درج آگهی استخدام رایگان در سایت‌های معتبر

گزارش بازرگانی،   4000227082

اگر به عنوان یک کارفرما قصد داشته باشید نیروی کار ماهر استخدام کنید، از چه راهی اقدام می‌کنید؟ چه فاکتورهایی برای ثبت آگهی استخدام در نظر دارید؟ استفاده از سایت آگهی رایگان استخدام یکی از راه‌های پیش روی شما است که می‌تواند در مدت زمان کوتاهی نتیجه دلخواه را برایتان به همراه داشته باشد، به طور مثال برای کارفرمایی که به دنبال استخدام فردی برای کار دانشجویی در تهران باشد استفاده از امکانات چنین سایتی می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

ثبت آگهی استخدام

چرا ثبت آگهی استخدام در سایت کاریابی

راه‌های مختلفی برای انتشار آگهی استخدام وجود دارد، اما این که چرا ما ثبت آگهی استخدام در سایت کاریابی را پیشنهاد می کنیم به دلیل مزایای زیادی است که این روش نسبت به سایر روش‌ها دارد.

دیده شدن توسط کارجویان

مهمترین دلیل تاکید بر ثبت آگهی استخدام در سایت‌های کاریابی این است که معمولا کارجویان در این سایت‌ها به دنبال  یافتن شغل هستند. ضمن این که بسیاری از کارجویان نیز از طریق موتورهای جستجو به این سایت‌ها هدایت می‌شوند، بنابراین احتمال دیده شدن آگهی شما توسط کارجویان واجد شرایط بیشتر خواهد بود.

طبقه‌بندی مشاغل

یکی از محاسن درج آگهی استخدام در سایت کاریابی این است که در این سایت‌ها عموما مشاغل دسته‌بندی شده هستند، به این ترتیب آگهی استخدامی درج شده در طبقه‌بندی مشاغل مرتبط قرار می‌گیرد، کارجویانی که با توجه به مدرک تحصیلی، مهارت و تخصص خود در جستجوی کار هستند به دسته‌بندی مربوطه مراجعه کرده و در نتیجه احتمال دیده شدن آگهی توسط کارجویانی که متخصص در این زمینه شغلی هستند بیشتر می‌شود.

ارسال آگهی برای کارجویان

اکثر سایت‌های کاریابی اعضای دائمی دارند، کارجویانی که در این سایت‌ها اقدام به ثبت رزومه کرده و یا در خبرنامه این سایت‌ها عضو هستند، بنابراین آگهی‌های استخدامی به صورت روزانه برای کارجویان و اعضای سایت ارسال می‌شود، این کار کمک می‌کند که تمام آگهی‌های استخدامی ثبت شده در سایت برای کارجویان زیادی ارسال شود و شانس استخدام یک نیروی متخصص بیشتر شود.

هزینه ثبت و درج آگهی استخدام

مقرون به‌صرفه

مهمترین مزیت استفاده از این سایت‌های کاریابی آنلاین این است که در وقت و هزینه کارفرما و کارجو صرفه‌جویی می‌شود، امکان ثبت رایگان رزومه در این سایت‌ها کمک می‌کند که کارجو دارای یک پروفایل و رزومه کاری حرفه‌ای شده و این رزومه‌ها در اختیار کارفرمایان با آگهی‌های استخدامی و مشاغل مرتبط با مهارت و تحصیل کارجو قرار میگیرد، این کار بستر مناسبی برای تعامل مستقیم کارجو و کارفرما ایجاد می‌کند، از طرفی کارفرما نیز از شر پاسخگویی به تلفن‌ها و ایمیل‌های کارجویان نامرتبط با زمینه شغلی در امان بوده و در وقت و هزینه شرکت نیز صرفه‌جویی می‌شود.

چگونه در سامانه استخدامی آگهی استخدام ثبت کنیم

در حال حاضر در بسیاری از سایت‌های کاریابی ثبت آگهی استخدام رایگان یا مبالغ مشخصی به کاربر عرضه می‌شود. معمولا برای ثبت آگهی در سایت آگهی رایگان استخدام ، کارفرما باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس در پنل کاربری که در اختیار او قرار داده می‌شود، اطلاعات خواسته شده از جمله: عناوین شغلی، حقوق و مزایا، مهارت و تخصص مورد نظر، اطلاعات تماس و ... قرار داده می‌شود.

بعد از تایید آگهی استخدام توسط مدیر سایت، این آگهی به تفکیک استان، تخصص و عناوین شغلی در طبقه‌بندی‌های  مربوطه به نمایش درآمده، برای کارجویانی که رزومه مرتبط دارند نیز ارسال می‌شود، ضمن این که بسیاری از کارجویان که عضو سایت نیستند نیز با جستجوی  عناوین شغلی مرتبط به صفحه‌های تعریف شده در سایت هدایت می‌شوند که باعث می‌شود آگهی مربوطه توسط این افراد نیز دیده شود. به طور مثال کارجویی که به دنبال یافتن شغل مرتبط با مهندسی عمران است، از طریق موتورهای جستجو به صفحه آگهی‌های استخدامی شغل مهندسی عمران منتقل می‌شوند. به این ترتیب می‌توان گفت که آگهی مورد نظر به شکل هدفمندتری نمایش داده خواهد شد.

ارسال مستقیم رزومه توسط کارجو

این امکان وجود دارد که کارجو به طور مستقیم برای کارفرما رزومه ارسال کند، بنابراین کارفرما با ثبت آگهی استخدام در سایت کاریابی می تواند رزومه‌های مرتبط بسیاری را دریافت کرده و در میان کارجویان با کسانی که شرایط احراز شغل را دارند تماس بگیرد.

دسترسی به بانک رزومه

همانطور که اشاره کردیم امکان ثبت رایگان رزومه در سایت کاریابی باعث می شود که کارجویان بسیاری در این سایت‌ها رزومه ثبت کنند، بنابراین بانک رزومه این سایت‌های کاریابی شامل رزومه کارجویان مرتبط بسیاری است، در بسیاری از سایت ها دسترسی به بانک رزومه برای کارفرمایانی که اقدام به ثبت آگهی استخدام در سایت می‌کنند فراهم است.

چگونه سایت آگهی رایگان استخدام معتبر پیدا کنیم؟

مهمترین نکته در زمینه انتشار آگهی استخدام در سایت‌های استخدامی یافتن یک سایت معتبر در این زمینه است. جاب یابی یکی از سایت‌های معتبر در زمینه ثبت رزومه یا درج آگهی استخدام است که می تواند انتخاب مناسبی برای افراد جویای کار و کارفرمایان باشد.

امکان ثبت رایگان رزومه یا ثبت آگهی استخدام رایگان به ساده‌ترین شکل ممکن در سایت استخدامی جاب یابی برای کاربران فراهم است، پشتیبانی 24 ساعته و امکان برخورداری از مزایایی چون نمایش بنر استخدامی، نمایش آگهی استخدام در صفحه اول و تمام صفحات داخلی، دریافت رزومه‌های مرتبط در کمترین زمان و .... از جمله مزایایی است که برای کارفرمایان در این سایت در نظر گرفته شده است.

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

 1. تحلیل جالب آمریکا از نشست خبری حجت الاسلام رئیسی

 2. گم شدن اخلاق در بازار سیاست...

 3. چرا از کوچ نمایندگان مجلس به دولت آینده نگرانیم؟

 4. دفاع تمام قد مهمان BBC از ایران

 5. سقوط آزاد سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان

 6. یک نفر به دولت خسته نباشید نگفت /همه باید منتخب مردم درانتخابات ریاست جمهوری را یاری کنیم/ انتقال دولت باید با آرامش کامل انجام شود

 7. وزیر علوم: به هیچ عنوان به"تعویق کنکور" فکر نمی‌کنیم / ۳۰درصد آموزش دانشگاه‌ها مجازی می‌ماند

 8. ایمنی‌زایی ۹۳.۵ درصدی واکسن برکت در فاز دوم/ ۱۲ کشور برای خرید درخواست دادند

 9. محمد معتمدی: قید واکسن خارجی را زدم/ در فاز سوم تست انسانی «برکت» شرکت می کنم

 10. روحانی صندوق توسعه ملی را خالی کرد

 11. واژگونی اتوبوس خبرنگاران در آذربایجان غربی/ فوت ۲ خبرنگار+اسامی و فیلم

 12. جزئیات حمله به یک خانواده ایرانی در بیرمنگام انگلیس+فیلم

 13. اعلام جزئیات تکمیلی از نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری/ تکمیل نتایج قبلی با وصول آخرین صورتجلسات باقی مانده و تطبیق نتایج در هیات های اجرایی و نظارت سراسر کشور

پربحث‌های هفته

 1. اصلاحات؛ فشار به پایین و چانه زنی در بالا!

 2. سنت‌شکنی رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری/ شکست سنگین احمدی‌نژاد/ برای وزارت کشور پرونده تشکیل شد

 3. «نه» رییسی به ملاقات با بایدن / وعده ها را فراموش نمی‌کنم / تغییرات به نفع مردم خواهد بود

 4. رؤیای احیای برجام در دولت روحانی، تعبیر می شود؟

 5. آقای رئیسی معجزه نمی خواهیم فقط امید را زنده نگهدار !

 6. مقایسه مشارکت انتخاباتی مردم ایران با دموکراسی های مطرح غربی چه می گوید؟

 7. رأی الیوم: ایرانی جدید در برابر آمریکا در راه است

 8. از بنده خدا به بنده خدا/ نامه ای به سید ابراهیم

 9. استقبال عجیب روزنامه اصلاح طلب از پیروزی رئیسی!

 10. تیم اقتصادی احتمالی رئیسی چه کسانی هستند؟

 11. معنای رأی همتی برای اصلاح طلبان

 12. روحانی: بزودی تحریمها برداشته می شود و سرمایه خارجی به سمت ایران سرازیر خواهد شد

 13. صحبت‌های جنجالی شیرزن ایرانی با خبرنگار خارجی/این کار شما انعکاس دموکراسی نیست

 14. تحلیل جالب آمریکا از نشست خبری حجت الاسلام رئیسی

 15. وعده روحانی برای رفع قریب‌الوقوع تحریم‌ها/ تذکر احمد خاتمی به صاحبان آرای سفید و باطله/ دلایل شکست اصلاح‌طلبان از نگاه عطریانفر/ کابینه رئیسی، اصولی یا فراجناحی؟

 16. انتقاد سعید محمد از شورای نگهبان/ زمزمه خداحافظی احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص/ تحلیل شریعتمداری از مشارکت پایین مردم/ نظر افروغ درباره چالش‌های یکدست‌شدن حاکمیت

 17. اعلام نتایج انتخابات ۱۴۰۰ / تبریک رییس جمهور و رقبا به رییسی/ در حال بروز رسانی

 18. آسمان، ریسمان بافتن صهیونیست ها درباره پیروز انتخابات ایران

 19. گم شدن اخلاق در بازار سیاست...

 20. بازندگان انتخابات از نظر زیباکلام/ نخستین گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه رئیسی/ پیشنهاد حسین مرعشی به اصلاح‌طلبان برای ادامه فعالیت سیاسی/ تفاوت رئیسی با روسای جمهور پیشین

 21. اعترافات مهم روزنامه‌نگار مشهور آمریکایی درباره ایران

 22. قاضی زاده هاشمی: به ۶ دلیل بقا در انتخابات را برگزیدم

 23. چرا از کوچ نمایندگان مجلس به دولت آینده نگرانیم؟

 24. ماموریت آیت‌الله جنتی به عضو شورای‌نگهبان در پی سقوط بالگرد حامل صندوق رای در دزفول

 25. کتک زدن زن ایرانی برای شرکت در انتخابات

ابر آروان

آخرین عناوین