دلیل اهمیت آموزش پرسنل در صنایع چیست؟

گزارش بازرگانی،   3991130027

آموزش پرسنل

امروزه به واسطه پیشرفت تکنولوژی تعداد مشاغل نوظهور چند برابر شده است. در همین راستا نیاز به نیروهای متخصص در حوزه های مهارتی جدید بسیار بیشتر از گذشته به چشم می خورد. به دلیل جدید بودن مشاغل، این نیاز از طریق نیروهای با تجربه و کارکشته گذشته رفع نمی شود، زیرا مهارت این نیروی کار متناسب با صنعت گذشته است. بنابراین به صنعت و سازمان های در حال رشد به نیروهای جوان، تازه نفس و متخصص نیاز دارد تا بتوانند با مهارت های خاص در این مشاغل حوزه فعالیت خود را به دنیایی متحول و نوین تبدیل کنند. با این رویکرد نیاز صنعت به آموزش پرسنل به خوبی نمایان می شود. در زمان گذشته برای یادگیری یک مهارت خاص نیاز بود تا سال‌ها در یک حوزه فعالیت داشته باشید و یا درس مربوط به رشته را بخوانید؛ اما امروزه با استفاده از اینترنت، فراگیری از آموزش ها به صورت مجازی یا با استفاده از کلیپ های آموزشی به لذت بخش ترین حالت ممکن انجام می‌شود. برای آموزش یک حرفه با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید بسیاری از نیازهای خود را از داخل سایت ها رفع کنید و در همه موارد مورد نیاز اطلاعات کسب کنید. بعضی از سایت ها آموزشی هستند و وظیفه دارند که آموزش پرسنل در حوزه­ شغل های خاصی را بر عهده بگیرند که این آموزش ها معمولاً با ارائه بسته های آموزشی همراه است. نماتک یک سایت معتبر برای آموزش کارکنان در حرفه‌­های مختلف است. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تعداد شغل­های معتبر دنیا یادگیری چند مهارت به شما کمک می کند که زندگی آسان تری داشته باشید. سایت نماتک به شما جدیدترین و پیشرفته ترین مهارت های دنیا را می آموزد. در این سایت شما می توانید با بسته های مهارتی و آموزش های آنلاین در رشته های مورد نظر به راحتی آموزش ببینید. در گذشته بسیاری از شرکت ها از پرسنلی استفاده می کردند که در حوزه مربوطه دانش کافی داشته و از لحاظ فنی با تجربه و ماهر باشند؛ اما امروزه با خرید این بسته های آموزشی شما می توانید از نیروهای جوانی استفاده کنید که شاید در حوزه مربوطه حرفه ای نباشند اما با استفاده از بسته­های آموزشی که در اختیارشان قرار می‌دهید، می‌توانند در تمام رشته ها به راحتی آموزش ببینند و به حدی از مهارت که مورد نیاز شماست برسند.

آموزش در سازمان

آموزش کارکنان در چه شرایطی بهینه است؟

هر فرد برای راه اندازی یک کسب و کار موفق نیاز به آموزش پرسنل و آموزش در سازمان مربوطه دارد. آموزش کارکنان معمولاً با صرف هزینه و وقت زیادی همراه است؛ اما با استفاده از آموزش های غیرحضوری شما در کمترین زمان می‌توانید بهترین آموزش ها را برای کارکنان خود در نظر بگیرید. آموزش های غیرحضوری برای کارکنان مزایای بسیاری نسبت به آموزش حضوری دارند علی الخصوص که لازم نیست برای یک مدت مثلا دو هفته ای کل خط تولید و ... تعطیل شود و یا نیروی کار خود را برای آموزش به راه دور با هزینه های بالا فرستاده تا آموزش لازم را ببینند. با داشتن آموزش های ویدیویی با کیفیت و کاربردی می توان از زمان های پرت و خارج ساعت کاری برای آموزش دیدن پرسنل استفاده کرد. امروزه با توجه به پیشرفت در تمام زمینه‌های اینترنتی و تکنولوژی یادگیری به امری آسان تبدیل شده است. آموزش غیرحضوری باعث می‌شود که شما هر ساعتی از شبانه روز که راحت تر هستید یا در زمان فراغت خود آموزش ها را مشاهده کنید. آموزش های غیر حضوری نماتک در حوزه های مختلف فنی مهندسی جذاب و گیرا است و از حد حوصله شما خارج نیست. با مراجعه به این سایت می توانید زمینه این آموزش ها را مشاهده کنید.

آموزش کارکنان

آموزش پرسنل به صورت حضوری بهتر است یا غیر حضوری؟

از آنجایی که بسیاری از صاحبان کار وقت کافی برای آموزش کارکنان و پرسنل خود را ندارند، می‌توانند با خرید بسته های ویدیوی آموزشی کارکنان خود را به متخصص تبدیل کنند. از طرفی یادگیری هر مهارت برای کارجو نیاز به زمان و انرژی کافی دارد؛ بنابراین اگر با توجه به پتانسیلی که دارید در رشته مورد نظر اقدام به یادگیری نمایید، خیلی زود ‌می توانید با بسته های آموزش ویدیویی نماتک موفق شوید که مهارت های مورد نظر را به صورت حرفه ای و تخصصی یاد بگیرید و از این طریق کسب درآمد کنید. بسیاری از افراد پس از گرفتن مدرک تحصیلی در رشته خود بیشتر به دنبال شغل هایی هستند که مرتبط با رشته شان است و پس از به بن بست خوردن در این راه ناامید می شوند؛ اما فراموش نکنید که امروزه خیلی راحت می توانید آموزش های مختلف ببینید و در رشته خود یا در رشته هایی که به اصطلاح بازار کار مناسبی دارد به متخصصی با تجربه تبدیل شده و فعالیت خود را آغاز کنید. همچنین با توجه به شرایطی که بیماری کرونا در جامعه پیش آورده است، تقریبا تمام آموزش ها به صورت مجازی اتفاق می­افتد و تا حد زیادی بسیاری از مشاغل نیز به شکل غیر حضوری در آمدند. در نتیجه آموزش غیر حضوری از هر جهت برای کارجو و صاحب کار دارای مزیت های متفاوتی نسبت به آموزش حضوری است.

آموزش غیرحضوری ویژگی هایی دارد که باعث می شود برای افراد اغلب تأثیر بیشتری داشته باشد. برای مثال در آموزش مجازی یا غیر حضوری کارجو می تواند در زمانی که احساس بهتری دارد یا یادگیری بهتری دارد به تماشای کلاس‌ها پرداخته و یا آموزش را چند بار در طول روز مشاهده کند؛ اما در مورد آموزش های حضوری این اتفاق نمی‌افتد. آموزش مهارت ها یا انتقال تجربیات در سازمان یا مجموعه ها همیشه به عنوان امری مسئله ساز بیان می شد اما امروزه این امر با وجود بسته های آموزشی جامع بسیار آسان شده است. تنها کافی است به سایت نماتک مراجعه کنید و بسته مهارتی مورد نیاز خود را خریداری کنید. یادگیری حرفه­های مختلف با هزینه­ی بسیار کم یکی از قابلیت­های دنیای مدرن امروز است. در گذشته به دلیل نبود امکانات، افراد برای یادگیری یک مهارت ساده سال‌ها درس می‌خواندند و یا تجربه می‌کردند؛ اما امروزه برای یادگیری یک مهارت به شکلی حرفه ای، دیدن و شنیدن چند ساعت آموزش فشرده غیر حضوری کافی است تا راهی که برای موفقیت نیاز داشتند، به کوتاه ترین شکل ممکن طی کنند. 

برای آشنایی بیشتر با مجموعه آموزشی نماتک اینجا کلیک کنید.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. پاسگاه مرزی ایران زیر برف مدفون شد

 2. گزارشی از آمار مهاجرت ایرانیان و سایر کشورهای جهان که باید بدانید

 3. حسن روحانی در لباس سربازی در سال ۱۳۵۰

 4. چشمه‌ای غیرعادی در کوه‌های افغانستان

 5. مدعیان از راه رسیده در صف اول!

 6. علی عسکری: کار در هلدینگ، جهاد فی سبیل الله است

 7. ارابه های مرگ همچنان می تازند

 8. ارتفاع پست !

 9. منشاء صدای انفجار شب گذشته چه بوده است؟

 10. اگر توافق شود چه می شود؟ / آیا « بهار اقتصادی» در راه است؟

 11. مدرن دیپلماسی: چرا اسرائیل نمی تواند به ایران حمله کند؟!

 12. آمریکا از بیم موشک‌ها و پهپادهای ایرانی به سلاح لیزری متوسل می‌شود

 13. درباره چندچهره‌گی برخی منتقدان نظام

 14. ردپای چهار عضو دولت روحانی در رانت و فساد شرکت دخانیات/حجم فساد آنقدر زیاد است که با آب دریای کاسپین هم پاک نمی شود

 15. آب در دل کویر تکان خورد

 16. گفت و شنود کیهان؛ از ظریف بپرسید!

 17. برخورد قاطع قضایی با خودروسازان در صورت محرز شدن عدم کارکرد درست ایربگ

 18. اظهارات جدید «الهام علی‌اف» که به مذاق روسیه خوش نخواهد آمد

 19. اشتباهات عراقچی در آخرین دور مذاکرات وین/ روایت ولایتی از جلسه با رئیسی درباره سفر روسیه/ دست خالی اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس/ انتقاد دوباره پلیس از خودروسازان

 20. پاسخ وزیر نفت به ادعای همتی/ امیدواری صالح‌آبادی به بهبود وضعیت اقتصادی در سال آینده/ کرباسچی از کارگزاران کنار گذاشته شد؟

 21. زندگی یک مادر دهه شصتی با ۹ فرزند

 22. پلیس و «زرنگ‌بازی»های ما !

 23. آقای زیبا کلام کدام نژاد پرستی ؟

 24. نظر رهبر انقلاب‌ در مورد قرارداد ۲۵ ساله‌ با چین

 25. میوه های صادراتی مشکلی نداشت، مشکل ما سموم تقلبی در بازار است

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما