سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

گروه سیاسی الف،   3980827080 ۵۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

سخنگوی دولت با بیان اینکه من فکر می‌کنم رئیس جمهور خود را فدای مصالح مردم و کشور کرد، تصریح کرد: دولت تصمیمی که با تایید سران قوا و کارشناسان اتخاذ شد را عملی کرد.

سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

به گزارش ایسنا، علی ربیعی در نشست خبری مشترک با مسئولین مربوط به طرح اصلاح قیمت بنزین، اعلام کرد: من فکر می‌کنم رئیس جمهور خود را فدای مصالح مردم و کشور کرد؛ دولت تصمیمی که با تایید سران قوا و کارشناسان اتخاذ شد، را عملی کرد.

وی تصریح کرد: تمام مبالغ حاصل از این طرح صرف اقشار کم درآمد می شود.

وی ادامه داد: این مبلغ به همه مردم ایران اختصاص پیدا نمی‌کند. یک سیاست عادلانه کردن و برخورداری عادلانه در ذات این طرح نهفته است. مبارزه با قاچاق سوخت هم در این طرح در نظر گرفته شده است. چرا باید یارانه سوخت کشورهای دیگر را بدهیم؟

ربیعی گفت: دولت سایر ارکان نظام را در جریان این طرح قرار داد و آن ها در سه جلسه مختلف این تصمیم را تایید کردند. با توجه به تایید سران سه قوه خوشحال هستیم که مورد نظر و موافقت رهبر معظم انقلاب قرار گرفت

سخنگوی دولت همچینین  گفت: رهبری شجاعانه از طرح تایید شده در جلسه سران سه قوه حمایت کردند.

ربیعی تصریح کرد: هر طرحی در آغاز با مشکلاتی رو به رو می شود که در ابتدای مسیر با نظر خبرگان تکمیل تر می‌شود. دولت همیشه نظر منتقدان خود را شنیده و باز هم می شنود.

وی ادامه داد: دولت به انتقاداتی که در مورد افزایش تورم و باز توزیع منابع بوده توجه کرده و در این جلسه خدمت مردم توضیح داده خواهد شد. برخی در این جلسه و برخی در جلسات آتی توضیح داده می شود.

سخنگوی دولت گفت: متاسفانه دیدیم برخی به بهانه اجرای مصوبه اقدام به اغتشاش، حمله به زیر ساخت ها ، اموال خصوصی مردم و تخریب مراکزی مثل بانک ها  کردند.

سخنگوی در ادامه دولت اظهار کرد: در برخی گزارشات آمده است که عده‌ای از سلاح های گرم و سرد استفاده کردند، از کروگان گیری تا شهادت، که تبریک و تسلیت به خانواده هایشان می‌گویم.

وی گفت:قطعا  کسانی که نگران معیشت خود هستند از کسانی که از سلاح ها استفاده کردند، جدا هستند. رفتارهای آن ها کاملا با رفتار تروریست های قدیمی ایران که به انتظار کوچک شدن ایران نشستند، منطبق است. در گزارشات اخیر خود مردم گزارش هایی دادند که عده ای صورت خود را با ماسک پوشانده و تخریب می کنند.

وی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران اعتراض را به حق می داند اما حساب اعتراض با اغتشاش متفاوت است. خدا را شکر که مردم شریف ایران صف خود را از این افراد جدا کردند.

ربیعی تصریح کرد: من فکر می کنم اغتشاش گران می خواهند فضایی درست کنند که صدای معترضین شنیده نشود. به همین دلیل مردم صف خود را از آن ها جدا کردند. بیش از هشتاد درصد آرامش در کشور وجود دارد. در عربده کشی ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می شود.

سخنگوی دولت همچینین گفت: در این میان آمریکا که ظالمانه ترین اقدامات را علیه مردم ایران انجام داده، می گوید از مردم ایران حمایت می کند. بله آقای پمپئو که ظالمانه از تحریم دفاع کرده، معلوم است که از اغتشاش گران دفاع می‌کند. شما حتی به مردم خودتان هم دروغ گفتید.

وی افزود: افرادی که هیجانی تا دیروز در این تجمعات حضور داشتند، امروز دیگر نیستند.

ربیعی گفت: کشور ما چه با تحریم و چه غیر تحریم نیازمند اصلاح ساختاری است. در این ایام سخت است که معلوم می شود چه کسانی پای منافع ملی ایستاده اند و چه کسانی به فکر کسب منافع جناحی و محبوبیت گذرا هستند.

وی گفت: موضوع گیری مقام معظم رهبری به همه ما درس داد که در زمانی که همه پا پس می کشند ایشان پا به میدان گذاشتند. از ایشان مجدد تشکر می کنیم.

ربیعی همچنین گفت: امیدواریم با کمک همه بتوانیم این طرح را به خوبی اجرا کنیم.

وی در ادامه این نشست خبری گفت: بازنشستگان و حقوق بگیران ثابت جزء این طرح هستند. گروه های زیادی از مزد بگیران ما در این طرح هستند. حتی بیکاران حاشیه نشین شهری که دفترچه سلامت گرفتند، نیز در این طرح هستند. باز هم ممکن است تعدادی از افراد را ندیده باشیم. سامانه ای به آن ها اعلام می شود با حدود دویست کلمه توضیح می دهند به چه علت خود را محق می دانند و اجازه بررسی این موضوع را به ما هم می دهند.

وی گفت: هفتاد و پنج درصد از مردم کشور تحت پوشش این طرح هستند.

ربیعی در ارتباط با نحوه اطلاع رسانی اجرای طرح مذکور گفت: تجربه به ما نشان می داد انتشار خبر زود هنگام دستاوردی جز فعال شدن قاچاقچیان، زد و بندهاو هدر رفتن منابع عمومی ندارد. در این زمینه ها آتش سوزی منجر به مرگ ، خسارات مالی و جانی داشتیم. اصل سناریو مطرح شده بود، هر دولتی حتی دولت ترکیه که این سوال از طرف خبرنگارش پرسیده شده ، برای اجرای طرح کار مطالعاتی می کند و منتشر می کند اما این طور که بگویند ساعت فلان و روز فلان این طرح اجرا می شود نیست. اعلام چنین سیاست هایی نیازمند رعایت جوانب است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در ارتباط با آمار کشته شدگان  و تعداد تجمعات اخیر گفت: حدود هشتاد درصد امروز کاهش تجمعات را داشتیم. از  دیروز به این طرف ما مردم نگران حادی را نمی بینیم. هیچ کسی در خیابان مجروح نشده است، همه در حمله به تاسیسات نظامی بودند. تعدادی هم با تیراندازی هایی بوده که بیرون آمده است. برای ارایه آمار دقیق نیازمند چند روز فرصت هستیم تا آمار ارقام مجروحان و معترضین را گزارش دهیم.

ربیعی در بخش دیگری از  این نشست خبری با بیان اینکه متاسفانه دیدیم که برخی به بهانه اجرای این مصوبه به اغتشاش و آتش زدن بانکها و حمله به زیرساخت‌های کشور پرداختند، گفت: در برخی از موارد و شهرها گزارشاتی داریم که از سلاح گرم و سرد به طور مکرر استفاده کردند و تعدادی از ماموران انتظامی و امنیتی ما را مورد حمله و گروگان‌گیری قرار دادند، به اموال عمومی لطمه زندند و در آتش زدن پمپ بنزین ها کاری کردند که ماموران این پمپ ها دچار سوختگی شدند.

وی تاکید کرد: قطعا حساب معترضینی که ما چیزی جز خدمت به آنها نداریم و نگران معیشت زندگی خود هستند با کسانی که با سلاحی که وقتی مطالعه شده مشخص شده که گلوله‌اش از سلاح‌های معمول مورد استفاده دولتی نیست، جدا است. رفتارهای آنان کاملا با سیاستهای تروریستهای قدیمی در این کشور که همواره با عملیات تروریستی به دنبال کوچک کردن و شکستن ایران هستند، منطبق است.

ربیعی افزود: اغتشاشگران می خواهند فضایی ایجاد کنند که صدای معترضان دلسوز هم شنیده نشود. به همین دلیل هم مردم صف خود را جدا کردند و امروز نسبت به دیروز تا هشتاد درصد کاهش تجمعات را داشته ایم و فردا و پس‌فردا مسائل خاصی از جهت اغتشاشگری نخواهیم داشت و نوبت سخن گفتن بیشتر با مردم و شنیدن صدای آنان خواهیم بود. در هیاهوی تیراندازی‌ها، عربده‌کشی ها و فریادها اعتراضات به حق مردم کمتر شنیده می شود.

وی با بیان اینکه امروز حتی برخی از افرادی که در این مسائل حضور هیجانی داشتند نیز دیده نمی‌شوند، گفت: ما برای آنان هم احترام قائلیم چرا که حق دارند نوع اعتراض خود را داشته باشند ولی کسانی  که امروز در صحنه حاضرند حتی از آن جمع هم نیستند.

سخنگوی دولت در بخش دیگری از این نشست خبری با بیان اینکه تا پایان دولت دوازدهم این پرداختها قطعاً صورت می‌گیرد، اظهار کرد: همینجا اعلام می‌کنم که اگر منابع جدیدتری هم در اختیار ما قرار گیرد حتما حمایت اجتماعی را افزایش می‌دهیم. ضمن اینکه بارها هم در این جلسات گفته ایم که برای افزایش قیمت بنزین سناریوهای متخلفی داریم و هیچ وقت چنین چیزی را تکذیب نکردیم. آنچه که من تکذیب کردم این بود که از من پرسیدند قرار است این طرح فردا انجام شود و من گفتم نه. ما هنوز تصمیم نهایی نگرفته ایم. این موضوع هفته پیش از من سوال شد و من گفتم این کار سناریوهای مختلفی دارد و ما هنوز تصمیم نهایی نگرفتیم و به محض مشخص شدن، اعلام می کنیم.

ربیعی در خصوص انتقاد از نحوه اطلاع‌رسانی افزایش قیمت سوخت گفت: در رابطه با اطلاع‌رسانی توصیه می‌کنید که بگوییم فردا می‌خواهیم قیمت را گران کنیم؟ اطلاع زودهنگام چیزی جز فعالیت قاچاقچیان و هدررفت منابع نداشت. ما قبل از این در اطلاع‌رسانی زودهنگام شاهد آتش‌سوزی منجر به مرگ بودیم. البته در ایران نیز مانند همه جای دنیا هر زمان تصمیمی اتخاذ می‌شود، چند روز قبل پیرامونش صحبت‌هایی صورت می‌گیرد. ما بارها مطالعاتی در این خصوص منتشر کرده بودیم.

سخنگوی دولت در ارتباط با قطع شدن اینترنت گفت: وقتی اعتراض ها ایجاد شد اینترنت بود اما  وقتی سنگ در خیابان ها خالی می شد و از طریق اینترنت اطلاع رسانی می‌کردند  شورای امنیت کشور تصمیم به قطع اینترنت گرفت. بانک ها و امثال آن از طریق فعال شدن اینترنت ملی  مشکلی ندارند.

وی ادعا کرد: تا یکی دو روز آینده ان شاءالله اینترنت برخی استان‌ها که مشکل امنیتی در آن وجود ندارد، وصل خواهد شد .

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۷۸۷۶۴۱۲:۳۴:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
باشه افرین!!!! حالا اینترنتو وصل کنید,که از نون خوردن افتادیم!
محسن?۱۱۸۱۳۹۸۲۳:۰۶:۱۷ ۱۳۹۸/۸/۲۷
من نمیدونم چرا هرچی میشه سریع دستشون میره رو دکمه فیلتر !
ناشناس۱۱۷۸۷۷۹۱۲:۳۸:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۷
فقط ادم میتونه سر خودشو رو بکوبه به دیوار.
ابوالفضل۱۱۸۱۰۸۳۲۱:۲۹:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۷
خب بکوب
علیرضا۱۱۷۸۷۸۳۱۲:۴۰:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
راستش ما راضی به زحمت اینجوری ایشون نبودیم که خودش را فدای ما بکنه اما در واقعیت به نظر میرسه ما را فدای خودش کرده
ناشناس۱۱۸۱۴۴۰۲۳:۱۴:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
مملکت الان 2 دسته شده یک دسته به نون شب محتاج و بدون ذره ای امید به آینده و ..
ناشناس۱۱۷۸۸۰۲۱۲:۴۵:۰۱ ۱۳۹۸/۸/۲۷
جناب ربیعی بیش از این خون مردم رو به جوش نیارین ، نمک نپاشین به ضخم که چه عرض کنم ضخم های عمیق مردم.
محمد۱۱۸۰۲۵۰۱۷:۴۷:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
مجید جان دلبندم زخم نه ضخم
ناشناس۱۱۷۸۸۹۰۱۳:۰۸:۱۴ ۱۳۹۸/۸/۲۷
کارش را درست انجام بده فدای لازم نداریم
ناشناس۱۱۷۸۸۹۴۱۳:۱۰:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
فدای چی؟ ایشون کمر به نابودی مردم زیر بار فشار اقتصادی بسته
ناشناس۱۱۷۸۹۰۹۱۳:۱۳:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
این مصوبه مجلس بوده که هر ساله افزایش بدهد ولی شماها نکردین ان وقت به یکباره افزایش دادین بدون اطلاع قبلی می شود فدای مردم کردن ؟ یا حواس ها پرت کردن از برخود با مفسدین؟ هر چند اصلاح قیمت سوخت ها در میان مدت و بلند مدت به نفع مردم خصوصا افراد ضعیف خواهد شد
ناشناس۱۱۷۸۹۲۸۱۳:۱۷:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۷
اگه ما فدایی نخواهیم به کی باید بگیم؟؟؟!!!!
ناشناس۱۱۷۸۹۵۱۱۳:۲۱:۳۱ ۱۳۹۸/۸/۲۷
آخی نکنید این کار را ،
ناشناس۱۱۷۸۹۶۹۱۳:۲۵:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۲۷
بنظرم باید واردات سنگ پا را متوقف کنیم
ناشناس۱۱۷۸۹۷۴۱۳:۲۶:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۷
واسه همه ی فدا کردنش مرسی
ناشناس۱۱۷۸۹۹۲۱۳:۲۹:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
هفتاد و پنج درصد مردم زیر خط فقر اند با کشوری پر از منابع نفت و گاز و معدنی و پر از تحصیل کرده با ایران چه کردید? جواب گو باشید
ناشناس۱۱۷۸۹۹۸۱۳:۲۹:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۷
از یک طرف میگن اعتراض مردم به حقه که یعنی حق دارن بگن بنزین گرونه و از طرفه دیگه حقی رو که در جمله قبل به مردم میدن رو با گرون نگه داشتن بنزین به مردم نمیدن
ناشناس۱۱۷۹۰۴۹۱۳:۳۹:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۷
چند مورد از مواردی که درست اجرا کردید نام ببرید؟
ناشناس۱۱۷۹۱۰۶۱۳:۴۶:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
این اصلاح ساختاری است،از زمان احمدی نژاد شروع شد و الان شدت گرفته که کشور به این روز افتاده!
ناشناس۱۱۷۹۵۲۷۱۵:۰۵:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۷
بگو اصلاح ساختاری نیم بند و دل بخواهی و نه درست و کامل
علی۱۱۸۰۶۳۵۱۹:۰۵:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۷
اصلا دلیل رای اوردن ترامپ هم تقصیر احمدی نژاده، کیلویی امضا و تعهددادن برجام هم تقصیر احمدی نژاده، کلا هر کار بدی این دولت میزنه تقصیر احمدی نژاده، با این طرز تفکر امثال جنابعالی اینا رای اوردن، تا ۱۴۰۰ با روحانی... افسوس از کج فهمی ها و تعصبات بیجا
محسن۱۱۷۹۱۱۷۱۳:۴۷:۲۹ ۱۳۹۸/۸/۲۷
چشمام پر از اشک شد به خاطر این فداکاری!!!ما از این فداکاریها نخواهیم به کی بگیم؟؟
ناشناس۱۱۷۹۱۹۹۱۴:۰۱:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
مردم اعتراض بحق دارند
ناشناس۱۱۷۹۲۲۷۱۴:۰۶:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
اصل طرح مورد قبول عقلا است، اما دولت برای مسکوت گذاشتن آزادسازی قیمت در 6 سال گذشته باید از مردم عذرخواهی کنه.
ناشناس۱۱۷۹۲۵۲۱۴:۱۱:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۷
وزیر جوان ارتباطلات هرچه رشته بود خودش پنبه کرد .1400 بدون جهرمی
ناشناس۱۱۷۹۴۶۸۱۴:۵۲:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
وزیر جوان ارتباطلات رو‌خوب اومدی
ناشناس۱۱۷۹۲۶۴۱۴:۱۳:۲۰ ۱۳۹۸/۸/۲۷
فکر کنم بتوانید پیامرسان های داخلی را باز کنید. قابل کنترل هم هستند.
ناشناس۱۱۷۹۳۲۶۱۴:۲۵:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
احتمال وصل شدن :))) بابا بیا وصل نکن اصا چه منتی هم می زارن :))
ناشناس۱۱۷۹۳۳۳۱۴:۲۷:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
نوع صحبت دولتمردان بیشتر باعث شعله ور شدن اعتراضات میشود لطفا صحبت نکنید
ناشناس۱۱۷۹۳۳۹۱۴:۲۸:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۷
روحانی قطعا باید استعفا بده
ناشناس۱۱۷۹۴۷۸۱۴:۵۳:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
لطفاً اینترنت را وصل کنید که بیکار شدیم
ناشناس۱۱۷۹۵۳۴۱۵:۰۷:۰۷ ۱۳۹۸/۸/۲۷
قطع اینترنت حق الناس است تعطیلی کسب و کار مردم در اینستاگرام و اینترنت ایمیل و واتس اپ حق الناس است
ناشناس۱۱۷۹۶۵۹۱۵:۲۹:۵۶ ۱۳۹۸/۸/۲۷
خجالت هم نمي كشند روحاني كه مردم رو عددي نمي داند.
ناشناس۱۱۷۹۷۴۲۱۵:۵۱:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۷
کسانی که سال 93 مجرد بودن و از ثبت نام یارانه جا موندن و الان عیال وار هستن و چند ساله یارانه ندارن باید چیکار کنن؟؟؟؟چرا چند ساله کسی پاسخگو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۱۱۷۹۷۴۶۱۵:۵۲:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۷
داریم کم‌کم میشیم کره شمالی
ناشناس۱۱۷۹۷۸۶۱۶:۰۱:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
بابا ما کارمون با اینترنت هست من دانشجو هستم باید جواب داوری مقاله isi بدم اینترنت رو وصل کنید وقتم داره تموم میشه بدبخت میشم یکی دو روز دیگه چی الان وصل کنید من هیچ مشکلی با افزایش قیمت بنزین ندارم 1400 هم به روحانی رای میدیم فقط اینترنت رو وصل کنید
علي۱۱۷۹۸۸۹۱۶:۲۱:۲۸ ۱۳۹۸/۸/۲۷
قطعي اينترنت باعث مي شود تا دستكم ٢٠٠ هزار شغل از بين برود و اغلب اينها به معترضين خواهندپيوست.
ن۱۱۷۹۹۴۷۱۶:۳۴:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
مجلس کجاست؟ دقیقا کجاست؟
ناشناس۱۱۸۰۲۴۱۱۷:۴۴:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۷
بخدا اگه ما راضی باشیم. فدایی نخوایم باید کیو ببینیم؟
ناشناس۱۱۸۰۳۵۵۱۸:۰۶:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۷
البته فدای مصالح خودش نه مصالح ملت
ناشناس۱۱۸۰۳۸۷۱۸:۱۲:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۷
خب آخه این یک شبه گرون کردن بدون اطلاع رسانی یا بدون اقناع مردم بدون اینکه ابتدا یارانه بنزین رو بدید بدون هیچی... معلومه اینطوری میشه... عقل کجاست آخه!؟؟؟؟
ناشناس۱۱۸۰۶۰۲۱۸:۵۴:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
دوستان کسی راهِ حلی برا اینترنت پیدا نکرده؟
ناشناس۱۱۸۰۸۱۱۱۹:۵۶:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۷
فردا هم گفتیم اگر اینترنت وصل شد کسی شرکت نیاد چون امروز کاملا بیکار بودیم و کسی نمیتوانست کاری کند. پروژه های ما به موقع نرسد خسارتش را دولت میدهد؟ با نیروهایی که به سبب ضرر شرکت ها بیکار میشود هم میخواهید مستمری بدهید؟ بی فکری تا کجا؟!
حامد۱۱۸۰۸۸۴۲۰:۱۹:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۷
همه متن های بالا نشان از محبوبیت عمیق ریس جمهور داره شما هم موافق هستید؟؟؟
ناشناس۱۱۸۱۲۲۶۲۲:۰۷:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۷
احساس میکنم ما مردم چقدر در حق دولت بد کردیم، شرمنده ایم واقعا...
بینام کرمانشاهی۱۱۸۱۲۳۵۲۲:۱۳:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
این زبان بسته خودش داره تلف میشه اسمشو نزارید فدایی !؟ما راضی به قربانی کردنش نیستیم دوست داریم از یوغ خدمت رها بشه
ناشناس۱۱۸۱۲۵۲۲۲:۱۸:۴۸ ۱۳۹۸/۸/۲۷
بابا وصل کنید کلافه شدیم سر برج باید اجاره بدیم جلو زن و بچه شرمنده میشیم‌ ،چرا اینقدر بی تفاوتی ، بخدا داریم ضرر میکنیم‌این راه برقراری امنیت نیست ! مثل پلیس گاهی راه رو به روی همه می بنده تا ترافیک کم کنه ، نکنید این کارو باور کنید دو روز دیگه اینطور باشه منم ارازل و اوباش میشم بخدا
ناشناس۱۱۸۱۲۹۵۲۲:۳۳:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۷
تا دیروز که می گفتید یارانه ها گداپروری است...چقدر احمدی نژ اد را مسخره می کردید...این همه خسارات و کشته ها نتیجه تفکرات و تخریبات شما اصلاح طلبان است
ناشناس۱۱۸۱۳۲۰۲۲:۴۲:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۲۷
از این حرف ها نمی دونم بخندم یا گریه کنم .این همه کشور چرا باید دراینجا بدنیا بیام
بابک۱۱۸۱۴۵۶۲۳:۱۸:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۷
کی صدای مردم شنیده شده. کارد به استخون این مردم رسیده.

پربحث‌های هفته

 1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 2. حمله با قمه به یک مغازه‌دار در تهران

 3. قوه قضائیه و پرسش‌ها از حکم دادگاه طبری

 4. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 5. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 6. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 7. گرانی خودرو تا کجا!؟

 8. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

 9. وزیر بهداشت: دیشب به خاطر خیز جدید کرونا نخوابیدم/تقسیم بندی مناطق غلط است

 10. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 11. تورم امارات برای نوزدهمین ماه متوالی منفی ماند!

 12. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

 13. جهانگیری: امیدوارم آثار مثبت مقابله با گرانی روزهای آینده روشن شود

 14. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 15. قفل فعلی بازار خودرو به یک کلید نیاز دارد؟

 16. اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره شبهات مطرح شده در خصوص پرونده «نوید افکاری»

 17. مقصر سونامی افزایش قیمت خودرو کیست

 18. خیز دوباره کرونا/ورود نواب رئیس به انتخابات ریاست جمهوری/کنایه رسانه اصلاح‌طلب به روحانی/ ربیعی: رنج مردم با تک تک سلول‌های اعضای هیات دولت حس می‌شود

 19. گرداندن اراذل و اوباش در محله تهران‌پارس

 20. مطالبه از مجلس انقلابی...

 21. ترامپ: توافق فوق‌العاده‌ای با ایران خواهم کرد منتهی باید تا بعد از انتخابات صبر کنند

 22. قیمت دلار و سکه پایین آمد + جدول قیمت‌ها

 23. تمرینات نظامی شاهزاده خانم بلژیکی

 24. واکنش رسانه‌های صهیونیستی و عربی به توافق سازش تل‌آویو با امارات و بحرین

 25. افکار عمومی منتظر چه حکمی برای اکبر طبری بود؟

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 2. قوه قضائیه و پرسش‌ها از حکم دادگاه طبری

 3. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 4. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 5. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 6. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 7. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 8. خیز دوباره کرونا/ورود نواب رئیس به انتخابات ریاست جمهوری/کنایه رسانه اصلاح‌طلب به روحانی/ ربیعی: رنج مردم با تک تک سلول‌های اعضای هیات دولت حس می‌شود

 9. مطالبه از مجلس انقلابی...

 10. افکار عمومی منتظر چه حکمی برای اکبر طبری بود؟

 11. ضرب و شتم یک کارشناس در استودیویِ شبکه«من و تو» به جرم بیان نظر مخالف + فیلم

 12. روحانی: نحوه خرید و فروش خودرو به نفع مصرف‌کننده باید اصلاح شود

 13. ایزدی: واکنش صحیح به فعال‌شدن مکانیسم ماشه، خروج از NPT است/ خروج از برجام برای ما سودی ندارد

 14. جزئیات تازه از پرونده نوید افکاری/ماموریت جدید جهانگیری/روایت زیباکلام از دلیل حمایت کارگزاران از لاریجانی/روحانی: چرا مردم در فشار قرار می‌گیرند؟ 

 15. نظر کاربران بحرینی در خصوص سازش با رژیم صهیونیستی

 16. حسین شریعتمداری: دست‌مریزاد سردار سلامی

 17. قوی تر از سالهای دفاع مقدسیم

 18. زنان می‌توانند کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شوند؟

 19. رصد دشمن!

 20. تاکید رئیسی بر تفکیک جرم سیاسی از جرم امنیتی/ کنایه باهنر به روحانی درباره اختیارات رئیس‌جمهور/ احتمال حضور جلیلی در انتخابات ۱۴۰۰ جدی‌ شده است؟

 21. چرا مجلس به نقش نظارتی خود در مورد شوراهای اسلامی شهر و روستا عمل نمی‌کند!؟

آخرین عناوین