نظر رحیم‌پور ازغدی درباره توقیف نفتکش انگلیس

گروه سیاسی الف،   3980431073 ۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
نظر رحیم‌پور ازغدی درباره توقیف نفتکش انگلیس

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره توقیف نفتکش انگلیس در تنگه هرمز گفت: این نفتکش علی رغم اینکه ناو جنگی انگلیس نیز آن را پشتیبانی می‌کرد توسط چند بچه توقیف شد و این در حالی است که انگلیسی‌ها ۲۰۰ سال است به دنیا زور می‌گویند و عادت نداشته اند که این بلا‌ها سرشان بیاید.

به گزارش تسنیم،‌ حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز در نشست دانشجویی بازخوانی پیام قطع نامه 598 که در حسینیه هنر تهران برگزار شد گفت: برخی پیام‌های امام مانند پیام قطع نامه 598 جوهره فکر انقلابی را نشان می‌دهند و اصول نهضت در آن نهفته است.

وی با بیان اینکه امام یک دهه حکومت کرد و در سن 80، 90 سالگی مدام جوانتر، انقلابی‌تر و محکم‌تر می‌شد به گونه‌ای که می‌توان گفت: شاید او بهترین حرف‌های انقلابی خود را در سال‌های آخر عمرش زد تصریح کرد: امام در سال‌های آخر عمر خود مانند یک جوان چریکی که در حال جنگ پارتیزانی است حرف‌های انقلابی می‌زد.

پور ازغدی با بیان اینکه اگر چه امام از پذیرش قطع نامه به عنوان سرکشیدن جام زهر تعبیر کرد افزود: امام از این جهت گفت: من جام زهر را نوشیدم، چون می‌خواست صدام مجازات و اعدام شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه امام با صدور حکم اعدام سلمان رشدی یک جبهه جهانی و نبرد بی پایان علیه آل سعود، آمریکا و اسرائیل باز کرد تصریح کرد: امروز آثار این جبهه جهانی را در دنیا شاهد هستیم.

وی گفت: برخی‌ها معتقدند امام به اقتضای زمان حرف‌های خود را زده و یا اینکه این حرف‌ها جزو اصول امام و انقلاب نبوده است از طرفی برخی امام را متهم می‌کنند که او از ادبیات غیراسلامی استفاده کرده مثلا می‌گویند جنگ فقر و غنا ریشه کمونیستی دارد و این در حالی است که این جنگ دارای ریشه اسلامی است.

پور ازغدی با اشاره به اینکه معنویت توحیدی رکن اول و آخر امام است تصریح کرد: امام دهخدای زنده و خدای حی متوسل می‌شد نه به خدای مرده که فقط یک اسم است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطر نشان کرد: در پیام قطع نامه 598 امام در مورد جهاد و ارزش مجاهد غوغا کرده و به گونه‌ای از جهاد و مجاهدت حرف می‌زند که انسان آرزو می‌کند تا آخر عمر مجاهد باشد.

وی با اشاره به اینکه مخاطب پیام امام در خصوص قطع نامه 598 بچه‌های انقلاب بوده اند تصریح کرد: زمانی که این قطع نامه صادر شد همه ما تعجب کردیم، چون تصور اینکه جنگ تمام شود در حالی که ما زنده بودیم و صدام هنوز مجازات نشده بود برایمان سخت بود.

پور ازغدی با بیان اینکه بزرگترین نتیجه مذاکرات قبل و بعد انقلاب پیروزی‌های معنوی و ایدئولوژیک بود تصریح کرد: امام در پیام قطع نامه 598 گفت: انقلاب تمام نشده و ما وارد مرحله‌ای سخت‌تر از انقلاب می‌شویم بنابراین باید پشتیبانی‌های معنوی و مادی از انقلاب ادامه یابد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تنها کسی که در این مبارزه به نتیجه رسیده کسی بود که گفت: ما مامور به تکلیفیم و نه مامور به نتیجه با این وجود تمام کسانی که مامور به نتیجه و مادیات بودند شکست خورده اند.

وی با بیان اینکه فتنه بزرگی که این ملت را تهدید می‌کند محاسبات مادی و نگاه مشرکانه است افزود: امام می‌گفت: کسانی که از ابرقدرت‌ها می‌ترسند علتش این است که تهذیب نفس نکرده اند.

پور ازغدی به توقیف نفت کش انگلیس در تنگه هرمز اشاره کرد و افزود: این نفت کش علی رغم اینکه ناو جنگی انگلیس نیز آن را پشتیبانی می‌کرد توسط چند بچه توقیف شد و این در حالی است که انگلیسی‌ها 200 سال است به دنیا زور می‌گویند و عادت نداشته اند که این بلا‌ها سرشان بیاید.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطر نشان کرد: زمانی که ناو‌هایی آمریکا به خلیج فارس آمدند امام گفت: این ناو‌ها را بزنید که مسئولین زیر بار نمی‌رفتند تا اینکه چند تا از بچه‌های انقلابی مانند امام عمل کردند و این کار را انجام دادند البته پس از این کار مسئولین می‌خواستند ان‌ها را توبیخ کنند که این اقدام به گوش امام رسید امام از این بچه‌ها دعوت کرد و به آن‌ها سکه هدیه داد

وی با بیان اینکه امروز در برجام کسی جز ما باقی نمانده و این در حالی است که ما به همه تعهدات خود عمل کرده ایم، ولی طرف مقابل عمل نکرده تصریح کرد: جالب اینجاست آن‌ها می‌گویند باید در برجام بمانید و اگر ما نیز می‌گوییم میوه برجام کجاست می‌گویند برجام میوه ندارد از سایه آن استفاده کنید اگر چه برجام سایه‌ای هم ندارد.

پور ازغدی به صورت کنایه آمیز به واکنش‌های مسئولین پس از خروج آمریکا و عدم تحقق خواسته‌های ایران در توافق هسته‌ای گفت: ما تا به حال مسئولان ضد آمریکایی در حد مسئولان کنونی نداشته ایم به گونه‌ای که آن‌ها صبح تا شب به آمریکا فحش می‌دهند معتقدم اگر ما به شیوه مسئولان فعلی عمل می‌کردیم شاه هنوز در کشور حاکم بود و جنگ پایان نیافته بود. در هر حال آن روشی که ما را جلو آورد این نبوده که هم چوب را بخوریم و هم پیاز را چرا که امام می‌گفت: ما هم چوب را می‌زدیم و هم دشمن  باید پیاز را بخورد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه غرب تحقیر می‌کند و هر جا کوتاه بیاییم بیشتر دست به تحقیر می‌زند تصریح کرد: ما هیچ وقت به اندازه حال حاضر اینقدر تحریم و تحقیر نشده ایم، چون تا به حال تا این حد عقب نشینی نکرده بودیم.

وی گفت: زمانی که در کشور بحث تنش زدایی مطرح شد حکم بازداشت آقای هاشمی را صادر کردند ودر دوران خاتمی هم وقتی بحث گفتگوی تمدن‌ها پیش آمد بوش اعلام کرد ایران محور شرارت است.

پور ازغدی تصریح کرد: امام در پاسخ به کسانی که مدام می‌گفتند جنگ کی تمام می‌شود گفتند نبرد حق و باطل تا زمانی که باطل وجود دارد ادامه خواهد داشت.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه ما در جنگ ملی گرایی نداریم که بخواهد از خاک ایران دفاع کند و امام هم ملی گرا‌ها را قبول نداشت تصریح کرد: برخی‌ها می‌گویند اگر آمریکا با ما کاری نداشته باشد ما هم به آن‌ها کاری نداریم، اما امام در پاسخ به این افراد می‌گوید اگر دشمن ما را ول کند ما ول کن نیستیم و تا پرچم لااله الله را در سراسر جهان به اهتزار در نیاوریم کوتاه نمی‌آییم از طرفی یک عده‌ای هم میگویند مقاومت کنیم تا دشمن دست از سر ما بردارد، اما پاسخ امام به این افراد نیز این است که اگر دشمن ما را رها کند ما آن‌ها را رها نمی‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما در خواب هم نمی‌دیدیم یک روز سیل سیل انسان بین نجف و کربلا راهپیمایی کنند تصریح کرد: همین الان که برخی‌ها با ذلت عقب نشینی کردند خطر جنگ بیشتر شده در هر حال این‌ها می‌گفتند که وقتی ما مرگ بر آمریکا می‌گوییم خطر جنگ بیشتر شده است، ولی شاهد بودیم وقتی این افراد ضعف نشان دادند و سیگنال ضعف فرستادند خطر جنگ بیشتر شد.

پور ازغدی با تاکید براینکه امام حتی قطع نامه 598 را با عزت امضا کرد نه با ذلت تصریح کرد: برخی‌ها می‌گویند این تقصیر ما بوده که با افراط و دادن شعار‌های تند باعث شدیم که آمریکا، فرانسه و انگلیس علیه ما متحد شوند. امام در پاسخ به این افراد می‌گوید جهان خواران و جهان سرمایه داری از ما این انتظار را دارند که مظلومان جهان و ایران را در چاه بیندازند و ما هم حتی یک شعار ندهیم در هر حال وظیفه ما این است در سرتاسر جهان فریاد بزنیم و تمام کشور‌های دنیا را بیدار کنیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه برخی از مسئولین حرف‌های امام را قبول ندارند و می‌گویند اگر ما مرگ بر آمریکا نگوییم آن‌ها هم با ما کاری ندارند تصریح کرد: به گفته امام دشمن تا نابودی ما دست از سرمان برنمی دارد.

وی با بیان اینکه امام می‌گفت که دشمن حاضر نیست ما را به عنوان یک کشور معمولی تحمل کند تصریح کرد: به گفته امام دشمن هیچ مرگی را نمی‌شناسد مگر اینکه ما از تمام ارزش‌های معنوی، الهی و هویت خود عبور کنیم.

پور ازغدی با بیان اینکه دیپلماسی سکولار برخلاف دیپلماسی انقلابی است تصریح کرد: به گفته امام باید از موشک گرفته تا تانک و بسیج 20 میلیونی داشته باشیم تا دشمن از ما بترسد امام می‌گفت: کشور ایران باید به عنوان یک دژ نظامی آسیب ناپذیر باشد و نیاز سربازان اسلام در سراسر جهان را تامین کند در واقع با توجه به این گفته امام ایران باید به دانشگاه تربیت چریک و مجاهد انقلابی تبدیل شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه تا پیش از انقلاب اسلامی هر جنگی که به وقوع می‌پیوست اسرائیل بزرگتر می‌شود افزود: بعد انقلاب شوروی از افغانستان بیرون رانده شد و اسرائیل از لبنان و غزه عقب نشینی کرددر هر حال رزمندگان کشور‌های اسلامی امروز جنگیدن را از بچه‌های ما یاد گرفته اند.

وی با اشاره به اینکه موش‌های زمان جنگ بعد از جنگ شیر می‌شوند و حرف‌های محکم می‌زنند تصریح کرد: برخی‌ها که اصلا به جنگ نیامده اند به یک مرتبه شیر شده اند.

پور ازغدی با طرح این سوال که چرا به عراق، سوریه، لبنان، سومالی و دیگر کشور‌ها حمله می‌شود، اما به ایران حمله‌ای صورت نمی‌گیرد تصریح کرد: اگر ما قدرت دفاعی نداشته باشیم قطعا به ما نیز حمله می‌کنند، اما قدرت دفاعی ما اجازه حمله را از دشمن گرفته است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه برخی‌ها که خود از کتک خورده‌های انقلاب بودند می‌گفتند امروز عصر موشک نیست عصر گفتگوست اظهار داشت: وقتی که انگلیسی‌ها کشتی ما را گرفتند در صورتی با ما گفتگو می‌کنند که ما نیز کشتی آن‌ها را بگیریم، چون به گفته امام این‌ها وحشی هستند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۱۳۵۰۲۱۱:۳۰:۲۶ ۱۳۹۸/۴/۳۱
بچه نه شیر ایرانی
ناشناس۱۰۱۳۵۶۴۱۱:۵۷:۲۷ ۱۳۹۸/۴/۳۱
کاملا درست است اظهارات آقای پورازغدی.
ناشناس۱۰۱۳۶۲۲۱۲:۲۲:۵۰ ۱۳۹۸/۴/۳۱
البته شیر بچه هستندو تودهنی زدن به دشمن راهم فوت آبند دمشان گرم

پربحث‌های امروز

 1. یکه زارع چرا برکنار شد؟

 2. ایران چه تعداد سید و سادات دارد؟/ تفاوت میر، سید، سیده و سادات چیست؟

 3. چرا نام «گریس 1» به «آدریان دریا» تغییر کرد؟

 4. واکنش توئیتری شهردار تهران به ماجرای حیوان آزاری

 5. مردم منتظر محاکمه رانت‌خواران پیدا و پنهان مافیای خودرو⁩ هستند

 6. ظریف: جمعه در پاریس با ماکرون و لودریان دیدار می کنم

 7. پنج دروغی که ترامپ درباره ایران می گوید

 8. از بازنشسته‌ها خبر دارید؟

 9. درس هايي ماندگار از كفش هاي كهنه يك حاكم ...

 10. چرا اسم امیرالمومنین در قرآن نیامده است؟

 11. هشدار تحلیلگران انرژی /جنگ تجاری دورنمای صادرات نفت آمریکا را تیره و تار می کند

 12. هوش مصنوعی در چین قاضی شد

 13. همه چیز درباره «پشه»

 14. عملیات «حشد شعبی» در محورهای شمالی و شرقی عراق/ فرار بقایای داعش

 15. ۱۱ دلیل برای عدم استفاده از اینترنت در کشور

 16. سیدحسن نصرالله در میدان جنگ چه می‌کند؟

 17. دریاچه سوها در نمین، استان اردبیل  

 18. اهداف ارتش سوریه در نبرد «خان شیخون» چه بود؟

 19. کاهو چه خواصی برای بدن دارد؟

 20. هشدار مخالفان به نخست‌وزیر کانادا ازبابت کمک به "جک جهادی"

 21. پشت صحنه ساخت مدال‌های المپیک توکیو + عکس

 22. کامیابی نیا زیر تیغ جراحی رفت

 23. کشف ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در بم

 24. توضیحات شهرداری در مورد عدم ثبت نام زنان در اپلیکیشن دوچرخه‌های اشتراکی

 25. وضعیت اقتصاد شبیه دوران مصدق است

پربحث‌های دیروز

 1. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 2. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 3. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 4. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 5. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 6. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 7. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 8. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 9. ربیعی: مدیرعامل ایران خودرو به دلیل افزایش قیمت‌ها برکنار شد/ سیف و عراقچی مدیران سالم و پاک هستند!

 10. نجفی به حکم قصاص اعتراض کرد/ ارجاع پرونده به دیوان‌عالی کشور

 11. آیت الله جنتی پس از گفتگو با حضرات آیات یزدی و آملی لاریجانی: دشمنان طمع و شادی نکنند/ راه نفوذ بی‌صلاحیت‌ها را خواهیم بست

 12. ۲ مدیر ارشد ایران خودرو بازداشت شدند

 13. ادعای عليزاده ‌طباطبایی: نجفی مرتکب قتل نشده/ استاد با سلاحی به قتل رسيده که سلاح نجفی نيست

 14. ظریف: زمان آن فرارسیده برخی با واقعیت «انقلاب اسلامی» کنار بیایند

 15. حکم پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد صادر شد

 16. انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها»/ بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

 17. تی آر تی: عربستان و متحدانش عامل بی ثباتی در خاورمیانه

 18. ۲ علامت خطر درباره مسکن را بشناسیم

 19. بلومبرگ: نفت عربستان زیر آتش قرار گرفته‌ و از هوا، دریا و زمین به آنها حمله می‌شود

 20. لحظه خروج نفتکش «آدریان دریا» از تنگه جبل الطارق  

 21. جشن عید غدیر در مکه مکرمه برگزار شد+عکس  

 22. دستگیری تعدادی از معترضان به کشتار سگ‌ها در تهران

 23. تاکید دیده‌بان شفافیت و عدالت بر رسیدگی به پرونده تخلف دادگستری قزوین در هفت سنگان

 24. فیلم کشتن سگ‌ها مربوط به سال ۹۶ است

 25. واکنش سخنگوی دولت به ادعاهای مازیار ابراهیمی

پربحث‌های هفته

 1. بالاخره در مساله حجاب چه کنیم؟

 2. خانواده «میترا استاد» رضایت دادند/ رهایی «نجفی» از قصاص

 3. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 4. پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی بازداشت شد

 5. ارتباط ازدواج و حجاب جوانان

 6. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 7. هشدار توکلی به مسئولان نظام درباره رشد حاشیه‌نشینی در کشور/ صدای «هل من ناصر» مستأجران و مستمندان را بشنویم

 8. یکه زارع مدیرعامل ایران‌خودرو بازداشت شد

 9. توپی که پزشکان به زمین مشاغل دیگر می‌اندازند

 10. هزینه ۳ هزار میلیارد تومانی برای طراحی صندوق پژو ۲۰۶ / طراحی ۱۲۰ میلیارد تومانی سمند!

 11. صدور گواهینامه رانندگی موتور برای زنان از نگاه یک حقوقدان

 12. یک سال و نیم در ملایر به دنبال رادیولوژیست گشتیم؛ نبود/ طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی باید در اولویت قرار بگیرد

 13. چرخش ظریفانه از برجام!...

 14. روحانی: اون ۹۸ که ما می‌خواستیم این ۹۸ نیست   

 15. نفتکش ایرانی در جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا آزاد شد

 16. برنامه ایران در جنگ با آمریکا؛ غرق کردن ناو هواپیمابر با موشک‌های کوتاه برد فتح مبین

 17. فرصت جدید جلب احترام جهاني برای نیروی دریایی ايران

 18. عراقچی: مداخله در بازار ارز با دستور رئیس‌جمهور انجام شد/ دولت وقوع بحران ارزی را باور نمی‌کرد/ تایید صلاحیت سالار آقاخانی توسط وزارت اطلاعات

 19. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 20. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 21. دولت هند ضرب‌الاجل دو ساعته‌ به شیخ زکزاکی داد

 22. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 23. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 24. اتاق رو به کعبه شبی ۳۰۰ میلیون تومان!

 25. تصویر دیده نشده از دیوار کشی رئیسی  

پربحث‌های اخیر

 1. در نشست سه‌جانبه ایران و یمن و اروپا در تهران چه گذشت؟/ دست برتر یمن در تحولات میدانی و دیپلماتیک

 2. توضیح وکیل نجفی درباره علت اعتراض به حکم دادگاه

 3. انتصاب «رئیس مؤسسه دائرةالمعارف فقه اسلامی» از سوی رهبر انقلاب

 4. واکنش ربیعی به حادثه تروریستی اخیر کابل

 5. شیخ عیسی قاسم: بزرگ‌ترین ستم در زمین قطع ارتباط انسان با رسول خداست

 6. شیعیان نیجریه از هیچ چیز نمی‌ترسند/افزایش پیروان شیخ زکزاکی

 7. شمخانی: آمریکا عامل اصلی تنش در منطقه است/ ایران به میز مذاکره برنمی‌گردد

 8. تعیین تکلیف نفتکش متخلف انگلیسی در دادگاه/هماهنگی کامل با نیروهای نظامی برای تامین امنیت کشتیرانی خلیج‌فارس

 9. چرا نام «گریس ۱» به «آدریان دریا» تغییر کرد؟

 10. فرمانده نیروی دریایی سپاه: زیر بار حضور آمریکا و انگلیس در خلیج فارس نخواهیم رفت/ وظیفه ما ایجاد امنیت در منطقه است

 11. احتمال سفر رئیس جمهور به ژاپن و فرانسه/ اگر توافقات خوبی حاصل شود روحانی و مکرون در تهران یا پاریس دیدار می کنند

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 2. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 3. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 4. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 5. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 6. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 7. ربیعی: مدیرعامل ایران خودرو به دلیل افزایش قیمت‌ها برکنار شد/ سیف و عراقچی مدیران سالم و پاک هستند!

 8. ادعای عليزاده ‌طباطبایی: نجفی مرتکب قتل نشده/ استاد با سلاحی به قتل رسيده که سلاح نجفی نيست

 9. واکنش سخنگوی دولت به ادعاهای مازیار ابراهیمی

 10. ۵ ایراد شورای نگهبان به طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی

 11. حفظ کیفیت کشورداری در شرایط تحریم و فشار / تحلیلی بر20 طرح کاربردی

 12. احمد توکلی :اشرافیت، وصله ناجور انقلابی‌گری است

 13. واکنش کدخدایی به مشاجره دو فقیه شورای نگهبان: دشمنان طمع نکنند؛ اعضای شورا با هم برادرند

 14. تماس تلفنی آیت‌الله نوری همدانی با آیت‌الله یزدی و آملی لاریجانی/ با هر شکلی که صلاح می‌دانید این موضوع حل گردد

 15. آیت الله آملی لاریجانی هیچ صفحه ای در رسانه های مجازی ندارد

 16. «حسن عباسی» به مرخصی رفت

 17. واکنش‌ها به نامه دیروز آیت‌الله آملی‌لاریجانی/ ماجرای ویلاسازی برخی قضات و کارکنان دادگستری/اظهارنظر عجیب وکیل سابق نجفی/بی گناهی مازیار ابراهیمی تائید شد

 18. برادران دالتون در دام وزارت اطلاعات

 19. اعطای نشان فتح۲ به سردار عبدالله عراقی از سوی فرمانده معظم کل قوا  

 20. همه چیز درباره خارج‌نشینی فرزندان شهردار قم

 21. تقدیر رییس دانشگاه مذاهب اسلامی از اقدام انقلابی آیت الله رئیسی در برخورد با مفاسد

 22. رئیس‌جمهور قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی را ابلاغ کرد

 23. ظریف: آمریکا به دنبال افزایش تنش در منطقه است

 24. نامه جمعی از طلاب خطاب به آیت‌الله جنتی

 25. سرلشکر باقری: ایران فریب دعوت به مذاکره دشمن را نمی‌خورند

پربحث‌های هفته

 1. تذکاری بر یک برداشت غلط از باوری درست درباره حکومت دینی

 2. پاسخ آملی لاریجانی به ادعاها و اتهامات اخیر/ از هیچ متخلف و فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد/هیچگاه نگفته ام نجف می روم

 3. چرخش ظریفانه از برجام!...

 4. واکنش‌ها به نامه‌ای که باید سربسته می‌ماند

 5. رئیس سازمان حج‌: ادعای برادر شهید رکن‌آبادی دروغ محض است

 6. واکنش احمد توکلی به اختلافات «آملی‌لاریجانی» و «یزدی»

 7. واکنش‌ها به اظهارات منتسب به آیت‌الله یزدی/ سوال محمود صادقی درباره دلیل آزادی فرمانده عملیات ترور/دفاع یک اصلاح طلب از آیت‌الله مصباح یزدی

 8. صدایش را در نیاورید، مصلحت نیست!

 9. یادداشت حسین شریعتمداری خطاب به آیات یزدی و آملی لاریجانی

 10. ناتوانی ۳۰ ساله دولت‌ها از مالیات‌ستانی؛ «دولتی بودن» یا «بی‌دولتی»؟ مساله این است...

 11. توصیه مکارم شیرازی به حواشی اخیر آملی و یزدی: به این وضع خاتمه دهید

 12. «بحث طلبگی» دعوای سیاسی نیست آقاي كدخدايي

 13. ربیعی: مدیرعامل ایران خودرو به دلیل افزایش قیمت‌ها برکنار شد/ سیف و عراقچی مدیران سالم و پاک هستند!

 14. شهردار خرم‌آباد دستگیر شد

 15. آیا وزارت اطلاعات شکایت از حسن عباسی را پس می‌گیرد؟ / رویکرد احترام از پشت میله‌های زندان

 16. حسن عباسی بازداشت شد

 17. واکنش آیت‌الله مقتدایی به انتقاد آیت‌الله یزدی از آملی‌لاریجانی

 18. ظریف: وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستیم/ باید فشار را از زندگی مردم برداریم

 19. زیباکلام: اصلاح‌طلبان دست راستشان به دست چپشان می‌گوید چه کار کنیم

 20. حسین فریدون پنجم شهریور محاکمه می‌شود

 21. چرا کارها و اقدامات رئیسی مورد توجه قرار گرفته است؟

 22. راه مواجهه با دزد جدید «گریس» چیست؟

 23. احتمال ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج کشور

 24. انتقادات کرباسچی از خاتمی/ کنایه‌های عارف به کارگزاران/ انتقاد روزنامه اصولگرا از شورای نگهبان

 25. روند رسیدگی به پرونده اکبر طبری چگونه است؟

آخرین عناوین