه هرمز تحمل نکند، اکنون تنگه هرمز که متعلق به جمهوری اسلامی است، تحت کنترل نیروهای نظامی ایران است و هیچ شناوری بدون نظارت ایران حق عبور از این آبراه را ندارد.

پس از سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی با شلیک یک فروند موشک پدافند هوایی سوم خرداد، آمریکایی‌ها در اندیشه تلافی این واکنش قاطع بوده و هستند.

روز پنج شنبه ترامپ ادعا کرد که یک پهپاد ایران از سوی یک ناو آمریکایی سرنگون شده است. به گفته او این پهپاد سرگرم فیلم برداری و عکس برداری از نام آمریکایی بوده که به خاطر ورود به محدوده خطر، از سوی این ناو سرنگون شده است.

بر فرض که ادعای رئیس جمهور آمریکا درست باشد، تفاوت سرنگون کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی با پهپاد ایرانی در این است که، پهپاد آمریکایی در یک عملیات تجاوزگرانه به حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران سرنگون شده و این حق ایران است که از خود مقابل تهدیدات دشمنان دفاع کند، اما پهپاد سرنگون شده ایران براساس ادعای ترامپ، در حریم هوایی که متعلق به آمریکایی‌ها نیست سرنگون شده است.

آمریکا از سرنگونی پهپاد خود همچنان احساس حقارت می‌کند، چرا که این پهپاد بسیار پیشرفته، رادار گریز، دارای سامانه‌های پیشرفته الکترونیکی و جنگال است، ضمن این که از سوی یک هواپیمای سرنشین دار حمایت می‌شده است، هشدارهای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این دو هواپیما ثبت شده و موجود است، اما آیا نیروهای آمریکایی به پهپاد ایرانی هشدار داده اند؟ در گزارش‌های پنتاگون تاکنون هیچ اشاره ای به این موضوع نشده است، حتی نیروهای تروریستی سنتکام مستقر در خلیج فارس نتوانسته اند از قطعات پهپاد ایرانی عکس و فیلم منتشر کنند تا ادعای خود را به اثبات برسانند.

نیروهای مسلح کشورمان پس از سرنگونی پهپاد گلوباک ‌هاک، قطعات آن را از آب گرفتند و به نمایش گذاشتند.

سپاه پاسداران اعلام کرده است که به زودی تصاویری که پهپاد ادعایی آمریکا از ماو این کشور در منطقه گرفته را منتشر می‌کند که این امر نشان دهنده دروغ آمریکا در سرنگونی آن است.

طبیعی است که آمریکایی‌ها به خاطر شکست در اجرای طرح‌های خود در منطقه علیه جمهوری اسلامی ایران تحت فشارهای روانی شدید قرار داشته باشند، به همین خاطر سعی می‌کنند با یاری از فیلم‌های ‌هالیوودی برای خود پیروزی بسازند در حالی که واقعیت برخلاف آن چیزی است که در ‌هالیوود به تصویر کشیده می‌شود.

اقدام آمریکایی‌ها و رفتاری که ترامپ بر سر پهپاد ایرانی از خود بروز داده به یاد گفتاری از یک فیلم فارسی می‌اندازد که، «حالا ما به همه گفتیم زدیم، شما هم بگین زده، آره خوبیت نداره...!»

اما آمریکایی‌ها هواپیمای مسافربری را با صدها سرنشین زن و مرد، کودک و پیر هدف قرار می‌دهند و آن را یک اشتباه از سوی ناو خود تلقی می‌کنند و به فرمانده آن مدال شجاعت می‌دهند، اما ایران هیچگاه اشتباه نمی‌کند، که اگر قرار بر اشتباه بود، هواپیمای با سرنشین آمریکایی در کنار پهپاد گلوباک‌هاک می‌توانست هدف قرار بگیرد.

منبع: سیاست روز

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

سلام۱۰۰۹۶۹۵۰۸:۳۴:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۹
ارتش آمریکا توی منطقه شرایط خوفو رجا رو داره. ترس از جنگ به جان سربازان امریکایی افتاده وحشت زد هستند اما می خواهند خود را در افکار عمومی عادی و شجاع نشان دهند
ناشناس۱۰۰۹۸۵۲۱۰:۱۶:۴۶ ۱۳۹۸/۴/۲۹
ان شاء الله به زودی شاهد تقابل کوثر با اف 35 خواهیم بود.
علی۱۰۰۹۷۰۳۰۸:۴۱:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۹
سلام بر فرض محال هم که زده باشن این کجا اون کجا پهپاد 300 میلیون دلاری فوق پیشرفته کجا پهپاد ساخت داخل ما کجا منظرم این نیست که بخوام بگم پهپاد ما ناتوان بوده یا ضعیفه ماقیسه میکنم با اولدورمهایی که آمریکایی ها هی میگن ما این و داریم اون و داریم. همش کشکشه همش لاف میزنن
تورم۱۰۱۰۴۱۶۱۴:۳۷:۴۲ ۱۳۹۸/۴/۲۹
تورم لحظه ای به قیمت پهپاد هم کشید تا دیروز ۲۰۰ میلیون دلار بود شما امروز کردینش ۳۰۰ آقا ماشین های ایرانخودرو نیست که هر روز بره بالا
ناشناس۱۰۱۱۱۹۳۲۱:۵۶:۱۵ ۱۳۹۸/۴/۲۹
هر پهپادی برای یک کار ساخته میشه و یک قیمتی داره. ارتش آمریکا پهپاد چند ده هزار دلاری هم داره. ما گرانقیمت ترین پهپادشون رو زدیم.
ناشناس۱۰۰۹۷۱۹۰۸:۵۳:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۲۹
اره الان می روند مانند فرود انسان به ماه یک فیلم دروغ هالیوودی دیگری می سازند
حامد۱۰۰۹۸۳۵۱۰:۰۷:۱۸ ۱۳۹۸/۴/۲۹
سلام . باور این که آمریکایی ها 50 سال پیش رفته باشن به کره ماه ساده انگاریه، آمریکایی ها همش لاف میزنن، از اون تاریخ تا حالا با پیرشفت علوم فضایی چرا دوباره انسان به ماه نفرستادن. رسوایی کاپری کورن و یادتون هست. روی زمین فیلم ساختن و پخش مستقیم هم کردن که ما انسان فرستادیم به کره مریخ دربارش بخونید بد نیست
ناشناس۱۰۱۱۱۵۰۲۱:۳۶:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۹
اینا رو از کدوم شبکه دیدی؟
امید۱۰۰۹۷۲۳۰۸:۵۵:۵۶ ۱۳۹۸/۴/۲۹
بسم الله الرحمن الرحیم این که نمی توانند غلطی بکنند به واسطه ترسی است که خداوند متعال در دل کافران قرار داده است.
ناشناس۱۰۰۹۸۹۹۱۰:۴۳:۳۷ ۱۳۹۸/۴/۲۹
اما دوست عزیز : از کجا مطمئنی اونا کافرن و جنابعالی حق مطلق !
ناشناس۱۰۱۰۷۲۲۱۷:۰۰:۰۲ ۱۳۹۸/۴/۲۹
از اونجایی که ما توی خانه خودمان هستیم وآنها هزاران کیلومتر دور تر از خانه خودشان خیلی سخت است این را متوجه شوی؟ فارسی بلدی؟یاد بگیر از این ببعد لازمت می شود
نوه۱۰۱۰۷۳۵۱۷:۰۹:۱۱ ۱۳۹۸/۴/۲۹
قبلا تو عراق بودی حالا تو تیرانا. بسه وقت استراحتت رسیده مامان بزرگ!
رضا۱۰۰۹۷۳۴۰۹:۰۱:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۹
دست بچه های سپاه درد نکنه دمشون گرم خدا قوت. با امریکاییها بایدذ همیجوری رفتار کرد
هادی۱۰۰۹۷۶۱۰۹:۱۶:۱۶ ۱۳۹۸/۴/۲۹
خودرو سازهای ما هم خودرو میسازن نیروهای مسلح کشورمان هم موشک و پهپاد موشک ما پهپاد پیشرفتع سرنگون میکنه و پهپاد ایرانی میسره بالای سر ناو امریکایی فیلم برداری میکنه و سالم بر میگرده. خدا قوت به همه نیروهای مسح ایران
پویا۱۰۰۹۹۷۵۱۱:۳۴:۲۲ ۱۳۹۸/۴/۲۹
خوب است به این امروز من جوان 35 ساله فکر کنم که کدام تفکر موشک و پهباد ساخت کدام تفکر خودرو و اقتصاد
ناشناس۱۰۰۹۸۰۷۰۹:۴۹:۴۲ ۱۳۹۸/۴/۲۹
چرا دنبال تحریک دشمن هستیم؟!!!
کیوان۱۰۰۹۸۲۸۱۰:۰۴:۲۲ ۱۳۹۸/۴/۲۹
سلام اقای ناشناس ما تحریک می کنیم یا اونا . ما تا حالا صبوری زیادی کردیم. شاید هم به همین خاطره که پر رو شدن این آمریکایی ها. چرا ترسیدی!
ناشناس۱۰۰۹۹۱۸۱۰:۵۸:۵۷ ۱۳۹۸/۴/۲۹
راست میگه این آی‌کیو!!!!! فقط دشمن باید ما رو تحریک و تهدید و تحریم کنه!!!!!!!!!! بعضیها بخاطر مال دنیا و حفظ موقعیت سیاسی و اجتماعی خودشون و بچه‌هاشون به هر حقارت و ذلتی تن میدن
ناشناس۱۰۱۰۳۰۳۱۳:۵۲:۴۹ ۱۳۹۸/۴/۲۹
ما تحریک نمیکنیم! اونها تحریک میکنن ما تجاوز میکنیم. یعنی درهرصورت مقصر اونها هستن
ناشناس۱۰۰۹۸۱۹۰۹:۵۹:۲۶ ۱۳۹۸/۴/۲۹
شبا خواب پهباد می بینی؟
سلام۱۰۰۹۸۴۹۱۰:۱۴:۲۶ ۱۳۹۸/۴/۲۹
کیوان باید به وجود نیروهای مسلح مقتدر و شجاع افتخار کرد و بالید، چنین نیروهای جان بر کف و با درایتی در دنیا یافت نمی شود. نیروهای مسلح ما همه ابعاد و جوانب را در نظر می گیرند چرا که از آگاهی و بصیرت کافی درباره مسائل سیاسی و نظامی برخوردارند
ناشناس۱۰۰۹۸۵۱۱۰:۱۶:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۲۹
چرا دیگه؟ زد! بولتون یک پهپاد کاغذی به شکل پهپادهای ایرانی درست کرد ترامپ با هفت تیر آبپاش حسابش را رسید!
ناشناس۱۰۰۹۹۲۸۱۱:۰۶:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۹
پهپاد آمریكائي ترايتون بود نه گلوبال هاك، و قيمت آن ده برابر ارزش اقدام بر عليه آمريكا را شما كم نكنيد، هرچند رسانه هاي آمريكائي سعي در القاء اين داشتند كه پهپاد آمريكائي گلوبال هاك است تا شكست خود را در جهان خفيفتر نمايند ليكن وظيفه شما در راستگوئي بوده و اطلاع رساني دقيق بايد از طريق رسانه هاي ايراني انجام شود. با تشكر
ناشناس۱۰۰۹۹۳۲۱۱:۰۹:۴۱ ۱۳۹۸/۴/۲۹
با یک اشاره از رهبر جزیره انگلیس قعر دریا فرستاده میشه و امریکا زیر و رو میکنیم
محمد۱۰۱۰۰۷۲۱۲:۱۴:۱۴ ۱۳۹۸/۴/۲۹
سلام. بعیضیها واقعا از چی میترسن؟ مرگ؟ همه میمیرن کسی نیست که جاودانه باشه پس چه بهتر که مرگ با عزت داشته باشیم. اگر قراره جنگی بشه این جنگ آخرالزمانیه. دنیابی ارزش تر از اینهاست که آدم بخواد برای دور روز بیشتر زنده بودن عزتشو بزاره زیر پا
ناشناس۱۰۱۰۲۱۷۱۳:۱۰:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۲۹
در برآورد توان خودی و دشمن باید از افراط و تفریط پرهیز کرد
ناشناس۱۰۱۰۶۰۱۱۶:۰۲:۳۱ ۱۳۹۸/۴/۲۹
دیگه متوهم نشیم دیگه داداش
ناشناس۱۰۱۰۲۳۶۱۳:۲۰:۰۸ ۱۳۹۸/۴/۲۹
باید جنگ بشه تا قدرت هر کسی مشخص بشه....
ناشناس۱۰۱۰۷۴۳۱۷:۱۰:۵۰ ۱۳۹۸/۴/۲۹
فروغ جاودان یادته بابابزرگ؟
مم۱۰۱۰۹۹۹۱۹:۴۴:۲۱ ۱۳۹۸/۴/۲۹
مگه‌مشخص‌نیست
ناشناس۱۰۱۰۳۴۵۱۴:۱۰:۱۱ ۱۳۹۸/۴/۲۹
عظمت و اقتدار ایران است که نمایش داده شده و همه مردم باید به این اقتدار و صلابت افتخار کنند
ناشناس۱۰۱۰۳۶۱۱۴:۱۸:۵۷ ۱۳۹۸/۴/۲۹
خدا آخر عاقبت مردم ایران بخیر کنه

پربحث‌های اخیر

 1. جهانگیری: تفاوت ما با دولت قبل در مبارزه با فساد است؛ هیچ خط قرمزی نداریم/ مردم باید باور داشته باشند که قوه قضائیه پاک است

 2. بودجه ۹۹ بوی نفت نمی دهد

 3. نماینده بسیج دانشجویی خطاب به روحانی: قرار بود رفاه بیاورید؛ نه اینکه مردم گرفتار نان شب شوند/ کلیدتان شکسته است یا آن را برعکس چرخانده‌اید؟

 4. نماینده مجلس: ممکن است نرخ بنزین دو هزار تومان شود/ دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می‌شود

 5. نوبخت: پرداخت حمایت معیشتی دهم و یارانه ۲۰ هر ماه/ وعده ایجاد یک میلیون فرصت شغلی در سال آینده

 6. هوای حسابتان را داشته باشید/ رمز یکبار مصرف و کاهش آمار برداشت اینترنتی غیر مجاز از حساب های بانکی

 7. آذری‌جهرمی: پنجشنبه برای مردم سورپرایز خواهیم داشت

 8. کاهش سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران در کنکور به ۵ درصد

 9. سخنگوی دولت: درباره آمار کشته‌شدگان حوادث اخیر نمی‌توانیم مثل آمریکا آمار فله‌ای بدهیم

 10. خودتان راجع به این تصاویر قضاوت کنید!

 11. استراماچونی در هواپیما هنگام ترک ایران

 12. وزارت ورزش: پیگیر بازگشت و ادامه فعالیت استراماچونی هستیم

 13. روحانی:‌ چه زمانی گفتم مشکلات را ۱۰۰ روزه حل می‌کنیم؟/ برجام نه مقدس است و نه لعنتی/ مذاکره کار انقلابی است

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 2. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 3. لیلاز: مردم دیگر نگران قیمت بنزین نباشند

 4. پیشنهاد عباس عبدی برای برگزاری انتخابات زودرس ریاست‌جمهوری/ انتقاد قوچانی از عارف و شورای عالی اصلاح‌طلبان/چرا احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ثبت‌نام نکرد؟

 5. پایان ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس/ رقابت اصولگرایان و اصلاح طلبان چگونه خواهد بود؟

 6. جایگزین موگرینی کارش را با دخالت در امور ایران آغاز کرد

 7. طرح «استیضاح» و «محاکمه» همزمان زنگنه در مجلس و دادگاه

 8. گزارش نیویورک تایمز از نقاشی های یک زندانی شکنجه‌ شده در گوانتانامو

 9. آیا محسن لرستانی اعدام شد؟

 10. هدیه خداحافظی آمریکا به دانشمند ایرانی

 11. انبارلویی: فکری برای ارزش پول ملی بکنید

 12. وزیر ارتباطات در دوره دانشجویی/عکس

 13. بهترین زمان خرید مسکن چه موقع است؟/ پیش‌بینی قیمت مسکن در ادامه سال ۹۸

 14. دو اقدام لازم قضایی که نیازمند دستور رئیسی است      

 15. تبانی برخی بانک‌های خصوصی برای ارائه تسهیلات ۷ هزار میلیاردی به شرکت‌های صوری

 16. اسرائیل: علیه ایران به گزینه نظامی متوسل می شویم

 17. بودجه سال ۹۹ صداوسیما ۱۰۰ میلیارد تومان کاهش یافت

 18. بزرگداشت سالروز درگذشت مولانا در ترکیه

 19. محدودیت جدید صرافی‌ها برای فروش دلار

 20. کمترین و بیشترین بودجه ۹۹ به کدام استان‌ها تعلق گرفت + جدول

 21. ولایت فقیه در عراق

 22. آخرین قیمت طلا، دلار و سکه + جدول

 23. آخرین وضعیت مصوبه «تعیین محل تجمعات»

 24. خشم هواداران از جدایی آندره آ استراماچونی

 25. نحوه افزایش حقوق بگیران مشخص شد

پربحث‌های هفته

 1. تبعیض آشکار در اخذ مالیات/ آیا همه هنرمندان باید از پرداخت مالیات معاف می‌شدند؟

 2. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 3. یک عکس؛ یک شرح | «رضا جان انقلاب این طور نیست که تو فهمیده‌ای...»

 4. ترامپ از ایران تشکر کرد؛ مبادله زندانیان حاصل «یک مذاکره بسیار منصفانه» بود

 5. سعید ملایی تبعه مغولستان شد+عکس

 6. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 7. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

 8. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 9. مطهری: افزایش قیمت بنزین ضروری بود/ اگر شرایط مناسب بود روحانی را استیضاح می‌کردیم/ یک خانه ۵۷۶ متری و یک پژو دارم

 10. علت طولانی بودن روند صدور کارت ملی چیست؟

 11. ترفند کارمند بانک در برابر اغتشاشگران + عکس

 12. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 13. توضیحات رامبد جوان درباره مهاجرت و خندوانه

 14. ابطحی: روحانی هویت امنیتی خود را در این روزها نشان داد/ انتقاد منیژه حکمت از معافیت مالیاتی هنرمندان/ آخرین اخبار از حضور جلیلی و قالیباف در انتخابات

 15. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 16. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 17. اقتصاددانان خطاب به رئیس‌جمهور: اسامی کارشناسان موافق و اسناد کارشناسی طرح افزایش قیمت بنزین را منتشر کنید

 18. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 19. لیلاز: مردم دیگر نگران قیمت بنزین نباشند

 20. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 21. خسارت ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی زنگنه به کشور

 22. تجمع پراکنده و ساختارشکنانه در چند دانشگاه تهران

 23. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 24. سخنان عجیب مطهری درباره طرح افزایش قیمت بنزین/ وقتی یک نهاد نظارتی به نمایندگان هدیه می‌دهد!/ قوچانی: نمی‌توان از کارنامه اصلاح‌طلبان دفاع کرد

 25. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

پربحث‌های هفته

 1. تبعیض آشکار در اخذ مالیات/ آیا همه هنرمندان باید از پرداخت مالیات معاف می‌شدند؟

 2. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 3. یک عکس؛ یک شرح | «رضا جان انقلاب این طور نیست که تو فهمیده‌ای...»

 4. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 5. مطهری: افزایش قیمت بنزین ضروری بود/ اگر شرایط مناسب بود روحانی را استیضاح می‌کردیم/ یک خانه ۵۷۶ متری و یک پژو دارم

 6. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 7. ابطحی: روحانی هویت امنیتی خود را در این روزها نشان داد/ انتقاد منیژه حکمت از معافیت مالیاتی هنرمندان/ آخرین اخبار از حضور جلیلی و قالیباف در انتخابات

 8. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 9. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 10. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 11. سخنان عجیب مطهری درباره طرح افزایش قیمت بنزین/ وقتی یک نهاد نظارتی به نمایندگان هدیه می‌دهد!/ قوچانی: نمی‌توان از کارنامه اصلاح‌طلبان دفاع کرد

 12. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

 13. پیشنهاد عباس عبدی برای برگزاری انتخابات زودرس ریاست‌جمهوری/ انتقاد قوچانی از عارف و شورای عالی اصلاح‌طلبان/چرا احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ثبت‌نام نکرد؟

 14. آقای جهانگیری! تجربه دوران هاشمی را فراموش نکنید...

 15. پشیمانیم؛ حرف پرتَکرار حامیان و هواداران رئیس‌جمهور

 16. پایان ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس/ رقابت اصولگرایان و اصلاح طلبان چگونه خواهد بود؟

 17. اعتراضات آبان ماه؛ ضرورت اطلاع‌رسانی سریع‌تر درباره جانباختگان

 18. مطهری: استیضاح روحانی به صلاح نیست/ شفافیت آرا فعلا مضر است/ بیانیه اخیر موسوی را نپسندیدم

 19. ربیعی: تحریم‌ها را می‌توان دور زد، اما جامعه را نمی‌توان دور زد/ پس از آبان دیگر نمی‌توان انتخابات را به شیوه سابق برگزار کرد

 20. فیلم| تصاویر ویژه از لیدرهای عملیاتی اغتشاشگران

 21. بازداشت رئیس مستعفی هلال احمر تایید شد

 22. قالیباف: کلید روحانی قلابی است؛ دنبال کلید واقعی باشید/ ریشه اصلی فساد، ضعف و ناکارآمدی در شیوه اداره است

 23. طبیعی بودن افزایش قیمت‌ها به روایت وزیر کشور/ تکذیب سخنان علی مطهری توسط واعظی و ربیعی/توکلی: افزایش قیمت بنزین پس از چند بار تکذیب، فریب مردم بود

 24. روایت ازغدی از مجادله با روحانی/ ثبت‌نام قالیباف در انتخابات مجلس/آیا نمایندگان، وزیر کشور را استیضاح می‌کنند؟

 25. احمد توکلی: سال ۹۶ نسبت به طغیان فرودستان هشدار دادم/ تکذيب‌های مکرر زنگنه درباره افزایش قیمت بنزین فريب جامعه بود

آخرین عناوین