مهدی تاج: با «لوپتگی» و «رنار» هم مذاکره کردیم

گروه ورزشی الف،   3980229071
مهدی تاج: با «لوپتگی» و «رنار» هم مذاکره کردیم

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران با خوان لوپتگی سرمربی پیشین اسپانیا و اروه رنار سرمربی تیم ملی مراکش هم مذاکره شده بود.

به گزارش مهر، مهدی تاج درباره دلایل انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران به رادیو ورزش گفت: دنبال این بودیم که بعد از کی روش مربی خارجی بیاوریم. نظرات مختلف بود ولی تصمیم نهایی این شد. همچنین می خواستیم سرمربی تیم ملی جوان باشد.

وی افزود: کشورهای قطر و عربستان کارشان را با جوان گرایی پیش برده اند. یکی از ویژگی ها حفظ دستاوردهایمان بود. ضمن اینکه باید چیزی هم که به دست نیاورده‌ایم به دست آوریم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: نظرات این بود که سرمربی تیم ملی بین ۴۵ تا ۵۵ سال داشته باشد. زیر ۴۵ سال توصیه‌ای نشد چون اعتقاد این بود در این سن مربی تجربه زیادی ندارد.

تاج گفت: با خوان لوپتگی (سرمربی پیشین اسپانیا) صحبت کردیم و مذاکراتی داشتیم. مهمترین دلیلش عدم حضور خیلی جدی ایشان و نوع نگاهش بود. با اروه رنار (سرمربی مراکش) هم صحبت شد. او با تیم ملی مراکش قرارداد داشت و تا جام ملت‌های آفریقا باید در این کشور می‌ماند. ویلموتس هم گزینه بود. هر سه مربی جوان بودند.

وی تاکید کرد: با ویلموتس که صحبت کردیم از هر دو مورد قبلی ویژگی‌های منحصر به فردتری نسبت به تیم ملی کشورمان داشت. او از یک طرف بازیکن بسیار بزرگ و محبوبی در آلمان بوده است. او سال‌ها در شالکه بازی کرده و خودش از نزدیک تیم ملی را دنبال کرده است. آن زمان هم که بازی می‌کرد هافبک تهاجمی بوده است و کارهای مثبتی انجام داده است. او در تیم‌های جوانان، امید و نوجوانان کارهای خوبی انجام داده و نسل خوبی را به تیم ملی بلژیک اضافه کرده است که سال‌ها از آنها استفاده شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: ویلموتس وقتی در تیم ملی بلژیک بود، این تیم در رنکینگ جهان ۵۲ بود ولی تا اولو دوم فیفا بالا آورد. این یک برند خیلی خوبی است. رنکینگ فیفا ویژگی‌های خاص خودش را دارد که از سوی بالاترین دستگاه فوتبال دنیا انجام می‌شود. به هر جهت انتخاب ویلموتس می‌تواند به لحاظ جوانی و به لحاظ حضورش در ساحلعاج انتخاب خوبی باشد چون جایی غیر از بلژیک هم کار کرده است. او کمی با شرایط آفریقا و آسیا آشنایی پیدا کردهاست!

تاج تصریح کرد: ما یک روز در بروکسل بودیم. ایشان امضای قرارداد را منوط کرد به ارزیابی امکانات ایران. با شرایطی که هست، ویلموتس ارزیابی خاصی از کشورمان داشت و سئوالاتی کرد که احساس کردم با واقعیت‌های ایران آشنا نیست. وقتی ویلموتس تهران و خود شهر را دید، تعجب کرد! نگاهش خیلی مثبت بود. ایشان ساختمان پِک را دید. تصورویلموتس از امکانات ما این نبود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا ویلموتس برای تماشای یکی از مسابقات لیگ به ورزشگاه نرفت، ادامه داد: اگر او را به یک ورزشگاه می‌بردیم از تماشای بقیه بازی‌ها محروم می‌شد. تلویزیون هفته پایانی لیگ را به صورت همزمان نشان داد. نهایتاً شرایط برای ویلموتس مطلوب بود.

تاج درباره زمان و مکان امضای قرارداد ویلموتس گفت: قرار بود امروز قرارداد را امضا کنیم ولی صحبتی داشتیم. خودمانکاری در تهران داشتیم و در نهایت امضای قرارداد را به سه شنبه و سفارت ایران در بروکسل موکول کردیم. ما سفری به فیفا داریم و قبل از آن قرارداد را امضا می‌کنیم. ویلموتس بعد از آن می‌آید و اسامی تیم ملی را برای فیفادی برگزار می‌کند.

وی گفت: ممکن است این مربی مورد پسند یا عدم یک عده قرار بگیرد. هرچه جلوتر برود آشنایی بیشتر و متناسب‌تر می‌شود. موضوع قرارداد، ماموریت و مسئولیت‌های ویلموتس هم هست. فدراسیون فوتبال از کی روش دفاع می‌کرد و درست هم این بود که دفاع شود ولی بحث‌های جدی و مناسبی را کی روش داشت. الان هم دارد. شاید رسانه‌ای کردن آن درست نبود. انتقادهایی هم فدراسیون به رفتارهای کی روش داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: تیم ملی سرمربی محور و کی روش محور شده بود. سرمربی وقتی می‌آید اگر ماموریت هر فدراسیونی خوب انجام شود، سرمربی هم کارش را انجام می‌دهد. ممکن است گاهی اوقات فدراسیون یا باشگاه ماموریتش را به درستی انجام ندهد، خود سرمربی دخالت می‌کند و آهسته آهسته محورهایی که مربوط به او نیست را انجام می‌دهد. چون آن تجربه را داشتیم، حتی ورود و قرارداد ویلموتس را مدنظر قرار دادیم.

تاج ادامه داد: در قراردادهای قبلی یک سرمربی انتخاب می‌شد، رسانه‌ها بحث‌های مختلفی ایجاد می‌کردند. این بار بسته عمل کردیم و تا نهایی نشد، اسم مطرح نشد! وقتی اسم ویلموتس رسانه‌ای شد که این بحث نهایی شده بود. مردم هم وقتی در جریان قرار گرفته بودند که به جایی رسیده بود. در ورود ویلموتس هم چند نفر بیشتر از فدراسیون نبودند. خبری از دفتر وزیر ورزش یا معاون رئیس جمهور نبود. دو نفر به استقبال رفتند و خیلی عادی رفتار شد. نحوه برخورد خیلی مهم است. وقتی سرمربی از ابتدا می بیند ۲۰۰ نفر به استقبالش می‌روند فکر می‌کنند ما تشنه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: وقتی ویلموتس هم رفت همان دو سه نفر او را بردند. از ابتدا نحوه قرارداد، نحوه مذاکره با درسی که از سرمربی قبل گرفتیم پیش رفتیم. در خصوص تیم‌های ملی مفصل بحث شد. ویلموتس کلاً جوانگرا است. خود کی روش هم وقتی آمد شناختی روی این مربی نبود که نتایج مثبت و منفی داشت. او از رئال و امارات و جاهای دیگر اخراج شده بود ولی به او در ایران اعتماد شد. امیدواریم ویلموتس تاثیر مثبت و خوبی در حوزه فوتبال کشور داشته باشد. رسانه‌ها با انتقادات سازنده و موثر و پیشنهادات و توضیحات خوبشان فدراسیون را در انجام ماموریت‌های منطقیخودشان و محول نکردن به سرمربی در این راه ما را یاری کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: وقتی قرارداد را بستیم، احتمالاً چند روز بعد ویلموتس به تهران می‌آید و کارش را رسماًشروع خواهد کرد.

تاج درباره منتفی شدن حضور یحیی گل محمدی در تیم فوتبال امید هم تصریح کرد: در مجموع تیم امید از سوی تیم بزرگسالان نظارت می‌شود. قرار شده است با یک سیستم بازی کنند. کمیته فنی یک دوره با یحیی گل محمدی مذاکره‌ای در جریان لیگ کردند. وقتی به من گفتند، اعلام کردم تا لیگ تمام نشده با سرمربی صحبت نشود. وقتی لیگ تمام شد خودم با گل محمدی صحبت کردم. تصمیم داشتیم از این مربی استفاده کنیم. ولی مردم مشهد، مدیران پدیده و اعضای هیات فوتبال مشهد با من تماس گرفتند که این کار درست نیست. نظرشان این بود فدراسیون دنبال سرمربی دیگری برود و گل محمدی را برای مشهد بگذاریم. تصمیم گرفتم از انتخاب گل محمدی انصراف بدهیم. مدیر پدیده هم تماس گرفت و شرایطی را گفت که قابل قبول بود. او گفت اجازه ندهید این در پرونده مجموعه ما بماند که حاضری خوری شده است و اگر نتیجه نگیریم خوب نیست.

وی افزود: من به کمیته تیم‌های ملی نامه زدم تا از یک سرمربی دیگر استفاده شود و به سرعت کار انجام شود. ما گزینه‌های دیگری هم داشتیم. فقط گل محمدی گزینه نبود. گزینه‌های دوم و سومی هم بود. گل محمدی در پدیدهمی‌ماند.

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 2. جهانگیری: دولت برای مقاومت در برابر فشارها برنامه دارد

 3. علی علیزاده: اگر نابغه‌ای همچون امام خمینی نبود انقلاب اسلامی یکساله نمی‌شد

 4. جایگاه «پرستو» در فقه اسلامی چیست؟

 5. ادامه «دورهمی» با مهران مدیری منتفی شد

 6. مسکن در یک قدمی دلار قرار گرفت

 7. نگاهی به مرگ محمد مرسی

 8. روحانی: طرف مقابل ما یک عده سیاستمدار کم‌تجربه هستند/ باید در برابر بدخواهان‌ ایستادگی کنیم

 9. کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران، ادامه تحریم آمریکا و انفعال اروپا/ سرانجام برجام چه خواهد شد؟

 10. سردار سلیمانی: شما آمریکایی‌ها ریاض و عربستان را زیر آتش قرار دادید+ فیلم

 11. توقیف اکران «ماهمه باهم هستیم» در کرمان

 12. پیکر محمد مرسی در شرق قاهره به خاک سپرده شد

 13. تصاویر خشن ترین ورزش جهان  

 14. مکرون: تا 8 جولای فرصت داریم تا برای حفظ توافق هسته‌ای مذاکره کنیم

 15. همسان‌سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی در دستور کار دولت قرار دارد

 16. آلمان: همه باید اثبات کنند که خواستار جنگ نیستند

 17. منابع مصری: تماس‌هایی بین ایران و مصر درباره تحولات منطقه در جریان است

 18. شمخانی: با پدیده‌ای جهانی به اسم ترامپیسم مواجهیم که سلیقه‌ای و شخصی است

 19. عذرخواهی شهردار تهران از مردم بابت شلوغی اتوبوس‌ها/ واکنش حناچی به اخباری مبنی بر تعدیل و استعفا در شهرداری

 20. قانونگرایی ساده‌انگارانه؟!

 21. جزئیات جدیدترین ضربه وزارت اطلاعات به شبکه‌ جاسوسی سیا/ انهدام شبکه «رُتیل‌های سایبری آمریکا»+ فیلم

 22. انتقاد تند عباس عبدی از نقش اصلاح‌طلبان در ماجرای نجفی

 23. تعدادی از بازنشستگان مقابل مجلس تجمع کردند

 24. محسنی اژه‌ای خبر داد: صدور حکم انفصال از خدمت برای ۶۰ قاضی/ محاکمه ۸۲۵ مفسد اقتصادی/ دیدار رئیسی با سفرای خارجی

 25. دسترسی سریع به منابع مالی با اصلاح نظام یارانه‌ها در کنار تامین حداقل معیشت مردم

پربحث‌های دیروز

 1. آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

 2. قوه قضائیه درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی شفاف سازی کند+ اطلاعیه سازمان زندان‌ها

 3. محمد مُرسی رئیس جمهور برکنارشده مصر فوت کرد

 4. خانه‌های خالی بلای بازار مسکن/ قانونی که اجرا نمی‌شود!

 5. معجزه افزایش ۴۰ میلیاردی ذخایر ارزی بدون فروش نفت

 6. ماکرون: ایران در قبال برجام صبور و مسئول باشد

 7. جوابیه علی مطهری به الف/ پیگیری قتل شیرمحمدعلی در قوه قضاییه/ انتقاد از سفر خانوادگی معاون وزیر به آمریکا در پوشش سفر کاری

 8. واکنش دولت آلمان به اظهارات سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران

 9. چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

 10. جزئیات تغییر ساعت کاری ادارات

 11. شمارش معکوس برای تصمیم مهم ارزی سران قوا

 12. تصویری دیده نشده از بشار اسد  

 13. سخنگوی قوه قضاییه خبر داد: دستور رئیسی برای بررسی قصور احتمالی در مورد قتل اخیر در زندان تهران بزرگ

 14. درخواست از مردم برای مدیریت مصرف برق/افزایش۱۰۰۰مگاواتی مصرف

 15. انگلیس: همه گزینه‌ها را در برابر ایران بررسی می‌کنیم

 16. نمایندگان مجلس از وضعیت مسکن خود در تهران می گویند/ نمایندگان توان اجاره منزل را ندارند

 17. اطلاعیه سازمان زندان‌ها درباره جزئیات قتل شیرمحمدعلی در زندان فشافویه

 18. اردوغان: رحمت خداوند بر برادر شهید ما محمد مرسی باد

 19. واکنش سرخپوشان به خبر جدایی برانکو از پرسپولیس

 20. موگرینی: هدف ما حفظ برجام است/ملاک ارزیابی ما گزارشهای آژانس است

 21. چرا در کوچه‌ها و پارک‌ها درخت میوه نمی‌کاریم؟   

 22. واکنش‌های بین‌المللی به عبور قریب‌الوقوع ایران از سقف 300 کیلویی اورانیوم

 23. ترامپ، چین را به روسیه و ایران نزدیک می‌کند؟

 24. با این سوابق حسینی چه کنیم؟

 25. حاشیه های یک پرواز با هفت ساعت و 45 دقیقه تاخیر/از مریض بدحال و انتقال به بیمارستان تا عدم پرداخت خسارت به مسافران

پربحث‌های هفته

 1. less for less چیست و چرا ظریف عصبانی شد؟

 2. بررسی ابعاد حقوقی تذکر راننده اسنپ و اقدام مسافر در هتک حیثیت راننده/ خودرو حریم شخصی و خصوصی نیست

 3. شناسايي ضاربان بانوي آمر به معروف در رشت  

 4. روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسرت زیادی خوردند!

 5. ادعای وطن‌دوستی رامبد با سفر به کانادا برای تولد فرزند!

 6. رئیس انجمن خودروسازان: قیمت تمام شده پراید ۳۹ میلیون‌تومان است

 7. پرستو یا آشیانه!؟

 8. واکنش کاربران توییتر به اظهارات جنجالی وزیر نیرو درباره مردم ایران و چین/ از فیش حقوقی مدیران تا مبارزه با فساد مسئولان نالایق به سبک چینی‌ها

 9. آمريكا ديگر چيز چنداني در چنته ندارد كه تاكنون نشان نداده باشد

 10. آقای روحانی، حالا وقت تعویض طلایی است

 11. روحانی: فشار آمریکا علیه ملت ایران، تخلیه خواهد شد/ ملت نسبت به یکسال گذشته آرامش بیشتری دارد/ بدخواهان را مجبور می‌کنیم اشتباه خود را بپذیرند

 12. رهبر انقلاب: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد/ ترامپ بعد از بازگشت از ژاپن، پتروشیمی ایران را تحریم کرد آیا این پیام صداقت است؟

 13. آلمان: سقوط برجام به منزله بازگشت همه تحریم‎ها است

 14. قالیباف در پیامی به جوانان: اگر به میدان انتخابات نیایید، در برهمان پاشنه خواهد چرخید/ نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم

 15. مسافر جنجالی اسنپ : با میل خودم توییت عذرخواهی را زدم

 16. آیا به افراد مشهور و سلبریتی‌ها بدهکاریم؟

 17. قوه قضائیه درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی شفاف سازی کند+ اطلاعیه سازمان زندان‌ها

 18. سفر نوبخت به آمریکا برای دیدار با فرزندانش، انتخابات کمیسیون بهداشت را به تعویق انداخت/ پیام آقای نماینده از آن‌سوی دنیا

 19. مجلسی این‌چنینم آرزوست

 20. چرا برخی فکر می‌کنند زبان دیپلماتیک یعنی انفعال ؟ / آقای ظریف مچکریم!

 21. آگهی هم‌خانه خانم مجرد!  

 22. دیدار رهبری و نخست‌وزیر ژاپن؛ ۶ درخواست و ۶ پاسخ

 23. تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس   

 24. شعار انتخاباتی قالیباف/ علی مطهری و فریب مردم/ روایت باهنر از افطاری با حضور احمدی نژاد و ناطق نوری

 25. آقای نخست‌وزیر! چطور به جنایتکار جنگی اعتماد می‌کنید؟

پربحث‌های اخیر

 1. اظهارنظر جالب یک امام جمعه درباره عادل فردوسی‌پور و «نود»

 2. برانکو جدایی‌اش را تایید کرد/ "ماجرای من و پرسپولیس تمام شده است"

 3. راهکار همسایه پرسپولیس برای مقابله با اعتراضات!

 4. میشل پلاتینی دستگیر شد

 5. نیروی انتظامی به فریاد همسایگان باشگاه پرسپولیس رسید

 6. عمران‌زاده:یک عده ۶ و ۹ میلیارد می‌گیرند من هنوز پولم را نگرفته‌ام/ با طلبم 5 تا بُز هم نمی‌توانم بخرم!

 7. پرداخت پاداش بازی‌های آسیایی/ شارژ مالی والیبالیست‌ها پیش از شروع هفته چهارم

 8. چرا وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال برای پول‌های بلوکه شده کمک نمی‌کند؟

 9. ادعای روزنامه عربستانی درباره بشار رسن و پرسپولیس

 10. اکیپ تایید کرد؛ درخواست بازگشت نیمار به بارسلونا

 11. برانکو زیر توافق با الاهلی مصر زد!/جزئیات جدید از دستمزد پروفسور در عربستان

 12. ادعای روزنامه عربستانی درباره بشار رسن و پرسپولیس

 13. آخرین عناوین روزنامه‌های ورزشی

 14. وقتی پول برانکو را ندارید، چطور مربی بزرگ‌تر می‌آورید؟

 15. 7 نکته مهم که باید در مورد دنیزلی بدانید

 16. پاداش مربیان موفق کمتر از رئیس فدراسیون!/ کارمند دوومیدانی هم سکه گرفت+سند

 17. خوردبین: برانکو را آنقدر اذیت کردند که جدا شد

 18. تلاش تراکتورسازی برای بازگرداندن ستاره خارجی پرحاشیه

 19. معارفه برانکو در الاهلی به تعویق افتاد

 20. پرسپولیس: قرارداد برانکو با ما معتبر است و از الاهلی خواهان توضیح شدیم

 21. قول لالوویچ برای بازگرداندن مدال یخکشی

 22. خبر بد باشگاه سپاهان برای هواداران

 23. فرصت‌سوزی ۷۰۰ هزار یورویی مسئولان پرسپولیس در خصوص علیپور

 24. هشدار وریا غفوری به هواداران استقلال

 25. حضور۲۰۰۰نفری هواداران تراکتور در فرودگاه/«دنیزلی» درتبریز شوکه شد  

پربحث‌های دیروز

 1. واکنش سرخپوشان به خبر جدایی برانکو از پرسپولیس

 2. مبلغ قرارداد برانکو با الاهلی عربستان فاش شد

 3. پیشنهاد عجیب تراکتورسازی به ۳ بازیکن سرباز ذوب‌آهن!

 4. اظهارنظر جالب یک امام جمعه درباره عادل فردوسی‌پور و «نود»

 5. یکی از ضاربان خرس تلف شده در سوادکوه، دستگیر شد

 6. هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند/حضور خلیلی بین معترضان

 7. تقدیر نمایندگان مجلس از والیبالیست‌های کشور

 8. تلاش تراکتورسازی برای بازگرداندن ستاره خارجی پرحاشیه

 9. معارفه برانکو در الاهلی به تعویق افتاد

 10. پرسپولیس: قرارداد برانکو با ما معتبر است و از الاهلی خواهان توضیح شدیم

 11. قول لالوویچ برای بازگرداندن مدال یخکشی

 12. خبر بد باشگاه سپاهان برای هواداران

 13. فرصت‌سوزی ۷۰۰ هزار یورویی مسئولان پرسپولیس در خصوص علیپور

 14. هشدار وریا غفوری به هواداران استقلال

 15. حضور۲۰۰۰نفری هواداران تراکتور در فرودگاه/«دنیزلی» درتبریز شوکه شد  

 16. بازیکن سابق استقلال سرمربی قشقایی شد+عکس

 17. تیم ارزشمندترین بازیکنان لیگ روسیه با حضور بازیکن ایرانی

 18. مراسم استقبال از دنیزلی به زمان دیگری موکول شد

 19. عرب به دنبال ویزای کرواسی/تلاش برای راضی کردن برانکو ادامه دارد

 20. گزینه‌های احتمالی جانشینی برانکو در پرسپولیس مشخص شدند

 21. برای استقلال چه جامی آوردید که درخواست چند میلیاردی دارید؟

 22. الخلیفی:‌ در خروج برای کسانی که شان باشگاه را رعایت نمی‌کنند، باز است

 23. 4 غول اروپا منتظر اشاره نیمار

 24. نامه کمیته اخلاق به دو باشگاه سپاهان و تراکتورسازی در مورد محرومیت یک واسطه

 25. توافق رسن با پرسپولیس/بشار امروز رسما تمدید می‌کند

پربحث‌های هفته

 1. اقدام جالب شهردار ارومیه/ لهستانی ها شهروند افتخاری شدند!+ عکس

 2. سعید معروف مصدوم شد

 3. شکست آرژانتین پس از ۴۰ سال توسط تیم کی‌روش

 4. واکنش سرخپوشان به خبر جدایی برانکو از پرسپولیس

 5. کشتی‌گیر اوکراینی خطاب به رهبر انقلاب: جانیم سنه قربان اولسون/ عاشق حججی هستم/ آرزوی دیدن آقا را دارم

 6. بیت‌المال در خدمت بازنشستگان!/ بازنشسته‌ها دل نمی‌کَنند

 7. مبلغ قرارداد برانکو با الاهلی عربستان فاش شد

 8. پیشنهاد عجیب تراکتورسازی به ۳ بازیکن سرباز ذوب‌آهن!

 9. ایران 3 – روسیه صفر؛ تسخیر صدر با شکار خرس‌ها/ هت تریک در سرزمین دورناها

 10. نامه جدایی برانکو به پرسپولیس رسید

 11. صحبت‌های تند نماینده مجلس خطاب به مهدی تاج: کاش نیم ساعت روی حرفت می‌ماندی

 12. نامه عذرخواهی فدراسیون والیبال به خاطر رفتارهای کوبیاک  

 13. اظهارنظر جالب یک امام جمعه درباره عادل فردوسی‌پور و «نود»

 14. الاهلی؛ برانکو عید فطر با الاهلی به توافق رسید+عکس

 15. درگیری صدها نفر در مقابل سالن غدیر ارومیه

 16. یکی از ضاربان خرس تلف شده در سوادکوه، دستگیر شد

 17. هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند/حضور خلیلی بین معترضان

 18. پوستر خوش‌آمدگویی باشگاه الاهلی برای برانکو/عکس

 19. طارمی آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت

 20. آخرین وضعیت مصدومیت سعید معروف

 21. برانکو جدایی‌اش را تایید کرد/ "ماجرای من و پرسپولیس تمام شده است"

 22. تقدیر نمایندگان مجلس از والیبالیست‌های کشور

 23. رونمایی مهدی رحمتی از تیم جدیدش با این پست و سوگند/ عکس  

 24. فیلم شادی مردم ارومیه بعد از برد ایران برابر روسیه  

 25. داورزنی: قصد داریم والیبال را در استادیوم فوتبال برگزار کنیم

آخرین عناوین