فائزه هاشمی: روحانی از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی‌کرد/ آدم‌های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

گروه سیاسی الف،   3970617119 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
فائزه هاشمی: روحانی از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی‌کرد/ آدم‌های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

دختر هاشمی رفسنجانی و عضو حزب کارگزاران گفت: چرخه سنی برخی در دولت از مدیریت گذشته و همان چرخه بسته‌ تکرار می‌شود. وزیری که در دولت بابا بوده و کارنامه موفقی هم داشت در این مقطع کارآیی لازم را ندارد.

به گزارش الف، فائزه هاشمی در گفت و گو با روزنامه آرمان با اشاره به عملکرد اصلاح طلبان در شورای شهر و شهرداری تهران گفت: فشاری که اصلاح‌طلبان به شهردار، معاونان شهرداری و غیره برای قرار دادن افراد حزب، گروه، باند و دوستان خودشان وارد می‌کنند، خیلی زیاد است و در نتیجه افرادی که برای آن جایگاه مناسب نیستند معرفی می‌شوند. این موضوع در شهرداری بسیار حاد شده است و ادامه دارد.

* فشار اصلاح طلبان برای ورود اعضای باند خود به شهرداری

وی افزود: ما اصلاح‌طلبان با اصولگرایان و افرادی که در دولت قرار گرفتند، تفاوتی نداریم یعنی ما که بیرون هم هستیم همان نگاه و تفکر را داریم که مشکل عمده در سراسر کشور است و شایسته سالاری مغفول مانده و کمتر فردی به این موضوع توجه دارد.

فائزه هاشمی با اشاره به این نکته که مردم چند دوره به اصلاح طلبان رای دادند اما اتفاق خاصی رخ نداد، تصریح کرد: برخی نمایندگان خانم و آقا در مجلس عملکرد خوبی دارند اما احساس نمی‌شود در دولت و شورای شهر، مطالبات مردمی در انتخابات به مرحله تحقق رسیده باشد.

وی با اشاره به انجام مهندسی انتخابات توسط اصلاح طلبان خاطرنشان کرد: مهندسی انتخابات از سوی اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر انجام شد و اکنون هم در انتخابات شهردار و افرادی که در مسئولیت‌های مختلف قرار داده می‌شوند همان اتفاق رخ می‌دهد که خوشایند نیست.

* ما جهانگیری و همتی را در دولت داریم

این عضو حزب کارگزاران در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به درگیری های اخیر حزب متبوع خود با حزب اعتدال و توسعه، گفت: کارگزاران نسبت به مسائلی که دولت با آن مواجه است بحث کارشناسی کرد و به این نتیجه رسید که این موضوعات در فعالیت دولت اثر منفی گذاشته است که طی بیانیه‌ای اعلام کرد. همچنین پیشنهاداتی را مطرح کرد که اگر قرار است روند امور در دولت شکل بهتری به خودش بگیرد و مشکلات رفع شود چه باید کرد. پس از آن بود که حزب اعتدال و توسعه این اقدامات را چنین تفسیر کرد که کارگزاران به دنبال سهم‌خواهی است. ما که آقایان جهانگیری و همتی را در دولت داریم و دنبال حضور اعضای کارگزاران در دولت نیستیم.

* آدم های دولت هاشمی دیگر کارایی ندارند

فرزند هاشمی رفسنجانی افزود: الان چرخه سنی برخی در دولت از مدیریت گذشته است و می‌توانند مشاوران خوبی باشند اما چرخه همان چرخه بسته‌ای است که تکرار می‌شود. می‌بینید وزیری که در دولت بابا بوده و کارنامه موفقی هم داشت اکنون می‌آید اما عملکرد مورد تاییدی ندارد. آدم‌هایی که در آن برهه موفق بودند در این مقطع کارآیی لازم را ندارند.

* نوبخت و اعضای دولتی اعتدال و توسعه، برخورد شخصی می کنند

وی تصریح کرد: هدف کارگزاران درافتادن با اعتدال و توسعه نبود و ما اصلا کاری به این حزب نداریم. به دلیل اینکه آقای روحانی عضو حزب اعتدال و توسعه است چنین تفسیر کردند. یکی دیگر از موضوعات تیم اقتصادی دولت است که در آن آقای نوبخت و برخی دیگر از اعضای حزب اعتدال و توسعه حضور دارند که با این موضوع به‌صورت شخصی برخورد می‌کنند، اما واقعیت این است که هدف کارگزاران چنین موضوعی نبوده است. من از نامه یا بیانیه کارگزاران دفاع می‌کنم، چراکه خیلی بهنگام و خوب بود.

* روحانی اهل مشورت نیست/ از بابا مشورت می گرفت ولی عمل نمی کرد

فائزه هاشمی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به روحیات حسن روحانی گفت: تا جایی که من مطلع هستم آقای روحانی در همه موضوعات از بابا مشورت نمی‌گرفت و در خیلی از مواردی که مشورت می‌کرد و بابا به ایشان نظر می‌داد، آن را انجام نمی‌داد و آنچه را که خودش با آن موافق بود، انجام می‌داد. معتقدم آقای روحانی می‌توانست از تجربیات، سوابق، توانایی‌ها و علم و دانش بابا در اداره دولت استفاده کند اما چنین نکرد و می‌توانست بهتر از این باشد. اینطور نبود آقای روحانی به هر چه بابا می‌گفت عمل کند یا مشورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: در موضوع عربستان، آقای روحانی مشورتی از بابا نخواست در حالی که بابا تلاش‌ها و گذشته خوبی برای برقراری و احیای روابط با عربستان داشت و موفق بود اما آقای روحانی نیامد که مشورت بگیرد در شرایط ایجاد شده میان ایران و عربستان چه باید کرد. آقای روحانی خیلی اهل مشورت نیست.

الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۷ شهریور ۱۳۹۷پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد
۲۷ شهریور ۱۳۹۷پشت پرده انتصاب «سیف» از زبان نماینده مجلس؛ حاشیه امن روحانی برای مشاورش
۲۷ شهریور ۱۳۹۷باهنر: لاریجانی موافق برخی استیضاح‌ها بود/دولت فرمانده اقتصادی نیاز دارد
۲۵ شهریور ۱۳۹۷ابوترابی: فردی به عنوان دستیار روحانی در امور شهروندی منصوب شده که با الفبای حقوق آشنا نیست
۲۵ شهریور ۱۳۹۷روحانی سالروز استقلال مکزیک را تبریک گفت
۲۵ شهریور ۱۳۹۷نقوی‌‌حسینی: رییس جمهور در نشست سازمان ملل تحریم‌های آمریکا را برای ملت‌ها تبیین کند
۲۵ شهریور ۱۳۹۷عباس عبدی در گفتگو با الف: دولت روحانی برای شرایط ویژه و سخت نیست/ باید دولت را نقد کرد؛ نقد باعث تضعیف نیست/ اصلاح‌طلبان اختلاف دارند؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۷امیدواریم «سیف» مانند عملکردش در بانک مرکزی به روحانی مشاوره ندهد
۲۴ شهریور ۱۳۹۷روحانی سالروز استقلال نیکاراگوآ را تبریک گفت
۲۲ شهریور ۱۳۹۷دولت سایه وجود دارد اما کجا؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۷واکنش صادق زیباکلام به اظهارات اخیر روحانی
۲۲ شهریور ۱۳۹۷حمید رضا ترقی: دولت پنهان نداریم

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۵۳۷۶۳۵۱۳:۱۹:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
عمل کردن رفسنجانی .احمدی نژاد وروحانی وضع جامعه را باین روز کشانده.
میلاد حمیدی۵۳۷۸۱۶۱۴:۳۷:۵۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
دقیقا درست است. اصلا این خانم کیه که باهاش مصاحبه میشه؟ چکارست؟ چرا نمیره پی کارش؟
ناشناس۵۳۸۲۸۳۱۸:۰۰:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
همه رو ول کن ، فقط بچسب به " بابا " !!!!!
ناشناس۵۳۷۸۵۷۱۴:۵۴:۵۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مجلس و سایر دوستان پس بی گناه هستن ؟
ناشناس۵۳۸۲۸۵۱۸:۰۱:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
همه شون با هم هستن
ناشناس۵۳۸۰۹۸۱۶:۲۰:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرحوم هاشمی می گفت منم نمیتونم این دختر را کنترل کنم پیش فعاله
ناشناس۵۳۸۲۶۷۱۷:۴۸:۴۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این با با ها و بابا زاده ها پدر مردم و اموال کشور را درآوردند برخی فکر میکنند تافته جدا بافته اند و این انقلاب سفره پهن شده آنها بوده و سهم پدریشان است ..از این افکارتان دست بردارید بابا
ناشناس۵۳۷۶۳۷۱۳:۲۰:۴۸ ۱۳۹۷/۶/۱۷
روزنامه خانوادگی ارمان سال ۹۴: برجام حاصل درایت ایت الله هاشمی و شناخت دقیق ایشان از اوضاع بین الملل است. روزنامه خانوادگی ارمان سال۹۶: اگر در برجام مطابق نظر مرحوم هاشمی عمل می شد ، به این جا نمی رسیدیم!
ناشناس۵۳۷۶۴۰۱۳:۲۲:۰۶ ۱۳۹۷/۶/۱۷
قبلا هم کارایی نداشتند، اما با گفتمان « بزن و برقص» و ترساندن ملت از رقبا ، ۳۰ سال است که وزیر و استاندار ند!
ناشناس۵۳۸۴۳۲۲۰:۱۹:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این گفتمان بزن و برقص را همه جا تکرار میکنی و به شعور میلیون ها رای دهنده توهین .
ناشناس۵۳۷۶۹۹۱۳:۴۵:۲۱ ۱۳۹۷/۶/۱۷
روحانی کپی برابر با اصل اکبررفسنجانیست. شما هم فرزند خَلَف ایشون. ________________ پدر شما و پیروانش ایران را ۸۰ سال به عقب راندند و البته خودشون و بچه هاشون و محارمشونو ۸۰ سال جلو بردند.
ناشناس۵۳۷۸۸۰۱۵:۰۰:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
رحمت به شیر پاکت هموطن :)
پیمان۵۳۷۷۲۷۱۳:۵۰:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
قدیمی ها هنوز یادشون نرفته دوران ریاست جمهوری هاشمی چه کابوس وحشتناکی کل ایران رو فرا گرفته بود. فقر مطلق! بازنشسته ها به درختان خشک بی ارزش تشبیه شده بودن (توسط مرحوم هاشمی)
ناشناس۵۳۷۷۵۹۱۴:۰۸:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
عملکرد این دولت را همه میبینند . اما اینکه فائزه هاشمی اینچنین سخن میگوید قطعا سناریویی پشت آن هست . شاید بد گویی از روحانی توسط وی روحانی را نزد مردم محبوب کند . مردم خودشان عقل و درایت دارند .
ناشناس۵۳۷۸۲۰۱۴:۴۱:۵۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مگر این خانم صاحب نظر است که با او گفت وگو میشود و از او نقل قول میشود... کارنامه ایشان مشخص است.. اصلا درست نیست از چنین اشخاصی نقل قول شود...
ناشناس۵۳۸۰۰۱۱۵:۳۷:۲۰ ۱۳۹۷/۶/۱۷
تعجب میکنم از هموطنان که تحمل شنیدن سخنان یک کنشگر سیاسی را ندارند این خانم گذشته از آنکه در دوره ای نماینده مجلس بوده سخنان بخشی از مردم بخصوص زنان ما را بیان میکند اگر در سخنانش دقت کنید به برخی مسائل ریشه ای جامعه اشاره دارد بجای برخورد شخصی اگر انتقادی به اظهاراتش دارید آنها را بنقد بکشید .
ناشناس۵۳۸۱۷۹۱۷:۰۶:۰۲ ۱۳۹۷/۶/۱۷
سخنان بخشی از مردم بخصوص زنان ما را بیان میکند !!! به نظر خودتون این حرفهای یه زنه انقلابیه؟
ناشناس۵۳۸۶۹۱۰۰:۱۸:۳۲ ۱۳۹۷/۶/۱۸
مگه حتما باید زن انقلابی و تو خط شما باشه ک حرف بزنه
ناشناس۵۳۸۵۶۵۲۲:۳۵:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
این بابازاده ها بیشتر کنش‌گر مالی آمد تا کنش‌گر سیاسی
ناشناس۵۳۷۸۶۵۱۴:۵۶:۳۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
سرکار خانم با ارایه این نظر سعی نکن خودت را از دولت تدبیر و امید جداکنی، خود شما بودین که وی را بر مسند نشاندیدید و در خوب و بد وی بدون شک شریک هستید. جناب رییس جمهور محترم اگر خوب کار کرده بودند، الان اصلاح طلبان و تکنوکراتهای کارگزار خود را او وی جدا می کردند؟ شک نداریم که این دولت ترکیبی از اصلاح طلبان و تکنوکراتهای کارگزار است که اسمشان را گذاشته اند امید، و لذا خودتان را از هم جدا نبینید تا در وضعیت کنونی مبرا شناخته شوید. مردم می فهمند که شما برای 1400 نقشه می کشید تا با برائت از روحانی برای خود آبرویی بتراشد. البته یگان رسانه ای شما آنقدر قوی هست که در سر بزنگاه های انتخابات، افکار عمومی را به انجراف بکشند. البته طرح این دیدگاه موجب نشود تا اصولگرایان و بهاری ها خود را مستثنی از این خرابی های مملکت ندانند.
ناشناس۵۳۷۹۰۴۱۵:۰۷:۲۸ ۱۳۹۷/۶/۱۷
اگر ما بگیم کسی قبول نمی کند ولی بگدار خودشان ولو نصف و نیمه بگن ولی کسانی که به این جماعت خوشبین هستن انها کاری به این حرفها ندارند ساز خودشون می زنند
شهروند۵۳۸۰۰۴۱۵:۳۸:۱۶ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مشورت های بابات و حمایت های او از روحانی این وضع را بوجود آورد ؟
رضایی۵۳۸۳۰۳۱۸:۱۱:۰۷ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرد خانواده هاشمی است این شیرزن. البته معصوم نیست و مثل همه اشتباهاتی داشته است.
ناشناس۵۳۸۵۶۸۲۲:۳۷:۰۴ ۱۳۹۷/۶/۱۷
مرد این خانواده که مهدی .ه بود الان کجاست
عباس اکبری۵۳۸۳۶۰۱۹:۰۴:۲۳ ۱۳۹۷/۶/۱۷
خداوند اموات را بیامرزد ولی این موازنه کاری و تقابل جناح احزاب و فرد به فرد میراث هاشمی هست یادمون نرفته دوره دوم احمدی نژاد چقدر موازنه کاری کردند با لجاجت شخصی ضربه به مردم وارد کردند
رضا۵۳۸۶۹۵۰۰:۱۹:۳۷ ۱۳۹۷/۶/۱۸
پدر مرحوم شما امر به خودشم مشتبه شده بود. فکر میکرد امیر کبیره. تمام اقدامات ایشان ضد منافع مردم و کشور بود.
ناشناس۵۳۸۸۲۶۰۷:۵۳:۰۵ ۱۳۹۷/۶/۱۸
مرحوم بابایش بنیانگذار زندگی اشرافی مسئولان بود و باید ایشان را سردار اشرافی گری نامید
بیمه azkiتجارت نیوزصبا باتریهمراه ایمن

پربحث‌های امروز

 1. در روز نهم محرم چه اتفاقاتی به وقوع پیوست؟

 2. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 3. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 4. چرا رژیم صهیونیستی از توافق اردوغان و پوتین بر سر ادلب به خشم آمده است؟

 5. تصاویر و والپیپر‌های زیبا ویژه روز تاسوعا

 6. استارت قهرمان اروپا مقابل قاتل بارسا/ آغاز ماموریت یووه در خانه خفاش ها

 7. تشریح انحرافاتی که در عزاداری امام حسین(ع) باب شده است

 8. مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی (ع) در حسینیه امام خمینی(ره)  

 9. کاروان نمادین کربلا  

 10. ۱۶۰ روز قیام، ۱۴۰۰ سال پیروزی

 11. ۳ مدال طلای ایران در ۵ وزن نخست کشتی فرنگی جوانان جهان

 12. افزایش 50 درصدی ترکیبات ضد التهاب "بابونه"توسط محققان کشور

 13. عزاداری در قاب فیروزه + عکس

 14. شب تاسوعای حسینی (ع) در کربلا  

 15. اعمال شب و روز عاشورا/ ثواب بی‌توجهی به امور دنیایی در روز عاشورا

 16. بازداشت ۵ خدمه شناور صیادی خارجی در آب‌های خلیج فارس

 17. پامپئو ریاست نشست شورای امنیت درباره کره‌شمالی را بر عهده می‌گیرد

 18. پشت پرده تغییرات مدیریتی صندوق ذخیره فرهنگیان

 19. نگاهی به آیین‌های عزاداری حسینی در گیلان+فیلم

 20. ترامپ: روس‌ها به زور احترام می‌گذارند

 21. چرایی نابسامانی‌های اقتصادی و مدیریتی

 22. خلاصه دیدار بارسلونا-آیندهوون/ هت‌تریک مسی  

 23. آئین مشعل گردانی در دولت آباد تهران  

 24. مبتلایان به آسم مستعد چاقی

 25. وقتی لاغر می‌شوید چربی‌ها کجا می‌روند؟

پربحث‌های دیروز

 1. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 2. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 3. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 4. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 5. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 6. پیام روحانی برای جانباختگان حادثه تصادف کاشان: تکرار این حوادث جبران‌ناپذیر جاده‌ای، نشان از ضعف‌های مدیریتی دارد

 7. وزیر صنعت: یکی از عوامل افزایش قیمت خودرو این بود که بعضی فکر کردند خودرو یک کالای سرمایه‌ای است

 8. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 9. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 10. بازیگر مشهور آمریکایی در مراسم عزاداری امام حسین (ع)  

 11. یک بانوی مداح پاسخ می‌دهد/کسی با دفترچه و بلندگو مداح نمی‌شود/ انتقاد از خیابان‌گردی خانم‌ها در محرم

 12. حضور مادورو در رستوران گران قیمت جنجال به پا کرد+ عکس

 13. راغفر:آزادسازی نرخ ارز در راستای سیاست‌های شوک درمانی است

 14. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

 15. طلبه مضروب مشهدی درگذشت

 16. چرا سکه و ارز آرام نمی‌گیرد؟

 17. معرفی فیلم برای اسکار؛ هیاهوی بسیار برای هیچ

 18. کیف ضد گلوله+عکس

 19. ظریف: یکشنبه آینده به نیویورک می‌روم

 20. طعنه عادل فردوسی‌پور به حسین رضازاده

 21. ملاقات‌های کری و ظریف پرونده قضایی شد

 22. پشت پرده انتصاب «سیف» از زبان نماینده مجلس؛ حاشیه امن روحانی برای مشاورش

 23. پدر شهید احمدی روشن: هیچ مذاکره‌ای با آمریکای جنایتکار نداریم/ با پیروی از ولایت از گردونه‌های سخت عبور می‌کنیم

 24. دولت، رانت فولاد و پتروشیمی را سرسفره فقرا ببرد

 25. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

پربحث‌های هفته

 1. راهپیمایی افراد برهنه در خیابان بعد از پیروزی!/ عبور از مرز‌های بی‌حیایی؛ عریان‌گری در فوتبال!+ عکس

 2. یک پیشنهاد برای حل معضل پرداخت سکه به عنوان مهریه

 3. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 4. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 5. سوءاستفاده میلیاردی شرکتهای بیمه از جیب مردم / وقتی چشم عدالت کور می‌شود!

 6. روحانی: در برابر جنگ اقتصادی دشمن سر مشق مردم ما عاشورا است/ رشد اقتصادی کشور در ۴ سال گذشته نسبت به ۳۵ سال گذشته به طور متوسط ۲ برابر بوده است

 7. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 8. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 9. کینه ضدانقلاب از عزاداری‌های محرم+ عکس

 10. توهین طراح جلد همشهری جوان به مقدسات و امام حسین (ع)

 11. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 12. عوامل خارجی یا داخلی؛ کدام یک در بی‌ثباتی‌های ارزی موثرتر بود؟

 13. ۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز/ اجساد ۱۹ نفر از اتوبوس خارج شده/ اعلام اسامی مجروحان + تصاویر و فیلم

 14. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 15. چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

 16. آدرس غلط برای گرانی‌ها و افشای مسئولیت گریزی‌های رندانه/ ریشه‌های اصلی بحران های کنونی اقتصاد ایران چیست؟

 17. حمله ماموران آل سعود به «تکایا» و «خیمه‌های عاشورایی» در قطیف +عکس و فیلم

 18. خواننده معروف ممنوع الکار شد

 19. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید!

 20. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 21. طرح جدید نمایندگان مجلس برای لغو ممنوعیت واردات خودرو + جزئیات

 22. داستان کمبود دارو به نسخه‌های همسر وزیر بهداشت هم رسید + عکس

 23. چگونه می‌توان ترامپ را در زمینه تحریم‌ها خلع سلاح کرد؟

 24. ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

 25. پیشنهاد بی‌شرمانه مرکز مشاوره به یک دختر!/ عمق فاجعه و عدم نظارت بر عملکرد مرکز مشاوره

پربحث‌های اخیر

 1. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 2. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 3. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

 4. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 5. حجت‌الاسلام آقاتهرانی: از تحریم‌ها نترسید و مردم را نترسانید

 6. چالش اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

 7. ذوالقدر: در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان باید شفاف و قاطع عمل کرد

 8. وزیر راه و شهرسازی به مجلس احضار می‌شود

 9. روایتی از شیوه برخورد آیت‌الله خزعلی با فرزندش

 10. اسکای نیوز: ایران توییتر را به سانسور یک جانبه متهم کرد

 11. «قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» ابلاغ شد

 12. تصویب طرح عرضه نفت خام به صورت ارزی در رینگ صادراتی بورس انرژی

 13. ترور توییتری علیه ایران توسط منافقین

 14. یک بند به طرح استیضاح آخوندی اضافه شد

 15. استعلام وزارت کشور درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان

 16. آئین‌نامه مجلس برای نحوه معرفی وزرا از سوی رئیس‌جمهور تغییر کرد +جزئیات

پربحث‌های دیروز

 1. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 2. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 3. اطلاعیه دولت درباره هزینه سفر روحانی به نیویورک

 4. هزینه سفر روحانی به نیویورک چقدر است؟

 5. کیف ضد گلوله+عکس

 6. ظریف: یکشنبه آینده به نیویورک می‌روم

 7. پشت پرده انتصاب «سیف» از زبان نماینده مجلس؛ حاشیه امن روحانی برای مشاورش

 8. پدر شهید احمدی روشن: هیچ مذاکره‌ای با آمریکای جنایتکار نداریم/ با پیروی از ولایت از گردونه‌های سخت عبور می‌کنیم

 9. تورنتو بار دیگر در عاشورای ۲۰۱۸ رنگ و بوی حسین(ع) را می گیرد/تلاش ضد انقلاب برای آشوب در عاشورای حسینی

 10. دلار ۱۴۰۰۰ تومانی پروژه است  

 11. کدخدایی: شورای نگهبان میزان شایستگی نامزدها را اعلام نمی‌کند

 12. ردپای یک اقدام «روحانی» برای مصونیت بخشی به «سیف»

 13. استقبال سخنگوی وزارت امور خارجه از توافق سوچی در مورد ادلب سوریه

 14. باهنر: لاریجانی موافق برخی استیضاح‌ها بود/دولت فرمانده اقتصادی نیاز دارد

 15. حجت‌الاسلام آقاتهرانی: از تحریم‌ها نترسید و مردم را نترسانید

 16. روزنامه آرمان: هزینه اربعین عین سود است

 17. وزیر راه و شهرسازی به مجلس احضار می‌شود

 18. روایتی از شیوه برخورد آیت‌الله خزعلی با فرزندش

 19. اسکای نیوز: ایران توییتر را به سانسور یک جانبه متهم کرد

 20. «قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» ابلاغ شد

 21. تصویب طرح عرضه نفت خام به صورت ارزی در رینگ صادراتی بورس انرژی

 22. ترور توییتری علیه ایران توسط منافقین

 23. یک بند به طرح استیضاح آخوندی اضافه شد

 24. استعلام وزارت کشور درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان

 25. آئین‌نامه مجلس برای نحوه معرفی وزرا از سوی رئیس‌جمهور تغییر کرد +جزئیات

پربحث‌های هفته

 1. فشارهای اقتصادی، دولت بی انگیزه و رسالت نخبگان در قبال مردم

 2. جایگاه vip سید احمد خمینی در مراسم عزاداری؛ نظر شما در مورد این عکس چیست؟ + واکنش نتیجه امام به تصاویر  

 3. روحانی: در برابر جنگ اقتصادی دشمن سر مشق مردم ما عاشورا است/ رشد اقتصادی کشور در ۴ سال گذشته نسبت به ۳۵ سال گذشته به طور متوسط ۲ برابر بوده است

 4. در 400 سال اخیر ایران به اندازه کنونی مقتدر نبوده/سعودی در آستانه فروپاشی است نه ایران/آمریکایی‌ها به محمدرضا می‌گفتند شاه چمدانی!

 5. نباید به «سید احمد خمینی» ایراد گرفت! مشکل جای دیگر است

 6. آقای جهانگیری مدیران بی انگیزه را چه کسی برکنار کند؟!

 7. من یک معلم آمریکایی هستم!  

 8. زیباکلام: استیضاح وزرا حرکتی پوپولیستی و عوام‌فریبانه مجلس است

 9. ادامه چالش دو تابعیتی‌ها/ پاسخ ابوترابی به واعظی: اگر نام افراد دوتابعیتی‌ اعلام شود موارد بسیاری روشن می‌شود/ عدم انتشار اسامی دوتابعیتی‌ها از سوی کمیسیون امنیت ملی خلاف آیین نامه است

 10. روزنامه خواندن و آیه الله مصباح یزدی ؛ مدح یا ذم

 11. «حسین فریدون» امروز از پایان نامه دکترای خود دفاع می‌کند

 12. فیروزآبادی: اگر اینستاگرام همکاری نکند به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود/ وزارت ارتباطات فیلترینگ را شُل کرده است

 13. این آمارها حقیقت دارد

 14. پاسخ علی علیزاده به خبرنگار روزنامه ایران در مورد دریافت پول از «من و تو»  

 15. آیا توصیه‌های حضرت امام (ره) درباره «زیّ طلبگی» VIP نشینی را هم در بر می‌گیرد؟

 16. قالیباف: نگوئیم مردم ما را انتخاب کرده‌اند پس مشکلات را هم تحمل می‌کنند

 17. نمایندگان در نامه به روحانی: آخوندی را عزلش نکنید استیضاح می‌کنیم/ دغدغه‌ای برای مسکن مردم ندارد

 18. تلاش ترامپ برای اجماع علیه ایران با همراهی سعودی ها/ امکان تصویب قطعنامه جدید علیه تهران

 19. احمدی‌نژادیزه شدن روحانی/ حاشیه های عزاداری لاکچری در جایگاه وی آی پی/ پشت پرده شغل جدید سیف/ پرسش روزنامه اصولگرا از رئیسی/ اعتراض یک روحانی به صادق زیباکلام

 20. ایران با استفاده از چه ابزاری تنگه هرمز را می بندد؟ + عکس

 21. منوچهر متکی : جلوی واردات و تبلیغ کالاهای کره‌ای را بگیرید/ به بان کی مون چه گفتم؟

 22. رسایی: تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است

 23. واکنش کاربران فضای مجازی به "VIPنشینی" فرزند سیدحسن خمینی

 24. علیزاده و علینژاد؛ موفرفری انقلابی یا فرفره‌موی ضدانقلاب؟

 25. اختصاصی الف / ۴ مهر قرار موقت دادگاه لاهه در مورد شکایت ایران صادر می‌شود/ تلاش آمریکایی‌ها برای سیاسی کردن دادگاه و اتهامات واهی علیه تهران

آخرین عناوین