پهباد ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا شکار شد

گروه عکس الف،   3980330089 ۵۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: نخستین ساعات بامداد پنجشنبه ۳۰ خرداد یک فروند پهپاد جاسوسی "گلوبال هاوک "امریکا بعد از تجاوز به حریم سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در منطقه روبروی کوه مبارک استان هرمزگان، هدف آتش پدافند نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و سرنگون شد.

 

گلوبال هاوک (RQ-4 global Hawk) که توسط نیروی هوایی ایالات متحده و نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان یک هواپیمای شناسایی به کار برده می‌شود. این نام‌گذاری از سوی گروه نگهداری این پهپاد به سبب زمان درازی که در روی زمین بابت نگهداری از آن صرف می‌شود انجام شده است. این مدل می‌تواند تا ارتفاع ۶۵ هزار پا پرواز کند و کنترل آن بر عهدهٔ ۴ خدمه است.

برد عملیاتی این پهپاد حدود ۱۲ هزار و ۳۰۰ ناتیکال مایل (بیش از ۲۲ هزار کیلومتر) است و قادر به اجرای ماموریت در تمام شرایط آب و هوایی خواهد بود.بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط شرکت سازنده «گلوبال هاوک» از جمله ویژگی‌های بارز این پهپاد، مداومت پروازی زیاد (بیش از ۳۲ ساعت بدون سوختگیری) در ارتفاع پروازی زیاد (۶۰ هزارپا معادل با ۱۸ کیلومتر از سطح زمین) برای انجام ماموریت اصلی خود یعنی تصویربرداری و نقشه‌برداری آنلاین مناطق وسیع به وسیله دوربین‌ها و سنسورهای مختلف است به طوری‌که قادر است محوطه ای به مساحت ۱۰۰ هزار کیلومتر مربع را در یک روز اسکن و نقشه برداری کند و اطلاعات خود را با استفاده از تجهیزات ارتباطی با سرعت ۵۰ مگابایت بر ثانیه ارسال کند.

گلوبال هاوک را می‌توان از جمله تسلیحات گران قیمت ارتش آمریکا برشمرد چراکه قیمت هر فروند از این پهپاد با احتساب هزینه‌های عملیاتی و نگهداری آن، به بیش از ۲۲۰ میلیون دلار می‌رسد و از این حیث یکی از گران‌ترین پهپادهای آمریکا محسوب می‌شود.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۶۱۶۶۱۱۳:۰۲:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۳۰
گرانترین جنگنده جهان که اف 32 است 200 میلیون دلار نیست ...چطور یه پهباد 200 میلیون دلاره ؟؟؟!!!
ناشناس۹۶۱۸۸۳۱۵:۲۹:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۳۰
خبر رو نبر تو حاشیه حالا فک کن گران حساب کردن
ناشناس۹۶۲۲۷۳۲۰:۳۰:۳۲ ۱۳۹۸/۳/۳۰
گزارش مجلات جنگی را بخوان بله ۱۰ برابر بویینگه قیمت
ناشناس۹۶۲۳۲۱۲۱:۲۳:۴۱ ۱۳۹۸/۳/۳۰
از ترامپ بپرس
ناشناس۹۶۲۳۶۲۲۱:۵۲:۱۹ ۱۳۹۸/۳/۳۰
به جای چرند گویی و مثبت زدن کیلویی مجازی اول ی سرچ ساده بکنید https://en.wikipedia.org/wiki/RQ-4_Global_Hawk
فواد۹۶۲۶۳۱۰۲:۱۵:۰۰ ۱۳۹۸/۳/۳۱
درسته، ویکی پدیا میگه: Each aircraft was to cost US$60.9 million in 2001,[3] but this had risen to $222.7 million per aircraft (including development costs) by 2013.[1] The U.S. Navy has developed the Global Hawk into the MQ-4C Triton maritime surveillance platform.
ناشناس۹۶۲۶۴۷۰۲:۳۷:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۳۱
ترجمه فارسی گوگل : هر هواپیما در سال 2001 به 60.9 میلیون دلار رسید [3]، اما تا سال 2013 این مبلغ به 222.7 میلیون دلار در هر هواپیما (از جمله هزینه های توسعه) افزایش یافته است. [1] نیروی دریایی ایالات متحده Global Hawk را به پلت فرم نظارت MQ-4C Triton دریایی توسعه داده است.
ناشناس۹۶۲۳۶۳۲۱:۵۲:۳۳ ۱۳۹۸/۳/۳۰
یعنی همیشه باید کارهای وطنی خودمون را ی جوری ببرید زیر سوال بی ارزش کنید خجالت بکشید بابا
ناشناس۹۶۲۳۶۶۲۱:۵۳:۵۸ ۱۳۹۸/۳/۳۰
مزدوران از آلبانی فعال برای کدخدا
فواد۹۶۲۶۳۵۰۲:۱۶:۲۱ ۱۳۹۸/۳/۳۱
ویکی پدیا در معرفی این جنگنده میگه: Each aircraft was to cost US$60.9 million in 2001,[3] but this had risen to $222.7 million per aircraft (including development costs) by 2013.[1] The U.S. Navy has developed the Global Hawk into the MQ-4C Triton maritime surveillance platform.
ناشناس۹۶۴۰۷۹۰۸:۳۳:۱۷ ۱۳۹۸/۴/۱
به خاطر تكنولوژي هاي پيشرفته تصويربرداري و راداري خيلي گرون هست وگرنه اين پهپاد از نظر هوايي نه رادارگريزه و نه سرعت بالايي داره. در حد يه هواپيماي مسافربري ولي در ارتفاع بالاتره.
ناشناس۹۶۱۶۶۶۱۳:۰۳:۳۹ ۱۳۹۸/۳/۳۰
این چجور پهپادیه ؟ اندازه بمب افکنه ! باید از لاشه و قطعاتش برای ساخت یک نمونه شبیه به این استفاده کنیم
ناشناس۹۶۲۱۲۵۱۸:۲۶:۴۴ ۱۳۹۸/۳/۳۰
گرانترین پهپاد دنیا هم توسط ایران شکار شد. حالا اصلاح طلبانی چون زیباکلام و سایر دلباختگان امریکا که ترس از امریکا آنها را وادار به عقب نشینی و مذاکره می کرد کجا هستند؟ کمی مقاومت بیشتر ترامپ را وادار به عذرخواهی و بازگشت به برجام خواهد نمود.
ناشناس۹۶۲۹۶۰۱۱:۵۹:۱۸ ۱۳۹۸/۳/۳۱
100 سال سیاه می خواهیم برنگرده به برجام!
رضا۹۶۱۷۲۴۱۳:۴۰:۳۱ ۱۳۹۸/۳/۳۰
نگران قيمت نباشيد پولش ازپول هاي مسدود شده ما در امريكا قبلا پرداخت شده
ناشناس۹۶۲۰۵۹۱۷:۲۶:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۳۰
پولش از جیب اعراب حاشیه خلیج فارس پرداخت میشه . پس بهتره تا میتونیم این مگسهای دویست میلیون دلاری رو بزنیم .
ناشناس۹۶۲۲۶۵۲۰:۲۲:۱۰ ۱۳۹۸/۳/۳۰
پولش را دو سه برابر بیشتر از مردم ایران خواهد گرفت
ناشناس۹۶۲۴۹۸۰۰:۰۱:۱۰ ۱۳۹۸/۳/۳۱
مگه گاو شیرده مرده که از ایران بگیرن؟!!
ناشناس۹۶۱۸۰۴۱۴:۳۹:۰۳ ۱۳۹۸/۳/۳۰
بابا کجاش دویصت و بیست میلیون دلاره. عدد معقول برای دروغتان بنویسید
ناشناس۹۶۲۰۶۱۱۷:۲۷:۲۵ ۱۳۹۸/۳/۳۰
بی سواد ، رقمش رو خود امریکا اعلام کرده موقع رونمایی . حالا تو با یک نگاه تشخیص دادی ؟ فکر کردی پراید بابا جونته ؟
ناشناس۹۶۲۳۷۰۲۱:۵۵:۵۷ ۱۳۹۸/۳/۳۰
اولا دویست دوما به جای چرند گویی و مثبت زدن کیلویی مجازی اول ی سرچ ساده بکنید https://en.wikipedia.org/wiki/RQ-4_Global_Hawk
ترجمه لینک۹۶۲۶۴۹۰۲:۳۸:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۳۱
هر هواپیما در سال 2001 به 60.9 میلیون دلار رسید [3]، اما تا سال 2013 این مبلغ به 222.7 میلیون دلار در هر هواپیما (از جمله هزینه های توسعه) افزایش یافته است. [1] نیروی دریایی ایالات متحده Global Hawk را به پلت فرم نظارت MQ-4C Triton دریایی توسعه داده است.
ناشناس۹۶۲۳۷۲۲۱:۵۶:۱۹ ۱۳۹۸/۳/۳۰
شما تو اینترنت یک سرچ ساده بکن بعد ببین خبر دروغه یا اخبار دشمنان ایران
ناشناس۹۶۲۰۶۳۱۷:۲۸:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۳۰
با ارز جهانگیری ؟
ناشناس۹۶۲۱۱۵۱۸:۱۸:۵۹ ۱۳۹۸/۳/۳۰
اينها هيچگاه فكر نمي كردند اين پرنده زيبا وقدرتمند روزي شكار شير مردان ايران شود
سامان۹۶۲۱۶۵۱۸:۵۲:۵۸ ۱۳۹۸/۳/۳۰
این رقم قیمت اشتباهه. یک دهم این هم نیست
مجید۹۶۲۵۶۵۰۱:۰۱:۵۰ ۱۳۹۸/۳/۳۱
خودشون میگن هست ، تو میگی نیست؟ طرف فرق ژ3 و کلاش رو نمیدونه بعد درباره قیمت پهباد نظر میده!!!
ناشناس۹۶۲۱۹۳۱۹:۲۰:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۳۰
..چرا پراید رو نتونستیم ارتقا بدیم .
ناشناس۹۶۲۵۶۷۰۱:۰۲:۳۸ ۱۳۹۸/۳/۳۱
خودروسازی دست سپاه نیست
ناشناس۹۶۲۲۰۵۱۹:۲۷:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۳۰
عجب هدف خوشگلی است انشالله سری بعد سالم شکار می کنیم آمریکا این تازه اولشه!!!!!!!
مجتبی۹۶۲۲۴۹۲۰:۰۹:۴۷ ۱۳۹۸/۳/۳۰
..این موضوع احتمال جنگ رو بیشتر میکنه
سید حسام۹۶۲۳۲۰۲۱:۲۳:۱۷ ۱۳۹۸/۳/۳۰
در علم سیاست جنگ وقتی رخ میده که عدم توازن قوا باشه ویک طرف در طرف مقابل احساس ضعف کنه. به رخ کشیدن اقتدار مانع جنگه. اما حیف که غرب زده ها از علم بی بهره هستند.
ناشناس۹۶۲۳۴۹۲۱:۴۴:۲۷ ۱۳۹۸/۳/۳۰
من مشتاق جنگ نیستم اما اگر این پهباد در آسمان ایران شکار شده کار کاملا درستی بوده. اینطوری دار و دسته ترامپ خودشون رو جمع میکنند.
اراکی۹۶۲۲۳۳۱۹:۵۵:۰۹ ۱۳۹۸/۳/۳۰
کاش چهارتا تصویر واقعی از آنچه سرنگون شده ارائه می کردید! نه تصاویر منتشره سایت های امریکایی را!! یعنی تصویر خبر اصلی را ندارید یا کل قطعات پهپاد نابود شده؟
ناشناس۹۶۲۴۴۸۲۳:۱۱:۲۲ ۱۳۹۸/۳/۳۰
به پول ایران میشه حدود ۳ هزار میلیارد تومان ( با دلار حدود ۱۳ و خرده ای)
ناشناس۹۶۲۴۴۹۲۳:۱۲:۲۹ ۱۳۹۸/۳/۳۰
نکته مهم نقطه برخورد موشک و محل سقوط هست فعلا چی بوده و چقدر قیمت داره مهم نیست
ملبان زبل۹۶۲۴۶۰۲۳:۲۷:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۳۰
بابا شماها چقدر ساده ید ۲۰۰میلیون دلار کجابود بابا داستان اون چپونیه که رفته گربه شکار کرده از دروغ گفته من ۷تا شیر رو یک نفری شکار کردم حالا درسته پهباد زدن ولی آنقدر ها هم قیمتش نیست یکم چشماتون باز کنید بوگاتی دیوو مدل۲۰۱۹قیمتش۶میلیون دلاره جت جنگی که النورد خرید ۴۶میلیون دلار بود. همین خبرای دروغ رو پخش میکنن که تورم ایجاد میشه از فردا پهباد های ایرانی رو تو دیوار میکنن ۱۰یا بیست میلیون
میثم۹۶۲۵۹۱۰۱:۳۱:۲۷ ۱۳۹۸/۳/۳۱
ضمن حمایت از اقدام ایران در پاسخ به تجاوزگری آمریکا، فقط یه سوال اذیتم میکنه اینکه آیا ما نتوانستیم کنترل این پهباد رو مثل آرکیو به دست بگیریم که قطعا سالم فرود آوردن اون بهتر از خورد و خاکشیر کردنش بود یا نه اصلا خبر کنترل و فرود آوردن سالم آرکیو اساسا نبود و بنده خدا به خاطر نقص فنی تو ایران فرود اومده بود؟
ابوالقاسم۹۶۲۹۴۷۱۱:۵۰:۲۰ ۱۳۹۸/۳/۳۱
آر کیو ۱۷۰ وسط خاک ایران بود و فرصت اخلال در سیستم های موقعیت یابیش فراهم بود دوما آرکیو۱۷۰ رو قابلیت خلبان اتوماتیک بود ولی این پهپاد روی مرز بود وسط خاک نبود دوما این پهپاد چهارتا خدمه داره و کنترلش میکنن که به راحتی قبلی نمیشه اخلال ایجاد کرد و سیستم ناوبری را گول زد.
ناشناس۹۶۲۶۴۲۰۲:۲۱:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۳۱
ببین خبر نامه گویا چه نوشته؟انتخاب - البناء چاپ بیروت نوشت: بسیاری در مورد ماهیت سلاح سرّی ایران سوال می کنند که سپاه پاسداران این کشور تهدید کرد برای مهار آمریکا از آن استفاده می کند. در ادامه این مطلب آمده است: پاسخ این سوال پیش ایرانی هاست؛ این سلاح دو نوع است؛ نوع ویژه ای که تا زمان وقوع جنگ بزرگ ناشناخته باقی می ماند و نوع دیگری که برای دولتهای بزرگ شناخته شده است. ایران با صرف تلاش داخلی محض به هر دو نوع سلاح دست یافته است. اما سلاحی که دولتهای بزرگ با آن آشنا هستند و ایران نیز به آن دست یافته، سلاح AD و سلاح A2نام دارند، یعنی سلاح سیاست Area denial و منطقه ممنوعه و A2 به معنای Anti Access . به زبان آسانتر، این سلاح متکی بر مجموعه ای از سامانه های جنگی الکترونیکی است که نه تنها برای تشویش الکترونیکی از آن استفاده می شود؛ بلکه قادر است اهداف دشمن را به طور کامل به نابودی الکترونیکی بکشاند. این سامانه ها که در کشورهای مختلف نامه ای متفاوتی دارند، متمرکز بر تکنولوژی الکترومغناطیس هستند.
ناشناس۹۶۲۶۵۲۰۲:۴۲:۱۶ ۱۳۹۸/۳/۳۱
تشکر از رزمندگان سپاه اسلام .
ناشناس۹۶۲۶۸۶۰۴:۴۴:۴۴ ۱۳۹۸/۳/۳۱
خاوری معادل هفت تا پهباد دزدیده
نیما اس۹۶۲۷۳۳۰۸:۳۳:۴۹ ۱۳۹۸/۳/۳۱
من فک می کردم یک پهپاد رو زدن نه که یه پهباد رو زدن
مهدی۹۶۲۸۵۳۱۰:۵۸:۰۴ ۱۳۹۸/۳/۳۱
انشاله به تیم پدافندی مدال بدن، تا ترامپ بفهمه کی اشتباه کرده.
ناشناس۹۶۲۸۸۵۱۱:۱۴:۲۸ ۱۳۹۸/۳/۳۱
دست رزمندگان اسلام دردنکنه ان شاالله مقدمه ای برای فرج باشد.
مستضعف۹۶۲۹۰۳۱۱:۲۱:۱۵ ۱۳۹۸/۳/۳۱
جمع اختلاس ها و دزدی ها و حقوق های نجومی بگیران که از جیب ملت رفته است پول چند تا از این پهپاد ها خواهد شد؟؟؟
ناشناس۹۶۲۹۹۴۱۲:۲۶:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۳۱
باتشکراز رزمندگان اسلام مابا جان ومال ازجمهوری اسلامی دفاع می کنیم
ناشناس۹۶۳۱۶۱۱۴:۴۳:۳۷ ۱۳۹۸/۳/۳۱
شماها فقط بلدید حرف پرت بزنید
RSH۹۶۳۲۵۹۱۵:۵۳:۰۴ ۱۳۹۸/۳/۳۱
کارشون عالی بود *ازبرجام نیز بیایم بیرون عالی تر میشه *الان شکر ولاستیکای نو انبار کردنو منفعت طلبا دارن تو دیوار میفروشن اونم یکاری میکردن عالی بود (خوب است به آنچه می گوییم عمل کنیم)
ناشناس۹۶۳۳۹۷۱۸:۳۰:۴۸ ۱۳۹۸/۳/۳۱
بنده بعنوان یک ایرانی و از درون خاک ایران (باز یه عده بانمک نیان بنویسن از آلبانی) از ته دل آرزو دارم بین ایران و آمریکا جنگی کامل شکل بگیره تا هموطنانم که توهم قدرت دارند بفهمند واقعیت چیست. ما که یک بار می خواهیم بمیریم، حالا بگذار در جنگ با آمریکا بمیریم.
RSH۹۶۳۵۲۵۲۰:۱۶:۲۳ ۱۳۹۸/۳/۳۱
اینکار سپاه عالی بود کاش در برجام نیز همین گونه عمل میکردند کاش مسئولان کالاهایی که الان عده ای سودجو در انبار پنهان کرده والان در دیوار وسایر بازار ها می فروشند را پیگیری کنند

پربحث‌های امروز

 1. آیا ما ایرانی‌ها نژادپرستیم؟

 2. جهانگیری: بابت فشارهای اقتصادی چندسال اخیر شرمنده مردم هستیم

 3. رئیس پلیس دبی: چرا ترامپ که در برابر عرب‌ها شیر بود، حالا در برابر ایران خرگوش است؟

 4. اسناد جدیدی از تخلفات دانشگاهی حسین فریدون به دست آمده است

 5. عراقچی حامل پیشنهاد جدید روحانی به مکرون است

 6. سرانجام نجفی در صورت غیر عمدی بودن قتل چه خواهد شد؟

 7. لحظه شهادت «داریوش رضایی‌نژاد» چگونه گذشت  

 8. نامه نمایندگان مجلس به روحانی: رئیس بنیاد شهید را برکنار کنید

 9. بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس شد

 10. پاسخ‌های رئیس اتحادیه مشاوران املاک‌ به مخاطبان الف: قیمت مسکن کاهش و سامانه کد رهگیری اجرایی می‌شود

 11. درخواست نمایندگان سه استان شمالی از روحانی برای ممنوعیت واردات برنج

 12. کریمی‌قدوسی: لیست دوتابیعتی‌ها را به رسانه‌ها می‌دهم/ من نگفتم که روحانی دوتابعیتی است

 13. برادر میترا استاد: تصمیم نهایی با من است/ برای رضایت صحبت شده ولی موافقت نکرده‌ایم

 14. سرمقاله گاردین درباره بحران نفتکش‌ها: توقیف کشتی ایرانی کبریت‌زدن به بنزین بود

 15. بازیگران قدرتمند دلالی بازار مسکن چه کسانی هستند!

 16. مزدک به سلامت  

 17. چای خارجی ٨٠ هزارتومان گران شد

 18. توکلی: روحانی برخی از اعضای کابینه را تغییر دهد/ اشتباهاتی که دولت در داخل مرتکب می‌شود وضع را خراب می‌کند

 19. مطالبه شفافیت ۱۵ ساله شد؛ هنوز پیشرفت جدی نداریم

 20. مطهری: تحریم انتخاباتی اصلاح‌طلبان روش درستی نیست

 21. به دنبال سرنخ‌هایی از مزدک میرزایی

 22. دستمزد۹۸ تنها ۴۰درصد هزینه زندگی کارگران را تامین می‌کند

 23. آزمون سراسری ۹۹ را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار کنید

 24. احتمال پرواز جنگنده‌های آمریکایی بر فراز تنگه هرمز

 25. استقبال خاص جوانان فلسطینی از خبرنگار سعودی  

پربحث‌های دیروز

 1. تكمله اي بر حرف و حديث هاي گاندو/ لطفا حكم كلي صادر نکنید!

 2. اولین تصاویر از جاسوسان بازداشت‌شده "سیا" در ایران  

 3. نامه دولت برای تحریم مالی صداوسیما در شورای نظارت بررسی می‌شود

 4. هانت: از ایران می‌خواهیم که فورا نفتکش انگلیس و خدمه آن را آزاد کند

 5. پرداخت حقوق بالای ۱۲ میلیون تومان در دولت ممنوع شد

 6. واکنش وزیر خارجه آمریکا به بازداشت جاسوس‌های «سیا» در ایران

 7. صحبت‌های عجیب نماینده تربت جام در مجلس   

 8. یوکیا آمانو درگذشت

 9. فایننشال تایمز: لندن به تنهایی حریف تهران نیست

 10. فردوسی‌پور و صداوسیما در چالش شفافیت؛ چند سوال درباره درآمدهای برنامه ۹۰

 11. تائید رفتن مزدک میرزایی به شبکه ماهواره‌ای توسط دوستانش

 12. کدخدایی: شورای نگهبان مصلحت سنجی ندارد/ برابری دیه زن و مرد ایراد شرعی دارد

 13. کنایه‌ دوباره حسام‌الدین آشنا به سریال سازی جاسوسی

 14. روایت آیت‌الله مصباح از دو قطبی شدن جامعه/ بررسی مجدد پرونده حسین فریدون/ باهنر: خاتمی از سران فتنه نیست

 15. واکنش عربستان به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران

 16. رئیس قوه‌قضائیه: اعلام فساد امیدآفرین نیست؛ اقدام علیه فساد امیدآفرین است

 17. روایتی از خانواده‌ای که ۱۲۵ هزار خودرو را با رانت وارد کشور کرد

 18. كبيری كه صغير شد

 19. همتی: بانک‌ها به دلیل فشارهای تحریمی و حجم نقدینگی مشکلات جدی دارند

 20. مانور‌قایق‌های تندرو سپاه در اطراف نفتکش انگلیسی  

 21. برندگان و بازندگان بازی بانک‌ها چه کسانی هستند؟

 22. جنگ نفتکش‌ها و نقشه تیم B برای نخست وزیر جدید انگلیس

 23. یک زن آمریکایی جانشین موقت آمانو شد

 24. ظریف: آمانو حامی سرسخت برجام بود

 25. فعالیت یکی از قوی‌ترین مافیاها در حوزه دارو/ سرکوب صنعت دارو توسط مافیا

پربحث‌های هفته

 1. روحانی بودجه صداوسیما را قطع کرد

 2. تحريم صداوسيما به دليل گاندو؛ دولت كوتاه آمد يا تغيير تاكتيك داد؟

 3. واکنش احتمالی انگلیس به توقیف نفتکش: مصادره دارایی‌ها و تحریم ایران

 4. تكمله اي بر حرف و حديث هاي گاندو/ لطفا حكم كلي صادر نکنید!

 5. آیا ما ایرانی‌ها نژادپرستیم؟

 6. ضرب شستی به گستاخی‌های تاریخی انگلیس

 7. پرسش‌های خود را از رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با «الف» در میان بگذارید

 8. واکنش کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی: هنوز مانده تا با هم بی حساب شویم!  

 9. ادعای ترامپ درباره رویارویی کشتی آمریکایی و پهپاد ایرانی

 10. جنگنده قاهر ۳۱۳، یک پنهانکار از نوع ایرانی+ تصاویر

 11. حمایت احمدی‌نژاد از مذاکره با ترامپ!/ واکنش ابطحی به توقیف نفتکش انگلیسی/ چرا نمایندگان اصلاح‌طلب به دهقان رای دادند؟

 12. اولین تصاویر از جاسوسان بازداشت‌شده "سیا" در ایران  

 13. جهانگیری: بابت فشارهای اقتصادی چندسال اخیر شرمنده مردم هستیم

 14. تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا  

 15. تسخیرکنندگان شهرک "باستی هیلز" را اعلام کنید

 16. نامه دولت برای تحریم مالی صداوسیما در شورای نظارت بررسی می‌شود

 17. واقعیت‌های دهشتناک جنگ با ایران از نگاه نشریه کنگره آمریکا/ هرگونه جنگ احتمالی برای منافع آمریکا ویرانگر خواهد بود

 18. روحانی: میزان اجاره‌بها در تهران به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش یافته/ این رقم امیدوارکننده است

 19. رئیس پلیس دبی: چرا ترامپ که در برابر عرب‌ها شیر بود، حالا در برابر ایران خرگوش است؟

 20. توقیف یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز توسط نیروی دریایی سپاه

 21. ورود برق آسا تکاوران سپاه به نفتکش انگلیسی  

 22. فرمانده نیروی انتظامی: خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن جرم است

 23. توانا بود هرکه با ما بود!

 24. دستور رئیس جمهور برای بودجه صداوسیما غیر قانونی است

 25. غلامی: قطع بودجه صداوسیما به خاطر یک سریال رفتاری قجری است

پربحث‌های هفته

 1. اولین تصاویر از جاسوسان بازداشت‌شده "سیا" در ایران  

 2. تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا  

 3. تظاهرات گسترده مخالفان پوتین در مسکو   

 4. تابستان به سبک دهه ۶۰  

 5. دختر و داماد نجفی در دادگاه  

 6. دکوراسیون جالب دفتر کار یک نماینده  

 7. هیجان خطرناک در اتوبان‌های تبریز  

 8. دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار متواری در غرب تهران  

 9. تصویری از خدمه کشتی توقیف شده انگلیسی  

 10. دومین جلسه دادگاه نجفی به اتهام قتل میترا استاد  

 11. تخلف عجیب نیسان  

 12. چه کسانی نفتکش انگلیسی را توقیف کردند؟  

 13. آزمایش پدافند هوایی جدید روسیه   

 14. تجمع اعتراضی مقابل سفارت نیجریه در حمایت از شیخ زکزاکی  

 15. کشف هزار قبضه اسلحه در خانه یکی از ثروتمندان لس‌آنجلس  

 16. شالی کاری زنان گلستانی  

 17. تخریب خانه فلسطینیان توسط بولدوزرهای اسرائیلی  

 18. انتشار اولین عکس‌ها از بازسازی صحنه قتل میترا   

 19. کارخانه هلیکوپتر سازی روسیه   

 20. یادگار مخروبه قاجاریه در بازار تهران  

 21. شوخی قاضی با نجفی: به ما شلیک نکنی!  

 22. تب و تاب بازار ارز  

 23. نجفی و آلات قتل میترا استاد  

 24. عبور و مرور نفتکش‌ها در تنگه هرمز  

 25. مسابقات بسکتبال خیابانی  

آخرین عناوین