آرشیو سال ۹۵ و قبل از آن
 • گزینه‌های روحانی برای سخنگویی دولت

  گزینه‌های روحانی برای سخنگویی دولت

  گروه سیاسی الف، 

  دولت بالاخره بعد از بیش از 300 روز سخنگو خواهد داشت و قرار است طی جلساتی در یکی، دو روز اخیر میان حسن روحانی و گزینه‌های مورد نظر، سخنگوی دولت دوازدهم مشخص شود.

 • طرح تکراری «شناسنامه شغلی» باز هم در دستور کار

  طرح تکراری «شناسنامه شغلی» باز هم در دستور کار

  گروه اقتصادی الف، 

  علی رغم اینکه در دوره وزیرکار سابق خبر از راه اندازی سامانه اشتغال ایرانیان و صدور شناسنامه شغلی داده بود، اکنون عیسی منصوری در بیان سناریوهای اشتغالی سال ۹۸ باز هم خبر از راه اندازی سامانه اشتغال ایرانیان درنیمه اول سال جاری را داده است.

 • روایت ربیعی از دیدار روحانی با سیاسیون

  روایت ربیعی از دیدار روحانی با سیاسیون

  گروه سیاسی الف، 

  وزیر سابق کار درباره جلسه روحانی با فعالان سیاسی گفت: آن چیزی که در ذهن رئیس‌جمهور بود، گفت‌وگوی متقابل ۲ گروه مهم و مؤثر سیاسی است؛ هم‌چنین بیان مشکلات از زبان رئیس‌جمهور که به نظر من این اتفاق به خوبی افتاد.

 • علی ربیعی: همه پاسدار هستیم

  علی ربیعی: همه پاسدار هستیم  

  گروه سیاسی الف، 

  علی ربیعی در واکنش به اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه، در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: در مقابل جنگ افروزی دولت آمریکا، ما ایرانیان، همه پاسدار هستیم.

 • ما و پس از بحران

  ما و پس از بحران

  علی ربیعی، 
 • علی ربیعی: هرکس غیر روحانی رئیس‌جمهور بود، شرایط بدتری داشتیم

  علی ربیعی: هرکس غیر روحانی رئیس‌جمهور بود، شرایط بدتری داشتیم

  گروه سیاسی الف، 

  اقتصادی که شصت سال به مدد نفت و پول حاصل از آن متعادل شده است. صنعت نفتی، رفاه نفتی، یارانه نفتی و به تعبیر یکی از دوستانم مدیران نفتی در هر دوره‌ای با هر تنش سیاسی اقتصادی کوچکی چنین وضعیتی را پیش رو داشت (من معتقدم از میان کاندیداهای 92 و 96 هر کسی به جز روحانی سکاندار کشور بود ما امروز وضعیت بدتری را تجربه می‌کردیم). این نتیجه بیماری شصت ساله اقتصاد و تن ندادن به اصلاحات دردآور بوده‌است.