فائزه هاشمی: روحانی از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی‌کرد/ آدم‌های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

گروه سیاسی الف،   3970617119 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
فائزه هاشمی: روحانی از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی‌کرد/ آدم‌های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

دختر هاشمی رفسنجانی و عضو حزب کارگزاران گفت: چرخه سنی برخی در دولت از مدیریت گذشته و همان چرخه بسته‌ تکرار می‌شود. وزیری که در دولت بابا بوده و کارنامه موفقی هم داشت در این مقطع کارآیی لازم را ندارد.

به گزارش الف، فائزه هاشمی در گفت و گو با روزنامه آرمان با اشاره به عملکرد اصلاح طلبان در شورای شهر و شهرداری تهران گفت: فشاری که اصلاح‌طلبان به شهردار، معاونان شهرداری و غیره برای قرار دادن افراد حزب، گروه، باند و دوستان خودشان وارد می‌کنند، خیلی زیاد است و در نتیجه افرادی که برای آن جایگاه مناسب نیستند معرفی می‌شوند. این موضوع در شهرداری بسیار حاد شده است و ادامه دارد.

* فشار اصلاح طلبان برای ورود اعضای باند خود به شهرداری

وی افزود: ما اصلاح‌طلبان با اصولگرایان و افرادی که در دولت قرار گرفتند، تفاوتی نداریم یعنی ما که بیرون هم هستیم همان نگاه و تفکر را داریم که مشکل عمده در سراسر کشور است و شایسته سالاری مغفول مانده و کمتر فردی به این موضوع توجه دارد.

فائزه هاشمی با اشاره به این نکته که مردم چند دوره به اصلاح طلبان رای دادند اما اتفاق خاصی رخ نداد، تصریح کرد: برخی نمایندگان خانم و آقا در مجلس عملکرد خوبی دارند اما احساس نمی‌شود در دولت و شورای شهر، مطالبات مردمی در انتخابات به مرحله تحقق رسیده باشد.

وی با اشاره به انجام مهندسی انتخابات توسط اصلاح طلبان خاطرنشان کرد: مهندسی انتخابات از سوی اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر انجام شد و اکنون هم در انتخابات شهردار و افرادی که در مسئولیت‌های مختلف قرار داده می‌شوند همان اتفاق رخ می‌دهد که خوشایند نیست.

* ما جهانگیری و همتی را در دولت داریم

این عضو حزب کارگزاران در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به درگیری های اخیر حزب متبوع خود با حزب اعتدال و توسعه، گفت: کارگزاران نسبت به مسائلی که دولت با آن مواجه است بحث کارشناسی کرد و به این نتیجه رسید که این موضوعات در فعالیت دولت اثر منفی گذاشته است که طی بیانیه‌ای اعلام کرد. همچنین پیشنهاداتی را مطرح کرد که اگر قرار است روند امور در دولت شکل بهتری به خودش بگیرد و مشکلات رفع شود چه باید کرد. پس از آن بود که حزب اعتدال و توسعه این اقدامات را چنین تفسیر کرد که کارگزاران به دنبال سهم‌خواهی است. ما که آقایان جهانگیری و همتی را در دولت داریم و دنبال حضور اعضای کارگزاران در دولت نیستیم.

* آدم های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

فرزند هاشمی رفسنجانی افزود: الان چرخه سنی برخی در دولت از مدیریت گذشته است و می‌توانند مشاوران خوبی باشند اما چرخه همان چرخه بسته‌ای است که تکرار می‌شود. می‌بینید وزیری که در دولت بابا بوده و کارنامه موفقی هم داشت اکنون می‌آید اما عملکرد مورد تاییدی ندارد. آدم‌هایی که در آن برهه موفق بودند در این مقطع کارآیی لازم را ندارند.

* نوبخت و اعضای دولتی اعتدال و توسعه، برخورد شخصی می کنند

وی تصریح کرد: هدف کارگزاران درافتادن با اعتدال و توسعه نبود و ما اصلا کاری به این حزب نداریم. به دلیل اینکه آقای روحانی عضو حزب اعتدال و توسعه است چنین تفسیر کردند. یکی دیگر از موضوعات تیم اقتصادی دولت است که در آن آقای نوبخت و برخی دیگر از اعضای حزب اعتدال و توسعه حضور دارند که با این موضوع به‌صورت شخصی برخورد می‌کنند، اما واقعیت این است که هدف کارگزاران چنین موضوعی نبوده است. من از نامه یا بیانیه کارگزاران دفاع می‌کنم، چراکه خیلی بهنگام و خوب بود.

* روحانی اهل مشورت نیست/ از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی کرد

فائزه هاشمی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به روحیات حسن روحانی گفت: تا جایی که من مطلع هستم آقای روحانی در همه موضوعات از بابا مشورت نمی‌گرفت و در خیلی از مواردی که مشورت می‌کرد و بابا به ایشان نظر می‌داد، آن را انجام نمی‌داد و آنچه را که خودش با آن موافق بود، انجام می‌داد. معتقدم آقای روحانی می‌توانست از تجربیات، سوابق، توانایی‌ها و علم و دانش بابا در اداره دولت استفاده کند اما چنین نکرد و می‌توانست بهتر از این باشد. اینطور نبود آقای روحانی به هر چه بابا می‌گفت عمل کند یا مشورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: در موضوع عربستان، آقای روحانی مشورتی از بابا نخواست در حالی که بابا تلاش‌ها و گذشته خوبی برای برقراری و احیای روابط با عربستان داشت و موفق بود اما آقای روحانی نیامد که مشورت بگیرد در شرایط ایجاد شده میان ایران و عربستان چه باید کرد. آقای روحانی خیلی اهل مشورت نیست.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۳۷۶۳۵۱۳:۱۹:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
عمل کردن رفسنجانی .احمدی نژاد وروحانی وضع جامعه را باین روز کشانده.
میلاد حمیدی۵۳۷۸۱۶۱۴:۳۷:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
دقیقا درست است. اصلا این خانم کیه که باهاش مصاحبه میشه؟ چکارست؟ چرا نمیره پی کارش؟
ناشناس۵۳۸۲۸۳۱۸:۰۰:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
همه رو ول کن ، فقط بچسب به " بابا " !!!!!
ناشناس۵۳۷۸۵۷۱۴:۵۴:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مجلس و سایر دوستان پس بی گناه هستن ؟
ناشناس۵۳۸۲۸۵۱۸:۰۱:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
همه شون با هم هستن
ناشناس۵۳۸۰۹۸۱۶:۲۰:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرحوم هاشمی می گفت منم نمیتونم این دختر را کنترل کنم پیش فعاله
ناشناس۵۳۸۲۶۷۱۷:۴۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این با با ها و بابا زاده ها پدر مردم و اموال کشور را درآوردند برخی فکر میکنند تافته جدا بافته اند و این انقلاب سفره پهن شده آنها بوده و سهم پدریشان است ..از این افکارتان دست بردارید بابا
ناشناس۵۳۷۶۳۷۱۳:۲۰:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۱۷
روزنامه خانوادگی ارمان سال ۹۴: برجام حاصل درایت ایت الله هاشمی و شناخت دقیق ایشان از اوضاع بین الملل است. روزنامه خانوادگی ارمان سال۹۶: اگر در برجام مطابق نظر مرحوم هاشمی عمل می شد ، به این جا نمی رسیدیم!
ناشناس۵۳۷۶۴۰۱۳:۲۲:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۱۷
قبلا هم کارایی نداشتند، اما با گفتمان « بزن و برقص» و ترساندن ملت از رقبا ، ۳۰ سال است که وزیر و استاندار ند!
ناشناس۵۳۸۴۳۲۲۰:۱۹:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این گفتمان بزن و برقص را همه جا تکرار میکنی و به شعور میلیون ها رای دهنده توهین .
ناشناس۵۳۷۶۹۹۱۳:۴۵:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۱۷
روحانی کپی برابر با اصل اکبررفسنجانیست. شما هم فرزند خَلَف ایشون. ________________ پدر شما و پیروانش ایران را ۸۰ سال به عقب راندند و البته خودشون و بچه هاشون و محارمشونو ۸۰ سال جلو بردند.
ناشناس۵۳۷۸۸۰۱۵:۰۰:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
رحمت به شیر پاکت هموطن :)
پیمان۵۳۷۷۲۷۱۳:۵۰:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
قدیمی ها هنوز یادشون نرفته دوران ریاست جمهوری هاشمی چه کابوس وحشتناکی کل ایران رو فرا گرفته بود. فقر مطلق! بازنشسته ها به درختان خشک بی ارزش تشبیه شده بودن (توسط مرحوم هاشمی)
ناشناس۵۳۷۷۵۹۱۴:۰۸:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
عملکرد این دولت را همه میبینند . اما اینکه فائزه هاشمی اینچنین سخن میگوید قطعا سناریویی پشت آن هست . شاید بد گویی از روحانی توسط وی روحانی را نزد مردم محبوب کند . مردم خودشان عقل و درایت دارند .
ناشناس۵۳۷۸۲۰۱۴:۴۱:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مگر این خانم صاحب نظر است که با او گفت وگو میشود و از او نقل قول میشود... کارنامه ایشان مشخص است.. اصلا درست نیست از چنین اشخاصی نقل قول شود...
ناشناس۵۳۸۰۰۱۱۵:۳۷:۲۰ ۱۳۹۷/۶/۱۷
تعجب میکنم از هموطنان که تحمل شنیدن سخنان یک کنشگر سیاسی را ندارند این خانم گذشته از آنکه در دوره ای نماینده مجلس بوده سخنان بخشی از مردم بخصوص زنان ما را بیان میکند اگر در سخنانش دقت کنید به برخی مسائل ریشه ای جامعه اشاره دارد بجای برخورد شخصی اگر انتقادی به اظهاراتش دارید آنها را بنقد بکشید .
ناشناس۵۳۸۱۷۹۱۷:۰۶:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
سخنان بخشی از مردم بخصوص زنان ما را بیان میکند !!! به نظر خودتون این حرفهای یه زنه انقلابیه؟
ناشناس۵۳۸۶۹۱۰۰:۱۸:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۱۸
مگه حتما باید زن انقلابی و تو خط شما باشه ک حرف بزنه
ناشناس۵۳۸۵۶۵۲۲:۳۵:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این بابازاده ها بیشتر کنش‌گر مالی آمد تا کنش‌گر سیاسی
ناشناس۵۳۷۸۶۵۱۴:۵۶:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
سرکار خانم با ارایه این نظر سعی نکن خودت را از دولت تدبیر و امید جداکنی، خود شما بودین که وی را بر مسند نشاندیدید و در خوب و بد وی بدون شک شریک هستید. جناب رییس جمهور محترم اگر خوب کار کرده بودند، الان اصلاح طلبان و تکنوکراتهای کارگزار خود را او وی جدا می کردند؟ شک نداریم که این دولت ترکیبی از اصلاح طلبان و تکنوکراتهای کارگزار است که اسمشان را گذاشته اند امید، و لذا خودتان را از هم جدا نبینید تا در وضعیت کنونی مبرا شناخته شوید. مردم می فهمند که شما برای 1400 نقشه می کشید تا با برائت از روحانی برای خود آبرویی بتراشد. البته یگان رسانه ای شما آنقدر قوی هست که در سر بزنگاه های انتخابات، افکار عمومی را به انجراف بکشند. البته طرح این دیدگاه موجب نشود تا اصولگرایان و بهاری ها خود را مستثنی از این خرابی های مملکت ندانند.
ناشناس۵۳۷۹۰۴۱۵:۰۷:۲۸ ۱۳۹۷/۶/۱۷
اگر ما بگیم کسی قبول نمی کند ولی بگدار خودشان ولو نصف و نیمه بگن ولی کسانی که به این جماعت خوشبین هستن انها کاری به این حرفها ندارند ساز خودشون می زنند
شهروند۵۳۸۰۰۴۱۵:۳۸:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مشورت های بابات و حمایت های او از روحانی این وضع را بوجود آورد ؟
رضایی۵۳۸۳۰۳۱۸:۱۱:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرد خانواده هاشمی است این شیرزن. البته معصوم نیست و مثل همه اشتباهاتی داشته است.
ناشناس۵۳۸۵۶۸۲۲:۳۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرد این خانواده که مهدی .ه بود الان کجاست
عباس اکبری۵۳۸۳۶۰۱۹:۰۴:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
خداوند اموات را بیامرزد ولی این موازنه کاری و تقابل جناح احزاب و فرد به فرد میراث هاشمی هست یادمون نرفته دوره دوم احمدی نژاد چقدر موازنه کاری کردند با لجاجت شخصی ضربه به مردم وارد کردند
رضا۵۳۸۶۹۵۰۰:۱۹:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۱۸
پدر مرحوم شما امر به خودشم مشتبه شده بود. فکر میکرد امیر کبیره. تمام اقدامات ایشان ضد منافع مردم و کشور بود.
ناشناس۵۳۸۸۲۶۰۷:۵۳:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۱۸
مرحوم بابایش بنیانگذار زندگی اشرافی مسئولان بود و باید ایشان را سردار اشرافی گری نامید

پربحث‌های امروز

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 4. پورابراهیمی: سال ۹۸ سخت، اما قابل مدیریت است

 5. جهانگیری: در صورت فینالیست شدن تیم ملی به امارات می‌روم

 6. انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از سخنان روحانی: رئیس جمهور باید به قسم خود پایبند باشد

 7. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 8. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 9. اضافه کار و رفاهیات کارمندان در سال ۹۸ چقدر پیش‌بینی شد + جدول

 10. بخشی در روزهای بازداشت: دوست داشتم مشهور شوم!

 11. پیشنهاد بانک‌ها برای جلوگیری از خروج سپرده‌ها

 12. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 13. کانال مالی ایران و سوئیس آماده راه‌اندازی شد

 14. دژپسند خطاب به پوری‌حسینی: به دنبال کار برای خودت باش، در تیم من جایی نداری!

 15. پاسخ تامین اجتماعی به برخی اعتراضات و پرسش‌ها درباره «بسته حمایتی»

 16. بررسی عملکرد قرض‌الحسنه بانک‌ها

 17. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

 18. عجیب‌ترین ماشین عروس دنیا  

 19. چه کسی نمی‌گذارد حقوق مدیران شفاف شود؟/ نگرانی آیت‌الله جنتی درباره گرانی/ سرمایه اجتماعی روحانی افت کرده است

 20. نقاط قوت ایران در برابر آمریکا از نگاه یک نشریه عربی/ تحریم‌ها علیه ایران به شکست می‌خورد و احتمال جنگ بسیار ضعیف است

 21. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 22. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 23. نماینده مجلس: مالیات پزشکان ۷۲۰۰ میلیارد تومان است

 24. قیمت بلیت هواپیما برای تعطیلات ۲۲ بهمن میلیونی شد+ عکس

 25. نصب تابلوی ورود ممنوع حیوانات در ۸۰ درصد پارکها/ نیازمند فرهنگ سازی هستیم

پربحث‌های دیروز

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارتخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 3. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 4. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 5. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 6. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 7. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 8. ظریف: به شما اطمینان می‌دهم آمریکا نمی‌تواند از برجام خارج شود!   

 9. بیرانوند مغلوب دروازه‌بان عربستان شد + عکس

 10. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 11. چرا گوشت گوسفندی حکم طلا را پیدا کرده؟

 12. فشار معیشتی خانوار افزایش یافت، دولت اقدام کند، منتظر نماند/ میزان خط فقر چقدر است؟

 13. جنگ یمن چه تاثیری بر آینده جهان خواهد داشت

 14. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 15. افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران/مذاکرات مزد 98 از هفته آینده آغاز می شود

 16. کاهش ۳۰ درصدی قیمت ساخت مسکن در سال آینده

 17. ۳عامل موثر در موشک پرانی‌های نتانیاهو

 18. رئیس کل بانک مرکزی: بر نوسانات بازار ارز غلبه کردیم/وضعیت ذخایر ارزی کشور مطلوب است/برنامه‌ریزی‌های انتقال مالی را بدون توجه به SPV تدارک دیده‌ایم

 19. احمد توکلی: رهبری نظری درباره پالرمو و CFT به مجمع اعلام نکرده‌اند/ ظریف نتوانست مجمع را درباره لایحه پالرمو قانع کند

 20. پوری‌حسینی: ممنوع‌الخروجی برای من مجازات نیست

 21. زمان حال را غنیمت بشمار  

 22. پیش‌بینی رییس اتحادیه از اوضاع بازار مسکن در سال آینده

 23. شریعتمداری نامه وزیران به رهبر انقلاب برای لوایح FATF را تایید کرد

 24. هایکو ماس تحریم هواپیمایی ماهان را برای امنیت آلمان ضروری خواند

 25. کارکنان دولت سال آینده چقدر حقوق می‌گیرند؟

پربحث‌های هفته

 1. نظر شما در مورد فرار مالیاتی پزشکان و عدم نصب کارتخوان در مطب‌ها چیست؟

 2. غیرت برای زنان کجا رفته؟

 3. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 4. تشدید اختلافات ایران و اروپا، احتمال تحریم‌های جدید و فروپاشی برجام

 5. اروپا به ایران: نمی‌توانیم برنامه موشکی‌تان را تحمل کنیم/ لغزش اروپا به سمت ترامپ

 6. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 7. الف منتشر کرد: طرح مجلس برای بنزین؛ اختصاص سهمیه به هر ایرانی ۲۴ لیتر در ماه/ قیمت بنزین خارج از سهمیه برمبنای ۹۰ درصد فوب خلیج فارس

 8. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 9. تاج و داورزنی کنارخواننده معروف لس آنجلسی   

 10. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 11. توزیع دو کیلو گوشت یخ‌زده با کارت ملی!/ برای گرفتن گوشت منجمد، منجمد شوید!

 12. جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور ظریف و احمدی‌نژاد  

 13. کدامیک به برجام محتاج ترند، ایران یا اروپا؟

 14. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 15. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 16. چرا پراید ۲۱ میلیون تومانی یک هفته‌ای ۳۶ میلیون تومان شد؟

 17. به جای کوکب خانم و پترس فداکار و چوپان دروغگو، بیرانوند را قصه کتابهای درسی کنید

 18. فقط ۳۰ ثانیه تا موفقیت

 19. ویدئو/ آقای مترجم کار دست کی‌روش و خیابانی داد  

 20. فیلم اعترافات اسماعیل بخشی و همدستانش   

 21. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 22. سوختن سیم‌کارت در صورت استفاده از فیلترشکن!  

 23. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 24. مدیرعامل سابق سایپا: پراید گران نیست/ وزیر صنعت طرفدار افزایش قیمت خودروهای داخلی است

 25. آذری جهرمی: هزینه ساخت ماهواره پیام ۱.۲ میلیون یورو بود

پربحث‌های امروز

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 3. انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از سخنان روحانی: رئیس جمهور باید به قسم خود پایبند باشد

 4. مجمع تشخیص جلوی این گروگان‌گیری و راهزنی را بگیرد

 5. حکم دادگاه یاشار سلطانی صادر شد

 6. بخشی در روزهای بازداشت: دوست داشتم مشهور شوم!

 7. تاجزاده: مردم از اعتراف گیری بخشی راضی نیستند/ زاکانی: صریحا بگوئید آمریکا را دشمن می‌دانید یا خیر؟

 8. حدادعادل: سیاسیون عدالت را به حاشیه بردند/ یکی از مهمترین مشکلات اقتصاد ما بانک‌ها هستند

 9. چه کسی نمی‌گذارد حقوق مدیران شفاف شود؟/ نگرانی آیت‌الله جنتی درباره گرانی/ سرمایه اجتماعی روحانی افت کرده است

 10. نوبخت: عیدی کارمندان و بازنشستگان با حقوق بهمن واریز می‌شود

 11. آیت‌الله جنتی: مدتی است گرانی‌ کالاهای اساسی ذهنم را مشغول کرده است

 12. روحانی: آمریکایی‌ها هرگز نمی‌توانند به خواسته‌هایشان برسند/ با افتخار تحریم‌های آمریکا را دور می‌زنیم

 13. توضیحات وزیر علوم درباره بازدید بازرسان آژانس از دانشگاه‌ها

 14. آخرین خبرها از استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس

 15. مطهری در گفتگو با الف : موافق سهمیه بندی و 2 نرخی شدن بنزین هستم

 16. شایعه قومیتی جدید با انتشار تصویر بازیگر زن عرب  

 17. جعفری دولت آبادی: دادستانی نمی‌تواند در رابطه با تولید و قیمت‌گذاری کالاها ورود زیادی داشته باشد

 18. با برجام چه باید کرد؟

 19. لاریجانی: دولت را ملزم به درج حقوق مدیران بر روی سامانه حقوق و دستمزد کنید

 20. هفت دقیقه تا تل‌آویو

 21. ابطحی: رئیس‌جمهور به جای درد دل، راه حل پیدا کند

 22. استیصال آمریکا در برابر صدای متفاوت مستندساز ایرانی + متن بیانیه

 23. مانور «شکنجه» روی خط بی‌بی‌سی + عکس

 24. خط امام به روایت بنیانگذار جمهوری اسلامی در پاریس

 25. صالحی: رهبری اجازه نمی‌دادند صنعت هسته‌ای با برجام متوقف شود

پربحث‌های دیروز

 1. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 2. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 3. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 4. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 5. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

 6. احمد توکلی: رهبری نظری درباره پالرمو و CFT به مجمع اعلام نکرده‌اند/ ظریف نتوانست مجمع را درباره لایحه پالرمو قانع کند

 7. شریعتمداری نامه وزیران به رهبر انقلاب برای لوایح FATF را تایید کرد

 8. موسوی خوئینی‌ها از هاشمی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ انتقاد از افزایش 3 برابری بودجه نهاد ریاست جمهوری/ یکی از مشاوران دولت تحت تعقیب قرار گرفت

 9. صالحی: توان تولید انبوه IR۸ را داریم/ همه امور هسته ای را طراحی می کنیم

 10. چرا کرباسچی دیروز چند ساعت بازداشت و سپس آزاد شد؟

 11. جهانگیری: دست‌هایی در کار است تا جوانان نسبت به آینده بیمناک شوند

 12. نوری همدانی: اگر جلوی اسراف‌ها گرفته شود می‌توان امیدوار به رفاه اقتصادی مردم بود/ مردم می‌خواهند در زندگی خود ارزانی را ببینند

 13. خوئینی‌ها از هاشمی رفسنجانی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ برخی در درون جبهه اصلاحات می‌گویند ما باید از روحانی عبور بکنیم/ واعظی حرف بی‌ربطی نزده است

 14. چرا موسوی خوئینی‌ها علیه هاشمی سخن گفت؟

 15. خسارتِ اولین توافق با آمریکا

 16. دادستان تهران: حصر باقی است و پوسته آن نیز نشکسته/ صدور کیفرخواست برای یک مقام دولتی که گفته بود «از حصر پوسته‌ای بیشتر باقی نمانده»

 17. جنگ روانی و حمله‌های هدفمند اما مبهم

 18. سیستم تعریف شده هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس کارآمد نیست/ ساختار فعلی مجلس نیاز به بازنگری دارد

 19. «حمیرا ریگی» سفیر ایران در برونئی شد

 20. واعظی: اگر بتوانیم منسجم عمل کنیم قطعاً از شرایط کنونی به سلامت عبور خواهیم کرد

 21. میرسلیم: در قانون اساسی تعیین سرنوشت مردم برعهده مردم است

 22. خدا یک صبری به نمایندگان بدهد با این هیئت رئیسه!

 23. کواکبیان: ایران مقابل نشست ورشو مقابله به مثل کند

 24. زمان مناظره دوم زاکانی و تاج‌زاده مشخص شد

 25. مستندات جانبازی حسین فریدون موجود است

پربحث‌های هفته

 1. از بازداشت یا گروگان‌کِشی مرضیه هاشمی تا مجمسه آزادی!

 2. بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا

 3. جهانگیری: ما برای برون رفت از مشکلات برنامه داریم/ نظام اسلامی را از رانت و فساد پاک می‌کنیم

 4. اسماعیل بخشی دستگیر شد

 5. روحانی از احمدی‌نژاد هم پایین‌تر است

 6. روحانی: ما نمی‌توانیم با خواست عمومی مردم مبارزه کنیم، این نه قانونی است و نه شرعی/ اولین کسی که رادیو را ممنوع کرد پهلوی اول بود/ روزانه اگر فیلترشکن آمد چه خواهیم کرد؟

 7. جدال اصلاح طلبان و دولت اعتدال/ خبری از حال و روز مردم دارند؟

 8. آیت‌الله مکارم‌شیرازی: وام‌ قرض الحسنه بانک‌ها رباخواری آشکار و خلاف شرع است

 9. آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!

 10. کور هستید؛ برجام را هنوز اجرا می‌کنیم؛ دم از مذاکره می‌زنید/ نه سانتریفوژ می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم/ خودروی که تماما در ایران تولیدمی‌شود، نیازی به ارز ندارد!/معنی موفقیت را نفهمیدیم

 11. آقای رئیس‌جمهور! سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

 12. رییس دادگستری تهران در گفتگو با الف: مرتضوی در زندان است/ به دروغ‌ها توجه نکنید

 13. نصب بنر بانوی معترض در مقابل مجمع تشخیص برای رد لوایح fatf   

 14. کرباسچی به زندان رفت + جزئیات

 15. واکنش‌ها به بازداشت مرضیه هاشمی چگونه بود؟ + تصاویر

 16. عراقچی: برجام نشان داد آمریکا چقدر غیرقابل اطمینان است

 17. چهار ماه کفاره برای یک نفر، چهار سال برای یک ملت

 18. توکلی خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس: از اقدام غیرقانونی دولت برای حذف دانشگاه‌های موفق جلوگیری کنید/ مانع ایجاد فرصت برای مقامات دولتی شوید

 19. اسماعیل کوثری: فساد برخی افراد و مسئولین به معنی فراگیری فساد در جامعه نیست

 20. جزئیات بازداشت همدست اسماعیل بخشی/ ضرب و شتم ضابطان زن قضایی توسط مهدی قلیان

 21. روحانی و فیلترینگ؛ چه کسی خواستار برخورد با فیلتر‌شکن‌ها بود؟

 22. عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اصالت صوت منتشر شده علیه «سلمان خدادادی» در حال پیگیری است

 23. در جلسه عراقچی با نمایندگان اروپایی چه گذشت؟/ مدافع تحریم‌ها در شورای شهر تهران/ فرزند کروبی یکی از دلایل تداوم حصر است

 24. برجام سه ساله شد/ خروج آمریکا از توافق و تعلل بی پایان اروپایی‌ها/ احتمال ارائه یک پیشنهاد ضعیف به ایران وجود دارد

 25. محمد هاشمی: نتیجه عملکرد دولت روحانی کاهش ارزش پول ملی شد

آخرین عناوین