جوابیه سید میعاد صالحی بر بیانیه دیوان محاسبات

گروه اقتصادی الف،   3990421137 ۳۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۷ تکراری یا غیرقابل انتشار
جوابیه سید میعاد صالحی بر بیانیه دیوان محاسبات

***********

به گزارش الف بدنبال اظهارات سید میعاد صالحی رییس سابق صندوق بازنشستگی کشوری  درباره دلایل و چگونگی برکناریش روابط عمومی دیوان محاسبات در بیانیه‌ای این اظهارات را کذب وخواند . صالحی اینبار با ارسال جوابیه‌ای خواستار پاسخگویی به دیوان محاسبات شده که متن نامه وی را در ادامه می‌خوانید.

 

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر عادل آذر، رئیس کل محترم دیوان محاسبات کشور

بیانیه منتسب به جنابعالی با ادبیاتی دور از شأن که تداعی‌کننده شب‌نامه بود را ملاحظه نمودم و گمان نمیکردم یادآوری بخشی از سخنانتان در یک جلسه رسمی، اینگونه شما را آشفته کند. در بیانیه مذکور، بنده را متهم به سیاسی کاری کردید در حالیکه عملکرد شما در طول سال‌های مختلف از مرکز آمار تا دیوان محاسبات شهره خاص و عام‌ است. همچنین اگر برای بنده نفع شخصی یا بقای خودم در جایگاه مهم بود، همان سال گذشته این موارد را بیان می‌کردم، اما به خاطر مصالح ملی اینجانب تکلیف خود میدانم که از انتخاب افرادی که در بزنگاه‌ها منافع شخصی و قبیله‌ای را برمنافع کشور ترجیح می‌دهند در حد توان جلوگیری نمایم.

در بیانیه منتشر شده، اظهارات اینجانب «سراسر کذب» عنوان شده است. البته بهتر بود به جای فرافکنی، به موارد مربوطه و شائبه سوء استفاده از جایگاه شغلی به صراحت پاسخ داده می‌شد. به عنوان مثال هیچ اشاره‌ای به جلسه خرداد ماه 98 اینجانب با جنابعالی، معاونتان و باجناقتان از حدود ساعت 12:45 تا 13:30 در دفترتان در دیوان محاسبات نشده است، آیا آن جلسه را تکذیب میکنید؟! موضوع جلسه چه بود؟! آیا در خصوص توصیه به ادامه سرپرستی باجناقتان و مخالفت اینجانب بوده یا موضوعی مانند نقش دیوان محاسبات در وضعیت آب و هوای یکی از شرکت‌های صندوق بازنشستگی؟!! اگر احیانا دچار فراموشی مصلحتی شده‌اید، با توجه به اینکه جلسه فیمابین دو مسئول کشوری در دفتر رئیس کل دیوان محاسبات برگزار شده و با عنایت به دسترسی به محتوای جلسه، پیشنهاد می‌شود یکبار دیگر آن را مرور نمایید.

در بیانیه‌تان به این سوال مهم پاسخ داده نشده است که: چرا نامه مورخ 1/4/98 معاونتان حاوی موارد کذب و کتمان حقیقت در خصوص عنوان مدرک دکتری اینجانب از دانشگاه صنعتی شریف و سوابق مدیریتی و اقتصادی بنده می‌باشد؟ نامه‌ای که در پاسخ به استعلام بی‌سابقه رئیس وقت کمیسیون اجتماعی مجلس ارسال شده است. جالب اینجاست که داماد آن رئیس کمیسیون، معاون همان مدیر عامل نجومی‌بگیری بود که در زمان اینجانب برکنار و گزارش آن را نیز برای شما ارسال کردم و در گزارش تفریغ بودجه سال 97 به آن اشاره نموده‌اید که متوسط ماهیانه 53 میلیون تومان خالص دریافتی داشته است. آیا این همان هلدینگی نیست که به طور کاملا اتفاقی باجناق شما بر خلاف قواعد ابلاغی صندوق سرپرست شرکت زیرمجموعه آن شده بود؟!

اگر چه نامه معاونتان در حوزه‌ای خارج از حیطه وظایف دیوان و غیرالزام‌آور بوده است، اما وسیله مهمی برای تخریب رسانه‌ای و تضعیف اینجانب که در آن زمان در خط مقدم مبارزه با مفسدین و نجومی‌بگیران قرار داشتم شد. همچنین همانطور که احتمالا خودتان میدانید، مشابه نامه سازمان بازرسی که بدان اشاره نموده‌اید، چند روز قبل از آن در خصوص مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی نیز ارسال شد که در نهایت رای دیوان عدالت اداری روشنگر اشتباه بودن تفسیر در نظر گرفته شده از قانون، و بلامانع بودن انتصاب بوده است.

در بخشی دیگر خود را مدافع بیت‌المال و پیگیر موضوع حقوق‌های نجومی دانسته‌اید، اما بهتر است به جای کلی‌گویی، دقیقا بفرمایید سرنوشت حقوق‌های نجومی غیرقانونی صندوق بازنشستگی کشوری که یکسال از ارائه گزارش مکتوب آنها توسط اینجانب به جنابعالی گذشته است چه شد؟ چند ریال از آنها به بیت المال بازگشته است؟ به نظر می‌رسد عمده تلاش شما در خصوص شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) نیز در صفحه 9 خلاصه گزارش تفریغ بودجه به این جمله منتج شده است که فهرست دریافتی مدیران به دیوان محاسبات ارائه نشده است و مراتب در حال پیگیریست! آیا می‌توان عملکردی ضعیفتر را در این حوزه متصور بود؟!

در بخشی از بیانیه موصوف، به نوعی تهدید به شکایت از اینجانب در مراجع قضایی شده است! این درحالیست که اتفاقا اینجانب با توجه به صحبت‌های اخیر رئیس محترم دستگاه قضا مبنی بر پیگیری و مواخذه مدیران دارای مسئولیت، نسبت به بیان موارد مذکور اقدام نمودم و تقاضای رسیدگی داشته‌ام و در صورتی که اصرار بر بیانیه‌پراکنی و فرافکنی داشته باشید، شکایت از جنابعالی و معاونتان به دلایل «بیان کذب، کتمان حقیقت، شائبه تبانی و سوء استفاده از جایگاه شغلی» در دستور کار قرار خواهد گرفت.

در پایان به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران به شما همکار گرامی عرض می‌کنم که به حول و قوه الهی، در گام دوم انقلاب اسلامی، دیگر پذیرشی برای عملکردهای اینچنینی و مخفی نمودن سوء استفاده‌ها پشت کلی‌گویی‌های فاقد عمل وجود نخواهد داشت و توصیه می‌کنم با پرهیز از فرافکنی و پذیرش اشتباهات، زحمات و آبروی چندین ساله خود و سایر مدیران خدوم نسل دوم را به هدر ندهید.

والسلام علی من اتبع الهدی

سید میعاد صالحی

20/4/1399

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۵۱۷۹۵۲۱۷:۴۳:۵۶ ۱۳۹۹/۴/۲۱
حالا که کشمکش های سیاسی منجر به افشای چنین مواردی شده لازم است دادستان کل وارد عمل شود.
حسنعلی سبد سبد گل یاس۱۵۱۸۰۶۶۱۹:۱۹:۰۲ ۱۳۹۹/۴/۲۱
از سمن دیده بان شفافیت و عدالت که صنمی با هیچ یاسمنی ندارد به مسله ورود فرمایند چندی پیش بع نمایندگان یکی از کمیسون ها که مسول تععین رییس دیوان محاسبات است بن هدیه از هزینع های دیوان داده شده بود
کمالی۱۵۱۸۱۶۲۲۱:۲۵:۲۸ ۱۳۹۹/۴/۲۱
سال آخر دولت فرصت خوبیست تا تخلفات دولت روحانی و مجلس و دیوان عدالت لاریجانی بازخوانی شود
ناشناس۱۵۱۸۲۸۸۲۳:۲۷:۴۰ ۱۳۹۹/۴/۲۱
تنها اثر و فایده این کشمکشها ، آشکار شدن قطره ای از اقیانوس ........ در نزد ملت ایران است .
الهه۱۵۱۸۹۷۸۱۲:۳۶:۴۹ ۱۳۹۹/۴/۲۲
برای عدم سواستفاده دشمنان بهتر است این افشاگریها انجام نشود
ارسطو۱۵۱۷۹۶۹۱۷:۵۶:۰۲ ۱۳۹۹/۴/۲۱
خدا حفظت کنه دکتر جان....افراد سالمی مثل شما رو نمیتونن تحمل کنن باجناقشون رو میذارن حیف و میل کنه بعدم طلبکار میشن....بنظرم حتما باید از آقای عادل شکایت کنید....
ناشناس۱۵۱۷۹۸۶۱۸:۱۰:۱۷ ۱۳۹۹/۴/۲۱
جناب دکتر آذر، در دوران آقای احمدی نژاد از عملکرد دولت انتقاد کرد و دولت را متهم به آمارسازی کرد، پس از کش و قوس فراوان و سیاسی کاری و غیره ایشان به عنوان رئیس مرکز آمار کشور انتصاب شد تا آمار دولت درست و دقیق باشه..
سیروس مهدوی۱۵۱۸۰۶۰۱۹:۱۴:۱۸ ۱۳۹۹/۴/۲۱
چگونه نسلی قبل در .. فساد دست و پا می زنند و نسلی نو تلاششان اینست که وارد این .. نشوند. امیدوارم رئیس دستگاه قضایی و رهبر ایران همچنان در حمایت از گزارشگران فساد پشتیبان ملت سیلی خورده از فساد حرامخواران یقه سفید باشند.
ناشناس۱۵۱۸۰۶۵۱۹:۱۸:۲۲ ۱۳۹۹/۴/۲۱
لازم است اقای رئیسی از طریق دادستانی وارد عمل شود و دیوان محاسبات را به محاسبه بکشد، که شائبه های پیشین هم دارد دیوان محاسبات. خیلی دلم میخواد آخوندی رو هم محاکمه کنند...
ناشناس۱۵۱۸۱۱۵۲۰:۱۱:۵۶ ۱۳۹۹/۴/۲۱
احسنت مدیر شجاع پس برکناری افشا گری کرد ؟ حالا دستگاه قضا باید قاطعانه عمل کند البته مجلس فردی را باید در راس دیوان محاسبات بگمارد که به پاک دستی مبازره با فساد و فامیل بازی مقابله کند عادل اذر امتحان شد باید فردی قاطع قوی پاک دست روی کار بیاید همان گونه که تاج گردون را از گود خارج کرد به همین دلیل البته بزرگ ترین ایراد بعضی از مسؤلان فامیل بازی و ., است که نیازمند کمک دستگاه قضا برای مقابله با این پدیده شوم است
ناشناس۱۵۱۸۱۵۱۲۱:۱۵:۴۰ ۱۳۹۹/۴/۲۱
این مساله هم در نهایت با کدخدامنشی حل خواهد شد
ناشناس۱۵۱۸۱۵۲۲۱:۱۵:۵۹ ۱۳۹۹/۴/۲۱
وای بروزی که بگندد نمک
اكبر۱۵۱۸۲۳۵۲۲:۴۹:۴۷ ۱۳۹۹/۴/۲۱
شجاعت نگارنده محرز و خداوند انشاالله توفيق دهد. با ذكر نكات منفي براي رييس ديوان، بكار بردن لفظ گرامي نيازي نبود.
ناشناس۱۵۱۸۲۴۱۲۲:۵۵:۱۱ ۱۳۹۹/۴/۲۱
دستگاه قضاييه زودتر وارد شود تا اقايون الفرار نكردند به كانادا و جاهاي ديگر و احيانا روماني !
حسین۱۵۱۸۲۷۴۲۳:۱۵:۰۵ ۱۳۹۹/۴/۲۱
این اقای عادل آذر اداره امار رو روهم به بدکشیده بود من خودم کارمند اداره اماربودم تمام .. هایش را سریه کاری گذشته بود نمیدونم چرا اینا روز به روز منصبشون مهمتر میشه درحالیکه بی کفایتیشون هرروز محرزتره
ناشناس۱۵۱۸۲۸۳۲۳:۲۴:۰۶ ۱۳۹۹/۴/۲۱
آقای میعاد صالحی چون وارد صحبتهای ممنوعه شده بود کمار گذاشته شده مملکت شده هزار فامیل و قطع الرجال.
ناشناس۱۵۱۸۳۱۰۰۰:۰۱:۲۷ ۱۳۹۹/۴/۲۲
پاسخ خوبی است و این کمک می کند به جلوگیری از فساد. درود بر شما.
ناشناس۱۵۱۸۳۶۴۰۱:۲۹:۲۸ ۱۳۹۹/۴/۲۲
دولت که....کاش قوه قضاییه ورود میکرد رانتخواران رو محاکمه
ناشناس۱۵۱۸۴۰۹۰۲:۵۳:۴۸ ۱۳۹۹/۴/۲۲
درود خدا بر سید میعاد صالحی ، جوان پاکدست که شغل خود را ازدست داد ولی زیر بار زور و ظلم نرفت. آفرین بر شیری که خوردی و درود بر تربیت و شرفت.
ناشناس۱۵۱۸۴۱۷۰۳:۰۷:۳۸ ۱۳۹۹/۴/۲۲
مدیریت قبیله ای،باندی اکثر سازمانها را فرا گرفته و تاوان این رفتار را هم مردم میدهند
ناشناس۱۵۱۸۴۲۸۰۳:۲۶:۲۰ ۱۳۹۹/۴/۲۲
جناب رييسي ، يا علي بسم الله يك فساد ديگر بررسي شود .
مصطفی۱۵۱۸۴۵۵۰۴:۴۲:۳۸ ۱۳۹۹/۴/۲۲
سلام ممکنه یک نفر پاک دست در بین آقایان نشان بدهید
ناشناس۱۵۱۸۴۶۶۰۶:۱۶:۱۸ ۱۳۹۹/۴/۲۲
واقعا به قول یکی یک نخ رو که بکشی مثل تار عنکبوت همه جا میلرزه
محمد۱۵۱۸۴۷۰۰۶:۴۴:۲۹ ۱۳۹۹/۴/۲۲
ماشالله دلاور ...وطنم پاره تنم
ناشناس۱۵۱۸۴۹۵۰۷:۲۱:۲۶ ۱۳۹۹/۴/۲۲
جناب آقای رئیسی لطفا دستور پیگیری مجدانه را صادر فرمایید. عده‌ای به نان شب محتاج عده ای هم با شکمهای برآمده ناشی از پر خوری از توبره بیت المال عده ای باصورتهای سیلی خورده حاصل از شرم از روی خانواده (باز نشسته) افتادگان بی رمق و خجل از زن و فرزند
ناشناس۱۵۱۸۵۰۷۰۷:۳۴:۲۶ ۱۳۹۹/۴/۲۲
ریاست محترم دستگاه شما تکلیف شرعی و قانونی دارید که نگذارید خلاف قانون در کشور رخ دهد و در پی آن از کیسه بیت المال خلاف حق ارتزاق شود استفاده کذب ازلقب دکتر طی چندین سال توسط ..
ناشناس۱۵۱۸۵۱۵۰۷:۴۰:۵۸ ۱۳۹۹/۴/۲۲
اساسا مدعی العموم گویی هیچ تکلیفی ندارد
ناشناس۱۵۱۸۵۳۸۰۸:۰۰:۰۵ ۱۳۹۹/۴/۲۲
چه كسي از ديوان محاسبات حساب كشي مي كند؟
ناشناس۱۵۱۸۶۶۶۰۹:۴۵:۲۸ ۱۳۹۹/۴/۲۲
آقای صالحی داشت اقدامات خوبی در شستا انجام می داد که تیم ..ی ایشان را حذف کرد.حالا آدم می فهمه چرا این اتفاق افتاد،یعنی سر نخ را که می گیری می بینی چقدر آدم به این ریسمان فساد متصل هستند.کاش روزی اراده ای در این مملکت به وجود می آمد تا از امثال آقای صالحی دفاع و امثال آقای عادل آذر(حیف عبارت عادل ) و .. و نماینده مجلس و وابستگانش با اثبات فساد سریعا ..
ناشناس۱۵۱۸۷۱۲۱۰:۲۰:۲۱ ۱۳۹۹/۴/۲۲
همون چند وقتی که آقای صالحی ریاست صندوق بازنشستگی را عهده دار بود صداقتش ثابت شد وبرکناریش هم برای مردم پیش بینی شده بود چون خیلی از ظلم ها را فاش کرد درصورتی که نباید واقعیت ها به مردم گفته شودوایکاش قوه قضائیه همون موقع پی گیر سخنان آقای صالحی ومبارزه با ظالمان میشد ولی افسوس
ناشناس۱۵۱۸۹۲۵۱۲:۱۲:۳۳ ۱۳۹۹/۴/۲۲
اقاي عادل آذر يكبار هم به نمايندگان مجلس هديه هاي گران قيمت مانند تبلت وغيره داده بود كه جناب اقاي توكلي اعتراض شديدي به اين اقدام عادل آذر نمودبدون شك اگر دستگاه هاي نظارت كننده مانند ديوان محاسبات،سازمان بازرسي كشور وحراست سازمانها سالم باشند وبا مفسدين همراهي نكنندبه مراتب فساد كمتري بوجود مي امد در اين مقوله نيز حق با جناب صالحي است كه خيلي زود وقبل از اينكه كار بجاي باريك بكشد اورا بر كنار كردند
محسن۱۵۱۹۳۰۱۱۴:۵۰:۱۷ ۱۳۹۹/۴/۲۲
سلام... بهتر است آقای عادل آذر به همون شغل شریف استادی در دانشگاه بپردازد و کتاب بنویسد

پربحث‌های دیروز

 1. ۸+۱ مورد از باورنکردنی ترین فواید استفاده از کولرهای گازی در خانه

 2. زمان توزیع عادلانه یارانه بنزینی فرا رسیده است؟

 3. انتقاد حسین شریعتمداری از پرویز فتاح

 4. مافیا در بورس هم وجود دارد/ مخالف ورود مردم به بورس نیستم اما نگرانم/ باید یک شبکه تلویزیونی بورس داشته باشیم/ قیمت‌های بورس با واقعیت اقتصادی همخوانی ندارد

 5. ثبت واکسن روسی کرونا؛ پایان رنج بشر یا تبلیغات زودهنگام؟!

 6. انتقاد حسین شریعتمداری از فتاح/مخالفت با حضور روحانی در مجلس/پذیرش اعاده دادرسی مرتضوی/ پاسخ آذری‌جهرمی به یک شایعه/ احمدی‌نژاد به تاریخ پیوسته است

 7. توئیت کنایه‌آمیز آشنا: غرور قربانی گرفت

 8. مجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد

 9. عقب‌نشینی جدید واشنگتن در برابر تهران/ حذف ۳۰ پاراگراف از قطعنامه ضدایرانی

 10. تغییر نظر وزارت علوم درباره تعویق زمان کنکور با دستور رئیس جمهور

 11. دولت در مورد لغو تعلیق کنکور به مردم پاسخگو باشد

 12. محسن هاشمی: لغو طرح ترافیک تهران در مقابله با کرونا موثر نیست

 13. بایدن، «کملا هریس» را به عنوان معاون خود انتخاب کرد

 14. غارنشینی یک خانواده فلسطینی

 15. دوربین مخفی: هجوم مردم برای خرید تیشرت‌های عجیب و غریب

 16. چرا روحانی برای دفاع از وزیر پیشنهادی صمت به مجلس نرفت؟

 17. مزیت‌های طرح گشایش اقتصادی از زبان روحانی

 18. کشف دومین اسکلت بانوی اشکانی در اصفهان

 19. روح‌الامینی: بنده و برخی نمایندگان تهران ودیعه مسکن نگرفته‌ایم

 20. درخواست ۲۰ کشور از روسیه برای دریافت واکسن کرونا

 21. آیت الله فاطمی نیا دوباره در بیمارستان بستری شد

 22. در آینده نزدیک سامانه گزارشگران فساد راه‌اندازی می‌شود

 23. معاون رئیس جمهور: «استخدام» اعتماد به نفس و نوآوری فرزندان‌مان را از بین می‌برد

 24. چرا باید «شور شیرین» را خواند؟

 25. افشای راز واکسن روسی کرونا

پربحث‌های هفته

 1. حمله وحشیانه با قمه به صاحب مغازه در کرمانشاه

 2. با فتح کجا جنگ برای ما تمام می‌شود؟

 3. آیا پیروزی بایدن بر ترامپ به نفع ایران است؟

 4. بازگشت به سیاست‌های هاشمی ؟!

 5. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

 6. املاک بنیاد مستضعفان و فرصت‌های برابر

 7. هشدار احمد توکلی به روحانی: نام ساقط کردن کشور «گشایش» است؟/ دولت‌های بعد شما، بدهی خود را چگونه بپردازند؟

 8. گشایش اقتصادی برای مردم یا دولت؟

 9. توصیه های جمعیتی مسوولان به مردم از کنار گود

 10. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

 11. صحبت‌های «فتاح» درباره کاخ مرمر، مدرسه حدادعادل، ساختمان مرکز پژوهش‌ها و املاک در دست نیروهای مسلح

 12. صحنه آهسته انفجار بیروت

 13. برجام ۹۹ به روایت زیباکلام/واکنش کدخدایی به اظهارات علی مطهری/احمدی‌نژاد دوباره ردصلاحیت می شود؟

 14. زیباکلام: باید برجام ۹۹ را با آمریکا امضا کنیم!

 15. ۸+۱ مورد از باورنکردنی ترین فواید استفاده از کولرهای گازی در خانه

 16. زمان توزیع عادلانه یارانه بنزینی فرا رسیده است؟

 17. صفر تا ۱۰۰ داستان وضع مالیات بر محتکران خانه

 18. انتقاد حسین شریعتمداری از پرویز فتاح

 19. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

 20. مافیا در بورس هم وجود دارد/ مخالف ورود مردم به بورس نیستم اما نگرانم/ باید یک شبکه تلویزیونی بورس داشته باشیم/ قیمت‌های بورس با واقعیت اقتصادی همخوانی ندارد

 21. ستاد کرونا با تعویق کنکور مخالفت کرد/ برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی

 22. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

 23. ثبت واکسن روسی کرونا؛ پایان رنج بشر یا تبلیغات زودهنگام؟!

 24. ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم

 25. ۵ شرط رئیسی برای موافقت با طرح دولت/هشدار توکلی به روحانی/تغییر سیمای کرونا در پاییز/ نماینده سابق مجلس بازداشت شد

ابر آروان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

  2. هشدار احمد توکلی به روحانی: نام ساقط کردن کشور «گشایش» است؟/ دولت‌های بعد شما، بدهی خود را چگونه بپردازند؟

  3. گشایش اقتصادی برای مردم یا دولت؟

  4. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

  5. ۸+۱ مورد از باورنکردنی ترین فواید استفاده از کولرهای گازی در خانه

  6. زمان توزیع عادلانه یارانه بنزینی فرا رسیده است؟

  7. صفر تا ۱۰۰ داستان وضع مالیات بر محتکران خانه

  8. مافیا در بورس هم وجود دارد/ مخالف ورود مردم به بورس نیستم اما نگرانم/ باید یک شبکه تلویزیونی بورس داشته باشیم/ قیمت‌های بورس با واقعیت اقتصادی همخوانی ندارد

  9. جزئیات تازه از فروش نفت توسط دولت به مردم از زبان پورابراهیمی

  10. جدیدترین خبر از تبدیل ریال به تومان/ ۲.۵ میلیارد دلار ارز برگشت

  11. جزئیاتی از تغییر طرح فروش نفتی دولت توسط مجلس به نفع مردم

  12. واکنش سردار جباری به اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان

  13. روحانی: مردم در زمینه تلاش دولت برای ایجاد ثبات و آرامش در اقتصاد، اطمینان خاطر داشته باشند

  14. ریش و قیچی قیمت خودرو در دستان خودروسازها/ قیمت ماشین هر سه ماه یک‌بار تغییر می‌کند!

  15. همتی: نرخ ارز در روزهای آینده پایین‌ می‌آید

  16. امضاهای استیضاح زنگنه در حال افزایش است/ نوع مدیریت زنگنه به صورتی است که مشکلات زیادی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به وجود می‌آورد

  17. نوبخت: ما ارز خودمان را فروختیم، اگر بانک مرکزی نگه داشته عرضه کند / افزایش قیمت ها را به فروش ارز صندوق ربط ندهید

  18. جزئیات احتمالی از وعده «گشایش اقتصادی»

  19. گمانه زنی‌ها از "گشایش اقتصادی" رئیس جمهور/ پای عرضه اوراق سلف نفتی در میان است؟

  20. دندان طمع دولت‌ها به درآمد نفت کنده می‌شود؟

  21. موضع‌گیری دژپسند علیه وزارت نفت/ نفتی‌ها آماده عرضه «دارا دوم» نبودند

  22. جزئیات طرح مجلس برای تغییر در شیوه سهمیه‌بندی بنزین

  23. نامه بسیج دانشجویی به نمایندگان / مجلس به طرح «گشایش اقتصادی» دولت ورود کند

  24. دلار در سراشیبی قرار گرفت

  25. مسکن ارزان می‌شود؟

  آخرین عناوین