توضیح درباره حجاب شبنم نعمت‌زاده/ دوقطبی‌ خوب و بد از نگاه عباس عبدی/ روایتی از صحبت‌های رئیسی و روحانی درباره مبارزه فساد

گروه سیاسی الف،   3980625180 ۲۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

توضیح درباره حجاب شبنم نعمت‌زاده/ دوقطبی‌ خوب و بد از نگاه عباس عبدی/ روایتی از صحبت‌های رئیسی و روحانی درباره مبارزه فساد

توضیح سخنگوی دولت درباره اعتراض روحانی به رئیسی

روز یکشنبه خبری مبنی بر اعتراض روحانی به رئیس در جلسه سران قوا منتشر شد. بنا بر این خبر روحانی به روند دادگاه‌های مبارزه با فساد اعتراض کرده بود که با پاسخ رئیسی روبه‌رو شد.

بیشتر بخوانید: اعتراض روحانی به رئیسی درباره روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی/ پای پرونده حسین فریدون در میان است؟

سخنگوی دولت در نشست خبری درباره این خبر گفت: آقای رئیس جمهور در این جلسه بر رعایت حقوق افراد و اطلاع رسانی منصفانه و جلوگیری از اطلاق صفات مفسد به افراد پیش از صدور حکم و اثبات اتهام تاکید کردند و آقای رئیسی هم با تواضع پذیرفتند که در این زمینه اگر موردی هست به آن اشاره شود تا بررسی ها در این زمینه صورت گیرد.

سخنگوی دولت افزود: همه افراد حاضر در جلسه معتقد بودند که این دادگاه های مفاسد اقتصادی جایی برای صید سیاسی نیست و نیز هر سه رییس قوا بر کنار رفتن هرگونه خط قرمز برای رسیدگی به مفاسد تاکید کردند تا اگر موردی در هر کدام از قوا وجود دارد رسیدگی شود؛ البته برخی موارد از پرونده‌ها هستند که رسیدگی نشدند و امیدواریم که آنها هم رسیدگی شود و ما از رسیدگی به مفاسد حمایت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: اظهارات سخنگوی دولت درباره حذف یارانه ثروتمندان، حضور زنان در استادیوم، زمان مذاکره با آمریکا و حمله به آرامکو

***

تکذیب احتمال دیدار روحانی و ترامپ

سیدعباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری درباره احتمال دیدار ترامپ و روحانی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل بیان کرد: من این دیدار را تائید نمی‌کنم. نه این دیدار در دستورکار ما هست و نه فکر می‌کنم چنین اتفاقی در نیویورک رخ دهد. همانطور که آقای روحانی گفت ما به دیدار برای عکس گرفتن حساب نمی‌کنیم بلکه دیدار باید با دستور کار و نتایج ملموس باشد. لذا این گمانه‌زنی‌ها در دستورکار ایران نیست.

وی تصریح کرد: همانطور که قبلا هم اعلام کردیم، اگر آمریکایی‌ها به برجام بازگردد و از تروریسم اقتصادی را بردارند آنها می‌توانند به نشست کمیسیون مشترک بازگشته و حرف‌هایشان را بزنند.

بیشتر بخوانید:

موسوی: صحبت‌های ترامپ ۲۴ ساعت هم دوام ندارد/ اتهام زنی‌ها به ایران بی‌اساس است

***

ایران نقشی در حمله به آرامکو ندارد

پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در صفحه توئیتر خود این ادعای واهی را مطرح کرد که حملات اخیر به مجموعه پالایشگاهی شرکت آرامکو توسط ایران صورت گرفته است. سردار محمداسماعیل کوثری، جانشین قرارگاه ثارالله سپاه در این باره به نامه‌نیوز گفت: «پمپئو دروغگو است که این حرف‌ها را مطرح کرد. او راحت دروغ می گوید تا ضعف خودش را توجیه کند... اصل قضیه این است که فشار به آمریکایی ها زیاد آمده است. یعنی آمریکایی ها خیال می کردند هنوز اوضاع بعد از جنگ جهانی دوم و آمریکا قدرت بلامنازع دنیا است و هرچه آمریکا می گوید همه کشورها باید گوش کنند اما الان ضربه شصت نیروهای مقاومت را که می بینند به فکر افتادند چه کاری انجام دهند. آمریکایی ها دیدند نمی توانند مقابله کنند بنابراین سعی دارند طور دیگری قضایا را مطرح کنند که دروغ بودن آن برای همه روشن است. وقتی عربستان و امارات مردم بیگناه یمن را بمباران می کنند و جلوی امدادرسانی و ارسال غذا و دارو را به یمنی ها می گیرند طبیعی است که یمنی‌ها با استفاده از توانمندی خودشان به طور متقابل عکس العمل نشان می‌دهند.»

سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه هم گفت: پنج سال است که یمن درگیر جنگ خونین است و ائتلاف سعودی با حمایت کشورهای غربی جنایات گسترده‌ای علیه ملت یمن مرتکب شده است. طبیعی است که مردم و ارتش یمن به این جنایاتها واکنش نشان دهد. جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است که از مردم یمن و حقوق آنها دفاع می‌کند ولی اینکه این گونه اقدامات دفاعی به ایران نسبت داده شود، در راستای دروغ حداکثری است که در ادامه ناکامی‌هایشان است. 

***

زمزمه تغییر دو وزیر؛ غلامی، آوایی یا رحمانی کدامیک رفتنی می‌شوند؟

تابناک نوشت:‌ «خرداد ماه سال جاری بود که زمزمه هایی در ارتباط با احتمال از نصاب افتادن دولت «حسن روحانی» در صورت انجام بیش از یک یا دو تغییر مطرح شد، موضوعی که رسانه ها را بر آن داشت تا دست به بررسی تغییرات انجام شده در دولت دوازدهم بپردازند تا مانع از تکرار اتفاقی که در روزهای پایانی دولت احمدی نژاد و نهمین دوره ریاست جمهوری افتاد بشوند، بررسی های چند ماه پیش هم نشان می داد دولت همچنان می تواند دو تغییر دیگر در ترکیب خود اعمال کند و نیازی هم به اخذ رأی اعتماد مجدد نداشته باشد...

شنیده می شود رئیس جمهور قصد دارد بزودی تغییراتی را در کابینه انجام بدهد. گفته می شود از بین سه گزینه یعنی «منصور غلامی» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، «سیدعلیرضا آوایی» وزیر دادگستری و همچنین «رضا رحمانی» وزیر صنعت، معدن و تجارت دو نفر باید از کابینه خداحافظی کنند و جای خود را به افراد جدید بدهند. باید دید که رئیس جمهور تصمیم به خداحافظی با کدامیک از این وزیران خواهد گرفت؟»

***

دوقطبی‌ خوب و دوقطبی بد از نگاه عباس عبدی

عباس عبدی درباره دوقطبی‌سازی در زمان انتخابات به خبرآنلاین گفت: «حدی از دو قطبی شدن در هر انتخاباتی اجتناب‌ناپذیر است و این طبیعت این رویداد سیاسی است که در آن راجع‌به مسائل گوناگون نگاهی دو قطبی را بین ‌مردم ایجاد می‌کنند تا گرایش مردم و جامعه را به سوی یک قطب بسیج کنند.

اما آن دسته از دو قطبی‌هایی برای جامعه تهدید هستند که قطب‌ها به نقض یکدیگر می‌پردازد. بدین معنا که بقای یک طرف به منزله نابودی طرف مقابل تلقی شود یا بقای دیگری را به معنای نابودی خود تلقی کنیم. بنابراین در مسائل عادی ایجاد دو قطبی ایراد چندانی ندارد. آنچه که جامعه ما را در این برهه تهدید می‌کند نگاه دوقطبی است که منجر به نقض یکدیگر می‌شود و متاسفانه رادیکال‌ها چنین اقدامی را انجام می‌دهند تا بدین صورت بخش قابل‌توجهی از جامعه را منفعل کنند.

در دو قطبی مثبت و در زمان انتخابات؛ مردم بدون مشکل به یکی از دو قطب می‌پیوندند چرا که می‌دانند بعد از انتخابات نیز قرار است به‌طور مسالمت‌آمیز در کنار یکدیگر زندگی کنند و هیچکدام حذف نمی‌شوند. با این حال در شرایطی که دو قطبی منفی یعنی حالت نقض طرف مقابل رخ می‌دهد، بسیاری از نیروهای میانه‌رو خود را کنار می‌کشند و حاضر نیستند در بازی دو قطبی حذفی وارد شوند. چنین شرایطی و در غیاب اکثریت خاموش؛ فضای دوقطبی موجب ستیز دو جریان اقلیت خواهد شد که این امر برای جامعه خطرناک است.»

***

چرا سفارتخانه‌ها به افراد بدون تخصص سپرده می‌شود؟

تابناک نوشت: «پس از اینکه محمدرضا صادق، یکی از مشاوران رسانه‌ای سابق رئیس جمهور، بدون هیچ سابقه دیپلماتیکی به عنوان سفیر ایران در کرواسی منصوب شد و کلید سفارت ایران در زاگرب را به دست گرفت، برخی خبر‌ها حاکی از این است که جانشین وی نیز از عوامل رسانه‌ای نزدیک به رئیس جمهور است که او هم مانند سفیر پیشین هیچ سابقه دیپلماتیکی ندارد!»

در ماه‌های اخیر خبرهایی هم مبنی بر انتصاب برخی نمایندگان فعلی در آینده نزدیک به عنوان سفیر منتشر شده است. افرادی که فاقد سابقه دیپلماتیک اند و تخصصی در این زمینه ندارند.

***

توضیح قاضی درباره حجاب شبنم نعمت‌زاده

به گزارش ایسنا، قاضی مسعودی مقام در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا الزامی وجود داشته باشد که فرد با همان تیپی که داشته است به دادگاه بیاید، گفت: برخی از متهمان خودشان تمایل دارند که با چادر و یا مانتو و ... حاضر شوند و ما الزامی در این خصوص نداشتیم.

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه در رابطه با حجاب متهم شبنم نعمت زاده در دادگاه امروز ادامه داد: وی در زمانی که کیفرخواست نیز ابلاغ شد با چادر بود و امروز نیز با خواست خودش با چادر حاضر شد و الزامی نداریم، اگر بخواهند با مانتو هم حاضر شوند باز ایرادی نداریم.

وی تصریح کرد: وفق مقررات و نکات مورد تاکید رئیس قوه قضاییه، به زندان هم اعلام کردیم که بر اساس آن حجابی که تمایل خود متهمان است در دادگاه حاضر شوند.

بیشتر بخوانید: مشروح جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده/ فعالیت غیرقانونی و کسب ۱۸۰۰ میلیارد مال نامشروع

عناوین مرتبط

۲۴ مهر ۱۳۹۸پیشنهاد روحانی برای برگزاری رفراندوم/ درخواست حسین فریدون از قوه قضائیه/تحلیل عباس عبدی از آمدنیوز
۲۳ مهر ۱۳۹۸انتقاد علی مطهری از دادگاه ویژه روحانیت/ جزئیات دستگیری روح‌الله زم/ نقدی به اظهارات تبلیغاتی دیروز رئیس جمهور
۲۲ مهر ۱۳۹۸درخواست آشنا از قوه قضائیه/ شرط خاتمی برای وزیر شدن یونسی/آیا دستگیری روح‌الله زم آغاز دستگیری یک شبکه است؟
۲۱ مهر ۱۳۹۸وقتی ۱۳۴ دامپزشک با سهمیه پزشک می شوند/ ناطق نوری؛ کاتالیزور وحدت یا افتراق اصولگرایان/ انتقاد تند یک اصلاح طلب از صحبت های روحانی درباره شورای نگهبان
۲۰ مهر ۱۳۹۸چرا صداوسیما مطالبات کارگران هفت‌تپه را پوشش نمی‌دهد؟/ پیشنهاد لاریجانی برای شفاف‌نشدن اموال مسئولان/ عارف واسطه اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان می‌شود؟
۱۷ مهر ۱۳۹۸کنایه روحانی به شورای نگهبان/ اموال مسئولان برای مردم محرمانه است! / ایرادات کتاب زیباکلام درباره رضاشاه/ سخنان مهم رئیسی درباره تخلفات مسئولین
۱۶ مهر ۱۳۹۸معمای بازگشت ناطق نوری/جزئیات طرح ترور قاسم سلیمانی/ روایت حجاریان از سلطان‌های مفسد در ژانر‌های مختلف

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۹۶۰۹۹۲۰:۳۶:۱۵ ۱۳۹۸/۶/۲۵
یعنی بدون حجاب هم میشه ؟
ناشناس۱۰۹۶۱۰۸۲۰:۴۴:۱۳ ۱۳۹۸/۶/۲۵
خانم نعمت زاده تموم شد دوران سیاه بازی و ریا کاری فیلم بازی نکن ! ما خودمون کارگردانیم !
ناشناس۱۰۹۶۱۰۹۲۰:۴۵:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۲۵
توره حضرت عباس نیگا کن چی جوری رفته دادگاه میخواد بگه من مذهبی ام پیش قاضی و ملق بازی ؟
ناشناس۱۰۹۶۴۷۴۰۹:۲۴:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۶
مرجان شیخ الاسلامی هم همینطوری بود خاوری هم همینطور
ناشناس۱۰۹۶۱۱۳۲۰:۴۷:۲۸ ۱۳۹۸/۶/۲۵
با همین قیافه میرفتی شرکت دارویی ات و دزدی میکردی و دلالی سلامت مردم رو میکردی خدا نشناس ؟
ناشناس۱۰۹۶۱۲۱۲۰:۵۴:۲۶ ۱۳۹۸/۶/۲۵
نعمت زاده گمان میکند که ثروت اش به او عمر جاوید میبخشد در حالی که هرگز چنین نیست
ناشناس۱۰۹۶۴۸۶۰۹:۳۲:۵۷ ۱۳۹۸/۶/۲۶
که مال تا لب گور است و بعد از آن اعمال .
ناشناس۱۰۹۶۱۲۶۲۰:۵۷:۵۸ ۱۳۹۸/۶/۲۵
قوه قضاییه باید بدون توجه به فشارهای صاحبان قدرت و ثروت به پرونده حسین فریدون و مهدی جهانگیری و شبنم نعمت زاده رسیدگی نماید زیرا مردم حامی دستگاه قضایی هستند.
ناشناس۱۰۹۶۱۲۹۲۱:۰۲:۰۱ ۱۳۹۸/۶/۲۵
دختر مظلوم وزیر کارآفرین بوده است !!!!خخ
ناشناس۱۰۹۶۱۳۱۲۱:۰۴:۲۳ ۱۳۹۸/۶/۲۵
بزودی باید اموال نامشروع ات رو بذاری برای یه عده ورثه و بری و لقد به گور بزنی بدبخت
علی۱۰۹۶۱۴۵۲۱:۲۵:۵۶ ۱۳۹۸/۶/۲۵
یعنی بیرون دزدی و اختلاس بعد تو دادگاه چادری بودن اشکالی نداره ؟
ناشناس۱۰۹۶۱۴۶۲۱:۲۶:۲۴ ۱۳۹۸/۶/۲۵
این مجرمها اصلا حجابشون چادر نیست چرا در دادگاه با چادر حاضر میشن؟
ناشناس۱۰۹۶۶۲۶۱۱:۰۱:۲۴ ۱۳۹۸/۶/۲۶
دقیقا مثل مرجان شیخ الاسلام دیگه ! با رواج ریاکاری همه صدمه می بینند اول همه دین و ایمان و اعتماد مردم
کاکاشیرازی۱۰۹۶۱۵۲۲۱:۳۸:۱۴ ۱۳۹۸/۶/۲۵
میلیاردها ثروت به این بی ابرو ایش می ارزد نه والا کاکا
ناشناس۱۰۹۶۲۱۲۲۲:۵۷:۲۶ ۱۳۹۸/۶/۲۵
آقای سخنگوی دولت چون از رزومه بسیار قوی امنیتی برخوردارند به خوبی صحبتهای آقای روحانی را به زبان مردم کوچه و بازار ترجمه می کنند
مخالف باسوء استفاده ازد ين برای فریب مردم ساده اندیش۱۰۹۶۲۴۸۲۳:۵۰:۵۹ ۱۳۹۸/۶/۲۵
قرآن راعمروعاص برنیزه کرد، تاریخ تکرارمی شود....
ناشناس۱۰۹۶۲۷۳۰۰:۲۲:۳۳ ۱۳۹۸/۶/۲۶
عباس عبدی ما هر بدبختی می کشیم از کاری است که شما و دوستانتان در ۱۳ آبان ۵۸ کردید کشور و مردم را ۵۰ سال عقب انداختید و خدا نبخشد شما را
ناشناس۱۰۹۶۲۸۷۰۰:۴۱:۴۰ ۱۳۹۸/۶/۲۶
روحانی راست میگه بگین دختر مظلوم وزیر سابق که از کوخ نشینی به. کاخ نشینی رسیدن
لر۱۰۹۶۳۷۹۰۷:۵۶:۴۳ ۱۳۹۸/۶/۲۶
اقای روحانی تو دست از لجاجت بر نمیداری یعنی دختر وزیر فساد اقتصادی ندارد خدایا 1400 کی میرسه
ناشناس۱۰۹۶۴۸۸۰۹:۳۴:۳۰ ۱۳۹۸/۶/۲۶
با چادر سر کردن می خواهد ما رو سیاه کنه بابا ما خودمون زغال فروشیم .
ناشناس۱۰۹۶۶۴۱۱۱:۰۷:۵۸ ۱۳۹۸/۶/۲۶
من کاری به اتهامات این خانم ندارم. اهل چادر و حجاب هم نیستم. ولی خواستم بگم واقعا نامردیه چادرش سرکردن این خانم رو مسخره کردن، حالا با هر قصدی سرش کرده باشه.

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

  1. آقای روحانی! لطفا از این دوگانه ها فراتر بروید

  2. نامه خلاف عرف ترامپ به اردوغان: احمق نباش!+تصویر نامه

  3. نظر سنجی منابع غربی: اکثر ایرانیان دیگر حامی توافق هسته ای نیستند/ ۵۹ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی خواستار خروج از برجام اند

  4. حملات شیمیایی ترکیه به رأس العین

  5. زن جوان، شوهر خیانتکارش را نقره داغ کرد!

  6. رئیسی در پیاده‌روی اربعین

  7. روایت فیگارو از چگونگی بازداشت زم

  8. هزینه خانواده ۴ نفره در تهران چقدر است؟

  9. مرکل و مکرون در مورد برجام بیانیه مشترک صادر کردند

  10. بال‌گشایی هواپیمای جت آموزشی پیشرفته یاسین

  11. این فیلم را دیدم و از خودم خجالت کشیدم!

  12. ترامپ: ایران به دردسر افتاده است

  13. فارین پالیسی: گروه های نیابتی ایران قوی تر از هر زمان دیگر

  14. همتی: عرضه ارز در سامانه نیما بر تقاضا پیشی گرفته است

  15. شوخی با علی دایی مجاز است یا خیر؟

  16. فیلم مراحل ساخت و پرواز جت ایرانی «یاسین»

  17. شورای حل اختلاف؛ راه‌حل یا دردسر؟

  18. هدیه پوتین به ولیعهد ابوظبی

  19. هشدار جدی به مارک ویلموتس

  20. آرین غلامی مقابل حریف رژیم صهیونیستی حاضر نشد

  21. میدل‌ایست‌آی: اردوغان و پنس بر سر آتش‌بس‌ موقت در سوریه موافقت کردند

  پربحث‌های هفته

  1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

  2. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

  3. انتقاد از مجازات خفیف دختر پورشه سواری که گفت: کشتم که کشتم، دیه‌اش را می‌دهم

  4. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

  5. یک عکس؛‌ یک شرح | آفریدگار کماندار و تیرهایی رو به آینده! ...

  6. شوخی کاربران فضای مجازی با پراید

  7. خط ویژه ژن های خوب برای ورود به دانشگاه

  8. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

  9. قوانین نباید مردم را مجرم کند

  10. درس‌هایی که باید از ماجرای روح الله زم گرفت

  11. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

  12. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

  13. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

  14. تهدید رئیس موساد به ترور حسن نصرالله و سردار سلیمانی؛ فرمانده سپاه قدس تهدیدی بزرگ برای اسرائیل است

  15. طلسم منامه باز هم نشکست؛ شکست تلخ ایران مقابل بحرین در اولین آزمون جدی ویلموتس

  16. انفجار در نفتکش ایرانی در دریای سرخ/ اطلاعیه شرکت ملی نفتکش/ هیچ حریقی رخ نداده و خدمه همگی سالم‌اند

  17. فقط ۱۵۰۰ روانپزشک برای ۸۰ میلیون ایرانی/ وزارت بهداشت برنامه ندارد ؛ هیچکس هم مشکل روانی ندارد!

  18. تصویری از نمای ویلای شبنم نعمت‌زاده

  19. آقای روحانی! لطفا از این دوگانه ها فراتر بروید

  20. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

  21. دیوار انحصار وکالت ترک برداشت

  22. درگیری فیزیکی رئیس هیئت مدیره مترو با کارمند معترض

  23. پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه: جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

  24. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

  25. پیشنهاد روحانی برای برگزاری رفراندوم/ درخواست حسین فریدون از قوه قضائیه/تحلیل عباس عبدی از آمدنیوز

  پربحث‌های اخیر

   پربحث‌های هفته

   1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

   2. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

   3. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

   4. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

   5. درس‌هایی که باید از ماجرای روح الله زم گرفت

   6. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

   7. آقای روحانی! لطفا از این دوگانه ها فراتر بروید

   8. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

   9. پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه: جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

   10. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

   11. پیشنهاد روحانی برای برگزاری رفراندوم/ درخواست حسین فریدون از قوه قضائیه/تحلیل عباس عبدی از آمدنیوز

   12. اموال و دارایی ۲۵۰ هزار مدیر زیر ذره بین قانون/ شفافیت این بار نتیجه می‌دهد؟

   13. ۱۰ نکته درباره نحوه بازداشت روح‌الله زم؛ او که بود و چه می‌کرد؟

   14. وکیل حسین فریدون: موکلم بی‌گناه است/ هر کسی که در دادگاه محکوم می‌شود گناهکار نیست/ دنبال مسائل دیگری هستند

   15. واکنش ایران به هدف قرار گرفتن نفتکش ایرانی در دریای سرخ

   16. روحانی: امید به زندگی در بین مردم به ۷۶ سال ارتقاء یافته/ شاهد کاهش رشد نرخ تورم و رشد مثبت اقتصاد هستیم

   17. اولین تصاویر از دستگیری و اعترافات روح الله زم

   18. درخواست حسین فریدون پیش از ورود به زندان

   19. چراغ سبز دیوان عدالت به رانت تحصیلی فرزندان اساتید دانشگاه آزاد

   20. سحر تبر بیمار بود، چرا بازداشت شد؟/ تا وقتی انحصار پزشکان شکسته نشود اوضاع سلامت درست نخواهد شد/ پرداخت نکردن حقوق کارگران، برده‌داری نیست؟

   21. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

   22. کاش از اهل رسانه مشورت می گرفتید

   23. انتقاد علی مطهری از دادگاه ویژه روحانیت/ جزئیات دستگیری روح‌الله زم/ نقدی به اظهارات تبلیغاتی دیروز رئیس جمهور

   24. وقتی ۱۳۴ دامپزشک با سهمیه پزشک می شوند/ ناطق نوری؛ کاتالیزور وحدت یا افتراق اصولگرایان/ انتقاد تند یک اصلاح طلب از صحبت های روحانی درباره شورای نگهبان

   25. امیرآبادی فراهانی: محرمانه‌بودن اطلاعات مسئولان مصوبه مجمع تشخیص است

   آخرین عناوین