هادی رضوی در دادگاه: می‌خواهم فارغ از اینکه داماد شریعتمداری هستم محاکمه شوم/ از خدا کمک خواسته‌ام تا بتوانم از خود دفاع کنم

گروه سیاسی الف،   3980224073 ۳۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

متهم هادی رضوی در دادگاه با اشاره به نسبت فامیلی خود با محمد شریعتمداری گفت: داماد نتانیاهو که نیستم می‌خواهم فارغ از اینکه داماد یک شخصیت هستم محاکمه شوم.

هادی رضوی در دادگاه: می‌خواهم فارغ از اینکه داماد شریعتمداری هستم محاکمه شوم/ از خدا کمک خواسته‌ام تا بتوانم از خود دفاع کنم

به گزارش مهر، محمد هادی رضوی با حضور در جایگاه به دفاع از خود پرداخت و گفت: مستندات عجیبی دارم که به دادگاه ارائه می‌کنم حجم آنها هم زیاد است در ضمن باید بگویم در رابطه با اخذ تسهیلات موقع تسهیلات من اعلام کردم که ذینفع واحد هستم.

وی افزود: خیلی‌ها دوست داشتن بگویم داماد شریعتمداری هستم من هر نسبتی که داشته باشم، داماد نتانیاهو که نیستم ایشان هم یک شخصیت هستند و می‌خواهم فارغ از اینکه داماد یک شخصیت هستم محاکمه شوم.

هادی رضوی در ادامه دفاعیات خود گفت: در کیفرخواست اعلام شده که هادی رضوی در زمینه ارائه تسهیلات بانکی سقف اعتباری خود را رعایت نکرده است و سقف اعتباری من در سال ۹۰، ۸۰ میلیارد تومان بود و این در حالی است که ۱۰ درصد سپرده در بانک سرمایه نگهداری می‌شد.

متهم افزود: این موضوع خلاف مقررات بانک مرکزی است نزول‌ها را می‌گیرند و نگه می‌دارند امیدوارم اتفاق خوبی برای مبارزه با نزول بیفتد.

محمد هادی رضوی در ادامه دفاعیات خود در رابطه با قراردادهای جعلی توضیح داد: ادعا کردند در رابطه با اسناد قراردادهای جعلی ارائه دادم این در حالی است که من صورت حساب مالی دادم به بانک رفته و تقاضای وام سرمایه گردش در امور جاری دادم اما بانک اعلام کرد فرمول من فقط مشارکت مدنی است.

وی افزود: نماینده دادستان تهران گفتند که ظرف یک روز حساب باز کرده و فردایش واریزی داشتم اما بازه زمانی حساب‌های بانکی من یک ساله بوده و مستندات آن موجود است.

محمد هادی رضوی ادامه داد:نمی‌خواهم بگویم قراردادهای جدید چطور در پرونده آمده است .سوال مطرح کردم مبنی بر اینکه آیا میشود اصل قراردادها را ببینم چرا که با مهر و امضا و سربرگ نامه های نوشته شده است یک سال و نیم است که داد میزنم قراردادهای سفید امضا از من گرفتند.

این متهم تصریح کرد:چه می گویید دوربین های مداربسته موضوع قرارداد وقت تسهیلات‌ بوده است برنامه من تولید و بازرگانی کالاهای مجاز و ساخت و سیستم‌های سالن های رسانه ای و همایشی بوذ.

وی‌با بیان اینکه برخی از مدارک از پرونده بیرون کشیده شده است، گفت: شعبه ۲ دادسرای جرایم پولی و بانکی برای من قرار منع تعقیب صادر کرد در پرونده بانک سرمایه هم نوشته شده که قرار منع تعقیب اصلی بانک سرمایه مقبول است.

رضوی خطاب به نماینده دادستان تهران گفت:اصل پرونده را که ندارم. چرا وقتی مدارک را ارائه می‌دهم ناراحت می‌شوید آقای قهرمانی. البته که من از نظر شما محکوم هستم

ذضوی در رابطه با تسهیلات دریافتی از بانک سرمایه هم توضیح داد: از ۱۰۷ میلیارد تومان مذکور ۲۷ میلیارد تومان ضمانت‌نامه بوده که داده نشده است می ماند ۸۰ میلیارد که ۲۲ میلیارد تومان پول نقد داده شده همچنین املاک مختلفی هم با آنها داده شده است .

وی در رابطه با کارشناسی ملکی که نماینده دادستان تهران ارزش آن را ۳۰ میلیارد تومان برآورد کرده بود گفت : من ۲۶ ۱۲۹۵ با قرار کفالت بازداشت شدم. ۱۶ ۱۹۶ بازپرس  ۲۵۰ میلیون قرار اعلام کرده و بیرون آمدم.

آقای پسندیده بازپرس پرونده به کارشناسان از سوی خودشان انتخاب و به آنها گفت ملک را طوری بزنید که رضوی نتواند کاری کند در نهایت آنها رقم ۳۰ میلیارد را اعلام کردند.

متهم محمد هادی رضوی درخواست جلسه غیرعلنی برای پاره‌ای از توضیحات را خطاب به قاضی مسعودی اعلام کرد و گفت: بیم‌این دارم که برایم اتفاق بیفتد تهدیدهای مکرر به من کرده که چیزی اعلام نکن و چیزی نگو. روز رای اعتماد وزیر صنعت مرا بازداشت کردند. مواردی هست از جمله این موضوع که می‌خواهم بعداً و در فرصت مناسب برای جلوگیری از سوء استفاده‌ها خدمتتان عرض کنم.

حمدهادی رضوی خطاب به ریاست دادگاه گفت: آقای مسعودی‌مقام، بانک سرمایه ۳۱ بدهکار کلان دارد که بدهی‌هایشان ۳۰۰ میلیارد، ۴۰۰ میلیارد و ۱۰۰۰ میلیارد است، بدهی من کجای این ارقام قرار دارد؟! لیست اسامی این ۳۱ بدهکار توسط هیأت تحقیق و تفحص مجلس اعلام شده است که اصلاً اسم من در آنجا نیست. مگر بدهی من چقدر بوده است، حدود ۸۰ میلیارد تومان.

این متهم خطاب به نماینده دادستان گفت: آقای قهرمانی شما می‌گوئید که بنده با مدیران بانکی تبانی کرده‌ام، اگر من تبانی کرده بودم می‌توانستیم تسهیلات بسیار بیشتری بگیریم و گران‌نمایی‌های بالاتری هم داشته باشم.

وی در رابطه با گران‌نمایی خانه واقع در خیابان اندرزگو گفت: در ابتدا لازم است از آقای مسعودی‌مقام بابت حوصله وسعه‌صبرشان تشکر کنم که به حرف‌های من با حوصله گوش می‌کنند چون من عصبی مزاج هستم و از خداوند خواسته‌ام که به من کمک کند بتوانم با حوصله از خود دفاع کنم یا دائم دعا می‌کردم که مبادا آقای قهرمانی چیزی بگوید و من را عصبانی کند و من از عدل خارج شوم، اما درباره خانه خیابان اندرزگو باید بگویم که بنده بیش از ۵ ماه با مدیران بانکی نامه‌نگاری کردم که بیایید این ملک را ارزیابی کنید و به عنوان وثیقه آن را تعیین تکلیف کنید و پس از ۵ ماه بالاخره هیأت مدیره اعلام کرد که ما این ملک را ارزیابی می‌کنیم. آقای قاضی، بدهی من در سال ۹۳ حدود ۷۰-۸۰ میلیارد تومان بوده است که حدود ۲۲ میلیارد آن را نقداً در حساب بانک پرداخت کرده بودم.

این متهم اضافه کرد: بنده کارم تولید سالن‌های آمفی‌تئاتر و سالن‌های کنفرانس رسانه‌ای است و تصمیم داشتم این ملک را به (بانک سنتر) و بیمه تبدیل کنم. این ملک یک ملک بی ارزش نبوده است که مثلاً بگویم در جهرم یک ملک را به عنوان وثیقه معرفی کرده‌ام بلکه وثیقه من بَرِ خیابان اندرزگو که یکی از خیابان‌های شلوغ و جز خیابان‌های پولداری تهران بوده، واقع شده است.

من برای این ملک ۷ طبقه جواز تجاری گرفته بودم که ۲ هزار متر مربع میزان آن بود. بانک برای اینکه این ملک را ارزیابی کند ۳ نفر کارشناس مشخص کرد که آن را ۱۲۵ میلیارد تومان ارزیابی کردند اما این را هم باید بگویم که قرار شده بود که این ملک را از طریق اقاله به جای بدهی خود بردارند و من هم این روش را قبول نداشتم چون می‌دانستم در این صورت هرچه ارزش ملک بالاتر رود بدهی من بیشتر می‌شود و از این امر ناراضی بودم.

این متهم افزود: نهایتاً در تاریخ ۹۵.۱۲.۲۰ به ما ابلاغ شد که آقای رضوی بیا و بدهی‌ات را مشخص کن که همان ۸۰ میلیارد تومان را قبول داریم. یکی از مدیران وقت بانک سرمایه  حیدرآبادی  به من گفت که بیا ما ملک تو را ۱۲۰ میلیارد ارزیابی می‌کنیم که ۸۰ میلیارد بدهی تو را تسویه می‌کند و ۴۰-۵۰ میلیارد هم به تو داده می‌شود اما تو باید ۵ میلیارد تومان نقد به من بدهی و یک ملک را هم بدهی تا حسابت تسویه شود که من این موضوع را قبول نکردم و نمی‌دانم که چرا این آقا از اسپانیا سر در آوردند.

وی در ادامه توضیحات خود در رابطه با ملک اندرزگو گفت: در این خصوص باید بگویم که در برج ۵ سال ۹۵ اکیپی از آگاهی عملیات ویژه و فردی به نام آقای فرجی نزد من مراجعه کردند و من را به داخل خودرویی بدون پلاک بردند و گفتند که بیا تا تکلیف بدهی تو را مشخص کنیم. من را نزد فردی به نام شادان بردند که اخراجی قوه قضائیه بود.

وی ادامه داد:اینها رابط عملیات ویژه آگاهی با یکسری از بدهکاران کلان بانکی بودند که به من گفتند چقدر می‌دهی تا پرونده‌ات را زودتر تمام کنیم؟ آنها تا برج ۱۰ من را بازی دادند و بالاخره در این ماه من را احضار کردند. در آنجا آقای فرجی به من گفت که من تو را در تاریخ ۹۵.۱۰.۱۳ به دادسرا می‌برم و کسی هم تو را نمی‌بیند و همین هم شد! یعنی در تاریخ ۹۵.۱۲.۳ من را دوباره احضار کردند و دیدم بازجویی تاریخ ۹۵.۱۲.۳ را به تاریخ ۹۵.۱۰.۱۳ ثبت کرده‌اند. آنها به من گفتند که باید پول را پس بدهی و من را نزد شخصی به اسم آقای پسندیده بردند.

وی خطاب به نماینده دادستان تهران گفت آقای قهرمانی از ابتدای پرونده گفتید رضوی رضوی و همه را ول کردید و مرا چون اسم پر سر و صداست جلوتر انداختید.

وی در رابطه با شرکت پشتیبانی امور دام توضیح داد:اعلام شد که من قراردادی در این رابطه ندارم دوستانی که پرونده را بیرون کشیدن اطلاعات دقیقی از این موضوع ندارند چرا که نام شرکت را امروز در دادگاه نشان می‌دهم که به بانک سرمایه نامه زده و اعلام کرده که قرارداد پیوستی موجود است در جلد ۱۹ از پرونده موجود است که نامه وزیر کشاورزی به وزیر دادگستری در رابطه با اینکه تمامی قراردادها واقعی است وجود دارد.

رضوی ادامه داد: اینکه نامه دارم که قرارداد پیوستی است یعنی اصالت قرارداد را می‌رساند وقتی علما نامه را از پرونده می کشیدند این موضوع را نمی دانستند که خود شرکت به بانک نامه نوشته است.احساس می‌کنم اطلاعات اشتباه به آقای قهرمانی داده شده است و ایشان خودشان فرد خوبی هستند.

وی در رابطه با پرداخت ۶۰ میلیون تومان به آقای اعلایی توضیح داد: گفتند که ۶۰ میلیون تومان به به آقای علایی دادم ۸۰ میلیارد تومان وام گرفتم رشوه ۶۰ میلیونی بدهم آقای اعلایی گفت که ما مسجدی در حال ساختن این و عده ای را هم می‌خواهیم به مشهد بفرستید من این پول را به هیئت دادم جیب شخصی طرف که نبوده است اخلال در نظام اقتصادی با ۶۰ میلیون تومان می‌شود؟

وی ادامه داد: سربرگ هیئت امنای هیاتی که پول به آنها داده شده است موجود است همچنین ۶۰ میلیون تومان نبوده است بلکه ۲۰ میلیون تومان بوده که دو سه بار رفت و آمد داشته و این پول را گرفتم که میخواستم بدم که به حساب هیئت نمی ریختم. چک و سفته را گرفتم و پولم را در نهایت گرفتم در این رابطه ۸۰ نفر هم به مشهد ارسال شدند اگر یک رد مالی دیگری یافتید بگویید.

وی در ادامه دفاعیات خود گفت: به من گفتند که به کره جنوبی رفتی بیا و همه اینها را بنویس که تمام مراکز فساد و فحشا را رفته و دیده‌ام بعد که نوشتم گفتند که به کره جنوبی نرفته اینها را چطور نوشتی.

رضوی با بیان اینکه برخی تقاضاهای من از پرونده حذف شده است گفت: تقاضای دوربین بازداشتگاه ویژه ،مهر و امضای من که برده بودند و بازنگرداند و برخی تک نویسی هایی که در پرونده بود دیگر موجود نیست.

وی در ادامه افزود: آقای نکویی روزنامه قانون ۸۰ میلیارد تومان وام گرفت و در حسابش است اما من ۸۰ تومان گرفتم و مشکلاتی را هم برگرداندم ملکی که سی میلیارد برآورد شده بود امروز ۱۵۰ میلیارد تومان قیمت دارد.

وی با ارایه مدرکی خطاب به قاضی مسعودی گفت: آقای قاضی چطور به کسی تهمت می‌زنند؟ من التماس می‌کردم که دادگاه علنی برگزار شود و چه جایی بهتر از اینجا که من داد خود را بزنم و مدارکم را ارائه کنم. به من می‌گویند قصد کلاهبرداری داشتی، به شما عرض می‌کنم مصوبه من در بانک سرمایه ۵۰ میلیارد است و اگر می‌خواستم کلاهبرداری کنم چرا با شرکت دام و مرحله به مرحله و کارت به کارت این کار را انجام می‌دادم؟ خودم شرکت مجزا می‌زدم

رضوی با اشاره به موضوع لاشه‌های پول‌های کثیف در سینما، گفت: نزدیک به ۸ میلیارد تومان در سریال شهرزاد سرمایه گذاری انجام شده است و اصلاً پشیمان نیستم اما آقای امامی هنوز به ما بدهکارند و هنوز اصل پول را برنگردانده‌اندو در این خصوص شکایت کردم .۵۰ درصد شهرزاد یک مال من بود اما در شهرزاد دو دیدم که ما نیستیم که این موضوع به خاطر اختلافات سیاسی بوده است. ۵۰ درصد آن را داشتند ۱۵ میلیارد تومان می‌فروختند که گفتم مالک آن ۵۰ درصد من هستم و افتخار دارم اگر وامی گرفتم کاری در ازای آن ارائه کردم. در شهرزاد یک فقط من و سعید ملکان تهیه کننده ویلایی‌ها و تنگه ابوغریب بودیم.

وی افزود: هر ماه ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان به سوپراستارها می‌دادیم که معقول بوده و خبری از پول‌های کثیف نبوده است. عجیب است که از بانک سرمایه مصوبه بیرون می ‌کشند و این خیانت در امانتی است که مدیران فعلی بانک سرمایه در حال انجام آن بودند.

رضوی در ادامه دفاعیات خود در رابطه با تسویه بدهی خود گفت: ملکی را بر اندرزگو ارائه کردم که با حداقل ۲۰ میلیارد تومان طرحی بالغ بر ارزش افزوده ۴۰۰ میلیارد تومان بوده است و پول رهن آن ملک پول کل بدهی من است. می‌گویند من Bmw ایکس چهار دارم اما آن موقع ۲۰۰ میلیون تومان بوده است و تمامی املاکی که توقیف شده به نام من است.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۹۰۵۴۲۰۱۰:۵۱:۵۲ ۱۳۹۸/۲/۲۴
ولي اگه داماد شريعتمداري نبودي عمرا ده ميليونهم بهت ميدادن. قوه قضاييه اگه واقعا ميخواد كاري كنه بايد بياد جلو اين فاميل بازي و سفارش بازيا رو بگيره. الان نوه ي اوني كه چند ميليارد تو حساب داشت چي شد مثلا؟؟؟؟
شمیم۹۰۵۵۵۲۱۱:۳۵:۰۸ ۱۳۹۸/۲/۲۴
دسته گل جدید دولت مبارک باشه اگر یک دهم این رسوایی ها در دولت محمود رخ میداد مجبورش میکردند استعفا بده یا عزلش میکردن
ناشناس۹۰۵۶۶۶۱۲:۲۴:۱۵ ۱۳۹۸/۲/۲۴
داماد شریعتمداری بودن اون موقع که وام میگرفتی بدردت خورده و حالا که فقط آبروریز داره نمیخواین ازش بگی. خخخخخ مردمو چی فرض کردین؟
ناشناس۹۰۶۱۵۶۱۴:۴۳:۴۹ ۱۳۹۸/۲/۲۴
آدمی که خدا رو قبول داشته باشه به مال و اموال خلق خدا دست اندازی نمی‌کنه ...ریاکاری و تزویر حربه اهل شیطان است
ناشناس۹۰۵۴۴۳۱۱:۰۰:۲۱ ۱۳۹۸/۲/۲۴
چی حالیته که 80 میلیارد بهت وام دادن جز اینکه داماد شریعتمداری هستی چرا به یک کارآفرین بدبخت بدون رانت نمیدن ؟مفسدین غارتگر بیت المال
ناشناس۹۰۵۴۴۶۱۱:۰۱:۰۴ ۱۳۹۸/۲/۲۴
یعنی شریعتمداری از کارات خبر نداشته؟
ناشناس۹۰۵۴۶۳۱۱:۰۸:۵۱ ۱۳۹۸/۲/۲۴
لطفا پرونده موسوم به برادران ریخته گران که با گرفتن ضمانت نامه های صوری از بانک تجارت صاحب 38 درصد بانک سرمایه شدند و سپس انواع تسهیلات کلان را برای شرکت های صوری خود گرفتند و پول ان را به کشورهای حاشیه خلیج بردند هم دادگاه علنی تشکیل دهید
ناشناس۹۰۵۴۸۲۱۱:۱۷:۴۲ ۱۳۹۸/۲/۲۴
اتفاقا باید گفته بشه شریعتمداری کجاست که به همه گیر می داد ولی یادش به اهل خانه اش نبود مگه چنین چیزی میشه؟مرحوم هاشمی را به خاطر فرزندش با ایکه دفاعی از آنان نداشت رسوای عالم کردید.و جای حلاطلبی هم برایتان نماند
ناشناس۹۰۵۴۹۳۱۱:۲۰:۰۷ ۱۳۹۸/۲/۲۴
بترسید ار قیام گرسنکان...که هم خودت و هم نسلت را مردم می خورند..
ناشناس۹۰۵۶۸۲۱۲:۲۷:۵۲ ۱۳۹۸/۲/۲۴
فعلا شیرینی قدرت و ثروت کورشون کرده میدونید که شیرینی زیاد دیابت میاره و اعصاب بینایی را از کار میندازه
ناشناس۹۰۵۵۴۱۱۱:۳۱:۲۸ ۱۳۹۸/۲/۲۴
اتفاقا اگر داماد نتانیاهو بودی که حسابت واضح بود ،اما بخاطر اینکه داماد ایشون هستی و رانت استفاده کردی و ایشان هم ادعای خدمتگذاربودن دارند باید بدون استثنا محاکمه شوید که دو حالت دارد ایشان اگر اطلاع داشته پس ایشان هم باید پاسخگو باشد و اگر اطلاع نداشته شما علاوه بر حرم فعلی باید برای خدشه به آبروی ایشان هم محاکمه شوید
ناشناس۹۰۵۵۵۱۱۱:۳۵:۰۰ ۱۳۹۸/۲/۲۴
با زبان روزه ..شما اگه روزه حالیت بود این اعمال رو با مردم انجام نمی‌دادی برادر
ناشناس۹۰۵۵۵۹۱۱:۳۹:۵۵ ۱۳۹۸/۲/۲۴
چرا لباس زندان تنش نیست ...چون داماد فلانی است ...
ناشناس۹۰۵۵۸۵۱۱:۵۰:۱۶ ۱۳۹۸/۲/۲۴
قبح فساد در جامعه از بین رفته، متهمان و مجرمان در اوج گستاخی و بی حیائی به حریم جامعه تجاوز می کنند و طلبکار هم میشوند. برای ارزیابی یک جامعه کافیست ببینید چه کسانی بالا میروند و چه افرادی پائین.
ناشناس۹۰۵۶۲۷۱۲:۰۹:۲۲ ۱۳۹۸/۲/۲۴
مطمن باش قوه قضاییه با خود شریعتمداری هم تعارف نداره تو‌دیگه که هیچ
ناشناس۹۰۵۶۶۴۱۲:۲۳:۵۸ ۱۳۹۸/۲/۲۴
اگر داماد نتاياهو بودي كه قانون آنها اجازه نميداد اين همه سوءاستفاده كني
ناشناس۹۰۵۶۹۸۱۲:۳۳:۱۴ ۱۳۹۸/۲/۲۴
چه به بخوری در میان مدیران ارشد و وزیران این دولت اشرافی، بی تدبیر و ضدکارمند؟؟
ناشناس۹۰۶۰۷۵۱۴:۱۹:۴۳ ۱۳۹۸/۲/۲۴
در دولت قبل هم کم نبوده ! مثل اینکه زمین های نجومی رو یادت رفته ؟
ناشناس۹۰۵۷۳۱۱۲:۴۱:۵۹ ۱۳۹۸/۲/۲۴
اعدامش کنید مفت خور را
ناشناس۹۰۵۸۳۳۱۳:۱۶:۴۱ ۱۳۹۸/۲/۲۴
ایکاش دماد نتانیاهو بودی ولی مفسد نبودی..
ناشناس۹۰۵۸۶۶۱۳:۲۵:۰۰ ۱۳۹۸/۲/۲۴
میشه . فقط برای نمونه یک مدیر رده بالای این مملکت را نام ببرید که منسوبینش الوده به فساد نباشن ../؟
ناشناس۹۰۵۹۰۷۱۳:۳۸:۰۰ ۱۳۹۸/۲/۲۴
خدایا خودت ما را از شر این هزارفامیل وقیح و گرسنه و بی شرم نجات بده .
سید۹۰۵۹۶۳۱۳:۵۴:۰۹ ۱۳۹۸/۲/۲۴
چرا این لباسش با بقیه زندانی ها فرق داره ؟ چون داماد شریعتمداری است ؟
ناشناس۹۰۵۹۷۶۱۳:۵۷:۱۱ ۱۳۹۸/۲/۲۴
حتما یه چیزی داره که ماها نداریم
ناشناس۹۰۶۰۷۲۱۴:۱۹:۰۱ ۱۳۹۸/۲/۲۴
اون هیئت کی بوده 60 میلیون رشوه گرفته ؟
ناشناس۹۰۶۰۸۰۱۴:۲۱:۲۶ ۱۳۹۸/۲/۲۴
وقتی پدر زن با کاردانی پست وزارت بگیره باید هم همچین داماد شاخ شمشادی نصیبش بشه!
ناشناس۹۰۶۱۱۹۱۴:۳۱:۰۸ ۱۳۹۸/۲/۲۴
با دلار 4500 تومانی شنیدم ایشون کلی ماشین وارد کردند ! به خاطر همین آقای شریعتمداری جرأت ارایه لیست دریافت کننده های 4200 را نداشت .
ناشناس۹۰۶۱۳۵۱۴:۳۶:۰۱ ۱۳۹۸/۲/۲۴
از ظاهر دفاعیاتش به نظر می رسد بی گناه است ......
ناشناس۹۰۶۲۰۰۱۴:۵۴:۴۷ ۱۳۹۸/۲/۲۴
خدا کند تمام حرف ها را بدون اغماض بگوید ....او بیگناه است و قربانی
ناشناس۹۰۶۲۷۰۱۵:۲۳:۲۱ ۱۳۹۸/۲/۲۴
اصلا چرا باید نزدیکان مسولین در کار اقتصادی باشند

پربحث‌های دیروز

 1. خط ویژه ژن های خوب برای ورود به دانشگاه

 2. پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه: جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

 3. پیشنهاد روحانی برای برگزاری رفراندوم/ درخواست حسین فریدون از قوه قضائیه/تحلیل عباس عبدی از آمدنیوز

 4. رهبر کره‌شمالی سوار بر اسب سفید

 5. درخواست حسین فریدون پیش از ورود به زندان

 6. زندگی زنان و مردان منطقه چرنوبیل ۳۳ سال پس از حادثه

 7. یادآوری نشریه آمریکایی از پیروزی ایران بر آمریکا در یک جنگ شبیه‌سازی شده با رمز الله اکبر !

 8. اعتراض دانشجویان در مراسم آغاز سال تحصیلی

 9. روحانی: چرا برای فارغ‌التحصیلان شغل نیست؟

 10. واکنش شمس الواعظین به هویت شغلی روح الله زم

 11. حسین فریدون به زندان منتقل شد

 12. واکنش عطاءالله مهاجرانی به دستگیری روح الله زم

 13. روحانی: تنها راه آینده و سرنوشت کشور انتخابات است/ دانشگاه را به بخش خصوصی نزدیک کنیم

 14. بازیکنان بحرین بعد پیروزی برابر ایران چه گفتند؟

 15. نامه صالحی امیری به FIFA درباره بی‌احترامی به سرود و پرچم ایران

 16. حقایقی جالب درباره وجود موجودات فضایی در فضا

 17. دروغ‌های پینوکیویی ترامپ به روایت «حقیقت سنج» واشنگتن پست

 18. قیمت مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران/ نرخ خانه‌های ۴۰ متری در پایتخت + نمودار

 19. برایان هوک: دنبال درگیری با ایران نیستیم/توافق جامع می‌خواهیم

 20. حضور روحانی در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها

 21. بازرسی هیئت امنای دانشگاه آزاد، سه ماه پیش خواستار ابطال مصوبه تبعیض‌آمیز شده بود + سند

 22. انتقاد روزنامه جوان از مجری صداوسیما

 23. تکذیب ارتباط و یا دیدار روح‌الله زم با آیت‌الله سیستانی

 24. متین ستوده به دادسرای ارشاد تهران احضار شد

 25. ادعای همسر زم: روح‌الله به بغداد رفته بود!

پربحث‌های هفته

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 3. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 4. انتقاد از مجازات خفیف دختر پورشه سواری که گفت: کشتم که کشتم، دیه‌اش را می‌دهم

 5. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 6. یک عکس؛‌ یک شرح | آفریدگار کماندار و تیرهایی رو به آینده! ...

 7. شوخی کاربران فضای مجازی با پراید

 8. خط ویژه ژن های خوب برای ورود به دانشگاه

 9. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 10. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 11. درس‌هایی که باید از ماجرای روح الله زم گرفت

 12. طرح نمایندگان برای حذف زبان انگلیسی از برنامه مدارس

 13. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 14. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

 15. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

 16. تهدید رئیس موساد به ترور حسن نصرالله و سردار سلیمانی؛ فرمانده سپاه قدس تهدیدی بزرگ برای اسرائیل است

 17. طلسم منامه باز هم نشکست؛ شکست تلخ ایران مقابل بحرین در اولین آزمون جدی ویلموتس

 18. بانوان پرشور، ملی‌پوشان قدردان و تلاش ناکام برای فتنه‌گری

 19. انفجار در نفتکش ایرانی در دریای سرخ/ اطلاعیه شرکت ملی نفتکش/ هیچ حریقی رخ نداده و خدمه همگی سالم‌اند

 20. فقط ۱۵۰۰ روانپزشک برای ۸۰ میلیون ایرانی/ وزارت بهداشت برنامه ندارد ؛ هیچکس هم مشکل روانی ندارد!

 21. تصویری از نمای ویلای شبنم نعمت‌زاده

 22. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 23. دیوار انحصار وکالت ترک برداشت

 24. درگیری فیزیکی رئیس هیئت مدیره مترو با کارمند معترض

 25. پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه: جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

پربحث‌های هفته

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 3. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 4. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 5. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 6. درس‌هایی که باید از ماجرای روح الله زم گرفت

 7. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 8. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 9. پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه: جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

 10. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

 11. پیشنهاد روحانی برای برگزاری رفراندوم/ درخواست حسین فریدون از قوه قضائیه/تحلیل عباس عبدی از آمدنیوز

 12. اموال و دارایی ۲۵۰ هزار مدیر زیر ذره بین قانون/ شفافیت این بار نتیجه می‌دهد؟

 13. ۱۰ نکته درباره نحوه بازداشت روح‌الله زم؛ او که بود و چه می‌کرد؟

 14. وکیل حسین فریدون: موکلم بی‌گناه است/ هر کسی که در دادگاه محکوم می‌شود گناهکار نیست/ دنبال مسائل دیگری هستند

 15. واکنش ایران به هدف قرار گرفتن نفتکش ایرانی در دریای سرخ

 16. جهانگیری: بگذاریم کاندیدای همه جریان‌ها در انتخابات حضور داشته باشند

 17. روحانی: امید به زندگی در بین مردم به ۷۶ سال ارتقاء یافته/ شاهد کاهش رشد نرخ تورم و رشد مثبت اقتصاد هستیم

 18. اولین تصاویر از دستگیری و اعترافات روح الله زم

 19. درخواست حسین فریدون پیش از ورود به زندان

 20. زرآبادی: برای نطقم در مجلس تحت فشار بودم/ انتصابات فامیلی در وزارت ارتباطات اگر اصلاح نشود، اطلاع رسانی می کنم

 21. چراغ سبز دیوان عدالت به رانت تحصیلی فرزندان اساتید دانشگاه آزاد

 22. سحر تبر بیمار بود، چرا بازداشت شد؟/ تا وقتی انحصار پزشکان شکسته نشود اوضاع سلامت درست نخواهد شد/ پرداخت نکردن حقوق کارگران، برده‌داری نیست؟

 23. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

 24. کاش از اهل رسانه مشورت می گرفتید

 25. انتقاد علی مطهری از دادگاه ویژه روحانیت/ جزئیات دستگیری روح‌الله زم/ نقدی به اظهارات تبلیغاتی دیروز رئیس جمهور

آخرین عناوین