نظری: هیات مدیره استقلال تمام اختیارات باشگاه را برعهده دارد/ هیچ اختلافی با کارگزار نداریم

گروه ورزشی الف،   3990928062

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: تمام اقدامات مدیرعامل از لحاظ حقوقی غیرنافذ است مگر با تأیید هیأت مدیره، مثلاً قرارداد با کارگزار یا کادر فنی و بازیکن حتماً باید به تأیید هیأت مدیره برسد.  

به گزارش فارس، حجت نظری در خصوص انتخاب احمد مددی به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار داشت: اتفاق بسیار خوبی  افتاد که نگرانی‌های مدیریتی باشگاه را برطرف کرد و الان مدیرعامل بالای سر باشگاه است.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص انتشار مصوبه هیأت مدیره در رسانه‌ها گفت: واقعیت این است که اتفاق بسیار نامبارکی افتاد. حتماً این اقدام زشت را دنبال می‌کنیم که مشخص شود مصوبه چگونه از باشگاه خارج شده و در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. می‌توان حدس‌هایی زد و ما گمانه‌هایی داریم، اما اجازه بدهیم صحبتی نکنم. قول می‌دهم در چند ماه پیش رو حتماً این رویه زشت و ناپسند را که چند سال است گریبان استقلال را گرفته تمام کنیم. اسنادی که منتشر می‌شوند به استقلال ضربه زده است. این دندان لق را خواهیم کَند و این اتفاق نامیمون را پایان می‌دهیم.

وی در خصوص این که با توجه به مصوبه هیأت مدیره به نظر می‌رسد مدیرعامل باشگاه محدود شده گفت: رسانه‌ای به انتشار گزارشی اقدام کرده بود و عنوان کرد که هیأت مدیره باشگاه استقلال از قانون اطلاع ندارد و مصوبه غیرقانونی است. این جهت‌دهی در ادامه جهت‌دهی انتشار مصوبه است و این دو موضوع بی‌ارتباط بهم نیستند. هیأت مدیره تمام اختیارات باشگاه را برعهده دارد و از اختیارات خودش برای امور اجرایی باشگاه وظایف مدیرعامل را تفویض می‌کند.

نظری تصریح کرد: تمام اقدامات مدیرعامل از لحاظ حقوقی غیرنافذ است مگر با تأیید هیأت مدیره، مثلاً قرارداد با کارگزار یا کادر فنی و بازیکن حتماً باید به تأیید هیأت مدیره برسد. در هر حوزه‌ای اتفاقی رخ بدهد، هیأت مدیره مصوبه‌ای خواهد داشت که آن اتفاق را در اصطلاح حقوقی نافذ می‌کند. الان در هر حوزه تخصصی یک نفر از اعضای هیأت مدیره به عنوان همکار مدیرعامل و نماینده در نظر گرفته شده که اگر مثلاً عضو هیأت مدیره نکته‌ای را در حوزه اجرایی انجام می‌شود را تأیید کند، انگار مصوبه هیأت مدیره پشت آن موضوع است.

وی افزود: موضوع جای هیچ ابهامی ندارد، هیچ اقدامی به هیچ وجه خارج از چارچوب اساسنامه‌ای رخ نداده، اعتقادمان این است که همه ما یک مجموعه واحد هستیم و قرار است برای استقلال تلاش کنیم. برخلاف فضای رسانه‌ای که ایجاد شده و می‌گویند هیأت مدیره به دنبال این است که خودش کارها را در دست بگیرد، این طور نیست. همه ما به دنبال این هستیم که بهترین اتفاق برای استقلال رقم بخورد.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اختلاف نظر با کارگزار گفت: هیأت مدیره هیچ اختلافی با کارگزار ندارد، انصافا کارگزار الان ما یکی از بهترین کارگزارهای استقلال در چند سال اخیر بوده، همراه و کمک حال ما هستند و اگر این مسیر ادامه پیدا کند حتماً شاهد روزهای بهتری هم خواهیم بود.

عضو شورای شهر تهران در خصوص نام‌گذاری دو خیابان به نام منصور پورحیدری و جعفر کاشانی گفت: ما در شورای شهر تلاش کردیم تا مفاخر حوزه‌های مختلف را در شهر تهران جاودانه کنیم. حتماً هم هفته آینده مراسمی برگزار می‌شود تا سردیس آن  عزیزان در آن معابر نصب شود.

نظری در مورد مسأله کشتی این باشگاه و اظهارات علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران عنوان کرد: ضمن تبریک نایب قهرمانی استقلال باید بگویم علیرضا دبیر بخشی از مطالب را گفت، مددی هم در جریان آنها نبوده، ما از دبیر انتظار داریم که جملات را دقیق‌تر بگوید. این مسائل باعث می‌شود که باشگاه دچار چالش شود. ما تلاش می‌کنیم تیم‌های دیگری را هم در کنار فوتبال به خصوص در حوزه بانوان داشته باشیم. امیدوارم استقلال امروز با ارائه یک بازی خوب صدرنشینی خودش را حفظ کند.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. «روحانی بود، خیلی خوب بود»

 2. منجلاب دوستی با آمریکا و عربستان!

 3. پرسش مهم افکار عمومی درباره سرعت گرفتن روند واکسیناسیون

 4. توکلی خواستار برکناری استاندار جدید سیستان و بلوچستان شد

 5. آینده محتوم خودروسازی ایران

 6. ۵ میلیون تزریق و رتبه دوم واکسیناسیون در جهان/ نظر پزشکيان درباره تيم اقتصای دولت / رضایی از دبیری مجمع کنار می‌کشد؟

 7. برگ سبز خودرو و آغاز جدالی دوباره

 8. زوایای پنهان پرونده اکبر خرمدین/ وکیل پایه یک دادگستری: مادر بابک باید فی الفور آزاد شود!

 9. امید لبنانی ها باز هم ناامید می شود؟!

 10. درباره غائله های  لواسانی و خیابانی…

 11. توافق مجدد ایران با آژانس انرژی اتمی درباره دوربین‌های نظارتی/ کوچ قاضی‌زاده هاشمی از مجلس به دولت/ استقبال اصلاح‌طلبان از اقدامات اژه‌ای

 12. مدرس خیابانی در خصوص حقوق نجومی‌اش به مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان چه گفت؟

 13. سفر پرحاشیه آقای مدیرکل

 14. لانه جاسوسی آمریکا در لبنان بر ضد مقاومت

 15. پشت پرده سخنرانی سرکرده القاعده با لباس سنتی عربستان

 16. ما و پنجشیریان

 17. اسرائيل يتيم مي‌شود!

 18. چرا آمریکا در خلیج فارس یگان پهپادی مستقر کرده است

 19. قاضی زاده هاشمی:موضوع امروز استعفا نیست بلکه رفتن از سنگری به سنگر دیگر است

 20. بارقه های امید در دل مردم

 21. روایت‌ها از حضور همسر مقام رهبری در مراسم خاکسپاری برادرش حقیقت ندارد

 22. توییت جالب عباس خامه‌یار درباره تانکرهای حمل سوخت در لبنان

 23. درباره کدام افغانستان سخن می‌گوییم؟!

 24. معاون اول رییس جمهور: قیمت لبنیات نباید افزایش یابد

 25. رستم قاسمی: ساخت یک میلیون مسکن تورم‌زا نیست

ابر آروان

آخرین عناوین