آخوندی: آمریکا در حال منزوی شدن است/ ورود ATRها نشانه‌ای از تدبیر است

گروه اقتصادی الف،   3970514124 ۳۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
آخوندی: آمریکا در حال منزوی شدن است/ ورود ATRها نشانه‌ای از تدبیر است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۵ فروند هواپیمای ATR که امروز وارد کشور شد ۵ میلیون یورو قطعه نیز با خود به ایران آوردند، گفت: با همکاری و همفکری همه دستگاه‌ها و کشورهایی نظیر روسیه، هند و ... تلاش می‌کنیم آمریکا را منزوی کنیم.

به گزارش فارس، عباس آخوندی امروز امروز در مراسم ورود ۵ فروند هواپیمای ATR به ناوگان هوایی کشور، اظهارداشت: جهان با پدیده جدیدی روبروست، با شخصی با فرهنگ قماربازی که هر روز قماری جدید را شروع می‌کند و جهان را با فضایی جدید مواجه می‌کند که عدم قطعیت را به جهان تحمیل کرده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: مهم است که بدانیم در این موقعیت چگونه عمل کنیم و آینده‌ای پر از امید فراروی مردم قرار دهیم و دچار حرکت‌های آمریکا نشویم.

وی اظهارداشت: از روز اول برجام نظرم این بود که بدون فوت وقت از تداوم برجام دفاع کنیم، کار برجام را ادامه دهیم و ایران را در یک بلاتکلیفی و موقعیت بدون تصمیم قرار ندهیم.

وی افزود: کسانی که فضا را پس از خروج آمریکا از برجام گل آلود کردند و به مردم تنش وارد کردند، امروز باید پاسخگو باشند؛ کسانی که بیشترین همراهی را در عمل به دلیل ناآگاهی و برخی منافع خرد داشتند، فضای ناامیدی را در ایران دامن زدند و امروز باید پاسخگو باشند، نه اینکه پوستین وارونه به تن کنند و مدعی شوند.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: همین‌هایی که پشت مؤسسات مالی بودند و پول مردم را حیف و میل کردند، امروز مثلاً مدعی شده‌اند و پشتیبان ملت هستند، در حالی که خودشان باید پاسخگو باشند.

آخوندی تأکید کرد: ما برای جمهوری اسلامی ایران می‌جنگیم، ما ایران و ملت ایران را دوست داریم و آنچه در توان داریم در راه ملت انجام می‌دهیم و در این حوزه لحظه‌ای درنگ نخواهیم کرد.

وی افزود: ورود ATRها نشانه‌ای از تدبیر و گفت‌وگوی سازنده با جهان است و امیدواریم در این شرایط سخت که آمریکا با سیاست‌های ایران در دنیا منزوی شده است بتوانیم با همکاری و همفکری سایر بخش‌ها و کشورها نظیر روسیه، هند، ترکیه، اتحادیه اروپا و غیره، ایران را از این شرایط سخت عبور دهیم تا لبخند مجدداً به لب‌های مردم برگردد.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: از وزیر امور خارجه، رئیس کل بانک مرکزی، معاون سابق ارزی بانک مرکزی، بانک پارسیان، بانک صنعت و معدن و رئیس کل سابق بانک مرکزی قدردانی می‌کنم که در این حوزه با ما همکاری کردند.

وی با تأکید بر اینکه تأمین مالی این ATRها از محل فاینانس انجام شده است، گفت: باید پول این هواپیماها از طریق عملیات برگردد، هما باید برنامه بازرگانی برای آنها داشته باشد و به هیچ وجه تخصیص سیاسی ندهد و باید تخصیص بازرگانی باشد تا پول این هواپیماها برگردد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم عباس آخوندی همچنین در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ورود این هواپیماها آن هم پس از خروج آمریکا از برجام نتیجه گفت‌وگوهای مستمر ما با اروپایی‌ها است که موفق شدیم با توجه به شرایط سخت، این قراردادها را به نتیجه برسانیم.

وزیر راه و شهرسازی افزود: همراه این ۵ فروند هواپیما حدود ۵ میلیون یورو قطعه هواپیما ساخت اروپا و آمریکا وارد کشور شد.

وی بیان کرد: بانک مرکزی و وزارت امور خارجه در این حوزه با ما همکاری مناسبی داشتند و من ورود این هواپیماها را گامی مثبت از سوی اتحادیه اروپا در جهت ایفای تعهدات تلقی می‌کنم، تا بتوان در آینده هم این همکاری‌ها را با اروپا داشت و فضای مثبتی در سطح بین‌المللی ایجاد کرد.

وی افزود: ما اگر بتوانیم تعامل مثبتی با سازنده‌های جهان داشته باشیم می‌توانیم آمریکا را منزوی کنیم که همچنان این کار را کردیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: علت آنکه دنبال توسعه هواپیماهای کوچک بودیم در راستای توسعه مناطق پروازی بود. هواپیماهای ما در حال حاضر بیشتر در مراکز استان، پایتخت و مقاصد بین‌المللی پرواز دارند که ما تمایل داشتیم فرودگاه‌های کوچک را هم توسعه دهیم.

وی گفت: ما می‌توانیم با این ناوگان به فرودگاه‌های کوچکتر پرواز داشته باشیم و امیدواریم شبکه هما را به همه مناطق ایران توسعه دهیم تا فضایی فراهم شود که همه مناطق ایران از صنعت هوایی استفاده کنند.

وی تأکید کرد: رسیدن هواپیما به خیلی از مناطق کشور به توسعه آینده مناطق منجر می‌شود و امکان جذب سرمایه‌گذار فراهم خواهد شد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۷۶۱۷۶۱۳:۵۰:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
مفاهیم انزوا را جابجا کردی جناب آخوندی!!
شاهرخ۴۷۶۲۷۹۱۴:۲۲:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
واقعا.....5تا هواپیمای کوچیک گرفتین ما شدیم قهرمان جهان آمریکا شد منزوی!!!؟؟؟؟ طوری حرف نزنید که عام ترینه مردم هم به شما بخندن !!!!!
ناشناس۴۷۶۸۲۱۱۷:۲۸:۴۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
کلا سیزده هواپیمای دو ملخه تحویل گرفتن که بعدا مشخص شد اولا برد پروازی بسیار کمی داره و ثانیا به هیچ عنوان مناسب شرایط آب و هوایی ایران نیست و هر لحظه احتمال سقوط داره ! حتی نتونستن بعد از اجرای داوطلبانه و جلو جلوی برجام ، هواپیماهای واقعی بگیرن ، یعنی اون دویست ایرباسی که توافق شده بود . ظاهرا سه چهار تا ایرباس به ایران دادن که اونها هم سفارش شرکتهای هوایی کلمبیا و جاهای دیگه بود و میگن مدتی هم در اون خطوط کار کرده بوده ولی چون بدهی شرکت پرداخت نشده ، از اونها گرفتن و با چند برابر قیمت هواپیمای نو ، فرستادن ایران . چون آقایون هول بودن که عکسهای یادگاری بیشتری زیر چرخ هواپیما بگیرن !
ناشناس۴۷۶۳۲۳۱۴:۳۷:۰۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
به نظر من ایران در حال انزواست
ناشناس۴۷۶۳۶۴۱۴:۵۰:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
ATR ها هویچ اروپاست تا برجامی ها بتوانند در داخل کم تحرکی اروپا را توجیه کنند..
ناشناس۴۷۶۴۲۶۱۵:۱۲:۴۷ ۱۳۹۷/۵/۱۴
اقای اخوندی دو میلیون واحد خالی در تهران موجود است اگر هر خانواده را 4 نفر حساب کنیم حداقل برای 8 میلیون نفر خانه موجود است اگر این دو میلیون واحد به بازار مسکن و اجاره باز گردند قیمت اجاره پایین می اید . شما اقای اخوندی چرا از خانه های خالی مالیات سنگین نمی گیرید ؟ چرا کاری نمی کنید ؟ 4 تا هواپیما چه دردی از مستاجرین را حل می کند
ناشناس۴۷۷۰۰۷۱۸:۴۴:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
واردات ریل قطار انجام داده البته ریل های ساخت داخل توی انبار دارند خاک می خورند
مختار۴۷۶۱۸۰۱۳:۵۲:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
با این وضعی که در مسکن به بار آوردی خیلی از افراد این کشور باید آرزوی خانه دار شدن را به گور ببرند. چطور شرم نمی کنی و از تدبیر حرف می زنی؟
ناشناس۴۷۶۴۳۸۱۵:۱۵:۵۶ ۱۳۹۷/۵/۱۴
من دلم براي زلزله زده هاي پارسال ميسوزه، يك سال سرما و گرما كشيدن و بدتر از اون بي محلي
ناشناس۴۷۶۱۹۵۱۳:۵۹:۱۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
اعتماد به نفس کاذب
ناشناس۴۷۶۱۹۶۱۳:۵۹:۲۳ ۱۳۹۷/۵/۱۴
كلا 5تا هواپيما گرفتي صحبت از تدبير و منزوي شدن آمريكا ميكني؟ يكم اين تدبير رو در ايجاد شغل و پايين آوردن تورم خرج كنيد
ناشناس۴۷۶۲۱۸۱۴:۰۵:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
پس طبق استدلال شما آخوندی جان عدم ورود ایرباس ها هم نشانه بی تدبیری محض شما است
ناشناس۴۷۶۲۲۰۱۴:۰۵:۳۰ ۱۳۹۷/۵/۱۴
هر اقدام مثبتی در این دوره جای تقدیر دارد. ولی وزیر محترم ورود 5 هواپیما ملخی اتفاق بزرگی نیست که شما خود را به زحمت بیاندازی و انقدر سخنرانی کنی
ناشناس۴۷۶۷۰۴۱۶:۳۹:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
آخه ایشون کار دیگه ای نکرده...
ناشناس۴۷۶۲۳۴۱۴:۱۰:۱۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
شما که اقای اخوندی تکی امریکارو کشتی هیچ ماروهم کشتی
امید۴۷۶۲۵۶۱۴:۱۵:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۱۴
همه چیز خیلی خوب پیش میره همزمان با شروع جدید تحریم های آمریکا در این هفته !!! فقط نکته بد زیاد شدن دسترسی مردم به اخبار آقای آخوندی
ناشناس۴۷۶۲۸۰۱۴:۲۳:۰۶ ۱۳۹۷/۵/۱۴
1$=10000R ایا امریکا منزوی شده؟؟
ناشناس۴۷۶۴۰۱۱۵:۰۳:۱۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
عزیز یک صفر کم گذاشتی البته دیگه انقدر ارزش ریال پائینه که دوسه تا صفر بزاری یا نزاری فرقی نمی کنه
ناشناس۴۷۶۲۹۴۱۴:۲۸:۳۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
چارتا هواپیما با پول نفت ملت وارد شد ایشون هم صحبت کردن
ناشناس۴۷۶۳۰۵۱۴:۳۰:۵۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
سکوت ........!!!!
ناشناس۴۷۶۳۱۳۱۴:۳۳:۱۷ ۱۳۹۷/۵/۱۴
باز دوتا هماپیمای ملخی گرفتن آمریکا منزوی شد :)))))
ناشناس۴۷۶۳۲۰۱۴:۳۵:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۱۴
پس فردا مرجوعی از آب درنیان و مثل ایرباس نرن تو آشیانه تعمیر خوبه
ناشناس۴۷۶۳۳۴۱۴:۴۰:۳۹ ۱۳۹۷/۵/۱۴
متاسفانه با بالا رفتن بحران اقتصادی و گرفتار شدن همه ، مسئولان ضعیف نقششان در حد اندازه های یک بلندگوی شعار در سطح ... تنزل پیدا کرده و مصیبت بار برای مردم که اینها همچنان بر مسند هستند و از جیب مردم ارتزاق میکنند
ناشناس۴۷۶۳۴۹۱۴:۴۵:۳۳ ۱۳۹۷/۵/۱۴
فكر كردن قبل از حرف زدن واجبه !
ناشناس۴۷۶۳۷۹۱۴:۵۵:۴۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
شما وزیر با تدبیر ...ی بودی؟؟؟؟؟!!!!!! ترامپ اگه این حرف های آخوندی را بشنوه، همین امروز تحریم ها رو لغو میکنه، میگه ایران با داشتن چنین مسئولینی نیاز به تحریم نداره!!!
ناشناس۴۷۶۴۰۵۱۵:۰۴:۵۰ ۱۳۹۷/۵/۱۴
ببچاره امربکا؟!!
ناشناس۴۷۶۴۳۱۱۵:۱۴:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
يعني اينا كم نميارنا. مملكت رو به بَد كشوندن، سرشون هم بالاست
ناشناس۴۷۶۴۴۷۱۵:۱۸:۲۵ ۱۳۹۷/۵/۱۴
سلام ماشاالله به اینهمه تدبیر . پنج سال گذشت یک برنامه برای مسکن بگو سپردی به دوستان یا خدا .
ناشناس۴۷۶۴۶۴۱۵:۲۶:۲۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
5 هواپیما گرفتید و آن هم 10 برابر قیمت جهانی..هواپیمایی که جزو لیست خریدبیچاره ترین کشوری هم نیست...جناب اخوندی منزوی کردن یعنی به حاشیه رانده..ما منزوی شدیم یا آمریکا...واقعا تاسف باید خورد به حال...باید گریست به حال دولتی که همه وزیرانش صاحبان ثروت و ملک و املاک هستند.....
علی۴۷۶۵۱۰۱۵:۴۳:۵۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
پنج تا هواپیمای غرازه انداختن بهتون خدا میدونه چقدر به خاطر اینا سرمایه ار ایران خارج شده.اخه اینا مشکلات مردم را حل میکنه مردمی که به نون شبشون محتاجن چطوری از این هواپیما استفاده کنند.
محمد۴۷۶۵۳۱۱۵:۴۷:۴۴ ۱۳۹۷/۵/۱۴
نمی دانم چرا در حالی که امریکا در حال فروپاشی و انزوا هست ولی هی پول ما ارزش اش رو از دست می ده ما 5 میلیون قطعه ساخت اروپا و امریکا رو وارد کردیم ولی امریکایی ها منزوی شدن!!!!! وزیر محترم هنوز تحریم های امریکا شروع نشده اون وقت دارو گرون شده صنعت خودروسازی خوابیده صنایع دیگر در حال ورشکستگی هستند شرکت های بین المللی که آمده بودند دارند یکی یکی می روند. اینها نشانه انزوای امریکاست!!!!! دروغ گفتن آن هم تو روز روشن و به مردم توهین به شعور ملت است راجع به مردم چه فکری می کنید؟!
ناشناس۴۷۶۶۰۳۱۶:۰۸:۵۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
احتمالا مدیران ناکارآ و برخی وزرای با کفایت دولت مثل شما توانسته اند آمریکا را منزوی کنند؟؟؟ حرفهای شما توهین به شعور مردم است.
ناشناس۴۷۶۷۰۸۱۶:۴۰:۴۳ ۱۳۹۷/۵/۱۴
تو رو خدا آمریکا رو ول کن. همونطور که ایران را...
ناشناس۴۷۶۷۵۴۱۶:۵۹:۴۲ ۱۳۹۷/۵/۱۴
تو از وضع مسکن حرف بزن به بقیه مسائل کاری نداشته باش. خجالت نمیکشی هیچ نظارتی بر آژانسهای مسکن ندارید. هر کس هر نرخی میخواهد روی ملک یا آپارتمانش می گذارد. بعد از 40 سال هنوز قیمت مناطق مختلف تهران مشخص نیست. هرج و مرج در قیمت خرید و فروش ملک حاکم است. در میدان شهدا و خیابان شکوفه تهران ظرف دو هفته اخیر قیمت آپارنمان نوساز از 7 به 9 تا 10 میلیون رسیده است. هیچکس قدرت خرید ندارد. چرا باید اینهمه اختلاف قیمت بین شمال و جنوب تهران باشد. مردم جنوب شهر گناه کردند که نباید ملکشان ترقی کند. بخشهای محروم و فقیر نشین منطقه 12 تهران به حال خودش رها شده است. به دلیل بی ارزش بودن زمین هیچ کس رغبتی به ساخت وساز در این مناطق ندارد.. رها کردن معتادان پرخطر در خیابانها و محله ها وپارکهای جنوب شهر به خصوص مولوی، شوش و... اجرا نشدن طرح هایی که از قبل از انقلاب در خیابان مولوی باید انجام میشد، این مناطق را بی ارزش کرده است. وزیر مسکن و شهرداری فقط به شمال شهر تهران می رسند.. چون خودشان بالا نشین هستند. هیچ کس بداد مردم نمی رسد! اینقدر غرق در زد وبندهای سیاسی و اقتصادی خودشان هستند که وظیفه اصلیشان را فراموش کرده اند!!!!
ناشناس۴۷۷۰۵۰۱۹:۰۸:۰۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
حتما خرید هواپیما ملخی میشه تدبیر؟ امید هم میشه فروش نفت؟ این کار رو آقای زنجانی بهتر از شما بلد است. تازه با وجود تحریم و نفروختن کشور.
ناشناس۴۷۷۲۶۳۲۰:۴۷:۲۱ ۱۳۹۷/۵/۱۴
اول از همه این آقای وزیر بگه که آیا این هواپیما برای وضعیت جوی ایران مناسب هست ؟

پربحث‌های امروز

 1. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 2. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 3. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 4. توییت امام جمعه لواسان درباره فساد مدیران   

 5. طرح نمایندگان برای تغییر نام یک وزارتخانه + متن

 6. مقصر آقای پول است!

 7. رحمانی اعلام کرد: معادل سازی خودروهای ثبت نامی/ دستور افزایش عرضه خودرو صادر شد

 8. آماده‌سازی پرداخت مرحله دوم بسته حمایتی

 9. مردم در تنگنا هستند

 10. دفاع ابطحی از موسوی خوئینی ها: پاسخ تاریخی به حرفهای او بدهید

 11. جدیدترین ترفند در سرقت خودرو را بدانید+ عکس

 12. جزئیات حادثه حمله دو سگ به دختر ۱۰ ساله در لواسان + عکس

 13. روزهایی که خانه‌دار شدن‌ رویا نبود

 14. موگرینی در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کند

 15. نوبخت: از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود

 16. تشییع پیکر زنده‌یاد«حسین محب‌اهری»  

 17. سرانجام مبهم برگزیت و بحران در دولت انگیس/ جدال کوربین و ترزا می به کجا خواهد انجامید

 18. وعده جدید اروپا برای تجارت پساتحریمی با ایران

 19. پشت پرده جدایی کی‌روش از تیم‌ملی

 20. شیر و ماست کم چرب بهتر است یا پر چرب؟

 21. "پیام" به سرعت لازم برای قرار گرفتن در مدار نرسید/"سفیر" حامل "دوستی" می‌شود

 22. چرا برای برجام جشن تولد سه سالگی نمی‌گیرید؟

 23. نماینده مجلس: با طناب پوسیده‌ اروپا به چاه برجام رفتیم

 24. قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار

 25. منظم‌ترین شهر ایران  

پربحث‌های دیروز

 1. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 2. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 3. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 4. اعتیاد اقتصاد ایران به بوی نفت و بازگشت دوباره رشد اقتصادی به زیر صفر/ رکود تورمی تشدید خواهد شد؟

 5. حسین محب اهری درگذشت

 6. در ماه های آینده چه توطئه هایی در پیش است؟

 7. فیلمی از لحظه جدا شدن ماهواره پیام از ماهواره بر سیمرغ  

 8. واکنش روحانی به قرار نگرفتن ماهواره "پیام "در جایگاه خود

 9. نماینده ای که در چادر و کانکس زندگی می کند + تصاویر

 10. نگرانیم اما امیدواریم

 11. تصویری عجیب از رونالدو در عربستان!  

 12. واکنش عباس عبدی به مناظره جنجالی زاکانی و تاجزاده

 13. روحانی: سال‌ها در فقر زندگی کردم   

 14. ظریف: بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی نقض آزادی بیان است

 15. سرلشکر جعفری: جمهوری اسلامی ایران آنچه در سوریه دارد را حفظ خواهد کرد/ با دم شیر بازی نکنید!

 16. چرا برخی جوانان به کلی قید ازدواج را می‌زنند؟

 17. فرزندان مجری بازداشت‌شده پرس‌تی‌وی به دادگاه آمریکا احضار شده‌اند

 18. مناظره تاج‌زاده و زاکانی برای کشور مفید بود؟/ روایت نماینده مجلس هشتم از تصویب اعتبارنامه خدادادی/ انتقاد آیت‌الله جنتی از هجمه‌های اخیر به شورای نگهبان

 19. طنز/ واقعا هدف برجام چه بود؟ زنو ناوین!  

 20. وزیر راه و شهرسازی: اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمد را صرف اجاره بها می‌کنند

 21. ریس سازمان فضایی: طی شش تا هشت ماه می توانیم ماهواره با کیفیت بهتر از پیام بسازیم

 22. پورابراهیمی: گرفتار لابی دولت دربودجه هستیم/ طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین/ لایحه بودجه با شرایط جنگ اقتصادی منطبق نیست

 23. واکنش یک نماینده به پیشنهاد حذف پتروشیمی کرمان

 24. تشییع پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷  

 25. چه تعداد ایرانی یارانه می‌گیرند؟

پربحث‌های هفته

 1. همسر شهید حججی ازدواج کرد؟

 2. درباره زائری‌ها و آقامیری‌ها

 3. درباره صحبت های بازیکن مشهور راجع به افغانستانی ها

 4. ناامیدی از اروپا برای حفظ برجام و تجویز دوباره مذاکره با آمریکا

 5. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 6. موشک ماهواره‌بر حامل «پیام» نشد!

 7. تشویق دختران به رقص، شگرد عجیب خوانندگان نوپا

 8. سقوط هواپیما حوالی صفادشت تهران/بوئینگ ۷۰۷ باری ارتش در فرودگاه فتح دچار سانحه شد/هواپیما 16 سرنشین داشت/15 کشته و یک مصدوم تا این لحظه/ اسامی کامل جانباختگان+تصاویر  

 9. بی حجابی اجباری!

 10. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 11. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 12. وعده حجاریان برای اغتشاش از جنوب تا شمال تهران

 13. آیا ایراد از مسلمانی ما است؟

 14. پولی شدن تونلها / طرحی که شهردار تهران از آن بی‌خبر است !

 15. با این شرایط، عقل نمی گوید: ازدواج کن

 16. ابعاد جدید فساد در خصوصی‌سازی/فروش کارخانه ۱۰هزار میلیاردی به ۷۰میلیارد تومان به یک بی‎سواد

 17. توکلی: سه قوه با تبانی برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند

 18. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 19. فرشته نجات تنها سرنشین زنده مانده حادثه بوئینگ ۷۰۷

 20. اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۸ چه خواهند کرد؟/ روحانی و بهره‌برداری سیاسی از هاشمی/ CFT به مجمع می‌رود

 21. نامه عجیب استاندار اصفهان به رئیس جمهور

 22. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 23. واکنش پزشکیان به حاشیه‌های پیش آمده برای یکی از نمایندگان مجلس/ اتهام نماینده ملکان آشکار شود، غیرقابل گذشت است

 24. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 25. روحانی: نه شلاق ساواک و نه شلاق بر آبرو، نتوانست هاشمی را به زانو درآورد/ به موشک های دفاعی و علمی خود فخر می کنیم؛ بزودی دو ماهواره به فضا خواهیم فرستاد

پربحث‌های امروز

 1. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 2. رحمانی اعلام کرد: معادل سازی خودروهای ثبت نامی/ دستور افزایش عرضه خودرو صادر شد

 3. آماده‌سازی پرداخت مرحله دوم بسته حمایتی

 4. مردم در تنگنا هستند

 5. روزهایی که خانه‌دار شدن‌ رویا نبود

 6. نوبخت: از سال آینده پرداخت یارانه‌ها ‌استانی می‌شود

 7. قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار

 8. چرا دیروز معامله گران ارز نتوانستند قیمت ارز را بالا ببرند؟

 9. آیا کاهش قیمت نفت نگران کننده است؟

 10. آغاز پیش‌فروش خودرو با قیمت‌های جدید

 11. سرانه مصرف آب ایران ۷۰ لیتر بالاتر از استانداردهای جهانی/ بیشترین مصرف به حمام و شستشو اختصاص دارد

 12. ازبکستان به استرالیا رسید؛ژاپن منتظر مصاف عربستان و قطر

 13. حذف صفر از پولی ملی با کدام هدف؟

 14. پرداخت 4 هزار و 500 میلیارد تومان در مرحله اول بسته‌های حمایتی

 15. توقف پروازهای مهرآباد به دلیل ‌شرایط جوی‌ و کاهش دید افقی

 16. چند درصد مردم یارانه می گیرند

 17. افزایش ۱۴۰ تومانی نرخ دلار/ سکه ۳ میلیون و ۹۲۸ هزار تومان+ جدول

 18. پاتک چینی به رکود مسکن

 19. تب چند میلیاردی قیمت زمین در پایتخت/ چرا زمین‌های ارزان در اختیار مردم قرار نمی‌گیرد؟

 20. پالادیوم رکورد زد؛ قیمت طلا بالا ماند

 21. آپارتمان هایی با قیمت کمتر از یک میلیارد در تهران+ جدول

 22. چراغ سبز بانک آمریکایی به افزایش 10 دلاری قیمت نفت

 23. سه باور اشتباه معامله‌گران ارز

 24. همتی: سامانه رفع تعهد ارزی واردکنندگان به زودی عملیاتی می‌شود

 25. آخرین وضعیت متراژ مسکن در تهران

پربحث‌های دیروز

 1. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 2. اعتیاد اقتصاد ایران به بوی نفت و بازگشت دوباره رشد اقتصادی به زیر صفر/ رکود تورمی تشدید خواهد شد؟

 3. نگرانیم اما امیدواریم

 4. وزیر راه و شهرسازی: اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمد را صرف اجاره بها می‌کنند

 5. پورابراهیمی: گرفتار لابی دولت دربودجه هستیم/ طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین/ لایحه بودجه با شرایط جنگ اقتصادی منطبق نیست

 6. چه تعداد ایرانی یارانه می‌گیرند؟

 7. معرفی واحد جدید پول ایران در تلویزیون

 8. آیا آب طلا برای رفع ترس مفید است

 9. سن استخدام افزایش می‌یابد؟

 10. واکنش وزیر صنعت به اعتراض برخی خریداران خودرو

 11. کشف فساد ۲۲ میلیون دلاری در مازندران

 12. در نظام مالیاتی باید از فرد محوری به سمت سیستم محوری حرکت  کنیم

 13. مزایای برگزاری مجالس در باغ عروسی

 14. ایران در بدبینانه‌ترین حالت چقدر نفت صادر می‌کند؟

 15. بسته حمایتی افراد تحت پوشش تامین اجتماعی از شنبه واریز می‌شود

 16. سکه امروز با چه قیمتی معامله شد؟

 17. همتی: بانک‌مرکزی نیازهای ارزی را با قدرت تامین می‎کند

 18. حذف صفرها از پول، نیازمند استدلال محکم و مستدل است

 19. پوری حسینی از یک پست مهم برکنار شد

 20. بهره‌برداری از 2 هزار نیروگاه کوچک مقیاس در سطح کشور

 21. دیدار مدیرعامل بانک انصار با معاون توسعه مدیریت‌وجذب‌سرمایه معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری

 22. قیمت طلا کاهش یافت

 23. موافقت دولت با اصلاحات مصوبه ترخیص خودرو

 24. سازمان اداری و استخدامی شفاف سازی کند/ پست سازمانی " سطح امور" چیست؟ + سند

 25. یارانه نقدی دی امشب واریز می‎شود

پربحث‌های هفته

 1. قبول کنیم خودروساز کامل نشدیم؛ مونتاژکار خوبی هستیم/ کمک ۱۵ هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان/ آغز فروش فوری و نقدی سایپا از امروز

 2. مدیرعامل ایران خودرو: اگر قیمت خودرو زودتر گران می‎شد، به تعهدات عمل می‎کردیم

 3. ابعاد جدید فساد در خصوصی‌سازی/فروش کارخانه ۱۰هزار میلیاردی به ۷۰میلیارد تومان به یک بی‎سواد

 4. عسگراولادی: بعد از ۶۴سال، دو ماه است صادراتم را متوقف کردم

 5. رییس کل بانک مرکزی: مردم هشیار باشند/ آغاز دور جدیدی از جنگ روانی آمریکا علیه ایران/ تامین ارز از طریق هند، کره جنوبی و چین شتاب گرفته است

 6. قیمت جدید انواع محصولات سایپا اعلام شد/ پراید ۳۰ میلیون تومان

 7. سروش: سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است/ پراید تولیدی امروز با پراید قبلی متفاوت است

 8. اعتیاد اقتصاد ایران به بوی نفت و بازگشت دوباره رشد اقتصادی به زیر صفر/ رکود تورمی تشدید خواهد شد؟

 9. یارانه نقدی ۳۳۰ هزار میلیارد تومان را بلعید!

 10. نگاه برخی مدیران؛ رشد اقتصاد ایران و بزرگ‌ترین خیانت به اقتصاد مقاومتی

 11. افزایش ۳ برابری بودجه نهاد ریاست جمهوری

 12. رئیس کل بانک مرکزی با ترخیص خودروهای وارداتی مخالفت کرد

 13. ۸۵ ‌درصد بودجه برای ۱۵ ‌درصد شاغلان

 14. ۳۰ نکته درباره بودجه ۹۸

 15. ۵ شغل پردرآمد در ایران را بشناسید

 16. رحمانی: مردم از نوسان قیمت‌ها ناراضی هستند/ همه ما باید نظرات سازمان حمایت را بپذیریم

 17. توکلی: دولت بجای خریدار آلومینیوم المهدی و هرمزال اقساط «ساچه» ایتالیا را داد تا آبرویش نرود

 18. کلاه گشادی که در مزایده «مغان»بر سر دولت رفت

 19. جزئیات پرواز ۱۴ فروند بوئینگ ۷۰۷‌ در ایران‌/توقف تولید‌ ۷۰۷ از سال ۱۹۷۹ ‌

 20. نگرانیم اما امیدواریم

 21. سایپا: پراید ارزان ترین خودرو جهان است

 22. افزایش چند ده درصدی قیمت خودروهای داخلی تورم‌زاست

 23. اعلام دور جدید پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو

 24. روایت‌های متناقض از فروش آلومینیوم المهدی و هرمزال؛ تاراج یا حراج؟

 25. ۵.۵ میلیارد کیلووات ساعت برق تولیدی نیروگاه اتمی بوشهر تحویل شبکه شد

آخرین عناوین