سپینو-مگنت

پزشکیان: باید اعلام «جنگ اقتصادی» شود

گروه سیاسی الف،   3970421057 ۱۸ نظر، ۸ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
پزشکیان: باید اعلام «جنگ اقتصادی» شود

نایب رئیس مجلس گفت: در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی این موضوع را پیشنهاد دادم که باید اعلام جنگ اقتصادی شود؛ آمریکا هر روز علیه ایران برنامه‌ریزی می‌کند تا اقتصاد ما را زمین‌گیر کند.

به گزارش تسنیم، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به وضعیت بازار ارز طی ماه‌های اخیر، عمده مشکلات در بازار ارز را مربوط به قوانین داخلی دانست و اظهار داشت: مشکلی که در کشور ما در حوزه کنترل بازار ارز وجود دارد این است که قیمت‌گذاری ارز را آزاد گذاشته بودیم.

وی با تاکید بر اینکه باید با کسانی که مشکلات مالی برای سیستم مالی و ارزی کشور ایجاد می‌کنند، برخورد قاطع شود، افزود: متاسفانه برخورد قاطعی با اخلال‌گران بازار ارز صورت نمی‌گیرد؛ کسی که می‌تواند 30، 40 هزار عدد سکه را بخرد و قیمت‌ها را تغییر دهد، متخلف است و باید به او قاطعانه برخورد شود.

نایب رئیس مجلس اضافه کرد: سکه‌، کالایی نیست که نیاز تولید و یا سرمایه‌گذاری را برطرف کند، مشکل ما در حوزه بازار ارز، قانون و قوانین مصوبه مجلس است؛ ما مشکل مدیریتی‌ داریم و این مشکل در سیستم وجود دارد.

پزشکیان با انتقاد از واردات تعدادی خودرو از سوی برخی افراد و اختصاص ارز برای آن، گفت: باید با افرادی که خودروهایی را وارد کرده و سودهای چندین برابر دریافت کرده‌اند، برخورد شود، این وظیفه سیستم قانونگذاری و مدیریتی است که با آنها برخورد کند.

وی با تاکید بر اینکه سود ناشی از واردات کالاها به داخل کشور تا حدی قابل قبول است، افزود: وقتی سود چندین برابر می‌شود، مداخله در اقتصاد کشور صورت می‌گیرد و موجب به‌هم ریختن اقتصاد جامعه می‌شود، مسئولان و مدیران باید نشست‌های متعددی در این باره برگزار کنند تا مشکلات ریشه‌یابی شود.

نایب رئیس مجلس تصریح اضافه کرد: بنده در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی این موضوع را پیشنهاد دادم که باید اعلام جنگ اقتصادی شود؛ آمریکا هر روز علیه ایران برنامه‌ریزی می‌کند تا اقتصاد ما را زمین‌گیر کند.

پزشکیان در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا با تمام کشورها برای ضریه زدن به اقتصاد کشور ارتباط و قصد دارد تا اقتصاد ما را زمین‌گیر کند، ما هم گاه و بی‌گاه کاری می‌کنیم، با این روند نمی‌شود اقتصاد کشور را در شرایط جنگ اقتصادی مدیریت کرد.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۴۲۹۳۶۹۰۹:۰۲:۵۰ ۱۳۹۷/۴/۲۱
دیگه همه میدونن مشکل کشور چیه شما چرا فرافکنی میکنی؟
ناشناس۴۲۹۳۸۲۰۹:۱۰:۰۸ ۱۳۹۷/۴/۲۱
در جنگ عراق فقرا در خط مقدم بودند در جنگ اقتصادی باز فقرا در گام مرگ قرار دارند و سرمایه داران در ناز و نعمت
ناشناس۴۲۹۴۲۹۰۹:۳۱:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۲۱
صلح اقتصادی بهتره؟!
ناشناس۴۲۹۸۳۵۱۳:۱۷:۵۵ ۱۳۹۷/۴/۲۱
آلا ظریف بفرستیت مذاکره
مازندرانی۴۲۹۴۷۱۱۰:۱۴:۵۷ ۱۳۹۷/۴/۲۱
جناب آقای پزشکیان جنگ اقتصادی خیلی وقت شروع شده وشما مسئولین خبر نداشتین.الان دشمن از دروازه های شهر رد شده و پشت در خانه های مردم است .نمیدانم تا حالا کجا بودید که متوجه نشدید الان زمان تشکیل اطاق جنگ نیست.دشمن خودیه.یه جو غیرت میخواد که افشاء ورسوا کنید این مفسدان را.
ناشناس۴۲۹۴۸۵۱۰:۲۰:۲۴ ۱۳۹۷/۴/۲۱
جناب پزشکیان پیش خرید سکه سقف نداشت چرا حرفهای غیر قانونی میزنید ،این مطلب رو قاضی سراج هم تایید کردند ، توجه داشته باشید اگر شرایط اشفتگی فعلی رو 10 در نظر بگیریم اعلام جنگ اقتصادی این شرایط رو به 1000 افزایش میدهد ،جناب پزشکیان نکته اخر چرا همه مشکلات رو به گردن دیگر کشورها می اندازیم ،باید قبول کنید که این شرایط نتیجه مدیریت شما در طول سالهای گذشته است
ناشناس۴۲۹۵۰۳۱۰:۲۶:۰۷ ۱۳۹۷/۴/۲۱
خوب فرض کنید اعلان کردید بعد چه میشود؟ راه می افتید در کوچه و خیابان بجان مردم؟ کوپن و صف را پیش پیش زنده میکنید؟ حقوق کارگران را کمتر از قبل کنید و هزینه های زندگی را بالا ببرید؟ میخواهید فشار بر مردم را افزایش بدهید و مردم بواسطه وضعیت فوق العاده ، حق اعتراض را از آنها سبب کنید؟ .... یا اینکه می خواهید سرچشمه های فساد و رانت را که به غالبا به قدرت متصل هستند ،را کور کنید؟ قوانین کسب و کار را سهل کنید و مالیات تولید را بردارید؟ میخواهید امضاهای طلایی را حذف کنید؟ حقوق مدیران دولتی را قطع کنید؟ بیشتر از نیم بدنه دولت و ارگانها و نهادها که اضافه هستند را حذف کنید و آنها را کوچک کنید؟ حقوق مدیرها را کاهش دهید؟ کشاورزی را متحول، برق خورشیدی را ارزان و ... بنظر قسمت دوم را بدن اعلان جنگ اقتصادی هم قابل انجام است ، البته اگر اراده ای باشد
ناشناس۴۲۹۵۲۹۱۰:۳۷:۴۸ ۱۳۹۷/۴/۲۱
چرا کشور را وارد چنین جنگی کردید؟
ناشناس۴۲۹۵۴۱۱۰:۴۹:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۲۱
اقای پزشکیان زمان دانشجوئی شجاعت بیشتری داشتین الان با این همه فساد چرا سکوت میکنین الان اسلام در خطره شاید حالا منافع اجازه اعتراض رانمی دهد
ناشناس۴۲۹۵۵۳۱۰:۵۷:۱۲ ۱۳۹۷/۴/۲۱
هنگام بروز مشکلات و حوادث و ...... در کشور ایران مطابق معمول همه ایام کُل خسارت های مالی و جانی و اخلاقی و ....... ناشی از این جنگ اقتصادی بدون ذره ای کم و کسری متعلق است به عامه مردم به ویژه طبقات بی بهره از ( زر ، زور ، تزویر ) و همه منافع حاصله از آن بدون سر سوزنی کم و کاستی نصیب طبقه خواص ، آقازاده ها ، خانم زاده ها ، ژن های خوب ، ژن های برتر ، ژن های برگزیده ، و همه یاران گرمابه و گلستان آنها خواهد شد ، همین و بس .
دلسوز۴۲۹۵۶۶۱۱:۰۲:۴۵ ۱۳۹۷/۴/۲۱
جناب پزشکیان برای اعلام حالت جنگ اقتصادی موثر، شایسته نیست ابتدا از شفاف سازی و اعلام کامل اسامی و برخورد با ویژه خواران و افراد و گروه های بهره مند از انواع رانت شروع فرمائید. واعضان کین چهره در محراب و منبر میکنند چون به خلوت میروند آن کار دیگر می کنند
ناشناس۴۲۹۶۰۶۱۱:۲۴:۳۲ ۱۳۹۷/۴/۲۱
جنگی که نتیجش پیش از شروع مشخص شده .
ناشناس۴۲۹۶۵۳۱۱:۵۰:۰۴ ۱۳۹۷/۴/۲۱
چه جنگ اقتصادی می تونیم بکنیم؟ مثلا امریکا رو تحریم کنیم؟ ته تهش بتونیم مقاومت اقتصادی بکنیم و الا از نظر اقتصادی هیچ تهاجمی نمی تونیم انجام بدیم
ناشناس۴۲۹۶۵۶۱۱:۵۱:۴۳ ۱۳۹۷/۴/۲۱
بیائیم برای یک بار واقعیتها را ببینیم.اقای پزشکیان در تمام این سالها اسیبهای زیادی در حوضه سیاسی واقتصادی خوردهیم .در مورد سیاست حرفی نمیزنم ولی در رابطه با اقتصاد بیشترین اسیب را از خودیها وداخلیها خورده ایم.درتمام طول این سالها چه در تحریم وجه در شرایط غیر تحریم با تصمیمات غلت ومنفعت طلبانه مسئولین به بیراهه رفتیم.چرا هیچ وقت تصمیم نگرفتین مسئولیت اشتباهاتمان را بپزیریم.ومدام انرا به گردن کسی دیگر انداختیم؟اقای پزشکیان در همین 2 ماه گذشته با تصمیم گیریهای احساسی ویک شبه چه مشکلاتی برای کشور ایجاد کردیم.بنظر شما در این اتفاقات اخیر سهم دشمن در اشفتگی اقتصاد ما چقدر بود؟ چرا در تصمیم گیریهای اقتصادی همیشه مردم اسیب میبینند ودر عوض عده ای خاص منفعت ؟لطفا برای مردم روشن کنید این نابسامانیهای اقتصادی اخیر که اکثربت مردم ایران را گرفتار خود کرده چه کسانی مقصرند.اقای نماینده مردم میخواهند بدانند دشمنشان کیست؟
ناشناس۴۲۹۶۷۳۱۱:۵۸:۳۹ ۱۳۹۷/۴/۲۱
کشورواردجنگ اقتصادی شد وهزاران میلیارد به شرکتها باقیمت 4200توان پرداخت شد وانان همه ابزارالات رابرای جنگ اقتصادی وارکردند مانند بخارشو سشوار خوراک دام موبایل وهزاران کالای بنجل رااوردند وبه قیت ازاد فروختند فکرکنم شما خواب بودید
ناشناس۴۲۹۶۹۱۱۲:۰۷:۳۱ ۱۳۹۷/۴/۲۱
اقای پزشکیان اعلان جنگ از طرف شما ومسئولین یعنی اماده بودن مردم برای مبارزه با دشمن.خوب بفرمائید مردم با چه کسی بجنگند ؟لطفا دشمن را معرفی کنید .انچه واضح ومبرهن است و مردم مبینند دشمن ما تصمیم گیرندگان اقتصادی خود ما هستند که یک شبه تصمیم میگیرند وهمه اقتصاد کشور را به اشوب میکشند..دشمن ما رانت خواران واختلاس گران هستند دشمن ما کسانی هستند که با هر تصمیم دارایی مردم را غارت میکننددشمن ما کسانی هستند که سرمایه مردم را دزدیده اند و دولت تاوان انها را میدهد بدون انکه تنبیه شوندو......خوب بفرمایید چگونه باید مبارزه کنیم ؟ما اماده ایم.
ناشناس۴۲۹۷۴۳۱۲:۳۲:۲۹ ۱۳۹۷/۴/۲۱
در این جنگ ثروتمندان باید در خط مقدم قرار گیرند غیر از این است؟
تقی۴۲۹۸۰۳۱۳:۰۵:۱۳ ۱۳۹۷/۴/۲۱
مشکل ما از امریکا نیست اتفاقا دشمن دانا بلندت می کند مشکل ما کهنسالی مدیریت کشور است که در دهه 60 باقی مانده است و راه را برای مدیریت جوان مسدود کرده است

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

همراه کارتبانک آیندهملاصدرا-دی جی ثبتطاقچه

پربحث‌های امروز

 1. اعتراضات مردم عراق و توطئه علیه ایران

 2. زنــانی که با نیت خیر به زندان می افتند

 3. قتل شبانه خواهر در خانه

 4. مک کین: نشست خبری ترامپ در هلسینکی نمایشنامه غم انگیزی بود

 5. اعترافات قاتل مریم فرجی؛ چون می‌خواست با یکی از استادانش ازدواج کند خفه‌اش کردم

 6. گل را که خواهد زد؛ ترامپ یا پوتین؟

 7. طبقه نهم وزارت ارتباطات چه خبر بود؟

 8. احساس تنهایی چه خطراتی برای سلامتی دارد؟

 9. واکنش جالب مورینیو به جدایی رونالدو

 10. رایزنی‌های عراقچی در هند برای ایجاد ساختار مقابله با تحریم‌های آمریکا

 11. واکنش رئیس اطلاعات ملی آمریکا به اظهارات ترامپ

 12. مهم‌ترین دستاورد دیدار ترامپ و پوتین از نگاه وزیر خارجه فنلاند

 13. اولویت بندی ارزی باید به نفع کالای ایرانی باشد/ چگونه شرکت قطعات خودرو، لوازم خانگی وارد می‌کند؟

 14. بلایی که خرمگس‌ها سر زن جوان آوردند +تصاویر

 15. علت و زمان خلق جهنم چه بود؟

 16. پوتین: پایان یافتن برجام بسیار اسفناک خواهد بود

 17. ترامپ: به دستگاههای اطلاعاتی آمریکا اعتماد دارم

 18. اینفوگرافیک/ آخرین آمار ازدواج و طلاق در ایران

 19. این فضای حیرت‌آور  

 20. درخواست اسرای عراقی از ایران در زمان جنگ +سند

 21. اسیدهای چرب امگا 3 مانع پیشرفت سرطان

 22. رونالدو در کنار اسطوره‌های یوونتوس+عکس

 23. تمام خیانت‌های پاریس به تهران در یک نگاه

 24. «خیانتکار و نوچه پوتین»؛ انتقادات تند از ترامپ بابت کنفرانس خبری با پوتین

 25. 3 بازیکن تیم ملی ایران در میان 10 بازیکن برتر پست‌های مختلف جام‌جهانی 2018+عکس

پربحث‌های دیروز

 1. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 2. نظر علی مطهری در مورد پخش تصاویر رئیس‌جمهور کرواسی در فینال/ حس مادرانه بود

 3. معلمان درباره حذفیات فیش حقوقی چه می‌گویند؟

 4. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 5. برجام اروپایی و پیچیدگی آمریکا

 6. مدیرعامل ثامن‌الحجج بازداشت شد

 7. رئیس پلیس تهران: لیست ۵۰ خریدار عمده سکه در اختیار پلیس قرار گرفت/ آزادی عوامل سلطان سکه با قرار وثیقه ۱۰ میلیاردی

 8. نقش باند «مظلومین» در بحران‌های ارزی طی ۲ دهه گذشته

 9. چرا مدیر پیام‌رسان سروش، «تلگرام» نصب کرد؟

 10. ظریف: از آمریکا به دیوان دادگستری بین‌المللی شکایت کردیم

 11. جهانگیری: با انسجام و وحدت ثابت خواهیم کرد تحریم ها کارساز نیست

 12. گزارش مجلس از قاچاق ۱۵ هزار خودرو/ وزارت اطلاعات تایید کرد

 13. وزیر اقتصاد: ریال به ریال حق مردم را مطالبه می‌کنیم

 14. نعمتی: محال ممکن است برق وزارت نیرو هم قطع شود/ با یک عذرخواهی وزیر مشکل راحت‌تر حل می‌شود

 15. ۶ گام برای رونق تولید و رهایی از مصائب اقتصاد نفتی و رهایی از تحریم‌ها

 16. سرور تلگرام فارسی در طبقه ۹ مرکز امام خمینی نبود/بازدید خبرنگاران از این مرکز

 17. پدر داماد روحانی هم ارز دولتی گرفته

 18. از یک پرونده جنایی تا کشته سازی سیاسی / این بار هم ساز بی بی سی «کوک» نشد

 19. نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان: انتقال آب دلیل اصلی کم آبی در خوزستان است

 20. تقدیر از اقدام خوب رئیس جمهور در مبارزه با فساد/ دولت، شفاف سازی را از بانک مرکزی آغاز کند

 21. نوبخت اعلام کرد؛ برنامه‌ریزی برای ممانعت از توقف فعالیت بنادر در شرایط تحریم

 22. آملی لاریجانی: پرونده‌های ارز، سکه، خودرو و موبایل به طور ویژه در حال رسیدگی است/ برخی مسئولان وزارت صنعت و معدن ممنوع الخروج و بازجویی شدند

 23. جزئیاتی از دستگیری «کارآموز کمک‌ خلبانی»

 24. انتشار تصاویر تروریست‌های به هلاکت رسیده توسط سپاه پاسداران

 25. چین نفت ایران را جایگزین آمریکا کرد

پربحث‌های هفته

 1. هیاهو موثر نیست

 2. یک اشتباه راهبردی در جنجال خانم مائده

 3. آیا جهانگیری به پایان خط رسیده است ؟

 4. مائده هژبری با تتلو به استانبول رفت/برگزاری کنسرت مشترک این دو نفر!  

 5. حاشیه ای بر سفر مهم ولایتی به روسیه و دیدار با پوتین

 6. پشت پرده تاسف‌آور اخراج ۲ دیپلمات ایرانی از هلند

 7. جهانگیری: شرایط کشور خطیر است، اما به این معنا نیست که نمی‌توانیم آن را کنترل کنیم/ صادرات نفت ایران هیچ‌گاه متوقف نخواهد شد / همه باید اختلافات خود را کنار بگذاریم

 8. هر دم از این باغ بری می‌رسد

 9. توکلی: «سیف» باید عزل شود/ تخصیص ارز به شرکت ۲۶ روزه، خیانت در امانت است

 10. جزییات برخورد تانکر سوخت با اتوبوس در سنندج/ ۱۳ نفر جان باختند/ ۳ روز عزای عمومی در کردستان/ سواستفاده چند آشوبگر + فیلم

 11. توکلی: اگر مبارزه با فساد را سیاسی کنیم سیستم فلج می‌شود/ به جای اینکه یکدیگر را متهم کنیم بهتر است برای مبارزه با فساد همکاری کنیم/ حقوق‌ برخی مدیران غیرقانونی پرداخت می‌شود

 12. «مریم رجوی» به دام کلاه سفیدها افتاد

 13. دستور دریافت مالیات از خریداران عمده سکه و ارز و واردکنندگان خودرو صادر شد

 14. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی دستگیر شد

 15. بازار نفت ایران و تاثیر سفر ولایتی به مسکو

 16. واکنش فضای مجازی به مستند پخش‌شده از رقاص‌های اینستاگرامی/ یکی بر سر «شاخ»ُ بُن می‌برید

 17. روحانی: شرایط امروز فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی است/ افرادی داریم که دلالی کرده و به قانون بی‌توجهی می‌کنند/ در داخل خود آمریکا نیز مشکلاتی وجود دارد

 18. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 19. افغانستانی‌ها برای ترک ایران صف کشیدند + عکس

 20. ریشه مشکلات اقتصادی از درون است، نه.../ نیازمند شفاف سازی و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی

 21. معاون وزیر رفاه:درآمد ۱.۶ میلیون ایرانی‌ کفاف خرید غذا را هم نمی‌دهد

 22. آخوندی: در شرایط اقتصادی بسیار سختی هستیم

 23. واکنش فغانی به انتشار تصاویر خوش‌وبش او با داور زن  

 24. رائفی پور: بحران جنسی جامعه را فراگرفته/ مسئوان برای تسهیل ازدواج کاری نمی کنند

 25. گزارش رئیس جمهور به مردم درباره پرونده تخلف خودروهای وارداتی/ دولت فساد‌ستیزی را از خود آغاز می‌کند/درخواست از رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی فوری و مجازات متخلفان و بازگشت سودهای نامشروع

پربحث‌های دیروز

 1. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 2. ظریف: از آمریکا به دیوان دادگستری بین‌المللی شکایت کردیم

 3. سرور تلگرام فارسی در طبقه ۹ مرکز امام خمینی نبود/بازدید خبرنگاران از این مرکز

 4. از یک پرونده جنایی تا کشته سازی سیاسی / این بار هم ساز بی بی سی «کوک» نشد

 5. نوبخت اعلام کرد؛ برنامه‌ریزی برای ممانعت از توقف فعالیت بنادر در شرایط تحریم

 6. انتشار تصاویر تروریست‌های به هلاکت رسیده توسط سپاه پاسداران

 7. عباس عبدی: اصلاح‌طلبان سرنوشت خود را با دولت پیوند نزنند

 8. صحبت‌های کدخدایی در مورد رد صلاحیت مینو خالقی پس از انتخابات + فیلم

 9. ناطق نوری: مذاکره با آمریکا به مصلحت کشور نیست/ به درایت رهبر انقلاب اعتماد کنیم

 10. بهرام قاسمی به الف خبر داد: سفرای جدید به‌زودی عازم می‌شوند/ تکلیف سفارتخانه‌های بدون سفیر مشخص شد

 11. سردار جلالی: سرورهای هاتگرام و طلاگرام در طبقه نهم ساختمان مرکز امام وزارت ارتباطات قرار دارند

 12. سردار غیب پرور: شهید نداده ایم که از ترامپ کم عقل بترسیم

 13. نقوی حسینی: 30 میلیون رای «نه به روحانی» وجود داشت/کارگزاران و اصلاح طلبان پروژه انتخابات را خوب چرخاندند

 14. رئیس جمهور اسامی افراد متخلف در واردات خودرو را اعلام کند /60 تن ذخایر طلای کشور به تاراج رفت/ 11 میلیارد دلار ارز نصیب عده ای خاص شد

 15.  کدام نقشه راه

 16. تکذیب انتساب یک جمله به وزیر اطلاعات

 17. وزیر اطلاعات خبر داد؛ دستگیری یک گروه داعشی در ایران

 18. پیش‌نویس لایحه شفافیت منتشر شد

 19. تحویل پیام «روحانی» به «رئیس‌جمهور لبنان»

 20. ایران از حق قانونی و مشروع خود در تنگه هرمز استفاده می کند/ایران اجازه نمی دهد تا از تنگه هرمز برای جلوگیری از صدور نفت خود و تسهیل صدور نفت عربستان استفاده شود

 21. بهرام قاسمی: ایران پیامی به واسطه پوتین برای ترامپ ندارد/"مذاکره ایران و اسراییل" شبیه طنز است

 22. رهبر انقلاب: فاجعه مسجدالحرام و منا پیگیری و کمیته حقیقت‌یاب با حضور جمهوری اسلامی تشکیل شود/ سیاست شیطانی آمریکا درباره فلسطین هرگز محقق نخواهد شد

 23. آخرین خبر از سوال نمایندگان از روحانی

 24. سردار شریف: گشت‌های نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس تغییر خاصی نکرده/ آمریکایی‌ها حساب کار دستشان آمده است

 25. روایت آذری جهرمی از مثال فوتبالی رهبر انقلاب

پربحث‌های هفته

 1. آیا جهانگیری به پایان خط رسیده است ؟

 2. پشت پرده تاسف‌آور اخراج ۲ دیپلمات ایرانی از هلند

 3. توکلی: اگر درباره مفسدان واضح صحبت شود باعث می‌شود هزینه تن دادن به فساد برای افراد زیاد شود/ از پیشنهاد آقای جهانگیری استقبال می‌کنم

 4. ولایتی: نگاه مقام معظم رهبری و پوتین به رابطه ایران و روسیه، راهبردی است/ پوتین به تهران می‌آید/سرمایه‌گذاری 50 میلیارد دلاری روسیه در ایران

 5. صحبت‌های آذری‌جهرمی درباره پشت پرده ماجرای دختر حاشیه‌ساز اینستاگرام

 6. ظریف: همواره می دانستیم که به وعده های آمریکا نمی توان اعتماد کرد

 7. محمود صادقی : عملکرد دولت بخصوص در بخش اقتصادی قابل قبول نیست/ مجلس از ابزار خودش برای تغییر کابینه استفاده می‌کند

 8. جلسه مهم رهبر انقلاب با اعضای دولت 

 9. چند جمله حرف حساب درباره جنجال اینستاگرامی

 10. وزیر بهداشت: آماده طوفان تحریم‌ها باشیم

 11. رقصنده‌هایی که دستگیر و آقازاده‌هایی که اعدام شدند

 12. نحوه زندگی روحانی در پاستور/ نظر ناطق نوری درباره مذاکره با ترامپ/ زمزمه تقویت پروژه عبور اصلاح طلبان/سوال کیهان از علی مطهری/ جهانگیری خواهان تغییر کدام اعضای کابینه است؟

 13. دستور رهبر انقلاب درباره پارازیت ها/رونمایی از بازی سلطان واردات غذای دام/ اعلام جرم علیه سیف/ یلتسین، گورباچف و پوتینِ ایران به روایت جبهه پایداری/ تحلیل نوع نشستن پوتین مقابل ولایتی

 14. نماینده مجلس مطرح کرد؛ جزئیات پاداش ۳۰۰ میلیون تا ۱ میلیاردی دولت

 15. پزشکیان: باید اعلام «جنگ اقتصادی» شود

 16. معاونت اقتصادی وزارت خارجه چه می‌کند/ امروز جنگ اقتصادی داریم،شرایط صلح نیست!

 17. وزیر دولت اصلاحات: بهتر است دولت روحانی استعفا دهد

 18. با اعلام نوبخت؛ برجام ایرانی سرانجام تدوین شد/ 12 بسته اجرایی برای مقابله با تحریم ها

 19. حجت‌الاسلام رئیسی: امروز حربه و فتنه دشمن ناامید کردن مردم است

 20. تهدید ضمنی کابینه توسط عارف/ هدیه تولد ۶ میلیاردی به یک سلبریتی از جیب مردم/ادعای سه تابعیتی بودن پسر روحانی/تحلیل دو قطبی واعظی- جهانگیری

 21. هشدار رهبر انقلاب به وزیر اطلاعات

 22. قاسمی: فرزندان ظریف تابعیت خارجی ندارند/ خبر اخذ ۲۵۰۰ مجوز اقامت از آمریکا دروغ محض بود

 23. وزیری که مردم را از طوفان تحریم‌ها می‌ترساند+عکس

 24. دلیل سکوت جهانگیری/ واکنش به خبر تابعیت خارجی فرزندان ظریف/پیشنهاد وزیر دولت اصلاحات برای استعفای روحانی/ پدر و پسری که میلیون دلاری ارز می‌گرفتند/ وقتی وزیر پشت دولت را خالی می کند

 25. یادداشت حسین شریعتمداری/گشایش در این تنگه است!/پاسخ وزیر خارجه سابق فرانسه به پرسش یکی از تجار فرانسوی

آخرین عناوین