حضور مردم و رسوایی شبکه سلطنتی من و تو

بیژن مقدم،   3980905161 ۴۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
حضور مردم و رسوایی شبکه سلطنتی من و تو

روز دوشنبه مردم تهران، همانند مردم شهرهای دیگر کشورمان در اعتراض به ناامنی‌های اخیر و تخریب‌های گسترده اشرار به خیابان‌ها آمده و انقلابی دیگر در میدان انقلاب تهران به پا داشتند.

خوشبختانه این حضور توانست به خوبی در قاب دوربین‌ خبرنگاران صدا و سیما و رسانه‌های دیگر جا بگیرد و عظمت راهپیمایی و حضور مسئولانه مردم را نشان دهد.

اما رسوایی بزرگ پس از این حضور باشکوه ،برای رسانه‌هایی رقم خورد که حامیانی چون خاندان سلطنت و دولت پادشاهی انگلیس دارند. ادعای بی طرفی و حرفه‌ای بودن در خبررسانی دارند اما به هیچ اصولی پایبند نیستند.

حضور مردم آنقدر آنها را عصبانی کرده بود که حتی حاضر نشدند تصاویری از این راهپیمایی را نشان دهند.(1) 

در عوض تلاش کردند مثل همیشه دروغ‌هایی نخ‌نما و تکراری را برای هزارمین به خورد مخاطبان خود بدهند.

ادعای حضور اجباری مردم، حضور اجباری کارکنان دولت، پرداخت پول برای شرکت در راهپیمایی، جعل بخشنامه‌های دروغین برای دعوت به راهپیمایی، از جمله مطالبی است که در ذیل خبر راهپیمایی مردم تهران پخش کردند بی‌آنکه حتی یک دقیقه از راهپیمایی را نشان بدهند.

برای امثال شبکه سلطنتی من و تو تظاهرات ضد ایرانی و۲۰۰ نفره در کانادا که وزیرخارجه این کشور قدم رنجه فرموده و در جمع آنان سخنرانی کرده بود و یا تظاهرات چند سلطنت‌طلب در لس آنجلس ارزش بیشتری از حضور میلیونی مردم در سراسر کشور دارد.

لذا هیچ تعجبی نباید کرد از این حجم حماقت و رسوایی.

دشمنی با مردم حق شماست، از خاندان پهلوی پول می‌گیرید که سلطنت را برگردانید از این جهت مشکلی با شما نداریم، تنها خواسته‌مان این است که تلاش نکنید خود را در زمره رسانه های حرفه ای تعریف کنید.

در بخش دیگری از گزارش این شبکه تلاش شده است با پخش فیلمی از خیابان‌های تهران نشان دهد که چند نفر معدود فقط به راهپیمایی رفته‌اند و این تصویر با تصاویر صدا و سیما متفاوت است.

آیا واقعا برای این شبکه مدعی سخت بود یکی از حامیانش را راهی خیابان‌های انقلاب، میدان فردوسی، پل کالج و میدان انقلاب و یا خیابان‌های اطراف کند تا از نزدیک واقعیت صحنه را ببینند، پاسخ منفی است، آنچه  باعث میشود چشم‌ها را بر حقیقتی عیرقابل انکار ببندند، چیزی جز دشمنی، حماقت و ناامیدی نیست.

این شبکه مدعی ، هر تماس تلفنی را به عنوان سند و منبع معتبر منتشر کند. هیچ‌کس نیست از آنها بپرسد شما چگونه این تماس و ادعا را راستی آزمایی کرده‌اید.

فردی تماس گرفته و می‌گوید: من از یکی از ادارات دولتی هستم به ما گفتند بروید راهپیمایی و مزایایش را هم بگیرید!! فرد دیگری در داخل خودرو در خیابان نشسته و ادعا می‌کند اداره گذرنامه به خاطر شرکت کارکنان در راهپیمایی تعطیل است. واقعا اینگونه مستندسازی و دروغ‌پردازی هنری است که فقط از رسانه‌های وابسته بر می آید.

مجری من و تو از «هوشمندی شهروندان» در شکار سوژه‌ها سخن می‌گوید و آنگاه فیلمی راپخش می‌کند که حتی از عهده ادعای به تصویرکشیدن فضای  امنیتی میدان انقلاب ( محل برگزاری تجمع) عاجز است و ما مجبوریم فرمان اتومبیل ۲۰۶ و حرفهای بی ربط گزارشگر هوشمند!و شجاع این شبکه را بشنویم.

اگر حضور مردم هیچ دستاوردی جز افزودن بر حماقت دشمنانمان و رسانه‌هایی از این دست نداشته باشد باز باید خدا را شاکر بود.

فیلم را ببینید

ــــــــــــ

1- گزارش خبری شبکه من و تو ساعت 21 روز دوشنبه 4 آذر 98

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۰۸۹۶۸۰۱:۱۶:۰۸ ۱۳۹۸/۹/۶
شما که دنبال صداقت خبرنگاران چرا فیلم و شعارهای مردم ایران نشان ندادی
ناشناس۱۲۰۹۴۹۷۱۰:۲۲:۱۴ ۱۳۹۸/۹/۶
"من و تو" یک شبکه تروریستی است.
ناشناس۱۲۰۹۵۵۵۱۰:۳۹:۴۴ ۱۳۹۸/۹/۶
تروریست تعریف کاملا مشخص داره و به کسانی گفته می شه که با اسلحه مردم بی گناه را می کشند
ناشناس۱۲۰۹۵۸۷۱۰:۵۴:۵۴ ۱۳۹۸/۹/۶
خیلی دوست داری تطهیر کنی که تروریست نیستند؟ این شبکه هایی که برای ان اشوب هفته گذشته هر روز فیلم می گذارند و تشویق به اشوب و اتش زدن می شود تروریست و هم دست تروریست بودن
ناشناس۱۲۰۹۶۲۵۱۱:۰۹:۴۹ ۱۳۹۸/۹/۶
این افرادی که با اسلحه مردم بی گناه را می کشند، همیشه توسط بی‌بی‌سی و من‌و‌تو مورد تشویق و ستایش قرار می گیرند.
ناشناس۱۲۰۹۶۴۵۱۱:۱۵:۱۶ ۱۳۹۸/۹/۶
این تعریفی که از تروریست کردی کاملا منطبق با رژیم امریکاست.
ناشناس۱۲۰۹۸۸۲۱۲:۳۵:۰۸ ۱۳۹۸/۹/۶
یک تعریف من درآوردی از خودت. ما تروریسم های مختلفی داریم مثل تروریسم اقتصادی، تروریسم رسانه ای، .... که هیچ کدومشون سلاح دستشون نگرفتن.
علی۱۲۰۹۹۲۸۱۲:۵۶:۱۷ ۱۳۹۸/۹/۶
این طور توجه کردن به این شبکه های کوچک می تواند دو هدف داشته باشد: یا اینکه کسی توجه نمی کند و شما می خواهید با این خبرها من مخاطب را به سمت دیدن این شبکه سوق دهید و یا اینکه مخاطب زیادی دارد و می خواهید با تمرکز روی ایراداتش تعداد مخاطبینش را کم کنید و یعنی به صورت پیش فرض پذیرفته اید که مخاطب دارد و باید در ذهن مخاطب تخریبش کنید. ولی نویسنده باید بداند که مخاطب دارای عقل است و این گونه تحت تاثیر قرار نمی گیرد و حتی اثر معکوس دارد. حمله رسانه ای به یک فرد یا گروه یا سازمان به صورت یک جانبه موجب ارزش دادن به آن می شود حتی اگر درست نباشد.
ناشناس۱۲۱۰۵۰۰۱۶:۲۴:۱۵ ۱۳۹۸/۹/۶
این شبکه برخلاف ایران اینتر نشنال که کاملا سیاسی است شبکه است بقول فرنگی ها سرگرمیintretainment
ناشناس۱۲۱۲۰۸۹۱۱:۰۹:۳۶ ۱۳۹۸/۹/۷
و از طریق سرگرمی ظاهری، ذهن مخاطبش رو جهت دهی می کنه!
ناشناس۱۲۰۹۷۰۳۱۱:۳۶:۴۱ ۱۳۹۸/۹/۶
شبکه ای که ایذه رو دریادار میکنه و مجریانش از بفرمایید شام اومدن واضحه چه مزخرفیه
ناشناس۱۲۰۹۰۱۲۰۲:۴۴:۴۴ ۱۳۹۸/۹/۶
این شبکه ها حتی ارزش وقت گذاشتن برای تحلیل و انتقاد هم ندارند. خودشان ثابت کرده اند که حرفه ای نیستند و نمی شود به اخبار آنها اعتماد کرد.
ناشناس۱۲۰۹۵۷۱۱۰:۴۵:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۶
از رور اول که تاسیس شد این شبکه و فقط برنامه های سرگرمی تولید می کرد ولی نه تبلیغی و نه بودجه اش مشخص بود برای تولید این همه برنامه های سنگین و گران قیمت مشخص بود اهدافشون چی بود و کم کم که جذب مخاطب کردن خودشان را خوب نشان دادن از چند سال پیش
ناشناس۱۲۰۹۷۰۱۱۱:۳۶:۲۸ ۱۳۹۸/۹/۶
خیلی هم داشت ارم سپاه را نشون بده و یک کمی بالا و پایین می کرد ولی روی ارم فیکس می کرد ولی پایین تر ان را نشون نمی داد همین اقای به اصطلاح کارمند را بگیرید که ایا اصلا کارمند بود و یا می خواسته خوش رقصی کند
ناشناس۱۲۱۱۹۲۴۱۰:۰۲:۰۲ ۱۳۹۸/۹/۷
پس شما هم خبر من و تو را نگاه میکنی ؟
شهاب۱۲۰۹۷۱۷۱۱:۴۰:۲۱ ۱۳۹۸/۹/۶
اینکه مردم از وضع مدیریت کشور ناراضی هستند کاملا مشخصه و اینکه قسمتی از مشکلات ما ناشی از دشمنی و تحریم بی سابقه ایران توسط همان کشورهایی است که میزبان چنین شبکه هایی هستند نیازی به گفتن ندارد،حال چقدر از مردم توان تحلیل و تفکیک این دو موضوع را دارا هستنددقیقا نکته ای هست که تعیین کننده سرنوشت کشور است.منطق حکم میکند ما ضمن تلاش برای ایجاد بستر اعتراضات مسالمت آمیز و اصلاح مدیریت کشور آگاهی کافی نسبت به چنین شبکه هایی که کامل کننده نقشه تحریم و فشار بر ملت ایران هستند داشته باشیم.کوتاهی و ضعف عملکردو عدم شفافیت صدا و سیما توجیه مناسبی برای پذیرفتن اخبار شبکه هایی مانند من و تو که مشخصا از دولت آمریکا بودجه می گیرند نیست.
ناشناس۱۲۰۹۸۵۴۱۲:۲۳:۵۴ ۱۳۹۸/۹/۶
پس چرا همه برنامه هاش بعد مدتی در صدا و سیما کپی میشه؟
ناشناس۱۲۰۹۹۵۲۱۳:۰۵:۴۲ ۱۳۹۸/۹/۶
خود این برنامه ها هم از شبکه های امریکایی و انگلیسی تقلید شده
ناشناس۱۲۱۰۱۶۲۱۴:۱۱:۵۶ ۱۳۹۸/۹/۶
نیست خودش کپی دست چندمی از برنامه های دنیا نیست
ناشناس۱۲۱۰۴۷۰۱۶:۰۷:۲۰ ۱۳۹۸/۹/۶
اون پول میده میخره عزیزم. دزدی وکپی نمیکنه که.
ناشناس۱۲۰۹۰۱۷۰۲:۵۱:۴۹ ۱۳۹۸/۹/۶
کارهای کودکانه این شبکه ها حداقل سودی که دارد این است که طرفدارانشان که خود از نزدیک شاهد راهپیمایی مردم و حقایق داخل کشور هستند را از خواب غفلت بیدار می کند.
ناشناس۱۲۰۹۶۰۶۱۱:۰۴:۰۷ ۱۳۹۸/۹/۶
حالا اگر روز جمعه بود و خیلی از راهپیمایی ها هم در روز تعطیل است چی می گفتند؟
ناشناس۱۲۰۹۷۹۵۱۱:۵۹:۳۲ ۱۳۹۸/۹/۶
نگران منفی ها نباشید. من دیگر هیچ وقت به یک لیبرال رای نخواهم داد . فقط فرد انقلابی و پایبند به ایران.
ناشناس۱۲۱۰۱۵۷۱۴:۱۰:۴۴ ۱۳۹۸/۹/۶
لیبرال خوب اومدی! الان لیبراله؟ :)))))
مهرابی۱۲۰۹۰۶۴۰۵:۴۴:۱۲ ۱۳۹۸/۹/۶
دشمن، باید دشمنی کند، از داخلیهاکه مملکت رااداره میکنندبپرسیدچرااینقدرشوک به زندگی مردم واردمیکنند؟!!!!!!!
ناشناس۱۲۰۹۰۸۶۰۶:۲۱:۴۱ ۱۳۹۸/۹/۶
تنها رسانه صادق و روراست فقط صدا و سیمای خودمون.
عماد۱۲۰۹۳۵۷۰۹:۲۷:۱۶ ۱۳۹۸/۹/۶
تجربه نشون داده اونا هزار برابر دروغگو تر هستند فقط چون با رنگ و لعاب بیشتری بیان می کنند مردم گمان میکنند که حقیقت است.
ناشناس۱۲۰۹۷۴۵۱۱:۴۶:۵۶ ۱۳۹۸/۹/۶
صدا و سیما خبر از اعتراضات فرانسه را فقط نشون می دهد و عبور می کند و می رود ولی این ها با وقاحت تمام ....
ناشناس۱۲۰۹۱۲۴۰۷:۱۶:۳۶ ۱۳۹۸/۹/۶
وقتی دشمن داریم باید هوشمندانه تر عمل کنیم چرا راهپیمایی را در پایان ساعت کار اداری نگذاشتندواینقدر دیر !!!هفته قبل صبح پنجشنبه بهترین روز بود جمعیت بسیار بیشتری هم شرکت میکردن
ناشناس۱۲۰۹۱۳۴۰۷:۳۲:۰۳ ۱۳۹۸/۹/۶
الان وزارت امور خارجه ی کانادا اومده اعلام حمایت کنه از سیاست دولت برج بلند دموکراسی ملکه ای کانادا که از امثال اختلاس کن هایی مثل خاوری حمایت کنند برای عدم تحویلش به ایران یا چی!؟ وزارت امور خارجه ی کانادا در حال حمایت از اختلاس کن ها و دزدان اموال ایران :))
ناشناس۱۲۰۹۸۲۸۱۲:۱۳:۵۳ ۱۳۹۸/۹/۶
من که نفهمیدم چی گفتید.
ناشناس۱۲۰۹۲۲۶۰۸:۲۶:۲۱ ۱۳۹۸/۹/۶
آیا به دوربین های شبکه های خبری خارجی (نه لزوما BBC و من و تو) اجازه داده می شود که حضور مردم را از نزدیک رصد و گزارش کنند؟ یا فقط پخش فیلم های تدوین شده از صدا و سیما و برنامه هایی مانند 20:30 اجازه دارند؟ پس نباید رسانه های دیگر وقتی امکان تهیه گزارش و فیلم ندارند، متهم به دروغگویی شوند.
ناشناس۱۲۰۹۵۰۸۱۰:۲۵:۴۱ ۱۳۹۸/۹/۶
مسله این حرفا نیست عده در کشور هستند که دوست دارن این مطالب رو باور کنند وکاری هم به سند و مدرک و حقیقت ندارند.اهل تفکر و تحقیق راجع به صحت اظهارت مخالف نظام هم نیستن. فقط از روی کینه ای که در دل دارن هر حرفی مخالف نظام رو مطلقا درست میدونن و هر حرفی به نفع نظام را مطلقا باطل میدونن تعداد این ها هم کم نیست.پس امثال من و تو و ... مشتری های خودشون رو دارن و این حرفای شما فایده ای نداره
ناشناس۱۲۰۹۶۵۲۱۱:۱۹:۰۰ ۱۳۹۸/۹/۶
راهپیمایها را در روز جمعه برگزار کنند مگر نماز جمعه عبادی و سیاسی نیست ؟
ناشناس۱۲۰۹۶۹۹۱۱:۳۶:۲۴ ۱۳۹۸/۹/۶
گیریم این شبکه وسایر شبکه های خارج فارسی زبان دشمن چرا مسوولین بی فکر وبی کفایت با تصمیمات خلق الساعه و خسارت بار گزگ دست دشمن می دهند
ناشناس۱۲۱۰۰۰۱۱۳:۲۱:۴۴ ۱۳۹۸/۹/۶
خواهشا دیگه در مورد این شبکه مطلب نذارید. این شبکه اینقدر چیپ هست که نیاز به تحلیل نداره. باز بی بی سی فارسی حداقل ارزششو داره که بهش دشمن گفت...
ناشناس۱۲۱۰۰۳۴۱۳:۳۱:۱۵ ۱۳۹۸/۹/۶
مسئولین ما سررشته ای از اداره مملکت ندارند بالاترین تورم تو دنیا مال ماست بالاترین مهاجرت مغزها تو دنیا مال ماست کار دشمن هم نیست کار خودی هاست
ناشناس۱۲۱۰۲۳۷۱۴:۳۴:۴۸ ۱۳۹۸/۹/۶
در بدنیتی و موج سواری این شبکه ها هیچ شکی نیست، اما وقتی صدا وسیما خبرها را یکجانبه و گزینشی پخش میکن، مردم رو سرخورده و ناامید میکنه، مردم از کجا باید خبرهای درست را بشنوند؟؟ اینجاست که این شبکه ها با نقاب دموکراسی خواهی و بی طرفی، خوراک خبری خود را به خورد ملت می دهند.
ناشناس۱۲۱۰۲۶۰۱۴:۴۱:۲۸ ۱۳۹۸/۹/۶
کاش در انتهای فیلمتون فیلم واقعیِ میدان انقلاب را هم پخش می کردید
ناشناس۱۲۱۱۳۵۴۲۳:۰۹:۳۳ ۱۳۹۸/۹/۶
فیلم بارها از صدا و سیما پخش شده و قابل مراجعه است
ناشناس۱۲۱۰۷۶۸۱۸:۲۴:۱۱ ۱۳۹۸/۹/۶
جالب ترین شعار راهپیمایی این بود . دولت گرانی می کند . مجلس نگاهش می کند!
افسانه۱۲۱۲۳۵۳۱۳:۲۲:۳۴ ۱۳۹۸/۹/۷
من وتو و بی بی سی خاین هستند لطفاً نظر من رابذارید

پربحث‌های دیروز

 1. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 2. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 3. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

 4. وزیر اقتصاد نرخ واقعی دلار را اعلام کرد

 5. جهانگیری: برخورد با فساد و مفسدین به‌ تنهایی کافی نیست/ توکلی: مبارزه با فساد باید بدون تبعیض انجام شود

 6. رفتارهایی که در کشورهای دیگر بی ادبی محسوب می‌شود

 7. موجه سازی یارانه پنهان خصولتی-رانتی ها توسط مدعیان اقتصاد آزاد و رقابتی

 8. دژپسند: افشاکنندگان فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرند

 9. قالیباف: خدا همان خدای زمان جنگ است؛ اگر در اقتصاد درست حرکت کنیم

 10. گلوبال ریسرچ: ایران را رها کنید؛ اسرائیل تهدید علیه بشریت

 11. شرط عجیب برانکو برای ایران

 12. آن‌ها که آمدند و آن‌ها که نیامدند؛‌ مجلس آینده را چه کسانی اداره ‌می‌کنند؟

 13. اتباع ایران بخصوص نخبگان و دانشمندان از سفر به آمریکا اجتناب کنند

 14. خسارت ۳۶ میلیاردی ویلموتس به کشور!

 15. فرصت طلبی با وکالت مردم...

 16. رفع فیلتر تلگرام تکذیب شد

 17. پرونده "پسر آخوندی" به دادگاه ارسال شد/ پای ۵۰۰ میلیارد تومان در وسط است!

 18. لاریجانی: عده‌ای با منفی‌بافی ‌دل مردم را خالی می‌کنند/ مسئولان به مکان‌هایی بروند که مشکلات مردم بیشتر است

 19. خودداری وزیر اقتصاد از اظهارنظر درباره معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها

 20. افزایش بودجه ارتش و سپاه/ کاهش بودجه ستاد کل نیروهای مسلح

 21. دلار در صرافی‌ها به ۱۳۹۰۰ تومان رسید

 22. شرط استراماچونی پذیرفته شد/ استقلال در انتظار بازگشت سرمربی

 23. انتقاد حجت الاسلام قرائتی به تعطیلی ۵شنبه‌ها

 24. سردار جعفری: تنها راه خروج مردم از بن‌بست تغییر انتخاب‌هایشان است/ مشکل اصلی ما ساختار نیست

 25. تصویب افزایش سقف وام مسکن تا ۲ هفته دیگر

پربحث‌های هفته

 1. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 2. ترامپ از ایران تشکر کرد؛ مبادله زندانیان حاصل «یک مذاکره بسیار منصفانه» بود

 3. جهانگیری: تفاوت ما با دولت قبل در مبارزه با فساد است؛ هیچ خط قرمزی نداریم/ مردم باید باور داشته باشند که قوه قضائیه پاک است

 4. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 5. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 6. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

 7. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 8. آیا محسن لرستانی اعدام شد؟

 9. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 10. واکنش کاربران به اولین اجرای مزدک میرزایی

 11. ترفند کارمند بانک در برابر اغتشاشگران + عکس

 12. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 13. توضیحات رامبد جوان درباره مهاجرت و خندوانه

 14. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 15. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 16. کاهش سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران در کنکور به ۵ درصد

 17. لیلاز: مردم دیگر نگران قیمت بنزین نباشند

 18. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 19. تجمع پراکنده و ساختارشکنانه در چند دانشگاه تهران

 20. نماینده مجلس: ممکن است نرخ بنزین دو هزار تومان شود/ دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می‌شود

 21. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 22. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 23. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

 24. خودتان راجع به این تصاویر قضاوت کنید!

 25. حکم عجیب مشاور وزیر بهداشت برای پسرش + سند

پربحث‌های دیروز

پربحث‌های هفته

 1. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 2. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 3. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 4. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 5. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 6. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 7. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 8. حکم عجیب مشاور وزیر بهداشت برای پسرش + سند

 9. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

 10. نماینده بسیج دانشجویی خطاب به روحانی: قرار بود رفاه بیاورید؛ نه اینکه مردم گرفتار نان شب شوند/ کلیدتان شکسته است یا آن را برعکس چرخانده‌اید؟

 11. پیشنهاد عباس عبدی برای برگزاری انتخابات زودرس ریاست‌جمهوری/ انتقاد قوچانی از عارف و شورای عالی اصلاح‌طلبان/چرا احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ثبت‌نام نکرد؟

 12. پشیمانیم؛ حرف پرتَکرار حامیان و هواداران رئیس‌جمهور

 13. پایان ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس/ رقابت اصولگرایان و اصلاح طلبان چگونه خواهد بود؟

 14. ربیعی: تحریم‌ها را می‌توان دور زد، اما جامعه را نمی‌توان دور زد/ پس از آبان دیگر نمی‌توان انتخابات را به شیوه سابق برگزار کرد

 15. فیلم| تصاویر ویژه از لیدرهای عملیاتی اغتشاشگران

 16. احمد توکلی: سال ۹۶ نسبت به طغیان فرودستان هشدار دادم/ تکذيب‌های مکرر زنگنه درباره افزایش قیمت بنزین فريب جامعه بود

 17. بازداشت رئیس مستعفی هلال احمر تایید شد

 18. قالیباف: کلید روحانی قلابی است؛ دنبال کلید واقعی باشید/ ریشه اصلی فساد، ضعف و ناکارآمدی در شیوه اداره است

 19. طبیعی بودن افزایش قیمت‌ها به روایت وزیر کشور/ تکذیب سخنان علی مطهری توسط واعظی و ربیعی/توکلی: افزایش قیمت بنزین پس از چند بار تکذیب، فریب مردم بود

 20. روایت ازغدی از مجادله با روحانی/ ثبت‌نام قالیباف در انتخابات مجلس/آیا نمایندگان، وزیر کشور را استیضاح می‌کنند؟

 21. آذری‌جهرمی: پنجشنبه برای مردم سورپرایز خواهیم داشت

 22. روحانی: پاسخ تلفن اوباما را دادم و در کمتر از ۱۰۰ روز به توافق رسیدیم/ مذاکره ظریف و جان کری کار عظیمی بود

 23. هجوم داوطلبان نمایندگی مجلس؛ فرصت یا تهدید؟

 24. موجه سازی یارانه پنهان خصولتی-رانتی ها توسط مدعیان اقتصاد آزاد و رقابتی

 25. پاسخ ضرغامی به روحانی درباره گم‌شدن ۹۴۷ میلیون دلار/ روایت جهانگیری از مبارزه با فساد در دولت روحانی/ دلیل عدم ثبت‌نام لاریجانی در انتخابات از نظر زیباکلام

آخرین عناوین