مگنت-ستاره یک مربع

آخوندی: آمریکا در حال منزوی شدن است/ ورود ATRها نشانه‌ای از تدبیر است

گروه اقتصادی الف،   3970514124 ۳۶ نظر، ۶ در صف انتشار و ۱۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
آخوندی: آمریکا در حال منزوی شدن است/ ورود ATRها نشانه‌ای از تدبیر است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۵ فروند هواپیمای ATR که امروز وارد کشور شد ۵ میلیون یورو قطعه نیز با خود به ایران آوردند، گفت: با همکاری و همفکری همه دستگاه‌ها و کشورهایی نظیر روسیه، هند و ... تلاش می‌کنیم آمریکا را منزوی کنیم.

به گزارش فارس، عباس آخوندی امروز امروز در مراسم ورود ۵ فروند هواپیمای ATR به ناوگان هوایی کشور، اظهارداشت: جهان با پدیده جدیدی روبروست، با شخصی با فرهنگ قماربازی که هر روز قماری جدید را شروع می‌کند و جهان را با فضایی جدید مواجه می‌کند که عدم قطعیت را به جهان تحمیل کرده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: مهم است که بدانیم در این موقعیت چگونه عمل کنیم و آینده‌ای پر از امید فراروی مردم قرار دهیم و دچار حرکت‌های آمریکا نشویم.

وی اظهارداشت: از روز اول برجام نظرم این بود که بدون فوت وقت از تداوم برجام دفاع کنیم، کار برجام را ادامه دهیم و ایران را در یک بلاتکلیفی و موقعیت بدون تصمیم قرار ندهیم.

وی افزود: کسانی که فضا را پس از خروج آمریکا از برجام گل آلود کردند و به مردم تنش وارد کردند، امروز باید پاسخگو باشند؛ کسانی که بیشترین همراهی را در عمل به دلیل ناآگاهی و برخی منافع خرد داشتند، فضای ناامیدی را در ایران دامن زدند و امروز باید پاسخگو باشند، نه اینکه پوستین وارونه به تن کنند و مدعی شوند.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: همین‌هایی که پشت مؤسسات مالی بودند و پول مردم را حیف و میل کردند، امروز مثلاً مدعی شده‌اند و پشتیبان ملت هستند، در حالی که خودشان باید پاسخگو باشند.

آخوندی تأکید کرد: ما برای جمهوری اسلامی ایران می‌جنگیم، ما ایران و ملت ایران را دوست داریم و آنچه در توان داریم در راه ملت انجام می‌دهیم و در این حوزه لحظه‌ای درنگ نخواهیم کرد.

وی افزود: ورود ATRها نشانه‌ای از تدبیر و گفت‌وگوی سازنده با جهان است و امیدواریم در این شرایط سخت که آمریکا با سیاست‌های ایران در دنیا منزوی شده است بتوانیم با همکاری و همفکری سایر بخش‌ها و کشورها نظیر روسیه، هند، ترکیه، اتحادیه اروپا و غیره، ایران را از این شرایط سخت عبور دهیم تا لبخند مجدداً به لب‌های مردم برگردد.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: از وزیر امور خارجه، رئیس کل بانک مرکزی، معاون سابق ارزی بانک مرکزی، بانک پارسیان، بانک صنعت و معدن و رئیس کل سابق بانک مرکزی قدردانی می‌کنم که در این حوزه با ما همکاری کردند.

وی با تأکید بر اینکه تأمین مالی این ATRها از محل فاینانس انجام شده است، گفت: باید پول این هواپیماها از طریق عملیات برگردد، هما باید برنامه بازرگانی برای آنها داشته باشد و به هیچ وجه تخصیص سیاسی ندهد و باید تخصیص بازرگانی باشد تا پول این هواپیماها برگردد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم عباس آخوندی همچنین در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ورود این هواپیماها آن هم پس از خروج آمریکا از برجام نتیجه گفت‌وگوهای مستمر ما با اروپایی‌ها است که موفق شدیم با توجه به شرایط سخت، این قراردادها را به نتیجه برسانیم.

وزیر راه و شهرسازی افزود: همراه این ۵ فروند هواپیما حدود ۵ میلیون یورو قطعه هواپیما ساخت اروپا و آمریکا وارد کشور شد.

وی بیان کرد: بانک مرکزی و وزارت امور خارجه در این حوزه با ما همکاری مناسبی داشتند و من ورود این هواپیماها را گامی مثبت از سوی اتحادیه اروپا در جهت ایفای تعهدات تلقی می‌کنم، تا بتوان در آینده هم این همکاری‌ها را با اروپا داشت و فضای مثبتی در سطح بین‌المللی ایجاد کرد.

وی افزود: ما اگر بتوانیم تعامل مثبتی با سازنده‌های جهان داشته باشیم می‌توانیم آمریکا را منزوی کنیم که همچنان این کار را کردیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: علت آنکه دنبال توسعه هواپیماهای کوچک بودیم در راستای توسعه مناطق پروازی بود. هواپیماهای ما در حال حاضر بیشتر در مراکز استان، پایتخت و مقاصد بین‌المللی پرواز دارند که ما تمایل داشتیم فرودگاه‌های کوچک را هم توسعه دهیم.

وی گفت: ما می‌توانیم با این ناوگان به فرودگاه‌های کوچکتر پرواز داشته باشیم و امیدواریم شبکه هما را به همه مناطق ایران توسعه دهیم تا فضایی فراهم شود که همه مناطق ایران از صنعت هوایی استفاده کنند.

وی تأکید کرد: رسیدن هواپیما به خیلی از مناطق کشور به توسعه آینده مناطق منجر می‌شود و امکان جذب سرمایه‌گذار فراهم خواهد شد.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۷احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قابل خسارت‌های مالی به مردم و دولت
۲۲ اَمرداد ۱۳۹۷عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است
۲۲ اَمرداد ۱۳۹۷عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است
۲۲ اَمرداد ۱۳۹۷کمالوندی: ماندن در برجام بهتر از نماندن در آن است/ اروپا به خاطر ایران با آمریکا درگیر نمی‌شود
۲۱ اَمرداد ۱۳۹۷لاریجانی: برجام را پذیرفتیم تا فضای کسب و کار باز شود/ سیستم دیوانی کشور خود به خود ایجاد فساد می‌کند
۲۰ اَمرداد ۱۳۹۷کمالوندی: برجام «پیوست‌های احتمالی» ندارد/ امتیازات خاص به طرف مقابل اعطا نشده است/ اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی، تصمیم نظام است
۱۹ اَمرداد ۱۳۹۷بسته‌ تضمین‌های اروپا پوچ از آب درآمد/ FATF، فرار رو به جلوی اروپا در برابر تعهداتش
۱۸ اَمرداد ۱۳۹۷مسکو: همچنان به برجام پایبند هستیم/ هشدار درباره پیامدهای منفی اعمال مجدد تحریم‌ها
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷ظریف: ناامیدی امروز مردم نتیجه سیاه نمایی منتقدان برجام است/ تضمین‌های حفظ برجام را می‌گیریم
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷محسن رضایی: دولت در برجام امتیازاتی داد، ولی آمریکا زیر امضای خود زد/ راه ارتباط با دنیا از اقتدار و کارآمدی داخلی می‌گذرد
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷نقوی حسینی: آثار تحریم‌های آمریکا خنثی می‌شود/ بسته پیشنهادی اروپا ارتقا کیفی داشته است
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۷موگرینی: تجارت اروپا و ایران بخشی از حق تهران در برجام است

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۷۶۱۷۶۱۳:۵۰:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
مفاهیم انزوا را جابجا کردی جناب آخوندی!!
شاهرخ۴۷۶۲۷۹۱۴:۲۲:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
واقعا.....5تا هواپیمای کوچیک گرفتین ما شدیم قهرمان جهان آمریکا شد منزوی!!!؟؟؟؟ طوری حرف نزنید که عام ترینه مردم هم به شما بخندن !!!!!
ناشناس۴۷۶۸۲۱۱۷:۲۸:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
کلا سیزده هواپیمای دو ملخه تحویل گرفتن که بعدا مشخص شد اولا برد پروازی بسیار کمی داره و ثانیا به هیچ عنوان مناسب شرایط آب و هوایی ایران نیست و هر لحظه احتمال سقوط داره ! حتی نتونستن بعد از اجرای داوطلبانه و جلو جلوی برجام ، هواپیماهای واقعی بگیرن ، یعنی اون دویست ایرباسی که توافق شده بود . ظاهرا سه چهار تا ایرباس به ایران دادن که اونها هم سفارش شرکتهای هوایی کلمبیا و جاهای دیگه بود و میگن مدتی هم در اون خطوط کار کرده بوده ولی چون بدهی شرکت پرداخت نشده ، از اونها گرفتن و با چند برابر قیمت هواپیمای نو ، فرستادن ایران . چون آقایون هول بودن که عکسهای یادگاری بیشتری زیر چرخ هواپیما بگیرن !
ناشناس۴۷۶۳۲۳۱۴:۳۷:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
به نظر من ایران در حال انزواست
ناشناس۴۷۶۳۶۴۱۴:۵۰:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
ATR ها هویچ اروپاست تا برجامی ها بتوانند در داخل کم تحرکی اروپا را توجیه کنند..
ناشناس۴۷۶۴۲۶۱۵:۱۲:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۱۴
اقای اخوندی دو میلیون واحد خالی در تهران موجود است اگر هر خانواده را 4 نفر حساب کنیم حداقل برای 8 میلیون نفر خانه موجود است اگر این دو میلیون واحد به بازار مسکن و اجاره باز گردند قیمت اجاره پایین می اید . شما اقای اخوندی چرا از خانه های خالی مالیات سنگین نمی گیرید ؟ چرا کاری نمی کنید ؟ 4 تا هواپیما چه دردی از مستاجرین را حل می کند
ناشناس۴۷۷۰۰۷۱۸:۴۴:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
واردات ریل قطار انجام داده البته ریل های ساخت داخل توی انبار دارند خاک می خورند
مختار۴۷۶۱۸۰۱۳:۵۲:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
با این وضعی که در مسکن به بار آوردی خیلی از افراد این کشور باید آرزوی خانه دار شدن را به گور ببرند. چطور شرم نمی کنی و از تدبیر حرف می زنی؟
ناشناس۴۷۶۴۳۸۱۵:۱۵:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۱۴
من دلم براي زلزله زده هاي پارسال ميسوزه، يك سال سرما و گرما كشيدن و بدتر از اون بي محلي
ناشناس۴۷۶۱۹۵۱۳:۵۹:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
اعتماد به نفس کاذب
ناشناس۴۷۶۱۹۶۱۳:۵۹:۲۳ ۱۳۹۷/۵/۱۴
كلا 5تا هواپيما گرفتي صحبت از تدبير و منزوي شدن آمريكا ميكني؟ يكم اين تدبير رو در ايجاد شغل و پايين آوردن تورم خرج كنيد
ناشناس۴۷۶۲۱۸۱۴:۰۵:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
پس طبق استدلال شما آخوندی جان عدم ورود ایرباس ها هم نشانه بی تدبیری محض شما است
ناشناس۴۷۶۲۲۰۱۴:۰۵:۳۰ ۱۳۹۷/۵/۱۴
هر اقدام مثبتی در این دوره جای تقدیر دارد. ولی وزیر محترم ورود 5 هواپیما ملخی اتفاق بزرگی نیست که شما خود را به زحمت بیاندازی و انقدر سخنرانی کنی
ناشناس۴۷۶۷۰۴۱۶:۳۹:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
آخه ایشون کار دیگه ای نکرده...
ناشناس۴۷۶۲۳۴۱۴:۱۰:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
شما که اقای اخوندی تکی امریکارو کشتی هیچ ماروهم کشتی
امید۴۷۶۲۵۶۱۴:۱۵:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۱۴
همه چیز خیلی خوب پیش میره همزمان با شروع جدید تحریم های آمریکا در این هفته !!! فقط نکته بد زیاد شدن دسترسی مردم به اخبار آقای آخوندی
ناشناس۴۷۶۲۸۰۱۴:۲۳:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۱۴
1$=10000R ایا امریکا منزوی شده؟؟
ناشناس۴۷۶۴۰۱۱۵:۰۳:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
عزیز یک صفر کم گذاشتی البته دیگه انقدر ارزش ریال پائینه که دوسه تا صفر بزاری یا نزاری فرقی نمی کنه
ناشناس۴۷۶۲۹۴۱۴:۲۸:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
چارتا هواپیما با پول نفت ملت وارد شد ایشون هم صحبت کردن
ناشناس۴۷۶۳۰۵۱۴:۳۰:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
سکوت ........!!!!
ناشناس۴۷۶۳۱۳۱۴:۳۳:۱۷ ۱۳۹۷/۵/۱۴
باز دوتا هماپیمای ملخی گرفتن آمریکا منزوی شد :)))))
ناشناس۴۷۶۳۲۰۱۴:۳۵:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۱۴
پس فردا مرجوعی از آب درنیان و مثل ایرباس نرن تو آشیانه تعمیر خوبه
ناشناس۴۷۶۳۳۴۱۴:۴۰:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
متاسفانه با بالا رفتن بحران اقتصادی و گرفتار شدن همه ، مسئولان ضعیف نقششان در حد اندازه های یک بلندگوی شعار در سطح ... تنزل پیدا کرده و مصیبت بار برای مردم که اینها همچنان بر مسند هستند و از جیب مردم ارتزاق میکنند
ناشناس۴۷۶۳۴۹۱۴:۴۵:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۱۴
فكر كردن قبل از حرف زدن واجبه !
ناشناس۴۷۶۳۷۹۱۴:۵۵:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
شما وزیر با تدبیر ...ی بودی؟؟؟؟؟!!!!!! ترامپ اگه این حرف های آخوندی را بشنوه، همین امروز تحریم ها رو لغو میکنه، میگه ایران با داشتن چنین مسئولینی نیاز به تحریم نداره!!!
ناشناس۴۷۶۴۰۵۱۵:۰۴:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۱۴
ببچاره امربکا؟!!
ناشناس۴۷۶۴۳۱۱۵:۱۴:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
يعني اينا كم نميارنا. مملكت رو به بَد كشوندن، سرشون هم بالاست
ناشناس۴۷۶۴۴۷۱۵:۱۸:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
سلام ماشاالله به اینهمه تدبیر . پنج سال گذشت یک برنامه برای مسکن بگو سپردی به دوستان یا خدا .
ناشناس۴۷۶۴۶۴۱۵:۲۶:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
5 هواپیما گرفتید و آن هم 10 برابر قیمت جهانی..هواپیمایی که جزو لیست خریدبیچاره ترین کشوری هم نیست...جناب اخوندی منزوی کردن یعنی به حاشیه رانده..ما منزوی شدیم یا آمریکا...واقعا تاسف باید خورد به حال...باید گریست به حال دولتی که همه وزیرانش صاحبان ثروت و ملک و املاک هستند.....
علی۴۷۶۵۱۰۱۵:۴۳:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
پنج تا هواپیمای غرازه انداختن بهتون خدا میدونه چقدر به خاطر اینا سرمایه ار ایران خارج شده.اخه اینا مشکلات مردم را حل میکنه مردمی که به نون شبشون محتاجن چطوری از این هواپیما استفاده کنند.
محمد۴۷۶۵۳۱۱۵:۴۷:۴۴ ۱۳۹۷/۵/۱۴
نمی دانم چرا در حالی که امریکا در حال فروپاشی و انزوا هست ولی هی پول ما ارزش اش رو از دست می ده ما 5 میلیون قطعه ساخت اروپا و امریکا رو وارد کردیم ولی امریکایی ها منزوی شدن!!!!! وزیر محترم هنوز تحریم های امریکا شروع نشده اون وقت دارو گرون شده صنعت خودروسازی خوابیده صنایع دیگر در حال ورشکستگی هستند شرکت های بین المللی که آمده بودند دارند یکی یکی می روند. اینها نشانه انزوای امریکاست!!!!! دروغ گفتن آن هم تو روز روشن و به مردم توهین به شعور ملت است راجع به مردم چه فکری می کنید؟!
ناشناس۴۷۶۶۰۳۱۶:۰۸:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
احتمالا مدیران ناکارآ و برخی وزرای با کفایت دولت مثل شما توانسته اند آمریکا را منزوی کنند؟؟؟ حرفهای شما توهین به شعور مردم است.
ناشناس۴۷۶۷۰۸۱۶:۴۰:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۱۴
تو رو خدا آمریکا رو ول کن. همونطور که ایران را...
ناشناس۴۷۶۷۵۴۱۶:۵۹:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
تو از وضع مسکن حرف بزن به بقیه مسائل کاری نداشته باش. خجالت نمیکشی هیچ نظارتی بر آژانسهای مسکن ندارید. هر کس هر نرخی میخواهد روی ملک یا آپارتمانش می گذارد. بعد از 40 سال هنوز قیمت مناطق مختلف تهران مشخص نیست. هرج و مرج در قیمت خرید و فروش ملک حاکم است. در میدان شهدا و خیابان شکوفه تهران ظرف دو هفته اخیر قیمت آپارنمان نوساز از 7 به 9 تا 10 میلیون رسیده است. هیچکس قدرت خرید ندارد. چرا باید اینهمه اختلاف قیمت بین شمال و جنوب تهران باشد. مردم جنوب شهر گناه کردند که نباید ملکشان ترقی کند. بخشهای محروم و فقیر نشین منطقه 12 تهران به حال خودش رها شده است. به دلیل بی ارزش بودن زمین هیچ کس رغبتی به ساخت وساز در این مناطق ندارد.. رها کردن معتادان پرخطر در خیابانها و محله ها وپارکهای جنوب شهر به خصوص مولوی، شوش و... اجرا نشدن طرح هایی که از قبل از انقلاب در خیابان مولوی باید انجام میشد، این مناطق را بی ارزش کرده است. وزیر مسکن و شهرداری فقط به شمال شهر تهران می رسند.. چون خودشان بالا نشین هستند. هیچ کس بداد مردم نمی رسد! اینقدر غرق در زد وبندهای سیاسی و اقتصادی خودشان هستند که وظیفه اصلیشان را فراموش کرده اند!!!!
ناشناس۴۷۷۰۵۰۱۹:۰۸:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
حتما خرید هواپیما ملخی میشه تدبیر؟ امید هم میشه فروش نفت؟ این کار رو آقای زنجانی بهتر از شما بلد است. تازه با وجود تحریم و نفروختن کشور.
ناشناس۴۷۷۲۶۳۲۰:۴۷:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
اول از همه این آقای وزیر بگه که آیا این هواپیما برای وضعیت جوی ایران مناسب هست ؟

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تجارت نیوز

پربحث‌های امروز

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 3. تلاش یک مدیر دولتی برای کسب سود صدها میلیاردی از واردات سیگار مارلبرو

 4. احمد توکلی: فرزندان همه مسئولان که رانت خوار نیستند/ پاسخ به پویش فرزندت کجاست موجب افزایش اعتماد عمومی است

 5. شریعتمداری اعلام کرد: ۲۵۰ میلیارد دلار ثبت‌سفارش واردات در ۴ ماه! /‌ خروج ترامپ از برجام، گلوله برفی است؛ نه بهمن ویرانگر

 6. این همه بی‌تدبیری

 7. مهاجرت از نخبگان به سطح اقشار متوسط رسید

 8. انتظار کاهشی معامله‌گران در بازار ارز/ معاملات فردایی رونق گرفت

 9. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قابل خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 10. وقتی پیچ 7 سانتی در بدن بیمار جا ماند!+تصاویر

 11. معاون دادستان کشور: درخواست وزیر ارتباطات برای طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر غیرقانونی است

 12. برای نجات ایران از جنگ‌ آب فقط ۵ سال وقت داریم

 13. خفاش تهران اعدام می‌شود

 14. نقشه راه رهبری برای مقابله با توطئه ترامپ

 15. رهبر انقلاب : کار کنید نگویید نمی‌گذارند! این حرف قابل پذیرشی نیست

 16. سردار مهماندار: طرح ترافیک 97 به انضباط کاری ندارد/ شرمنده مأموران‌مان هستیم

 17. عمر «ازدواج‌ سفید» در ایران چقدر است؟

 18. خوش آمدگویی پادشاه عربستان به حجاج به زبان فارسی

 19. فرزندان ربیعی کجا هستند و چه شغلی دارند؟

 20. تشریح صحنه جنایت توسط پدری که دخترش را کشت

 21. سریال خیانت!

 22. ماجرای درخواست ۵۰۰ میلیونی یک نماینده از ربیعی

 23. مشروح برنامه ۹۰؛ بررسی خشم و خون روی سکوها و فوتبالیست‌های یزدی

 24. ارزش پول هند در پایین ترین سطح تاریخ خود

 25. تمرین نظامی انصارالله یمن  

پربحث‌های دیروز

 1. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 2. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 3. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 4. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 5. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 6. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 7. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 8. مشاور سابق روحانی: اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

 9. پرداخت غرامت جنگی عراق به کویت

 10. سخنگوی وزارت بهداشت: شرمنده‌ام که بعضی مطب‌ها کارتخوان ندارند

 11. فرزندان «رئیس سازمان بسیج» کجا هستند؟

 12. مردم ترکیه اینگونه در برابر آمریکا به کمک اردوغان رفتند  

 13. معاون وزیر راه: خودروسازان اجازه کاهش قیمت خودرو را نمی‎دهند

 14. نماز ظریف، واعظی و تخت روانچی در حاشیه اجلاس قزاقستان  

 15. پشت پرده مطب‌های بدون کارتخوان چیست؟

 16. معاون حقوقی رئیس‌جمهور: آمریکا باید بیش از ۱۱۰ میلیارد دلار به ایران خسارت دهد

 17. فلاحت پیشه: اجرای تحریم آمریکا علیه ایران موضع شخصی حیدر العبادی است، نه دولت عراق

 18. ابتکار ترکیه برای عبور از بحران ارزی  

 19. دولت نمی‌تواند به تنهایی در مورد سهم ایران در دریای خزر تصمیم‌گیری کند/در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در مورد سهم دریای خزر بحثی مطرح نشده است

 20. فرزندان ابطحی کجا هستند؟ + عکس

 21. بیانیه دفتر حیدرالعبادی در مورد روابط با ایران

 22. انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از فراکسیون امید/ تلاش سربازان ایرانی دولت انگیس برای براندازی/ علنی شدن دادگاه مفاسد اقتصادی/ باهنر: اصلاح‌طلبان زیرآب دولت را می‌زنند

 23. عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

 24. برنده و بازنده جدال اردوغان و ترامپ

 25. ناو فرانسه کشتی آمریکایی را در تنگه هرمز اسکورت کرد

پربحث‌های هفته

 1. نقدی بر نظر دکتر احمد توکلی در باره تأثیر قطعی 30 درصدی سابقه تحصیلی در کنکور 98

 2. آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دلار 3 هزار تومانی را 10هزار تومان کردید، باز هم می‌خواهید مذاکره کنید؟/ اروپا می‌خواهد همان کار آمریکا را انجام دهد

 3. محمود صادقی می‌داند یا نمی‌داند؟

 4. روایت مسعود پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش / برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

 5. آیا ایران با مذاکره دوباره موافقت می‌کند و اجازه می دهد توافقی جدید امضا شود؟

 6. محمود صادقی: آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟

 7. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 8. یک بعدازظهر تابستانی با نماینده جوان پیشنهاد دهنده بیانیه ضد ایرانی در تورنتو

 9. روایت پزشکیان از زندگی شخصی و فرزندانش + عکس

 10. ظریف: ناامیدی امروز مردم نتیجه سیاه نمایی منتقدان برجام است/ تضمین‌های حفظ برجام را می‌گیریم

 11. واعظی: باید دلیلی داشته باشد تا روحانی از مردم عذرخواهی کند

 12. سهم ۵۰ درصدی ایران از دریای خزر، پروپاگاندا یا واقعیت؟

 13. آن زن فاسد را می‌بینند و این زنان مجاهد را نه + تصاویر

 14. رهبر انقلاب: در حال حاضر مذاکره با آمریکا ممنوع است/ برخی خطوط قرمز در برجام رعایت نشد/ آحاد مردم مشکلات معیشتی را احساس می‌کنند و یک بخشی از مردم واقعاً زیر فشارند

 15. رهبر معظم انقلاب: هیچ‌کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؛ این را به همه بگویید

 16. توضیحات پزشکیان درباره دخترش + واکنش پورابراهیمی

 17. رای مجلس به استیضاح وزیر کار/ خداحافظی ربیعی از دولت

 18. واکنش «جان بولتون» به پیشنهاد «روحانی» برای مذاکره با آمریکا

 19. رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه 12 ماده ای رئیس قوه قضائیه: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد/ در مورد اتقان احکام دادگاه ها دقت لازم را توصیه فرمائید

 20. "سفر خانوادگی" ۲۳ نماینده مجلس به مشهد برای بررسی یک طرح

 21. رجب صفروف کیست و آیا گفته‌های او صحت دارد؟

 22. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 23. افزایش تولید داخلی، شاه‌کلید افزایش ارزش پول ملی/ بزرگ‌ترین بیماری اقتصاد کشور چیست؟

 24. ژن‌های خوب بدون کنکور پزشک می‌شوند!+فیلم

 25. ظریف: فرزندانم در تهران سکونت دارند/ پسر و دخترم استخدام هیچ جای دولتی نیستند

پربحث‌های امروز

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. این همه بی‌تدبیری

 3. شریعتمداری اعلام کرد: ۲۵۰ میلیارد دلار ثبت‌سفارش واردات در ۴ ماه! /‌ خروج ترامپ از برجام، گلوله برفی است؛ نه بهمن ویرانگر

 4. انتظار کاهشی معامله‌گران در بازار ارز/ معاملات فردایی رونق گرفت

 5. احتکار در همه بازارها ممنوع است به‌جز مسکن!/ وقتی وزارت راه و شهرسازی پاسخگو نیست و به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کند/ بی‌اعتنایی و سکوت در قابل خسارت‌های مالی به مردم و دولت

 6. ارزش پول هند در پایین ترین سطح تاریخ خود

 7. ماهیگیری بانک‌ها از آب گل آلود!

 8. بازار خودرو در انتظار تصمیم رئیس‌جمهوری

 9. نماینده مجلس: تصمیم‌سازان بازار ارز و سکه باید مؤاخذه شوند

 10. شمخانی: بخش خصوصی در جنگ اقتصادی، عهده‌دار نقشی است که بسیج مردمی در دفاع مقدس ایفا کرد

 11. فرار مالیاتی پزشکان را به این شماره اطلاع دهید!

 12. اتفاق عجیب در پمپ‌بنزین‌ها؛ خرید کارت‌ سوخت!

 13. هشدار توکلی به معاون رئیس‌جمهور: قانون‌شکنی در اجرای ماده ۲۹ را متوقف کنید/ دولت، ادعای شفافيت دارد ولی تكليف قانونی خود را انجام نداد/ فساد ارکان حکومت را چون موریانه می‌خورد

 14. زمان رفع محدودیت عرضه بنزین سوپر

 15. حضور محسنی اژه‌ای در مجلس برای ارائه گزارش از برخورد با اخلا‌ل‌گران ارز

 16. میزان تولید ماهانه نفت ایران چقدر است؟

 17. تابلوی صرافی‌ها روشن شد

 18. افزایش قیمت نفت در پی کاهش تولید عربستان

 19. خروج موسسات رده‌بندی از ایران تحت فشار آمریکا

 20. اثر سقوط لیر بر اقتصاد ایران

 21. خودروهای ارزان جهانی در ایران 150 درصد افزایش قیمت داشته‌اند

 22. قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران  

 23. راهکارهای کاهش فاصله نرخ ارز در بازار آزاد و ثانویه

 24. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 25. مدیرعامل سازمان بنادر: برای تحریم‌ها برنامه‌های جدی داریم

پربحث‌های دیروز

 1. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 2. معاون وزیر راه: خودروسازان اجازه کاهش قیمت خودرو را نمی‎دهند

 3. عادل آذر: 13 هزار میلیارد تومان با نظارت پیشگیرانه دیوان محاسبات به خزانه بازگشت

 4. شورای نگهبان دقیقا چه چیزی را درباره FATF تایید کرد؟

 5. محسنی اژه‌ای مطرح کرد: قدردانی رییس قوه قضاییه از اجازه مقام معظم رهبری در مورد پرونده‌های اخیر اقتصادی/ دادگاه‌های علنی متهمان اخیر فساد اقتصادی، رسانه‌ای می‌شود

 6. خبرهای خوش اقتصادی جهانگیری

 7. این ۶ آدامس، قاچاق و مضر هستند + اسامی

 8. نتایج اولیه ۲۱ سال مذاکره؛ آیا «کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر» می‌تواند فرصتی برای توسعه اقتصاد دریایی باشد؟

 9. بازگشت آرامش به بازار موبایل با ورود بسته ارزی جدید

 10. پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیونی برای نوسازی بافت فرسوده

 11. معاون وزیر صنعت: آماده بازنشستگی هستم

 12. سود بانکی بالا رفت؟

 13. نوبخت: بهبود وضعیت اقتصادی کشور به زودی

 14. تعداد صرافی‌های مجاز به ۶۴۰ رسید

 15. رحمانی فضلی: این شأن اقتصادی ایران نیست

 16. رهبر انقلاب امروز به کدام نامه اشاره کردند؟

 17. قیمت امروز سکه و ارز در بازار

 18. برنامه قطعی احتمالی برق تهران + جدول

 19. توقف تولید چند سواری خودرو

 20. سود سرشار آمریکا از درماندگی کانادا در فروش نفت

 21. تهران - تبریز با ۱۶۰ کیلومتر سرعت!

 22. از دریافت کنندگان ارزدولتی مابه‌التفاوت دریافت میشود

 23. راه‌های موفقیت در مناقصات بین المللی

 24. اتمام‌حجت با تخلف پرواز‌های چارتری

 25. جزئیات بیشتر از پرونده تخلفات شهردار زابل

پربحث‌های هفته

 1. ۱۰ خریدار بزرگ سکه چه کسانی هستند + اسامی

 2. نهاوندیان: دولت حتما اقتصاد را مدیریت می‌کند/ بازار ارز به سمت تعادل حرکت می کند/نقدینگی در چهار سال گذشته دو برابر شد

 3. افزایش تولید داخلی، شاه‌کلید افزایش ارزش پول ملی/ بزرگ‌ترین بیماری اقتصاد کشور چیست؟

 4. افزایش تعرفه برق پُرمصرف‌ها، راه‌حل پایان دادن به خاموشی‌های تابستانه

 5. صندوق بین المللی پول: ایران پانزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا می‌شود + جدول

 6. بسته جدیدی ارزی دولت و ضعف‌های آن

 7. نقد توکلی نسبت به بسته ارزی دولت/ به نظر می رسد دولت از دلار هشت هزار تومانی بدش نیامده است  

 8. ۱۴ پیشنهاد «نعمت‌زاده» برای درمان ارزی کشور

 9. پورابراهیمی: از آقای ربیعی به دادگاه شکایت خواهیم کرد/ پرونده کاملا مبسوطی از تخلفات او تهیه شده؛ به اطلاع مردم می‌رسانیم

 10. دولت؛ اصلاح طلبان و جریان انقلاب/ دولت چه میزان در بهبود وضع موجود می‌تواند مؤثر باشد؟

 11. ثروت‌هایی که باد برای خریداران سکه آورد و مردمی که انتظار برخورد با تبعیض را دارند

 12. معاون وزیر راه: خودروسازان اجازه کاهش قیمت خودرو را نمی‎دهند

 13. درج قیمت بر تابلوها/ صرافی‌ها رسما کار خود را آغاز کردند

 14. شرط موفقیت بسته ارزی جدید دولت/ بانک‌ها در رشد نقدینگی چقدر نقش دارند؟

 15. عوامگرایی و فشرده سازی فنر گونه/ علت جهش های قیمت ارز در هر دولت

 16. فرشاد مومنی: رانت‌جویی را برای بقای خود متوقف کنید/ انتقاد از سخنان«بسیار غم انگیز» رئیس جمهور و رئیس بانک مرکزی

 17. نهاوندیان: فرمانده اقتصادی دولت رئیس‌جمهور است/ هر وقت تغییر نیاز باشد، تصمیم می‌گیرند

 18. شریعتمداری: ذخایر کالاهای اساسی کافی است/ مردم نگران نباشند

 19. ادامه کاهش قیمت سکه در بازار / قیمت روز طلا، ارز و سکه

 20. نقش غول نقدینگی و خروج سرمایه/ آیا مسئله‌ واقعی اقتصاد ایران ارز است؟

 21. فهرست کالاهای مشمول ارز ۴۲۰۰ تومانی منتشر شد+ جدول

 22. قیمت طلا و ارز در بازار امروز؛ سکه به ۳ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان رسید

 23. آذری جهرمی: اگر تلگرام را از ریشه هم در بیاوریم آیا آنکه به دنبال هجمه به جمهوری اسلامی است، مسئله‌اش حل می شود؟/ باید به راه حل درست برسیم

 24. این همه بی‌تدبیری

 25. شریعتمداری اعلام کرد: ۲۵۰ میلیارد دلار ثبت‌سفارش واردات در ۴ ماه! /‌ خروج ترامپ از برجام، گلوله برفی است؛ نه بهمن ویرانگر

آخرین عناوین