آغاز پویش همکلاسی با قرعه‌کشی ۱۰۰ گوشی ۵G برای دانش‌آموزان و دانشجویان

  4020724137

همراه اول با مغتنم شمردن تقارن روز جهانی دانش‌آموز با ایام شروع سال تحصیلی جدید، پویش همکلاسی با قرعه‌کشی ۱۰۰ گوشی هوشمند ۵G برای دانش‌آموزان و دانشجویان را آغاز کرد.

  آغاز پویش همکلاسی با قرعه‌کشی ۱۰۰ گوشی ۵G برای دانش‌آموزان و دانشجویان

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جهانی دانش آموز (15 اکتبر) و شروع سال جدید تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان، فرصت مغتنمی را برای همراه اول فراهم آورد تا با برگزاری پویش «همکلاسی» ضمن همراهی با جامعه علمی کشور در قالب ارائه سیمکارت های جدید، تخفیف ها و بسته های ویژه، «قرعه کشی بزرگی» را نیز برگزار کند.

همراه اول با اشراف بر اهمیت توجه به مقوله مسیر سفر نه مقصد، به دنبال این است با برگزاری پویش بزرگ همکلاسی و 100 جایزه گوشی هوشمند 5G، در خلق بهترین تجربه سفر برای دانش آموزان و دانشجویان در این مسیر علمی سهیم باشد.

این پویش پاییزی علاوه بر مخاطب قرار دادن تمامی جویندگان دانش، شرایط ویژه ای را نیز برای مادران به پاس قدردانی از زحمات آنان در ایام تعطیلات تابستان، فراهم آورده تا به این طریق امکان حضورشان در قرعه کشی بزرگ همکلاسی فراهم شود.


بنابراین تمامی دانشجویان، دانش آموزان و مادران ایشان تا پایان پاییز 1402 فرصت دارند با خرید سیمکارت‌ دانشجویی، جوانان، دانش آموزی (سیمکارت دائمی نوجوان) یا با فعالسازی بسته های اینترنت و مکالمه ویژه آغاز سال تحصیلی جدید، علاوه بر دریافت هدایای ویژه دیجیتال، در قرعه کشی 100 گوشی هوشمند 5G نیز شرکت کنند.


شرایط شرکت در پویش همکلاسی که قرعه کشی بزرگ آن در دی ماه 1402 برگزار می شود، در ادامه و به تفکیک برای هر کدام از جوامع مخاطب آورده شده است.


*دانش‌آموزان چطور در قرعه‌کشی همکلاسی شرکت کنند؟


دانش آموزان (بازه سنی 6 تا 18 سال) می توانند با خرید «سیمکارت دائمی نوجوان» یا دریافت رایگان «سیمکارت اعتباری انارستان» در این کمپین شرکت کنند. 


دانش آموزانی که «سیمکارت دائمی نوجوان» را خریداری می کنند، بسته هدیه 45 گیگابایت اینترنت بومینو، 450 دقیقه مکالمه درون شبکه و 450 پیامک نیز برای آنان فعال می شود. 


همچنین 45 گیگابایت ترافیک استفاده از ویدیوهای آموزشی مدرسه مجازی آی نو، تخفیف 20 درصدی خرید آنلاین کتاب کمک آموزشی و کمک درسی از فروشگاه چی بخونم، 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی، عضویت رایگان یک ماهه در باشگاه دیدیمون (پلتفرم تماشای فیلم و انیمیشن) و  تخفیف 50 درصدی خرید دوره های آموزشی از مدرسه آنلاین آلا نیز به آنان تخصیص می یابد.


دانش آموزانی هم که راغب به دریافت «سیمکارت اعتباری رایگان انارستان» هستند، بسته هدیه 63 گیگابایت اینترنت 9 ماهه انارستان، 500 تومان شارژ اولیه و 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی را دریافت خواهند کرد.


آن دسته از دانش آموزانی هم که در حال حاضر سیمکارت انارستان دارند، می توانند با خرید بسته ترکیبی جذاب این کمپین شامل 9 گیگ اینترنت 3 ماهه انارستان، 90 دقیقه مکالمه 3 ماهه و 90 پیامک، ضمن دریافت بسته 9 گیگابایت ترافیک استفاده از ویدیوهای آموزشی دروس متوسطه از مدرسه مجازی آی نو، 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی فایل ابری ابرهمراهی را نیز دریافت کنند و در قرعه کشی همکلاسی شرکت داده شوند.


*دانشجویان چطور در قرعه‌کشی همکلاسی شرکت کنند؟


دانشجویانی که می خواهند به خانواده 100 میلیونی همراه اول ملحق شوند، می توانند «سیمکارت دائمی جوان» اپراتور اول تلفن همراه را با تخفیف 50 درصدی تنها به قیمت 80 هزار تومان خریداری کنند و از بسته 10 گیگابایت اینترنت یک ماهه، 10 گیگابایت اینترنت 4 ماهه، 200 دقیقه مکالمه داخل شبکه و 20 دقیقه مکالمه خارج شبکه بهره مند شوند.


اگر دانشجویان درصدد تهیه «سیمکارت اعتباری» هستند، می توانند سیمکارت اعتباری موجود در این پویش (سیمکارت دانشجویی) را تنها به قیمت 20 هزار تومان به همراه 50 گیگابایت اینترنت 5 ماهه، 50 دقیقه مکالمه داخل شبکه و 50 پیامک خریداری کنند.


دانشجویانی هم که «مشترک همراه اول» هستند، دامنه انتخاب وسیع تری برای شرکت در این پویش دارند و می توانند یکی از 4 بسته اینترنتی جذاب تدارک دیده شده را خریداری کنند تا نام آنها در قرعه کشی بزرگ لحاظ شود.


بسته اول به قیمت «99 هزار تومان» است که محتویات آن شامل 15 گیگابایت اینترنت 3 ماهه، 15 ساعت مکالمه درون شبکه، 150 پیامک و 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی می شود.


بسته دوم به قیمت «350 هزار تومان» عرضه می شود که 75 گیگابایت اینترنت 3 ماهه و 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی را شامل می شود.


بسته سوم در این پویش «665 هزار تومان» قیمت خورده و 120 گیگابایتاینترنت 6 ماهه و 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی را در آن گنجانده شده است.

 

بسته چهارم هم که محتویات آن از جنس اینترنت و سرویس های دیجیتال است به قیمت «850 هزار تومان» در این پویش عرضه می شود که محتویات آن شامل 110 گیگابایت اینترنت 6 ماهه، 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی فایل ابری ابرهمراهی، 150 هزار تومان تخفیف دریافت خدمات در منزل از طریق اپلیکیشن آچاره و 150 هزار تومان تخفیف خرید اندروید باکس از طریق نت باکس می شود.

 

*مادران دانش‌آموزان چطور در قرعه‌کشی همکلاسی شرکت کنند؟

 

همراه اول با در نظر گرفتن اینکه مادران در این ایام سال با راهی کردن بچه ها به مدرسه و دانشگاه، وقت آزاد بیشتری برای خودشان دارند، فرصت شرکت در این پویش را به آنان نیز تعمیم داده است تا بتوانند با استفاده از محتویات این بسته های ویژه در راستای وقت گذاشتن برای خودشان، در قرعه کشی بزرگ همکلاسی نیز شرکت داده شوند.

 

مادران دانش آموزان می توانند با فعالسازی «بسته ویژه مادران» به شرح 500 دقیقه مکالمه درون شبکه، 150 هزار تومان تخفیف خرید آنلاین از خانومی، 100 هزار تومان هدیه اشتراک رایگان مشاهده فیلم و سریال از گپ فیلم، 150 تومان تخفیف دریافت خدمات در منزل از طریق اپلیکیشن آچاره و 150 هزار تومان تخفیف خرید اندروید باکس از طریق نت باکس در این پویش شرکت کنند. هزینه این بسته ویژه فقط 50 هزارتومان است!

 

اپراتور اول تلفن همراه که در نظر دارد با برگزاری این پویش ضمن دلچسب‌تر کردن تجربه درس خواندن با گوشی جدید، اوقات خوش فراغتی را نیز برای همراهان اصلی دانش آموزان در خانه (مادران) خلق کند، کددستوری «ستاره 1000 ستاره 6 مربع» و صفحه اختصاصی https://mci.ir/hamkelasi را برای پویش همکلاسی در نظر گرفته است.

yektanetتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. پزشکیان: دنبال همین برجام روحانی هستید و نتوانستید احیایش کنید

 2. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 3. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 4. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 5. سخن‌رانی ظریف در کاشان به تشنج کشیده شد

 6. توصیه احمد توکلی به نامزدهای انتخابات: در دولت خود از اقتصاددانان عدالت‌خواه و حامی اقشار ضعیف بهره ببرید

 7. زاکانی خطاب به پزشکیان: تا آخر می مانم و نمی گذارم رئیس جمهور شوید | مجلس که بودیم دائما کلاه سرتان می گذاشتند

 8. سرنوشت یکی از مهمترین اقدامات شهید رئیسی چه خواهد شد؟

 9. جلیلی: کشور را نباید معطل مذاکرات با چند کشور نگه داشت

 10. رهبر انقلاب: آقایان نامزدها در مباحثات خود از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنند

 11. نتایج نظرسنجی انتخاباتی/ رقابت اصلی بین قالیباف و پزشکیان

 12. سخنگوی دولت: عده‌ای سال‌ها با اینستکس و FATF سرکار بودند

 13. دوستانه با آقای پزشکیان

 14. قاضی‌زاده‌هاشمی: خانه‌داری باید شغل در نظر گرفته شود

 15. قالیباف: تحریم‌ها کاغذپاره نیست معضل است و حلش می‌کنم

 16. قالیباف در دومین مستند تلویزیونی: فرهنگ من فرهنگ جبهه و کار است+ فیلم

 17. وزیر کشور: آقایان آمار اشتباه از دولت سیزدهم به مردم ندهند

 18. سرلشکر موسوی: نهضت ساخت مسکن تا برطرف کردن دغدغه‌ای ادامه دارد

 19. مرگ ۲ کودک هنگام تمرین تیراندازی پسر جوان

پربحث‌های هفته

 1. تناقض‌های «ظریف»!

 2. پزشکیان: دنبال همین برجام روحانی هستید و نتوانستید احیایش کنید

 3. عصبانیت مشاور پزشکیان و ترک برنامه زنده

 4. از تقلیل انقلاب اسلامی تا دوگانه انگاری ظریف!

 5. حقیقت، فراتر از قاب تلویزیون

 6. راهبرد تکراری اصلاح‌طلبان

 7. کنایه سنگین خاندوزی به جواد ظریف

 8. پاسخ مخبر به ادعاهای ظریف/ امکان فروش نفت نداشتیم

 9. کدام نامزد حاضر است به این آزمون و خطا پایان دهد؟!

 10. چرا همه از دولت «روحانی» فرار می‌کنند؟!

 11. طعنه ای که به خود اصلاح‌طلبان بازمی‌گردد!

 12. دیوار امنیتی در مرز ترکیه و ایران

 13. سند منتشر شده از سوی وحید اشتری جعلی است/ «معراج» هم تکذیب کرده بود

 14. دختر قالیباف: ماجرای سیسمونی دروغ بود

 15. پزشکیان: برای من مذاکره و توافق ذلت نیست/در منطقه و جهان ایران را بازی‌ساز خواهم کرد

 16. نظرات برگزیده مخاطبان الف: ظریف باید درباره مکانیسم ماشه پاسخگو باشد/ قالیباف چرا در مجلس حقوق‌ها را افزایش نداد؟

 17. سخنی مشفقانه با دکتر پزشکیان

 18. انتقاد تند قالیباف از اظهارات ظریف/ "خجالت بکشید"

 19. توصیه شریعتمداری به پزشکیان/ نتایج دو نظرسنجی/ احتمال دوقطبی شدن انتخابات

 20. واکنش سرپرست وزارت خارجه به سخنان جنجالی ظریف

 21. نسخه سانسور نشده پاسخ حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمیان خطاب به تحریف معانی قرآن توسط ظریف در میزگرد انتخاباتی پزشکیان

 22. آشفتگی «ظریف» از کجاست؟!

 23. "اجماع" در مقابل  "اقناع" ؛ اصولگرایان به رستگاری می رسند یا اصلاح طلبان !

 24. واکنش روحانی به مناظرات انتخابات ۱۴۰۳ / هدف آن‌ها مبارزه با تفکر تعامل با جهان است  

 25. توضیح فاضلی درباره اتفاقات شب گذشته/ با عزمی جزم‌تر به مسعود پزشکیان رأی می‌دهم  

آخرین عناوین