سردار سپهر: مهمترین گزینه استکبار برای مقابله با انقلاب، بردن ما پای میز مذاکرات است

سیاسی،   3991122073

جانشین رئیس بسیج مستضعفین با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب تا امروز قدرت های استکباری با ما در حال مبارزه و جنگ هستند، گفت: سومین و آخرین و مهمترین گزینه روی میز استکبار برای مقابله با انقلاب ایران بردن ما پای میز مذاکرات است.

سردار محمدحسین سپهر در سخنرانی ۲۲ بهمن در شهر همدان، اظهارکرد: وقتی اوباما در مذاکرات وین و بحث هسته ای در پایان مذاکرات خود را پیروز مذارکات می‌دانست و اعلام کرد مذاکره یعنی فروپاشی ایران، امروز برخی به ما نسخه مذاکره می‌دهند و بدون توجه به نظرات رهبری به می‌خواهند دوباره مذاکره کنیم.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها در هدایت و برنامه ریزی کشور ما حضور داشتند و از ایران حقوق می گرفتند، تصریح کرد: یک سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حقوق مستشاران آمریکایی ۱۷ میلیارد تومان و حقوق کل نظامیان ایران ۱۴ میلیارد توان بوده است.

سپهر با بیان اینکه دولت ما به مستشاران آمریکا حقوق می‌داد که مردم ما تحت ستم آمریکایی ها اداره شوند، ادامه داد: تنها تعداد کارکنان سفارت آمریکا، بیش از تمام کارکنان وزارت امور خارجه ایران در سراسر جهان بوده و عملا تمام امور ما دست آمریکا بود. 

وی یادآور شد: در طول پنج قرن گذشته ۳.۵ میلیون کیلومتر مربع وسعت ایران به واسطه بی عرضه گی حاکمان ایران و حضور استکبارگران بیش از دو سوم خاک ما با یک تشر و تفاهم نامه از کشور جدا شد. در زمان محمدرضاشاه خائن هم بخش قابل توجهی از کشور ما به واسطه نفوذ آمریکا و انگلیس جدا شد.

وی با اشاره به اینکه در ایران کنسرسیوم نفتی متشکل از آمریکا، انگلیس و هلند ۹۵ درصد نفت تولیدی ما را به حساب خود ریخته و غارت می کردند، افزود: سال ۵۶ این میزان به ۵۰ درصد و سال قبل از پیروزی انقلاب از شش میلیون بشکه نفت تولیدی سه میلیون بشکه بابت حور ابرقدرت ها از کشور ما به غارت می بردند. همان درآمدهای نفتی ما هم به خرید سلاح های آمریکایی و انگلیسی برای ژاندارمری صرف می شد.

جانشین رئیس بسیج مستضعفین گفت: شاه خائن یک میلیون دلار جایزه به رئیس جمهور خائن مصر به واسطه صلح با اسرائیل داد. جیمی کارتر در کتاب معروف ۴۴۴ روز می گوید: شاه تسلیم پیشنهادهایی بود که از سفارت ما انشاء می‌یافت. سفرای آمریکا و انگلیس در ایران در خاطرات خود می گویند ما هر ۱۰ روز به دفتر شاه می رفتیم و به او امر و نهی می کردیم و یاد می دادیم که چگونه فکر کند و منافع آمر یکا و انگلیس و غرب را تأمین کند.

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: نخست وزیر اسرائیل وقتی انقلاب پیروز شد در تلویزیون گفت مردم دنیا از دست دادن ایران برای غرب بزگترین ضربه پس از جنگ جهانی دوم به شمار می رود.

وی با بیان اینکه در ۴۱ سال مقامت ما در برابر استکبار، استکبار تمام گزینه های نظامی، اقتصادی، نفوذ و فرهنگی را در کشور ما پیدا کرد، یادآور شد: در تلاش استکبار برای نخستین کودتا قبل از پیروزی انقلاب، ژنرال هایزر به ایران آمد تا کودتایی به نام نجات یا کورتاژ را به وسیله بختیار و ژنرال های وابسته به شاه را در ۲۱ بهمن انجام دهند که با هوشیاری و فرمان امام برای حضور مردم در خیابان ها، انقلاب اسلامی تضمین به پیروزی شد و کودتا را شکست دادیم.

سپهر خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب کودتای نقاب و معروف به نوژه در استان همدان می خواستند با هواپیماهایی پایگاه نوژه محل اقامت امام و سران انقلاب را بمباران کنند و آمریکایی ها در رأس این کودتا بودند.

وی افزود: کودتای بعدی توسط آمریکا برنامه‌ریزی شد اما انقلاب اسلامی تسلیم استکبار نشد. تلاش برای تجزیه کردستان، قائله ترکمنستان و گنبد کابوس، سیستان و فارس جزو جنایت های تاریخ استعماری آمریکا علیه انقلاب ماست.

سپهر با اشاره به جنگ تحمیلی هشت ساله بیان کرد: حمله عراق به ایران هشت سال تمام غرب و شرق عالم و آمریکای جنایتکار و شوروی کمونیست دست اتحاد دادند تا انقلاب اسلامی را به زانو دربیاورند.

وی اظهار کرد: تمام کشورهای استعمارگر صدام را یاری کردند اما انقلاب و مردم و امام ایستادند و مانترسیدیم. جنگ شیمیایی را به شهرهای ما تحمیل کردند و هواپیمای مسافربری ما را زدند و تروریست تکفیری را در منطقه خلق و فرماندهی و حمایت کردند و یک جنگی را به بزرگی جهان اسلامی برای نابودی انقلاب اسلامی به راه انداختند.

وی ادامه داد: ۸۲ کشور در جبهه غرب آسیا در مقابل جبهه ایمانی اسلام صف آرایی کردند و حتی دوستان ما می گفتند مقاومت در غرب آسیا ممکن نیست و پیروزی امکان ندارد اما رهبر فرهیخته و سربازان این رهبر و بسیجیان و رزمندگان ایرانی، لبنانی، عراقی، یمنی، افغانستانی و آفریقایی و بسیج جهان اسلام مقاومت و ایستادگی کردند. هدف آنها فروپاشی انقلاب ما بود، از سوریه شروع و به ایران ختم می‌شد اما استکبار قدرت خداوند را محاسبه نکردند، قدرت ما به اندازه ارتباط و توسل و ایمان ما به خداوند بوده هست و خواهد بود.

سپهر با اشاره به اینکه تحریم اقتصادی بزرگترین مؤلفه بعد از حملات نظامی بود و آمریکایی‌ها تمام قدرت خود را برای مقابله با نظام ما به کار گرفتند، ادامه داد: آمریکا بعد از انقلاب اسلامی هر جنگ نیابتی علیه ما کلید زد و یا جنگی علیه مسلمانان شروع کرد، بدون استثنا در تمام این جنگ ها به واسطه صدور مقاومت و ایستادگی و نترسیدن شکست خورد.

وی با اشاره به اینکه اتاق جنگ اقتصادی استکبار بعد از جنگ نظامی از پیروزی انقلاب تا امروز تشکیل شده است، تأکید کرد: دشمنان وقتی در جنگ نظامی شکست خوردند تحریم های اقتصادی را شروع کردند. نخستین روزی که انقلاب اسلامی پیروز شد رئیس جمهور آمریکا تحریم اقتصادی را شروع کرد و تا امروز تمام قدرت های استکباری در عرصه تحریم اقتصادی با ما در حال مبارزه و جنگ هستند.

جانشین رئیس بسیج مستضعفین با بیان اینکه آمریکا در جنگ اقتصادی و تحریم ها هم شکست خوردند، اظهارکرد: آخرین رئیس جمهور آمریکا که از کاخ سفید اخراج شد، در ده ها سخنرانی خود گفت من کاری خواهم کرد که با تحریم اقتصادی انقلاب اسلامی تسلیم شود و نشد و ما راه شهیدان را ادامه دادیم و ایستادیم و خواهیم ایستاد.

وی ادامه داد: نخبگان، اهل قلم و کسانی که می‌گویید ما برای آب و نان، زندگی و معیشت و درمان و بهداشت باید با آمریکا مذاکره کنیم، من از قول خود آنها می‌گویم وقتی اوباما در مذاکرات وین و بحث هسته ای خود را پیروز مذاکرات می دانست و در کنگره آمریکا به سخنان خود تکیه کرد که من کاری کردم که در ده ها سال گذشته هیچ دولتی قدرت مذاکره با ایران را پیدا نکرد و من با ایران مذاکره کردم، مذاکره یعنی شروع فروپاشی ایران.

سپهر با تأکید براینکه مهمترین گزینه استکبار و صهیونیسم جهانی برای مقابله با انقلاب، ما را به دام مذاکره بردن است، افزود: امروز به ما نسخه می‌دهید که دوباره با آمریکا مذاکره کنیم؟ بدون اذن رهبری و توجه به منویات امام و رهبرمان می‌گویید مذاکره و مصالحه کنیم؟

این مقام مسئول با اشاره به اینکه جو بایدن که زمانی معاون رئیس جمهور آمریکا بود، می‌گوید توافق هسته ای تنها راه تغییر رژیم ایران است، تصریح کرد: اندیشکده آمریکن اینترپرایز می‌گوید هدف آمریکا از مذاکرات هسته ای با ایران این بود که ما کلید مذاکره را با ایران در دست داشته باشیم هر موقع ایران را تسلیم کنیم ایران باید در پشت میز مذاکرات تسلیم شود.

وی بیان کرد: مأموریت شورای امنیت ملی آمریکا در زمان اوباما رسما اعلام کردندکه هدف ما از مذاکره با ایران سه چیز است؛ تغییر اذهان، تغییر رفتار و تسلیم اراده ها. تغییر اذهان و رفتار  و اراده‌های رهبران و مسئولان و نخبگان و بعد آحاد مردم ایران. مذاکره یعنی ما در فکر و ذهن، رفتار و عمل تسلیم آمریکایی ها شویم.

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. «علی لندی» نوجوان قهرمان ایذه‌ای آسمانی شد

  2. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

  3. رمزگشایی از مواضع اخیر امیر عبداللهیان

  4. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

  5. شیوه عجیب و خطرناک جابجایی زائران اربعین با هواپیما باربری

  6. مجری فاکس نیوز رئیس جمهور کشورش را با خاک یکسان کرد

  7. نسخه راغفر برای مهار تورم/ توضیح امیرعبداللهیان درباره زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای/ پاسخ عراقچی به کیهان درباره گریه وندی شرمن در مذاکرات برجام

  8. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

  9. شکار ناگهانی سگ توسط کروکدیل گرسنه

  10. سخنی با برادرمان آقای عراقچی

  11. مقام سابق آمریکایی: اسرائیل تا ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت

  12. نیکزاد: لشکر آذری‌ها گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند

  13. سردرگمی سیستماتیک مردم

  14. عجیب اما واقعی! هذیان گویی بایدن در آنتن زنده

  15. لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

  16. واردات خودرو ، مفید یا مضر ؟ 

  17. کلیپی که اشک رییس جمهور را درآورد

  18. دعوای کاذب درباره عضویت ایران درباره سازمان همکاری شانگهای

  19. به نام فقرا به کام اغنیا

  20. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

  21. دستگیری دعانویس میلیاردر در نیاوران

  22. فیلم| وداع با قهرمان دهه هشتادی/ «علی لندی» فهمیده دوران شد پیکر

  23. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

  24. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

  25. عددهای هشداردهنده در بودجه نویسی

  ابر آروان

  پربحث‌های اخیر

   پربحث‌های هفته

   1. چراغ سبز رئیسی به جهان؛ انتقاد از آمریکا

   2. رمزگشایی از مواضع اخیر امیر عبداللهیان

   3. دستور رییسی درباره بیژن عبدالکریمی

   4. نسخه راغفر برای مهار تورم/ توضیح امیرعبداللهیان درباره زمان آغاز مذاکرات هسته‌ای/ پاسخ عراقچی به کیهان درباره گریه وندی شرمن در مذاکرات برجام

   5. چرا توان هسته ای ایران را نمی توان تضعیف کرد؟

   6. سخنی با برادرمان آقای عراقچی

   7. نیکزاد: لشکر آذری‌ها گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند

   8. سردرگمی سیستماتیک مردم

   9. لایحه رتبه‌بندی معلمان مهرماه در مجلس شورای اسلامی تصویب خواهد شد

   10. دعوای کاذب درباره عضویت ایران درباره سازمان همکاری شانگهای

   11. دفاعیات میرسلیم از طرح صیانت/ علت سکوت روحانی در این روزها چیست؟/ واکنش مثبت علی مطهری به نطق رئیسی در سازمان ملل

   12. این نیز گذشت و روسیاهی به ذغال ماند!

   13. اتحاد آنگلوساکسونها علیه دنیا !

   14. آب پاکی امیرعبداللهیان رو دست همتای آلمانی/سیاست قطعی ما گره نزدن اقتصاد داخلی به برجام است

   15. سرانجام رایزنی‌های برجامی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل

   16. بررسی صدور «گواهینامه موتورسیکلت» برای زنان و ورود آنها به «ورزشگاه‌ها»

   17. سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد شد

   18. نظر رحیم‌پور ازغدی درباره مواضع روسای جمهور پس از مسئولیت/ هشدار رئیسی به سفیر جدید انگلیس/ چرا اصلاح‌طلبان مورد توجه جامعه نیستند؟

   19. وزیر کشور: اصراری به تغییر همه استانداران نداریم

   20. دخالت نمایندگان در انتصاب استانداران به رغم تذکر رهبری

   21. نظرات برگزیده مخاطبین الف: تا زمانی که اقتصاد پایدار نداشته باشیم نگاهمان به خارج خواهد بود/ سفر رئیس‌جمهور به سازمان ملل برای مردم نفعی دارد؟/ باید برای حقوق‌های نجومی فکری اساسی کرد

   22. توییت محسن رضایی درباره تایید شهادت علی لندی

   23. توضیح رئیسی درباره علت افزایش واردات واکسن/ پیمان جبلی رئیس صداوسیما می‌شود؟/ انتقاد اژه‌ای از کیفیت گزارش دستگاه‌های امنیتی

   24. واکنش نمایندگان مجلس به اظهارات گستاخانه نماینده مجلس آذربایجان

   25. آیت الله عاملی: رزمایش سپاه در مرز ارس پاسخی به حضور اسرائیل در آذربایجان است

   آخرین عناوین