افزایش پزشکان متخصص در شهرستان های همدان

  4030201080

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان از افزایش شمار پزشکان متخصص در همه شهرستان‌های این استان خبر داد و گفت: این پزشکان به صورت مستمر و شبانه‌روزی حضور دارند و در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

محمدمهدی مجذوبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: توسعه متوازن و متناسب با ظرفیت شهرستان‌ها در راستای افزایش دسترسی به خدمات درمانی از اولویت‌های اصلی دانشگاه علوم پزشکی همدان است.

وی اضافه کرد: حضور پزشکان بومی در همدان و جذب نیروهای جدید متخصص و فوق‌تخصص بخش زیادی از کمبودها را رفع کرده و هم اینک همه مراکز درمانی استان همدان دارای متخصص رادیولوژی خانم است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان از افزایش بی‌سابقه نیروی متخصص در شهرستان بهار خبر داد و گفت: ۲۸ متخصص در رشته‌های ارتوپدی، قلب و عروق، زنان و زایمان، آسیب‌شناسی، داخلی، عفونی، بیهوشی، پوست، اورولوژی، رادیولوژی، روان‌پزشکی و کودکان در این شهرستان حضور دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: برای نخستین بار در شهرستان بهار پزشک متخصص ارتوپد جذب شده و خدمات تخصصی ارتوپدی در این شهرستان به مردم ارائه می شود همچنین تعداد نیروهای متخصص در رشته‌های قلب و عروق، اورولوژی و آسیب‌شناسی افزایش چشمگیری داشته است.

مجذوبی گفت: با وجود فاصله کم شهرستان بهار تا همدان تمام متخصصین در این شهرستان حضور دارند و آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.

وی اظهار کرد: ۳۴ نیروی متخصص در شهرستان تویسرکان در رشته‌های مغز و اعصاب، روان شناسی، قلب و عروق، داخلی، عفونی، گوش ،حلق و بینی، کودکان، رادیولژی جراح عمومی به بیماران به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می‌دهند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان یادآوری کرد: تا ۲ سال گذشته این شهرستان از متخصصان طب فیزیکی و توانبخشی، جراح مغز و اعصاب بی بهره بود اما در حال حاضر ظرفیت نیروی متخصص در بیشتر رشته‌ها افزایش یافته است.

مجذوبی گفت: شهرستان نهاوند هم از پزشکان متخصص برای تمام رشته‌های تخصصی بهره می‌برد و تعداد نیروهای متخصص ارتوپدی از یک به سه نفر در ۲ سال اخیر افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: هم اینک همه خدمات تخصصی طب فیزیکی و توان‌بخشی، روان‌شناسی، زنان و زایمان، بی‌هوشی، پوست و مسمومیت در ۲ بیمارستان نهاوند به مردم ارائه می‌شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: برای نخستین بار در ملایر علاوه بر حضور همه متخصصان در رشته‌های مختلف و ارائه خدمات فوق تخصصی، خدمات تخصصی دندان‌پزشکی دهان و دندان، درمان ریشه، جراح فک و صورت، رادیولوژی پیش بینی شده است.

مجذوبی همچنین از انجام خدمات تخصصی ناباروری در ملایر خبر داد و گفت: همه خدمات مربوط به ناباوری، زنان و زایمان و روان شناسی در این مرکز ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: شهرستان‌های رزن، کبودرآهنگ، فامنین و سایر شهرستان‌های استان هم ظرفیت پزشکان متخصص به میزان قابل‌توجهی افزایش‌یافته است.

به گفته وی افزایش نیروهای متخصص و حضور متخصصان در شهرستان‌های استان همدان سبب کاهش هزینه درمان، کاهش اتلاف وقت بیماران و افزایش دسترس‌ بیماران به خدمات بهداشت و درمان شده است.

yektanetتریبون

پربحث‌های هفته

 1. نقد، آری؛ تندروی و توهین نه!

 2. جلیلی: دولت سایه را با قوت و جدیت بیشتر دنبال خواهیم کرد

 3. دولت چهاردهم؛ سوم خاتمی، سوم روحانی یا اول پزشکیان!

 4. پرده‌برداری از خطری که بیخ گوش پزشکیان قرار دارد/ اخطار یک اصلاح‌طلب به رئیس‌جمهور در ساختمان قرمز!

 5. روایت های عجیب در ماجرای FATF

 6. دولت و مردم تا دیر نشده کاری کنند...

 7. دقیقا چه زمانی آمریکا خواست با ایران توافق کند؟!

 8. این آمار معنادار را دریابیم!

 9. کوتاه و مختصر با اعضای محترم شورای‌نگهبان

 10. انتقاد رسانه اصولگرا از اهانت به ظریف در حاشیه نمازجمعه / چرا برخی اعضای شورای شهر منتقد زاکانی شده‌اند؟

 11. آقای پزشکیان، با انقلابیون جدید چین چه می‌کنید؟

 12. پزشکیان: اگر باهم باشیم، می‌توانیم مشکلات را حل کنیم

 13. پزشکیان حریف سهم خواهی ها می شود؟

 14. جلیلی: وظیفه داریم به روند پیشرفت کشور کمک کنیم

 15. در تولید گندم در دولت سیزدهم دوباره به خودکفایی رسیدیم

 16. گزارش ظریف از روند بررسی و پیشنهاد اعضای هیئت دولت

 17. چرا نشست خبری رئیس‌جمهور منتخب برگزار نشد؟

 18. یک سیلی سخت دیگر به صهیونیست ها

 19. سرگردانی اضطراب آفرین !

 20. آشی که نباید خیلی شور شود!

 21. توضیحات عضو شورای شهر تهران درباره حواشی جلسه امروز شورا

 22. زاکانی: انتقادات نادرست است

 23. توضیحات ظریف درباره فرایند انتخاب کابینه/ توصیه عبدی به پزشکیان درباره استفاده از اصولگرایان در دولت

 24. سخنگوی دولت اعلام کرد: امکان واردات خودروی مدل ۲۰۱۹ به بالا برای همه ایرانیان

 25. افزایش تولید شیر و گوشت دام سنگین در کشور دردولت رئیسی+نمودار

پربحث‌های اخیر

  آخرین عناوین