فائزه هاشمی: روحانی از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی‌کرد/ آدم‌های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

گروه سیاسی الف،   3970617119 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
فائزه هاشمی: روحانی از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی‌کرد/ آدم‌های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

دختر هاشمی رفسنجانی و عضو حزب کارگزاران گفت: چرخه سنی برخی در دولت از مدیریت گذشته و همان چرخه بسته‌ تکرار می‌شود. وزیری که در دولت بابا بوده و کارنامه موفقی هم داشت در این مقطع کارآیی لازم را ندارد.

به گزارش الف، فائزه هاشمی در گفت و گو با روزنامه آرمان با اشاره به عملکرد اصلاح طلبان در شورای شهر و شهرداری تهران گفت: فشاری که اصلاح‌طلبان به شهردار، معاونان شهرداری و غیره برای قرار دادن افراد حزب، گروه، باند و دوستان خودشان وارد می‌کنند، خیلی زیاد است و در نتیجه افرادی که برای آن جایگاه مناسب نیستند معرفی می‌شوند. این موضوع در شهرداری بسیار حاد شده است و ادامه دارد.

* فشار اصلاح طلبان برای ورود اعضای باند خود به شهرداری

وی افزود: ما اصلاح‌طلبان با اصولگرایان و افرادی که در دولت قرار گرفتند، تفاوتی نداریم یعنی ما که بیرون هم هستیم همان نگاه و تفکر را داریم که مشکل عمده در سراسر کشور است و شایسته سالاری مغفول مانده و کمتر فردی به این موضوع توجه دارد.

فائزه هاشمی با اشاره به این نکته که مردم چند دوره به اصلاح طلبان رای دادند اما اتفاق خاصی رخ نداد، تصریح کرد: برخی نمایندگان خانم و آقا در مجلس عملکرد خوبی دارند اما احساس نمی‌شود در دولت و شورای شهر، مطالبات مردمی در انتخابات به مرحله تحقق رسیده باشد.

وی با اشاره به انجام مهندسی انتخابات توسط اصلاح طلبان خاطرنشان کرد: مهندسی انتخابات از سوی اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر انجام شد و اکنون هم در انتخابات شهردار و افرادی که در مسئولیت‌های مختلف قرار داده می‌شوند همان اتفاق رخ می‌دهد که خوشایند نیست.

* ما جهانگیری و همتی را در دولت داریم

این عضو حزب کارگزاران در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به درگیری های اخیر حزب متبوع خود با حزب اعتدال و توسعه، گفت: کارگزاران نسبت به مسائلی که دولت با آن مواجه است بحث کارشناسی کرد و به این نتیجه رسید که این موضوعات در فعالیت دولت اثر منفی گذاشته است که طی بیانیه‌ای اعلام کرد. همچنین پیشنهاداتی را مطرح کرد که اگر قرار است روند امور در دولت شکل بهتری به خودش بگیرد و مشکلات رفع شود چه باید کرد. پس از آن بود که حزب اعتدال و توسعه این اقدامات را چنین تفسیر کرد که کارگزاران به دنبال سهم‌خواهی است. ما که آقایان جهانگیری و همتی را در دولت داریم و دنبال حضور اعضای کارگزاران در دولت نیستیم.

* آدم های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

فرزند هاشمی رفسنجانی افزود: الان چرخه سنی برخی در دولت از مدیریت گذشته است و می‌توانند مشاوران خوبی باشند اما چرخه همان چرخه بسته‌ای است که تکرار می‌شود. می‌بینید وزیری که در دولت بابا بوده و کارنامه موفقی هم داشت اکنون می‌آید اما عملکرد مورد تاییدی ندارد. آدم‌هایی که در آن برهه موفق بودند در این مقطع کارآیی لازم را ندارند.

* نوبخت و اعضای دولتی اعتدال و توسعه، برخورد شخصی می کنند

وی تصریح کرد: هدف کارگزاران درافتادن با اعتدال و توسعه نبود و ما اصلا کاری به این حزب نداریم. به دلیل اینکه آقای روحانی عضو حزب اعتدال و توسعه است چنین تفسیر کردند. یکی دیگر از موضوعات تیم اقتصادی دولت است که در آن آقای نوبخت و برخی دیگر از اعضای حزب اعتدال و توسعه حضور دارند که با این موضوع به‌صورت شخصی برخورد می‌کنند، اما واقعیت این است که هدف کارگزاران چنین موضوعی نبوده است. من از نامه یا بیانیه کارگزاران دفاع می‌کنم، چراکه خیلی بهنگام و خوب بود.

* روحانی اهل مشورت نیست/ از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی کرد

فائزه هاشمی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به روحیات حسن روحانی گفت: تا جایی که من مطلع هستم آقای روحانی در همه موضوعات از بابا مشورت نمی‌گرفت و در خیلی از مواردی که مشورت می‌کرد و بابا به ایشان نظر می‌داد، آن را انجام نمی‌داد و آنچه را که خودش با آن موافق بود، انجام می‌داد. معتقدم آقای روحانی می‌توانست از تجربیات، سوابق، توانایی‌ها و علم و دانش بابا در اداره دولت استفاده کند اما چنین نکرد و می‌توانست بهتر از این باشد. اینطور نبود آقای روحانی به هر چه بابا می‌گفت عمل کند یا مشورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: در موضوع عربستان، آقای روحانی مشورتی از بابا نخواست در حالی که بابا تلاش‌ها و گذشته خوبی برای برقراری و احیای روابط با عربستان داشت و موفق بود اما آقای روحانی نیامد که مشورت بگیرد در شرایط ایجاد شده میان ایران و عربستان چه باید کرد. آقای روحانی خیلی اهل مشورت نیست.

عناوین مرتبط

۲۳ آبان ۱۳۹۷روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند
۲۳ آبان ۱۳۹۷کاسبی قدیمی دولت
۲۳ آبان ۱۳۹۷اعتبار دولت و کارنامه مدیریت لیبرالی
۲۲ آبان ۱۳۹۷روحانی: چه ایرادی دارد بخشی از استادیوم ورزشی به بانوان اختصاص یابد
۲۱ آبان ۱۳۹۷باهنر: دولت مخالفت خود را با انتخاب آخوندی به شورای شهر رسانده است
۲۱ آبان ۱۳۹۷پشت پرده انتخاب شهردار تهران کیست؟
۲۱ آبان ۱۳۹۷صیغه اصلاح‌طلبان و روحانی  
۲۱ آبان ۱۳۹۷آیا ابتدای پایان اصلاح‌طلبان نزدیک است؟
۲۰ آبان ۱۳۹۷سفر روحانی به آذربایجان غربی به تعویق افتاد
۲۰ آبان ۱۳۹۷ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه
۱۹ آبان ۱۳۹۷روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود
۱۹ آبان ۱۳۹۷اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۳۷۶۳۵۱۳:۱۹:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
عمل کردن رفسنجانی .احمدی نژاد وروحانی وضع جامعه را باین روز کشانده.
میلاد حمیدی۵۳۷۸۱۶۱۴:۳۷:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
دقیقا درست است. اصلا این خانم کیه که باهاش مصاحبه میشه؟ چکارست؟ چرا نمیره پی کارش؟
ناشناس۵۳۸۲۸۳۱۸:۰۰:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
همه رو ول کن ، فقط بچسب به " بابا " !!!!!
ناشناس۵۳۷۸۵۷۱۴:۵۴:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مجلس و سایر دوستان پس بی گناه هستن ؟
ناشناس۵۳۸۲۸۵۱۸:۰۱:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
همه شون با هم هستن
ناشناس۵۳۸۰۹۸۱۶:۲۰:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرحوم هاشمی می گفت منم نمیتونم این دختر را کنترل کنم پیش فعاله
ناشناس۵۳۸۲۶۷۱۷:۴۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این با با ها و بابا زاده ها پدر مردم و اموال کشور را درآوردند برخی فکر میکنند تافته جدا بافته اند و این انقلاب سفره پهن شده آنها بوده و سهم پدریشان است ..از این افکارتان دست بردارید بابا
ناشناس۵۳۷۶۳۷۱۳:۲۰:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۱۷
روزنامه خانوادگی ارمان سال ۹۴: برجام حاصل درایت ایت الله هاشمی و شناخت دقیق ایشان از اوضاع بین الملل است. روزنامه خانوادگی ارمان سال۹۶: اگر در برجام مطابق نظر مرحوم هاشمی عمل می شد ، به این جا نمی رسیدیم!
ناشناس۵۳۷۶۴۰۱۳:۲۲:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۱۷
قبلا هم کارایی نداشتند، اما با گفتمان « بزن و برقص» و ترساندن ملت از رقبا ، ۳۰ سال است که وزیر و استاندار ند!
ناشناس۵۳۸۴۳۲۲۰:۱۹:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این گفتمان بزن و برقص را همه جا تکرار میکنی و به شعور میلیون ها رای دهنده توهین .
ناشناس۵۳۷۶۹۹۱۳:۴۵:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۱۷
روحانی کپی برابر با اصل اکبررفسنجانیست. شما هم فرزند خَلَف ایشون. ________________ پدر شما و پیروانش ایران را ۸۰ سال به عقب راندند و البته خودشون و بچه هاشون و محارمشونو ۸۰ سال جلو بردند.
ناشناس۵۳۷۸۸۰۱۵:۰۰:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
رحمت به شیر پاکت هموطن :)
پیمان۵۳۷۷۲۷۱۳:۵۰:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
قدیمی ها هنوز یادشون نرفته دوران ریاست جمهوری هاشمی چه کابوس وحشتناکی کل ایران رو فرا گرفته بود. فقر مطلق! بازنشسته ها به درختان خشک بی ارزش تشبیه شده بودن (توسط مرحوم هاشمی)
ناشناس۵۳۷۷۵۹۱۴:۰۸:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
عملکرد این دولت را همه میبینند . اما اینکه فائزه هاشمی اینچنین سخن میگوید قطعا سناریویی پشت آن هست . شاید بد گویی از روحانی توسط وی روحانی را نزد مردم محبوب کند . مردم خودشان عقل و درایت دارند .
ناشناس۵۳۷۸۲۰۱۴:۴۱:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مگر این خانم صاحب نظر است که با او گفت وگو میشود و از او نقل قول میشود... کارنامه ایشان مشخص است.. اصلا درست نیست از چنین اشخاصی نقل قول شود...
ناشناس۵۳۸۰۰۱۱۵:۳۷:۲۰ ۱۳۹۷/۶/۱۷
تعجب میکنم از هموطنان که تحمل شنیدن سخنان یک کنشگر سیاسی را ندارند این خانم گذشته از آنکه در دوره ای نماینده مجلس بوده سخنان بخشی از مردم بخصوص زنان ما را بیان میکند اگر در سخنانش دقت کنید به برخی مسائل ریشه ای جامعه اشاره دارد بجای برخورد شخصی اگر انتقادی به اظهاراتش دارید آنها را بنقد بکشید .
ناشناس۵۳۸۱۷۹۱۷:۰۶:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
سخنان بخشی از مردم بخصوص زنان ما را بیان میکند !!! به نظر خودتون این حرفهای یه زنه انقلابیه؟
ناشناس۵۳۸۶۹۱۰۰:۱۸:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۱۸
مگه حتما باید زن انقلابی و تو خط شما باشه ک حرف بزنه
ناشناس۵۳۸۵۶۵۲۲:۳۵:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این بابازاده ها بیشتر کنش‌گر مالی آمد تا کنش‌گر سیاسی
ناشناس۵۳۷۸۶۵۱۴:۵۶:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
سرکار خانم با ارایه این نظر سعی نکن خودت را از دولت تدبیر و امید جداکنی، خود شما بودین که وی را بر مسند نشاندیدید و در خوب و بد وی بدون شک شریک هستید. جناب رییس جمهور محترم اگر خوب کار کرده بودند، الان اصلاح طلبان و تکنوکراتهای کارگزار خود را او وی جدا می کردند؟ شک نداریم که این دولت ترکیبی از اصلاح طلبان و تکنوکراتهای کارگزار است که اسمشان را گذاشته اند امید، و لذا خودتان را از هم جدا نبینید تا در وضعیت کنونی مبرا شناخته شوید. مردم می فهمند که شما برای 1400 نقشه می کشید تا با برائت از روحانی برای خود آبرویی بتراشد. البته یگان رسانه ای شما آنقدر قوی هست که در سر بزنگاه های انتخابات، افکار عمومی را به انجراف بکشند. البته طرح این دیدگاه موجب نشود تا اصولگرایان و بهاری ها خود را مستثنی از این خرابی های مملکت ندانند.
ناشناس۵۳۷۹۰۴۱۵:۰۷:۲۸ ۱۳۹۷/۶/۱۷
اگر ما بگیم کسی قبول نمی کند ولی بگدار خودشان ولو نصف و نیمه بگن ولی کسانی که به این جماعت خوشبین هستن انها کاری به این حرفها ندارند ساز خودشون می زنند
شهروند۵۳۸۰۰۴۱۵:۳۸:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مشورت های بابات و حمایت های او از روحانی این وضع را بوجود آورد ؟
رضایی۵۳۸۳۰۳۱۸:۱۱:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرد خانواده هاشمی است این شیرزن. البته معصوم نیست و مثل همه اشتباهاتی داشته است.
ناشناس۵۳۸۵۶۸۲۲:۳۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرد این خانواده که مهدی .ه بود الان کجاست
عباس اکبری۵۳۸۳۶۰۱۹:۰۴:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
خداوند اموات را بیامرزد ولی این موازنه کاری و تقابل جناح احزاب و فرد به فرد میراث هاشمی هست یادمون نرفته دوره دوم احمدی نژاد چقدر موازنه کاری کردند با لجاجت شخصی ضربه به مردم وارد کردند
رضا۵۳۸۶۹۵۰۰:۱۹:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۱۸
پدر مرحوم شما امر به خودشم مشتبه شده بود. فکر میکرد امیر کبیره. تمام اقدامات ایشان ضد منافع مردم و کشور بود.
ناشناس۵۳۸۸۲۶۰۷:۵۳:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۱۸
مرحوم بابایش بنیانگذار زندگی اشرافی مسئولان بود و باید ایشان را سردار اشرافی گری نامید

پربحث‌های امروز

 1. سلطان سکه اعدام شد

 2. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 3. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 4. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 5. دفاع رئیس اتحادیه آجیل از قیمت ۲۰۰ هزار تومانی پسته

 6. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 7. «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت + عکس

 8. تصاویری از سلطان سکه و همدستانش  

 9. ظریف به مجلس احضار شد

 10. در پاسخ به حرفهایِ تکراریِ حسن عبّاسی

 11. آخرین گفت‌وگوی وحید مظلومین؛ گرانترین سیگار ایران را می‌کشم/ نمی‌توانید من را گوشه رینگ ببرید

 12. پرونده وحید مظلومین؛ از سکه‌هایی که پوشش بود تا دلارهایی که به خارج از کشور منتقل شد

 13. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 14. حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

 15. توضیحات پلیس درباره ماجرای نیمه برهنه‌شدن یک زن در یاسوج

 16. توکلی: اقدامات خوبی برای مبارزه با فساد شده اما با برخورد درست فاصله داریم/ قربانیان یقه سفیدها چه کسانی هستند؟

 17. چرا قیمت دلار و سکه طی روزهای اخیر نزولی شد؟

 18. چند پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود

 19. "تاج" باید فدراسیون فوتبال را ترک کند

 20. آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول

 21. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 22. سرقت میلیونی ۲۰ دقیقه‌ای از ویلای کردان

 23. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 24. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 25. افشانی: تا ۱۵ آذر در شهرداری تهران می‌مانم

پربحث‌های دیروز

 1. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 2. سوت و کف به افتخار ظریف

 3. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 4. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 5. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 6. واکنش آخوندی به انتخاب شهردار تهران

 7. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 8. تاملی بر یک مصاحبه

 9. بازگشت تحریم‌ها و افراد خوش باور به غرب/ چرا از اشتباهات گذشته درس نمی‌گیریم؟

 10. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 11. فریبی که دختر مدرسه‌ای از شاگرد مغازه لوازم‌التحریری خورد

 12. جزئیات مرحله اول طرح حمایتی از اقشار کم درآمد تا ۳۰۰ هزار تومان/ گوشت و مرغ و برنج در سبد

 13. ساندرو‌های مخفی در انبار به امید گرانی!

 14. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

 15. اسامی عجیب غریب در شناسنامه‌های ایرانی+ اسامی و عکس

 16. رها شدن صدها تن گوجه‌فرنگی در اطراف زنجان  

 17. رای اتحاد ملت به آخوندی؛ از منتهی‌الیه جناح چپ به منتهی‌الیه جناح راست/ چه کسی باعث پیروزی احمدی‌نژاد شد؟/ عملکرد قالیباف به روایت مشاور روحانی

 18. اولین پرواز اردوغان با هواپیمای اهدایی امیر قطر+عکس

 19. تاملی بر مصاحبه ظریف

 20. اینترنشنال سعودی و جریانی که به اوباما نامه نوشت

 21. افزایش دستمزد کارگران بی نتیجه ماند/کمیته مزد هفته آینده تشکیل می شود

 22. حداقل خرج هفتگی در تهران چقدر است؟

 23. صندوقی که برای خریداران خودرو ۵۰ میلیون تومان آب خورد+ سند

 24. مانتوی متفاوت خانم معلم خلاق روستای سلخ قشم+ عکس

 25. خرازی: تاکنون صبوری به خرج داده و در برجام مانده‌ایم/ مدارک علیه زاغری، باقر و سیامک نمازی‌ علنی می‌شود

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. آیا قدرت خرید مردم، ۵۰ سال قبل، بیش از امروز بود؟

 4. سلطان سکه اعدام شد

 5. سوت و کف به افتخار ظریف

 6.  «مهندسی»، مرحوم است یا مقتول؟!

 7. مقایسه قیمت بنزین در ایران و کشورهای همسایه/چه باید کرد؟

 8. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 9. ۵ نوامبر هم تمام شد و.../ بلند شدن ققنوس از خاکستر و همت آقای روحانی

 10. تیتر روزنامه استقلال بعد از نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا  

 11. آخوندی: کار درستی کردم که حتی ۱ واحد مسکن مهر افتتاح نکردم

 12. دولت بداند سال آینده تورم بیشتری در اقتصاد ایران بروز خواهد کرد/ دفاع از توزیع کوپن در واکنش به اتهامات کوپونیسم و کمونیسم/ ۱۷ سیاست و بسته پیشنهادی برای خروج از بحران

 13. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 14. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 15. جزئیات جدید افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی + سند

 16. حضور دختران برانکو، علی پروین و محمود خوردبین در استادیوم آزادی + تصاویر  

 17. پیروز حناچی شهردار تهران شد؛ صندلی بهشت به آخوندی نرسید + جزئیات

 18. فاتحه تهران را بخوانیم

 19. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 20. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 21. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 22. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 23. نتایج اولیه انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا: حزب دموکرات‌ اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا را در دست گرفت/ جمهوری خواهان اکثریت سنا را حفظ کردند

 24. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 25. آقایان! عذرخواهی کنید

پربحث‌های امروز

 1. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 2. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 3. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 4. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 5. ظریف به مجلس احضار شد

 6. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به واکنش‌ها به ادعای ظریف

 7. دولت سر مردم را به حضور مردم در ورزشگاه‌ها گرم نکند/ مسئولان کاری برای گرانی‌های روزافزون کنند

 8. ظریف، CFT و یک اتهام دیگر

 9. ماجرای هتک حرمت استاد ایرانی در دانمارک

 10. سفیر جدید ایران وارد هند شد

 11. روحانی: راه انتخابی آمریکایی‌ها غلط است و حتماً شکست می‌خورند/ جوان‌ها باید مدیریت‌ها را برعهده بگیرند

 12. در حمله موشکی به اتاق جلسات گروهک تروریستی نماینده رژیم صهیونیستی نیز به هلاکت رسید

 13. ولایتی: سیاست آمریکا برای مقابله با جبهه مقاومت، مثلث فشار، مذاکره و امتیازگیری است

 14. کاسبی قدیمی دولت

 15. این فیلم را ببینید؛ از احمد شیرزاد تا محمدجواد ظریف

 16. آیت‌الله جنتی: امیدواریم با نابودی آل سعود اوضاع یمن سامان یابد

 17. نواصولگرایی به هدف زده است  

 18. بازنشستگان باید ۲۷ آبان از سمت خود کناره‌گیری کنند/ تاریخ ۱۵ آذر مبنای حقوقی ندارد

 19. مصوبه جدید مجمع تشخیص درباره اعضای شورای نگهبان

 20. ضرر آخوندی به بیت‌المال  

 21. خطیب نماز جمعه تهران اعلام شد

 22. اظهارات «ظریف» موجب تحریک فشار بیشتر بر ایران شد

 23. هیچ کشور عربی امکان تقابل با نفوذ منطقه‌ای ایران را ندارد  

 24. بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه کشور از کلیات بودجه سال ۹۸

 25. بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه CFT با حضور ظریف و علوی

پربحث‌های دیروز

 1. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 2. سوت و کف به افتخار ظریف

 3. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 4. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 5. تاملی بر یک مصاحبه

 6. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 7. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

 8. رای اتحاد ملت به آخوندی؛ از منتهی‌الیه جناح چپ به منتهی‌الیه جناح راست/ چه کسی باعث پیروزی احمدی‌نژاد شد؟/ عملکرد قالیباف به روایت مشاور روحانی

 9. تاملی بر مصاحبه ظریف

 10. اینترنشنال سعودی و جریانی که به اوباما نامه نوشت

 11. نجیبی: آخوندی با زندگی اشرافی‌اش نمی‌تواند دغدغه عدالت و مستضعفین را داشته باشد

 12. نامه جمعی از کارشناسان خطاب به ظریف/ نگرانی درباره سوء استفاده دشمنان ایران

 13. قاسمی خطاب به اروپا: هوشیار باشید

 14. طرح نمایندگان برای سوال از ظریف درباره ادعای پولشویی گسترده

 15. ظریف: تحریم نمی‌تواند سیاست ایران را تغییر دهد/ آماده‌نبودن اروپایی‌ها برای حفظ توافق هسته‌ای

 16. واکنش محمود صادقی به اظهارات جنجالی ظریف

 17. وزیر دفاع: تا حدود زیادی از مشکلات اقتصادی عبور کرده‌ایم

 18. نوباوه: اظهارات ظریف خصمانه و علیه منافع ملی است

 19. جهانگیری: تلاش آمریکا برای ایجاد موج اعتراضات در میان مردم بی‌نتیجه ماند

 20. آیا SPV بدون اجرای کامل دستورات FATF اجرایی نیست؟

 21. سوال معنادار پسر کروبی: باید مشخص شود عملکرد پدرم باعث رییس جمهور شدن احمدی نژاد شد یا خاتمی؟

 22. طرح «خاورمیانه بزرگ»؛ سناریوی شوم تجزیه ایران و کشورهای منطقه

 23. آیا بزرگان اصلاحات آخوندی را بهشتی می‌کنند؟

 24. پنج گزینه شهرداری مشهد مشخص شدند

 25. ویدیویی که گروه تروریستی جیش‌العدل از مرزبانان کشورمان منتشر کرد  

پربحث‌های هفته

 1. ادامه تخریب آیت‌الله یزدی با انتشار تصویری از نوه

 2. تهمت بزرگ وزیر خارجه‌مان به نظام؛ آقای ظریف اگر مدرکی دارید، چرا به قوه قضائیه ارائه نمی‌دهید؟/ پولشویی کجا انجام می‌شود؟

 3. سوت و کف به افتخار ظریف

 4. روحانی: تحریم‌های ۱۳ آبان هیچ تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشت/ اولین بسته حمایت غذایی آبان داده می‌شود/ برای حقوق پیش‌بینی‌هایی شده تا مشکلات اقتصادی تا حدی جبران شود

 5. آقای ظریف! مردم چرا باید برای این سطح ناشی گری دیپلماتیک هزینه دهند؟

 6. جهانگیری: تصمیم گرفتیم تا کسی سرِ گرسنه بر زمین نگذارد/ ارزش روز سهام عدالت ۱۳ میلیون تومان شده است

 7. مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

 8. آخوندی لواسان‌نشین است و خوی اشرافی‌گری دارد

 9. جریان اصلاح طلبی باید پاسخگوی ناکارآمدی دولت کنونی باشد/ اصلاح طلبی را در پای آنها که اصلاح طلب نبودند ذبح کردند/ دو جریان اصلی برای‌‌ نجات خود باید پوست اندازی کنند

 10. اندر حکایت شهرداری تهران / چرا مردم باید هزینه دعواهای سیاسی اصلاح‌طلبان را بدهند؟

 11. آیا حناچی همان فرشته نجات تهران است؟

 12. آقایان! عذرخواهی کنید

 13. ظریف باید اسامی پولشویی کنندگان را نام ببرد وگرنه استیضاح می شود

 14. توکلی: حرف ظریف درباره پولشویی خطا بود

 15. افول قدرت آمریکا و انزوای جهانی

 16. دوره آموزشی عراقچی برای دیپلمات‌های جوان افغانستانی+ عکس

 17. تاملی بر یک مصاحبه

 18. امیرآبادی: ادعای ظریف درباره پولشویی گسترده تهمتی بزرگ به نظام است

 19. به این مسئول چه می‌توان گفت؟  

 20. برای برجام مدعی خزانه خالی بودند حالا برای CFT از پولشویی گسترده سخن می گویند

 21. جهانگیری: راهکارهایی برای کاهش فشار اقتصادی و آثار تحریم داریم

 22. پسر "علی مطهری" پُست گرفت

 23. چهار هزار و 500 زندانی مهریه در پی افزایش قیمت سکه/مجلس به دنبال کاهش آمار زندانیان

 24. حجت‌الاسلام صدیقی: مردم از کاهش منزلت پول ملی ناراضی‌اند/ آمریکا در دیپلماسی عمومی هم شکست خورده است

 25. هفت دقیقه تا تل‌آویو/ پدر موشكی ايران را بهتر بشناسيم + عکس

آخرین عناوین