علت اغتشاشات اخیر به روایت وزیر سابق اطلاعات

گروه سیاسی الف،   3961118228

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه اغتشاشات اخیر برای این بود که نابودی داعش را تحت تاثیر قرار دهد، گفت: وقتی جمهوری اسلامی داعش را از بین برد دشمنان تلاش داشتند که ایران الگویی برای جهان نشود و برای همین اعتراضات را شکل دادند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در همایش «مسجد؛ تجلی‌گاه انقلاب» که امشب در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به اینکه امام برای خود سه ماموریت تعریف کرده بودند، گفت: امام ماموریت اول خود را تشکیل حکومت اسلامی در ایران اعلام کردند که در همه این سال‌ها دشمن توطئه‌ها و حرکت‌های گوناگونی در مقابل این ماموریت انجام داده است.

وی با بیان اینکه تاریخ در زندگی بشر آئینه آینده است، افزود: یک سوم قرآن تاریخ انبیاء و اقوام مختلف است و یک سوم آیات تاریخی مربوط به یهود و بنی‌اسرائیل است؛ در این چهار دهه تاریخ انقلاب هم قضایای مختلفی داشته که در حال تکرار است.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه ماموریت دوم امام بیداری مسلمین در دنیای اسلام بود، گفت: این اتفاق در حال افتادن است که البته هزینه سنگینی برای آن پرداخته‌ایم؛ هرچند ‌باید در راه هدف هزینه پرداخت و حججی‌ها و امثالهم هزینه بیداری اسلامی هستند.

مصلحی با اشاره به اینکه ماموریت سوم امام زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان(عج) بوده است، تصریح کرد: سال گذشته جمعیت 25 میلیونی به زیارت اربعین رفتند در حالیکه رسانه‌های استکبار همه توان خود را گذاشتند که این مسئله انعکاس رسانه‌ای نداشته باشد و باید دانست آینده اروپا و آمریکا در دست اسلام است و زمینه‌سازی برای ظهور در حال اتفاق افتادن است.

وی با بیان اینکه تهدیدات و اهداف دشمن علیه انقلاب اسلامی در پنج جهت است، تصریح کرد: اگر خوب دقت کنیم اغتشاشات اخیر نیز در همین راستا بود و در 39 سال انقلاب قضایای مختلفی داشته‌ایم اما انقلاب آنقدر قدرتش بالاست که دشمن نتوانسته است هیچ کاری انجام دهد‌.

وی با اشاره به اینکه عقبه انقلاب مساجد هستند، گفت: اولین تلاش دشمن تلاش برای ناکارآمد نشان دادن دین در اداره جامعه و زمینه‌سازی برای سکولاریسم بوده است مثلا کار به جایی رسیده که جبهه ملی که امام راحل آن مجموعه را مرتد اعلام کرد از وزارت کشور درخواست مجوز راهپیمایی اعتراض‌آمیز داده که باید دستگاه مدیریتی تکلیف خود را روشن کند.

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کند تا جامعه نسخه‌های بیرونی و غیر بومی را به منظور توسعه و کارآمدی نظام بپذیرد و رهبر در برابر این سیاست، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را طرح کردند اما اجرا نمی‌شود‌.

مصلحی ادامه داد: همچنین دشمن در راستای تلاش برای ادغام جمهوری اسلامی در نظام جهانی سرمایه‌داری و اشرافی‌گری است و برای تقویت نخبگان غرب‌گرا در جمهوری اسلامی و برای منزوی کردن و به حاشیه بردن گفتمان امام و رهبری تلاش می‌کند.

وی سومین هدف دشمن را ایجاد مانع برای بازتاب و صدور انقلاب اسلامی و جلوگیری از بازتاب آن دانست و تصریح کرد: در دنیای اسلام داعش با هزینه سنگین اروپا و امریکا و کشورهای منطقه خلیج فارس در مقابله با انقلاب اسلامی به وجود آورده شد و در نهایت جمهوری اسلامی و مقاومت داعش را از بین برد و این الگویی برای جهان بود.

مصلحی با بیان اینکه اغتشاشات اخیر برای این بود که نابودی داعش را تحت تاثیر قرار دهد، گفت: کسانی که در راهپیمایی‌ها راه افتادند از منافقین و سلطنت‌طلبان پول زیادی گرفته بودند و توسط آنها شناسایی شده بودند. در واقع دشمن می‌خواست الگو بودن و الگو شدن انقلاب اسلامی را از بین ببرد که بهترین ابزار نفوذ است.

وی افزود: هدف چهارم دشمن ایجاد شکاف میان مردم و حاکمیت است؛ نفوذ برای ایجاد همین فاصله است تا مردم احساس کنند حاکمیت دنبال رفع مشکلاتشان نیست.

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: تضعیف قدرت ملی و ساخت مستحکم درونی نظام اسلامی از اهداف دیگر دشمن است. مثلا اکنون دشمن همه هستی خود را گذاشته و مجموعه مدیریتی که باید پاسخگو باشد را کار ندارد و هدف اصلی را کلیت نظام و رهبری قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه دوقطبی‌سازی و بومی‌کردن دوقطبی‌سازی‌ها از ابزارهای دیگر دشمن است، گفت: در جریان اخیر کسی که خود مسئله امنیت کشور را در دست داشته می‌گوید 38 سال کشتار و زندان بس است و این برای این بود که استحکام نظام را ضعیف کند و زیر سوال ببرد.

مشاور عالی رهبری در سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: دشمن به این نتیجه رسیده است که از طریق نفوذ بهتر می‌تواند برای برنامه‌های خود نتیجه بگیرد و امروز یکی از تهدیدات جدی ما نفوذ است.

مصلحی با بیان اینکه نفوذ جریانی و موردی هر دو در حال انجام شدن است، گفت: یکی از موارد نفوذ موردی جاسوسی برای ترور فیزیکی است دوم ترور شخصیتی است که شخصیت را از حیز انتفاع خارج می‌سازند مثلا منتظری که کسی مثل او قبل از انقلاب سابقه نداشت، دشمن کنار او جاسوسی به نام مهدی هاشمی گذاشت و منتظری را در مقابل سینه انقلاب و رهبری قرار داد.

وی خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که امروز می‌افتد جدید نیست این اتفاقات زمان امام راحل هم افتاده است مثلا در زمان کنونی، مثلا با نفوذ سروش را در دستگاه اطلاعاتی آمریکا و انگلیس وارد کردند تا اکنون در راستای اهداف آنها مکتب بسازد و اسلام تحریفی درست کند.

مصلحی ادامه داد: در حوزه هم نفوذ وجود دارد و امروز شخصی مثل کدیور که شخصیتی انقلابیست در اروپا و زیر دستگاه اطلاعاتی انگلیس کتابی علیه رهبری نوشته است.

وی گفت: اکنون نفوذ به حدی رسیده است که در حوزه قم می‌گویند ما نمی‌خواهیم حرکت سیاسی داشته باشیم اما حرکت‌هایی می‌کنند که کاملا سیاسی است و در موضوعات مختلف اظهار نظر می‌کنند.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه در نفوذ موردی در چند سال گذشته دستگیری‌های بسیاری داشته‌ایم و با کمال تاسف بعضی‌ها هنوز حمایت می‌کنند، گفت: نفوذ جریانی مقوله‌ای است که در کشور می‌خواهند جریان بسازند برای اینکه بسیاری از کارهایشان را می‌خواهند با این جریانات پیش ببرند مثلا در فتنه 88 که مربوط به قشر متوسط به بالا بود اما دیدند تا ترقه می‌زنند آنها فرار می‌کنند برای همین تصمیم گرفتند در اعتراضات اخیر طبقه متوسط به پایین را مورد توجه قرار دادند که چیزی برای از دست دادن ندارند.

مصلحی تصریح کرد: در نفوذ جریانی دشمن یکی از کارهایی که انجام می‌دهد این است که مسوولین نخبگان و مردم را در تصمیم‌گیری‌های کلان دچار اشتباه محاسباتی می‌کنند مثلا در تصمیم‌گیری‌های انتخاباتی.

وی با بیان اینکه دشمن برای اینکه مردم دچار اشتباه محاسباتی شوند 10کار انجام می‌دهد، گفت: اولین اقدام ایجاد ترس است، دومین اقدام وعده دروغ است؛ مثلا وعده دادند در برجام چند میلیارد دلار آزاد می‌شود اما دوسال است این پول در عمان و امارات مانده است.

مصلحی افزود: مشغول کردن به خیال‌پردازی و آرزوهای خیالی داشتن، زیبا جلوه دادن عملیات نادرست، شایعه‌سازی و دروغ‌پراکنی، القای یاس و روحیه ناتوانی در جامعه، ایجاد غفلت از امدادهای غیبی خداوند، قبح‌زدایی و تغییر خطوط قرمز، خیرخواه نشان‌دادن خود و تحریف سخن حق از جمله اقداماتی است که دشمن برای اشتباه محاسباتی مردم به کار می‌گیرد.

عناوین مرتبط

پربحث‌های امروز

 1. نقش‌های منطقه‌ای ترامپ علیه ایران

 2. عوارض« مالْچ‌ْپاشی» بر محیط‌زیست خوزستان  

 3. کارمندان صاحب خانه می‌شوند؟

 4. تظاهرات مردم هند در محکومیت سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ایران

 5. در حاشیه انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب

 6. ایران از اوپک می‌رود؟

 7. حمله پهپادی انصارالله به دو فرودگاه أبها و جازان عربستان

 8. وزیر دفاع آتی آمریکا کیست و انتصابش چه معنایی برای ایران دارد؟

 9. ارزش ۳۰۰ میلیارد دلاری ارزهای رمزپایه در دنیا / ماینرهای بیت‌کوین فرصتند یا قاچاقچی؟

 10. تولید رایانه 35 دلاری که در کف دست جا می شود

 11. رئیس و کارکنان قوه‌قضاییه با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

 12. دیدار «برهم صالح» با «ترزا می» در لندن

 13. ۱۰۰هزار دینار عراق سهم هر زائر اربعین

 14. دست وزارت دفاع و سپاه را می‌بوسم

 15. کمبود ۱۲ هزار کلاس درس در تهران

 16. کسانی که به سازش گرایش دارند بدانند  

 17. نخست‌وزیر ژاپن: سفر به ایران برای صلح و امنیت بود/ حمله به ۲ نفتکش را تهدیدی جدی می‌دانیم

 18. آقای مکرون! شما «مجرم» هستید نه «دلسوز»

 19. افزایش قیمت نفت به مرز ۶۶ دلار

 20. نمایش تبلیغاتی انگلیس علیه ایران با حضور شهردار لندن

 21. رضایی: لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص در حال بررسی است

 22. قهوه موجب کاهش خطر ابتلا به ام‌اس می‌شود

 23. تصادف اتوبوس و کامیون در محور دامغان

 24. ترامپ: برای مذاکره با ایران خیلی مشتاقیم/ بسیاری از دوستانم ایرانی هستند/ آن‌ها مردمان خارق‌العاده‌ای هستند

 25. طرح ترافیک جدید پنجشنبه‌ها هم اجرا می‌شود

پربحث‌های دیروز

 1. برخورد با ماموری که با دختر جوان در تهرانپارس درگیر شد

 2. بازداشت و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس + جزئیات ماجرا

 3. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 4. دنیای امروز دنیای موشک‌هاست

 5. عربده‌کشی توئیتری ترامپ علیه ایران

 6. نباید در زندگی خصوصی مردم مداخله کرد/ کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده/ دست سپاه را می‌بوسم/ قرارداد می‌بستیم، ایراد می‌گرفتند و وقتی قرارداد به هم می‌خورد باز غُر می‌زدند!

 7. برای مقابله با هوسرانی مردها چه باید کرد

 8. بولتون: ایران از حد تعیین شده غنی‌سازی عبور کند تمام گزینه‌ها روی میز خواهد بود

 9. جزئیات تحریم‌های جدید آمریکا/اقدمات «عجیب و غریب» ترامپ برای شکستن مقاومت ایران

 10. نمایندگانی که خواستار مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان شدند + اسامی

 11. برخورد با مأموران ناجا در ماجرای تهرانپارس در پی دریافت گزارش جدید متوقف شد

 12. روسیه چطور پول نفت ایران را می‌دهد؟

 13. ترامپ: ایرانی‌ها باید با ما صحبت کنند/نیازی به جنگ نداریم

 14. جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی  

 15. رئیس قوه‌قضاییه با مترو به محل کار خود رفت/ عکس  

 16. ماجرای پارک پلیس در منطقه تهرانپارس/ درگیری دولت و مجلس درباره حقوق کارمندان/ پیش‌بینی عباس عبدی از انتخابات مجلس

 17. سه اتفاق دور از انتظار که آمریکا را عقب راند

 18. پروژه نفوذ در شهرداری تهران/ ماجرای لیست 170 نفره ای که نجفی قرار بود استخدام کند

 19. چه کسی مخالف حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است؛ سود ۴۰۰درصدی آن به جیب چه افرادی می‌رود؟/ سه اشکال اساسی توزیع ارز ترجیحی/ چرا دولت کوپن الکترونیکی را اجرا نمی‌کند؟

 20. پرش شیطان از روی نوزادان  

 21. لیست اموال خود را اعلام کنید اما ما را مسخره نکنید!

 22. سخنی با رئیس جدید قوه قضائیه

 23. عارف و سلحشوری در حال تماشای فیلم جنجالی  

 24. راضیه شیرمحمدی مدال آور پارالمپیک لندن درگذشت  

 25. روحانی در تماس تلفنی ماکرون: آمریکا به تجاوز‌گری ادامه دهد نیروهای مسلح ایران با آنها برخورد قاطع خواهند کرد

پربحث‌های هفته

 1. ترامپ: حمله به ۳ سایت ایران در دستورکار بود/ ۱۰ دقیقه پیش از حمله آن را متوقف کردم

 2. شما نظر دهید/ سوال و موضوعاتی که انتظار دارید امشب ابراهیم رئیسی به آن پاسخ دهد، چیست؟

 3. موشک فوق افسانه‌ای ایران در سرنگونی پهپاد آمریکایی

 4. برخورد با ماموری که با دختر جوان در تهرانپارس درگیر شد

 5. بازداشت و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس + جزئیات ماجرا

 6. جهانگیری و فریب مردم؛ چرا معاون رئیس‌جمهور جامعه را سرکار می‌گذارد؟

 7. سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» در هرمزگان/ پرواز RQ-۴ از پایگاه آمریکایی در جنوب خلیج فارس/ سنتکام با صدور بیانیه‌ای رسما تایید کرد+واکنش ترامپ

 8. تلاش خانواده نجفی برای گرفتن رضایت/ خانواده استاد: فقط قصاص/ نجفی خطاب به مادر میترا: دخترتان امانت بود اما امانتدار خوبی نبودم

 9. هزينه‌هاي يك دروغ!

 10. روایت واقعی از گودال جنجالی رآکتور اراک

 11. سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در سواحل هرمزگان

 12. مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد

 13. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 14. فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد  

 15. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 16. بحث شدید روحانی با جهانگیری/ معاون اول قهر کرد/ روحانی خطاب به جهانگیری: شما دنبال سرنگونی دولت هستید+تکذیب ها و تایید ها

 17. پیام سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط ایران

 18. دنیای امروز دنیای موشک‌هاست

 19. ترامپ: آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران هستم

 20. واکنش کاربران توییتر به سرنگونی پهپاد آمریکایی/ مقابله و برد- برد یعنی این.../ تعریف جدید بی‌بی‌سی از جاسوسی!/ شیرها دندان‌های خود را برای لبخند به نمایش نمی‌گذارند  

 21. توکلی: روحانی فرافکنی می‌کند؛ عامل نابسامانی اقتصادی داخلی است/ FATF با برخی اصول قانون اساسی مغایرت دارد

 22. شبهات امنیتی قانون اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی و مردان خارجی

 23. فریاد اجاره نشین‌ها را کسی می‌شنود؟

 24. واکنش زنگنه به سعید جلیلی/ در حضور سران قوا مناظره کنیم

 25. دادستان کل کشور: هر کسی نمی‌تواند بگوید هر جور دلم می‌خواهد می‌پوشم/ پشت فرمان و داخل اتومبیل را حریم خصوصی نمی‌دانیم

پربحث‌های اخیر

 1. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 2. نمایندگانی که خواستار مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان شدند + اسامی

 3. ماجرای پارک پلیس در منطقه تهرانپارس/ درگیری دولت و مجلس درباره حقوق کارمندان/ پیش‌بینی عباس عبدی از انتخابات مجلس

 4. پروژه نفوذ در شهرداری تهران/ ماجرای لیست 170 نفره ای که نجفی قرار بود استخدام کند

 5. روحانی در تماس تلفنی ماکرون: آمریکا به تجاوز‌گری ادامه دهد نیروهای مسلح ایران با آنها برخورد قاطع خواهند کرد

 6. رئیس و کارکنان قوه‌قضاییه با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

 7. دست وزارت دفاع و سپاه را می‌بوسم

 8. رضایی: لوایح مرتبط با FATF در مجمع تشخیص در حال بررسی است

 9. یک نماینده مجلس درگذشت

 10. فرمانده هوافضای سپاه: آمریکا و هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد

 11. نماینده مجلس: وزارت اطلاعات دست‌های آلوده‌‌ در تخصیص ارز ۴۲۰۰ را شناسایی کند

 12. واکنش «ذوالنور» به تحریم «ظریف»

 13. ۱۸ تیر ماه پایان مهلت ایران به اروپا

 14. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

 15. دادستان کل کشور: احیای حقوق عامه از وظایف دستگاه قضا/مردم مطالبه گری کنند

 16. نشست کمیسیون امنیت مجلس با سردار حاجی‌زاده

 17. دستگیری 5 نفر از عاملان انفجار شی صوتی در زاهدان

 18. سخنگوی دولت: امضای تحریم رهبری توهین به یک ملت است

 19. امکان انتقال مجمع عمومی سازمان ملل به ژنو در صورت تحریم ظریف

 20. دانشکده پهپاد نیروی هوایی ارتش افتتاح شد

 21. واکنش وزارت اطلاعات به نفوذ در نفت:‌ محتوای پرونده‌های امنیتی در اختیار مراجع قضایی قرار می‌گیرد

 22. روانچی: ایران قطعا به هر حمله آمریکا جواب خواهد داد

 23. رئیس جمهور پس از ۴ ماه در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور یافت  

 24. شمخانی: گام دوم کاهش تعهدات از ۱۶تیر آغاز می‌شود

 25. مادر شیرمحمدعلی‌: چرا پسرم باید سلاخی شود؟/ دست‌های پشت پرده را می‌خواهم

پربحث‌های دیروز

 1. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 2. دنیای امروز دنیای موشک‌هاست

 3. نباید در زندگی خصوصی مردم مداخله کرد/ کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده/ دست سپاه را می‌بوسم/ قرارداد می‌بستیم، ایراد می‌گرفتند و وقتی قرارداد به هم می‌خورد باز غُر می‌زدند!

 4. جزئیات تحریم‌های جدید آمریکا/اقدمات «عجیب و غریب» ترامپ برای شکستن مقاومت ایران

 5. نمایندگانی که خواستار مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان شدند + اسامی

 6. ماجرای پارک پلیس در منطقه تهرانپارس/ درگیری دولت و مجلس درباره حقوق کارمندان/ پیش‌بینی عباس عبدی از انتخابات مجلس

 7. پروژه نفوذ در شهرداری تهران/ ماجرای لیست 170 نفره ای که نجفی قرار بود استخدام کند

 8. لیست اموال خود را اعلام کنید اما ما را مسخره نکنید!

 9. روحانی در تماس تلفنی ماکرون: آمریکا به تجاوز‌گری ادامه دهد نیروهای مسلح ایران با آنها برخورد قاطع خواهند کرد

 10. درگیری لفظی شدید «لاریجانی» با «حاجی دلیگانی» در صحن مجلس

 11. روحانی: پرونده الکترونیک سلامت یکی از قول‌های دولت است/ امروز شاهد تحقق یکی از آرزوهای دیرینه‌ام هستم

 12. سوال از وزیر کشور در پی برخورد پلیس با یک دختر

 13. واکنش سخنگوی وزارت خارجه به تحریم رهبر انقلاب و ظریف از سوی آمریکا

 14. دادستان کل کشور: احیای حقوق عامه از وظایف دستگاه قضا/مردم مطالبه گری کنند

 15. نشست کمیسیون امنیت مجلس با سردار حاجی‌زاده

 16. دستگیری 5 نفر از عاملان انفجار شی صوتی در زاهدان

 17. سخنگوی دولت: امضای تحریم رهبری توهین به یک ملت است

 18. امکان انتقال مجمع عمومی سازمان ملل به ژنو در صورت تحریم ظریف

 19. دانشکده پهپاد نیروی هوایی ارتش افتتاح شد

 20. واکنش وزارت اطلاعات به نفوذ در نفت:‌ محتوای پرونده‌های امنیتی در اختیار مراجع قضایی قرار می‌گیرد

 21. روانچی: ایران قطعا به هر حمله آمریکا جواب خواهد داد

 22. رئیس جمهور پس از ۴ ماه در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور یافت  

 23. شمخانی: گام دوم کاهش تعهدات از ۱۶تیر آغاز می‌شود

 24. مادر شیرمحمدعلی‌: چرا پسرم باید سلاخی شود؟/ دست‌های پشت پرده را می‌خواهم

 25. کدخدایی: نظارت مردم بر انتخابات از افتخارات نظام است

پربحث‌های هفته

 1. شما نظر دهید/ سوال و موضوعاتی که انتظار دارید امشب ابراهیم رئیسی به آن پاسخ دهد، چیست؟

 2. جهانگیری و فریب مردم؛ چرا معاون رئیس‌جمهور جامعه را سرکار می‌گذارد؟

 3. سرنگونی پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» در هرمزگان/ پرواز RQ-۴ از پایگاه آمریکایی در جنوب خلیج فارس/ سنتکام با صدور بیانیه‌ای رسما تایید کرد+واکنش ترامپ

 4. هزينه‌هاي يك دروغ!

 5. روایت واقعی از گودال جنجالی رآکتور اراک

 6. سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در سواحل هرمزگان

 7. می‌شود برجام را با روسیه و چین ادامه داد؟

 8. یک مقام عالی‌رتبه در وزارت خارجه به الف خبر داد: اگر ظریف تحریم شود، دیگر ویزا نخواهد گرفت/ ظریف در خارج از کشور حتی یک حساب بانکی و یک وجب ملک ندارند

 9. بحث شدید روحانی با جهانگیری/ معاون اول قهر کرد/ روحانی خطاب به جهانگیری: شما دنبال سرنگونی دولت هستید+تکذیب ها و تایید ها

 10. دنیای امروز دنیای موشک‌هاست

 11. واکنش کاربران توییتر به سرنگونی پهپاد آمریکایی/ مقابله و برد- برد یعنی این.../ تعریف جدید بی‌بی‌سی از جاسوسی!/ شیرها دندان‌های خود را برای لبخند به نمایش نمی‌گذارند  

 12. توکلی: روحانی فرافکنی می‌کند؛ عامل نابسامانی اقتصادی داخلی است/ FATF با برخی اصول قانون اساسی مغایرت دارد

 13. واکنش زنگنه به سعید جلیلی/ در حضور سران قوا مناظره کنیم

 14. مجادله روحانی و جهانگیری بر سر چه بود؟/ جنجال تازه درباره پرونده سعید طوسی/ پشت پرده سانسور سریال گاندو

 15. مشخصات و تصاویر پهپاد جاسوسی آمریکا که سپاه سرنگون کرد+ عکس

 16. مواضع انتخاباتی آیت‌الله مصباح در دیدار با اعضای حزب پایداری

 17. نباید در زندگی خصوصی مردم مداخله کرد/ کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده/ دست سپاه را می‌بوسم/ قرارداد می‌بستیم، ایراد می‌گرفتند و وقتی قرارداد به هم می‌خورد باز غُر می‌زدند!

 18. حاجی‌زاده: هواپیمای جاسوسی دیگری را که ۳۵ سرنشین داشت، ‌منهدم نکردیم

 19. حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی شود؟

 20. چرا FATF منتظر می‌ماند؟

 21. اعضای باند نفوذی در وزارت نفت دستگیر شدند

 22. اصل ۴۲ و ۴۹ قانون اساسی پس از ۴۰ سال اجرایی خواهد شد؟/ طرح اعاده اموال نامشروع و رسیدگی به دارایی مقامات و مسئولان؛ دو بال برای مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت

 23. پاسخ جلیلی به زنگنه: چرا باید وزیر نفت از پاسخ به آمریکا برآشفته شود؟!

 24. جزئیات تحریم‌های جدید آمریکا/اقدمات «عجیب و غریب» ترامپ برای شکستن مقاومت ایران

 25. کدام چشم ایرانی «بلندپروازترین پهپاد آمریکایی» را کشف کرد؟ + تصاویر

آخرین عناوین