زن خواننده در ابیانه به خارج از کشور گریخته است

گروه اجتماعی الف،   3980921101 ۳۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: زنی که در ابیانه آواز خواند قبل از فرا رسیدن زمان دادگاهش به ترکیه رفت

زن خواننده در ابیانه به خارج از کشور گریخته است

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام احمد عبدالهی نژاد پیش از ظهر امروز در مراسم گردهمایی ائمه جمعه و جماعات بخش کوهپایه اصفهان اظهار کرد: اگر جایی بدعتی اتفاق افتاد اولین وظیفه بر عهده طلبه‌ها و کسانی که مکنتی دارند، خواهد بود.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان با اشاره به خطبه منا تصریح کرد: نیاز به یک الگو داریم که در زندگی و سیره تبلیغی به کار ببریم که به فرموده قرآن رسول گرامی اسلام این اسوه است.

وی در ادامه با اشاره به صفات پیامبر اسلام ادامه داد: پیامبر در رحمت و مهربانی شهره است؛ اما این مهم است که همین پیامبر که رحمت للعالمین است نسبت به کسانی که به ارزش‌های اسلام کج دهنی می‌کردند چه رفتاری داشتند؟

عبدالهی نژاد عنوان کرد: یک هیاتی  در ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر وجود دارد که در این هیات آسیب‌های اجتماعی استان اصفهان  را شناسایی کرده که این آسیب‌ها حدود 12 سرشاخه دارد.

احمد عبدالهی نژاد بیان کرد: در سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به اصفهان پیشنهاد دادیم شعبه ویژه جرائم اجتماعی ایجاد شود و در کمترین زمان ممکن به این جرائم رسیدگی شود.

 زنی که در ابیانه آواز خواند قبل از فرا رسیدن زمان دادگاهش به ترکیه رفت

 دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: خانمی در ابیانه آواز خواند، از این خانم شکایتی شد و بعد وی وثیقه‌ای گذاشت و سپس تاریخی برای زمان دادگاه وی مشخص شد.

وی افزود: اما در همین فاصله فرار کرد و به ترکیه رفت و در ترکیه در حال برگزاری چندین کنسرت است؛ چرا باید از این جرائم اجتماعی راحت بگذریم؟

عبدالهی نژاد با اشاره به آسیب‌ها در حوزه گردشگری در شرق اصفهان اظهار کرد: باید مطالبه گری کنیم؛ راهی که قانون برای ما پیشنهاد کرده این است که با حضور امام‌جمعه به عنوان رئیس شورای امربه‌معروف و نهی از منکر و یک نفر دبیر و افراد دیگر شورایی تشکیل شود و بخشی از نهاد نماز جمعه باید به این مسأله بازگردد.

کوچ سرفینگ در اصفهان 270 هزار عضو دارد

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: در زمینه گردشگری 26 مورد نمونه گردشگری داریم که در ایران و اصفهان فعال است که یکی از آن‌ها کوچ سرفینگ است که  در اصفهان بیش 270 هزار نفر عضو دارد.

وی با شاره به اینکه این سایت بر پایه یک مسافرت ارزان فعال شده است،  اذعان کرد: در این سایت شخص پذیرایی و اسکان گردشگر را بر عهده می‌گیرد، گردشگر غیرمسلمان وقتی می‌خواهد به ایران مسافرت کند لوازم دیگری چون مشروبات الکلی لازم دارد که شخص فراهم نمودن آن را قبول می‌کند و سپس فیلم و عکس پذیرایی و گردشگران را در سایت بارگذاری می‌کند تا امتیاز بیشتری کسب کند و این موضوع حتی در برخی روستاها نیز وجود دادرد.

احمد عبدالهی نژاد گفت: این فرد به کشور ما می‌آید، جاسوسی می‌کند و هم فرهنگ ما را در تغییر می‌دهد؛ در حوزه آموزشگاه‌ها آسیب از نظر فرق انحرافی وجود دارد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: در اصفهان یکی از حزب‌های اصلاح‌طلب به نام عدالت و آزادی دفتر دارد؛ با دبیر کل این ستاد برخوردهایی و کنار گذاشته شد؛ کاری که انجام داد این بود که مثل زمان منافقین خصوصاً روی جوان‌ها و نوجوانان کار می‌کرد.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان بیان کرد: در هر بخش، شهر و روستا یک شورای امربه‌معروف تشکیل شود و آسیب‌های را شناسایی و پیگیری کنند.

در این مراسم حجت‌الاسلام محمدرضا جعفری اظهار کرد: پیامبر خاتم چهار ویژگی دارد که باعث شده ایشان بر همه انبیا افضل باشد؛ یقین، حسن خلق، سخاوت نفس و رحمت به خلق این چهار ویژگی است.

امام‌جمعه شهر سجزی تصریح کرد: اگر ما این چهار ویژگی را در خود تقویت کنیم به همان اندازه خداوند به ما توفیق روز افزون دارد.

وی با بیان اینکه ائمه جمعه و جماعت با این چهار ویژگی‌ها در حال فعالیت هستند، بیان کرد: نماز جمعه و جماعت از سنگرهای راهبردی نظام اسلامی است.

جعفری در ادامه با اشاره به اهمیت یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی مهم بوده و استقبال خوبی در ثبت نام شده است؛ انتخاب مجلس پرشور برگزار می‌شود و نشان‌دهنده این است که کشور فضای منسجمی دارد.

وی گفت: ائمه جمعه و جماعت وظیفه دارند بصیرت افزایی داشته باشند و مواظب بد خواهان و دشمنان باشند

جعفری در ادامه با بیان عملکرد شش‌ساله ستاد برگزاری نماز جمعه شهر سجزی در موضوعات فرهنگی، مذهبی، آموزش علمی، سیاسی اداری، خدماتی و مالی اشاره کرد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۳۷۴۷۶۱۹:۳۶:۰۷ ۱۳۹۸/۹/۲۱
شمابه فکر منکرای بزرگتر باش حاجی اولویت بندی کن تبعیض و پارتی و دزدی واختلاسو حیفو میل بیت المال .وووو
ناشناس۱۲۳۸۰۵۸۱۰:۱۸:۳۹ ۱۳۹۸/۹/۲۲
منکرای بزرگترهم سرجاش حتمابرخورد میشه مطمئن باش.
ناشناس۱۲۳۸۰۷۵۱۰:۳۱:۱۵ ۱۳۹۸/۹/۲۲
دزدی و اختلاس و تبعیض ربطی به حاجی نداره که بخواد درستش کنه اون ربط به رای تو داره که تو باید مدل رای دادنت رو عوض کنی
معین۱۲۳۷۵۲۲۲۰:۲۴:۰۰ ۱۳۹۸/۹/۲۱
الان مشکل مملکت همینه واقعا مشکلات مردم رو نمیبینین
ناشناس۱۲۳۷۵۲۵۲۰:۲۵:۱۱ ۱۳۹۸/۹/۲۱
در حالیکه برخی دزدها آزاد و حتی پست های مدیریتی دارند . شادکردن مردم چرا مجازات دارد؟!!!!!!!!!!
ناشناس۱۲۳۸۰۷۹۱۰:۳۴:۰۰ ۱۳۹۸/۹/۲۲
شاد کردن مردم با گناه کثیف ترین کار ممکنه
ناشناس۱۲۳۸۷۲۱۲۱:۱۸:۴۸ ۱۳۹۸/۹/۲۲
غمگین کردن و نا امید کردن مردم با دروغ و دزدی و اختلاس و.. چی؟ چطور کاریه؟ کثیفه یا تمیز؟
ناشناس۱۲۳۷۵۳۶۲۰:۳۴:۳۲ ۱۳۹۸/۹/۲۱
اقای طلبه ، .. ..نمیگم این خانم بی تقصیر هست ، ولی خیلی جلوتر از ایشان ، مفاسدی در کشور هست ، که اگر به همین خطاب و عتاب امثال شما ، جلویش گرفته و برطرف می شد . خیلی وضع ایران فعلی متفاوت بود. امید وارم پیام بنده منتشر شود.
dayani۱۲۳۷۵۳۸۲۰:۳۵:۳۴ ۱۳۹۸/۹/۲۱
فکر میکنم بدتر مجازات همان رفتن به تبعید است.
ناشناس۱۲۳۷۵۴۹۲۰:۴۸:۳۱ ۱۳۹۸/۹/۲۱
اگه مجوز میدادین در داخل کشور بخونه .. فرار نمیکرد تا ..
ناشناس۱۲۳۷۵۵۹۲۰:۵۵:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۲۱
کار این خانوم مثل کار تتلو بود. هرچندتتلو وثیقه نگذاشت ولی این خانوم بی خیال وثیق شد چون میدانست با اجرا کردن یک کنسرت چند برابر آن وثیقه را بدست می آورد..
ناشناس۱۲۳۷۵۷۷۲۱:۱۸:۵۳ ۱۳۹۸/۹/۲۱
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: خانمی در ابیانه آواز خواند، از این خانم شکایتی شد و بعد وی وثیقه‌ای گذاشت و سپس تاریخی برای زمان دادگاه وی مشخص شد. وی افزود: اما در همین فاصله فرار کرد و به ترکیه رفت و در ترکیه در حال برگزاری چندین کنسرت است؛ چرا باید از این جرائم اجتماعی راحت بگذریم؟ !!!!!!!!!!!!! جرمش دقیقا چی بوده؟ آواز خواندن ؟!!!!
ناشناس۱۲۳۷۵۹۲۲۱:۳۵:۴۰ ۱۳۹۸/۹/۲۱
دروهله اول امربه‌معروف و نهی از منکر به مسوولین باید بشود
ناشناس۱۲۳۷۶۲۰۲۱:۵۵:۱۷ ۱۳۹۸/۹/۲۱
نتیجه برخورد خشن با خانم خواننده مهاجرت ایشون به خارج و فعالیت آزادانه و بدون مشکلش شد. الان یه کانال اینستاگرام داره با ۲۱۴ هزار فالور که روز به روز بیشتر میشه و توش کیلیپ های خوانندگی میگزاره. کنسرت هم میزاره واسه ایرانی هایی که سفر میکنن به ترکیه. پس میبینیم نتیجه اقدامات خشن همیشه نتیجه معکوس داره
ناشناس۱۲۳۷۶۲۵۲۱:۵۸:۰۰ ۱۳۹۸/۹/۲۱
جرم آن زن خواندن بوده؟!!!
ناشناس۱۲۳۷۶۲۸۲۲:۰۱:۵۲ ۱۳۹۸/۹/۲۱
( زن خواننده در ابیانه به خارج از کشور گریخته است ) تا این اندازه پر رنگ نشان دادن حاشیه های کم ارزش موجود در جامعه کدام مشکل مملکت و ملت را حل میکند
ناشناس۱۲۳۷۶۴۷۲۲:۲۰:۵۴ ۱۳۹۸/۹/۲۱
خاوری و خاوری ها فرار می کنند و بیت المال را خالی می کنند حالا رفتن یک خانم که آواز خوانده اینقدر مهم شده ؟؟ ..
ناشناس۱۲۳۷۶۵۴۲۲:۲۴:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۲۱
به جای این کارا برین دزدها رو بگیرین که کشور به سختی افتاده
ناشناس۱۲۳۷۶۹۷۲۳:۰۹:۱۲ ۱۳۹۸/۹/۲۱
چه خبر مهمی واقعاً ..
ناشناس۱۲۳۷۷۱۸۲۳:۳۱:۰۵ ۱۳۹۸/۹/۲۱
به گناه نکرده باید جلای وطن بشه
مجید بیرانوند۱۲۳۷۷۳۴۲۳:۵۰:۲۷ ۱۳۹۸/۹/۲۱
واقعا .. کدوم جرم اجتماعی ؟؟! یه خانم بخواد آواز بخونه به کجا فشار میاد ؟
ناشناس۱۲۳۸۰۵۹۱۰:۲۰:۵۶ ۱۳۹۸/۹/۲۲
به تو وهمه کساییکه اینطوری فکرمیکنند چون زودفریب میخورن زودبه ورطه شیطان سرمیخورن زود.
ناشناس۱۲۳۷۷۹۲۰۰:۴۰:۵۹ ۱۳۹۸/۹/۲۲
به خاطر خواندن دادگاهیش کردید؟!
ناشناس۱۲۳۷۷۹۳۰۰:۴۲:۵۸ ۱۳۹۸/۹/۲۲
کل اعضای ایرانی کوچ سرفینگ به 50 هزار نفر نمی رسد بعد چطور در شهر اصفهان 270 هزار کوچ سرف داریم؟ کل خانه های موجود اصفهان به عدد 270 هزار می رسه؟ .. همۀ توریست ها مگر درخواست مشروبات الکلی می کنند که ایشان همه کوچ سرفرها را متهم کرده اند؟ و به کسانی که شاید اسمی از کوچ سرفینگ نشنیده اند ..؟ چون ایشان مسئول "امر به معروف و نهی از منکر" هستند از باب نهی از منکر تقاضا دارم منتشر کنید.
ناشناس۱۲۳۷۷۹۷۰۰:۴۷:۲۶ ۱۳۹۸/۹/۲۲
نسل امروز نهی از منکر و امر به معروف را ازطریق زور و کلام ..نمی پذیرد.
ناشناس۱۲۳۸۰۵۵۱۰:۱۷:۱۷ ۱۳۹۸/۹/۲۲
امربه معروف جزومسلمات دینه اگه کسی قبول نکنه حق هم نداره جامعه رابه منکرات بکشونه معنای حکومت اسلام یکیش اینه که از پاک بودن جامعه حفاظت کنه. حتی کشورهای غیرمسلمان هم که غرق درفحشاوانواع مفاسدهستندمسایلی دارندکه اگرکسی از آنها تخطی بکنه بشدت بامرتکبین برخوردمیکنند . هرکی هرکی که نمیشه.
ناشناس۱۲۳۷۸۴۴۰۲:۰۳:۵۳ ۱۳۹۸/۹/۲۲
واقعا تو اینهمه اختلاس مشکل ما خوانندگی یک خانم هست.
ناشناس۱۲۳۷۹۲۲۰۸:۰۴:۳۷ ۱۳۹۸/۹/۲۲
مگه جرمی مرتکب شده بود؟ دادگاه به صرف خواندن؟!
رضا۱۲۳۷۹۲۷۰۸:۱۴:۱۸ ۱۳۹۸/۹/۲۲
نه دزدی کرده نه کسی را کشته ..,..بروید دزد ها را بگیرید
ناشناس۱۲۳۷۹۴۳۰۸:۴۰:۰۰ ۱۳۹۸/۹/۲۲
آواز خواندن که مشکلی ندارد
ناشناس۱۲۳۸۰۴۹۱۰:۱۱:۱۱ ۱۳۹۸/۹/۲۲
بایداحکام آوازخواندن روبدانیم بعدبگیم طبق این حکم آوازخواندن زن درجمع ایرادی ندارد الکی که نمیشه گفت خواندن زن ضرری نداره. اسلام برای هرموضوعی حکمی داره مسلمان بایداین احکام رادرحدتوان یادبگیره .
ناشناس۱۲۳۷۹۹۷۰۹:۳۲:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۲۲
"... گریخته..." انگار چه جنایتی کرده که از دست قانون "گریخته"!
ناشناس۱۲۳۸۰۲۳۰۹:۵۱:۳۸ ۱۳۹۸/۹/۲۲
ایشون که داره میخونه خوب همینو برای ایرانیا داخل کشور میخوند مالیات هم میداد اشتغال زایی هم میشد چند نفر کنارش نون میخوردن الان چه اتفاقی افتاد اونور چندتا مصاحبه میکنه بر علیه نظام و خارجیا میبینن به ما میخندن ..
ناشناس۱۲۳۸۰۴۷۱۰:۰۷:۳۸ ۱۳۹۸/۹/۲۲
محض اطلاع کسانیکه نظردادن وانتقادکردن ازنحوه برخوردبا خانم خواننده بایدعرض کنم دراسلام(البته اگه مسلمانید) خواندن زن درحضورجمع حرامه بعدش برخوردبامحرمات چه ربطی به مابقی مسایلی داره که فعلاجامعه مابا آنهامواجهه مثلاچه ربطی به دزدی واختلاس و.. داره، همه جزومنکراتن وبایدبااین مسایل برخوردبشه . نمیشه بگیم فعلاببینیم خاوری یازنجانیهاو.. راپروندشونوببندیم بعدباخوانندگی زنها ومنکرات اینچنینی برخوردکنیم هرکدام بایدبه فراخورخودش باش برخوردبشه. خواهشایکم فکرکنیدبعدمطلب بنویسید از روی بی اطلاعی ویا حب نفس یاغرض ورزی ننویسیدچون فایده ای هم نداره!!

پربحث‌های دیروز

 1. طلاب ایرانی، پرستار سالمندان آمریکایی و اروپایی

 2. وزیر کار؛ حقوق بازنشستگان ۱۵ تا ۷۷ درصد افزایش می‌یابد

 3. کرونا و اشک کباب! ...

 4. نیویورک تایمز با اشاره به بحران کرونا: ترامپ برای پیروزی دوباره، استراتژی "فاجعه" را برگزید

 5. قتل موبایل‌فروشی که در شرایط قرنطینه مغازه‌اش را باز کرد

 6. ظریف: مراعات تحریم‌ها نباید بیش ازاین به جنایت جنگی بیانجامد

 7. حسینیه‌‌ای که به‌رغم توصیه‌ها تعطیل نیست!

 8. برادر علیرضا فغانی پناهنده شد

 9. جزئیات حادثه زندان عادل‌آباد شیراز/ هیچ زندانی موفق به فرار نشد

 10. تداوم برداشت‌ غیرمجاز از حساب‌ها/بانکها حرف رئیس‌کل رانمی‌خوانند؟

 11. سندروم دست بی قرار چیست؟

 12. پیام آمریکا به عبدالمهدی در خصوص حمله به مواضع الحشد الشعبی

 13. موسوی: آقای روحانی! پیگیری منافع مردم و مصالح کشور، جنگ سیاسی نیست

 14. آیا «قهرمانی» در فوتبال ایران «مهندسی» می‌شود؟/ این بار پرسپولیس!

 15. تلاشگرانی که کرونا را دفن می کنند

 16. قالیباف: تلاش کنیم کارگران و کارمندان در مشاغل خود حفظ شوند

 17. اطلاعیه شماره ۳ کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا / تاکید به ماندن در خانه در روز ۱۳ فروردین

 18. دعای گوشه نشینان بلا بگرداند...

 19. لبنیات در روزهای کرونایی بخوریم یا نه؟

 20. آمار کرونا در کشور به ۴۱۴۹۵ نفر رسید

 21. وزارت بهداشت آمریکا از ابتلای ۲ میلیون تن به کرونا خبر داد

پربحث‌های هفته

 1. «پایتخت ۶» و شوخی‌های مبتذل با ارزش‌های اساسی جامعه

 2. هنگامه حیرانی است...!

 3. انتقادات تند مسیح مهاجری از سریال پایتخت

 4. قالیباف: با خوش‌بینی کرونا کنترل نمی‌شود/ قرنطینه شدید تنها راه مقابله با کروناست

 5. وزارت بهداشت: حضور پزشکان بدون مرز در ایران منتفی شد

 6. طرح فاصله گذاری اجتماعی؛ لازم اما دیرهنگام

 7. حضور پزشکان بدون مرز در اصفهان منتفی شد/ نمکی در جریان نبود

 8. نوبخت:نرخ بیکاری به ۱۰ درصد رسید

 9. کرونا و برخوردهای جناحی

 10. طلبه جهادگر که مورد حمله جوان مست قرار گرفت، زیر تیغ جراحان است

 11. طلاب ایرانی، پرستار سالمندان آمریکایی و اروپایی

 12. بی‌هراس از کرونا در جستجوی زندگی در سطل‌های زباله

 13. "سخنان فریبنده" کافی است / دو روزنامه مهم آمریکایی خواستار رفع تحریم های ایران برای مقابله کرونا شدند

 14. ترامپ برای مبارزه با کرونا دست به دامن کره جنوبی شد/ دست رد کره به ترامپ

 15. ایران و آمریکا در پیچ کرونا

 16. تکذیب ساخت داروی کرونا/ تحقیق روی درمان کرونا با «سلول بنیادی»

 17. زیر پوست پایتخت...

 18. راهکار حجت‌الاسلام رئیسی برای تحقق جهش تولید

 19. اعلام جرم دیده بان علیه خریدار کشت و صنعت مغان و برخی دیگر از مسئولان مرتبط با این واگذاری غیرقانونی+ متن کامل شکایت

 20. اتهام زنی پمپئو به ایران در خصوص اهداف کشورمان برای رفع تحریم‌ها

 21. ماجرای شبیه‌سازی پاندمی بیماری شبه کرونا در سال ۲۰۱۹ میلادی چه بود؟

 22. ارتش کاری کرد،کارستان/افتتاح نقاهتگاه بی‌نظیر ارتش

 23. روحانی: طرح فاصله‌گذاری تا ۲۰ فروردین است/اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد به کرونا

 24. کرونا چگونه ممکن است نظم جهانی را تغییر دهد؟ / چین جای آمریکا را می گیرد؟

 25. وزیر کار؛ حقوق بازنشستگان ۱۵ تا ۷۷ درصد افزایش می‌یابد

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

   1. «پایتخت ۶» و شوخی‌های مبتذل با ارزش‌های اساسی جامعه

   2. هنگامه حیرانی است...!

   3. وزارت بهداشت: حضور پزشکان بدون مرز در ایران منتفی شد

   4. طرح فاصله گذاری اجتماعی؛ لازم اما دیرهنگام

   5. بی‌هراس از کرونا در جستجوی زندگی در سطل‌های زباله

   6. روحانی: طرح فاصله‌گذاری تا ۲۰ فروردین است/اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد به کرونا

   7. واکنش وزیر ارتباطات به یک طرفه شدن تلفن مجری صداوسیما

   8. دومین محموله ماسک N۹۵ توسط آستان قدس رضوی وارد ایران شد

   9. سردار غلامرضا سلیمانی: به‌زودی شاهد مهار کامل کرونا خواهیم بود

   10. واعظی: طرح فاصله گذاری اجتماعی مطمئن تر از قرنطینه سنتی است

   11. نمکی : موج اول اپیدمی کرونا را مهار کردیم

   12. ۸ توصیه‌ آیت‌الله وحید خراسانی برای رهایی از کرونا به روایت یکی از شاگردان

   13. اطلاعیه شماره یک کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا

   14. ایجاد سامانه سفربرگ/ تردد همه خودروها به خارج از استان تهران ممنوع شد

   15. فاصله‌گذاری اجتماعی از صبح جمعه ۸ فروردین آغاز می‌شود

   16. جزئیات طرح فاصله‌گذاری اجتماعی؛ توقیف یک ماهه خودرو و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی در انتظار قانون شکنان

   17. ۸ نفر در گناباد بر اثر کرونا جان باختند/ مخالفت اهالی روستاها با تدفین متوفیان

   18. رئیس پلیس راه راهور: خروجی تمام استانها محدود می‌شود

   19. کیت‌های تشخیص کرونا «ایران ساخت» شد/تولید هفته‌ای ۸۰ هزار کیت

   20. هزینه درمان بیماران کرونا / ماجرای حضور پزشکان بدون مرز فرانسه در ایران

   21. تلویزیون و کاهش احساس ناخشنودی مردم از ماندن در خانه

   22. دفاع مسیح مهاجری از نقدهایش به سریال پایتخت

   23. وقتی دقیق نیستیم!؟ / فرق قرنطینه من با قرنطینه تو

   24. استاندار تهران: بررسی توقف فعالیت مترو در جلسه فردا ستاد ملی مقابله با کرونا

   25. برخورد شدید با ضاربان مامور نیروی انتظامی در «دهلران»

   آخرین عناوین